Smíšený východočeský přebor mladšího žactva U14

Základní informace

Kategorie
mladší žáci U14
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 1. kolo 14003
SKB Česká Třebová
BK Bizoni Náchod
15. 9. 2019
09:00
hala VOŠ a SŠ Matěj Martiník
38
35
8
7
22
17
32
21
Review
základní 1. kolo 14005
ADFORS Basket Litomyšl
BK Přelouč
14. 9. 2019
09:00
Hala Jiskra Litomyšl Matěj Martiník
77
31
16
6
37
15
58
21
Review
základní 1. kolo 14007
SK Týniště nad Orlicí
TJ Sokol Stěžery
14. 9. 2019
10:00
hala U dubu Tomáš Brandejs
Marek Kohout
100
44
28
8
48
24
77
28
Review
základní 1. kolo 14004
SKB Česká Třebová
BK Bizoni Náchod
15. 9. 2019
10:45
hala VOŠ a SŠ Matěj Martiník
44
39
9
8
22
13
27
30
Review
základní 1. kolo 14006
ADFORS Basket Litomyšl
BK Přelouč
14. 9. 2019
10:45
Hala Jiskra Litomyšl Matěj Martiník
62
34
17
8
33
14
52
27
Review
základní 1. kolo 14008
SK Týniště nad Orlicí
TJ Sokol Stěžery
14. 9. 2019
12:00
hala U dubu Marek Kohout
Tomáš Brandejs
120
29
34
4
55
8
85
16
Review
základní 1. kolo 14001
SŠB Pardubice
SŠB Pardubice "B"
12. 9. 2019
16:30
SH ZŠ Studánka David Schmidt
Jan Pačovský
32
82
8
18
10
41
18
64
Review
základní 1. kolo 14002
SŠB Pardubice
SŠB Pardubice "B"
19. 9. 2019
16:30
SH ZŠ Studánka Jan Pačovský
Markéta Nývltová
24
72
6
18
12
36
17
56
Review
základní 2. kolo 14009
SŠB Pardubice "B"
TJ Sokol Stěžery
21. 9. 2019
09:00
SH ZŠ Studánka Radek Cibulka
56
17
15
3
28
5
41
11
Review
základní 2. kolo 14011
BK Přelouč
SK Týniště nad Orlicí
21. 9. 2019
09:00
Sokolovna Petr Dočkal
17
88
4
23
11
44
13
71
Review
základní 2. kolo 14013
BK Bizoni Náchod
ADFORS Basket Litomyšl
21. 9. 2019
09:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Marek Kohout
Tomáš Brandejs
37
34
9
6
21
16
31
24
Review
základní 2. kolo 14014
BK Bizoni Náchod
ADFORS Basket Litomyšl
21. 9. 2019
10:45
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Tomáš Brandejs
Marek Kohout
53
52
15
16
23
24
47
36
Review
základní 2. kolo 14010
SŠB Pardubice "B"
TJ Sokol Stěžery
21. 9. 2019
11:00
SH ZŠ Studánka Radek Cibulka
70
23
20
4
38
9
49
17
Review
základní 2. kolo 14012
BK Přelouč
SK Týniště nad Orlicí
21. 9. 2019
11:00
Sokolovna Petr Dočkal
39
90
13
20
17
55
25
72
Review
základní 2. kolo 14015
SŠB Pardubice
Sokol Hradec Králové "B"
21. 9. 2019
13:00
SH ZŠ Studánka Milan Soudek
Štěpán Scholze
36
57
12
9
19
23
28
37
Review
základní 2. kolo 14016
SŠB Pardubice
Sokol Hradec Králové "B"
21. 9. 2019
15:00
SH ZŠ Studánka Štěpán Scholze
Milan Soudek
30
53
11
7
22
21
26
31
Review
základní 3. kolo 14017
Sokol Hradec Králové "B"
SŠB Pardubice "B"
22. 9. 2019
09:00
Tělocvična TJ Sokol Jan Zima
Michaela Bubeníčková
38
51
13
15
22
29
30
38
Review
základní 3. kolo 14021
SK Týniště nad Orlicí
BK Bizoni Náchod
5. 10. 2019
10:30
hala U dubu Marek Černohorský
Tomáš Brandejs
67
84
22
21
40
47
56
67
Review
základní 3. kolo 14018
Sokol Hradec Králové "B"
SŠB Pardubice "B"
22. 9. 2019
10:45
Tělocvična TJ Sokol Michaela Bubeníčková
Jan Zima
47
60
11
15
19
23
33
40
Review
základní 3. kolo 14023
TJ Sokol Stěžery
BK Přelouč
5. 10. 2019
11:00
Tělocvična TJ Sokol Alžběta Červinková
61
45
18
15
30
30
41
40
Review
základní 3. kolo 14022
SK Týniště nad Orlicí
BK Bizoni Náchod
5. 10. 2019
12:15
hala U dubu Jaroslav Kolář
Tomáš Brandejs
34
93
10
25
16
53
22
75
Review
základní 3. kolo 14024
TJ Sokol Stěžery
BK Přelouč
5. 10. 2019
13:00
Tělocvična TJ Sokol Alžběta Červinková
51
35
11
12
27
21
39
29
Review
základní 3. kolo 14019
SKB Česká Třebová
SŠB Pardubice
12. 10. 2019
15:00
hala VOŠ a SŠ Milan Jaroš
58
18
11
12
21
14
39
18
Review
základní 3. kolo 14020
SKB Česká Třebová
SŠB Pardubice
12. 10. 2019
16:45
hala VOŠ a SŠ Milan Jaroš
53
34
10
9
22
19
34
28
Review
základní 4. kolo 14027
BK Bizoni Náchod
TJ Sokol Stěžery
19. 10. 2019
09:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Vojtěch Plecháč
55
28
18
12
25
18
44
22
Review
základní 4. kolo 14029
SŠB Pardubice
ADFORS Basket Litomyšl
19. 10. 2019
09:00
SH ZŠ Studánka Eva Nývltová
Matěj Pletánek
44
47
6
11
27
23
38
35
Review
základní 4. kolo 14031
Sokol Hradec Králové "B"
SKB Česká Třebová
17. 11. 2019
09:00
hala Sokol Hradec Králové Martin Beránek
Tomáš Hruška
36
46
10
8
20
23
26
28
Review
základní 4. kolo 14028
BK Bizoni Náchod
TJ Sokol Stěžery
19. 10. 2019
10:45
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Vojtěch Plecháč
55
43
11
7
34
19
47
29
Review
základní 4. kolo 14030
SŠB Pardubice
ADFORS Basket Litomyšl
19. 10. 2019
11:00
SH ZŠ Studánka Matěj Pletánek
Eva Nývltová
24
35
4
6
6
13
16
21
Review
základní 4. kolo 14032
Sokol Hradec Králové "B"
SKB Česká Třebová
17. 11. 2019
11:00
hala Sokol Hradec Králové Tomáš Hruška
Martin Beránek
47
56
9
18
25
25
43
43
Review
základní 4. kolo 14025
SŠB Pardubice "B"
BK Přelouč
19. 10. 2019
13:00
SH ZŠ Studánka Matyáš Knol
Matěj Pletánek
52
25
14
7
23
15
40
21
Review
základní 4. kolo 14026
SŠB Pardubice "B"
BK Přelouč
19. 10. 2019
15:00
SH ZŠ Studánka Matyáš Knol
Matěj Pletánek
81
27
17
7
38
11
67
15
Review
základní 5. kolo 14033
SKB Česká Třebová
SŠB Pardubice "B"
2. 11. 2019
-
hala VOŠ a SŠ
Preview
základní 5. kolo 14034
SKB Česká Třebová
SŠB Pardubice "B"
2. 11. 2019
-
hala VOŠ a SŠ
Preview
základní 5. kolo 14035
ADFORS Basket Litomyšl
Sokol Hradec Králové "B"
3. 11. 2019
09:00
Hala Jiskra Litomyšl Matěj Sádovský
Matěj Martiník
34
87
10
17
17
39
23
60
Review
základní 5. kolo 14039
BK Přelouč
BK Bizoni Náchod
2. 11. 2019
09:00
Sportovní hala Přelouč 25
108
6
28
9
52
18
82
Review
základní 5. kolo 14036
ADFORS Basket Litomyšl
Sokol Hradec Králové "B"
3. 11. 2019
10:45
Hala Jiskra Litomyšl Matěj Sádovský
Matěj Martiník
43
74
10
7
16
32
33
50
Review
základní 5. kolo 14040
BK Přelouč
BK Bizoni Náchod
2. 11. 2019
11:00
Sportovní hala Přelouč 20
103
1
29
6
50
12
80
Review
základní 5. kolo 14037
SK Týniště nad Orlicí
SŠB Pardubice
2. 11. 2019
16:00
hala U dubu Marek Černohorský
81
46
24
5
44
17
70
33
Review
základní 5. kolo 14038
SK Týniště nad Orlicí
SŠB Pardubice
2. 11. 2019
18:00
hala U dubu Marek Černohorský
106
26
24
8
49
14
70
18
Review
základní 6. kolo 14041
SŠB Pardubice "B"
BK Bizoni Náchod
16. 11. 2019
09:00
SH ZŠ Studánka Eva Nývltová
Markéta Nývltová
59
48
16
9
27
28
38
37
Review
základní 6. kolo 14045
Sokol Hradec Králové "B"
SK Týniště nad Orlicí
16. 11. 2019
09:00
hala Sokol Hradec Králové 34
69
6
24
10
32
18
49
Review
základní 6. kolo 14047
SKB Česká Třebová
ADFORS Basket Litomyšl
16. 11. 2019
09:00
hala VOŠ a SŠ
42
24
11
9
27
14
36
16
Review
základní 6. kolo 14048
SKB Česká Třebová
ADFORS Basket Litomyšl
16. 11. 2019
10:45
hala VOŠ a SŠ
45
29
16
7
23
15
37
21
Review
základní 6. kolo 14042
SŠB Pardubice "B"
BK Bizoni Náchod
16. 11. 2019
11:00
SH ZŠ Studánka Markéta Nývltová
Eva Nývltová
51
44
10
10
26
22
45
31
Review
základní 6. kolo 14046
Sokol Hradec Králové "B"
SK Týniště nad Orlicí
16. 11. 2019
11:00
hala Sokol Hradec Králové 41
60
9
17
13
31
31
48
Review
základní 6. kolo 14043
SŠB Pardubice
TJ Sokol Stěžery
16. 11. 2019
13:00
SH ZŠ Studánka Matěj Pletánek
40
29
20
10
32
16
34
21
Review
základní 6. kolo 14044
SŠB Pardubice
TJ Sokol Stěžery
16. 11. 2019
15:00
SH ZŠ Studánka Matěj Pletánek
25
38
4
10
10
20
15
26
Review
základní 7. kolo 14051
SK Týniště nad Orlicí
SKB Česká Třebová
30. 11. 2019
09:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
69
63
22
14
37
23
53
44
Review
základní 7. kolo 14055
BK Přelouč
SŠB Pardubice
30. 11. 2019
09:00
Sportovní hala Přelouč Eva Nývltová
Markéta Nývltová
38
35
8
6
16
13
28
23
Review
základní 7. kolo 14052
SK Týniště nad Orlicí
SKB Česká Třebová
30. 11. 2019
11:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
55
45
18
4
32
18
36
31
Review
základní 7. kolo 14056
BK Přelouč
SŠB Pardubice
30. 11. 2019
11:00
Sportovní hala Přelouč Markéta Nývltová
Eva Nývltová
49
35
16
6
29
16
37
27
Review
základní 7. kolo 14053
TJ Sokol Stěžery
Sokol Hradec Králové "B"
8. 12. 2019
12:30
Tělocvična TJ Sokol Radek Michlík
Bára Baldíková
34
66
12
5
18
20
26
43
Review
základní 7. kolo 14054
TJ Sokol Stěžery
Sokol Hradec Králové "B"
8. 12. 2019
14:30
Tělocvična TJ Sokol Bára Baldíková
Radek Michlík
37
50
11
14
22
26
29
40
Review
základní 7. kolo 14049
ADFORS Basket Litomyšl
SŠB Pardubice "B"
26. 11. 2019
17:15
Hala Jiskra Litomyšl Matěj Sádovský
34
84
2
21
13
40
25
60
Review
základní 7. kolo 14050
ADFORS Basket Litomyšl
SŠB Pardubice "B"
26. 11. 2019
18:45
Hala Jiskra Litomyšl Matěj Sádovský
40
58
14
12
22
28
32
44
Review
základní 8. kolo 14057
SŠB Pardubice
BK Bizoni Náchod
15. 12. 2019
09:00
SH ZŠ Studánka Eva Nývltová
Zdeněk Táborský
37
60
2
20
15
34
19
50
Review
základní 8. kolo 14059
Sokol Hradec Králové "B"
BK Přelouč
14. 12. 2019
09:00
hala Sokol Hradec Králové
82
23
18
12
46
15
60
21
Review
základní 8. kolo 14063
ADFORS Basket Litomyšl
SK Týniště nad Orlicí
15. 12. 2019
09:00
Hala Jiskra Litomyšl 36
92
5
28
18
52
28
72
Review
základní 8. kolo 14064
ADFORS Basket Litomyšl
SK Týniště nad Orlicí
15. 12. 2019
10:45
Hala Jiskra Litomyšl 58
95
10
21
28
50
36
72
Review
základní 8. kolo 14058
SŠB Pardubice
BK Bizoni Náchod
15. 12. 2019
11:00
SH ZŠ Studánka Zdeněk Táborský
Eva Nývltová
33
84
8
28
18
47
26
65
Review
základní 8. kolo 14060
Sokol Hradec Králové "B"
BK Přelouč
14. 12. 2019
11:00
hala Sokol Hradec Králové
66
33
10
17
24
23
41
31
Review
základní 8. kolo 14061
SKB Česká Třebová
TJ Sokol Stěžery
14. 12. 2019
15:45
hala VOŠ a SŠ
55
44
11
15
22
24
41
37
Review
základní 8. kolo 14062
SKB Česká Třebová
TJ Sokol Stěžery
14. 12. 2019
17:15
hala VOŠ a SŠ
53
30
15
5
27
11
45
13
Review
základní 9. kolo 14065
SK Týniště nad Orlicí
SŠB Pardubice "B"
22. 2. 2020
09:00
hala U dubu Marek Kohout
72
64
23
20
42
29
57
41
Review
základní 9. kolo 14067
TJ Sokol Stěžery
ADFORS Basket Litomyšl
18. 1. 2020
09:00
hala Sokol Hradec Králové 35
49
0
10
9
29
11
44
Review
základní 9. kolo 14069
BK Přelouč
SKB Česká Třebová
18. 1. 2020
09:00
Sportovní hala Přelouč 32
36
6
8
18
18
26
21
Review
základní 9. kolo 14066
SK Týniště nad Orlicí
SŠB Pardubice "B"
22. 2. 2020
11:00
hala U dubu Marek Kohout
78
46
23
10
39
18
62
30
Review
základní 9. kolo 14068
TJ Sokol Stěžery
ADFORS Basket Litomyšl
18. 1. 2020
11:00
hala Sokol Hradec Králové 34
36
12
6
20
15
32
23
Review
základní 9. kolo 14070
BK Přelouč
SKB Česká Třebová
18. 1. 2020
11:00
Sportovní hala Přelouč
37
32
12
6
20
10
28
19
Review
základní 9. kolo 14071
BK Bizoni Náchod
Sokol Hradec Králové "B"
19. 1. 2020
12:30
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Radek Michlík
Jan Zima
55
44
10
15
23
32
43
38
Review
základní 9. kolo 14072
BK Bizoni Náchod
Sokol Hradec Králové "B"
19. 1. 2020
14:15
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Jan Zima
Radek Michlík
58
47
16
10
26
26
41
32
Review
základní 10. kolo 14075
BK Bizoni Náchod
SKB Česká Třebová
1. 2. 2020
09:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 45
51
16
12
30
25
39
41
Review
základní 10. kolo 14077
BK Přelouč
ADFORS Basket Litomyšl
1. 2. 2020
09:00
Sportovní hala Přelouč
52
41
11
10
28
18
38
26
Review
základní 10. kolo 14079
TJ Sokol Stěžery
SK Týniště nad Orlicí
1. 2. 2020
09:00
Tělocvična TJ Sokol Michal Kult
Alžběta Červinková
32
88
2
25
14
40
20
64
Review
základní 10. kolo 14076
BK Bizoni Náchod
SKB Česká Třebová
1. 2. 2020
10:45
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
56
27
18
4
27
12
45
21
Review
základní 10. kolo 14078
BK Přelouč
ADFORS Basket Litomyšl
1. 2. 2020
11:00
Sportovní hala Přelouč 44
45
10
11
21
20
31
29
35
35
Review
základní 10. kolo 14080
TJ Sokol Stěžery
SK Týniště nad Orlicí
1. 2. 2020
11:00
Tělocvična TJ Sokol Alžběta Červinková
Michal Kult
45
70
12
29
22
42
29
54
Review
základní 10. kolo 14073
SŠB Pardubice "B"
SŠB Pardubice
16. 1. 2020
16:30
SH ZŠ Studánka Vojtěch Plecháč
67
33
19
11
29
15
45
31
Review
základní 10. kolo 14074
SŠB Pardubice "B"
SŠB Pardubice
30. 1. 2020
16:30
SH ZŠ Studánka Vojtěch Plecháč
David Schmidt
50
40
11
20
19
28
33
34
Review
základní 11. kolo 14081
TJ Sokol Stěžery
SŠB Pardubice "B"
16. 2. 2020
09:00
hala Sokol Hradec Králové Tomáš Hruška
Antonín Beran
22
72
1
21
7
41
13
57
Review
základní 11. kolo 14083
SK Týniště nad Orlicí
BK Přelouč
11. 1. 2020
09:00
hala U dubu Tomáš Brandejs
Marek Černohorský
95
32
24
7
42
17
71
28
Review
základní 11. kolo 14085
ADFORS Basket Litomyšl
BK Bizoni Náchod
16. 2. 2020
09:30
Hala Jiskra Litomyšl Martin Šorf
Matěj Sádovský
41
54
12
15
14
24
20
42
Review
základní 11. kolo 14082
TJ Sokol Stěžery
SŠB Pardubice "B"
16. 2. 2020
10:45
hala Sokol Hradec Králové Antonín Beran
Tomáš Hruška
45
48
13
18
23
29
33
40
Review
základní 11. kolo 14084
SK Týniště nad Orlicí
BK Přelouč
11. 1. 2020
11:00
hala U dubu Marek Černohorský
Tomáš Brandejs
116
36
32
6
59
17
93
23
Review
základní 11. kolo 14086
ADFORS Basket Litomyšl
BK Bizoni Náchod
16. 2. 2020
11:15
Hala Jiskra Litomyšl Matěj Sádovský
Martin Šorf
39
58
15
16
23
30
32
43
Review
základní 11. kolo 14087
Sokol Hradec Králové "B"
SŠB Pardubice
16. 2. 2020
15:40
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 11. kolo 14088
Sokol Hradec Králové "B"
SŠB Pardubice
16. 2. 2020
17:10
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 12. kolo 14091
SŠB Pardubice
SKB Česká Třebová
29. 2. 2020
09:00
SH ZŠ Studánka Eva Nývltová
42
40
11
11
16
20
29
31
Review
základní 12. kolo 14093
BK Bizoni Náchod
SK Týniště nad Orlicí
1. 3. 2020
09:00
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Štěpán Mareš
Ondřej Vlach
51
60
16
12
28
30
40
41
Review
základní 12. kolo 14095
BK Přelouč
TJ Sokol Stěžery
29. 2. 2020
09:00
Sportovní hala Přelouč
41
38
10
7
25
17
35
28
Review
základní 12. kolo 14094
BK Bizoni Náchod
SK Týniště nad Orlicí
1. 3. 2020
10:45
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931 Ondřej Vlach
Štěpán Mareš
70
65
30
8
42
22
60
39
Review
základní 12. kolo 14092
SŠB Pardubice
SKB Česká Třebová
29. 2. 2020
11:00
SH ZŠ Studánka Eva Nývltová
24
52
5
15
14
28
20
38
Review
základní 12. kolo 14096
BK Přelouč
TJ Sokol Stěžery
29. 2. 2020
11:00
Sportovní hala Přelouč 37
44
6
6
24
14
30
24
Review
základní 12. kolo 14089
SŠB Pardubice "B"
Sokol Hradec Králové "B"
27. 2. 2020
15:40
SH ZŠ Studánka Karla Chocholoušová
41
51
10
11
19
30
29
40
Review
základní 12. kolo 14090
SŠB Pardubice "B"
Sokol Hradec Králové "B"
27. 2. 2020
17:10
SH ZŠ Studánka Karla Chocholoušová
43
61
10
12
18
33
37
47
Review
základní 13. kolo 14099
TJ Sokol Stěžery
BK Bizoni Náchod
11. 3. 2020
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 13. kolo 14100
TJ Sokol Stěžery
BK Bizoni Náchod
11. 3. 2020
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 13. kolo 14101
ADFORS Basket Litomyšl
SŠB Pardubice
11. 3. 2020
11:00
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 13. kolo 14102
ADFORS Basket Litomyšl
SŠB Pardubice
11. 3. 2020
12:45
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 13. kolo 14103
SKB Česká Třebová
Sokol Hradec Králové "B"
11. 3. 2020
16:30
hala VOŠ a SŠ
Preview
základní 13. kolo 14097
BK Přelouč
SŠB Pardubice "B"
11. 3. 2020
17:30
Sportovní hala Přelouč 19
56
8
7
12
26
12
40
Review
základní 13. kolo 14104
SKB Česká Třebová
Sokol Hradec Králové "B"
11. 3. 2020
18:15
hala VOŠ a SŠ
Preview
základní 13. kolo 14098
BK Přelouč
SŠB Pardubice "B"
11. 3. 2020
19:00
Sportovní hala Přelouč 36
55
13
12
19
26
29
43
Review
základní 14. kolo 14107
Sokol Hradec Králové "B"
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 14. kolo 14108
Sokol Hradec Králové "B"
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 14. kolo 14109
SŠB Pardubice
SK Týniště nad Orlicí
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 14. kolo 14110
SŠB Pardubice
SK Týniště nad Orlicí
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 14. kolo 14111
BK Bizoni Náchod
BK Přelouč
Bude upřesněno
-
Preview
základní 14. kolo 14112
BK Bizoni Náchod
BK Přelouč
Bude upřesněno
-
Preview
základní 14. kolo 14105
SŠB Pardubice "B"
SKB Česká Třebová
2. 11. 2019
09:00
SH ZŠ Studánka David Schmidt
72
28
19
6
34
13
50
20
Review
základní 14. kolo 14106
SŠB Pardubice "B"
SKB Česká Třebová
2. 11. 2019
11:00
SH ZŠ Studánka David Schmidt
44
46
13
9
23
22
31
34
Review
základní 15. kolo 14113
BK Bizoni Náchod
SŠB Pardubice "B"
Bude upřesněno
-
Preview
základní 15. kolo 14114
BK Bizoni Náchod
SŠB Pardubice "B"
Bude upřesněno
-
Preview
základní 15. kolo 14115
TJ Sokol Stěžery
SŠB Pardubice
Bude upřesněno
-
Preview
základní 15. kolo 14116
TJ Sokol Stěžery
SŠB Pardubice
Bude upřesněno
-
Preview
základní 15. kolo 14117
SK Týniště nad Orlicí
Sokol Hradec Králové "B"
Bude upřesněno
-
hala U dubu
Preview
základní 15. kolo 14118
SK Týniště nad Orlicí
Sokol Hradec Králové "B"
Bude upřesněno
-
hala U dubu
Preview
základní 15. kolo 14119
ADFORS Basket Litomyšl
SKB Česká Třebová
Bude upřesněno
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 15. kolo 14120
ADFORS Basket Litomyšl
SKB Česká Třebová
Bude upřesněno
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 16. kolo 14121
SŠB Pardubice "B"
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
Preview
základní 16. kolo 14122
SŠB Pardubice "B"
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
Preview
základní 16. kolo 14123
SKB Česká Třebová
SK Týniště nad Orlicí
Bude upřesněno
-
hala VOŠ a SŠ
Preview
základní 16. kolo 14124
SKB Česká Třebová
SK Týniště nad Orlicí
Bude upřesněno
-
hala VOŠ a SŠ
Preview
základní 16. kolo 14125
Sokol Hradec Králové "B"
TJ Sokol Stěžery
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 16. kolo 14126
Sokol Hradec Králové "B"
TJ Sokol Stěžery
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní 16. kolo 14127
SŠB Pardubice
BK Přelouč
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 16. kolo 14128
SŠB Pardubice
BK Přelouč
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
základní 17. kolo 14129
BK Bizoni Náchod
SŠB Pardubice
Bude upřesněno
-
Preview
základní 17. kolo 14130
BK Bizoni Náchod
SŠB Pardubice
Bude upřesněno
-
Preview
základní 17. kolo 14131
BK Přelouč
Sokol Hradec Králové "B"
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 17. kolo 14132
BK Přelouč
Sokol Hradec Králové "B"
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní 17. kolo 14133
TJ Sokol Stěžery
SKB Česká Třebová
Bude upřesněno
-
Preview
základní 17. kolo 14134
TJ Sokol Stěžery
SKB Česká Třebová
Bude upřesněno
-
Preview
základní 17. kolo 14135
SK Týniště nad Orlicí
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
hala U dubu
Preview
základní 17. kolo 14136
SK Týniště nad Orlicí
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
hala U dubu
Preview
základní 18. kolo 14137
SŠB Pardubice "B"
SK Týniště nad Orlicí
Bude upřesněno
-
Preview
základní 18. kolo 14138
SŠB Pardubice "B"
SK Týniště nad Orlicí
Bude upřesněno
-
Preview
základní 18. kolo 14139
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Sokol Stěžery
Bude upřesněno
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 18. kolo 14140
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Sokol Stěžery
Bude upřesněno
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní 18. kolo 14141
SKB Česká Třebová
BK Přelouč
Bude upřesněno
-
hala VOŠ a SŠ
Preview
základní 18. kolo 14142
SKB Česká Třebová
BK Přelouč
Bude upřesněno
-
hala VOŠ a SŠ
Preview
základní 18. kolo 14143
Sokol Hradec Králové "B"
BK Bizoni Náchod
26. 1. 2020
11:00
hala Sokol Hradec Králové Jan Zima
Michaela Bubeníčková
49
46
15
9
32
20
39
39
Review
základní 18. kolo 14144
Sokol Hradec Králové "B"
BK Bizoni Náchod
26. 1. 2020
13:00
hala Sokol Hradec Králové Michaela Bubeníčková
Jan Zima
50
56
10
22
28
32
42
46
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlic 16 22 1.0 27.1 10.8 0.0 5.4/9.8 54.9 1.4
Julie Bezdíčková SŠB Pardubice "B" 16 24 1.0 19.3 7.7 0.7 1.9/5.6 33.6 1.9
Luděk Žaba SK Týniště nad Orlic 17 20 1.0 19.5 9.3 0.0 1.0/2.4 39.6 1.3
Petr Vašíček BK Bizoni Náchod 16 24 1.0 11.6 5.2 0.0 1.1/4.1 27.3 1.5
Anna Panušová SŠB Pardubice "B" 15 18 1.0 14.7 6.8 0.2 0.6/1.6 0.0* 1.2
Ela Gavulová SK Týniště nad Orlic 15 18 1.0 14.6 6.9 0.1 0.5/1.9 0.0* 1.1
Petr Bureš BK Bizoni Náchod 16 20 1.0 12.3 5.9 0.1 0.4/2.3 17.4 3.2
Michaela Tomšů SKB Česká Třebová 16 15 1.0 15.6 4.5 1.3 2.9/5.6 51.2 3.1
Adam Dlask BK Bizoni Náchod 15 22 1.0 10.6 4.6 0.2 0.9/2.5 36.4 2.5
Adéla Honyšová SŠB Pardubice "B" 16 24 1.0 9.3 4.0 0.1 0.8/1.8 0.0* 2.0
Sandra Horáková Sokol Hradec "B" 15 16 1.0 13.8 6.4 0.0 0.9/2.6 35.7 1.7
Šimon Kovář SKB Česká Třebová 16 16 1.0 11.3 4.8 0.3 0.9/3.1 30.0 1.3
Jonáš Škop SKB Česká Třebová 16 16 1.0 10.9 3.6 0.9 0.9/1.9 0.0* 1.2
Vít Vaniš SK Týniště nad Orlic 16 19 1.0 9.1 4.2 0.0 0.8/1.9 0.0* 1.4
Michaela Zárubová Sokol Hradec "B" 15 19 1.0 9.1 4.1 0.1 0.7/1.3 0.0* 0.5
Marek Paclt TJ Sokol Stěžery 16 18 1.0 9.1 4.3 0.0 0.4/1.7 0.0* 1.9
Adam Kněžour TJ Sokol Stěžery 15 16 1.0 10.3 4.7 0.1 0.7/3.1 22.4 1.7
Jakub Soldán BK Přelouč 16 14 1.0 11.6 5.1 0.1 1.0/2.7 36.8 1.7
Bořek Litterbach BK Bizoni Náchod 17 22 1.0 7.3 3.3 0.0 0.6/2.5 25.9 1.6
Jakub Dobruský BK Přelouč 16 20 1.0 7.7 3.5 0.0 0.7/1.9 0.0* 1.1
Jakub Brožek SŠB Pardubice "B" 15 24 1.0 6.4 2.9 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.0
Michal Branda SŠB Pardubice 16 20 1.0 7.6 3.5 0.1 0.5/1.4 0.0* 1.6
Pavel Prouza BK Bizoni Náchod 17 10 1.0 13.4 5.1 0.1 2.9/5.8 50.0 1.6
Nela Škeříková ADFORS Basket Litomy 15 20 1.0 6.4 3.0 0.0 0.5/0.9 0.0* 0.9
Ema Kameníková Sokol Hradec "B" 15 20 1.0 6.1 2.6 0.0 0.9/1.9 0.0* 1.0
Vendula Hrdličková SKB Česká Třebová 16 14 1.0 8.4 3.6 0.2 0.6/1.7 0.0* 0.9
Veronika Pacáková Sokol Hradec "B" 15 16 1.0 7.3 3.3 0.1 0.4/1.2 0.0* 0.6
Daniel Toman SŠB Pardubice 16 14 1.0 7.5 3.4 0.1 0.4/1.1 0.0* 0.9
Bohdana Metyšová ADFORS Basket Litomy 14 14 1.0 7.5 3.4 0.0 0.8/3.4 22.9 1.4
Filip Adamec SŠB Pardubice "B" 15 14 1.0 7.4 3.5 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.4
Jindřich Vlášek BK Bizoni Náchod 14 10 1.0 10.3 4.6 0.1 0.8/2.2 36.4 1.5
Iskra Trpčevska SK Týniště nad Orlic 17 18 1.0 5.3 2.4 0.0 0.5/0.8 0.0* 0.7
Daniel Uchytil BK Přelouč 16 18 1.0 5.2 2.3 0.0 0.5/1.8 0.0* 1.5
Adéla Kučová Sokol Hradec "B" 14 16 1.0 5.8 2.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.2
Berenika Gultová ADFORS Basket Litomy 15 16 1.0 5.6 2.4 0.0 0.9/3.5 25.0 1.1
Jolana Severová ADFORS Basket Litomy 17 16 1.0 5.6 2.4 0.0 0.7/2.3 29.7 2.4
Ondřej Prekop SŠB Pardubice 15 12 1.0 7.0 2.8 0.2 0.8/1.8 0.0* 0.8
Matyáš Končinský SŠB Pardubice "B" 15 21 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.3
Natálie Melnyková SKB Česká Třebová 16 18 1.0 4.4 1.9 0.0 0.6/1.4 0.0* 0.8
Anna Opavová Sokol Hradec "B" 15 20 1.0 4.0 1.7 0.1 0.5/1.1 0.0* 1.5
Jan Kuneš BK Bizoni Náchod 17 8 1.0 8.8 3.6 0.1 1.1/1.8 0.0* 2.1
Maxim Kopanycja BK Bizoni Náchod 16 22 1.0 3.1 1.5 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.3
Denisa Hloušková SKB Česká Třebová 16 13 1.0 5.2 2.5 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.5
Michal Jan Novák TJ Sokol Stěžery 15 18 1.0 3.7 1.5 0.2 0.0/0.7 0.0* 2.2
Štěpán Kovář SKB Česká Třebová 16 18 1.0 3.6 1.3 0.3 0.1/0.8 0.0* 1.6
Veronika Ryklová Sokol Hradec "B" 15 20 1.0 3.2 1.6 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.1
Jakub Moravec SŠB Pardubice 15 10 1.0 6.3 2.3 0.4 0.5/1.2 0.0* 1.8
Peter Fiala SK Týniště nad Orlic 17 16 1.0 3.9 1.9 0.0 0.1/0.9 0.0* 1.0
Patrik Znamenáček BK Přelouč 15 12 1.0 5.2 1.6 0.4 0.8/2.2 34.6 1.9
Matěj Jadrný SŠB Pardubice 16 18 1.0 3.4 1.3 0.1 0.6/2.6 23.4 2.8
Matěj Brož SK Týniště nad Orlic 16 10 1.0 5.7 2.6 0.0 0.5/0.9 0.0* 0.4
Anna Vágnerová TJ Sokol Stěžery 15 16 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.3
Marie Machytková SŠB Pardubice "B" 14 24 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.1
Simona Švandelíková SK Týniště nad Orlic 15 22 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.4
Samuel Tomeš SKB Česká Třebová 16 14 1.0 3.9 1.9 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.8
Tereza Šlechtová Sokol Hradec "B" 15 18 1.0 3.0 1.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.2
Natálie Rottová TJ Sokol Stěžery 15 16 1.0 3.3 1.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Jan Rula SKB Česká Třebová 16 13 1.0 4.0 1.7 0.0 0.6/1.7 0.0* 0.7
Filip Verunáč BK Přelouč 16 12 1.0 4.3 2.1 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.9
Patrik Číž SKB Česká Třebová 15 16 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.1
Tomáš Novotný BK Přelouč 16 14 1.0 3.6 1.7 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.2
Jakub Svatoš SŠB Pardubice 16 15 1.0 3.3 1.3 0.2 0.1/1.3 0.0* 1.2
Jan Doležal SŠB Pardubice 16 15 1.0 3.1 1.3 0.1 0.1/0.5 0.0* 1.5
Martina Miláčková BK Přelouč 15 18 1.0 2.4 0.9 0.0 0.5/1.7 0.0* 1.1
Anna Žďárská Sokol Hradec "B" 15 18 1.0 2.3 0.7 0.2 0.5/0.9 0.0* 0.6
Anežka Kyralová Sokol Hradec "B" 15 18 1.0 2.3 0.9 0.0 0.4/1.3 0.0* 0.8
Eliška Kyralová TJ Sokol Stěžery 15 14 1.0 2.9 1.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.8
Václav Válek BK Přelouč 15 20 1.0 2.0 0.8 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.6
Petra Opová Sokol Hradec "B" 15 12 1.0 3.3 1.6 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.8
Jiří Voborník SŠB Pardubice "B" 15 17 1.0 2.3 1.1 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.8
Mikuláš Medek TJ Sokol Stěžery 16 20 1.0 1.9 0.9 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.1
Michal Ságner TJ Sokol Stěžery 15 14 1.0 2.6 1.2 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.6
Matyáš Panchártek SŠB Pardubice 16 11 1.0 3.2 1.4 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.9
Adam Marián Kmeť SK Týniště nad Orlic 16 20 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.7
Pavel Tyč TJ Sokol Stěžery 16 14 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.1
Josef Gebrt BK Bizoni Náchod 15 14 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.6
Lukáš Jedlička SŠB Pardubice 16 18 1.0 1.8 0.8 0.1 0.1/1.3 0.0* 0.6
Jolana Kolářová SKB Česká Třebová 16 8 1.0 3.8 1.5 0.1 0.4/1.4 0.0* 1.0
Justýna Dušková TJ Sokol Stěžery 16 16 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.9
David Morávek BK Přelouč 17 6 1.0 4.7 2.2 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.0
Tadeáš Benjamín Bis TJ Sokol Stěžery 15 8 1.0 3.4 1.4 0.1 0.3/0.4 0.0* 0.9
Michal Prouza BK Bizoni Náchod 16 4 1.0 6.5 2.8 0.0 1.0/2.0 50.0 1.3
Karel Novotný TJ Sokol Stěžery 16 12 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.2
Matyáš Votruba SKB Česká Třebová 16 15 1.0 1.7 0.7 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.1
Jana Trpčevska SK Týniště nad Orlic 16 18 1.0 1.4 0.7 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.7
Adam Čapek BK Přelouč 16 13 1.0 1.9 0.8 0.0 0.2/1.5 0.0* 2.8
Štěpán Horák BK Přelouč 13 12 1.0 2.0 0.6 0.0 0.8/1.3 0.0* 0.6
Václav Zeman TJ Sokol Stěžery 14 13 1.0 1.8 0.8 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.2
Karolína Šmejkalová Sokol Hradec "B" 15 12 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
Petr Mizera BK Bizoni Náchod 15 4 1.0 5.8 2.8 0.0 0.3/1.5 0.0* 2.5
Kristýna Raliková ADFORS Basket Litomy 16 20 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.7
Sofie Hyblerová TJ Sokol Stěžery 15 10 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.3
Patrik Málek SŠB Pardubice 16 20 1.0 1.1 0.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.7
Jan Vomlel BK Přelouč 15 20 1.0 1.0 0.5 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.1
Tomáš Přemyslovský BK Přelouč 15 20 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.4
Lukáš Gapko SKB Česká Třebová 15 16 1.0 1.1 0.2 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
Eliška Dostálová SK Týniště nad Orlic 13 10 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
David Synek BK Přelouč 15 23 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.6
Tomáš Kukrál BK Bizoni Náchod 15 6 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/1.2 0.0* 0.7
Ondřej Dostál BK Přelouč 14 24 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.9
Adam Zajíček BK Bizoni Náchod 16 2 1.0 7.5 3.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.5
Jaroslav Kubeček BK Bizoni Náchod 14 8 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.4
Kryštof Chmelař SKB Česká Třebová 16 12 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.3
Agáta Bártová ADFORS Basket Litomy 14 8 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.1 0.0* 0.9
Lucie Hamouzová TJ Sokol Stěžery 15 8 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Jolana Jánová ADFORS Basket Litomy 15 16 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Marek Seibrt BK Bizoni Náchod 15 12 1.0 0.8 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.3
Jan Vítek TJ Sokol Stěžery 15 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Šimon Pleskot SKB Česká Třebová 14 7 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Vanda Novotná Sokol Hradec "B" 14 8 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Michal Přibyl BK Bizoni Náchod 16 5 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.0
Jan Dobeš BK Bizoni Náchod 13 16 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Roman Řehoř SKB Česká Třebová 15 9 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.3
Veronika Dašková Sokol Hradec "B" 15 20 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.3
Amálie Pakostová ADFORS Basket Litomy 17 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.2
Martin Krejčíř SKB Česká Třebová 16 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Natálie Svobodová ADFORS Basket Litomy 15 11 1.0 0.4 0.1 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.1
Adéla Panchártková SŠB Pardubice "B" 14 20 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Fabián Chládek TJ Sokol Stěžery 13 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.3
Roman Strýček SŠB Pardubice 15 11 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.5
Tomáš Beránek SK Týniště nad Orlic 16 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Jakub Šefčík SŠB Pardubice 15 14 1.0 0.2 0.1 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.1
Matyáš Porada BK Bizoni Náchod 15 13 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Tereza Gregarová SKB Česká Třebová 16 13 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Štěpánka Bičišťová Sokol Hradec "B" 14 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0
Anh Knoa Pham SŠB Pardubice 16 8 1.0 0.1 0.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.1
Lukáš Novotný SKB Česká Třebová 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Diana Dymáková Studánka Pardubice 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Šimon Čejka SKB Česká Třebová 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vaňous SKB Česká Třebová 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Kolářová SK Týniště nad Orlic 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicol Sekyrová SK Týniště nad Orlic 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Kuchařová TJ Sokol Stěžery 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavlína Paurová Sokol Hradec "B" 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Peterka SKB Česká Třebová 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Zářecký SKB Česká Třebová 16 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Čtvrtečka BK Přelouč 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Kuchařová SK Týniště nad Orlic 16 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Chládek TJ Sokol Stěžery 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Kněžour TJ Sokol Stěžery 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Czarnik TJ Sokol Stěžery 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Lacmanová ADFORS Basket Litomy 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Leona Petrásová ADFORS Basket Litomy 16 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Tadeáš Andrejs BK Bizoni Náchod 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobias Koňařík SK Týniště nad Orlic 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Lukáš Dostál SK Týniště nad Orlic 16 0 0 0
Julie Bezdíčková SŠB Pardubice "B" 16 0 0 0
Luděk Žaba SK Týniště nad Orlic 17 41 20 0 3 4
Petr Vašíček BK Bizoni Náchod 16 22 10 1 7 5
Anna Panušová SŠB Pardubice "B" 15 0 0 0
Ela Gavulová SK Týniště nad Orlic 15 31 14 1 3 3
Petr Bureš BK Bizoni Náchod 16 26 12 1 2 5
Michaela Tomšů SKB Česká Třebová 16 22 10 2 6 5
Adam Dlask BK Bizoni Náchod 15 0 0 0 0
Adéla Honyšová SŠB Pardubice "B" 16 0 0 0
Sandra Horáková Sokol Hradec "B" 15 0 0 0
Šimon Kovář SKB Česká Třebová 16 0 0 0
Jonáš Škop SKB Česká Třebová 16 0 0 0
Vít Vaniš SK Týniště nad Orlic 16 0 0 0 0 0
Michaela Zárubová Sokol Hradec "B" 15 0 0 0 0 0
Marek Paclt TJ Sokol Stěžery 16 16 8 0 3 5
Adam Kněžour TJ Sokol Stěžery 15 0 0 0
Jakub Soldán BK Přelouč 16 0 0 0
Bořek Litterbach BK Bizoni Náchod 17 18 7 1 4 4
Jakub Dobruský BK Přelouč 16 15 7 0 3 3
Jakub Brožek SŠB Pardubice "B" 15 0 0 0 0 0
Michal Branda SŠB Pardubice 16 0 0 0 0 0
Pavel Prouza BK Bizoni Náchod 17 19 9 1 6 4
Nela Škeříková ADFORS Basket Litomy 15 0 0 0
Ema Kameníková Sokol Hradec "B" 15 0 0 0 0 0
Vendula Hrdličková SKB Česká Třebová 16 0 0 0
Veronika Pacáková Sokol Hradec "B" 15 0 0 0 0
Daniel Toman SŠB Pardubice 16 0 0 0 0 0
Bohdana Metyšová ADFORS Basket Litomy 14 0 0 0 0 0
Filip Adamec SŠB Pardubice "B" 15 0 0 0
Jindřich Vlášek BK Bizoni Náchod 14 28 14 1 4 3
Iskra Trpčevska SK Týniště nad Orlic 17 25 9 0 7 2
Daniel Uchytil BK Přelouč 16 15 7 0 2 5
Adéla Kučová Sokol Hradec "B" 14 0 0 0 0 0
Berenika Gultová ADFORS Basket Litomy 15 0 0 0 0 0
Jolana Severová ADFORS Basket Litomy 17 10 5 0 3 5
Ondřej Prekop SŠB Pardubice 15 0 0 0
Matyáš Končinský SŠB Pardubice "B" 15 0 0 0 0 0
Natálie Melnyková SKB Česká Třebová 16 0 0 0 0 0
Anna Opavová Sokol Hradec "B" 15 0 0 0 0 0
Jan Kuneš BK Bizoni Náchod 17 13 6 1 4 3
Maxim Kopanycja BK Bizoni Náchod 16 11 5 0 1 5
Denisa Hloušková SKB Česká Třebová 16 20 10 0 2 4
Michal Jan Novák TJ Sokol Stěžery 15 0 0 0 0 0
Štěpán Kovář SKB Česká Třebová 16 0 0 0 0 0
Veronika Ryklová Sokol Hradec "B" 15 0 0 0 0 0
Jakub Moravec SŠB Pardubice 15 0 0 0 0 0
Peter Fiala SK Týniště nad Orlic 17 10 5 0 1 3
Patrik Znamenáček BK Přelouč 15 0 0 0 0
Matěj Jadrný SŠB Pardubice 16 0 0 0 0 0
Matěj Brož SK Týniště nad Orlic 16 11 4 0 5 2
Anna Vágnerová TJ Sokol Stěžery 15 8 4 0 3 5
Marie Machytková SŠB Pardubice "B" 14 10 5 0 1 4
Simona Švandelíková SK Týniště nad Orlic 15 0 0 0 0 0
Samuel Tomeš SKB Česká Třebová 16 0 0 0 0 0
Tereza Šlechtová Sokol Hradec "B" 15 0 0 0 0 0
Natálie Rottová TJ Sokol Stěžery 15 8 4 0 0 3
Jan Rula SKB Česká Třebová 16 0 0 0 0 0
Filip Verunáč BK Přelouč 16 8 4 0 1 3
Patrik Číž SKB Česká Třebová 15 0 0 0 0 0
Tomáš Novotný BK Přelouč 16 6 3 0 1 3
Jakub Svatoš SŠB Pardubice 16 0 0 0 0 0
Jan Doležal SŠB Pardubice 16 0 0 0 0 0
Martina Miláčková BK Přelouč 15 9 4 0 2 5
Anna Žďárská Sokol Hradec "B" 15 0 0 0 0 0
Anežka Kyralová Sokol Hradec "B" 15 0 0 0 0 0
Eliška Kyralová TJ Sokol Stěžery 15 0 0 0 0 0
Václav Válek BK Přelouč 15 7 3 1 2 5
Petra Opová Sokol Hradec "B" 15 0 0 0 0 0
Jiří Voborník SŠB Pardubice "B" 15 0 0 0 0 0
Mikuláš Medek TJ Sokol Stěžery 16 0 0 0 0 0
Michal Ságner TJ Sokol Stěžery 15 0 0 0 0 0
Matyáš Panchártek SŠB Pardubice 16 0 0 0 0 0
Adam Marián Kmeť SK Týniště nad Orlic 16 9 4 0 1 3
Pavel Tyč TJ Sokol Stěžery 16 0 0 0 0 0
Josef Gebrt BK Bizoni Náchod 15 10 5 0 1 4
Lukáš Jedlička SŠB Pardubice 16 0 0 0 0 0
Jolana Kolářová SKB Česká Třebová 16 8 4 0 2 2
Justýna Dušková TJ Sokol Stěžery 16 0 0 0 0 0
David Morávek BK Přelouč 17 9 4 0 1 2
Tadeáš Benjamín Bis TJ Sokol Stěžery 15 9 3 1 2 2
Michal Prouza BK Bizoni Náchod 16 0 0 0
Karel Novotný TJ Sokol Stěžery 16 12 5 0 2 3
Matyáš Votruba SKB Česká Třebová 16 0 0 0 0 0
Jana Trpčevska SK Týniště nad Orlic 16 6 3 0 1 4
Adam Čapek BK Přelouč 16 6 3 0 2 5
Štěpán Horák BK Přelouč 13 0 0 0 0 0
Václav Zeman TJ Sokol Stěžery 14 6 2 1 1 2
Karolína Šmejkalová Sokol Hradec "B" 15 0 0 0 0 0
Petr Mizera BK Bizoni Náchod 15 8 4 0 1 4
Kristýna Raliková ADFORS Basket Litomy 16 4 2 0 1 2
Sofie Hyblerová TJ Sokol Stěžery 15 5 2 0 1 1
Patrik Málek SŠB Pardubice 16 0 0 0 0 0
Jan Vomlel BK Přelouč 15 8 4 0 1 1
Tomáš Přemyslovský BK Přelouč 15 4 2 0 0 2
Lukáš Gapko SKB Česká Třebová 15 0 0 0 0 0
Eliška Dostálová SK Týniště nad Orlic 13 0 0 0 0 0
David Synek BK Přelouč 15 2 1 0 0 2
Tomáš Kukrál BK Bizoni Náchod 15 10 5