Přestupy

      Datum Jméno Typ přestupu Z týmu Do týmu
      16. 9. 2020 Zajíček Šimon přestup SK Slavia Praha - basketbal z.s. CTS Basket Praha
      30. 9. 2020 Sekretov Tikhon nový hráč TJ - ČSA oddíl košíkové z.s.
      4. 9. 2020 Macke Martin nový hráč Hugo Praha
      11. 2. 2020 Sekera Jiří přestup Jírovcovo náměstí Hugo Praha
      1. 10. 2020 Vicherek Jiří přestup BK Hladnov SK Hradčany
      6. 3. 2020 Matějka Ondřej nový hráč SK Velká Ohrada
      16. 9. 2020 Matoušek Marek hostování Sokol Smíchov SK Velká Ohrada
      16. 9. 2020 Peter Michal hostování Sokol Smíchov SK Velká Ohrada
      16. 9. 2020 Dandár Edmund hostování Sokol Smíchov SK Velká Ohrada
      16. 9. 2020 Šíp Martin nový hráč SK Velká Ohrada
      16. 9. 2020 Lešundák Leo nový hráč SK Velká Ohrada
      16. 9. 2020 Hejbal Karel nový hráč SK Velká Ohrada
      22. 9. 2020 Lobov Ivan nový hráč Sokol Smíchov
      14. 9. 2020 Kalinová Jůlie nový hráč Sokol Smíchov
      11. 9. 2020 Knobloch Štěpán přestup SK Velká Ohrada Sokol Smíchov
      11. 9. 2020 Peter Michal přestup SK Velká Ohrada Sokol Smíchov
      22. 9. 2020 Fichtner Jan nový hráč Sokol Smíchov
      22. 9. 2020 Matsaberidze Guram nový hráč Sokol Smíchov
      15. 9. 2020 Dandár Edmund přestup SK Velká Ohrada Sokol Smíchov
      11. 9. 2020 Slouk Šimon nový hráč Sokol Smíchov
      11. 9. 2020 Tinka Dominik nový hráč Sokol Smíchov
      18. 6. 2020 Žantovský Jonáš přestup Sokol Michle Sokol Smíchov
      11. 9. 2020 Boháč Jakub nový hráč Sokol Smíchov
      2. 11. 2020 Jech Martin přestup Sokol Vyšehrad Sokol Smíchov
      17. 9. 2020 Lébl Mikuláš nový hráč Sokol Smíchov
      17. 9. 2020 Petřina Tobiáš nový hráč Sokol Smíchov
      10. 9. 2020 Mehed Alexandr hostování SK Velká Ohrada Sokol Smíchov
      10. 9. 2020 Elich David hostování SK Velká Ohrada Sokol Smíchov
      10. 9. 2020 Matoušek Marek přestup SK Velká Ohrada Sokol Smíchov
      10. 9. 2020 Vrana Jan přestup SK Velká Ohrada Sokol Smíchov
      10. 9. 2020 Matějka Ondřej hostování SK Velká Ohrada Sokol Smíchov
      23. 9. 2020 Kratina Jan přestup SK Velká Ohrada Sokol Smíchov
      23. 9. 2020 Mehed Julie přestup SK Velká Ohrada Sokol Smíchov
      14. 2. 2020 Mňok Luboš přestup Sokol Vamberk Sokol Smíchov
      16. 12. 2020 Kukura Michal nový hráč Technika strojní Praha
      6. 10. 2020 Colosimo Francesco nový hráč TJ Háje
      14. 9. 2020 Jurman Aleš přestup EMě Mělník TJ Háje
      7. 2. 2020 Puršl Šimon hostování Svitavský basket TJ Košíře
      27. 2. 2020 Vocetka Michal přestup BC Kolín s.r.o. TJ Košíře
      6. 10. 2020 Brojo Dominik hostování SK Slavia Praha - basketbal z.s. TJ Košíře
      20. 2. 2020 Kocourek Martin přestup Sokol Kutná Hora TJ Košíře
      20. 2. 2020 Veselý Jan přestup Sokol Kutná Hora TJ Košíře
      1. 10. 2020 Gottfried Richard hostování SK Slavia Praha - basketbal z.s. TJ Košíře
      2. 10. 2020 Luxová Lucie přestup BK Pirelli Praha TJ Podolí Praha 4
      25. 8. 2020 Řemínek Štěpán přestup Sokol Vysoké Mýto Rapid Praha
      4. 2. 2020 Korman Pavel přestup Basketbalová škola Tygři Praha, z.s. Sokol Hostivař
      31. 8. 2020 Lázňovský Martin přestup BK Teplice Tělocvičná jednota Kobylisy, z.s.
      5. 11. 2020 Faltin Ondřej hostování Sokol Kbely VSK Elektro ČVUT
      24. 9. 2020 Pazdera Jan nový hráč VSK Iuridica Praha
      23. 4. 2021 Jedlinský Jakub nový hráč VSK Iuridica Praha
      22. 9. 2020 Jurčíková Eva přestup VŠTJ Ekonom Praha VSK Iuridica Praha
      6. 10. 2020 Tomášek Petr přestup BK Tábor VSK Iuridica Praha
      8. 9. 2020 Jalamudisová Veronika přestup BK Slovan Ústí n. Labem VSK Iuridica Praha
      2. 10. 2020 Vičar Jakub hostování Sokol Kutná Hora VSK Iuridica Praha
      8. 9. 2020 Pražák Matouš hostování Basketbalový klub Nový Bydžov z.s. VSK Iuridica Praha
      1. 7. 2020 Nečas Jan hostování BK Pirelli Praha VSK Iuridica Praha
      7. 10. 2020 Zima Tomáš přestup AŠ Mladá Boleslav VSK Iuridica Praha
      18. 9. 2020 Vavříková Zuzana hostování TJ Šumperk VSK Iuridica Praha
      3. 3. 2020 Bařinka Ondřej hostování BK Brandýs n. L. VSK PřF UK
      8. 10. 2020 Bařinka Ondřej přestup BK Brandýs n. L. VSK PřF UK
      7. 10. 2020 Janota Martin přestup BSK Fenix Modřany VSK PřF UK
      10. 9. 2020 Kubín Daniel hostování TJ Thermia K. Vary VŠTJ Ekonom Praha
      3. 3. 2020 Meloun Jan přestup Sokol Dobřichovice VŠTJ Ekonom Praha
      31. 8. 2020 Vojtíšek Šimon přestup Sokol Josefov VŠTJ Ekonom Praha
      10. 9. 2020 Tax Tomáš hostování Sokol Žižkov VŠTJ Ekonom Praha
      10. 9. 2020 Kuneš Matěj přestup Sokol Žižkov VŠTJ Ekonom Praha
      5. 10. 2020 Melega Matúš nový hráč VŠTJ Ekonom Praha
      8. 9. 2020 Řeřicha Tomáš hostování BK Příbram 2000 z.s. VŠTJ Ekonom Praha
      30. 10. 2020 Poncar Ondřej nový hráč VŠSK MFF Praha
      22. 9. 2020 Parobek Patrik hostování Orli Prostějov VŠSK MFF Praha
      22. 9. 2020 Melzer Ondřej hostování BSK Fenix Modřany VŠSK MFF Praha
      22. 9. 2020 Meisner Matyáš hostování TJ Lokomotiva Trutnov VŠSK MFF Praha
      17. 2. 2020 Křesťan Radim přestup DDM Praha 10 VŠSK MFF Praha
      22. 9. 2020 Novotný Daniel nový hráč EMě Mělník
      22. 9. 2020 Prokopec Šťěpán nový hráč EMě Mělník
      22. 9. 2020 Veselý Jáchym nový hráč EMě Mělník
      24. 9. 2020 Prokopec Adam nový hráč EMě Mělník
      29. 9. 2020 Kubelka Šimon hostování BK Brandýs n. L. EMě Mělník
      10. 9. 2020 Kraj Michal hostování Sokol Pražský EMě Mělník
      7. 9. 2020 Patera Ondřej hostování BA 2006´ Roudnice n.Labem EMě Mělník
      1. 9. 2020 Franěk Jan hostování BA 2006´ Roudnice n.Labem EMě Mělník
      6. 10. 2020 Hlaváček Tomáš hostování Basket Academy Louny EMě Mělník
      8. 9. 2020 Burda Matěj hostování BASKET Jindřichův Hradec z.s. EMě Mělník
      7. 6. 2021 Burda Matěj přestup BASKET Jindřichův Hradec z.s. EMě Mělník
      4. 9. 2020 Jurman Matouš hostování Sokol Pražský EMě Mělník
      7. 9. 2020 Topinka Tomáš přestup Breakball Tourist Říčany
      7. 9. 2020 Weidenborner William přestup Breakball Tourist Říčany
      10. 9. 2020 Lahoda Radek hostování DDM Praha 10 Tourist Říčany
      7. 2. 2020 Kadaně Filip přestup TJ Lokomotiva Plzeň Slavoj Plzeň
      22. 6. 2021 Pitra Robert přestup TJ Slavoj Tachov Slavoj Plzeň
      4. 9. 2020 Kozina Václav přestup Basketbal Jiskra Domažlice Slavoj Plzeň
      24. 2. 2020 Vršecký Vlastimír přestup TJ Ruzyně Slavoj Plzeň
      20. 2. 2020 Sedláček Jan František hostování BK Chomutov Slavoj Plzeň
      29. 7. 2020 Pitra Robert hostování TJ Slavoj Tachov Slavoj Plzeň
      22. 9. 2020 Bydžovská Karolína nový hráč SK Týniště nad Orlicí
      22. 9. 2020 Štěpánová Tereza nový hráč SK Týniště nad Orlicí
      6. 2. 2020 Semelka Lukáš hostování Sokol Josefov SK Týniště nad Orlicí
      24. 9. 2020 Zemánek Matěj nový hráč SK Týniště nad Orlicí
      7. 9. 2020 Kohout Jakub přestup Sokol Hradec Králové PP SK Týniště nad Orlicí
      11. 9. 2020 Koblása Tadeáš nový hráč SK Týniště nad Orlicí
      Reklama
      Radiožurnál Sport