NH Slezská

Kategorie
Nejmladší minižáci U11
Soutěž
Oblastní přebor nejmladších minižáků U11

Základní informace

Organizační pracovník

od: 20. 7. 2021
Marek Stuchlý
marekstuchly@post.cz
732 498 811

1. asistent trenéra

od: 30. 9. 2021
Nihat Gürbüz
gurbuz@seznam.cz

Adresa

Basketbalový klub NH Ostrava, z.s.
Cingrova
702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Theodor Šnapka 2011 0 11
Ondřej Vítek 2013 9
Matyáš Černák 2011 11
Mikuláš Polcer 2011 11
Hynek Bystroň 2012 10
Viktor Drastich 2013 9
David Hammer 2011 11
Šimon Šmahaj 2011 11
Matyáš Horvát 2012 10
Tom Maier 2014 8
Adam Hubáček 2013 9
Marek Šulc 2011 11
Tadeáš Kala 2014 8
Maxmilián Pelech 2012 10
Jakub Lička 2012 10
Adrian Totre 2011 11
Nikolas Martinek 2011 0 11
Marek Snášel 2013 9
Hugo Paděra 2011 11
Andreas Adamopulos 2012 10
Jakub Rataj 2013 9
Antonín Stříž 2012 10
Stanislav Šljukov 2014 8
Jan Polášek 2011 11
Ondřej Beran 2011 11
Kosťa Bolohov 2012 10
Jakub Wacziński 2012 10
Vojtěch Genda 2011 11
Michal Šafarčík 2011 0 11
Dominik Hejnal 2012 10
Tobias Ludvar 2014 8
Matyáš Holuša 2011 11
Roman Šula 2011 11
Matyáš Jeziorský 2011 0 11
Ondřej Pácl 2013 9
Adam Kryl 2011 11
Oliver Tejbus 2011 11
Jan Lichnovský 2012 10
Jakub Sálus 2012 10
Lukáš Mamula 2011 11
Matěj Porchuk 2011 11
Jakub Přikryl 2012 10
Jakub Šebesta 2012 10
Jan Pokorný 2011 11
Šimon Balůsek 2013 9
Nikolai Strebčuk 2013 9
Teodor Šumbera 2013 9
Adam Vodička 2014 8
Jakub Dobeš 2012 10
Tomáš Ptašinský 2011 11
Teodor Ferčák 2014 8
Filip Lasoň 2012 10
Matěj Heczko 2011 11
Jiří Šmída 2011 11
Adrian Hudec 2012 10
Jan Mikulášek 2012 10
Šimon Jílek 2011 11
Matyáš Tabášek 2012 10
Petr Kocuba 2012 10
Jiří Ruš 2011 11
Matyáš Malinovský 2011 11
Marek Uram 2011 0 11
Radim Merta 2013 9
Krystian Starý 2012 10
David Papík 2011 11
Jakub Babiš 2013 9
Jan Richter 2012 10
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 2. 10. 2021
09:30
BK Snakes Hrabůvka
BK NH Slezská Ostrava
45
3
19
0
27
2
37
2
Skupina B Review
1. kolo 2. 10. 2021
11:15
BK Snakes Hrabůvka
BK NH Slezská Ostrava
54
13
14
1
24
1
40
9
Skupina B Review
3. kolo 6. 11. 2021
09:15
BK NH Ostrava Poruba
BK NH Slezská Ostrava
46
20
10
6
22
10
26
12
Skupina B Review
3. kolo 6. 11. 2021
08:00
BK NH Ostrava Poruba
BK NH Slezská Ostrava
34
16
12
8
22
12
30
16
Skupina B Review
4. kolo 21. 11. 2021
10:00
BK NH Slezská Ostrava
BK Snakes Orlová
58
9
16
2
34
2
46
7
Skupina B Review
4. kolo 21. 11. 2021
08:30
BK NH Slezská Ostrava
BK Snakes Orlová
52
10
16
0
22
5
38
5
Skupina B Review
5. kolo 4. 12. 2021
09:00
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
BK NH Slezská Ostrava
29
37
6
11
22
21
26
25
Skupina B Review
5. kolo 4. 12. 2021
10:30
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
BK NH Slezská Ostrava
23
31
2
5
15
13
21
25
Skupina B Review
6. kolo 18. 12. 2021
10:00
BK NH Slezská Ostrava
BK Snakes Hrabůvka
28
40
8
4
16
16
24
33
Skupina B Review
6. kolo 18. 12. 2021
08:30
BK NH Slezská Ostrava
BK Snakes Hrabůvka
20
64
4
13
16
31
16
50
Skupina B Review
8. kolo 30. 1. 2022
14:15
BK NH Slezská Ostrava
BK NH Ostrava Poruba
Skupina B Preview
8. kolo 30. 1. 2022
15:45
BK NH Slezská Ostrava
BK NH Ostrava Poruba
Skupina B Preview
9. kolo 12. 2. 2022
00:00
BK Snakes Orlová
BK NH Slezská Ostrava
Skupina B Preview
9. kolo 12. 2. 2022
00:00
BK Snakes Orlová
BK NH Slezská Ostrava
Skupina B Preview
10. kolo 5. 3. 2022
00:00
BK NH Slezská Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
Skupina B Preview
10. kolo 5. 3. 2022
00:00
BK NH Slezská Ostrava
Basketpoint Frýdek-Místek ""F""
Skupina B Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 Oblastní přebor 5 25