Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
6. 10. 4. 2011
Ne 09:00
Slavoj BK Litoměřice
Sršni Sokol Písek B
60
53
16
9
31
23
50
38
skupina A2 (o 8. - 11. místo)
review
5. 9. 4. 2011
So 16:30
TJ AŠ Mladá Boleslav
Sršni Sokol Písek B
69
60
13
11
33
24
51
43
skupina A2 (o 8. - 11. místo)
review
4. 27. 3. 2011
Ne 10:00
Sršni Sokol Písek B
TJ AŠ Mladá Boleslav
102
67
27
22
50
39
85
51
skupina A2 (o 8. - 11. místo)
review
3. 26. 3. 2011
So 16:00
Sršni Sokol Písek B
Slavoj BK Litoměřice
66
68
18
13
24
31
50
49
skupina A2 (o 8. - 11. místo)
review
2. 13. 3. 2011
Ne 09:00
TJ Klatovy
Sršni Sokol Písek B
59
57
15
18
29
32
43
36
skupina A2 (o 8. - 11. místo)
review
1. 12. 3. 2011
So 16:00
Sršni Sokol Písek B
TJ Klatovy
73
60
14
22
30
40
56
54
skupina A2 (o 8. - 11. místo)
review
20. 27. 2. 2011
Ne 10:00
BK Kondoři Liberec
Sršni Sokol Písek B
137
24
41
7
79
16
104
23
skupina A
review
19. 26. 2. 2011
So 15:00
Basketbalový klub Děčín
Sršni Sokol Písek B
105
51
30
11
54
30
85
43
skupina A
review
18. 13. 2. 2011
Ne 12:00
Sršni Sokol Písek B
BK Sluneta Ústí nad Labem
63
91
11
20
29
54
49
69
skupina A
review
17. 12. 2. 2011
So 16:00
Sršni Sokol Písek B
Slavoj BK Litoměřice
87
61
23
16
41
38
66
51
skupina A
review
12. 4. 2. 2011
Pá 15:30
Sršni Sokol Písek B
TJ Klatovy
62
67
13
23
30
38
49
55
skupina A
review
16. 30. 1. 2011
Ne 10:00
Sokol Žižkov C
Sršni Sokol Písek B
98
53
20
11
49
28
75
42
skupina A
review
15. 29. 1. 2011
So 17:00
BSK České Budějovice
Sršni Sokol Písek B
65
91
23
20
34
46
45
73
skupina A
review
14. 16. 1. 2011
Ne 09:00
TJ AŠ Mladá Boleslav
Sršni Sokol Písek B
108
76
28
17
51
33
75
55
skupina A
review
13. 15. 1. 2011
So 11:30
BK Brandýs n. Labem
Sršni Sokol Písek B
102
37
31
7
55
16
79
21
skupina A
review
22. 19. 12. 2010
Ne 11:00
Sršni Sokol Písek B
BA Sparta Praha
56
127
14
30
25
63
39
94
skupina A
review
21. 18. 12. 2010
So 15:00
Sršni Sokol Písek B
BK Kladno
53
60
13
10
31
23
43
39
skupina A
review
11. 5. 12. 2010
Ne 09:00
BK Kladno
Sršni Sokol Písek B
82
67
17
23
38
37
60
55
skupina A
review
10. 4. 12. 2010
So 13:00
BA Sparta Praha
Sršni Sokol Písek B
121
60
34
17
64
31
92
52
skupina A
review
9. 21. 11. 2010
Ne 12:00
Sršni Sokol Písek B
Basketbalový klub Děčín
66
112
17
30
33
60
54
86
skupina A
review
8. 20. 11. 2010
So 14:00
Sršni Sokol Písek B
BK Kondoři Liberec
49
87
11
24
27
44
38
67
skupina A
review
7. 7. 11. 2010
Ne 09:00
Slavoj BK Litoměřice
Sršni Sokol Písek B
83
77
15
16
45
35
67
55
skupina A
review
6. 6. 11. 2010
So 14:00
BK Sluneta Ústí nad Labem
Sršni Sokol Písek B
95
73
29
25
57
47
81
56
skupina A
review
1. 28. 10. 2010
Čt 10:00
TJ Klatovy
Sršni Sokol Písek B
65
61
26
9
44
36
59
49
skupina A
review
5. 24. 10. 2010
Ne 12:00
Sršni Sokol Písek B
BSK České Budějovice
93
79
24
16
51
42
72
68
skupina A
review
4. 23. 10. 2010
So 16:00
Sršni Sokol Písek B
Sokol Žižkov C
56
90
10
17
19
42
35
64
skupina A
review
3. 10. 10. 2010
Ne 08:00
Sršni Sokol Písek B
BK Brandýs n. Labem
27
124
7
32
15
63
18
92
skupina A
review
2. 9. 10. 2010
So 15:00
Sršni Sokol Písek B
TJ AŠ Mladá Boleslav
83
80
14
16
36
35
59
50
skupina A
review
2. 5. 6. 2010
So 11:00
BK Baník Most (MS)
Sršni Sokol Písek B
78
79
22
14
43
35
55
56
2. kolo
review
1. 4. 6. 2010
Pá 17:00
Sršni Sokol Písek B
BK Baník Most (MS)
93
64
28
7
53
26
69
42
2. kolo
review
1. 23. 5. 2010
Ne 09:00
Sršni Sokol Písek B
Basketball School Sparta
104
50
22
14
53
26
76
40
skupina A
review
1. 22. 5. 2010
So 11:00
Thermia Karlovy Vary - MS
Sršni Sokol Písek B
44
61
9
9
21
28
37
37
skupina A
review
1. 22. 5. 2010
So 17:00
Sršni Sokol Písek B
BK Kladno
55
63
11
15
24
38
46
54
skupina A
review