Jižní Supi

Kategorie
Mladší žáci U14
Soutěž
Žákovská liga

Základní informace

Organizační pracovník

od: 2. 9. 2021
Richard Walter
richard.walter@sokoldubec.cz
724 689 015

Trenér

od: 11. 9. 2021
Richard Walter
richard.walter@sokoldubec.cz
724 689 015

Asistent trenéra

od: 11. 9. 2021
Vojtěch Svoboda
jiznisupi@seznam.cz
251 554 704

Adresa

Jižní Supi, zapsaný spolek
Brechtova
149 00 Praha 4

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B TH TH % F-
2 Filip Bartoš 2008 174 13 8 13.8 5.9 2.0/4.1 48.5 2.9
0 Jakub Medveď 2008 174 13 6 16.2 7.2 1.8/2.8 64.7 2.3
6 Matěj Chalupa 2008 180 13 8 3.4 1.6 0.1/0.6 20.0 1.8
24 William Walter 2009 157 12 6 3.8 1.7 0.5/1.5 33.3 1.3
14 Juraj Onuška 2008 184 13 4 5.8 2.5 0.8/4.0 18.8 1.8
21 Max Vedral 2008 173 13 5 4.2 1.6 1.0/2.6 38.5 2.2
78 Matouš Knotek 2008 172 13 7 2.1 0.9 0.4/1.0 42.9 0.6
5 Pavel Hrdina 2008 173 13 8 1.9 0.8 0.4/2.8 13.6 2.3
88 Jakub Iltis 2008 174 13 8 1.6 0.8 0.1/0.8 16.7 0.8
13 Matěj Petrák 2008 166 13 6 2.0 1.0 0.0/0.7 0.0 1.8
7 Jáchym Jabůrek 2008 164 13 4 2.3 1.0 0.3/1.0 25.0 1.5
37 Filip Novák 2008 164 13 4 1.0 0.5 0.0/0.5 0.0 0.3
8 Vojtěch Musil 2009 172 12 2 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0 0.0
27 Michal Jenčík 2008 161 13 2 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0 2.5
30 Aleš Dlouhý 2009 164 12 1 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0 1.0
38 Matěj Brázdil 2008 164 13 2 0.5 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Matyáš Kopečný 2009 163 12 1 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
22 Dominik Smutek 2008 154 13 8 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.0
25 Radim Svoboda 2008 179 13 4 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
11 Matyáš Dlouhý 2009 168 12 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B TH TH % F-
30 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 28. 11. 2021 BA Sparta Praha 27:81 13 1/7 12.5% 12
23 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 24. 10. 2021 Sokol Vyšehrad 93:39 39 15/30 33.3% 21
2 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 23. 10. 2021 Sokol Vyšehrad 40:54 25 4/13 23.5% 14
21 žákovská liga (mladší žáci U14) Domácí 9. 10. 2021 Sokol Písek Sršni 60:66 27 6/12 33.3% 21
13 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 26. 9. 2021 BK Klatovy 48:45 19 7/5 58.3% 26
11 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 25. 9. 2021 BK Jiskra Domažlice 61:44 19 6/7 46.2% 18
8 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 12. 9. 2021 BK Lokomotiva Plzeň 109:24 10 4/5 44.4% 14
6 žákovská liga (mladší žáci U14) Hosté 11. 9. 2021 BA Sparta Praha 71:31 13 5/19 20.8% 19
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
11. kolo
00:00
Jižní Supi
BK Klatovy
skupina A Preview
2. kolo 11. 9. 2021
12:00
BA Sparta Praha
Jižní Supi
71
31
19
4
40
10
54
19
skupina A Review
3. kolo 12. 9. 2021
10:00
BK Lokomotiva Plzeň
Jižní Supi
109
24
32
6
53
12
80
19
skupina A Review
4. kolo 25. 9. 2021
16:00
BK Jiskra Domažlice
Jižní Supi
61
44
22
10
33
27
47
35
skupina A Review
5. kolo 26. 9. 2021
13:30
BK Klatovy
Jižní Supi
48
45
18
16
26
28
36
38
skupina A Review
7. kolo 9. 10. 2021
11:00
Jižní Supi
Sokol Písek Sršni
60
66
14
15
29
27
39
48
skupina A Review
1. kolo 23. 10. 2021
18:00
Sokol Vyšehrad
Jižní Supi
40
54
15
17
22
29
30
40
skupina A Review
8. kolo 24. 10. 2021
16:00
Jižní Supi
Sokol Vyšehrad
93
39
18
9
36
18
53
33
skupina A Review
10. kolo 28. 11. 2021
10:00
Jižní Supi
BA Sparta Praha
27
81
12
12
12
41
21
60
skupina A Review
9. kolo 4. 12. 2021
17:30
Jižní Supi
BK Lokomotiva Plzeň
skupina A Preview
13. kolo 11. 12. 2021
12:30
Sokol Písek Sršni
Jižní Supi
skupina A Preview
12. kolo 19. 12. 2021
09:00
Jižní Supi
BK Jiskra Domažlice
skupina A Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů