3.třída B
Základní informace
Kategorie
muži
Sezona
2020/21
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Základní fáze | 1. kolo | 1 |
VŠTJ Medicina B
BC Pštrosi
|
Bude upřesněno
- |
Gym. Na Vítězné pláni |
|
Preview | |||
Základní fáze | 1. kolo | 3 |
Jižní Tygři
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
|
7. 10. 2020
19:40 |
ZŠ TGM |
Michal Bakajsa Pavel Strnad |
51
50
|
20
17
30
28
45
43 |
Review | |
Základní fáze | 1. kolo | 2 |
TJ Kobylisy
Radotínský SK B
|
6. 10. 2020
20:10 |
sokolovna U Školské zahrady |
Michal Dub Jan Machálek |
57
63
|
19
14
28
29
37
43 |
Review | |
Základní fáze | 1. kolo | 4 |
Fenix Modřany
TJ Ruzyně
|
6. 10. 2020
20:45 |
ZŠ TGM |
Pavel Matys Roman Kejklíček |
37
56
|
8
16
17
28
29
43 |
Review | |
Základní fáze | 1. kolo | 6 |
Baník Praha B - Revival
TJ Slavoj OS B
|
8. 10. 2020
20:45 |
ZŠ Břečťanova |
Pavel Strnad Pavel Týř |
40
59
|
13
16
26
31
36
43 |
Review | |
Základní fáze | 2. kolo | 7 |
BC Pštrosi
TJ Slavoj OS B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Bratří Jandusů |
Pavel Matys Radomír Kohout |
|
Preview | ||
Základní fáze | 2. kolo | 9 |
TJ Ruzyně
Sokol Zlíchov B
|
Bude upřesněno
- |
TJ Ruzyně |
Pavel Šenk Pavel Ubr |
|
Preview | ||
Základní fáze | 2. kolo | 10 |
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
Fenix Modřany
|
Bude upřesněno
- |
hala Polská |
Jonáš Bubeník Barbora Toboláková |
|
Preview | ||
Základní fáze | 2. kolo | 11 |
Radotínský SK B
Jižní Tygři
|
Bude upřesněno
- |
Praha 5 - Radotín |
Petr Tomášek Barbora Schambergerová |
|
Preview | ||
Základní fáze | 2. kolo | 12 |
VŠTJ Medicina B
TJ Kobylisy
|
Bude upřesněno
- |
Gym. Na Vítězné pláni |
Michal Bakajsa Milan Kucharič |
|
Preview | ||
Základní fáze | 3. kolo | 13 |
TJ Kobylisy
BC Pštrosi
|
Bude upřesněno
- |
sokolovna U Školské zahrady |
|
Preview | |||
Základní fáze | 3. kolo | 14 |
Jižní Tygři
VŠTJ Medicina B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ TGM |
Pavlína Šuláková Michal Bakajsa |
|
Preview | ||
Základní fáze | 3. kolo | 15 |
Fenix Modřany
Radotínský SK B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ TGM |
Radek Lochman Pavlína Šuláková |
|
Preview | ||
Základní fáze | 3. kolo | 16 |
Sokol Zlíchov B
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
|
Bude upřesněno
- |
sokolovna Nad Zlíchovem |
Luděk Svoboda Kristina Štelbacká |
|
Preview | ||
Základní fáze | 3. kolo | 17 |
Baník Praha B - Revival
TJ Ruzyně
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Břečťanova |
Pavel Strnad Jan Machálek |
|
Preview | ||
Základní fáze | 4. kolo | 20 |
TJ Ruzyně
TJ Slavoj OS B
|
Bude upřesněno
- |
TJ Ruzyně |
Ondřej Vlach Jan Neubauer |
|
Preview | ||
Základní fáze | 4. kolo | 21 |
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
Baník Praha B - Revival
|
Bude upřesněno
- |
hala Polská |
Dennis Billík Jonáš Bubeník |
|
Preview | ||
Základní fáze | 4. kolo | 22 |
Radotínský SK B
Sokol Zlíchov B
|
Bude upřesněno
- |
Praha 5 - Radotín |
Petr Tomášek Barbora Schambergerová |
|
Preview | ||
Základní fáze | 4. kolo | 23 |
VŠTJ Medicina B
Fenix Modřany
|
Bude upřesněno
- |
Gym. Na Vítězné pláni |
Pavlína Šuláková Barbora Toboláková |
|
Preview | ||
Základní fáze | 4. kolo | 24 |
TJ Kobylisy
Jižní Tygři
|
Bude upřesněno
- |
sokolovna U Školské zahrady |
Jakub Kmošek Adam Križanský |
|
Preview | ||
Základní fáze | 5. kolo | 25 |
Jižní Tygři
BC Pštrosi
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ TGM |
Dennis Billík František Syrovátka |
|
Preview | ||
Základní fáze | 5. kolo | 26 |
Fenix Modřany
TJ Kobylisy
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ TGM |
Jonáš Kavan Pavlína Šuláková |
|
Preview | ||
Základní fáze | 5. kolo | 27 |
Sokol Zlíchov B
VŠTJ Medicina B
|
Bude upřesněno
- |
sokolovna Nad Zlíchovem |
Jonáš Bubeník Linda Bendová |
|
Preview | ||
Základní fáze | 5. kolo | 28 |
Baník Praha B - Revival
Radotínský SK B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Břečťanova |
Pavel Týř Teodor Podařil |
|
Preview | ||
Základní fáze | 5. kolo | 29 |
TJ Slavoj OS B
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Chelčického |
Roman Pommer Michal Dub |
|
Preview | ||
Základní fáze | 6. kolo | 31 |
BC Pštrosi
TJ Ruzyně
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Bratří Jandusů |
|
Preview | |||
Základní fáze | 6. kolo | 33 |
Radotínský SK B
TJ Slavoj OS B
|
Bude upřesněno
- |
Praha 5 - Radotín |
|
Preview | |||
Základní fáze | 6. kolo | 34 |
VŠTJ Medicina B
Baník Praha B - Revival
|
Bude upřesněno
- |
Gym. Na Vítězné pláni |
|
Preview | |||
Základní fáze | 6. kolo | 35 |
TJ Kobylisy
Sokol Zlíchov B
|
Bude upřesněno
- |
sokolovna U Školské zahrady |
|
Preview | |||
Základní fáze | 6. kolo | 36 |
Jižní Tygři
Fenix Modřany
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ TGM |
|
Preview | |||
Základní fáze | 7. kolo | 37 |
Fenix Modřany
BC Pštrosi
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ TGM |
|
Preview | |||
Základní fáze | 7. kolo | 38 |
Sokol Zlíchov B
Jižní Tygři
|
Bude upřesněno
- |
sokolovna Nad Zlíchovem |
|
Preview | |||
Základní fáze | 7. kolo | 39 |
Baník Praha B - Revival
TJ Kobylisy
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Břečťanova |
|
Preview | |||
Základní fáze | 7. kolo | 40 |
TJ Slavoj OS B
VŠTJ Medicina B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Chelčického |
|
Preview | |||
Základní fáze | 7. kolo | 42 |
TJ Ruzyně
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
|
Bude upřesněno
- |
TJ Ruzyně |
|
Preview | |||
Základní fáze | 8. kolo | 43 |
BC Pštrosi
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Bratří Jandusů |
|
Preview | |||
Základní fáze | 8. kolo | 44 |
Radotínský SK B
TJ Ruzyně
|
Bude upřesněno
- |
Praha 5 - Radotín |
|
Preview | |||
Základní fáze | 8. kolo | 46 |
TJ Kobylisy
TJ Slavoj OS B
|
Bude upřesněno
- |
sokolovna U Školské zahrady |
|
Preview | |||
Základní fáze | 8. kolo | 47 |
Jižní Tygři
Baník Praha B - Revival
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ TGM |
|
Preview | |||
Základní fáze | 8. kolo | 48 |
Fenix Modřany
Sokol Zlíchov B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ TGM |
|
Preview | |||
Základní fáze | 9. kolo | 49 |
Sokol Zlíchov B
BC Pštrosi
|
Bude upřesněno
- |
sokolovna Nad Zlíchovem |
|
Preview | |||
Základní fáze | 9. kolo | 50 |
Baník Praha B - Revival
Fenix Modřany
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Břečťanova |
|
Preview | |||
Základní fáze | 9. kolo | 51 |
TJ Slavoj OS B
Jižní Tygři
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Chelčického |
|
Preview | |||
Základní fáze | 9. kolo | 53 |
TJ Ruzyně
VŠTJ Medicina B
|
Bude upřesněno
- |
TJ Ruzyně |
|
Preview | |||
Základní fáze | 9. kolo | 54 |
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
Radotínský SK B
|
Bude upřesněno
- |
hala Polská |
|
Preview | |||
Základní fáze | 10. kolo | 55 |
BC Pštrosi
Radotínský SK B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Bratří Jandusů |
|
Preview | |||
Základní fáze | 10. kolo | 56 |
VŠTJ Medicina B
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
|
Bude upřesněno
- |
Gym. Na Vítězné pláni |
|
Preview | |||
Základní fáze | 10. kolo | 57 |
TJ Kobylisy
TJ Ruzyně
|
Bude upřesněno
- |
sokolovna U Školské zahrady |
|
Preview | |||
Základní fáze | 10. kolo | 59 |
Fenix Modřany
TJ Slavoj OS B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ TGM |
|
Preview | |||
Základní fáze | 10. kolo | 60 |
Sokol Zlíchov B
Baník Praha B - Revival
|
Bude upřesněno
- |
sokolovna Nad Zlíchovem |
|
Preview | |||
Základní fáze | 11. kolo | 61 |
Baník Praha B - Revival
BC Pštrosi
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Břečťanova |
|
Preview | |||
Základní fáze | 11. kolo | 62 |
TJ Slavoj OS B
Sokol Zlíchov B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Chelčického |
|
Preview | |||
Základní fáze | 11. kolo | 64 |
TJ Ruzyně
Jižní Tygři
|
Bude upřesněno
- |
TJ Ruzyně |
|
Preview | |||
Základní fáze | 11. kolo | 65 |
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
TJ Kobylisy
|
Bude upřesněno
- |
hala Polská |
|
Preview | |||
Základní fáze | 11. kolo | 66 |
Radotínský SK B
VŠTJ Medicina B
|
Bude upřesněno
- |
Praha 5 - Radotín |
|
Preview | |||
Základní fáze | 12. kolo | 67 |
BC Pštrosi
VŠTJ Medicina B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Bratří Jandusů |
|
Preview | |||
Základní fáze | 12. kolo | 68 |
Radotínský SK B
TJ Kobylisy
|
Bude upřesněno
- |
Praha 5 - Radotín |
|
Preview | |||
Základní fáze | 12. kolo | 69 |
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
Jižní Tygři
|
Bude upřesněno
- |
hala Polská |
|
Preview | |||
Základní fáze | 12. kolo | 70 |
TJ Ruzyně
Fenix Modřany
|
Bude upřesněno
- |
TJ Ruzyně |
|
Preview | |||
Základní fáze | 12. kolo | 72 |
TJ Slavoj OS B
Baník Praha B - Revival
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Chelčického |
|
Preview | |||
Základní fáze | 13. kolo | 73 |
TJ Slavoj OS B
BC Pštrosi
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Chelčického |
|
Preview | |||
Základní fáze | 13. kolo | 75 |
Sokol Zlíchov B
TJ Ruzyně
|
Bude upřesněno
- |
sokolovna Nad Zlíchovem |
|
Preview | |||
Základní fáze | 13. kolo | 76 |
Fenix Modřany
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ TGM |
|
Preview | |||
Základní fáze | 13. kolo | 77 |
Jižní Tygři
Radotínský SK B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ TGM |
|
Preview | |||
Základní fáze | 13. kolo | 78 |
TJ Kobylisy
VŠTJ Medicina B
|
Bude upřesněno
- |
sokolovna U Školské zahrady |
|
Preview | |||
Základní fáze | 14. kolo | 79 |
BC Pštrosi
TJ Kobylisy
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Bratří Jandusů |
|
Preview | |||
Základní fáze | 14. kolo | 80 |
VŠTJ Medicina B
Jižní Tygři
|
Bude upřesněno
- |
Gym. Na Vítězné pláni |
|
Preview | |||
Základní fáze | 14. kolo | 81 |
Radotínský SK B
Fenix Modřany
|
Bude upřesněno
- |
Praha 5 - Radotín |
|
Preview | |||
Základní fáze | 14. kolo | 82 |
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
Sokol Zlíchov B
|
Bude upřesněno
- |
hala Polská |
|
Preview | |||
Základní fáze | 14. kolo | 83 |
TJ Ruzyně
Baník Praha B - Revival
|
Bude upřesněno
- |
TJ Ruzyně |
|
Preview | |||
Základní fáze | 15. kolo | 86 |
TJ Slavoj OS B
TJ Ruzyně
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Chelčického |
|
Preview | |||
Základní fáze | 15. kolo | 87 |
Baník Praha B - Revival
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Břečťanova |
|
Preview | |||
Základní fáze | 15. kolo | 88 |
Sokol Zlíchov B
Radotínský SK B
|
Bude upřesněno
- |
sokolovna Nad Zlíchovem |
|
Preview | |||
Základní fáze | 15. kolo | 89 |
Fenix Modřany
VŠTJ Medicina B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ TGM |
|
Preview | |||
Základní fáze | 15. kolo | 90 |
Jižní Tygři
TJ Kobylisy
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ TGM |
|
Preview | |||
Základní fáze | 16. kolo | 91 |
BC Pštrosi
Jižní Tygři
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Bratří Jandusů |
|
Preview | |||
Základní fáze | 16. kolo | 92 |
TJ Kobylisy
Fenix Modřany
|
Bude upřesněno
- |
sokolovna U Školské zahrady |
|
Preview | |||
Základní fáze | 16. kolo | 93 |
VŠTJ Medicina B
Sokol Zlíchov B
|
Bude upřesněno
- |
Gym. Na Vítězné pláni |
|
Preview | |||
Základní fáze | 16. kolo | 94 |
Radotínský SK B
Baník Praha B - Revival
|
Bude upřesněno
- |
Praha 5 - Radotín |
|
Preview | |||
Základní fáze | 16. kolo | 95 |
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
TJ Slavoj OS B
|
Bude upřesněno
- |
hala Polská |
|
Preview | |||
Základní fáze | 17. kolo | 97 |
TJ Ruzyně
BC Pštrosi
|
Bude upřesněno
- |
TJ Ruzyně |
|
Preview | |||
Základní fáze | 17. kolo | 99 |
TJ Slavoj OS B
Radotínský SK B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Chelčického |
|
Preview | |||
Základní fáze | 17. kolo | 100 |
Baník Praha B - Revival
VŠTJ Medicina B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Břečťanova |
|
Preview | |||
Základní fáze | 17. kolo | 101 |
Sokol Zlíchov B
TJ Kobylisy
|
Bude upřesněno
- |
sokolovna Nad Zlíchovem |
|
Preview | |||
Základní fáze | 17. kolo | 102 |
Fenix Modřany
Jižní Tygři
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ TGM |
|
Preview | |||
Základní fáze | 18. kolo | 103 |
BC Pštrosi
Fenix Modřany
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Bratří Jandusů |
|
Preview | |||
Základní fáze | 18. kolo | 104 |
Jižní Tygři
Sokol Zlíchov B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ TGM |
|
Preview | |||
Základní fáze | 18. kolo | 105 |
TJ Kobylisy
Baník Praha B - Revival
|
Bude upřesněno
- |
sokolovna U Školské zahrady |
|
Preview | |||
Základní fáze | 18. kolo | 106 |
VŠTJ Medicina B
TJ Slavoj OS B
|
Bude upřesněno
- |
Gym. Na Vítězné pláni |
|
Preview | |||
Základní fáze | 18. kolo | 108 |
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
TJ Ruzyně
|
Bude upřesněno
- |
hala Polská |
|
Preview | |||
Základní fáze | 19. kolo | 109 |
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
BC Pštrosi
|
Bude upřesněno
- |
hala Polská |
|
Preview | |||
Základní fáze | 19. kolo | 110 |
TJ Ruzyně
Radotínský SK B
|
Bude upřesněno
- |
TJ Ruzyně |
|
Preview | |||
Základní fáze | 19. kolo | 112 |
TJ Slavoj OS B
TJ Kobylisy
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Chelčického |
|
Preview | |||
Základní fáze | 19. kolo | 113 |
Baník Praha B - Revival
Jižní Tygři
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Břečťanova |
|
Preview | |||
Základní fáze | 19. kolo | 114 |
Sokol Zlíchov B
Fenix Modřany
|
Bude upřesněno
- |
sokolovna Nad Zlíchovem |
|
Preview | |||
Základní fáze | 20. kolo | 115 |
BC Pštrosi
Sokol Zlíchov B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Bratří Jandusů |
|
Preview | |||
Základní fáze | 20. kolo | 116 |
Fenix Modřany
Baník Praha B - Revival
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ TGM |
|
Preview | |||
Základní fáze | 20. kolo | 117 |
Jižní Tygři
TJ Slavoj OS B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ TGM |
|
Preview | |||
Základní fáze | 20. kolo | 119 |
VŠTJ Medicina B
TJ Ruzyně
|
Bude upřesněno
- |
Gym. Na Vítězné pláni |
|
Preview | |||
Základní fáze | 20. kolo | 120 |
Radotínský SK B
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
|
Bude upřesněno
- |
Praha 5 - Radotín |
|
Preview | |||
Základní fáze | 21. kolo | 121 |
Radotínský SK B
BC Pštrosi
|
Bude upřesněno
- |
Praha 5 - Radotín |
|
Preview | |||
Základní fáze | 21. kolo | 122 |
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
VŠTJ Medicina B
|
Bude upřesněno
- |
hala Polská |
|
Preview | |||
Základní fáze | 21. kolo | 123 |
TJ Ruzyně
TJ Kobylisy
|
Bude upřesněno
- |
TJ Ruzyně |
|
Preview | |||
Základní fáze | 21. kolo | 125 |
TJ Slavoj OS B
Fenix Modřany
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Chelčického |
|
Preview | |||
Základní fáze | 21. kolo | 126 |
Baník Praha B - Revival
Sokol Zlíchov B
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Břečťanova |
|
Preview | |||
Základní fáze | 22. kolo | 127 |
BC Pštrosi
Baník Praha B - Revival
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ Bratří Jandusů |
|
Preview | |||
Základní fáze | 22. kolo | 128 |
Sokol Zlíchov B
TJ Slavoj OS B
|
Bude upřesněno
- |
sokolovna Nad Zlíchovem |
|
Preview | |||
Základní fáze | 22. kolo | 130 |
Jižní Tygři
TJ Ruzyně
|
Bude upřesněno
- |
ZŠ TGM |
|
Preview | |||
Základní fáze | 22. kolo | 131 |
TJ Kobylisy
TJ Sokol Praha - Královské Vinohrady
|
Bude upřesněno
- |
sokolovna U Školské zahrady |
|
Preview | |||
Základní fáze | 22. kolo | 132 |
VŠTJ Medicina B
Radotínský SK B
|
Bude upřesněno
- |
Gym. Na Vítězné pláni |
|
Preview |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | TJ Ruzyně | 1 | 1 | 0 | 56 | 37 | 2 | |
2. | TJ Slavoj OS B | 1 | 1 | 0 | 59 | 40 | 2 |
|
3. | Radotínský SK B | 1 | 1 | 0 | 63 | 57 | 2 |
|
4. | Jižní Tygři | 1 | 1 | 0 | 51 | 50 | 2 |
|
5. | S. Královské Vinohrady | 1 | 0 | 1 | 50 | 51 | 1 |
|
6. | TJ Kobylisy | 1 | 0 | 1 | 57 | 63 | 1 |
|
7. | Fenix Modřany | 1 | 0 | 1 | 37 | 56 | 1 | |
8. | Baník Praha B - Revival | 1 | 0 | 1 | 40 | 59 | 1 |
|
9. | VŠTJ Medicina B | 0 | 0 | 0 |
|
|||
10. | BC Pštrosi | 0 | 0 | 0 |
|
|||
11. | Sokol Zlíchov B | 0 | 0 | 0 |
|
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Týř Pavel | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Strnad Pavel | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Matys Pavel | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Machálek Jan | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kejklíček Roman | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Dub Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Bakajsa Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře