Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
4. 20. 4. 2012
Pá 19:00
BK Loko Interconex Plzeň
SLUNETA Ústí nad Labem
68
93
13
21
32
43
45
71
Play-out
Vysílame na TV Com
review
5. 18. 4. 2012
St 18:00
BK Breda & Weinstein Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
99
96
30
19
46
47
77
66
Play-out
Vysílame na TV Com
review
3. 14. 4. 2012
So 15:00
Inter Bratislava
SLUNETA Ústí nad Labem
55
78
17
14
27
39
37
61
Play-out
Vysílame na TV Com
review
6. 12. 4. 2012
Čt 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Inter Bratislava
84
76
24
20
42
40
59
61
Play-out
Vysílame na TV Com
review
2. 11. 4. 2012
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Breda & Weinstein Opava
98
79
20
24
45
40
78
56
Play-out
Vysílame na TV Com
review
1. 7. 4. 2012
So 17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Loko Interconex Plzeň
81
84
17
22
35
41
59
66
Play-out
Vysílame na TV Com
review
14. 1. 4. 2012
Ne 17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Astrum Levice
87
73
24
18
45
37
72
57
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
13. 28. 3. 2012
St 17:30
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
91
73
25
19
38
38
69
48
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
12. 25. 3. 2012
Ne 16:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Loko Interconex Plzeň
92
90
16
14
39
37
60
58
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
11. 21. 3. 2012
St 20:00
Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí nad Labem
82
80
25
19
44
35
65
52
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
10. 17. 3. 2012
So 18:00
Tuři Svitavy
SLUNETA Ústí nad Labem
80
89
20
18
45
44
62
64
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
9. 14. 3. 2012
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Inter Bratislava
84
64
25
17
36
29
62
44
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
8. 10. 3. 2012
So 18:00
BK Breda & Weinstein Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
82
102
28
22
50
45
68
73
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
7. 6. 3. 2012
Út 18:00
Astrum Levice
SLUNETA Ústí nad Labem
62
71
16
18
35
27
49
46
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
6. 4. 3. 2012
Ne 17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
60
70
16
16
28
35
40
50
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
5. 29. 2. 2012
St 18:00
BK Loko Interconex Plzeň
SLUNETA Ústí nad Labem
82
80
21
14
33
35
54
53
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
4. 26. 2. 2012
Ne 17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Levharti Chomutov
119
86
22
24
51
46
84
63
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
3. 22. 2. 2012
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Tuři Svitavy
77
88
18
27
38
46
56
63
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
6. 16. 2. 2012
Čt 20:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
71
94
23
24
38
47
50
69
Český pohár
Vysílame na TV Com
review
2. 11. 2. 2012
So 18:00
Inter Bratislava
SLUNETA Ústí nad Labem
67
59
16
14
39
29
52
40
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
1. 8. 2. 2012
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Breda & Weinstein Opava
81
68
23
15
49
28
61
47
Skupina A2
Vysílame na TV Com
review
26. 4. 2. 2012
So 17:00
BK Loko Interconex Plzeň
SLUNETA Ústí nad Labem
75
68
17
16
39
37
53
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
25. 27. 1. 2012
Pá 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Astrum Levice
71
63
22
18
37
30
54
48
Základní část
Vysílame na TV Com
review
24. 21. 1. 2012
So 18:00
BK Breda & Weinstein Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
82
68
13
17
35
30
59
50
Základní část
Vysílame na TV Com
review
23. 15. 1. 2012
Ne 17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Děčín
61
84
18
23
32
51
51
65
Základní část
Vysílame na TV Com
review
22. 7. 1. 2012
So 15:00
Levharti Chomutov
SLUNETA Ústí nad Labem
95
87
30
21
60
54
78
68
Základní část
Vysílame na TV Com
review
21. 4. 1. 2012
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
59
91
8
22
16
47
43
65
Základní část
Vysílame na TV Com
review
20. 30. 12. 2011
Pá 17:30
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
89
58
36
5
50
26
72
41
Základní část
Vysílame na TV Com
review
18. 17. 12. 2011
So 17:00
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
86
67
20
18
41
27
58
49
Základní část
Vysílame na TV Com
review
19. 14. 12. 2011
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
81
91
21
26
43
46
71
66
Základní část
Vysílame na TV Com
review
17. 11. 12. 2011
Ne 15:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Prostějov
80
117
27
36
39
67
58
90
Základní část
Vysílame na TV Com
review
8. 8. 12. 2011
Čt 18:00
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
92
71
29
18
48
41
67
59
Základní část
Vysílame na TV Com
review
16. 3. 12. 2011
So 18:00
Inter Bratislava
SLUNETA Ústí nad Labem
88
84
10
19
33
37
58
54
Základní část
Vysílame na TV Com
review
15. 27. 11. 2011
Ne 17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Tuři Svitavy
80
76
20
23
38
39
58
61
Základní část
Vysílame na TV Com
review
14. 20. 11. 2011
Ne 17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BC UNIKOL Kolín
85
101
24
31
39
66
60
83
Základní část
Vysílame na TV Com
review
13. 13. 11. 2011
Ne 17:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Loko Interconex Plzeň
69
61
15
8
34
21
47
41
Základní část
Vysílame na TV Com
review
12. 5. 11. 2011
So 18:00
Astrum Levice
SLUNETA Ústí nad Labem
78
81
16
25
31
48
50
65
Základní část
Vysílame na TV Com
review
11. 2. 11. 2011
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Breda & Weinstein Opava
83
62
27
12
42
27
64
48
Základní část
Vysílame na TV Com
review
10. 29. 10. 2011
So 18:00
BK Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
95
65
22
22
44
34
70
47
Základní část
Vysílame na TV Com
review
9. 26. 10. 2011
St 20:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Levharti Chomutov
79
86
22
17
41
37
58
62
Základní část
Vysílame na TV Com
review
7. 19. 10. 2011
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
90
66
27
11
50
26
69
44
Základní část
Vysílame na TV Com
review
6. 15. 10. 2011
So 17:30
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
86
81
12
18
37
38
67
51
Základní část
Vysílame na TV Com
review
5. 12. 10. 2011
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
61
69
11
18
37
28
45
47
Základní část
Vysílame na TV Com
review
4. 8. 10. 2011
So 17:00
BK Prostějov
SLUNETA Ústí nad Labem
102
67
26
11
55
33
81
51
Základní část
Vysílame na TV Com
review
3. 5. 10. 2011
St 18:00
SLUNETA Ústí nad Labem
Inter Bratislava
93
82
14
18
41
35
70
49
Základní část
Vysílame na TV Com
review
2. 1. 10. 2011
So 17:00
Tuři Svitavy
SLUNETA Ústí nad Labem
96
58
21
14
39
29
72
39
Základní část
Vysílame na TV Com
review
1. 28. 9. 2011
St 17:45
BC UNIKOL Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
93
64
31
12
49
23
73
43
Základní část
Vysílame na TV Com
review