Loko Trutnov "B"

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Soutěž
Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11

Základní informace

Organizační pracovník

od: 24. 6. 2018
Mgr. Zuzana Marksová
z.marksova@gmail.com
732 280 912

Trenér

od: 24. 6. 2018 do 7. 7. 2018
Pavla Kuřitková
Vapenikova.Petra@seznam.cz
777 559 549

Trenér

od: 13. 7. 2018
Martin Čermák
czerma@seznam.cz
775 087 010

Asistent trenéra

od: 24. 6. 2018
Mgr. Zuzana Marksová
z.marksova@gmail.com
732 280 912

Asistent trenéra

od: 24. 6. 2018 do 7. 7. 2018
Anna Rylichová
anna.rylichova@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 24. 6. 2018 do 7. 7. 2018
Jana Strnadová
janina.bn@seznam.cz
725 760 580

Asistent trenéra

od: 24. 6. 2018
Dominika Teuberová
domca.tauprtka@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 24. 6. 2018 do 7. 7. 2018
Andrea Vacková
andy.vackova@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 24. 6. 2018 do 7. 7. 2018
Aneta Váchová
A.Vachova10@seznam.cz
736 666 342

Asistent trenéra

od: 24. 6. 2018 do 7. 7. 2018
Adéla Vymazalová
adla.vymazalova@gmail.com

Asistent trenéra

od: 13. 7. 2018
Tereza Šípová
terka.sipka@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 13. 7. 2018
Hana Tomanová
Tomanka15@seznam.cz
737 081 058

Asistent trenéra

od: 19. 7. 2018
Pavla Kuřitková
Vapenikova.Petra@seznam.cz
777 559 549

Statistika

od: 24. 6. 2018 do 7. 7. 2018
Jana Strnadová
janina.bn@seznam.cz
725 760 580

Statistika

od: 7. 7. 2018
Martin Čermák
czerma@seznam.cz
775 087 010

Adresa

TJ LOKOMOTIVA TRUTNOV, z.s.
Jiráskovo nám.325
54101 Trutnov

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B TH TH % F-
Markéta Kamitzová 2008 157 13 22 11.9 5.3 1.3/3.1 42.6 0.4
Simona Vacková 2008 13 22 9.4 4.5 0.3/1.0 31.8 1.0
Barbora Hyjánková 2008 13 20 6.6 3.2 0.3/1.0 26.3 0.7
Aneta Prokopová 2008 13 20 6.1 2.8 0.5/1.7 29.4 1.9
Amelie Uhříčková 2008 13 18 4.6 2.3 0.1/0.6 10.0 0.7
Sandra Feltlová 2008 13 16 4.3 1.8 0.6/1.0 62.5 1.1
Nikola Kuřitková 2009 0 12 11 4.9 2.0 0.9/2.3 40.0 1.3
Kateřina Lachmanová 2008 13 12 1.4 0.7 0.1/0.5 16.7 1.1
Simona Hillerová 2009 12 17 0.7 0.4 0.0/0.4 0.0 0.2
Miriam Skalická 2008 13 16 0.4 0.1 0.1/0.4 33.3 0.3
Nela Vladyková 2009 12 4 0.8 0.3 0.3/0.5 50.0 0.5
Eliška Křivková 2011 10 2 1.0 0.5 0.0/1.0 0.0 0.5
Anna Fraňková 2008 13 2 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0 0.0
Eva Dvořáková 2011 10 2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Barbora Spíchalová 2008 13 4 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Nicol Šimočková 2009 12 4 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 0.3
Izabela Place 2009 12 2 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kristýna Novotná 2009 12 2 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
Pavlína Rozsívalová 2009 12 6 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Kristýna Sokolová 2008 13 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Anežka Friedrichová 2011 10 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B TH TH % F-
11344 Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 14. 4. 2019 TJ Svitavy 21:52 10 1/3 25% 4
11345 Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 14. 4. 2019 TJ Sokol Stěžery 14:76 37 2/4 33.3% 4
11333 Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 30. 3. 2019 BK Vividbooks Pardub 48:43 22 4/1 80% 10
11334 Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 30. 3. 2019 BK Vividbooks Pardub 52:39 23 6/4 60% 6
11340 Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 16. 3. 2019 TJ Sokol Stěžery 12:83 39 5/10 33.3% 2
11339 Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 16. 3. 2019 TJ Sokol Stěžery 6:94 47 0/8 0% 6
11317 Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 3. 2. 2019 BSK TJ Jičín 14:84 7 0/0 % 8
11318 Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 3. 2. 2019 BSK TJ Jičín 9:101 4 1/9 10% 4
11311 Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 20. 1. 2019 TJ Turnov 60:47 20 7/15 31.8% 10
11312 Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 20. 1. 2019 TJ Turnov 36:59 28 3/12 20% 13
11304 Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 6. 1. 2019 TJ Sokol Stěžery 133:2 66 1/16 5.9% 4
11303 Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 6. 1. 2019 TJ Sokol Stěžery 113:0 55 3/6 33.3% 2
11260 Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 14. 12. 2018 Loko Trutnov 67:14 6 2/2 50% 7
11294 Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 8. 12. 2018 BK Studánka Pardubic 127:25 9 7/12 36.8% 10
11293 Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 8. 12. 2018 BK Studánka Pardubic 95:15 5 5/3 62.5% 14
11259 Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 7. 12. 2018 Loko Trutnov 58:37 18 1/5 16.7% 10
11273 Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 25. 11. 2018 Sokol Hradec "B" 29:106 9 11/6 64.7% 16
11274 Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 25. 11. 2018 Sokol Hradec "B" 16:89 7 2/2 50% 5
11289 Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 24. 11. 2018 BK Vividbooks Pardub 23:43 10 3/3 50% 10
11290 Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Domácí 24. 11. 2018 BK Vividbooks Pardub 23:48 9 5/13 27.8% 10
11257 Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 30. 9. 2018 Královští Sokoli 86:17 7 3/7 30% 0
11258 Smíšený východočeský přebor nejmladšího minižactva U11 (nejmladší minižáci U11) Hosté 30. 9. 2018 Královští Sokoli 92:20 8 4/3 57.1% 0
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 30. 9. 2018
09:00
Královští Sokoli
Loko Trutnov "B"
86
17
26
3
46
7
72
11
sever Review
1. kolo 30. 9. 2018
11:00
Královští Sokoli
Loko Trutnov "B"
92
20
16
5
42
7
62
17
sever Review
5. kolo 24. 11. 2018
09:30
Loko Trutnov "B"
BK Vividbooks Pardubice "B"
23
43
11
14
13
26
19
36
sever Review
5. kolo 24. 11. 2018
11:30
Loko Trutnov "B"
BK Vividbooks Pardubice "B"
23
48
8
13
13
29
17
37
sever Review
3. kolo 25. 11. 2018
11:30
Loko Trutnov "B"
Sokol Hradec Králové "B"
16
89
4
22
10
36
12
56
sever Review
3. kolo 25. 11. 2018
09:30
Loko Trutnov "B"
Sokol Hradec Králové "B"
29
106
6
24
15
44
25
73
sever Review
2. kolo 7. 12. 2018
16:30
Loko Trutnov
Loko Trutnov "B"
58
37
16
6
26
22
44
30
sever Review
6. kolo 8. 12. 2018
10:00
BK Studánka Pardubice
Loko Trutnov "B"
95
15
19
2
43
2
73
8
sever Review
6. kolo 8. 12. 2018
11:45
BK Studánka Pardubice
Loko Trutnov "B"
127
25
27
4
59
9
87
16
sever Review
2. kolo 14. 12. 2018
16:30
Loko Trutnov
Loko Trutnov "B"
67
14
17
1
33
7
53
10
sever Review
7. kolo 6. 1. 2019
09:30
Loko Trutnov "B"
TJ Sokol Stěžery
113
0
20
0
50
0
78
0
sever Review
7. kolo 6. 1. 2019
11:30
Loko Trutnov "B"
TJ Sokol Stěžery
133
2
20
0
58
0
93
2
sever Review
8. kolo 20. 1. 2019
13:00
TJ Turnov
Loko Trutnov "B"
36
59
8
16
20
30
27
39
sever Review
8. kolo 20. 1. 2019
11:15
TJ Turnov
Loko Trutnov "B"
60
47
8
18
28
26
40
39
sever Review
9. kolo 3. 2. 2019
11:30
Loko Trutnov "B"
BSK TJ Jičín
9
101
0
22
5
48
5
70
sever Review
9. kolo 3. 2. 2019
09:30
Loko Trutnov "B"
BSK TJ Jičín
14
84
2
16
6
36
10
61
sever Review
12. kolo 16. 3. 2019
09:00
TJ Sokol Stěžery
Loko Trutnov "B"
6
94
0
18
2
32
6
64
sever Review
12. kolo 16. 3. 2019
10:45
TJ Sokol Stěžery
Loko Trutnov "B"
12
83
6
24
10
46
10
62
sever Review
11. kolo 30. 3. 2019
09:30
Loko Trutnov "B"
BK Vividbooks Pardubice "B"
48
43
16
8
26
15
42
29
sever Review
11. kolo 30. 3. 2019
11:30
Loko Trutnov "B"
BK Vividbooks Pardubice "B"
52
39
14
9
28
21
42
29
sever Review
2. kolo 14. 4. 2019
11:00
Loko Trutnov "B"
Basketbal TJ Svitavy
21
52
7
14
15
26
21
34
o 13.-16.místo Review
1. kolo 14. 4. 2019
13:00
TJ Sokol Stěžery
Loko Trutnov "B"
14
76
4
21
8
33
12
38
o 15.místo Review