Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
10. 8. 3. 2020
Ne 11:00
BC Benešov U11B
BA Nymburk U11B
12
78
4
13
4
39
10
56
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"A1"
review
10. 8. 3. 2020
Ne 09:00
BC Benešov U11B
BA Nymburk U11B
25
72
7
16
9
40
15
54
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B "A"
review
11. 7. 3. 2020
So 11:00
BC WizardsDDM Pha10 U11(mix)
BC Benešov U11B
17
55
9
6
9
23
16
29
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"A1"
review
11. 7. 3. 2020
So 09:00
BC WizardsDDM Pha10 U11(mix)
BC Benešov U11B
12
64
5
11
12
28
12
44
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B "A"
review
9. 8. 2. 2020
So 10:30
NBK JUVENTA Milovice U11B
BC Benešov U11B
25
23
5
14
9
14
15
21
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"A1"
review
9. 8. 2. 2020
So 09:00
NBK JUVENTA Milovice U11B
BC Benešov U11B
50
37
11
10
20
19
31
25
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B "A"
review
8. 11. 1. 2020
So 15:00
BC Benešov U11B
BK R&J EBC Mělník U11B
18
39
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"A1"
review
8. 11. 1. 2020
So 13:00
BC Benešov U11B
BK R&J EBC Mělník U11B
34
23
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B "A"
review
1. 7. 12. 2019
So 09:00
BK R&J EBC Mělník U11B
BC Benešov U11B
63
21
15
4
29
13
45
20
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B "A"
review
1. 7. 12. 2019
So 10:45
BK R&J EBC Mělník U11B
BC Benešov U11B
51
18
14
6
25
8
36
12
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"A1"
review
7. 24. 11. 2019
Ne 11:00
BC Benešov U11B
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B
28
44
12
9
18
22
20
36
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"A1"
review
7. 24. 11. 2019
Ne 09:00
BC Benešov U11B
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B
22
56
3
26
8
34
14
45
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B "A"
review
4. 16. 11. 2019
So 09:00
BC Benešov U11B
BC WizardsDDM Pha10 U11(mix)
117
2
17
2
49
2
78
2
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B "A"
review
4. 16. 11. 2019
So 11:00
BC Benešov U11B
BC WizardsDDM Pha10 U11(mix)
52
6
11
0
27
4
41
4
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"A1"
review
5. 9. 11. 2019
So 09:00
Pandy Čelákovice U11(mix)
BC Benešov U11B
106
19
29
7
59
9
77
16
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B "A"
review
5. 9. 11. 2019
So 11:00
Pandy Čelákovice U11(mix)
BC Benešov U11B
33
28
10
12
16
16
25
26
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"A1"
review
3. 12. 10. 2019
So 14:30
BA Nymburk U11B
BC Benešov U11B
76
7
17
3
35
5
58
5
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B "A"
review
3. 12. 10. 2019
So 16:00
BA Nymburk U11B
BC Benešov U11B
57
26
6
8
24
14
41
16
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"A1"
review
2. 28. 9. 2019
So 13:00
BC Benešov U11B
NBK JUVENTA Milovice U11B
54
48
21
12
30
26
41
36
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B "A"
review
2. 28. 9. 2019
So 15:00
BC Benešov U11B
NBK JUVENTA Milovice U11B
39
22
8
6
24
12
35
16
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"A1"
review
12. Bude upřesněno
-
BC Benešov U11B
Pandy Čelákovice U11(mix)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"A1"
Preview
14. Bude upřesněno
-
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B
BC Benešov U11B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"A1"
Preview
12. Bude upřesněno
-
BC Benešov U11B
Pandy Čelákovice U11(mix)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B "A"
Preview
14. Bude upřesněno
-
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B
BC Benešov U11B
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B "A"
Preview