Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
3. 23. 4. 2017
Ne 11:00
BC Real Réma Nymburk
BK Beroun "B"
74
63
19
8
39
33
47
53
63
63
Play - off finále
review
2. 9. 4. 2017
Ne 11:00
BK Beroun "B"
BC Real Réma Nymburk
65
48
16
13
32
23
47
36
Play - off finále
review
2. 8. 4. 2017
So 14:30
BK Beroun "B"
BC Real Réma Nymburk
61
60
11
19
27
33
43
50
Play - off finále
review
1. 2. 4. 2017
Ne 14:30
BC Real Réma Nymburk
BK Beroun "B"
68
61
25
16
44
28
54
45
Play - off finále
review
1. 1. 4. 2017
So 18:00
BC Real Réma Nymburk
BK Beroun "B"
59
44
19
10
36
19
49
30
Play - off finále
review
2. 19. 3. 2017
Ne 11:00
BK Beroun "B"
Kolínsko-kutnohorský BK
78
64
26
12
43
30
65
48
Play-off semifinále
review
1. 18. 3. 2017
So 11:00
Kolínsko-kutnohorský BK
BK Beroun "B"
36
50
11
10
22
23
34
30
Play-off semifinále
review
3. 12. 3. 2017
Ne 15:00
AŠ Mladá Boleslav
BK Beroun "B"
58
60
9
8
23
23
36
34
Play-off čtvrtfinále
review
2. 5. 3. 2017
Ne 11:00
BK Beroun "B"
AŠ Mladá Boleslav
60
47
15
14
36
27
49
38
Play-off čtvrtfinále
review
1. 4. 3. 2017
So 17:00
AŠ Mladá Boleslav
BK Beroun "B"
50
40
10
8
20
22
32
28
Play-off čtvrtfinále
review
20. 19. 2. 2017
Ne 12:00
BK Příbram 2000"A"
BK Beroun "B"
72
81
18
24
35
43
46
58
Krajský přebor mužů I.třídy
review
18. 5. 2. 2017
Ne 09:30
BK Beroun "B"
BC Real Réma Nymburk
78
57
21
15
44
29
60
35
Krajský přebor mužů I.třídy
review
17. 4. 2. 2017
So 15:00
BK Beroun "B"
Kolínsko-kutnohorský BK
65
77
20
7
37
35
50
57
Krajský přebor mužů I.třídy
review
16. 22. 1. 2017
Ne 10:30
BK R&J EBC Mělník
BK Beroun "B"
101
65
38
13
56
22
81
44
Krajský přebor mužů I.třídy
review
15. 21. 1. 2017
So 19:00
BC Benešov B
BK Beroun "B"
94
49
23
16
44
23
62
31
Krajský přebor mužů I.třídy
review
3. 8. 1. 2017
Ne 11:00
BK Český Brod
BK Beroun "B"
75
59
16
14
32
26
56
44
Krajský přebor mužů I.třídy
review
13. 7. 1. 2017
So 18:00
BK Beroun "B"
Basketbal Pečky
77
82
24
23
47
40
66
61
Krajský přebor mužů I.třídy
review
12. 11. 12. 2016
Ne 13:30
AŠ Mladá Boleslav
BK Beroun "B"
74
53
24
13
37
27
49
37
Krajský přebor mužů I.třídy
review
9. 26. 11. 2016
So 14:15
BK Beroun "B"
BK Příbram 2000"A"
81
80
18
23
39
44
54
60
72
72
Krajský přebor mužů I.třídy
review
8. 13. 11. 2016
Ne 10:00
Kolínsko-kutnohorský BK
BK Beroun "B"
85
60
28
17
52
41
70
47
Krajský přebor mužů I.třídy
review
7. 12. 11. 2016
So 18:00
BC Real Réma Nymburk
BK Beroun "B"
79
36
23
9
37
15
57
26
Krajský přebor mužů I.třídy
review
6. 30. 10. 2016
Ne 14:45
BK Beroun "B"
BC Benešov B
63
66
11
20
32
33
43
52
Krajský přebor mužů I.třídy
review
5. 29. 10. 2016
So 14:00
BK Beroun "B"
BK R&J EBC Mělník
80
42
14
12
34
18
57
32
Krajský přebor mužů I.třídy
review
4. 16. 10. 2016
Ne 15:00
Basketbal Pečky
BK Beroun "B"
65
82
16
21
29
39
43
60
Krajský přebor mužů I.třídy
review
14. 15. 10. 2016
So 19:00
BK Beroun "B"
BK Český Brod
70
53
11
12
27
27
47
39
Krajský přebor mužů I.třídy
review
1. 1. 10. 2016
So 13:00
BK Beroun "B"
AŠ Mladá Boleslav
62
99
16
24
32
49
49
73
Krajský přebor mužů I.třídy
review