Kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
13. 4. 2024
So 11:00 |
TJ AŠ Mladá Boleslav U11
BK Příbram 2000 U11B (ms)
|
89
20
|
17
8
51
12
62
16 |
Final 4 o pohár Středočeské oblasti |
|
review |
2. |
13. 4. 2024
So 15:30 |
BC Kolín U11B
BK Příbram 2000 U11B (ms)
|
64
26
|
18
8
32
12
54
16 |
Final 4 o pohár Středočeské oblasti |
|
review |
5. |
24. 3. 2024
Ne 10:00 |
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B
BK Příbram 2000 U11B (ms)
|
97
22
|
20
2
47
6
72
6 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B |
|
review |
5. |
24. 3. 2024
Ne 12:00 |
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B
BK Příbram 2000 U11B (ms)
|
48
8
|
24
0
30
2
36
4 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 |
|
review |
10. |
23. 3. 2024
So 13:00 |
BK Příbram 2000 U11B (ms)
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B
|
26
107
|
2
27
10
58
16
83 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B |
|
review |
10. |
23. 3. 2024
So 15:00 |
BK Příbram 2000 U11B (ms)
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B
|
13
77
|
2
30
5
40
5
56 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 |
|
review |
9. |
9. 3. 2024
So 15:20 |
TJ Sokol Nehvizdy
BK Příbram 2000 U11B (ms)
|
40
46
|
6
16
15
23
30
36 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B |
|
review |
9. |
9. 3. 2024
So 17:20 |
TJ Sokol Nehvizdy
BK Příbram 2000 U11B (ms)
|
39
33
|
4
10
17
14
31
29 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 |
|
review |
7. |
24. 2. 2024
So 15:00 |
BK Příbram 2000 U11B (ms)
BC Benešov U11B
|
23
51
|
4
17
12
23
15
42 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B |
|
review |
7. |
24. 2. 2024
So 17:00 |
BK Příbram 2000 U11B (ms)
BC Benešov U11B
|
28
56
|
11
14
23
26
25
38 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 |
|
review |
8. |
17. 2. 2024
So 09:00 |
Basketbal Kunratice (mix) (ms)
BK Příbram 2000 U11B (ms)
|
14
66
|
2
12
4
32
6
44 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B |
|
review |
8. |
17. 2. 2024
So 10:45 |
Basketbal Kunratice (mix) (ms)
BK Příbram 2000 U11B (ms)
|
19
35
|
2
12
10
14
17
16 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 |
|
review |
6. |
13. 1. 2024
So 09:00 |
Pandy Čelákovice U11(mix)
BK Příbram 2000 U11B (ms)
|
9
54
|
1
18
2
37
4
41 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B |
|
review |
6. |
13. 1. 2024
So 11:00 |
Pandy Čelákovice U11(mix)
BK Příbram 2000 U11B (ms)
|
1
52
|
1
10
1
24
1
38 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 |
|
review |
4. |
11. 11. 2023
So 14:00 |
BK Příbram 2000 U11B (ms)
TJ Sokol Nehvizdy
|
63
44
|
14
6
33
20
49
34 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B |
|
review |
4. |
11. 11. 2023
So 16:00 |
BK Příbram 2000 U11B (ms)
TJ Sokol Nehvizdy
|
30
33
|
4
4
8
16
20
20 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 |
|
review |
3. |
21. 10. 2023
So 14:30 |
BK Příbram 2000 U11B (ms)
Basketbal Kunratice (mix) (ms)
|
56
36
|
16
14
26
21
42
29 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B |
|
review |
3. |
21. 10. 2023
So 16:30 |
BK Příbram 2000 U11B (ms)
Basketbal Kunratice (mix) (ms)
|
55
31
|
24
7
28
14
42
19 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 |
|
review |
2. |
7. 10. 2023
So 09:00 |
BC Benešov U11B
BK Příbram 2000 U11B (ms)
|
46
45
|
15
8
27
20
30
36 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B |
|
review |
2. |
7. 10. 2023
So 11:00 |
BC Benešov U11B
BK Příbram 2000 U11B (ms)
|
53
8
|
11
2
31
2
39
6 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 |
|
review |
1. |
23. 9. 2023
So 10:00 |
BK Příbram 2000 U11B (ms)
Pandy Čelákovice U11(mix)
|
66
2
|
22
0
34
2
48
2 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B |
|
review |
1. |
23. 9. 2023
So 10:45 |
BK Příbram 2000 U11B (ms)
Pandy Čelákovice U11(mix)
|
50
16
|
12
6
26
10
36
14 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.B1 |
|
review |