Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
5. 6. 3. 2020
Pá 20:00
Basket Košíře
Basket Opava 2010
82
97
30
33
49
52
65
77
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 28. 2. 2020
Pá 19:45
SA KOMFORT Brno
Basket Košíře
90
74
20
19
49
42
65
60
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 23. 2. 2020
Ne 18:00
Basket Košíře
Snakes Ostrava
91
96
13
21
41
44
57
70
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 16. 2. 2020
Ne 18:00
Basket Košíře
BC Nový Jičín
110
96
31
28
52
47
72
73
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 7. 2. 2020
Pá 20:00
Basket Opava 2010
Basket Košíře
93
88
20
26
45
43
70
61
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 31. 1. 2020
Pá 19:30
SP BASKET
Basket Košíře
94
103
21
24
49
46
68
78
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
17. 24. 1. 2020
Pá 20:00
Basket Košíře
USK Praha B
71
82
10
17
26
28
50
53
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
16. 17. 1. 2020
Pá 20:00
Slavoj BK Litoměřice
Basket Košíře
88
57
21
13
49
29
66
45
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
15. 10. 1. 2020
Pá 20:00
Basket Košíře
BK Lokomotiva Plzeň
79
64
26
13
36
41
57
57
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
14. 3. 1. 2020
Pá 19:00
Sokol Vyšehrad
Basket Košíře
79
69
21
16
38
35
56
43
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
13. 13. 12. 2019
Pá 20:00
Basket Košíře
Sokol Písek Sršni
81
103
28
17
49
55
71
83
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
12. 6. 12. 2019
Pá 19:00
GBA Fio banka Jindřichův Hradec
Basket Košíře
108
67
22
16
46
39
82
55
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
11. 29. 11. 2019
Pá 20:00
Basket Košíře
Basketbal Polabí
76
121
16
33
32
61
49
85
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
10. 24. 11. 2019
Ne 17:00
YDEA KONDOR
Basket Košíře
91
56
20
8
42
23
66
40
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
9. 15. 11. 2019
Pá 20:00
Basket Košíře
SP BASKET
76
88
18
27
37
47
61
65
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
8. 8. 11. 2019
Pá 19:00
USK Praha B
Basket Košíře
80
53
17
15
42
30
60
41
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
7. 1. 11. 2019
Pá 20:00
Basket Košíře
Slavoj BK Litoměřice
63
98
12
21
34
42
56
67
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
6. 25. 10. 2019
Pá 19:00
BK Lokomotiva Plzeň
Basket Košíře
79
77
20
14
33
37
51
52
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
5. 18. 10. 2019
Pá 20:00
Basket Košíře
Sokol Vyšehrad
50
68
13
20
24
35
34
48
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
4. 11. 10. 2019
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
Basket Košíře
97
68
24
18
56
33
79
53
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
3. 4. 10. 2019
Pá 20:00
Basket Košíře
GBA Fio banka Jindřichův Hradec
53
107
6
31
16
46
35
71
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
2. 29. 9. 2019
Ne 17:00
Basketbal Polabí
Basket Košíře
88
51
20
9
37
26
65
36
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
1. 20. 9. 2019
Pá 20:00
Basket Košíře
YDEA KONDOR
80
71
20
15
41
37
55
53
skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
6. Bude upřesněno
-
BC Nový Jičín
Basket Košíře
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
7. Bude upřesněno
-
Snakes Ostrava
Basket Košíře
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
Preview Livestats
8. Bude upřesněno
-
Basket Košíře
SA KOMFORT Brno
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
Preview Livestats