Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
12. 15. 4. 2018
Ne 11:00
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
77
2
16
0
40
0
61
2
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
review
12. 15. 4. 2018
Ne 09:00
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
54
24
17
8
29
14
40
16
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
18. 14. 4. 2018
So 11:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
TJ Sokol Kladno U11G
8
40
3
10
4
18
8
26
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
review
18. 14. 4. 2018
So 09:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
TJ Sokol Kladno U11G
4
88
2
20
4
39
4
54
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
17. 8. 4. 2018
Ne 11:30
BC Slaný U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
85
0
20
0
43
0
65
0
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
review
17. 8. 4. 2018
Ne 09:30
BC Slaný U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
118
16
32
6
61
8
93
14
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
16. 25. 3. 2018
Ne 11:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
Basket Pastelka MB U11G(mix)
6
79
6
12
6
38
6
60
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
review
16. 25. 3. 2018
Ne 09:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
Basket Pastelka MB U11G(mix)
6
88
2
29
2
50
6
70
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
15. 17. 3. 2018
So 11:00
TJ Sokol Pečky U11G(mix)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
53
13
15
9
25
11
37
11
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
review
15. 17. 3. 2018
So 09:00
TJ Sokol Pečky U11G(mix)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
64
22
24
0
31
3
54
12
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
13. 17. 2. 2018
So 11:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
8
52
0
22
2
30
2
46
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
review
13. 17. 2. 2018
So 09:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
7
119
5
25
5
61
7
89
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
11. 20. 1. 2018
So 12:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Benešov U11G
17
46
6
4
10
22
17
30
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
review
11. 20. 1. 2018
So 10:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Benešov U11G
12
70
2
20
2
38
10
52
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
10. 14. 1. 2018
Ne 11:00
Pandy Čelákovice U11G(mix)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
54
19
6
6
20
12
36
19
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
review
10. 14. 1. 2018
Ne 09:30
Pandy Čelákovice U11G(mix)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
86
14
8
8
36
12
62
14
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
9. 6. 1. 2018
So 11:00
TJ Sokol Kladno U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
37
15
10
5
24
9
30
12
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
review
9. 6. 1. 2018
So 09:00
TJ Sokol Kladno U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
78
6
14
2
34
2
48
6
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
8. 17. 12. 2017
Ne 15:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Slaný U11G
18
47
4
13
9
23
14
40
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
review
8. 17. 12. 2017
Ne 13:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Slaný U11G
7
76
2
18
3
37
5
57
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
7. 9. 12. 2017
So 11:00
Basket Pastelka MB U11G(mix)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
101
16
28
4
52
7
74
12
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
review
7. 9. 12. 2017
So 09:00
Basket Pastelka MB U11G(mix)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
108
11
30
0
56
2
72
10
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
6. 25. 11. 2017
So 10:45
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
TJ Sokol Pečky U11G(mix)
22
43
10
6
12
21
18
33
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
review
6. 25. 11. 2017
So 09:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
TJ Sokol Pečky U11G(mix)
27
31
7
6
14
18
21
29
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
4. 29. 10. 2017
Ne 12:00
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
83
39
11
13
31
25
59
33
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
review
4. 29. 10. 2017
Ne 10:00
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
89
17
12
4
39
6
59
11
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
3. 14. 10. 2017
So 09:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
7
109
0
38
4
62
6
87
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
3. 14. 10. 2017
So 10:45
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
8
83
2
18
6
41
6
55
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
review
2. 30. 9. 2017
So 09:00
BC Benešov U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
49
14
12
4
32
5
36
12
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
2. 30. 9. 2017
So 11:00
BC Benešov U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
48
9
20
0
28
2
46
2
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
review
1. 24. 9. 2017
Ne 09:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
Pandy Čelákovice U11G(mix)
12
98
3
19
11
45
12
54
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
1. 24. 9. 2017
Ne 10:45
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
Pandy Čelákovice U11G(mix)
15
62
3
7
5
29
7
39
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1"
review