Karviná

Kategorie
Junioři U19
Soutěž
Oblastní přebor U19+U17

Základní informace

Organizační pracovník

od: 3. 7. 2015
Ing. Martina Šupolová
martina.supolova@seznam.cz
773 934 591

Trenér

od: 13. 9. 2015 do 25. 12. 2015
Mgr. Petr Šupol
petr.supol68@gmail.com
608 110 344

Trenér

od: 1. 1. 2016
Jiří Šajna
sajna@email.cz

1. asistent trenéra

od: 13. 9. 2015
Mgr. Roman Hamrus
roman.hamrus@zs-majakovskeho.cz
596 365 069

Asistent trenéra

od: 13. 9. 2015
Petr Sodomka
SodomkaPetr@seznam.cz
731 755 104

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Karviná
Sokolovská
735 06 Karviná

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Dominik Michnik 1998 175 23
Dominik Čelůstka 1998 187 23
Jan Mitura 1998 176 23
Daniel Iliadis 1999 180 22
Richard Skácelík 1998 185 23
Štěpán Stašák 1998 178 23
Tomáš Hanák 2001 155 20
Tomáš Novák 1998 192 23
Marek Raszyk 2000 170 21
Dominik Pořízek 2000 160 21
Marek Hricík 1997 168 24
Tomáš Laštuvička 2000 180 21
Jan Franek 1999 193 22
Kristián Kováč 2001 170 20
Tomáš Jindřich 1997 189 24
David Betík 1997 170 24
Jan Michalička 1997 191 24
Jakub Chudý 2001 180 20
Martin Kokeš 1997 184 24
Nikolas Iliadis 2000 175 21
Radim Toráč 1997 172 24
Petr Orlovský 1999 170 22
Tomáš Baar 2001 183 20
Jiří Konderla 1997 194 24
Jiří Škuta 2001 175 20
Martin Chromík 1998 170 23
Michal Chudý 2001 175 20
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 26. 9. 2015
09:00
TJ Sokol Karviná U17 15/16
Snakes Ostrava U17 15/16
76
45
19
9
38
22
55
32
Základní část Review
2. kolo 26. 9. 2015
11:00
TJ Sokol Karviná U17 15/16
Snakes Ostrava U17 15/16
81
29
23
10
48
16
62
23
Základní část Review
3. kolo 10. 10. 2015
12:00
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
TJ Sokol Karviná U17 15/16
66
53
20
11
38
22
51
36
Základní část Review
3. kolo 10. 10. 2015
10:00
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
TJ Sokol Karviná U17 15/16
67
43
12
8
30
17
46
33
Základní část Review
4. kolo 24. 10. 2015
11:00
TJ Spartak Uherský Brod
TJ Sokol Karviná U17 15/16
75
53
21
14
38
28
53
39
Základní část Review
4. kolo 24. 10. 2015
09:00
TJ Spartak Uherský Brod
TJ Sokol Karviná U17 15/16
74
39
15
15
29
29
50
33
Základní část Review
5. kolo 7. 11. 2015
09:00
TJ Sokol Karviná U17 15/16
TJ Šumperk U19 15/16
42
82
15
20
17
47
30
64
Základní část Review
5. kolo 7. 11. 2015
10:30
TJ Sokol Karviná U17 15/16
TJ Šumperk U19 15/16
49
91
8
17
22
41
35
61
Základní část Review
6. kolo 21. 11. 2015
09:30
BK Lipník n/B U17 15/16
TJ Sokol Karviná U17 15/16
67
31
13
8
30
18
48
26
Základní část Review
6. kolo 21. 11. 2015
11:00
BK Lipník n/B U17 15/16
TJ Sokol Karviná U17 15/16
75
65
15
16
31
34
57
45
Základní část Review
7. kolo 5. 12. 2015
09:00
TJ Sokol Karviná U17 15/16
BK NH OSTRAVA U17 15/16
44
69
15
12
23
38
34
54
Základní část Review
7. kolo 5. 12. 2015
10:30
TJ Sokol Karviná U17 15/16
BK NH OSTRAVA U17 15/16
53
92
16
27
37
47
44
70
Základní část Review
9. kolo 16. 1. 2016
17:00
BK Krnov U17 15/16
TJ Sokol Karviná U17 15/16
54
48
17
4
35
19
43
31
Základní část Review
9. kolo 16. 1. 2016
15:30
BK Krnov U17 15/16
TJ Sokol Karviná U17 15/16
41
35
10
4
20
18
33
24
Základní část Review
8. kolo 31. 1. 2016
11:00
BK Krnov U19 15/16
TJ Sokol Karviná U17 15/16
88
46
12
18
38
28
63
43
Základní část Review
8. kolo 31. 1. 2016
09:30
BK Krnov U19 15/16
TJ Sokol Karviná U17 15/16
59
35
11
15
30
18
43
22
Základní část Review
11. kolo 14. 2. 2016
08:30
Snakes Ostrava U17 15/16
TJ Sokol Karviná U17 15/16
40
51
15
13
25
29
35
39
Základní část Review
11. kolo 14. 2. 2016
10:00
Snakes Ostrava U17 15/16
TJ Sokol Karviná U17 15/16
30
63
4
19
17
39
24
48
Základní část Review
12. kolo 27. 2. 2016
09:00
TJ Sokol Karviná U17 15/16
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
39
64
4
19
17
29
23
43
Základní část Review
12. kolo 27. 2. 2016
11:00
TJ Sokol Karviná U17 15/16
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
59
84
21
13
31
31
48
51
Základní část Review
13. kolo 13. 3. 2016
09:00
TJ Sokol Karviná U17 15/16
TJ Spartak Uherský Brod
35
54
11
22
17
35
28
41
Základní část Review
13. kolo 13. 3. 2016
11:00
TJ Sokol Karviná U17 15/16
TJ Spartak Uherský Brod
66
84
16
16
31
32
49
56
Základní část Review
14. kolo 2. 4. 2016
12:00
TJ Šumperk U19 15/16
TJ Sokol Karviná U17 15/16
86
38
21
5
49
16
68
24
Základní část Review
14. kolo 2. 4. 2016
10:00
TJ Šumperk U19 15/16
TJ Sokol Karviná U17 15/16
74
46
21
14
43
29
60
41
Základní část Review
15. kolo 17. 4. 2016
12:00
TJ Sokol Karviná U17 15/16
BK Lipník n/B U17 15/16
33
58
9
16
20
21
28
39
Základní část Review
15. kolo 17. 4. 2016
10:00
TJ Sokol Karviná U17 15/16
BK Lipník n/B U17 15/16
48
45
18
12
32
25
40
36
Základní část Review
17. kolo 26. 4. 2016
17:00
TJ Sokol Karviná U17 15/16
BK Krnov U19 15/16
38
56
0
12
8
23
18
38
Základní část Review
17. kolo 26. 4. 2016
18:30
TJ Sokol Karviná U17 15/16
BK Krnov U19 15/16
40
88
16
16
26
40
34
66
Základní část Review
16. kolo 30. 4. 2016
11:30
BK NH OSTRAVA U17 15/16
TJ Sokol Karviná U17 15/16
104
21
26
3
52
5
80
9
Základní část Review
16. kolo 30. 4. 2016
10:00
BK NH OSTRAVA U17 15/16
TJ Sokol Karviná U17 15/16
116
8
31
2
64
4
96
6
Základní část Review
18. kolo 10. 5. 2016
17:00
TJ Sokol Karviná U17 15/16
BK Krnov U17 15/16
56
41
13
14
26
20
42
32
Základní část Review
18. kolo 10. 5. 2016
18:30
TJ Sokol Karviná U17 15/16
BK Krnov U17 15/16
62
53
17
17
39
21
45
38
Základní část Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2015/16 Oblastní přebor U19+U17 7 39