Kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. |
27. 4. 2024
So 12:00 |
BA Tygřice Louny
ASK Lovosice
|
20
0
|
|
Oblastní přebor U13Ž, 5.-8. |
|
review |
6. |
27. 4. 2024
So 14:00 |
BA Tygřice Louny
ASK Lovosice
|
20
0
|
|
Oblastní přebor U13Ž, 5.-8. |
|
review |
5. |
13. 4. 2024
So 13:30 |
BK Teplice
BA Tygřice Louny
|
66
5
|
6
2
30
2
48
2 |
Oblastní přebor U13Ž, 5.-8. |
|
review |
5. |
13. 4. 2024
So 15:15 |
BK Teplice
BA Tygřice Louny
|
89
12
|
22
2
52
4
69
8 |
Oblastní přebor U13Ž, 5.-8. |
|
review |
4. |
23. 3. 2024
So 09:30 |
BA Tygřice Louny
BA LYNX Liberec
|
5
108
|
4
22
5
44
5
72 |
Oblastní přebor U13Ž, 5.-8. |
|
review |
4. |
23. 3. 2024
So 11:00 |
BA Tygřice Louny
BA LYNX Liberec
|
11
93
|
0
28
6
48
10
75 |
Oblastní přebor U13Ž, 5.-8. |
|
review |
3. |
16. 3. 2024
So 15:30 |
ASK Lovosice
BA Tygřice Louny
|
51
37
|
11
6
21
15
35
27 |
Oblastní přebor U13Ž, 5.-8. |
|
review |
3. |
16. 3. 2024
So 17:30 |
ASK Lovosice
BA Tygřice Louny
|
68
37
|
13
8
24
16
40
56 |
Oblastní přebor U13Ž, 5.-8. |
|
review |
2. |
17. 2. 2024
So 13:00 |
BA Tygřice Louny
BK Teplice
|
18
63
|
2
20
10
40
18
53 |
Oblastní přebor U13Ž, 5.-8. |
|
review |
2. |
17. 2. 2024
So 15:00 |
BA Tygřice Louny
BK Teplice
|
37
31
|
13
8
23
17
31
23 |
Oblastní přebor U13Ž, 5.-8. |
|
review |
1. |
27. 1. 2024
So 12:30 |
BA LYNX Liberec
BA Tygřice Louny
|
102
12
|
34
2
48
6
70
8 |
Oblastní přebor U13Ž, 5.-8. |
|
review |
1. |
27. 1. 2024
So 14:00 |
BA LYNX Liberec
BA Tygřice Louny
|
115
11
|
26
3
58
11
92
11 |
Oblastní přebor U13Ž, 5.-8. |
|
review |
5. |
20. 1. 2024
So 10:00 |
SLUNETA Ústí n.L.
BA Tygřice Louny
|
104
9
|
27
4
52
4
76
6 |
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. sk. B |
|
review |
5. |
20. 1. 2024
So 12:00 |
SLUNETA Ústí n.L.
BA Tygřice Louny
|
109
28
|
24
11
55
21
82
21 |
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. sk. B |
|
review |
6. |
13. 1. 2024
So 09:00 |
BA Tygřice Louny
BK Teplice
|
24
71
|
10
19
14
35
18
53 |
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. sk. B |
|
review |
6. |
13. 1. 2024
So 11:00 |
BA Tygřice Louny
BK Teplice
|
19
93
|
2
32
8
44
10
71 |
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. sk. B |
|
review |
4. |
2. 12. 2023
So 09:00 |
BK Levhartice Chomutov
BA Tygřice Louny
|
51
20
|
15
5
26
9
36
14 |
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. sk. B |
|
review |
4. |
2. 12. 2023
So 11:00 |
BK Levhartice Chomutov
BA Tygřice Louny
|
87
20
|
31
4
43
8
67
11 |
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. sk. B |
|
review |
3. |
11. 11. 2023
So 09:30 |
BK Teplice
BA Tygřice Louny
|
78
25
|
26
5
48
11
66
19 |
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. sk. B |
|
review |
3. |
11. 11. 2023
So 11:15 |
BK Teplice
BA Tygřice Louny
|
85
40
|
28
7
46
21
63
31 |
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. sk. B |
|
review |
2. |
22. 10. 2023
Ne 09:00 |
BA Tygřice Louny
SLUNETA Ústí n.L.
|
16
79
|
6
20
13
45
13
69 |
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. sk. B |
|
review |
2. |
22. 10. 2023
Ne 11:00 |
BA Tygřice Louny
SLUNETA Ústí n.L.
|
22
98
|
4
25
14
46
20
73 |
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. sk. B |
|
review |
1. |
7. 10. 2023
So 09:00 |
BA Tygřice Louny
BK Levhartice Chomutov
|
33
40
|
4
14
21
22
28
30 |
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. sk. B |
|
review |
1. |
7. 10. 2023
So 11:00 |
BA Tygřice Louny
BK Levhartice Chomutov
|
22
53
|
8
13
10
29
14
37 |
starší minižákyně U13, Oblastní soutěž, zákl. sk. B |
|
review |