Slovan Mar. Lázně

Kategorie
Muži
Soutěž
2. liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 9. 9. 2010
Martina Štětková
martina.stetkova@seznam.cz
731 333 390

Trenér

od: 9. 9. 2010
Roman Gezo
roman.gezo@seznam.cz
604 186 209

Adresa

Tělovýchovná jednota Slovan Mariánské Lázně
Tyršova 648
35301 Mariánské Lázně

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
10 Michal Rolínek 1975 192 48 22 16.1 6.1 0.0 3.9/5.7 68.8 3.1
8 Marek Adamec 1991 192 30 22 15.3 4.0 1.2 3.6/4.8 75.2 4.0
6 Michal Soukup 1988 192 35 20 8.1 2.8 0.2 1.9/3.2 58.7 3.2
11 Tomáš Kříž 1993 176 30 14 10.6 1.9 1.9 1.1/1.9 61.5 3.0
9 Marek Bielko 1989 200 32 15 8.3 3.2 0.1 1.7/2.8 59.5 2.3
13 Radek Vodička 1990 200 31 17 7.2 2.8 0.2 1.2/2.2 54.1 4.1
10 Michal Gezo 1994 189 29 13 7.3 2.7 0.5 0.3/1.2 26.7 1.8
4 Daniel Lambert 1992 185 29 11 6.1 1.5 0.5 1.4/2.8 48.4 2.3
17 Vít Petrák 1993 200 29 6 10.8 3.7 0.2 3.0/4.2 72.0 3.8
14 Marek Lang 1988 195 35 17 3.5 1.2 0.2 0.5/1.2 38.1 3.6
7 Martin Petrák 1988 190 35 18 2.9 1.1 0.1 0.4/0.6 80.0 3.8
5 Martin Mácha 1989 197 32 7 6.4 1.0 1.3 0.6/1.0 57.1 3.1
15 Simon Bytel 1989 185 32 6 1.7 0.3 0.3 0.0/0.3 0.0 1.3
18 Jakub Srnec 1990 176 31 3 1.3 0.3 0.0 0.7/1.3 50.0 1.0
16 Filip Soukup 1991 180 30 2 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
19 Dominik Štětka 1990 185 33 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Petr Weinzettl 1988 35 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
132 2. liga (muži) Domácí 13. 3. 2011 BCBenB 96:94 28 6 22/29 75.9% 23
125 2. liga (muži) Domácí 12. 3. 2011 BK Kladno 67:83 25 1 14/24 58.3% 29
118 2. liga (muži) Hosté 27. 2. 2011 SKB Rokycany 94:67 26 2 9/14 64.3% 20
112 2. liga (muži) Hosté 26. 2. 2011 BK Beroun 83:57 20 2 11/18 61.1% 34
106 2. liga (muži) Domácí 13. 2. 2011 Sršni Sokol Písek 85:105 30 5 10/10 100% 28
99 2. liga (muži) Domácí 12. 2. 2011 SKB Strakonice 65:82 24 1 14/30 46.7% 33
96 2. liga (muži) Hosté 30. 1. 2011 USK Slavie Ústí n. Labem 81:74 24 4 14/24 58.3% 28
90 2. liga (muži) Hosté 29. 1. 2011 BK Teplice 98:81 26 1 26/29 89.7% 20
80 2. liga (muži) Hosté 16. 1. 2011 BK Sokolov U 23 84:72 20 7 9/16 56.3% 27
74 2. liga (muži) Hosté 15. 1. 2011 TJ Thermia Karlovy Vary 97:88 34 3 11/26 42.3% 26
67 2. liga (muži) Domácí 19. 12. 2010 DMZ 79:69 24 4 19/33 57.6% 24
1 2. liga (muži) Hosté 18. 12. 2010 DMZ 100:72 15 8 18/27 66.7% 29
65 2. liga (muži) Hosté 5. 12. 2010 BK Kladno 98:73 23 3 18/32 56.3% 33
60 2. liga (muži) Hosté 4. 12. 2010 BCBenB 81:77 27 1 20/37 54.1% 33
52 2. liga (muži) Domácí 21. 11. 2010 BK Beroun 103:100 22 14 17/22 77.3% 23
46 2. liga (muži) Domácí 20. 11. 2010 SKB Rokycany 71:79 26 5 4/7 57.1% 26
39 2. liga (muži) Hosté 7. 11. 2010 SKB Strakonice 78:46 12 3 13/23 56.5% 24
34 2. liga (muži) Hosté 6. 11. 2010 Sršni Sokol Písek 76:70 17 7 15/22 68.2% 37
30 2. liga (muži) Domácí 24. 10. 2010 BK Teplice 67:89 24 3 10/14 71.4% 19
24 2. liga (muži) Domácí 23. 10. 2010 USK Slavie Ústí n. Labem 73:66 24 3 16/30 53.3% 30
14 2. liga (muži) Domácí 10. 10. 2010 TJ Thermia Karlovy Vary 74:79 24 6 8/14 57.1% 26
8 2. liga (muži) Domácí 9. 10. 2010 BK Sokolov U 23 91:90 29 3 24/32 75% 31
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 9. 10. 2010
17:00
TJ Slovan Mariánské Lázně
BK Sokolov U 23
91
90
16
21
40
43
55
57
78
78
skupina A Review
3. kolo 10. 10. 2010
11:00
TJ Slovan Mariánské Lázně
TJ Thermia Karlovy Vary
74
79
14
23
36
36
53
61
skupina A Review
4. kolo 23. 10. 2010
17:00
TJ Slovan Mariánské Lázně
USK Slavie Ústí n. Labem
73
66
21
12
42
31
58
38
skupina A Review
5. kolo 24. 10. 2010
11:00
TJ Slovan Mariánské Lázně
BK Teplice
67
89
16
30
28
44
46
67
skupina A Review
6. kolo 6. 11. 2010
17:00
Sršni Sokol Písek
TJ Slovan Mariánské Lázně
76
70
28
17
35
38
56
55
skupina A Review
7. kolo 7. 11. 2010
10:00
SKB Strakonice
TJ Slovan Mariánské Lázně
78
46
20
5
40
24
56
32
skupina A Review
8. kolo 20. 11. 2010
17:00
TJ Slovan Mariánské Lázně
SKB Rokycany
71
79
30
22
40
33
55
47
66
66
skupina A Review
9. kolo 21. 11. 2010
11:00
TJ Slovan Mariánské Lázně
BK Beroun
103
100
22
27
41
41
59
65
87
87
skupina A Review
10. kolo 4. 12. 2010
18:00
BC Benešov B
TJ Slovan Mariánské Lázně
81
77
14
22
38
47
56
65
skupina A Review
11. kolo 5. 12. 2010
11:30
BK Kladno
TJ Slovan Mariánské Lázně
98
73
16
11
40
27
69
48
skupina A Review
1. kolo 18. 12. 2010
18:00
Jiskra Domažlice
TJ Slovan Mariánské Lázně
100
72
21
13
47
30
77
48
skupina A Review
12. kolo 19. 12. 2010
11:00
TJ Slovan Mariánské Lázně
Jiskra Domažlice
79
69
21
21
33
40
57
50
skupina A Review
13. kolo 15. 1. 2011
17:00
TJ Thermia Karlovy Vary
TJ Slovan Mariánské Lázně
97
88
26
16
50
39
76
55
skupina A Review
14. kolo 16. 1. 2011
10:00
BK Sokolov U 23
TJ Slovan Mariánské Lázně
84
72
19
28
39
39
66
55
skupina A Review
15. kolo 29. 1. 2011
19:30
BK Teplice
TJ Slovan Mariánské Lázně
98
81
13
15
45
31
69
54
skupina A Review
16. kolo 30. 1. 2011
09:30
USK Slavie Ústí n. Labem
TJ Slovan Mariánské Lázně
81
74
12
22
31
34
51
49
skupina A Review
17. kolo 12. 2. 2011
17:00
TJ Slovan Mariánské Lázně
SKB Strakonice
65
82
9
20
22
39
35
67
skupina A Review
18. kolo 13. 2. 2011
11:00
TJ Slovan Mariánské Lázně
Sršni Sokol Písek
85
105
19
25
41
54
63
80
skupina A Review
19. kolo 26. 2. 2011
17:00
BK Beroun
TJ Slovan Mariánské Lázně
83
57
26
17
45
34
67
43
skupina A Review
20. kolo 27. 2. 2011
11:00
SKB Rokycany
TJ Slovan Mariánské Lázně
94
67
26
16
50
26
75
48
skupina A Review
21. kolo 12. 3. 2011
17:00
TJ Slovan Mariánské Lázně
BK Kladno
67
83
14
13
32
43
50
58
skupina A Review
22. kolo 13. 3. 2011
11:00
TJ Slovan Mariánské Lázně
BC Benešov B
96
94
13
18
35
42
63
66
skupina A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů