Kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
13. 4. 2024
So 13:00 |
BC Benešov U11B
BC Kolín U11B
|
56
25
|
13
9
31
17
35
21 |
Final 4 o pohár Středočeské oblasti |
|
review |
2. |
13. 4. 2024
So 15:30 |
BC Kolín U11B
BK Příbram 2000 U11B (ms)
|
64
26
|
18
8
32
12
54
16 |
Final 4 o pohár Středočeské oblasti |
|
review |
7. |
24. 3. 2024
Ne 14:00 |
NBK JUVENTA Milovice U11B
BC Kolín U11B
|
78
29
|
17
6
44
17
60
26 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A |
|
review |
7. |
24. 3. 2024
Ne 15:45 |
NBK JUVENTA Milovice U11B
BC Kolín U11B
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A1 |
|
Preview |
10. |
23. 3. 2024
So 09:00 |
BC Kolín U11B
BA Poděbrady U11B (ms)
|
53
74
|
17
16
31
35
37
57 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A |
|
review |
10. |
23. 3. 2024
So 11:00 |
BC Kolín U11B
BA Poděbrady U11B (ms)
|
42
41
|
14
13
24
21
32
36 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A1 |
|
review |
9. |
9. 3. 2024
So 09:00 |
TJ Slavoj Český Brod U11mix(MS)
BC Kolín U11B
|
40
71
|
6
30
18
38
20
58 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A |
|
review |
9. |
9. 3. 2024
So 10:30 |
TJ Slavoj Český Brod U11mix(MS)
BC Kolín U11B
|
40
57
|
5
22
16
33
30
47 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A1 |
|
review |
8. |
17. 2. 2024
So 13:00 |
BC Kolín U11B
TJ AŠ Mladá Boleslav U11
|
33
69
|
4
21
15
33
29
49 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A |
|
review |
8. |
17. 2. 2024
So 14:45 |
BC Kolín U11B
TJ AŠ Mladá Boleslav U11
|
31
81
|
11
21
11
38
23
57 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A1 |
|
review |
6. |
13. 1. 2024
So 10:45 |
TJ Sokol Pečky U11(mix)
BC Kolín U11B
|
12
114
|
6
24
9
58
12
82 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A |
|
review |
6. |
13. 1. 2024
So 12:30 |
TJ Sokol Pečky U11(mix)
BC Kolín U11B
|
16
59
|
2
16
6
32
12
50 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A1 |
|
review |
5. |
2. 12. 2023
So 13:30 |
BA Poděbrady U11B (ms)
BC Kolín U11B
|
57
60
|
14
17
24
27
40
29
51
51 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A |
|
review |
5. |
2. 12. 2023
So 15:15 |
BA Poděbrady U11B (ms)
BC Kolín U11B
|
35
30
|
9
8
15
14
29
24 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A1 |
|
review |
4. |
11. 11. 2023
So 08:30 |
BC Kolín U11B
TJ Slavoj Český Brod U11mix(MS)
|
77
12
|
16
4
41
6
61
8 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A |
|
review |
4. |
11. 11. 2023
So 10:00 |
BC Kolín U11B
TJ Slavoj Český Brod U11mix(MS)
|
40
18
|
10
5
24
9
36
13 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A1 |
|
review |
3. |
21. 10. 2023
So 10:00 |
TJ AŠ Mladá Boleslav U11
BC Kolín U11B
|
53
52
|
8
13
24
29
30
40 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A |
|
review |
3. |
21. 10. 2023
So 12:00 |
TJ AŠ Mladá Boleslav U11
BC Kolín U11B
|
47
56
|
14
12
18
29
23
48 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A1 |
|
review |
2. |
7. 10. 2023
So 12:30 |
BC Kolín U11B
NBK JUVENTA Milovice U11B
|
69
55
|
17
18
32
24
57
39 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A |
|
review |
2. |
7. 10. 2023
So 14:15 |
BC Kolín U11B
NBK JUVENTA Milovice U11B
|
41
39
|
18
2
26
15
37
21 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A1 |
|
review |
1. |
23. 9. 2023
So 09:00 |
BC Kolín U11B
TJ Sokol Pečky U11(mix)
|
69
11
|
14
2
32
4
51
8 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A |
|
review |
1. |
23. 9. 2023
So 10:45 |
BC Kolín U11B
TJ Sokol Pečky U11(mix)
|
75
19
|
17
5
37
11
61
11 |
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B SK.A1 |
|
review |