Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
8. 5. 4. 2019
Pá 19:00
BK Opava B
Basket Košíře
95
51
27
9
56
18
70
35
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
7. 29. 3. 2019
Pá 20:00
Basket Košíře
Sokol Šlapanice
70
66
21
17
34
36
49
48
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 16. 3. 2019
So 19:00
Basket Košíře
SK UP Olomouc
105
65
27
18
53
40
81
51
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
6. 15. 3. 2019
Pá 20:00
Basket Košíře
BC Nový Jičín
85
91
18
25
40
49
65
71
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 1. 3. 2019
Pá 20:00
Basket Košíře
BK Opava B
106
67
30
14
55
37
76
50
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 24. 2. 2019
Ne 16:30
Sokol Šlapanice
Basket Košíře
94
63
18
18
46
33
68
50
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 17. 2. 2019
Ne 16:00
BC Nový Jičín
Basket Košíře
93
95
26
23
56
51
79
78
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 16. 2. 2019
So 19:30
SK UP Olomouc
Basket Košíře
65
86
13
15
25
40
38
64
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 3. 2. 2019
Ne 17:30
Basketball Nymburk B
Basket Košíře
85
67
35
13
50
34
69
41
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
17. 25. 1. 2019
Pá 20:00
Basket Košíře
Sokol Písek Sršni
80
92
21
30
36
52
59
69
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
16. 18. 1. 2019
Pá 19:00
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
Basket Košíře
96
51
30
10
55
33
79
37
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
15. 11. 1. 2019
Pá 20:00
Basket Košíře
Sokol Pražský
94
88
29
20
55
33
71
63
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
14. 4. 1. 2019
Pá 20:00
Basket Košíře
USK Praha B
68
85
27
23
42
47
54
69
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
13. 14. 12. 2018
Pá 19:00
BK Lokomotiva Plzeň
Basket Košíře
75
84
17
22
35
44
57
62
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
12. 7. 12. 2018
Pá 20:00
Basket Košíře
GBA Europe
90
78
17
22
42
36
67
60
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
11. 30. 11. 2018
Pá 19:00
Slavoj BK Litoměřice
Basket Košíře
86
70
30
17
46
31
65
46
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
10. 23. 11. 2018
Pá 20:00
Basket Košíře
Sokol Vyšehrad
82
65
25
19
37
37
63
47
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
9. 16. 11. 2018
Pá 20:00
Basket Košíře
Basketball Nymburk B
87
83
22
29
51
44
69
72
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
8. 9. 11. 2018
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
Basket Košíře
93
84
24
26
52
39
70
63
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
7. 2. 11. 2018
Pá 20:00
Basket Košíře
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
64
95
21
28
35
53
47
76
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
6. 26. 10. 2018
Pá 19:30
Sokol Pražský
Basket Košíře
90
87
29
25
45
51
66
65
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
5. 19. 10. 2018
Pá 20:00
USK Praha B
Basket Košíře
77
59
19
10
34
27
53
45
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
4. 12. 10. 2018
Pá 20:00
Basket Košíře
BK Lokomotiva Plzeň
76
80
18
15
36
46
49
62
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
3. 5. 10. 2018
Pá 20:00
GBA Europe
Basket Košíře
64
77
23
25
37
39
45
57
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
2. 28. 9. 2018
Pá 20:00
Basket Košíře
Slavoj BK Litoměřice
74
80
17
17
36
37
55
66
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
1. 21. 9. 2018
Pá 19:00
Sokol Vyšehrad
Basket Košíře
70
78
8
24
30
35
53
57
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review