Kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. |
5. 4. 2014
So 18:15 |
Slavoj BK Litoměřice
BK REAL Roudnice n.L.
|
71
52
|
23
15
38
28
49
37 |
kvalifikace o NF U12 |
|
review |
2. |
5. 4. 2014
So 16:15 |
BK REAL Roudnice n.L.
BK SLUNETA Ústí n.L.
|
107
25
|
31
7
55
16
86
20 |
kvalifikace o NF U12 |
|
review |
1. |
22. 3. 2014
So 12:00 |
BK Kondoři Liberec
BK REAL Roudnice n.L.
|
29
84
|
7
18
17
40
21
66 |
kvalifikace o NF U12 |
|
review |
2. |
8. 3. 2014
So 09:00 |
Slavoj BK Litoměřice
BK REAL Roudnice n.L.
|
47
53
|
21
15
26
29
34
35 |
Oblastní přebor finále 1. - 3. |
|
review |
2. |
8. 3. 2014
So 11:00 |
BK REAL Roudnice n.L.
BK Kondoři Liberec
|
70
34
|
11
14
34
18
46
28 |
Oblastní přebor finále 1. - 3. |
|
review |
1. |
22. 2. 2014
So 09:00 |
BK REAL Roudnice n.L.
Slavoj BK Litoměřice
|
69
43
|
25
11
36
27
53
35 |
Oblastní přebor finále 1. - 3. |
|
review |
1. |
22. 2. 2014
So 13:00 |
BK Kondoři Liberec
BK REAL Roudnice n.L.
|
39
62
|
10
15
20
35
30
44 |
Oblastní přebor finále 1. - 3. |
|
review |
10. |
9. 2. 2014
Ne 09:00 |
BK REAL Roudnice n.L.
BK Horejsek Děčín
|
81
60
|
14
18
44
28
57
49 |
Oblastní přebor zákl. část |
|
review |
10. |
9. 2. 2014
Ne 11:00 |
BK REAL Roudnice n.L.
BK Horejsek Děčín
|
99
42
|
33
8
55
26
77
32 |
Oblastní přebor zákl. část |
|
review |
9. |
26. 1. 2014
Ne 08:30 |
BK REAL Roudnice n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
|
64
38
|
18
10
37
20
52
28 |
Oblastní přebor zákl. část |
|
review |
9. |
26. 1. 2014
Ne 10:15 |
BK REAL Roudnice n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
|
48
33
|
11
1
27
18
35
25 |
Oblastní přebor zákl. část |
|
review |
8. |
15. 1. 2014
St 17:00 |
BK REAL Roudnice n.L.
BK SLUNETA Ústí n.L.
|
101
37
|
14
12
42
22
66
27 |
Oblastní přebor zákl. část |
|
review |
8. |
15. 1. 2014
St 19:00 |
BK REAL Roudnice n.L.
BK SLUNETA Ústí n.L.
|
63
40
|
5
13
29
25
36
38 |
Oblastní přebor zákl. část |
|
review |
7. |
15. 12. 2013
Ne 09:00 |
BK REAL Roudnice n.L.
Slavoj BK Litoměřice
|
58
39
|
14
8
34
14
46
27 |
Oblastní přebor zákl. část |
|
review |
7. |
15. 12. 2013
Ne 11:00 |
BK REAL Roudnice n.L.
Slavoj BK Litoměřice
|
67
68
|
12
15
29
34
43
51 |
Oblastní přebor zákl. část |
|
review |
6. |
30. 11. 2013
So 12:00 |
BK REAL Roudnice n.L.
BK Kondoři Liberec
|
56
41
|
4
14
29
18
40
33 |
Oblastní přebor zákl. část |
|
review |
6. |
30. 11. 2013
So 14:00 |
BK REAL Roudnice n.L.
BK Kondoři Liberec
|
72
28
|
12
14
32
18
53
28 |
Oblastní přebor zákl. část |
|
review |
5. |
17. 11. 2013
Ne 08:00 |
BK Horejsek Děčín
BK REAL Roudnice n.L.
|
29
91
|
4
18
15
31
25
60 |
Oblastní přebor zákl. část |
|
review |
5. |
17. 11. 2013
Ne 09:30 |
BK Horejsek Děčín
BK REAL Roudnice n.L.
|
38
104
|
17
26
23
48
29
72 |
Oblastní přebor zákl. část |
|
review |
4. |
3. 11. 2013
Ne 10:00 |
TJ Slovan Varnsdorf
BK REAL Roudnice n.L.
|
15
109
|
6
27
11
42
11
69 |
Oblastní přebor zákl. část |
|
review |
4. |
3. 11. 2013
Ne 12:00 |
TJ Slovan Varnsdorf
BK REAL Roudnice n.L.
|
38
80
|
6
11
15
32
24
48 |
Oblastní přebor zákl. část |
|
review |
3. |
19. 10. 2013
So 10:00 |
BK SLUNETA Ústí n.L.
BK REAL Roudnice n.L.
|
24
72
|
9
20
13
24
19
44 |
Oblastní přebor zákl. část |
|
review |
3. |
19. 10. 2013
So 12:00 |
BK SLUNETA Ústí n.L.
BK REAL Roudnice n.L.
|
24
60
|
6
15
10
35
18
38 |
Oblastní přebor zákl. část |
|
review |
2. |
5. 10. 2013
So 09:00 |
Slavoj BK Litoměřice
BK REAL Roudnice n.L.
|
129
16
|
42
2
62
4
110
8 |
Oblastní přebor zákl. část |
|
review |
2. |
5. 10. 2013
So 11:00 |
Slavoj BK Litoměřice
BK REAL Roudnice n.L.
|
101
19
|
38
4
61
8
91
8 |
Oblastní přebor zákl. část |
|
review |
1. |
25. 9. 2013
St 16:00 |
BK Kondoři Liberec
BK REAL Roudnice n.L.
|
20
0
|
|
Oblastní přebor zákl. část |
|
review |
1. |
25. 9. 2013
St 18:00 |
BK Kondoři Liberec
BK REAL Roudnice n.L.
|
20
0
|
|
Oblastní přebor zákl. část |
|
review |