SK Týniště nad Orlicí

Kategorie
Mladší žáci U14
Soutěž
Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14

Základní informace

Organizační pracovník

od: 24. 9. 2018
Ivo Dostál
stavo@wo.cz
494 370 362

Trenér

od: 5. 10. 2018
Ivo Dostál
stavo@wo.cz
494 370 362

Asistent trenéra

od: 5. 10. 2018
Goran Trpčevski
snezanatrpcevska@seznam.cz

Adresa

Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.
Družstevní 936
517 21 Týniště nad Orlicí

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Lukáš Dostál 2006 15 22 27.1 10.8 0.0 5.4/9.8 54.9 1.4
Luděk Žaba 2005 0 16 20 19.5 9.3 0.0 1.0/2.4 39.6 1.3
Ela Gavulová 2006 15 18 14.6 6.9 0.1 0.5/1.9 26.5 1.1
Vít Vaniš 2006 15 19 9.1 4.2 0.0 0.8/1.9 40.5 1.4
Iskra Trpčevska 2005 0 16 18 5.3 2.4 0.0 0.5/0.8 60.0 0.7
Peter Fiala 2005 0 16 16 3.9 1.9 0.0 0.1/0.9 13.3 1.0
Matěj Brož 2006 0 15 10 5.7 2.6 0.0 0.5/0.9 55.6 0.4
Simona Švandelíková 2007 0 14 22 2.5 1.2 0.0 0.1/0.5 30.0 0.4
Adam Marián Kmeť 2006 0 15 20 1.7 0.8 0.0 0.1/0.2 25.0 0.7
Jana Trpčevska 2006 0 15 18 1.4 0.7 0.0 0.1/0.3 20.0 0.7
Eliška Dostálová 2008 13 10 1.8 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0 0.6
Tomáš Beránek 2006 15 4 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.3
Veronika Kuchařová 2005 0 16 4 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tereza Kolářová 2005 0 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tobias Koňařík 2007 14 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Nicol Sekyrová 2006 15 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
14093 Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 (mladší žáci U14) Hosté 1. 3. 2020 BK Bizoni Náchod 51:60 24 1 9/14 39.1% 14
14094 Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 (mladší žáci U14) Hosté 1. 3. 2020 BK Bizoni Náchod 70:65 28 0 9/17 34.6% 11
14065 Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 (mladší žáci U14) Domácí 22. 2. 2020 SŠB Pardubice "B" 72:64 29 0 14/10 58.3% 17
14066 Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 (mladší žáci U14) Domácí 22. 2. 2020 SŠB Pardubice "B" 78:46 37 0 4/5 44.4% 10
14079 Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 (mladší žáci U14) Hosté 1. 2. 2020 TJ Sokol Stěžery 32:88 41 0 6/7 46.2% 4
14080 Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 (mladší žáci U14) Hosté 1. 2. 2020 TJ Sokol Stěžery 45:70 34 0 2/12 14.3% 4
14083 Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 (mladší žáci U14) Domácí 11. 1. 2020 BK Přelouč 95:32 43 0 9/7 56.3% 9
14084 Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 (mladší žáci U14) Domácí 11. 1. 2020 BK Přelouč 116:36 55 0 6/8 42.9% 3
14063 Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 (mladší žáci U14) Hosté 15. 12. 2019 ADFORS Basket Litomy 36:92 45 0 2/13 13.3% 7
14064 Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 (mladší žáci U14) Hosté 15. 12. 2019 ADFORS Basket Litomy 58:95 44 0 7/13 35% 7
14051 Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 (mladší žáci U14) Domácí 30. 11. 2019 SKB Česká Třebová 69:63 27 0 15/11 57.7% 11
14052 Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 (mladší žáci U14) Domácí 30. 11. 2019 SKB Česká Třebová 55:45 24 0 7/9 43.8% 10
14045 Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 (mladší žáci U14) Hosté 16. 11. 2019 Sokol Hradec "B" 34:69 32 0 5/6 45.5% 2
14046 Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 (mladší žáci U14) Hosté 16. 11. 2019 Sokol Hradec "B" 41:60 28 0 4/9 30.8% 2
14037 Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 (mladší žáci U14) Domácí 2. 11. 2019 SŠB Pardubice 81:46 37 0 7/3 70% 2
14038 Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 (mladší žáci U14) Domácí 2. 11. 2019 SŠB Pardubice 106:26 50 0 6/10 37.5% 9
14021 Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 (mladší žáci U14) Domácí 5. 10. 2019 BK Bizoni Náchod 67:84 23 0 21/4 84% 20
14022 Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 (mladší žáci U14) Domácí 5. 10. 2019 BK Bizoni Náchod 34:93 13 0 8/12 40% 7
14011 Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 (mladší žáci U14) Hosté 21. 9. 2019 BK Přelouč 17:88 40 0 8/15 34.8% 5
14012 Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 (mladší žáci U14) Hosté 21. 9. 2019 BK Přelouč 39:90 41 1 5/9 35.7% 6
14007 Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 (mladší žáci U14) Domácí 14. 9. 2019 TJ Sokol Stěžery 100:44 40 0 20/10 66.7% 14
14008 Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14 (mladší žáci U14) Domácí 14. 9. 2019 TJ Sokol Stěžery 120:29 56 0 8/6 57.1% 8
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
16. kolo
-
SKB Česká Třebová
SK Týniště nad Orlicí
základní Preview
15. kolo
-
SK Týniště nad Orlicí
Sokol Hradec Králové "B"
základní Preview
18. kolo
-
SŠB Pardubice "B"
SK Týniště nad Orlicí
základní Preview
14. kolo
-
SŠB Pardubice
SK Týniště nad Orlicí
základní Preview
17. kolo
-
SK Týniště nad Orlicí
ADFORS Basket Litomyšl
základní Preview
16. kolo
-
SKB Česká Třebová
SK Týniště nad Orlicí
základní Preview
18. kolo
-
SŠB Pardubice "B"
SK Týniště nad Orlicí
základní Preview
15. kolo
-
SK Týniště nad Orlicí
Sokol Hradec Králové "B"
základní Preview
17. kolo
-
SK Týniště nad Orlicí
ADFORS Basket Litomyšl
základní Preview
14. kolo
-
SŠB Pardubice
SK Týniště nad Orlicí
základní Preview
1. kolo 14. 9. 2019
10:00
SK Týniště nad Orlicí
TJ Sokol Stěžery
100
44
28
8
48
24
77
28
základní Review
1. kolo 14. 9. 2019
12:00
SK Týniště nad Orlicí
TJ Sokol Stěžery
120
29
34
4
55
8
85
16
základní Review
2. kolo 21. 9. 2019
11:00
BK Přelouč
SK Týniště nad Orlicí
39
90
13
20
17
55
25
72
základní Review
2. kolo 21. 9. 2019
09:00
BK Přelouč
SK Týniště nad Orlicí
17
88
4
23
11
44
13
71
základní Review
3. kolo 5. 10. 2019
12:15
SK Týniště nad Orlicí
BK Bizoni Náchod
34
93
10
25
16
53
22
75
základní Review
3. kolo 5. 10. 2019
10:30
SK Týniště nad Orlicí
BK Bizoni Náchod
67
84
22
21
40
47
56
67
základní Review
5. kolo 2. 11. 2019
16:00
SK Týniště nad Orlicí
SŠB Pardubice
81
46
24
5
44
17
70
33
základní Review
5. kolo 2. 11. 2019
18:00
SK Týniště nad Orlicí
SŠB Pardubice
106
26
24
8
49
14
70
18
základní Review
6. kolo 16. 11. 2019
09:00
Sokol Hradec Králové "B"
SK Týniště nad Orlicí
34
69
6
24
10
32
18
49
základní Review
6. kolo 16. 11. 2019
11:00
Sokol Hradec Králové "B"
SK Týniště nad Orlicí
41
60
9
17
13
31
31
48
základní Review
7. kolo 30. 11. 2019
09:00
SK Týniště nad Orlicí
SKB Česká Třebová
69
63
22
14
37
23
53
44
základní Review
7. kolo 30. 11. 2019
11:00
SK Týniště nad Orlicí
SKB Česká Třebová
55
45
18
4
32
18
36
31
základní Review
8. kolo 15. 12. 2019
10:45
ADFORS Basket Litomyšl
SK Týniště nad Orlicí
58
95
10
21
28
50
36
72
základní Review
8. kolo 15. 12. 2019
09:00
ADFORS Basket Litomyšl
SK Týniště nad Orlicí
36
92
5
28
18
52
28
72
základní Review
11. kolo 11. 1. 2020
09:00
SK Týniště nad Orlicí
BK Přelouč
95
32
24
7
42
17
71
28
základní Review
11. kolo 11. 1. 2020
11:00
SK Týniště nad Orlicí
BK Přelouč
116
36
32
6
59
17
93
23
základní Review
10. kolo 1. 2. 2020
09:00
TJ Sokol Stěžery
SK Týniště nad Orlicí
32
88
2
25
14
40
20
64
základní Review
10. kolo 1. 2. 2020
11:00
TJ Sokol Stěžery
SK Týniště nad Orlicí
45
70
12
29
22
42
29
54
základní Review
9. kolo 22. 2. 2020
11:00
SK Týniště nad Orlicí
SŠB Pardubice "B"
78
46
23
10
39
18
62
30
základní Review
9. kolo 22. 2. 2020
09:00
SK Týniště nad Orlicí
SŠB Pardubice "B"
72
64
23
20
42
29
57
41
základní Review
12. kolo 1. 3. 2020
09:00
BK Bizoni Náchod
SK Týniště nad Orlicí
51
60
16
12
28
30
40
41
základní Review
12. kolo 1. 3. 2020
10:45
BK Bizoni Náchod
SK Týniště nad Orlicí
70
65
30
8
42
22
60
39
základní Review