Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
8. 7. 4. 2019
Ne 17:30
Sokol Šlapanice
Sokol Vyšehrad
101
107
15
18
36
43
62
66
93
93
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
7. 29. 3. 2019
Pá 16:00
BK Opava B
Sokol Vyšehrad
92
87
24
27
39
47
60
66
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
6. 15. 3. 2019
Pá 19:00
Sokol Vyšehrad
SK UP Olomouc
92
67
25
20
46
31
73
46
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 10. 3. 2019
Ne 16:00
BC Nový Jičín
Sokol Vyšehrad
65
79
7
16
25
34
44
54
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 1. 3. 2019
Pá 19:00
Sokol Vyšehrad
Sokol Šlapanice
83
67
22
21
51
37
66
56
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 22. 2. 2019
Pá 18:00
Sokol Vyšehrad
BK Opava B
86
84
28
23
46
40
54
56
74
74
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 15. 2. 2019
Pá 19:00
SK UP Olomouc
Sokol Vyšehrad
64
68
17
14
32
38
48
52
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 8. 2. 2019
Pá 19:00
Sokol Vyšehrad
BC Nový Jičín
68
62
15
15
31
36
47
53
Play out 13. - 20. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 1. 2. 2019
Pá 19:00
Sokol Vyšehrad
USK Praha B
61
68
6
18
23
34
45
52
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
16. 26. 1. 2019
So 18:00
Sokol Vyšehrad
GBA Europe
66
83
17
21
30
41
46
60
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
17. 25. 1. 2019
Pá 19:00
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Vyšehrad
64
61
17
16
34
37
48
50
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
15. 11. 1. 2019
Pá 19:00
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Vyšehrad
62
45
12
13
22
27
41
31
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
14. 4. 1. 2019
Pá 19:30
Sokol Pražský
Sokol Vyšehrad
79
60
30
9
44
23
58
46
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
13. 14. 12. 2018
Pá 19:00
Sokol Vyšehrad
Basketball Nymburk B
81
79
17
11
32
27
56
57
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
12. 7. 12. 2018
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
Sokol Vyšehrad
103
70
29
7
47
26
73
52
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
6. 2. 12. 2018
Ne 16:00
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Vyšehrad
72
58
23
13
40
33
60
42
Český pohár mužů - XXVI. ročník
review
11. 30. 11. 2018
Pá 19:00
Sokol Vyšehrad
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
50
90
11
27
22
46
33
63
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
10. 23. 11. 2018
Pá 20:00
Basket Košíře
Sokol Vyšehrad
82
65
25
19
37
37
63
47
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
9. 16. 11. 2018
Pá 20:00
USK Praha B
Sokol Vyšehrad
69
58
25
13
33
23
50
35
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
5. 14. 11. 2018
St 17:30
BK NAPOS Vysoká n. L.
Sokol Vyšehrad
50
77
18
22
31
37
44
53
Český pohár mužů - XXVI. ročník
review
8. 9. 11. 2018
Pá 19:00
Sokol Vyšehrad
BK Lokomotiva Plzeň
60
86
10
19
30
43
48
61
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
7. 2. 11. 2018
Pá 20:00
GBA Europe
Sokol Vyšehrad
90
62
14
16
44
38
67
46
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
6. 26. 10. 2018
Pá 19:00
Sokol Vyšehrad
Slavoj BK Litoměřice
42
69
12
16
24
33
37
46
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
5. 19. 10. 2018
Pá 19:00
Sokol Vyšehrad
Sokol Pražský
68
92
17
18
32
41
52
61
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
4. 14. 10. 2018
Ne 17:00
Basketball Nymburk B
Sokol Vyšehrad
94
60
20
19
43
29
73
44
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
3. 5. 10. 2018
Pá 19:00
Sokol Vyšehrad
Sokol Písek Sršni
89
87
28
22
48
44
64
65
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
2. 28. 9. 2018
Pá 19:00
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
Sokol Vyšehrad
101
56
29
9
55
32
79
45
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review
1. 21. 9. 2018
Pá 19:00
Sokol Vyšehrad
Basket Košíře
70
78
8
24
30
35
53
57
Základní část - skupina Západ
Vysílame na TV Com
review