Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 85
BC Benešov B
BC Benešov
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
Skupina A 1. kolo 86
Tigers Basketball České Budějovice
BK Sojky Pelhřimov
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
Skupina A 1. kolo 87
USK Praha B
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
Skupina A 2. kolo 88
BC Benešov B
BC Kolín
12. 9. 2020
09:00
SH Benešov Petr Buršík
Fedor Lysov
72
35
6
5
33
16
56
27
Review
Skupina A 2. kolo 89
Tigers Basketball České Budějovice
USK Praha B
12. 9. 2020
15:00
SH ZŠ Kubatova Josef Opava
Martin Šlehofer
57
67
15
21
32
35
46
58
Review
Skupina A 2. kolo 90
BK Sojky Pelhřimov
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
12. 9. 2020
17:00
SH Pelhřimov Miloslav Dytrych
Bohumír Fučík
126
37
22
10
58
20
92
26
Review
Skupina A 3. kolo 91
BC Benešov
BC Kolín
13. 9. 2020
10:00
SH Benešov Fedor Lysov
Jáchym Povolný
81
50
14
12
35
27
58
37
Review
Skupina A 3. kolo 92
Tigers Basketball České Budějovice
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
13. 9. 2020
10:00
SH ZŠ Kubatova Josef Opava
Martin Šlehofer
71
58
15
13
32
27
54
45
Review
Skupina A 3. kolo 93
BK Sojky Pelhřimov
USK Praha B
13. 9. 2020
10:00
SH Pelhřimov Miloslav Dytrych
Bohumír Fučík
100
44
20
16
60
28
80
36
Review
Skupina A 4. kolo 94
BC Kolín
USK Praha B
26. 9. 2020
09:00
SOU Spojů Kolín Dominik Výborný
Vojtěch Podruh
56
54
16
12
32
24
44
40
Review
Skupina A 4. kolo 95
BC Benešov B
Tigers Basketball České Budějovice
26. 9. 2020
12:00
SH Benešov Jáchym Povolný
Milan Rýdl
77
34
25
11
47
18
61
30
Review
Skupina A 4. kolo 96
BC Benešov
BK Sojky Pelhřimov
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
Skupina A 5. kolo 97
BC Kolín
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
27. 9. 2020
11:00
SOU Spojů Kolín Michal Dub
Jan Střítežský
67
58
25
11
45
25
54
40
Review
Skupina A 5. kolo 98
BC Benešov B
BK Sojky Pelhřimov
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
Skupina A 5. kolo 99
BC Benešov
Tigers Basketball České Budějovice
27. 9. 2020
13:00
SH Benešov Petr Buršík
Josef Seidl
73
27
16
0
30
11
46
20
Review
Skupina A 6. kolo 100
Tigers Basketball České Budějovice
BC Kolín
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova Josef Opava
Martin Šlehofer
Preview
Skupina A 6. kolo 101
USK Praha B
BC Benešov B
10. 10. 2020
14:00
Hala Královka, plocha B Dominik Kočovský
Zuzana Kotrbatá
50
52
18
12
24
21
32
36
43
43
Review
Skupina A 6. kolo 102
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
BC Benešov
10. 10. 2020
09:00
ZŠ Březové Hory Petr Buršík
Josef Seidl
55
86
15
23
33
48
41
67
Review
Skupina A 7. kolo 103
BK Sojky Pelhřimov
BC Kolín
Bude upřesněno
-
SH Pelhřimov Bohumír Fučík
Adéla Krajcigrová
Preview
Skupina A 7. kolo 104
USK Praha B
BC Benešov
11. 10. 2020
10:00
SH Královka Zuzana Kotrbatá
Adam Križanský
56
75
10
18
29
39
43
57
Review
Skupina A 7. kolo 105
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
BC Benešov B
11. 10. 2020
09:00
ZŠ Březové Hory Petr Buršík
Milan Rýdl
37
98
8
31
21
51
29
72
Review
Skupina A 8. kolo 106
BC Benešov
BC Benešov B
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
Skupina A 8. kolo 107
BK Sojky Pelhřimov
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
SH Pelhřimov
Preview
Skupina A 8. kolo 108
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
USK Praha B
Bude upřesněno
-
ZŠ Březové Hory
Preview
Skupina A 9. kolo 109
BC Kolín
BC Benešov
Bude upřesněno
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
Skupina A 9. kolo 110
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
ZŠ Březové Hory
Preview
Skupina A 9. kolo 111
USK Praha B
BK Sojky Pelhřimov
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
Skupina A 10. kolo 112
BC Kolín
BC Benešov B
Bude upřesněno
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
Skupina A 10. kolo 113
USK Praha B
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
Skupina A 10. kolo 114
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
BK Sojky Pelhřimov
Bude upřesněno
-
ZŠ Březové Hory
Preview
Skupina A 11. kolo 115
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
BC Kolín
Bude upřesněno
-
ZŠ Březové Hory
Preview
Skupina A 11. kolo 116
BK Sojky Pelhřimov
BC Benešov B
Bude upřesněno
-
SH Pelhřimov
Preview
Skupina A 11. kolo 117
Tigers Basketball České Budějovice
BC Benešov
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
Skupina A 12. kolo 118
USK Praha B
BC Kolín
Bude upřesněno
-
SH Královka
Preview
Skupina A 12. kolo 119
Tigers Basketball České Budějovice
BC Benešov B
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Kubatova
Preview
Skupina A 12. kolo 120
BK Sojky Pelhřimov
BC Benešov
Bude upřesněno
-
SH Pelhřimov
Preview
Skupina A 13. kolo 121
BC Kolín
BK Sojky Pelhřimov
Bude upřesněno
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
Skupina A 13. kolo 122
BC Benešov
USK Praha B
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
Skupina A 13. kolo 123
BC Benešov B
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
Skupina A 14. kolo 124
BC Kolín
Tigers Basketball České Budějovice
Bude upřesněno
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
Skupina A 14. kolo 125
BC Benešov B
USK Praha B
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
Skupina A 14. kolo 126
BC Benešov
ŠSK při 3.ZŠ Příbram
Bude upřesněno
-
SH Benešov
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Marika Rýdlová BC Benešov 15 8 1.0 8.1 3.3 0.1 1.3/2.6 47.6 1.0
Marie Staňková BK Levhartice Chomutov 15 7 1.0 9.0 3.9 0.1 0.9/1.4 0.0* 2.3
Klára Seidlová BC Benešov B 15 4 1.0 15.5 6.0 0.0 3.5/5.3 66.7 2.3
Ladislava Hasilová Jiskra Kyjov 15 4 1.0 11.5 4.3 0.0 3.0/6.3 48.0 2.0
Bohdana Metyšová BK Studánka Pardubic 13 4 1.0 10.5 5.0 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.0
Vendula Hrdličková SKB Česká Třebová 15 3 1.0 12.3 5.3 0.0 1.7/4.7 35.7 1.7
Elena Milotová Junior U13G 13 3 1.0 11.7 5.7 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.3
Natálie Topolová Kral-JuniorU12G 12 2 1.0 16.0 6.0 1.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Barbora Veselá BK Sojky Pelhřimov 15 2 1.0 16.0 8.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 3.0
Amélie Vopičková Tatran Kraslice 15 5 1.0 6.2 2.0 0.2 1.6/4.0 40.0 3.0
Zuzana Baštová USK Praha B 15 5 1.0 5.2 2.4 0.0 0.4/1.6 0.0* 3.0
Anna Kloboučková BK Teplice 16 2 1.0 12.5 6.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.5
Anna Hálová AŠMBU13G(ms) 13 2 1.0 11.0 5.5 0.0 0.0/1.5 0.0* 2.5
Tereza Vtípilová KP Brno 15 4 1.0 4.3 1.5 0.3 0.5/1.5 0.0* 2.5
Nela Chlebíková Bruntál 15 1 1.0 17.0 8.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Kristýna Lacinová Vlčice Žďár 15 1 1.0 16.0 7.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Eliška Zdobinská ŠSK Příb U12G 13 2 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Michaela Červená TJ Sokol Toužim 16 3 1.0 5.0 2.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
Tereza Herišerová Válečnice Děčín 15 2 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Barbora Jiroušková Basket Říčany 15 1 1.0 12.0 4.0 0.0 4.0/4.0 100.0 0.0
Estella Faltysová ADFORS Basket Litomy 12 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Klára Lepší Slavoj BK Litoměřice 14 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/2.0 0.0 1.3
Klára Přindová Kol U15 14 4 1.0 2.5 0.8 0.0 1.0/4.0 25.0 3.8
Ivana Zaňáková BK Strakonice 15 2 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/4.0 37.5 0.0
Tereza Džurdženíková BA Tygřice Louny 14 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
Dominika Spurná OSK Olomouc 15 2 1.0 3.5 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.0
Karolína Krolopová BCM Sokolov 13 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/4.0 25.0 1.5
Eva Holainová Basket Ostrava 15 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Kateřina Kleinová BenU13G 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Eliška Perglová TJ Sokol Kladno 15 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/4.0 25.0 3.0
Anežka Černá BKj. Kralupy n.V. 15 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jana Kosová Tigers Č. Budějovice 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.5
Karolína Buršíková Sokol Lanžhot 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Vetenglová TJ Sokol Kraslice (m 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Krátká Basket Ostrava B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
S Tereza Mandátová Jeseník 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Kryštofová Basketbal Dubňany 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Náplavová Lokomotiva Krnov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Moricová SBŠ Ostrava B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Soňa Dufková Basketbal Dubňany 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Lajžnerová Lokomotiva Liberec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Březinová USK Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Hrstková Basket Valmez 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Najmanová Basket Severočesko 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jolana Jánová ADFORS Basket Litomy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanda Ospalá KP Brno B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Krejčová Sojky Pelhřimov d. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Traspeová Pastelka MB 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Siváková Vlčata Žďár 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Tillová Panter Javorník 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Bafiová Slovan Varnsdorf 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Šimonová AŠ Mladá Boleslav 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbara Urbánková SBŠ Ostrava 15 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Simona Vokšická BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Nevrlá BK Žabiny Brno C 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Flegelová BKDěč U17G 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Fidranská BA Tygřice Louny 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Štruplová Pří U15 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Bartoňková STRABAG Zlín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Mašíčková Biž. Jablonec n. N. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Kubínková Sokol Toužim 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Kadlecová KP Brno B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Marika Rýdlová BC Benešov 15 38 16 2 6 6
Marie Staňková BK Levhartice Chomutov 15 63 30 3 9 12
Klára Seidlová BC Benešov B 15 24 10 0 5 5
Ladislava Hasilová Jiskra Kyjov 15
Bohdana Metyšová BK Studánka Pardubic 13 13 6 0 1 3
Vendula Hrdličková SKB Česká Třebová 15
Elena Milotová Junior U13G 13
Natálie Topolová Kral-JuniorU12G 12
Barbora Veselá BK Sojky Pelhřimov 15 20 10 0 0 3
Amélie Vopičková Tatran Kraslice 15
Zuzana Baštová USK Praha B 15 14 6 0 2 10
Anna Kloboučková BK Teplice 16 18 9 0 1 2
Anna Hálová AŠMBU13G(ms) 13
Tereza Vtípilová KP Brno 15
Nela Chlebíková Bruntál 15 14 5 1 2 1
Kristýna Lacinová Vlčice Žďár 15 32 14 0 4 8
Eliška Zdobinská ŠSK Příb U12G 13 4 1 0 2 1
Michaela Červená TJ Sokol Toužim 16 7 3 1 0 2
Tereza Herišerová Válečnice Děčín 15
Barbora Jiroušková Basket Říčany 15 6 3 0 4 2
Estella Faltysová ADFORS Basket Litomy 12
Klára Lepší Slavoj BK Litoměřice 14 6 3 0 0 4
Klára Přindová Kol U15 14 5 2 0 2 4
Ivana Zaňáková BK Strakonice 15
Tereza Džurdženíková BA Tygřice Louny 14 16 6 0 4 6
Dominika Spurná OSK Olomouc 15 11 5 0 3 4
Karolína Krolopová BCM Sokolov 13 2 1 0 0 0
Eva Holainová Basket Ostrava 15
Kateřina Kleinová BenU13G 13 0 0 0 0 2
Eliška Perglová TJ Sokol Kladno 15 6 2 0 2 6
Anežka Černá BKj. Kralupy n.V. 15
Jana Kosová Tigers Č. Budějovice 15 2 1 0 0 5
Barbara Urbánková SBŠ Ostrava 15 22 10 0 2 0
Lucie Štruplová Pří U15 15 0 0 0 0 0
Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F-
BCM Sokolov 3 35.3 1.3 7.7 /13.7 56.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 13.3
TJ Sokol Toužim 3 15.7 1.7 7.3 /17.3 42.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 14.3
BC Kolín 4 18.8 0.3 13.8 /36.6 37.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 20.8
USK Praha B 5 21.8 0.4 9.4 /27.0 34.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 22.6
BC Benešov B 4 31.0 0.3 12.0 /29.3 41.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 15.5
Tigers Č. Budějovice 4 19.5 0.0 8.3 /14.6 56.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 17.3
Biž. Jablonec n. N. 4 46.8 0.3 9.0 /20.5 43.9 22.0 32.5 54.5 6.5 38.5 24.5 14.0 18.0
Slovan Varnsdorf 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Vlčice BK Žďár n. S. 4 19.8 0.0 4.0 /7.0 57.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 6.3
Basketbal Dubňany 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
KP Brno B 4 25.0 1.8 9.0 /19.8 45.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 7.5
BK TJ Spartak DDM Uherský Brod 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Panter Javorník 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Lokomotiva Krnov 4 27.5 0.5 8.3 /20.3 40.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.5
SKB Zlín 4 27.0 2.8 6.0 /12.3 49.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 11.8
SBŠ Ostrava B 4 15.0 1.0 3.3 /3.3 100.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Basket Valmez 4 26.5 0.3 5.5 /13.5 40.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.5
Basket Ostrava B 4 9.3 0.5 5.5 /17.3 31.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 15.0
Příbram 5 21.2 0.2 6.0 /15.4 39.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.2
BC Benešov 4 33.0 1.5 8.3 /23.3 35.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 20.0
BK Teplice 3 21.3 1.3 5.0 /10.3 48.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 10.3
Tatran Kraslice 4 33.8 0.3 10.3 /23.8 43.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.0
BA Tygřice Louny 2 8.0 0.5 4.5 /12.0 37.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 11.5
Válečnice Děčín 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Pastelka MB 5 25.8 0.0 8.2 /27.8 29.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 17.6
BKj. Kralupy n.V. 5 17.4 0.0 2.2 /7.0 31.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 15.0
Sokol Lanžhot 0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Žabiny Brno B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Bruntál 4 13.5 2.0 3.8 /9.8 38.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 5.5
Slavoj BK Litoměřice 4 26.0 1.0 7.5 /20.3 37.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 14.0
Lokomotiva Liberec 2 14.0 0.0 7.5 /16.0 46.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 11.5
ADFORS Basket Litomyšl 2 30.5 0.5 7.0 /19.5 35.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 11.0
BK Sojky Pelhřimov 2 56.0 0.0 1.0 /6.5 15.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 26.0
Sokol Kladno 1 19.0 1.0 7.0 /15.0 46.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 17.0
AŠ Mladá Boleslav 2 17.5 0.0 4.5 /11.5 39.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 12.0