Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
3. 5. 4. 2019
Pá 19:30
SKB Zlín
Sokol Písek Sršni
56
80
9
25
21
53
40
75
Play Off
Vysílame na TV Com
review
2. 31. 3. 2019
Ne 17:00
Sokol Písek Sršni
SKB Zlín
102
98
28
23
53
41
72
69
87
87
Play Off
Vysílame na TV Com
review
1. 29. 3. 2019
Pá 19:30
SKB Zlín
Sokol Písek Sršni
80
96
22
39
44
62
62
82
Play Off
Vysílame na TV Com
review
6. 17. 3. 2019
Ne 16:00
SKB Zlín
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
33
105
6
29
14
53
22
77
Skupina C 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 8. 3. 2019
Pá 19:00
SKB Zlín
USK Praha B
84
77
23
18
51
38
75
55
Skupina C 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 1. 3. 2019
Pá 19:00
Slavoj BK Litoměřice
SKB Zlín
97
52
28
10
55
28
68
43
Skupina C 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 22. 2. 2019
Pá 19:00
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
SKB Zlín
115
77
23
15
47
27
80
59
Skupina C 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 15. 2. 2019
Pá 19:00
USK Praha B
SKB Zlín
88
75
27
15
42
45
66
55
Skupina C 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 8. 2. 2019
Pá 19:00
SKB Zlín
Slavoj BK Litoměřice
81
59
28
15
56
27
71
41
Skupina C 1. - 6. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 1. 2. 2019
Pá 19:00
BC Nový Jičín
SKB Zlín
93
83
30
27
57
48
74
59
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
17. 27. 1. 2019
Ne 15:30
SKB Zlín
SK UP Olomouc
79
46
23
6
37
26
62
32
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
16. 20. 1. 2019
Ne 16:30
Sokol Šlapanice
SKB Zlín
94
78
13
17
42
46
69
64
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
15. 11. 1. 2019
Pá 19:00
SKB Zlín
BK Synthesia Pardubice
101
88
22
21
46
40
67
71
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
14. 6. 1. 2019
Ne 16:30
BCM Orli Prostějov
SKB Zlín
81
77
22
24
50
39
64
56
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
13. 16. 12. 2018
Ne 15:00
SKB Zlín
BK Opava B
100
67
33
13
51
23
70
39
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
12. 7. 12. 2018
Pá 19:00
SKB Zlín
Basketbal Olomouc
101
95
27
21
52
41
76
69
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
11. 2. 12. 2018
Ne 17:00
Snakes Ostrava
SKB Zlín
78
81
21
26
41
47
53
67
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
6. 28. 11. 2018
St 17:45
Snakes Ostrava
SKB Zlín
93
83
36
26
53
58
74
65
Český pohár mužů - XXVI. ročník
review
10. 23. 11. 2018
Pá 19:00
SKB Zlín
BC Vysočina
93
56
26
12
47
19
69
39
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
9. 18. 11. 2018
Ne 15:00
SKB Zlín
BC Nový Jičín
85
55
20
11
52
21
63
37
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
8. 9. 11. 2018
Pá 19:00
SK UP Olomouc
SKB Zlín
75
96
22
25
43
57
58
71
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
7. 4. 11. 2018
Ne 15:00
SKB Zlín
Sokol Šlapanice
96
74
26
22
54
33
75
57
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
6. 26. 10. 2018
Pá 20:00
BK Synthesia Pardubice
SKB Zlín
90
73
19
13
31
33
61
47
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
5. 21. 10. 2018
Ne 15:00
SKB Zlín
BCM Orli Prostějov
47
90
20
22
26
37
35
61
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
4. 12. 10. 2018
Pá 19:00
BK Opava B
SKB Zlín
83
87
23
25
48
40
67
71
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
3. 7. 10. 2018
Ne 18:00
Basketbal Olomouc
SKB Zlín
85
79
17
30
40
46
64
64
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
2. 30. 9. 2018
Ne 15:00
SKB Zlín
Snakes Ostrava
85
61
22
10
44
33
62
47
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review
1. 23. 9. 2018
Ne 15:30
BC Vysočina
SKB Zlín
62
82
19
21
30
41
46
67
Základní část - skupina Východ
Vysílame na TV Com
review