Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
5. 3. 5. 2014
So 12:00
Sokol Vyšehrad
Sršni Sokol Písek
97
62
15
13
40
30
64
47
play-out
Vysílame na TV Com
review
6. 3. 5. 2014
So 17:00
Slavoj BK Litoměřice
Sršni Sokol Písek
72
71
16
23
35
44
53
57
play-out
Vysílame na TV Com
review
4. 13. 4. 2014
Ne 12:00
Sršni Sokol Písek
Sokol Vyšehrad
63
48
15
4
28
15
44
33
play-out
Vysílame na TV Com
review
3. 12. 4. 2014
So 18:00
Sršni Sokol Písek
Slavoj BK Litoměřice
77
83
21
31
47
50
66
66
play-out
Vysílame na TV Com
review
1. 28. 3. 2014
Pá 18:30
Sršni Sokol Písek
BK Lokomotiva Plzeň
70
52
22
10
37
31
54
39
play-out
Vysílame na TV Com
review
2. 27. 3. 2014
Čt 18:00
BK Lokomotiva Plzeň
Sršni Sokol Písek
72
67
18
16
36
33
53
46
play-out
Vysílame na TV Com
review
22. 16. 3. 2014
Ne 10:00
Sršni Sokol Písek
SKB Zlín
64
65
12
15
25
36
41
52
základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 15. 3. 2014
So 17:00
Sršni Sokol Písek
JBC MMCITÉ Brno
79
77
20
18
45
37
66
59
základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 2. 3. 2014
Ne 10:30
BK Lokomotiva Plzeň
Sršni Sokol Písek
70
89
27
16
42
45
53
67
základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 1. 3. 2014
So 12:00
USK Praha
Sršni Sokol Písek
80
46
18
22
29
26
57
35
základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 16. 2. 2014
Ne 10:00
Sršni Sokol Písek
Sokol Vyšehrad
103
46
20
5
48
19
74
30
základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 15. 2. 2014
So 18:30
Sršni Sokol Písek
BCM Nymburk
59
68
17
20
33
36
49
58
základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 2. 2. 2014
Ne 11:00
BCM Moravská Ostrava
Sršni Sokol Písek
93
69
31
19
46
35
64
54
základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 1. 2. 2014
So 14:30
BK Synthesia Pardubice
Sršni Sokol Písek
101
76
35
22
58
41
78
67
základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 19. 1. 2014
Ne 12:00
Sršni Sokol Písek
Slavoj BK Litoměřice
97
56
26
10
54
24
75
39
základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 18. 1. 2014
So 18:00
Sršni Sokol Písek
Sokol pražský
62
72
19
19
31
37
47
56
základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 21. 12. 2013
So 17:30
Sršni Sokol Písek
GBA Sparta Praha
67
94
11
29
31
56
43
76
základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 18. 12. 2013
St 19:30
GBA Sparta Praha
Sršni Sokol Písek
107
46
29
10
50
25
81
29
základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 8. 12. 2013
Ne 09:00
JBC MMCITÉ Brno
Sršni Sokol Písek
99
62
24
18
41
32
76
42
základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 7. 12. 2013
So 14:00
SKB Zlín
Sršni Sokol Písek
61
51
18
8
31
28
47
40
základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 24. 11. 2013
Ne 10:00
Sršni Sokol Písek
USK Praha
90
74
22
16
39
31
62
52
základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 23. 11. 2013
So 14:00
Sršni Sokol Písek
BK Lokomotiva Plzeň
95
71
9
14
41
41
70
54
základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 10. 11. 2013
Ne 11:15
BCM Nymburk
Sršni Sokol Písek
87
67
21
14
51
30
72
44
základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 9. 11. 2013
So 19:00
Sokol Vyšehrad
Sršni Sokol Písek
65
83
21
24
32
46
44
61
základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 27. 10. 2013
Ne 10:00
Sršni Sokol Písek
BK Synthesia Pardubice
74
100
18
25
40
54
56
74
základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 26. 10. 2013
So 17:30
Sršni Sokol Písek
BCM Moravská Ostrava
72
68
19
14
34
30
51
44
základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 13. 10. 2013
Ne 11:00
Sokol pražský
Sršni Sokol Písek
92
54
27
13
39
28
68
42
základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 12. 10. 2013
So 16:00
Slavoj BK Litoměřice
Sršni Sokol Písek
60
53
17
5
34
26
41
39
základní část
Vysílame na TV Com
review