Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
5. 14. 5. 2024
Út 20:05
Sokol Dolní Počernice A
Stavební fakulta A
76
72
25
31
38
47
58
57
Play-off
review
5. 6. 5. 2024
Po 19:00
Stavební fakulta A
Sokol Dolní Počernice A
72 72
19
7
42
27
61
44
Play-off
review
4. 2. 5. 2024
Čt 20:10
BK Motol A
Stavební fakulta A
75
94
21
21
38
42
58
62
Play-off
review
3. 29. 4. 2024
Po 19:00
Stavební fakulta A
BK Motol A
82
83
21
16
43
40
59
62
Play-off
review
2. 15. 4. 2024
Po 19:00
Stavební fakulta A
BA Sparta A
79
55
21
19
39
31
65
45
Play-off
review
1. 11. 4. 2024
Čt 19:30
BA Sparta A
Stavební fakulta A
68
85
16
29
39
44
59
63
Play-off
review
5. 9. 4. 2024
Út 20:35
Žižkov Falcons B
Stavební fakulta A
76
90
23
22
41
42
59
63
Základní fáze
review
5. 4. 4. 2024
Čt 19:15
Stavební fakulta A
Žižkov Falcons B
72
47
13
5
40
25
58
42
Základní fáze
review
21. 25. 3. 2024
Po 19:00
Stavební fakulta A
TJ ČZU Praha
116
67
32
27
62
33
81
49
Základní fáze
review
20. 18. 3. 2024
Po 20:30
BA Sparta A
Stavební fakulta A
77
84
14
24
34
47
52
59
74
74
Základní fáze
review
19. 11. 3. 2024
Po 19:00
Stavební fakulta A
TJ Košíře A
78
96
18
31
32
59
55
82
Základní fáze
review
18. 4. 3. 2024
Po 19:00
Stavební fakulta A
Aritma Praha
74
68
19
16
36
29
60
51
Základní fáze
review
17. 28. 2. 2024
St 20:40
TJ HÁJE - JM A
Stavební fakulta A
62
53
22
4
32
26
44
44
Základní fáze
review
4. 27. 2. 2024
Út 19:40
VŠTJ Medicina A
Stavební fakulta A
61
83
15
19
30
38
46
59
Základní fáze
review
4. 22. 2. 2024
Čt 19:15
Stavební fakulta A
VŠTJ Medicina A
93
70
28
17
50
34
74
53
Základní fáze
review
16. 19. 2. 2024
Po 19:00
Stavební fakulta A
Žižkov Falcons B
96
62
24
8
48
28
70
39
Základní fáze
review
3. 12. 2. 2024
Po 19:15
Jižní Supi A
Stavební fakulta A
56
75
8
17
18
44
35
63
Základní fáze
review
15. 8. 2. 2024
Čt 20:10
BK Motol A
Stavební fakulta A
66
71
22
13
39
30
52
49
Základní fáze
review
14. 22. 1. 2024
Po 19:00
Stavební fakulta A
Sokol Žižkov C - TESLA
104
66
31
21
55
36
75
49
Základní fáze
review
13. 15. 1. 2024
Po 19:15
Jižní Supi A
Stavební fakulta A
62
63
28
7
38
17
48
35
Základní fáze
review
12. 8. 1. 2024
Po 19:00
Stavební fakulta A
Sokol Dolní Počernice A
91
69
18
19
51
34
70
54
Základní fáze
review
2. 19. 12. 2023
Út 20:10
VSK Iuridica A
Stavební fakulta A
65
77
20
18
31
37
47
52
Základní fáze
review
11. 11. 12. 2023
Po 19:00
Stavební fakulta A
VŠTJ Medicina A
74
96
23
22
34
47
57
66
Základní fáze
review
10. 5. 12. 2023
Út 20:05
TJ ČZU Praha
Stavební fakulta A
55
91
13
30
26
48
45
71
Základní fáze
review
9. 27. 11. 2023
Po 19:00
Stavební fakulta A
BA Sparta A
76
75
17
16
30
35
51
63
Základní fáze
review
8. 22. 11. 2023
St 20:15
TJ Košíře A
Stavební fakulta A
71
95
11
28
31
50
42
76
Základní fáze
review
7. 16. 11. 2023
Čt 20:40
Aritma Praha
Stavební fakulta A
61
63
16
19
32
31
56
50
Základní fáze
review
6. 6. 11. 2023
Po 19:00
Stavební fakulta A
TJ HÁJE - JM A
70
61
9
8
25
22
49
41
Základní fáze
review
5. 3. 11. 2023
Pá 20:35
Žižkov Falcons B
Stavební fakulta A
80
83
12
15
27
34
52
60
74
74
Základní fáze
review
4. 23. 10. 2023
Po 19:00
Stavební fakulta A
BK Motol A
70
81
22
12
41
30
54
60
Základní fáze
review
3. 19. 10. 2023
Čt 20:40
Sokol Žižkov C - TESLA
Stavební fakulta A
83
90
20
18
40
40
62
58
79
79
Základní fáze
review
2. 9. 10. 2023
Po 19:00
Stavební fakulta A
Jižní Supi A
65
55
17
23
36
31
52
44
Základní fáze
review
1. 6. 10. 2023
Pá 19:10
Sokol Dolní Počernice A
Stavební fakulta A
72
71
22
22
46
40
59
58
Základní fáze
review
22. 26. 9. 2023
Út 19:40
VŠTJ Medicina A
Stavební fakulta A
78
101
22
20
43
49
62
79
Základní fáze
review