Východočeský přebor nejmladšího minižactva U11

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina sever 1. kolo 11001
Sokol Hradec Králové
TJ Sokol Stěžery
28. 9. 2017
09:00
hala Sokol Hradec Králové Barbora Halíková
Radek Michlík
20
30
2
8
8
13
16
17
Review
skupina sever 1. kolo 11002
Sokol Hradec Králové
TJ Sokol Stěžery
28. 9. 2017
10:45
hala Sokol Hradec Králové Radek Michlík
Barbora Halíková
28
38
12
8
18
20
23
30
Review
skupina sever 1. kolo 11005
Loko Trutnov "B"
SK Týniště nad Orlicí
19. 11. 2017
13:00
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Matyáš Meisner
Pavel Jiříček
51
55
14
8
31
27
43
45
Review
skupina sever 1. kolo 11007
Loko Trutnov
BSK TJ Jičín
30. 9. 2017
13:00
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Tereza Doubková
Štěpán Mareš
53
41
11
17
33
25
50
33
Review
skupina sever 1. kolo 11008
Loko Trutnov
BSK TJ Jičín
30. 9. 2017
14:45
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Štěpán Mareš
Tereza Doubková
59
57
3
19
14
31
37
41
Review
skupina sever 1. kolo 11006
Loko Trutnov "B"
SK Týniště nad Orlicí
19. 11. 2017
15:00
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Pavel Jiříček
Matyáš Meisner
74
57
20
18
46
25
66
41
Review
skupina sever 2. kolo 11011
BK NAPOS Vysoká n.L.
Loko Trutnov "B"
14. 10. 2017
09:00
SH Vysoká nad Labem Martin Havrda
68
29
18
10
38
18
54
18
Review
skupina sever 2. kolo 11015
Královští Sokoli
Sokol Hradec Králové
14. 10. 2017
09:00
SH Třebeš Hradec Králové Marek Kohout
47
5
15
0
25
4
38
4
Review
skupina sever 2. kolo 11009
SK Týniště nad Orlicí
Loko Trutnov
14. 10. 2017
09:30
hala U dubu Tomáš Brandejs
74
50
11
16
27
27
41
44
Review
skupina sever 2. kolo 11012
BK NAPOS Vysoká n.L.
Loko Trutnov "B"
14. 10. 2017
10:45
SH Vysoká nad Labem Martin Havrda
60
27
14
8
24
16
44
20
Review
skupina sever 2. kolo 11016
Královští Sokoli
Sokol Hradec Králové
14. 10. 2017
11:00
SH Třebeš Hradec Králové Marek Kohout
46
16
8
4
24
5
32
12
Review
skupina sever 2. kolo 11010
SK Týniště nad Orlicí
Loko Trutnov
14. 10. 2017
11:30
hala U dubu Tomáš Brandejs
68
52
17
11
35
17
53
31
Review
skupina sever 3. kolo 11019
Loko Trutnov "B"
TJ Sokol Stěžery
28. 10. 2017
09:00
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Pavel Jiříček
Tereza Doubková
15
79
9
20
9
38
9
61
Review
skupina sever 3. kolo 11020
Loko Trutnov "B"
TJ Sokol Stěžery
28. 10. 2017
10:45
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Tereza Doubková
Pavel Jiříček
16
62
4
13
12
21
12
43
Review
skupina sever 3. kolo 11021
Loko Trutnov
BK NAPOS Vysoká n.L.
28. 10. 2017
13:00
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Štěpán Mareš
Klára Švarcová
29
72
7
24
16
33
23
53
Review
skupina sever 3. kolo 11023
BSK TJ Jičín
SK Týniště nad Orlicí
28. 10. 2017
13:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Adéla Hlavová
Petr Novák
103
23
20
9
39
13
69
19
Review
skupina sever 3. kolo 11022
Loko Trutnov
BK NAPOS Vysoká n.L.
28. 10. 2017
14:45
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Klára Švarcová
Štěpán Mareš
29
83
7
22
13
42
21
65
Review
skupina sever 3. kolo 11024
BSK TJ Jičín
SK Týniště nad Orlicí
28. 10. 2017
15:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Petr Novák
Adéla Hlavová
104
19
22
2
48
3
68
11
Review
skupina sever 4. kolo 11025
BK NAPOS Vysoká n.L.
BSK TJ Jičín
11. 11. 2017
09:00
SH Vysoká nad Labem Jan Pačovský
Miroslav Večeřa
42
58
8
7
18
24
28
42
Review
skupina sever 4. kolo 11027
TJ Sokol Stěžery
Loko Trutnov
12. 11. 2017
09:00
hala Sokol Hradec Králové Barbora Halíková
63
31
14
8
27
20
43
29
Review
skupina sever 4. kolo 11029
Královští Sokoli
Loko Trutnov "B"
11. 11. 2017
09:00
TJ Sokol Pražské předměstí Barbora Halíková
Eva Nývltová
131
12
31
4
58
9
100
11
Review
skupina sever 4. kolo 11026
BK NAPOS Vysoká n.L.
BSK TJ Jičín
11. 11. 2017
10:45
SH Vysoká nad Labem Miroslav Večeřa
Jan Pačovský
40
51
10
12
21
26
31
39
Review
skupina sever 4. kolo 11028
TJ Sokol Stěžery
Loko Trutnov
12. 11. 2017
10:45
hala Sokol Hradec Králové Barbora Halíková
53
22
10
8
27
12
37
16
Review
skupina sever 4. kolo 11030
Královští Sokoli
Loko Trutnov "B"
11. 11. 2017
11:00
TJ Sokol Pražské předměstí Barbora Halíková
Eva Nývltová
100
12
26
6
45
8
78
10
Review
skupina sever 5. kolo 11033
Loko Trutnov "B"
Sokol Hradec Králové
25. 11. 2017
09:00
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Petr Jiříček
46
37
18
10
30
14
38
28
Review
skupina sever 5. kolo 11039
SK Týniště nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n.L.
25. 11. 2017
09:00
hala U dubu Tomáš Brandejs
Marek Černohorský
38
63
6
14
14
37
26
50
Review
skupina sever 5. kolo 11034
Loko Trutnov "B"
Sokol Hradec Králové
25. 11. 2017
10:45
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Petr Jiříček
23
70
14
12
17
24
23
58
Review
skupina sever 5. kolo 11040
SK Týniště nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n.L.
25. 11. 2017
11:00
hala U dubu Marek Kohout
Tomáš Brandejs
42
94
8
20
23
47
35
65
Review
skupina sever 5. kolo 11035
Loko Trutnov
Královští Sokoli
25. 11. 2017
13:00
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Pavel Jiříček
Tereza Doubková
29
71
7
21
15
38
18
57
Review
skupina sever 5. kolo 11037
BSK TJ Jičín
TJ Sokol Stěžery
25. 11. 2017
13:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Petr Novák
76
39
18
11
32
20
48
29
Review
skupina sever 5. kolo 11036
Loko Trutnov
Královští Sokoli
25. 11. 2017
14:45
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Tereza Doubková
Pavel Jiříček
33
68
9
16
13
34
20
52
Review
skupina sever 5. kolo 11038
BSK TJ Jičín
TJ Sokol Stěžery
25. 11. 2017
15:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Petr Novák
79
45
16
10
42
15
57
28
Review
skupina sever 6. kolo 11043
Královští Sokoli
BSK TJ Jičín
18. 11. 2017
09:00
TJ Sokol Pražské předměstí Barbora Halíková
Radek Michlík
79
37
15
13
35
17
61
24
Review
skupina sever 6. kolo 11045
Sokol Hradec Králové
Loko Trutnov
9. 12. 2017
09:00
Tělocvična TJ Sokol Karel Svoboda
40
58
6
21
16
35
32
41
Review
skupina sever 6. kolo 11044
Královští Sokoli
BSK TJ Jičín
18. 11. 2017
11:00
TJ Sokol Pražské předměstí Radek Michlík
Barbora Halíková
77
57
18
15
35
25
53
41
Review
skupina sever 6. kolo 11046
Sokol Hradec Králové
Loko Trutnov
9. 12. 2017
11:00
Tělocvična TJ Sokol Karel Svoboda
41
55
13
14
23
29
27
43
Review
skupina sever 6. kolo 11041
TJ Sokol Stěžery
SK Týniště nad Orlicí
9. 12. 2017
13:00
Tělocvična TJ Sokol Marek Černohorský
87
23
25
2
52
6
64
19
Review
skupina sever 6. kolo 11042
TJ Sokol Stěžery
SK Týniště nad Orlicí
9. 12. 2017
14:45
Tělocvična TJ Sokol Marek Černohorský
100
22
20
10
46
14
68
18
Review
skupina sever 7. kolo 11055
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Sokol Stěžery
6. 1. 2018
09:00
SH Vysoká nad Labem Martin Havrda
54
23
8
11
20
20
34
22
Review
skupina sever 7. kolo 11053
SK Týniště nad Orlicí
Královští Sokoli
7. 1. 2018
10:00
hala U dubu Marek Černohorský
Marek Kohout
35
68
13
14
21
33
24
55
Review
skupina sever 7. kolo 11056
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Sokol Stěžery
6. 1. 2018
10:45
SH Vysoká nad Labem Martin Havrda
67
19
6
2
23
11
51
11
Review
skupina sever 7. kolo 11054
SK Týniště nad Orlicí
Královští Sokoli
7. 1. 2018
12:00
hala U dubu Marek Kohout
Marek Černohorský
28
94
8
24
18
44
24
67
Review
skupina sever 7. kolo 11051
BSK TJ Jičín
Sokol Hradec Králové
7. 1. 2018
13:30
Sportovní areál Jičín - malá hala Martin Rejlek
Otto Jarolímek
58
23
12
2
29
4
43
16
Review
skupina sever 7. kolo 11052
BSK TJ Jičín
Sokol Hradec Králové
7. 1. 2018
15:30
Sportovní areál Jičín - malá hala Otto Jarolímek
Martin Rejlek
73
34
30
4
44
10
48
31
Review
skupina sever 8. kolo 11057
Královští Sokoli
BK NAPOS Vysoká n.L.
21. 1. 2018
09:00
TJ Sokol Pražské předměstí David Schmidt
Jan Zima
35
41
13
8
21
18
27
35
Review
skupina sever 8. kolo 11058
Královští Sokoli
BK NAPOS Vysoká n.L.
21. 1. 2018
11:00
TJ Sokol Pražské předměstí David Schmidt
Jan Zima
31
37
13
9
23
19
28
29
Review
skupina sever 8. kolo 11059
Sokol Hradec Králové
SK Týniště nad Orlicí
21. 1. 2018
13:00
hala Sokol Hradec Králové Barbora Halíková
51
10
10
4
25
8
39
8
Review
skupina sever 8. kolo 11060
Sokol Hradec Králové
SK Týniště nad Orlicí
21. 1. 2018
14:45
hala Sokol Hradec Králové Barbora Halíková
65
16
14
2
32
4
54
6
Review
skupina sever 8. kolo 11063
Loko Trutnov "B"
Loko Trutnov
19. 1. 2018
16:00
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Štěpán Mareš
34
83
18
21
25
48
29
65
Review
skupina sever 8. kolo 11064
Loko Trutnov "B"
Loko Trutnov
19. 1. 2018
17:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Štěpán Mareš
32
59
10
16
17
34
25
49
Review
skupina sever 9. kolo 11071
TJ Sokol Stěžery
Královští Sokoli
17. 2. 2018
09:00
Tělocvična TJ Sokol Martin Havrda
41
75
13
20
29
36
35
58
Review
skupina sever 9. kolo 11072
TJ Sokol Stěžery
Královští Sokoli
17. 2. 2018
10:45
Tělocvična TJ Sokol Martin Havrda
25
44
6
12
13
20
21
38
Review
skupina sever 9. kolo 11065
BSK TJ Jičín
Loko Trutnov "B"
18. 2. 2018
13:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Martin Rejlek
Adéla Hlavová
52
71
4
25
17
39
33
51
Review
skupina sever 9. kolo 11066
BSK TJ Jičín
Loko Trutnov "B"
18. 2. 2018
15:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Adéla Hlavová
Martin Rejlek
54
70
20
13
25
30
39
44
Review
skupina sever 9. kolo 11069
BK NAPOS Vysoká n.L.
Sokol Hradec Králové
17. 2. 2018
15:30
SH Vysoká nad Labem Karel Němec
Daniel Bubeníček
59
48
10
18
28
31
40
38
Review
skupina sever 9. kolo 11070
BK NAPOS Vysoká n.L.
Sokol Hradec Králové
17. 2. 2018
17:15
SH Vysoká nad Labem Daniel Bubeníček
Karel Němec
50
37
14
8
23
20
31
30
Review
skupina sever 10. kolo 11309
TJ Sokol Stěžery
Loko Trutnov "B"
4. 3. 2018
09:00
Tělocvična TJ Sokol Karel Svoboda
Barbora Halíková
56
54
6
9
6
15
31
29
45
45
Review
skupina sever 10. kolo 11310
TJ Sokol Stěžery
Loko Trutnov "B"
4. 3. 2018
10:45
Tělocvična TJ Sokol Barbora Halíková
Karel Svoboda
62
45
12
10
29
18
50
33
Review
skupina sever 10. kolo 11307
BSK TJ Jičín
BK NAPOS Vysoká n.L.
4. 3. 2018
12:30
Spotovní areál Jičín-velká hala Adéla Hlavová
Barbora Čapková
38
51
12
8
18
20
28
41
Review
skupina sever 10. kolo 11308
BSK TJ Jičín
BK NAPOS Vysoká n.L.
4. 3. 2018
14:30
Spotovní areál Jičín-velká hala Adéla Hlavová
Barbora Čapková
60
59
15
11
30
24
44
41
Review
skupina sever 11. kolo 11311
BSK TJ Jičín
Královští Sokoli
18. 3. 2018
12:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Jakub Hrdý
Adéla Hlavová
73
26
13
8
39
12
59
22
Review
skupina sever 11. kolo 11312
BSK TJ Jičín
Královští Sokoli
18. 3. 2018
14:00
Sportovní areál Jičín - malá hala Adéla Hlavová
Jakub Hrdý
59
41
14
12
35
22
51
28
Review
skupina sever 11. kolo 11313
Loko Trutnov
Loko Trutnov "B"
9. 3. 2018
16:00
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Petr Jiříček
Štěpán Mareš
82
72
21
12
36
33
48
54
69
69
Review
skupina sever 11. kolo 11314
Loko Trutnov
Loko Trutnov "B"
9. 3. 2018
17:45
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Petr Jiříček
Štěpán Mareš
17
44
0
16
0
24
2
32
Review
skupina sever 12. kolo 11315
BK NAPOS Vysoká n.L.
Královští Sokoli
7. 4. 2018
09:00
SH Vysoká nad Labem Martin Havrda
Barbora Halíková
20
42
6
10
8
24
10
30
Review
skupina sever 12. kolo 11317
Loko Trutnov
TJ Sokol Stěžery
7. 4. 2018
09:00
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Tereza Doubková
42
67
4
27
23
33
29
59
Review
skupina sever 12. kolo 11316
BK NAPOS Vysoká n.L.
Královští Sokoli
7. 4. 2018
10:45
SH Vysoká nad Labem Barbora Halíková
Martin Havrda
19
60
2
10
7
28
13
38
Review
skupina sever 12. kolo 11318
Loko Trutnov
TJ Sokol Stěžery
7. 4. 2018
11:00
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Tereza Doubková
40
61
4
26
20
38
26
51
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Tomáš Bryška TJ Svitavy 15 19 1.0 27.1 12.4 2.4/5.8 40.9 1.4
Bivoj Xaver Pleskot BK NAPOS Vysoká n.L. 15 20 1.0 20.0 9.3 1.4/3.9 34.6 2.1
Matěj Kolík BK Vividbooks Pardub 15 20 1.0 18.8 8.7 1.5/2.9 51.7 1.2
Adam Kněžour TJ Sokol Stěžery 15 18 1.0 19.8 8.9 1.9/5.1 37.0 1.9
Gabriel Špaček TJ Svitavy 15 19 1.0 17.6 8.5 0.7/2.0 34.2 2.1
Anna Zahradníková Loko Trutnov "B" 15 16 1.0 20.6 9.3 2.1/4.6 46.6 3.0
Dominik Suchomel ADFORS Basket Litomy 14 16 1.0 18.6 8.8 0.9/3.2 29.4 1.2
Vilém Suchan Královští Sokoli 15 20 1.0 14.5 7.0 0.5/1.9 0.0* 2.5
53 Adam Prokopec Loko Trutnov 15 17 1.0 13.9 6.5 1.0/3.1 32.7 1.6
Eliška Cvrčková BSK TJ Jičín 15 11 1.0 19.5 9.0 1.5/2.3 64.0 1.2
Štěpán Dočekal TJ Jiskra Havlíčkův 14 20 1.0 10.6 4.9 0.9/2.2 40.9 1.3
Natálie Flaxová BSK TJ Jičín 15 12 1.0 17.3 8.2 0.9/3.0 30.6 2.8
Anna Opavová Sokol Hradec "B" 15 18 1.0 10.3 4.9 0.6/0.9 0.0* 1.1
Tereza Řeháčková BSK TJ Jičín 14 16 1.0 11.5 5.1 1.3/3.2 39.2 2.3
David Kubíček ADFORS Basket Litomy 15 14 1.0 13.1 6.2 0.6/2.1 31.0 2.2
Adam Vecheta Královští Sokoli 15 16 1.0 11.2 5.4 0.3/1.1 0.0* 0.6
7 Ondřej Klucho Loko Trutnov 15 18 1.0 9.8 4.8 0.3/0.8 0.0* 1.8
Vojtěch Urbánek BVK Holice 14 16 1.0 11.0 5.2 0.6/2.5 25.0 0.7
Michaela Zárubová Sokol Hradec "B" 15 19 1.0 9.2 4.0 1.2/1.9 0.0* 1.2
Radim Štěpánek TJ Jiskra Havlíčkův 13 20 1.0 8.7 4.0 0.8/2.2 34.9 1.4
Tomáš Czarnik TJ Sokol Stěžery 13 14 1.0 12.0 5.8 0.4/1.1 0.0* 1.0
Dominika Pencáková Sokol Hradec "B" 13 18 1.0 9.3 4.4 0.5/1.3 0.0* 0.7
Michal Jan Novák TJ Sokol Stěžery 15 20 1.0 8.0 3.8 0.5/1.0 0.0* 2.7
Filip Adamec SŠB Pardubice 15 20 1.0 7.9 3.5 1.0/2.8 35.7 1.3
Sandra Horáková Sokol Hradec "B" 15 8 1.0 19.1 9.3 0.6/2.5 25.0 1.9
Jakub Brožek SŠB Pardubice 15 16 1.0 9.1 3.9 1.3/2.9 45.7 1.5
Oliver Zdobinský BK Vividbooks Pardub 14 16 1.0 8.8 4.1 0.6/1.4 0.0* 0.4
Ondřej Bílek BK Vividbooks Pardub 15 16 1.0 8.8 3.9 1.0/1.9 0.0* 0.4
Jana Hůlková Loko Trutnov "B" 15 16 1.0 8.5 3.9 0.6/1.4 0.0* 3.0
Jakub Moravec SŠB Pardubice 15 14 1.0 9.7 4.6 0.4/1.0 0.0* 1.6
Hugo Lejsek SŠB Pardubice 15 16 1.0 8.4 4.1 0.2/0.8 0.0* 1.2
Daniel Jeremy Chare Královští Sokoli 15 19 1.0 7.1 3.5 0.1/0.8 0.0* 1.1
Tadeáš Tichý ADFORS Basket Litomy 14 18 1.0 7.3 3.4 0.5/1.4 0.0* 1.5
Kateřina Kubíčková SŠB Pardubice 15 18 1.0 7.0 3.5 0.0/0.6 0.0* 0.4
Adéla Kučová Sokol Hradec 14 16 1.0 7.4 3.6 0.3/1.0 0.0* 0.9
Tadeáš Janoušek Královští Sokoli 15 17 1.0 6.9 3.2 0.6/1.4 0.0* 1.1
Ema Kameníková Sokol Hradec "B" 15 18 1.0 6.5 3.0 0.5/1.1 0.0* 1.3
Vít Pokorný BVK Holice 13 20 1.0 5.8 2.7 0.4/1.2 0.0* 1.8
Veronika Pacáková Sokol Hradec "B" 15 16 1.0 7.1 3.5 0.1/0.5 0.0* 1.9
Ondřej Charvát BK Vividbooks Pardub 15 18 1.0 6.3 2.9 0.4/0.7 0.0* 0.9
Izabela Bönischová Loko Trutnov "B" 15 18 1.0 6.3 2.7 0.9/2.0 47.2 2.1
Lucie Zachovalová BSK TJ Jičín 15 10 1.0 11.1 5.1 0.9/2.7 33.3 1.8
12 Thomas Lannen Loko Trutnov 15 14 1.0 7.9 3.5 0.9/2.7 31.6 1.6
Anna Žďárská Sokol Hradec "B" 15 18 1.0 6.1 2.5 1.1/2.5 42.2 1.0
Klára Žižková Sokol Hradec 14 20 1.0 5.3 2.5 0.4/1.3 0.0* 1.8
52 František Sýkora Loko Trutnov 14 14 1.0 7.5 3.0 1.5/4.2 35.6 1.5
Vojtěch Novák BVK Holice 14 14 1.0 7.5 3.7 0.1/0.6 0.0* 1.8
Tomáš Zdražil TJ Svitavy 15 11 1.0 9.4 4.3 0.8/2.8 29.0 1.6
Žaneta Málková SŠB Pardubice 15 18 1.0 5.7 2.8 0.1/0.8 0.0* 0.7
Tereza Šlechtová Sokol Hradec "B" 15 18 1.0 5.5 2.7 0.1/0.2 0.0* 1.4
Karolína Viková Sokol Hradec 14 18 1.0 5.4 2.6 0.2/0.9 0.0* 0.3
Michaela Neprašová TJ Jiskra Havlíčkův 15 20 1.0 4.9 2.1 0.7/1.5 0.0* 1.4
Ondřej Vagnecht SK Týniště nad Orlic 13 12 1.0 8.1 3.4 1.3/3.1 40.5 1.7
Tatiana Dittrichová Sokol Hradec 14 16 1.0 5.8 2.6 0.6/1.4 0.0* 1.1
Šimon Kalhous BK Vividbooks Pardub 15 16 1.0 5.7 2.4 0.8/1.4 0.0* 0.6
Jakub Novotný BK NAPOS Vysoká n.L. 15 16 1.0 5.7 2.7 0.3/1.4 0.0* 1.3
Petra Hánělová Sokol Hradec 14 18 1.0 5.1 2.3 0.5/2.2 23.1 1.7
Simona Kretová BSK TJ Jičín 15 15 1.0 6.0 2.5 1.1/2.3 45.7 1.7
24 Martin Fiala Loko Trutnov 15 16 1.0 5.5 2.4 0.8/2.1 35.3 2.4
Matyáš Končinský SŠB Pardubice 15 16 1.0 5.4 2.6 0.3/1.4 0.0* 2.1
Anna Kuchařová TJ Sokol Stěžery 13 16 1.0 5.4 2.6 0.2/0.8 0.0* 1.3
Jakub Šmíd TJ Svitavy 15 19 1.0 4.5 2.1 0.4/1.3 0.0* 1.1
David Libánský BVK Holice 14 16 1.0 5.3 2.4 0.4/1.8 0.0* 1.3
Marie Machytková SŠB Pardubice 14 18 1.0 4.7 2.2 0.2/0.8 0.0* 1.2
Štěpán Šenk TJ Jiskra Havlíčkův 13 18 1.0 4.7 2.3 0.1/0.6 0.0* 0.9
David Vaňukov BK Ústí nad Orlicí 15 20 1.0 4.2 2.1 0.1/0.9 0.0* 1.3
Kristýna Halíková Sokol Hradec 14 20 1.0 4.1 1.6 0.9/2.1 43.9 0.4
Anežka Kyralová Sokol Hradec 15 18 1.0 4.5 1.9 0.6/0.8 0.0* 0.7
Matyáš Šimon TJ Jiskra Havlíčkův 15 18 1.0 4.4 2.1 0.3/0.9 0.0* 0.7
Johana Bláhová Sokol Hradec 14 20 1.0 4.0 1.8 0.5/0.8 0.0* 0.6
Veronika Dašková Sokol Hradec 15 20 1.0 3.9 1.8 0.3/0.9 0.0* 0.2
Jiří Voborník SŠB Pardubice 15 16 1.0 4.8 2.3 0.3/0.9 0.0* 0.7
Tereza Tegelová BSK TJ Jičín 14 8 1.0 9.4 3.6 2.1/3.3 65.4 1.1
Vojtěch Pokorný BVK Holice 13 20 1.0 3.8 1.8 0.2/0.8 0.0* 0.9
Marek Novák SŠB Pardubice 14 14 1.0 5.0 2.3 0.4/1.0 0.0* 1.4
Adam Avuk TJ Jiskra Havlíčkův 14 16 1.0 4.4 2.0 0.4/1.8 0.0* 2.5
Nela Škeříková ADFORS Basket Litomy 15 8 1.0 8.8 4.4 0.0/1.1 0.0* 0.4
Julie Janková BSK TJ Jičín 14 15 1.0 4.7 2.1 0.5/1.4 0.0* 1.3
Anna Chlebová Loko Trutnov "B" 15 18 1.0 3.8 1.7 0.4/1.2 0.0* 0.9
Andrej Fecko BK Vividbooks Pardub 14 16 1.0 3.9 1.6 0.6/1.8 0.0* 1.3
Matěj Brož SK Týniště nad Orlic 16 2 1.0 29.5 14.0 1.5/6.5 23.1 2.0
Adam Štembera BVK Holice 14 20 1.0 3.0 1.3 0.5/0.8 0.0* 0.6
Viktorie Štěpánková TJ Jiskra Havlíčkův 14 18 1.0 3.2 1.5 0.2/0.5 0.0* 0.3
Adam Karlík ADFORS Basket Litomy 15 4 1.0 14.3 5.8 2.8/4.8 57.9 1.8
28 Miroslav Beneda SŠB Pardubice 14 20 1.0 2.9 1.3 0.3/0.7 0.0* 0.4
Berenika Gultová ADFORS Basket Litomy 15 8 1.0 7.0 3.1 0.8/1.8 0.0* 1.0
Tereza Nováková BK Ústí nad Orlicí 15 18 1.0 3.1 1.4 0.2/0.3 0.0* 0.8
Eliška Dostálová SK Týniště nad Orlic 13 18 1.0 2.9 1.3 0.4/0.9 0.0* 0.9
Karolína Michelfeitová TJ Jiskra Havlíčkův 14 18 1.0 2.9 1.4 0.1/0.4 0.0* 0.8
Daniel Závodní SK Týniště nad Orlic 13 16 1.0 3.2 1.4 0.3/1.1 0.0* 0.7
Radka Mrázková Sokol Hradec 14 20 1.0 2.5 1.3 0.0/0.1 0.0* 0.8
Petra Opová Sokol Hradec "B" 15 15 1.0 3.0 1.3 0.3/0.7 0.0* 0.3
Bohdana Metyšová ADFORS Basket Litomy 14 8 1.0 5.4 2.3 0.9/1.8 0.0* 2.1
Michal Ságner Královští Sokoli 15 18 1.0 2.4 1.1 0.2/0.4 0.0* 1.1
Vojtěch Jirák TJ Jiskra Havlíčkův 14 14 1.0 3.0 1.4 0.3/0.9 0.0* 0.6
Nikola Vargová TJ Sokol Stěžery 13 14 1.0 3.0 1.4 0.1/0.3 0.0* 0.4
Filip Rokos SŠB Pardubice 14 18 1.0 2.3 1.2 0.0/0.1 0.0* 0.7
45 Lukáš Frinta Loko Trutnov 12 14 1.0 2.9 1.4 0.2/0.9 0.0* 1.2
Jan Klbík TJ Jiskra Havlíčkův 14 17 1.0 2.4 1.1 0.2/0.4 0.0* 1.0
Matěj Kněžour TJ Sokol Stěžery 13 16 1.0 2.4 1.1 0.3/0.9 0.0* 2.1
Kristýna Vágnerová TJ Sokol Stěžery 15 18 1.0 2.0 0.9 0.1/0.2 0.0* 0.7
Radim Vévoda TJ Svitavy 15 15 1.0 2.4 1.2 0.0/0.3 0.0* 0.8
Valentýna Havránková BSK TJ Jičín 14 15 1.0 2.3 1.1 0.1/0.3 0.0* 0.7
Natálie Rottová TJ Sokol Stěžery 15 6 1.0 5.7 2.7 0.3/0.7 0.0* 1.8
Ema Bartošová SŠB Pardubice 15 18 1.0 1.9 0.9 0.0/0.0 0.0* 0.7
Adéla Ryklová TJ Sokol Stěžery 12 13 1.0 2.6 1.2 0.2/0.5 0.0* 0.5
Karolína Šmejkalová Sokol Hradec "B" 15 16 1.0 2.1 0.8 0.4/1.1 0.0* 0.6
Adam Lacko BK NAPOS Vysoká n.L. 15 11 1.0 3.0 1.4 0.3/0.5 0.0* 1.1
Tomáš Hanuš ADFORS Basket Litomy 13 16 1.0 2.0 0.9 0.3/0.7 0.0* 0.2
Adéla Petříková Sokol Hradec 14 14 1.0 2.2 1.1 0.1/0.7 0.0* 0.6
Matěj Štuller SK Týniště nad Orlic 14 5 1.0 6.2 3.0 0.2/0.4 0.0* 0.4
Nikolas Hanuš TJ Svitavy 15 14 1.0 2.2 1.1 0.1/0.2 0.0* 0.6
Ivan Jetmar BK Ústí nad Orlicí 16 20 1.0 1.6 0.7 0.2/0.7 0.0* 1.8
Tomáš Stýskala BK Ústí nad Orlicí 14 14 1.0 2.2 1.1 0.1/0.6 0.0* 0.6
Štěpánka Bičišťová Sokol Hradec "B" 14 14 1.0 2.1 1.0 0.1/0.7 0.0* 1.7
Adam Diblík BK Ústí nad Orlicí 14 20 1.0 1.4 0.7 0.1/0.3 0.0* 0.3
Karel Vašata SK Týniště nad Orlic 15 20 1.0 1.4 0.6 0.3/1.0 0.0* 0.9
Jana Trpčevska SK Týniště nad Orlicí 16 5 1.0 5.4 2.6 0.2/0.4 0.0* 3.4
Antonín Dostál BVK Holice 13 15 1.0 1.7 0.7 0.3/1.1 0.0* 1.7
Anna Vágnerová TJ Sokol Stěžery 15 18 1.0 1.4 0.7 0.0/0.0 0.0* 0.9
54 Zdeněk Rosa Loko Trutnov 14 13 1.0 2.0 0.8 0.5/1.1 0.0* 0.5
Viktorie Volejníková TJ Sokol Stěžery 13 18 1.0 1.4 0.7 0.1/0.1 0.0* 0.8
Viet Trung Nguyen Královští Sokoli 14 18 1.0 1.3 0.7 0.0/0.0 0.0* 1.1
Jakub Ripka BK Ústí nad Orlicí 14 18 1.0 1.3 0.6 0.1/0.8 0.0* 2.9
9 Lukáš Rychetský Loko Trutnov 15 10 1.0 2.4 1.0 0.4/0.6 0.0* 1.3
Matěj Metelka BVK Holice 13 18 1.0 1.3 0.6 0.2/0.6 0.0* 0.9
Natálie Kolářová SK Týniště nad Orlic 13 17 1.0 1.3 0.5 0.2/0.9 0.0* 0.4
Adéla Novotná Sokol Hradec 13 10 1.0 2.1 0.9 0.3/1.0 0.0* 0.7
Vanda Novotná Sokol Hradec "B" 14 12 1.0 1.7 0.8 0.0/0.2 0.0* 0.7
Dominik Ryska TJ Sokol Stěžery 12 4 1.0 4.5 1.8 1.0/1.5 0.0* 2.0
Tobias Koňařík SK Týniště nad Orlicí 14 20 1.0 0.9 0.5 0.0/0.1 0.0* 1.3
Samanta Tokárová BK Ústí nad Orlicí 14 14 1.0 1.3 0.5 0.3/0.6 0.0* 0.8
Tamara Víšková Sokol Hradec 13 12 1.0 1.5 0.8 0.0/0.5 0.0* 1.0
Lukáš Gapko SKB Č. Třeb. 15 19 1.0 0.9 0.4 0.1/0.1 0.0* 0.3
Václav Kočí BK Ústí nad Orlicí 14 16 1.0 0.9 0.4 0.2/0.8 0.0* 1.1
Jolana Jánová ADFORS Basket Litomy 15 6 1.0 2.3 1.2 0.0/0.3 0.0* 1.0
51 Filip Konfederák Loko Trutnov 15 20 1.0 0.7 0.3 0.1/0.5 0.0* 0.6
Nela Johanová BVK Holice 15 8 1.0 1.8 0.9 0.0/0.5 0.0* 1.1
Denisa Lásková BK Ústí nad Orlicí 13 14 1.0 0.9 0.4 0.1/0.3 0.0* 1.4
Michal Beránek TJ Jiskra Havlíčkův 14 18 1.0 0.7 0.3 0.1/0.2 0.0* 0.9
Anna Rybová BSK TJ Jičín 13 7 1.0 1.7 0.9 0.0/0.0 0.0* 1.1
Lukáš Sádovský SŠB Pardubice 14 7 1.0 1.7 0.9 0.0/0.9 0.0* 0.9
Nikola Kuřitková Loko Trutnov "B" 13 14 1.0 0.8 0.3 0.2/0.3 0.0* 0.7
30 Matěj Zálešák Loko Trutnov 13 13 1.0 0.8 0.4 0.1/0.5 0.0* 0.8
Valérie Gumanová Loko Trutnov "B" 15 12 1.0 0.9 0.4 0.1/0.5 0.0* 1.7
Tran Chi Lam BVK Holice 14 8 1.0 1.1 0.5 0.1/0.4 0.0* 2.3
Nikola Matyášová Sokol Hradec 14 14 1.0 0.6 0.3 0.1/0.7 0.0* 0.1
Lukáš Beran BK Vividbooks Pardub 13 15 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jiří Němeček Loko Trutnov 13 10 1.0 0.8 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.9
Marie Rybecká TJ Jiskra Havlíčkův 12 6 1.0 1.3 0.7 0.0/0.0 0.0* 0.2
Simona Švandelíková SK Týniště nad Orlicí 15 19 1.0 0.4 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.3
Petr Kohl SK Týniště nad Orlic 14 8 1.0 0.9 0.4 0.1/0.9 0.0* 1.0
Adéla Panchártková SŠB Pardubice 14 15 1.0 0.4 0.2 0.0/0.1 0.0* 0.5
8 Štěpán Křemenský Loko Trutnov 14 13 1.0 0.5 0.2 0.2/0.6 0.0* 0.8
Amelie Uhříčková Loko Trutnov "B" 14 16 1.0 0.4 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.5
Ondřej Vávra Loko Trutnov 15 2 1.0 3.0 1.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Krejčík BVK Holice 12 16 1.0 0.3 0.1 0.1/0.4 0.0* 0.6
Agáta Bártová ADFORS Basket Litomy 14 4 1.0 1.0 0.5 0.0/0.5 0.0* 1.0
Lucie Kohoutková SŠB Pardubice 14 2 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Faltusová BK Ústí nad Orlicí 14 16 1.0 0.3 0.1 0.0/0.1 0.0* 0.3
Jakub Černohous BK Ústí nad Orlicí 15 4 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Dominik Cvrkal TJ Jiskra Havlíčkův 15 4 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Černá Sokol Hradec "B" 14 2 1.0 2.0 1.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Tomáš Fadrný TJ Jiskra Havlíčkův Brod - kval 15 12 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.3
David Capko BK NAPOS Vysoká n.L. 13 1 1.0 4.0 2.0 0.0/2.0 0.0 4.0
Johana Hřebíková BSK TJ Jičín 14 5 1.0 0.8 0.4 0.0/0.4 0.0* 1.0
Štěpán Lebeda BK Ústí nad Orlicí 12 8 1.0 0.4 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.3
Emma Rozsévačová Loko Trutnov "B" 15 4 1.0 0.5 0.3 0.0/1.5 0.0* 0.3
Soňa T. Olivová BK Ústí nad Orlicí 14 8 1.0 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.4
Nikola Pošíková TJ Sokol Stěžery 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Vojtěch Hamáček BK NAPOS Vysoká n.L. 14 4 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
Radek Procházka ADFORS Basket Litomy 14 4 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
Aleš Jancur BK NAPOS Vysoká n.L. 14 3 1.0 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
Josef Koutník BK NAPOS Vysoká n.L. 14 3 1.0 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.7
Daniel Pazdera TJ Jiskra Havlíčkův 14 8 1.0 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Jůzl TJ Jiskra Havlíčkův 15 16 1.0 0.1 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.4
Jan Novotný BK NAPOS Vysoká n.L. 13 6 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.3
3 Ondřej Rózanski Loko Trutnov 13 10 1.0 0.2 0.1 0.0/0.4 0.0* 0.2
Adam Johan BK Ústí nad Orlicí 13 4 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.8
Jakub Šefčík SŠB Pardubice 15 12 1.0 0.2 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Krsička BK Ústí nad Orlicí 12 10 1.0 0.2 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.5
Lucie Lacmanová ADFORS Basket Litomy 14 1 1.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Matyáš Novák BK NAPOS Vysoká n.L. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanesa Macháčková BK NAPOS Vysoká n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriel Ihnát TJ Svitavy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valentina Knopová TJ Sokol Stěžery 12 8 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Aneta Doskočilová TJ Svitavy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Dvořáková BVK Holice 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivana Klímová TJ Sokol Stěžery 14 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Emma Černá TJ Sokol Stěžery 13 6 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Lukáš Orálek BK NAPOS Vysoká n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Netušilová TJ Sokol Stěžery 12 6 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jakub Kasper Loko Trutnov 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Matěj Synáček BK NAPOS Vysoká n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Petřivalský TJ Svitavy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Chaloupka BVK Holice 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jan Zapletal TJ Svitavy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adem Jan Gürbüz TJ Svitavy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Němcová SK Týniště nad Orlic 13 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Berenika Šimečková SK Týniště nad Orlic 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Koukolová BK Ústí nad Orlicí 14 14 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
4 Vojtěch Kalousek Loko Trutnov 13 8 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Sára Macháčková BK NAPOS Vysoká n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Jansová Loko Trutnov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Fejta TJ Jiskra Havlíčkův 12 10 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Tomáš Pecha BK NAPOS Vysoká n.L. 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Marián Kmeť SK Týniště nad Orlicí 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Mahler BK NAPOS Vysoká n.L. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simona Šindlerová TJ Svitavy 14 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Ryklová Sokol Hradec 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Stara BK Vividbooks Pardub 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Adamušková BK NAPOS Vysoká n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Yelyzaveta Kalmuk BK NAPOS Vysoká n.L. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Hradecká Sokol Hradec 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Bauer BK NAPOS Vysoká n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Tabach BK NAPOS Vysoká n.L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominika Lacková BK NAPOS Vysoká n.L. 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šárka Zástavová BK NAPOS Vysoká n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Bartaušic BK NAPOS Vysoká n.L. 14 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Prokop SK Týniště nad Orlicí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vítek Sobota BK NAPOS Vysoká n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Pavlík BK NAPOS Vysoká n.L. 15 16 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Matouš Pavlík BK NAPOS Vysoká n.L. 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Arnošt Matěj Nimrichtr BK Vividbooks Pardub 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Šedová BVK Holice 14 6 1.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.7
Magdaléna Wagenknechtová BK Ústí nad Orlicí 14 14 1.0 0.0 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B TH F-
Tomáš Bryška TJ Svitavy 15 52 24 9 4
Bivoj Xaver Pleskot BK NAPOS Vysoká n.L. 15 35 17 5 5
Matěj Kolík BK Vividbooks Pardub 15 36 17 9 3
Adam Kněžour TJ Sokol Stěžery 15 37 18 5 5
Gabriel Špaček TJ Svitavy 15 30 15 4 5
Anna Zahradníková Loko Trutnov "B" 15 45 21 6 5
Dominik Suchomel ADFORS Basket Litomy 14 31 15 2 3
Vilém Suchan Královští Sokoli 15 40 20 2 5
53 Adam Prokopec Loko Trutnov 15 31 14 4 4
Eliška Cvrčková BSK TJ Jičín 15 38 17 4 4
Štěpán Dočekal TJ Jiskra Havlíčkův 14 24 11 3 5
Natálie Flaxová BSK TJ Jičín 15 28 14 2 5
Anna Opavová Sokol Hradec "B" 15 33 16 2 3
Tereza Řeháčková BSK TJ Jičín 14 22 10 6 5
David Kubíček ADFORS Basket Litomy 15 24 11 2 5
Adam Vecheta Královští Sokoli 15 24 12 2 3
7 Ondřej Klucho Loko Trutnov 15 18 9 1 5
Vojtěch Urbánek BVK Holice 14 31 15 4 2
Michaela Zárubová Sokol Hradec "B" 15 18 9 6 4
Radim Štěpánek TJ Jiskra Havlíčkův 13 33 14 5 4
Tomáš Czarnik TJ Sokol Stěžery 13 29 14 3 4
Dominika Pencáková Sokol Hradec "B" 13 17 8 3 2
Michal Jan Novák TJ Sokol Stěžery 15 20 10 3 5
Filip Adamec SŠB Pardubice 15 18 9 3 5
Sandra Horáková Sokol Hradec "B" 15 40 19 2 4
Jakub Brožek SŠB Pardubice 15 17 7 6 5
Oliver Zdobinský BK Vividbooks Pardub 14 23 11 2 2
Ondřej Bílek BK Vividbooks Pardub 15 25 12 3 2
Jana Hůlková Loko Trutnov "B" 15 16 7 2 5
Jakub Moravec SŠB Pardubice 15 30 14 2 4
Hugo Lejsek SŠB Pardubice 15 28 14 2 3
Daniel Jeremy Chare Královští Sokoli 15 18 9 1 4
Tadeáš Tichý ADFORS Basket Litomy 14 20 10 2 4
Kateřina Kubíčková SŠB Pardubice 15 26 13 0 2
Adéla Kučová Sokol Hradec 14 20 10 1 3
Tadeáš Janoušek Královští Sokoli 15 15 7 3 3
Ema Kameníková Sokol Hradec "B" 15 16 8 3 4
Vít Pokorný BVK Holice 13 18 8 2 4
Veronika Pacáková Sokol Hradec "B" 15 12 6 1 4
Ondřej Charvát BK Vividbooks Pardub 15 14 7 2 3
Izabela Bönischová Loko Trutnov "B" 15 12 6 4 5
Lucie Zachovalová BSK TJ Jičín 15 18 9 6 3
12 Thomas Lannen Loko Trutnov 15 17 8 4 5
Anna Žďárská Sokol Hradec "B" 15 20 10 3 3
Klára Žižková Sokol Hradec 14 14 7 2 5
52 František Sýkora Loko Trutnov 14 18 7 8 4
Vojtěch Novák BVK Holice 14 18 9 1 4
Tomáš Zdražil TJ Svitavy 15 20 9 4 3
Žaneta Málková SŠB Pardubice 15 14 7 1 3
Tereza Šlechtová Sokol Hradec "B" 15 20 10 1 5
Karolína Viková Sokol Hradec 14 15 7 2 1
Michaela Neprašová TJ Jiskra Havlíčkův 15 14 7 2 4
Ondřej Vagnecht SK Týniště nad Orlic 13 22 8 8 4
Tatiana Dittrichová Sokol Hradec 14 12 6 3 3
Šimon Kalhous BK Vividbooks Pardub 15 14 7 3 2
Jakub Novotný BK NAPOS Vysoká n.L. 15 29 13 6 5
Petra Hánělová Sokol Hradec 14 14 7 2 5
Simona Kretová BSK TJ Jičín 15 16 8 4 5
24 Martin Fiala Loko Trutnov 15 12 6 4 5
Matyáš Končinský SŠB Pardubice 15 13 6 3 3
Anna Kuchařová TJ Sokol Stěžery 13 16 8 1 5
Jakub Šmíd TJ Svitavy 15 11 5 2 3
David Libánský BVK Holice 14 16 7 2 3
Marie Machytková SŠB Pardubice 14 12 6 2 4
Štěpán Šenk TJ Jiskra Havlíčkův 13 18 9 2 5
David Vaňukov BK Ústí nad Orlicí 15 10 5 2 5
Kristýna Halíková Sokol Hradec 14 14 7 4 2
Anežka Kyralová Sokol Hradec 15 10 5 2 3
Matyáš Šimon TJ Jiskra Havlíčkův 15 18 9 2 3
Johana Bláhová Sokol Hradec 14 12 6 3 3
Veronika Dašková Sokol Hradec 15 14 7 2 2
Jiří Voborník SŠB Pardubice 15 14 7 2 3
Tereza Tegelová BSK TJ Jičín 14 22 9 5 3
Vojtěch Pokorný BVK Holice 13 25 12 1 3
Marek Novák SŠB Pardubice 14 10 5 3 4
Adam Avuk TJ Jiskra Havlíčkův 14 15 6 3 5
Nela Škeříková ADFORS Basket Litomy 15 24 12 0 1
Julie Janková BSK TJ Jičín 14 17 8 3 4
Anna Chlebová Loko Trutnov "B" 15 11 5 3 3
Andrej Fecko BK Vividbooks Pardub 14 10 5 3 3
Matěj Brož SK Týniště nad Orlic 16 38 18 2 4
Adam Štembera BVK Holice 14 11 5 2 3
Viktorie Štěpánková TJ Jiskra Havlíčkův 14 13 6 1 2
Adam Karlík ADFORS Basket Litomy 15 25 9 7 3
28 Miroslav Beneda SŠB Pardubice 14 10 5 4 2
Berenika Gultová ADFORS Basket Litomy 15 14 6 2 5
Tereza Nováková BK Ústí nad Orlicí 15 14 7 2 4
Eliška Dostálová SK Týniště nad Orlic 13 11 5 3 3
Karolína Michelfeitová TJ Jiskra Havlíčkův 14 8 4 1 4
Daniel Závodní SK Týniště nad Orlic 13 9 4 2 3
Radka Mrázková Sokol Hradec 14 6 3 0 4
Petra Opová Sokol Hradec "B" 15 6 3 2 2
Bohdana Metyšová ADFORS Basket Litomy 14 9 4 3 4
Michal Ságner Královští Sokoli 15 10 5 1 3
Vojtěch Jirák TJ Jiskra Havlíčkův 14 7 3 2 2
Nikola Vargová TJ Sokol Stěžery 13 8 4 1 2
Filip Rokos SŠB Pardubice 14 8 4 0 4
45 Lukáš Frinta Loko Trutnov 12 9 4 1 4
Jan Klbík TJ Jiskra Havlíčkův 14 15 7 1 5
Matěj Kněžour TJ Sokol Stěžery 13 8 4 3 4
Kristýna Vágnerová TJ Sokol Stěžery 15 8 4 1 3
Radim Vévoda TJ Svitavy 15 8 4 0 4
Valentýna Havránková BSK TJ Jičín 14 6 3 1 4
Natálie Rottová TJ Sokol Stěžery 15 11 5 1 3
Ema Bartošová SŠB Pardubice 15 4 2 0 4
Adéla Ryklová TJ Sokol Stěžery 12 8 4 1 2
Karolína Šmejkalová Sokol Hradec "B" 15 7 3 3 3
Adam Lacko BK NAPOS Vysoká n.L. 15 12 6 2 4
Tomáš Hanuš ADFORS Basket Litomy 13 6 3 2 2
Adéla Petříková Sokol Hradec 14 6 3 1 2
Matěj Štuller SK Týniště nad Orlic 14 18 9 1 1
Nikolas Hanuš TJ Svitavy 15 9 4 1 2
Ivan Jetmar BK Ústí nad Orlicí 16 8 4 2 5
Tomáš Stýskala BK Ústí nad Orlicí 14 6 3 1 2
Štěpánka Bičišťová Sokol Hradec "B" 14 6 3 1 3
Adam Diblík BK Ústí nad Orlicí 14 6 3 1 2
Karel Vašata SK Týniště nad Orlic 15 10 3 4 4
Jana Trpčevska SK Týniště nad Orlicí 16 15 6 3 4
Antonín Dostál BVK Holice 13 6 3 4 5
Anna Vágnerová TJ Sokol Stěžery 15 6 3 0 4
54 Zdeněk Rosa Loko Trutnov 14 4 2 2 2
Viktorie Volejníková TJ Sokol Stěžery 13 8 4 1 3
Viet Trung Nguyen Královští Sokoli 14 8 4 0 3
Jakub Ripka BK Ústí nad Orlicí 14 7 3 1 5
9 Lukáš Rychetský Loko Trutnov 15 9 3 3 5
Matěj Metelka BVK Holice 13 7 3 2 4
Natálie Kolářová SK Týniště nad Orlic 13 4 1 2 2
Adéla Novotná Sokol Hradec 13 6 3 2 2
Vanda Novotná Sokol Hradec "B" 14 6 3 0 2
Dominik Ryska TJ Sokol Stěžery 12 12 4 4 5
Tobias Koňařík SK Týniště nad Orlicí 14 29 14 3 5
Samanta Tokárová BK Ústí nad Orlicí 14 8 4 2 2
Tamara Víšková Sokol Hradec 13 6 3 0 3
Lukáš Gapko SKB Č. Třeb. 15 6 3 2 4
Václav Kočí BK Ústí nad Orlicí 14 2 1 2 3
Jolana Jánová ADFO