V Německu prodávají a Bounce přinese Noise

Byl to včera velký den pro basketbalovou Evropu. Dirk Nowitzki rozškatulkoval všem 24 účastnických týmů EuroBasketu do základních skupin. Také do pražské O2 areny poslal zajímavé týmy v čele se Srbskem. Navíc budoucí zápasy české reprezentace proti Finsku nebo Izraeli si už teď hýčkají své vlastní minipříběhy.

Jasně, los byla ta hlavní věc včerejšího večer v Berliner Music Hall. Bylo by ale nefér, kdyby v záplavě zpráv o tom, kdo vyzve koho, zapadlo představení maskota, oficiální komunikační kampaně #BringTheNoise nebo dnešní spuštění ticketingu na zápasy v Německu.

 

Vstupenky 

V pátek 30. dubna se otevřel předprodej vstupenek na německou část šampionátu. Jejich uvolňování bude probíhat ve třech vlnách. V tuto chvíli je možné si koupit:

- vstupenky na všechny zápasy v dané aréně (základní skupina nebo play-off)

- vstupenky na všechny zápasy konkrétního týmu v základní skupině B

- vstupenky na finálový víkend

V další vlně na podzim půjdou do prodeje denní vstupenky a vše na jaře 2022 zakončí prodej vstupenek na jednotlivé zápasy.

 

Vstupenky na českou základní skupinu D půjdou do prodeje s největší pravděpodobností ve druhé půlce listopadu. Pokud chcete mít šanci zúčastnit se předprodeje, sledujte projekt Česko dribluje.

 

Bounce

Oficiálním maskotem EuroBasketu 2022 bude sympatický klučina Bounce. Někdo říká, že snad pochází z budoucnosti, když propadl dírou v časoprostoru. Kolují zvěsti, že býval skvělým basketbalistou na hřišti a je že je ještě lepším DJem. Je proto vždy připraven podpořit atmosféru v arénách pro EuroBasket 2022, tedy včetně O2 areny.

 

#BringTheNoise

Během losu bylo poprvé zveřejněno hlavní video komunikační kampaně #BringTheNoise. Ta bude napříč evropskými státy sloužit k tomu, aby si fanoušci našli cestu do hal v Česku, Německu, Itálii a Gruzii, kde budou hrát jejich oblíbení basketbalisté.

Autor: CZ BASKETBALL
Reklama
EBW