Nikola Večeřová

Národnost
CZE
Ročník narození
2006 - 16 let
Aktuální klub
HB Basket
Výška
183 cm

Kariéra

Sezony
8
Zápasy
246
Procento vítězství
57.7%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Nejmladší minižákyně U11G SokKlad U11G 7 - 4.9 2.3 0 0.3/0.9 33.3 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Nejmladší minižákyně U11G B SokKlad U11G 7 - 3.1 1.4 0 0.3/1.7 16.7 - -
2015/16 starší minižákyně U13 - Krajský přebor starších minižákyň U13G KlS U13G 2 - 0.0 0 0 0/0 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Skupina o 4 - 6 místo SokKlad U11G 4 - 4.5 2.3 0 0/0 0.0 - -
2015/16 nejmladší minižákyně U11 - Skupina o 4 - 6 místo "B" SokKlad U11G 3 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G skupina "A" SKla U12G 8 - 4.5 2.1 0 0.3/0.9 28.6 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž mladších minižákyň U12G sk.A1 SKla U12G 8 - 4.8 2.3 0 0.3/0.3 100.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace mladších minižákyň o NF skupina A SokKla U12G(kv) 4 - 2.3 1 0 0.3/1 25.0 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Kvalifikace o NF U12 finále SokKla U12G(kv) 4 - 2.8 0.8 0 1.3/2.8 45.5 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 SKla U12G 4 - 2.8 1 0 0.8/2 37.5 - -
2016/17 mladší minižákyně U12 - Skupina 1-4 (B) SKla U12G 4 - 4.5 2 0 0.5/1 50.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský mini. přebor starších minižákyň U13G "A" KlS U13G 12 - 6.1 2.8 0 0.4/2 20.8 - -
2017/18 mladší minižákyně U12 - Základní fáze HB Basket 18 - 5.2 2.3 0 0.5/1.7 29.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13G A1 KlS U13G 12 - 6.0 2.8 0 0.5/1.7 30.0 - -
2017/18 starší minižákyně U13 - Umístění 5-6 KlS U13G 4 - 5.0 2.5 0 0/0.5 0.0 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - skupina B Sokol Kladno 12 - 7.3 3 0 1.3/3.8 33.3 - -
2018/19 starší minižákyně U13 - Základní fáze HB Basket 16 - 8.9 4.1 0 0.7/2.3 30.6 - -
2018/19 mladší žákyně U14 - Liga sk. A Sokol Kladno 8 - 9.1 4 0 1.1/2.9 39.1 - -
2019/20 starší žákyně U15 - skupina B Sokol Kladno 4 - 16.5 6.8 0 3/7 42.9 - -
2019/20 mladší žákyně U14 - Skupina B Sokol Kladno 6 - 10.5 4.5 0 1.5/3.5 42.9 - -
2019/20 starší žákyně U15 - skupina A Sokol Kladno 10 - 11.3 5.3 0 0.7/1.9 36.8 - -
2019/20 starší žákyně U15 - Liga sk. A HB Basket 4 - 10.0 4.3 0 1.5/4 37.5 - -
2020/21 starší žákyně U15 - Skupina A HB Basket 5 - 8.0 3.8 0 0.4/2.8 14.3 - -
2020/21 kadetky U17 - skupina A TJ Sokol Kladno 4 - 9.5 4 0 1.5/4 37.5 - -
2021/22 juniorky U19 - skupina A Sokol Kladno 5 - 9.2 4.4 0 0.4/1.4 28.6 - -
2021/22 kadetky U17 - základní část HB Basket 26 18.5 8.7 3.2 /7.3 0.1 2.1/4.2 50.9 2.8 10.5
2021/22 juniorky U19 - play-out A Sokol Kladno 8 - 16.8 6.9 0.1 2.6/5 52.5 - -
2021/22 kadetky U17 - MČR HB Basket 3 17.7 6.7 2.3 /4 0.3 1/3.3 30.0 3.0 10.7
2022/23 juniorky U19 - skupina A HB Basket 8 12.9 3.6 1 /2.6 0 1.6/2.5 65.0 2.1 4.3
2022/23 kadetky U17 - skupina A HB Basket 9 23.7 14.6 5.6 /9.2 0.3 2.4/3.9 62.9 1.4 22.1
Průměr za kariéru 28.6 3.7 7.5 3.2 0.0 1.0/2.5 127.7 1.6 2.3

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 6 BA Sparta 25. 10. 2022
2B body 9 BA Sparta 4. 12. 2022
3B body 2 BK Strakonice 3. 12. 2022
Obranné doskoky 10 BK Strakonice 3. 12. 2022
Útočné doskoky 5 USK Praha 22. 10. 2022
Doskoky celkem 13 BA Sparta 25. 10. 2022
Body 20 BA Sparta 4. 12. 2022
Užitečnost 29 BK Strakonice 3. 12. 2022
Asistence 7 BK Strakonice 3. 12. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Loko Trutnov 6. 2. 2022 2021/22
2B body 11 Basket Pastelka MB 10. 2. 2022 2021/22
3B body 2 BK Strakonice 3. 12. 2022 2022/23
Obranné doskoky 11 Levhartice Chomutov 14. 5. 2022 2021/22
Útočné doskoky 9 Levhartice Chomutov 14. 11. 2021 2021/22
Doskoky celkem 16 BA Sparta 26. 9. 2021 2021/22
Body 28 Basket Pastelka MB 10. 2. 2022 2021/22
Užitečnost 29 BA Sparta 4. 12. 2022 2022/23
Asistence 7 BK Strakonice 3. 12. 2022 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH %
25. 9. 2022 skupina A BK Strakonice 18:54 17 5 62.5 1 100.0 4/6 66.7
28. 9. 2022 skupina A USK Praha 14:28 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
2. 10. 2022 skupina A BK Strakonice 0:00 0 0 0.0 0 0.0 0/0 0
8. 10. 2022 skupina A Tygři Praha 24:34 13 6 54.5 0 0.0 1/3 33.3
9. 10. 2022 skupina A Levhartice Chomutov 27:35 18 8 72.7 0 0.0 2/3 66.7
15. 10. 2022 skupina A Levhartice Chomutov 12:04 6 2 40.0 0 0.0 2/5 40.0
16. 10. 2022 skupina A Sluneta Ústí n.L. 18:48 4 2 50.0 0 0.0 0/0 0
22. 10. 2022 skupina A USK Praha 24:16 14 6 54.5 0 0.0 2/3 66.7
25. 10. 2022 skupina A BA Sparta 22:34 12 3 42.9 0 0.0 6/8 75.0
6. 11. 2022 skupina A Basket Slovanka 15:46 10 2 40.0 0 0.0 6/6 100.0
12. 11. 2022 skupina A Basket Slovanka 26:01 12 5 83.3 0 0.0 2/4 50.0
13. 11. 2022 skupina A Basket Slovanka 22:34 10 4 57.1 0 0.0 2/2 100.0
17. 11. 2022 skupina A USK Praha 11:48 0 0 0.0 0 0.0 0/2 0.0
19. 11. 2022 skupina A BK Strakonice 9:31 5 1 100.0 0 0.0 3/4 75.0
1. 12. 2022 skupina A Tygři Praha 20:49 4 1 50.0 0 0.0 2/3 66.7
3. 12. 2022 skupina A BK Strakonice 21:45 15 4 44.4 2 100.0 1/2 50.0
4. 12. 2022 skupina A BA Sparta 24:46 20 9 69.2 0 0.0 2/4 50.0
Celkem 17 316:13 160 58 55.8 3 23.1 35/55 63.6
Průměr 17 18:36 9.4 3.4 55.8 0.2 23.1 2.1/3.2 63.6
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
BA Sparta 4 19:49 15.8 5.8 57.5 0.0 0.0 4.3/8.3 51.5 1.8
BK Klatovy 4 0:00 13.8 6.0 0.0 0.0 0.0 1.8/3.8 46.7 2.3
BK Strakonice 4 18:45 13.5 4.8 59.4 0.8 75.0 1.8/2.5 70.0 1.5
USK Praha 4 0:00 13.3 6.0 0.0 0.0 0.0 1.3/3.0 41.7 0.5
BK Levhartice Chomutov 5 0:00 9.6 3.8 0.0 0.0 0.0 2.0/4.8 41.7 1.2
USK Praha 4 20:12 12.0 4.8 48.7 0.5 66.7 1.0/2.3 44.4 2.3
Levhartice Chomutov 4 24:48 11.5 4.3 48.6 0.0 0.0 3.0/6.3 48.0 2.0
Tygři Praha 4 14:55 9.0 3.5 51.9 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 2.8
BK Levhartice Chomutov 3 0:00 11.3 5.3 0.0 0.0 0.0 0.7/3.0 22.2 2.0
BK Strakonice 3 0:00 10.7 5.0 0.0 0.0 0.0 0.7/1.3 50.0 1.0
Basket Slovanka 4 0:00 7.8 3.8 0.0 0.0 0.0 0.3/1.8 14.3 1.0
HBU13G(ms) 4 0:00 7.8 3.5 0.0 0.0 0.0 0.8/1.0 75.0 1.0
BASlov U13 4 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/4.5 11.1 1.0
Basket Slovanka 4 21:18 7.5 2.8 57.9 0.0 0.0 2.0/3.8 53.3 2.3
BK Lvice Litoměřice 3 0:00 10.0 4.7 0.0 0.0 0.0 0.7/4.0 16.7 1.7
BKj. Kralupy n.V. 2 0:00 13.0 5.0 0.0 0.0 0.0 3.0/6.5 46.2 1.5
Basket Slovanka 3 0:00 8.3 3.7 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
ŠBK P-H Sadská 2 22:29 12.5 5.5 44.0 0.5 100.0 0.0/1.0 0.0 2.5
BKj. Kralupy n.V. 3 0:00 8.3 3.7 0.0 0.0 0.0 1.0/2.7 37.5 1.3
HB Basket B 1 0:00 22.0 8.0 0.0 1.0 0.0 3.0/3.0 100.0 2.0
BK Strakonice 2 0:00 11.0 5.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
USK Praha 2 0:00 11.0 4.5 0.0 0.0 0.0 2.0/4.5 44.4 2.0
SBŠ Ostrava 2 18:26 10.5 4.0 38.1 0.0 0.0 2.5/3.0 83.3 3.5
Tygři Praha 3 6:56 7.0 3.0 450.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 2.0
BA Tygřice Louny 1 0:00 20.0 10.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Pod U13G(ms) 4 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.3
BenU11G 5 0:00 3.6 1.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0 1.8
Sad U12G 4 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 2.0
DBaK 2 0:00 8.5 3.5 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 0.5
Sla U13G 4 0:00 4.3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 25.0 1.8
Sluneta Ústí n.L. 2 9:24 8.0 4.0 200.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
ŠSK Příb U12G 2 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
BCSlaU12G 2 0:00 7.5 3.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 0.5
Loko Trutnov 2 17:52 7.5 1.5 33.3 0.0 0.0 4.5/6.5 69.2 4.0
Basket Slovanka 1 0:00 15.0 6.0 0.0 0.0 0.0 3.0/9.0 33.3 -
BK Loko K. Vary 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/7.0 14.3 2.0
BK Lvice Litoměřice 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.5
USK Praha 3 0:00 4.3 1.7 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 2.3
Žabiny Brno 3 13:36 4.3 2.0 60.0 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 1.3
DBaK 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.0 0.0 1.5/3.5 42.9 2.0
HB Basket 1 0:00 13.0 6.0 0.0 0.0 0.0 1.0/8.0 12.5 1.0
Sokol H. Králové 2 20:05 6.5 1.0 28.6 0.0 0.0 4.5/6.0 75.0 4.0
Loko Trutnov 1 0:00 12.0 5.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
BK Stud.Pard.U12G 4 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
KP Brno 2 16:26 6.0 2.5 41.7 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 4.0
Basket Slovanka B 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
SLUNETA Ústí nad Labem 2 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/5.5 36.4 1.5
BA Sparta 4 0:00 2.8 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 20.0 1.3
Bra U13G 4 0:00 2.8 1.3 0.0 0.0 0.0 0.3/1.3 20.0 2.5
Loko Karlovy Vary 1 0:00 11.0 3.0 0.0 0.0 0.0 5.0/8.0 62.5 3.0
Sokol Nusle 1 0:00 10.0 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.0
Basket Slovanka 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
Basket Ostrava 2 17:52 5.0 2.0 40.0 0.0 0.0 1.0/3.5 28.6 4.0
BA Sparta Praha 2 0:00 5.0 2.5 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.5
Basket Slovanka 1 15:46 10.0 2.0 40.0 0.0 0.0 6.0/6.0 100.0 3.0
Sokol Nusle 1 0:00 9.0 4.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BraU11G 2 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
BA Sparta 3 0:00 2.7 1.3 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
BSK Jičín 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
Sluneta Ústí n.L. 1 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
DBaK 1 0:00 6.0 2.0 0.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
BC Slaný 1 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Levhartice Chomutov 1 12:04 6.0 2.0 40.0 0.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
BK Strakonice 2 4:45 2.5 0.5 100.0 0.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Tygři Praha 1 0:00 4.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 5.0
USK Praha 2 13:08 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 2.5

články