Kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
14. 4. 2024
Ne 10:45 |
Basketbal Kunratice (mix) (ms)
TJ Slavoj Český Brod U11mix(MS)
|
51
74
|
18
18
27
36
45
48 |
5.- 8.místo |
|
review |
1. |
14. 4. 2024
Ne 14:15 |
TJ Slavoj Český Brod U11mix(MS)
NBK JUVENTA Milovice U11B
|
32
144
|
17
24
20
74
29
101 |
5.- 8.místo |
|
review |
8. |
24. 3. 2024
Ne 13:00 |
TJ Slavoj Český Brod U11mix(MS)
BA Poděbrady U11B (ms)
|
26
134
|
8
28
16
57
22
91 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A |
|
review |
8. |
24. 3. 2024
Ne 14:30 |
TJ Slavoj Český Brod U11mix(MS)
BA Poděbrady U11B (ms)
|
40
73
|
18
9
24
35
28
48 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A1 |
|
review |
10. |
23. 3. 2024
So 09:30 |
NBK JUVENTA Milovice U11B
TJ Slavoj Český Brod U11mix(MS)
|
134
13
|
28
2
70
6
104
12 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A |
|
review |
10. |
23. 3. 2024
So 11:00 |
NBK JUVENTA Milovice U11B
TJ Slavoj Český Brod U11mix(MS)
|
78
15
|
22
2
42
4
58
11 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A1 |
|
review |
9. |
9. 3. 2024
So 09:00 |
TJ Slavoj Český Brod U11mix(MS)
BC Kolín U11B
|
40
71
|
6
30
18
38
20
58 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A |
|
review |
9. |
9. 3. 2024
So 10:30 |
TJ Slavoj Český Brod U11mix(MS)
BC Kolín U11B
|
40
57
|
5
22
16
33
30
47 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A1 |
|
review |
7. |
27. 1. 2024
So 10:30 |
TJ Slavoj Český Brod U11mix(MS)
TJ Sokol Pečky U11(mix)
|
78
32
|
18
4
32
4
54
22 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A |
|
review |
7. |
27. 1. 2024
So 12:00 |
TJ Slavoj Český Brod U11mix(MS)
TJ Sokol Pečky U11(mix)
|
76
36
|
16
16
46
18
50
26 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A1 |
|
review |
6. |
13. 1. 2024
So 14:30 |
TJ Slavoj Český Brod U11mix(MS)
TJ AŠ Mladá Boleslav U11
|
34
90
|
14
20
20
39
25
66 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A |
|
review |
6. |
13. 1. 2024
So 16:00 |
TJ Slavoj Český Brod U11mix(MS)
TJ AŠ Mladá Boleslav U11
|
54
81
|
6
34
15
58
36
71 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A1 |
|
review |
5. |
2. 12. 2023
So 10:30 |
TJ Slavoj Český Brod U11mix(MS)
NBK JUVENTA Milovice U11B
|
51
58
|
9
17
29
40
39
50 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A |
|
review |
5. |
2. 12. 2023
So 12:00 |
TJ Slavoj Český Brod U11mix(MS)
NBK JUVENTA Milovice U11B
|
47
42
|
10
8
24
16
35
32 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A1 |
|
review |
4. |
11. 11. 2023
So 08:30 |
BC Kolín U11B
TJ Slavoj Český Brod U11mix(MS)
|
77
12
|
16
4
41
6
61
8 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A |
|
review |
4. |
11. 11. 2023
So 10:00 |
BC Kolín U11B
TJ Slavoj Český Brod U11mix(MS)
|
40
18
|
10
5
24
9
36
13 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A1 |
|
review |
3. |
21. 10. 2023
So 13:30 |
TJ Slavoj Český Brod U11mix(MS)
BA Poděbrady U11B (ms)
|
8
79
|
0
27
4
49
6
67 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A |
|
review |
3. |
21. 10. 2023
So 14:45 |
TJ Slavoj Český Brod U11mix(MS)
BA Poděbrady U11B (ms)
|
25
54
|
9
5
13
25
23
32 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A1 |
|
review |
2. |
7. 10. 2023
So 08:30 |
TJ Sokol Pečky U11(mix)
TJ Slavoj Český Brod U11mix(MS)
|
55
41
|
12
11
28
15
44
35 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A |
|
review |
2. |
7. 10. 2023
So 12:15 |
TJ Sokol Pečky U11(mix)
TJ Slavoj Český Brod U11mix(MS)
|
40
57
|
5
12
12
31
20
43 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A1 |
|
review |
1. |
23. 9. 2023
So 09:00 |
TJ AŠ Mladá Boleslav U11
TJ Slavoj Český Brod U11mix(MS)
|
117
18
|
21
4
59
4
77
12 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A |
|
review |
1. |
23. 9. 2023
So 11:00 |
TJ AŠ Mladá Boleslav U11
TJ Slavoj Český Brod U11mix(MS)
|
109
14
|
30
2
45
10
81
12 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A1 |
|
review |