Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
14. 30. 3. 2019
So 11:00
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
BC Benešov U11G
85
21
16
7
38
9
61
15
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
review
14. 30. 3. 2019
So 09:00
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
BC Benešov U11G
124
35
18
5
63
10
90
24
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
11. 24. 3. 2019
Ne 15:00
BC Benešov U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
48
10
9
2
17
4
34
8
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
review
11. 24. 3. 2019
Ne 13:00
BC Benešov U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
117
8
32
6
69
6
93
8
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
13. 16. 3. 2019
So 11:30
BC Benešov U11G
BC Kolín z.s.U11G
60
44
17
6
29
24
50
31
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
review
13. 16. 3. 2019
So 09:30
BC Benešov U11G
BC Kolín z.s.U11G
46
37
8
6
30
12
37
28
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
12. 3. 3. 2019
Ne 12:30
BK Kralupy Junior U11G(ms)
BC Benešov U11G
33
44
9
8
17
21
30
33
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
review
12. 3. 3. 2019
Ne 10:30
BK Kralupy Junior U11G(ms)
BC Benešov U11G
43
48
12
8
24
23
34
31
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
10. 12. 1. 2019
So 15:45
TJ Sokol Kladno U11G
BC Benešov U11G
17
60
8
20
12
32
15
46
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
review
10. 12. 1. 2019
So 14:00
TJ Sokol Kladno U11G
BC Benešov U11G
15
69
2
21
4
39
8
47
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
8. 5. 1. 2019
So 11:00
BC Benešov U11G
BC Slaný U11G
28
35
4
10
7
21
17
31
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
review
8. 5. 1. 2019
So 09:00
BC Benešov U11G
BC Slaný U11G
31
35
10
11
18
17
19
25
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
7. 16. 12. 2018
Ne 13:00
BC Benešov U11G
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
20
79
4
22
10
38
10
56
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
review
7. 16. 12. 2018
Ne 11:00
BC Benešov U11G
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
12
92
4
26
6
55
10
76
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
6. 24. 11. 2018
So 10:00
BC Kolín z.s.U11G
BC Benešov U11G
21
35
10
10
12
22
14
27
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
review
6. 24. 11. 2018
So 08:30
BC Kolín z.s.U11G
BC Benešov U11G
34
32
3
0
17
6
23
14
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
5. 10. 11. 2018
So 10:15
BC Benešov U11G
BK Kralupy Junior U11G(ms)
80
8
26
0
42
0
62
4
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
review
5. 10. 11. 2018
So 08:30
BC Benešov U11G
BK Kralupy Junior U11G(ms)
98
19
16
4
45
8
65
14
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
4. 27. 10. 2018
So 11:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Benešov U11G
14
33
8
2
10
12
12
23
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
review
4. 27. 10. 2018
So 09:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Benešov U11G
12
36
4
10
6
20
8
30
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
3. 13. 10. 2018
So 11:00
BC Benešov U11G
TJ Sokol Kladno U11G
76
10
19
4
41
4
55
8
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
review
3. 13. 10. 2018
So 09:00
BC Benešov U11G
TJ Sokol Kladno U11G
112
8
31
2
60
2
82
8
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
1. 15. 9. 2018
So 12:00
BC Slaný U11G
BC Benešov U11G
34
32
8
15
21
21
28
27
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A1"
review
1. 15. 9. 2018
So 10:00
BC Slaný U11G
BC Benešov U11G
59
15
14
2
26
8
38
11
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A"
review
1.
00:00
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
BC Benešov U11G
20
0
Skupina 1-3
review
2.
00:00
BC Benešov U11G
BC Slaný U11G
0
20
Skupina 1-3
review