Sokol NehvizdyU11(mix)

Kategorie
Nejmladší minižákyně U11
Soutěž
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G

Základní informace

Organizační pracovník

od: 2. 8. 2020
Petr Gomola
pgomola@gmail.com
605 235 769

Trenér

od: 2. 8. 2020
Petr Gomola
pgomola@gmail.com
605 235 769

1. asistent trenéra

od: 2. 8. 2020
Karel Buriánek
karel.burianek@outlook.cz

Asistent trenéra

od: 2. 8. 2020
Lenka Crháková
l.kubicova@email.cz

Asistent trenéra

od: 6. 10. 2020
Petra Mošnová
petra.vosahlikova@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 8. 10. 2020
Jakub Remenec
jakub.remenec@seznam.cz

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Nehvizdy
Bedřicha Mouchy 1001
250 81 Nehvizdy

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Isabela Nevrlá 2010 11 6 6.3 3.2 0.0 0.0/1.0 0.0 0.3
Karolína Schneiderová 2010 175 13 4 7.8 3.5 0.3 0.0/0.0 0.0 0.5
David Luňák 2010 11 3 6.0 2.3 0.3 0.3/0.3 100.0 0.0
Matěj Fraitag 2009 0 14 4 3.8 1.5 0.3 0.0/0.0 0.0 0.3
Matyáš Michal 2010 11 4 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Lukáš Zachardala 2011 10 4 2.8 1.3 0.0 0.3/0.5 50.0 0.5
Šimon Kaiser 2010 11 4 2.8 1.0 0.3 0.0/0.0 0.0 1.5
Sofija Kravecká 2010 12 6 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0 0.2
Veronika Civochová 2010 11 6 1.3 0.5 0.0 0.3/0.3 100.0 0.0
Matylda Hrstková 2010 11 6 1.2 0.5 0.0 0.2/0.3 50.0 0.5
Michal Torn 2010 11 4 1.5 0.8 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Michael Mašovský 2010 11 3 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tomáš Mostecký 2010 11 6 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.2
Julie Kaňovská 2009 0 12 4 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Patrik Hoffmann 2009 0 12 1 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Eliška Buriánková 2010 11 6 0.2 0.0 0.0 0.2/0.7 25.0 0.0
Klára Remencová 2011 10 6 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Michaela Mošnová 2010 0 13 5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.4
Daniela Vachová 2009 0 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Nicol Honcová 2009 0 12 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
46 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Hosté 10. 10. 2020 ŠBKSad U11G 114:2 1 0 0/4 0% 8
66 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Hosté 10. 10. 2020 ŠBKSad U11G 85:13 5 0 3/4 75% 4
43 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 26. 9. 2020 BA POD U11G 45:20 19 2 1/7 14.3% 9
63 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Domácí 26. 9. 2020 BA POD U11G 31:44 14 0 3/8 37.5% 6
41 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Hosté 12. 9. 2020 AŠMB U11G 22:58 29 0 0/0 % 1
61 Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G (nejmladší minižákyně U11) Hosté 12. 9. 2020 AŠMB U11G 17:30 12 2 0/0 % 0
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
7. kolo
00:00
Basket Poděbrady z.s. U11G
T.J.Sokol Nehvizdy U11(mix)
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" Preview
10. kolo
00:00
Pandy Čelákovice U11G(mix)
T.J.Sokol Nehvizdy U11(mix)
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B1" Preview
5. kolo
00:00
T.J.Sokol Nehvizdy U11(mix)
Pandy Čelákovice U11G(mix)
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" Preview
7. kolo
00:00
Basket Poděbrady z.s. U11G
T.J.Sokol Nehvizdy U11(mix)
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B1" Preview
8. kolo
00:00
T.J.Sokol Nehvizdy U11(mix)
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" Preview
5. kolo
00:00
T.J.Sokol Nehvizdy U11(mix)
Pandy Čelákovice U11G(mix)
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B1" Preview
6. kolo
00:00
T.J.Sokol Nehvizdy U11(mix)
AŠ Mladá Boleslav U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" Preview
8. kolo
00:00
T.J.Sokol Nehvizdy U11(mix)
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B1" Preview
10. kolo
00:00
Pandy Čelákovice U11G(mix)
T.J.Sokol Nehvizdy U11(mix)
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" Preview
6. kolo
00:00
T.J.Sokol Nehvizdy U11(mix)
AŠ Mladá Boleslav U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B1" Preview
1. kolo 12. 9. 2020
09:00
AŠ Mladá Boleslav U11G
T.J.Sokol Nehvizdy U11(mix)
22
58
2
18
8
34
14
46
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" Review
1. kolo 12. 9. 2020
10:30
AŠ Mladá Boleslav U11G
T.J.Sokol Nehvizdy U11(mix)
17
30
4
13
8
24
10
28
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B1" Review
2. kolo 26. 9. 2020
09:00
T.J.Sokol Nehvizdy U11(mix)
Basket Poděbrady z.s. U11G
45
20
8
10
16
16
35
18
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" Review
2. kolo 26. 9. 2020
11:00
T.J.Sokol Nehvizdy U11(mix)
Basket Poděbrady z.s. U11G
31
44
6
13
16
21
23
35
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B1" Review
3. kolo 10. 10. 2020
11:00
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
T.J.Sokol Nehvizdy U11(mix)
85
13
5
6
37
6
39
13
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B1" Review
3. kolo 10. 10. 2020
09:00
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
T.J.Sokol Nehvizdy U11(mix)
114
2
30
0
56
0
82
0
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů