Novinky autora "CZ BASKETBALL"

Trenéři

Start nového webu pro všechny trenéry

Jedním z prvních úkolů nově vzniklé České asociace basketbalových trenérů (ČABT) bylo obnovení trenérských webových stránek. Nyní je najdete pod odkazem Trenéři na horní liště na hlavní stránce CZ.BASKETBALL

CSR

Děčín přivítal děti z domovů, na Královce je čeká turnaj

Už třetí zastávku má za sebou projekt „Basket pro dětské domovy“, který společně s kluby Kooperativa NBL připravuje Česká basketbalová federace. Tentokrát si hru mohly vyzkoušet děti hned ze čtyř dětských domovů v hale BK ARMEX Děčín. A program s hráči se jim líbil tak, až se nikomu nechtělo z palubovky.

Aktuality

Hala OSU plná školáků hostí univerzitní FINAL 4 s nůšemi zábavy

V nové hale kampusu Ostravské univerzity dnes a zítra vyvrcholí závěrečnými turnaji FINAL 4 mezi muži i ženami třetí ročník Univerzitní basketbalové ligy. Té se v základní části zúčastnilo 19 mužských a 11 ženských celků, z nichž po čtvrtfinále play-off vykrystalizovaly nejlepší kvartety.

CZ BASKETBALL

Dopis GS: Návrh změn členských příspěvků a poplatků

Vážení členové České basketbalové federace, na základě navrhované aktualizace Organizační směrnice - Členství v ČBF, která upravuje zásady členství v ČBF od 1. 1. 2025, si vám dovolujeme zaslat informace týkající se navýšení ročních členských příspěvků a vstupních členských poplatků platných od roku 2025.

Rozhovory
Play-off

Když basketbal i uzdravuje aneb oddanost na věky

Ač jej pro basketbal objevili na západě Čech až v dorosteneckém věku, těžko by se hledal věští podkošový fanatik, pro nějž byl basket - vedle rodiny - prakticky vším. Čerstvě to jednou historkou ilustroval jeho syn, který tak demonstroval, že zamilovaný sport může mít i léčivou schopnost.

CZ BASKETBALL

Pozvánka na VH 2024

Pozvánka na Valnou hromadu České basketbalové federace.