Oblastní přebor U19+U17

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 1
BK NH OSTRAVA U17 15/16
TJ Spartak Uherský Brod
19. 9. 2015
10:00
SH Ostrava-Tatran Daniel Holeš
Pavlína Šuláková
56
37
15
12
31
23
38
30
Review
Základní část 1. kolo 5
TJ Šumperk U19 15/16
BK Krnov U17 15/16
20. 9. 2015
10:00
Hala Tyršův stadion Ondřej Zatloukal
Ota Baďura
77
31
16
10
43
18
61
27
Review
Základní část 1. kolo 9
Snakes Ostrava U17 15/16
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
19. 9. 2015
10:00
ZŠ Dvorského Lukáš Příchodský
Marek Pilch
27
58
3
20
15
31
21
47
Review
Základní část 1. kolo 10
Snakes Ostrava U17 15/16
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
19. 9. 2015
11:30
ZŠ Dvorského Lukáš Příchodský
Marek Pilch
26
80
8
12
12
37
18
59
Review
Základní část 1. kolo 2
BK NH OSTRAVA U17 15/16
TJ Spartak Uherský Brod
19. 9. 2015
12:00
SH Ostrava-Tatran Daniel Holeš
Pavlína Šuláková
52
56
6
19
19
33
39
43
Review
Základní část 1. kolo 6
TJ Šumperk U19 15/16
BK Krnov U17 15/16
20. 9. 2015
12:00
Hala Tyršův stadion Ondřej Zatloukal
Ota Baďura
79
39
25
10
37
22
54
29
Review
Základní část 1. kolo 3
BK Krnov U19 15/16
BK Lipník n/B U17 15/16
14. 11. 2015
14:30
Hala TJ Lokomotiva Ondřej Cikánek
Martin Opršal
72
25
22
6
38
14
57
16
Review
Základní část 1. kolo 4
BK Krnov U19 15/16
BK Lipník n/B U17 15/16
14. 11. 2015
16:00
Hala TJ Lokomotiva Ondřej Cikánek
Martin Opršal
74
19
18
7
32
11
51
17
Review
Základní část 2. kolo 13
TJ Sokol Karviná U17 15/16
Snakes Ostrava U17 15/16
26. 9. 2015
09:00
ZŠ Majakovského Karviná Nikolas Hanák
Jiří Smelty
76
45
19
9
38
22
55
32
Review
Základní část 2. kolo 19
BK Krnov U19 15/16
BK NH OSTRAVA U17 15/16
25. 10. 2015
09:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Janovský
Martin Opršal
54
23
6
1
26
10
42
20
Review
Základní část 2. kolo 11
TJ Spartak Uherský Brod
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
26. 9. 2015
10:00
Sportovní hala Milan Mikšík
Štěpán Urbánek
52
44
14
10
28
13
41
27
Review
Základní část 2. kolo 17
BK Lipník n/B U17 15/16
BK Krnov U17 15/16
3. 10. 2015
10:00
hala SŠE Lipník nad Bečvou Vratislav Doležal
Filip Hudec
56
38
14
14
29
18
44
30
Review
Základní část 2. kolo 20
BK Krnov U19 15/16
BK NH OSTRAVA U17 15/16
25. 10. 2015
10:30
Hala TJ Lokomotiva Martin Janovský
Martin Opršal
54
33
10
9
21
14
34
24
Review
Základní část 2. kolo 14
TJ Sokol Karviná U17 15/16
Snakes Ostrava U17 15/16
26. 9. 2015
11:00
ZŠ Majakovského Karviná Nikolas Hanák
Jiří Smelty
81
29
23
10
48
16
62
23
Review
Základní část 2. kolo 18
BK Lipník n/B U17 15/16
BK Krnov U17 15/16
3. 10. 2015
11:30
hala SŠE Lipník nad Bečvou Vratislav Doležal
Filip Hudec
63
37
18
6
33
11
52
29
Review
Základní část 2. kolo 12
TJ Spartak Uherský Brod
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
26. 9. 2015
12:00
Sportovní hala Milan Mikšík
Štěpán Urbánek
49
65
11
17
18
29
35
54
Review
Základní část 3. kolo 29
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
TJ Sokol Karviná U17 15/16
10. 10. 2015
10:00
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava Robin Stančík
Pavlína Šuláková
67
43
12
8
30
17
46
33
Review
Základní část 3. kolo 23
BK NH OSTRAVA U17 15/16
BK Krnov U17 15/16
11. 10. 2015
11:30
SH Ostrava-Tatran Aleš Jurda
Jan Posker
102
50
28
6
55
18
78
29
Review
Základní část 3. kolo 27
Snakes Ostrava U17 15/16
TJ Šumperk U19 15/16
10. 10. 2015
11:30
ZŠ Dvorského Jan Posker
Kamil Vašťák
26
72
4
25
10
39
20
58
Review
Základní část 3. kolo 30
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
TJ Sokol Karviná U17 15/16
10. 10. 2015
12:00
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava Robin Stančík
Pavlína Šuláková
66
53
20
11
38
22
51
36
Review
Základní část 3. kolo 21
BK Krnov U19 15/16
TJ Spartak Uherský Brod
10. 10. 2015
13:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Janovský
Daniel Filip
68
35
21
16
37
19
49
22
Review
Základní část 3. kolo 24
BK NH OSTRAVA U17 15/16
BK Krnov U17 15/16
11. 10. 2015
13:00
SH Ostrava-Tatran Aleš Jurda
Jan Posker
98
49
16
6
38
21
63
31
Review
Základní část 3. kolo 28
Snakes Ostrava U17 15/16
TJ Šumperk U19 15/16
10. 10. 2015
13:00
ZŠ Dvorského Jan Posker
Kamil Vašťák
37
84
7
24
15
52
25
74
Review
Základní část 3. kolo 22
BK Krnov U19 15/16
TJ Spartak Uherský Brod
10. 10. 2015
14:30
Hala TJ Lokomotiva Martin Janovský
Daniel Filip
47
34
9
13
14
22
31
30
Review
Základní část 4. kolo 31
TJ Spartak Uherský Brod
TJ Sokol Karviná U17 15/16
24. 10. 2015
09:00
Sportovní hala Roman Ratajský
Jiří Víšek
74
39
15
15
29
29
50
33
Review
Základní část 4. kolo 35
BK Lipník n/B U17 15/16
Snakes Ostrava U17 15/16
24. 10. 2015
09:30
hala SŠE Lipník nad Bečvou Vratislav Doležal
Tomáš Bešina
67
49
16
12
29
30
50
43
Review
Základní část 4. kolo 33
TJ Šumperk U19 15/16
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
24. 10. 2015
10:00
Hala Tyršův stadion Ondřej Zatloukal
Jiří Fanta
76
38
20
7
44
17
63
28
Review
Základní část 4. kolo 32
TJ Spartak Uherský Brod
TJ Sokol Karviná U17 15/16
24. 10. 2015
11:00
Sportovní hala Roman Ratajský
Jiří Víšek
75
53
21
14
38
28
53
39
Review
Základní část 4. kolo 36
BK Lipník n/B U17 15/16
Snakes Ostrava U17 15/16
24. 10. 2015
11:00
hala SŠE Lipník nad Bečvou Vratislav Doležal
Tomáš Bešina
71
54
8
13
32
32
55
42
Review
Základní část 4. kolo 34
TJ Šumperk U19 15/16
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
24. 10. 2015
12:00
Hala Tyršův stadion Ondřej Zatloukal
Jiří Fanta
83
61
16
18
36
36
56
50
Review
Základní část 4. kolo 39
BK Krnov U19 15/16
BK Krnov U17 15/16
21. 10. 2015
19:00
Hala TJ Lokomotiva Daniel Filip
Jiří Siegfried
52
32
9
10
26
16
29
29
Review
Základní část 4. kolo 40
BK Krnov U19 15/16
BK Krnov U17 15/16
21. 10. 2015
20:30
Hala TJ Lokomotiva Daniel Filip
Jiří Siegfried
63
28
20
12
38
17
51
23
Review
Základní část 5. kolo 49
TJ Sokol Karviná U17 15/16
TJ Šumperk U19 15/16
7. 11. 2015
09:00
ZŠ Majakovského Karviná Petr Polke
Jiří Smelty
42
82
15
20
17
47
30
64
Review
Základní část 5. kolo 41
BK Krnov U17 15/16
TJ Spartak Uherský Brod
8. 11. 2015
10:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Janovský
Jiří Siegfried
35
51
12
11
16
26
24
39
Review
Základní část 5. kolo 47
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
BK Lipník n/B U17 15/16
14. 11. 2015
10:00
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava Jan Posker
Marek Pilch
59
50
13
18
27
29
42
42
Review
Základní část 5. kolo 50
TJ Sokol Karviná U17 15/16
TJ Šumperk U19 15/16
7. 11. 2015
10:30
ZŠ Majakovského Karviná Petr Polke
Jiří Smelty
49
91
8
17
22
41
35
61
Review
Základní část 5. kolo 42
BK Krnov U17 15/16
TJ Spartak Uherský Brod
8. 11. 2015
11:30
Hala TJ Lokomotiva Martin Janovský
Jiří Siegfried
26
48
4
16
4
29
16
35
Review
Základní část 5. kolo 48
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
BK Lipník n/B U17 15/16
14. 11. 2015
12:00
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava Jan Posker
Marek Pilch
64
37
23
10
33
15
45
27
Review
Základní část 5. kolo 45
Snakes Ostrava U17 15/16
BK NH OSTRAVA U17 15/16
7. 11. 2015
17:00
ZŠ Dvorského Jan Posker
Vojtěch Ščurek
48
74
14
19
25
33
35
57
Review
Základní část 5. kolo 46
Snakes Ostrava U17 15/16
BK NH OSTRAVA U17 15/16
7. 11. 2015
18:30
ZŠ Dvorského Jan Posker
Vojtěch Ščurek
46
63
13
16
21
31
33
50
Review
Základní část 6. kolo 53
BK Lipník n/B U17 15/16
TJ Sokol Karviná U17 15/16
21. 11. 2015
09:30
hala SŠE Lipník nad Bečvou Vojtěch Dostal
Dominik Krčmář
67
31
13
8
30
18
48
26
Review
Základní část 6. kolo 55
BK NH OSTRAVA U17 15/16
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
21. 11. 2015
10:00
SH Ostrava-Tatran Lukáš Příchodský
Jan Posker
69
45
11
9
29
16
50
36
Review
Základní část 6. kolo 54
BK Lipník n/B U17 15/16
TJ Sokol Karviná U17 15/16
21. 11. 2015
11:00
hala SŠE Lipník nad Bečvou Vojtěch Dostal
Dominik Krčmář
75
65
15
16
31
34
57
45
Review
Základní část 6. kolo 56
BK NH OSTRAVA U17 15/16
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
21. 11. 2015
12:00
SH Ostrava-Tatran Lukáš Příchodský
Jan Posker
59
51
15
14
29
26
47
36
Review
Základní část 6. kolo 57
BK Krnov U19 15/16
Snakes Ostrava U17 15/16
21. 11. 2015
15:15
Hala TJ Lokomotiva Martin Janovský
Daniel Filip
51
16
9
5
24
10
34
12
Review
Základní část 6. kolo 51
TJ Spartak Uherský Brod
TJ Šumperk U19 15/16
22. 11. 2015
16:00
Sportovní hala Zdeněk Plachý
Štěpán Urbánek
30
58
8
17
14
29
22
43
Review
Základní část 6. kolo 58
BK Krnov U19 15/16
Snakes Ostrava U17 15/16
21. 11. 2015
16:45
Hala TJ Lokomotiva Martin Janovský
Daniel Filip
62
24
18
2
35
4
45
12
Review
Základní část 6. kolo 52
TJ Spartak Uherský Brod
TJ Šumperk U19 15/16
22. 11. 2015
17:45
Sportovní hala Zdeněk Plachý
Štěpán Urbánek
39
59
8
21
24
36
35
48
Review
Základní část 7. kolo 67
TJ Sokol Karviná U17 15/16
BK NH OSTRAVA U17 15/16
5. 12. 2015
09:00
ZŠ Majakovského Karviná Petr Polke
Jiří Smelty
44
69
15
12
23
38
34
54
Review
Základní část 7. kolo 65
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
BK Krnov U19 15/16
5. 12. 2015
10:00
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava Jan Posker
Marek Pilch
30
57
10
15
16
31
20
44
Review
Základní část 7. kolo 69
TJ Šumperk U19 15/16
BK Lipník n/B U17 15/16
12. 12. 2015
10:00
Hala Tyršův stadion Radim Plhák
Ota Baďura
65
61
6
13
26
25
33
40
52
52
Review
Základní část 7. kolo 68
TJ Sokol Karviná U17 15/16
BK NH OSTRAVA U17 15/16
5. 12. 2015
10:30
ZŠ Majakovského Karviná Petr Polke
Jiří Smelty
53
92
16
27
37
47
44
70
Review
Základní část 7. kolo 66
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
BK Krnov U19 15/16
5. 12. 2015
12:00
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava Jan Posker
Marek Pilch
45
69
12
12
22
31
34
51
Review
Základní část 7. kolo 70
TJ Šumperk U19 15/16
BK Lipník n/B U17 15/16
12. 12. 2015
12:00
Hala Tyršův stadion Radim Plhák
Ota Baďura
72
48
23
7
44
20
57
33
Review
Základní část 7. kolo 63
BK Krnov U17 15/16
Snakes Ostrava U17 15/16
12. 12. 2015
17:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Janovský
Daniel Filip
54
38
6
6
24
14
33
25
Review
Základní část 7. kolo 64
BK Krnov U17 15/16
Snakes Ostrava U17 15/16
12. 12. 2015
18:30
Hala TJ Lokomotiva Martin Janovský
Daniel Filip
54
45
6
10
21
19
35
34
Review
Základní část 8. kolo 71
TJ Spartak Uherský Brod
BK Lipník n/B U17 15/16
19. 12. 2015
09:00
Sportovní hala Vratislav Doležal
Josef Slavík
52
51
18
6
28
19
38
34
44
44
Review
Základní část 8. kolo 73
TJ Šumperk U19 15/16
BK NH OSTRAVA U17 15/16
19. 12. 2015
09:30
Hala Tyršův stadion Jiří Fanta
Jakub Válek
64
59
12
17
31
34
49
43
Review
Základní část 8. kolo 75
BK Krnov U19 15/16
TJ Sokol Karviná U17 15/16
31. 1. 2016
09:30
Hala TJ Lokomotiva Martin Janovský
Daniel Filip
59
35
11
15
30
18
43
22
Review
Základní část 8. kolo 77
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
BK Krnov U17 15/16
19. 12. 2015
10:00
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava Jan Posker
Pavlína Šuláková
78
26
31
4
53
9
65
20
Review
Základní část 8. kolo 72
TJ Spartak Uherský Brod
BK Lipník n/B U17 15/16
19. 12. 2015
10:45
Sportovní hala Vratislav Doležal
Josef Slavík
31
61
10
20
16
36
21
57
Review
Základní část 8. kolo 74
TJ Šumperk U19 15/16
BK NH OSTRAVA U17 15/16
19. 12. 2015
11:00
Hala Tyršův stadion Jiří Fanta
Jakub Válek
71
63
20
20
37
40
51
52
Review
Základní část 8. kolo 76
BK Krnov U19 15/16
TJ Sokol Karviná U17 15/16
31. 1. 2016
11:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Janovský
Daniel Filip
88
46
12
18
38
28
63
43
Review
Základní část 8. kolo 78
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
BK Krnov U17 15/16
19. 12. 2015
12:00
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava Jan Posker
Pavlína Šuláková
96
36
23
8
56
20
78
31
Review
Základní část 9. kolo 87
TJ Šumperk U19 15/16
BK Krnov U19 15/16
16. 1. 2016
10:00
Hala Tyršův stadion Zdeněk Latík
Vratislav Doležal
40
33
11
9
22
16
29
27
Review
Základní část 9. kolo 88
TJ Šumperk U19 15/16
BK Krnov U19 15/16
16. 1. 2016
12:00
Hala Tyršův stadion Zdeněk Latík
Vratislav Doležal
61
40
14
7
33
14
54
27
Review
Základní část 9. kolo 89
BK Lipník n/B U17 15/16
BK NH OSTRAVA U17 15/16
17. 1. 2016
13:30
hala SŠE Lipník nad Bečvou Vojtěch Dostal
Dominik Krčmář
50
56
14
9
30
24
35
42
Review
Základní část 9. kolo 81
Snakes Ostrava U17 15/16
TJ Spartak Uherský Brod
16. 1. 2016
13:45
ZŠ Dvorského Zdeněk Pospíšil
Kamil Vašťák
26
63
7
15
9
34
19
47
Review
Základní část 9. kolo 90
BK Lipník n/B U17 15/16
BK NH OSTRAVA U17 15/16
17. 1. 2016
15:00
hala SŠE Lipník nad Bečvou Vojtěch Dostal
Dominik Krčmář
63
62
10
15
20
36
47
49
Review
Základní část 9. kolo 82
Snakes Ostrava U17 15/16
TJ Spartak Uherský Brod
16. 1. 2016
15:15
ZŠ Dvorského Zdeněk Pospíšil
Kamil Vašťák
34
59
6
14
17
30
30
44
Review
Základní část 9. kolo 85
BK Krnov U17 15/16
TJ Sokol Karviná U17 15/16
16. 1. 2016
15:30
Hala TJ Lokomotiva Martin Janovský
Jiří Siegfried
41
35
10
4
20
18
33
24
Review
Základní část 9. kolo 86
BK Krnov U17 15/16
TJ Sokol Karviná U17 15/16
16. 1. 2016
17:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Janovský
Jiří Siegfried
54
48
17
4
35
19
43
31
Review
Základní část 10. kolo 93
BK Lipník n/B U17 15/16
BK Krnov U19 15/16
14. 2. 2016
09:30
hala SŠE Lipník nad Bečvou Vojtěch Dostal
Dominik Krčmář
31
70
9
21
19
32
21
50
Review
Základní část 10. kolo 95
BK Krnov U17 15/16
TJ Šumperk U19 15/16
12. 3. 2016
10:00
Hala TJ Lokomotiva Daniel Filip
Jiří Siegfried
40
78
8
28
18
48
28
67
Review
Základní část 10. kolo 94
BK Lipník n/B U17 15/16
BK Krnov U19 15/16
14. 2. 2016
11:00
hala SŠE Lipník nad Bečvou Vojtěch Dostal
Dominik Krčmář
27
80
3
21
9
42
19
57
Review
Základní část 10. kolo 96
BK Krnov U17 15/16
TJ Šumperk U19 15/16
12. 3. 2016
11:30
Hala TJ Lokomotiva Daniel Filip
Jiří Siegfried
24
51
4
12
8
28
14
43
Review
Základní část 10. kolo 99
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
Snakes Ostrava U17 15/16
30. 1. 2016
12:30
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava Natálie Karabínová
Jan Posker
81
51
24
14
46
26
68
35
Review
Základní část 10. kolo 91
TJ Spartak Uherský Brod
BK NH OSTRAVA U17 15/16
30. 1. 2016
13:00
Sportovní hala Barbora Toboláková
Břetislav Kraváček
57
51
19
14
30
30
45
38
Review
Základní část 10. kolo 100
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
Snakes Ostrava U17 15/16
30. 1. 2016
14:00
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava Natálie Karabínová
Jan Posker
91
42
14
10
57
13
80
24
Review
Základní část 10. kolo 92
TJ Spartak Uherský Brod
BK NH OSTRAVA U17 15/16
30. 1. 2016
15:00
Sportovní hala Barbora Toboláková
Břetislav Kraváček
53
69
18
19
35
43
41
56
Review
Základní část 11. kolo 103
Snakes Ostrava U17 15/16
TJ Sokol Karviná U17 15/16
14. 2. 2016
08:30
ZŠ Dvorského Aleš Jurda
Zdeněk Pospíšil
40
51
15
13
25
29
35
39
Review
Základní část 11. kolo 101
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
TJ Spartak Uherský Brod
13. 2. 2016
09:30
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava Adam Giecek
Jan Posker
58
49
15
11
25
20
43
40
Review
Základní část 11. kolo 107
BK Krnov U17 15/16
BK Lipník n/B U17 15/16
13. 2. 2016
09:30
Hala TJ Lokomotiva Ondřej Cikánek
Jiří Siegfried
41
56
10
10
18
24
26
47
Review
Základní část 11. kolo 104
Snakes Ostrava U17 15/16
TJ Sokol Karviná U17 15/16
14. 2. 2016
10:00
ZŠ Dvorského Aleš Jurda
Zdeněk Pospíšil
30
63
4
19
17
39
24
48
Review
Základní část 11. kolo 108
BK Krnov U17 15/16
BK Lipník n/B U17 15/16
13. 2. 2016
11:00
Hala TJ Lokomotiva Ondřej Cikánek
Jiří Siegfried
39
49
12
16
21
28
29
44
Review
Základní část 11. kolo 102
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
TJ Spartak Uherský Brod
13. 2. 2016
11:30
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava Adam Giecek
Jan Posker
67
41
21
7
39
20
55
34
Review
Základní část 11. kolo 109
BK NH OSTRAVA U17 15/16
BK Krnov U19 15/16
8. 2. 2016
17:30
ZŠ Gen. Píky Ostrava Aleš Jurda
Natálie Karabínová
51
66
13
14
26
35
42
48
Review
Základní část 11. kolo 110
BK NH OSTRAVA U17 15/16
BK Krnov U19 15/16
8. 2. 2016
19:00
ZŠ Gen. Píky Ostrava Aleš Jurda
Natálie Karabínová
63
90
14
21
28
48
54
69
Review
Základní část 12. kolo 119
TJ Sokol Karviná U17 15/16
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
27. 2. 2016
09:00
ZŠ Majakovského Karviná Jiří Smelty
Jiří Kraus
39
64
4
19
17
29
23
43
Review
Základní část 12. kolo 113
BK Krnov U17 15/16
BK NH OSTRAVA U17 15/16
28. 2. 2016
09:30
Hala TJ Lokomotiva Martin Janovský
Daniel Filip
36
93
10
36
16
55
26
64
Review
Základní část 12. kolo 117
TJ Šumperk U19 15/16
Snakes Ostrava U17 15/16
17. 4. 2016
10:00
Hala Tyršův stadion Ota Baďura
Pavla Baďurová
86
27
20
4
44
11
63
21
Review
Základní část 12. kolo 114
BK Krnov U17 15/16
BK NH OSTRAVA U17 15/16
28. 2. 2016
11:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Janovský
Daniel Filip
45
86
10
29
24
46
38
68
Review
Základní část 12. kolo 120
TJ Sokol Karviná U17 15/16
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
27. 2. 2016
11:00
ZŠ Majakovského Karviná Jiří Smelty
Jiří Kraus
59
84
21
13
31
31
48
51
Review
Základní část 12. kolo 118
TJ Šumperk U19 15/16
Snakes Ostrava U17 15/16
17. 4. 2016
12:00
Hala Tyršův stadion Ota Baďura
Pavla Baďurová
71
40
17
13
27
24
49
33
Review
Základní část 12. kolo 111
TJ Spartak Uherský Brod
BK Krnov U19 15/16
27. 2. 2016
13:00
Sportovní hala Barbora Toboláková
Štěpán Urbánek
30
81
13
20
17
37
23
61
Review
Základní část 12. kolo 112
TJ Spartak Uherský Brod
BK Krnov U19 15/16
27. 2. 2016
15:00
Sportovní hala Barbora Toboláková
Štěpán Urbánek
35
47
8
12
12
25
26
41
Review
Základní část 13. kolo 121
TJ Sokol Karviná U17 15/16
TJ Spartak Uherský Brod
13. 3. 2016
09:00
ZŠ Majakovského Karviná Jiří Smelty
Jiří Kraus
35
54
11
22
17
35
28
41
Review
Základní část 13. kolo 125
Snakes Ostrava U17 15/16
BK Lipník n/B U17 15/16
15. 5. 2016
09:00
ZŠ Dvorského Zdeněk Pospíšil
Vojtěch Ščurek
33
48
10
12
21
18
25
33
Review
Základní část 13. kolo 123
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
TJ Šumperk U19 15/16
5. 3. 2016
10:30
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava Aleš Jurda
Jan Posker
40
71
11
24
26
37
32
54
Review
Základní část 13. kolo 126
Snakes Ostrava U17 15/16
BK Lipník n/B U17 15/16
15. 5. 2016
10:30
ZŠ Dvorského Zdeněk Pospíšil
Vojtěch Ščurek
40
55
9
14
17
23
29
37
Review
Základní část 13. kolo 122
TJ Sokol Karviná U17 15/16
TJ Spartak Uherský Brod
13. 3. 2016
11:00
ZŠ Majakovského Karviná Jiří Kraus
Jiří Smelty
66
84
16
16
31
32
49
56
Review
Základní část 13. kolo 124
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
TJ Šumperk U19 15/16
5. 3. 2016
12:30
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava Aleš Jurda
Jan Posker
50
55
16
11
30
27
36
44
Review
Základní část 13. kolo 129
BK Krnov U17 15/16
BK Krnov U19 15/16
9. 3. 2016
19:15
Hala TJ Lokomotiva Daniel Filip
Jiří Siegfried
30
64
5
13
12
34
23
52
Review
Základní část 13. kolo 130
BK Krnov U17 15/16
BK Krnov U19 15/16
9. 3. 2016
20:30
Hala TJ Lokomotiva Daniel Filip
Jiří Siegfried
28
59
7
12
15
27
22
38
Review
Základní část 14. kolo 137
BK Lipník n/B U17 15/16
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
3. 4. 2016
09:30
hala SŠE Lipník nad Bečvou Vratislav Doležal
Štefan Bešina
44
58
10
13
26
32
38
47
Review
Základní část 14. kolo 139
TJ Šumperk U19 15/16
TJ Sokol Karviná U17 15/16
2. 4. 2016
10:00
Hala Tyršův stadion Jiří Fanta
Jakub Petrák
74
46
21
14
43
29
60
41
Review
Základní část 14. kolo 138
BK Lipník n/B U17 15/16
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
3. 4. 2016
11:00
hala SŠE Lipník nad Bečvou Vratislav Doležal
Štefan Bešina
26
35
12
4
17
14
23
24
Review
Základní část 14. kolo 135
BK NH OSTRAVA U17 15/16
Snakes Ostrava U17 15/16
3. 4. 2016
11:30
SH Ostrava-Tatran Aleš Jurda
Jan Posker
77
32
12
10
37
19
58
26
Review
Základní část 14. kolo 140
TJ Šumperk U19 15/16
TJ Sokol Karviná U17 15/16
2. 4. 2016
12:00
Hala Tyršův stadion Jiří Fanta
Jakub Petrák
86
38
21
5
49
16
68
24
Review
Základní část 14. kolo 131
TJ Spartak Uherský Brod
BK Krnov U17 15/16
2. 4. 2016
13:00
Sportovní hala Barbora Toboláková
Tomáš Dokoupil
56
42
12
9
29
22
46
31
Review
Základní část 14. kolo 136
BK NH OSTRAVA U17 15/16
Snakes Ostrava U17 15/16
3. 4. 2016
13:00
SH Ostrava-Tatran Aleš Jurda
Jan Posker
86
50
23
7
39
25
59
37
Review
Základní část 14. kolo 132
TJ Spartak Uherský Brod
BK Krnov U17 15/16
2. 4. 2016
14:30
Sportovní hala Barbora Toboláková
Tomáš Dokoupil
54
31
14
11
38
13
45
27
Review
Základní část 15. kolo 147
Snakes Ostrava U17 15/16
BK Krnov U19 15/16
16. 4. 2016
08:30
ZŠ Dvorského Ondřej Veselý
Vojtěch Ščurek
16
76
2
21
3
41
10
58
Review
Základní část 15. kolo 141
TJ Šumperk U19 15/16
TJ Spartak Uherský Brod
16. 4. 2016
10:00
Hala Tyršův stadion Ota Baďura
Pavla Baďurová
84
39
23
16
39
26
59
29
Review
Základní část 15. kolo 143
TJ Sokol Karviná U17 15/16
BK Lipník n/B U17 15/16
17. 4. 2016
10:00
ZŠ Majakovského Karviná Aleš Jurda
Jiří Smelty
48
45
18
12
32
25
40
36
Review
Základní část 15. kolo 148
Snakes Ostrava U17 15/16
BK Krnov U19 15/16
16. 4. 2016
10:00
ZŠ Dvorského Ondřej Veselý
Vojtěch Ščurek
30
64
4
17
18
34
26
50
Review
Základní část 15. kolo 145
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
BK NH OSTRAVA U17 15/16
16. 4. 2016
10:30
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava Adam Giecek
Přemysl Válek
44
53
12
11
25
24
39
28
43
43
Review
Základní část 15. kolo 142
TJ Šumperk U19 15/16
TJ Spartak Uherský Brod
16. 4. 2016
12:00
Hala Tyršův stadion Ota Baďura
Pavla Baďurová
61
38
12
7
28
17
44
31
Review
Základní část 15. kolo 144
TJ Sokol Karviná U17 15/16
BK Lipník n/B U17 15/16
17. 4. 2016
12:00
ZŠ Majakovského Karviná Aleš Jurda
Jiří Smelty
33
58
9
16
20
21
28
39
Review
Základní část 15. kolo 146
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
BK NH OSTRAVA U17 15/16
16. 4. 2016
12:30
Hala VŠB-TU Slezská Ostrava Adam Giecek
Přemysl Válek
61
50
17
9
34
21
44
32
Review
Základní část 16. kolo 153
Snakes Ostrava U17 15/16
BK Krnov U17 15/16
30. 4. 2016
08:30
ZŠ Dvorského Robin Stančík
Vojtěch Ščurek
31
47
4
8
11
12
21
21
Review
Základní část 16. kolo 154
Snakes Ostrava U17 15/16
BK Krnov U17 15/16
30. 4. 2016
10:00
ZŠ Dvorského Robin Stančík
Vojtěch Ščurek
40
44
6
7
17
21
30
36
Review
Základní část 16. kolo 157
BK NH OSTRAVA U17 15/16
TJ Sokol Karviná U17 15/16
30. 4. 2016
10:00
SH Ostrava-Tatran Aleš Jurda
Jan Posker
116
8
31
2
64
4
96
6
Review
Základní část 16. kolo 159
BK Lipník n/B U17 15/16
TJ Šumperk U19 15/16
30. 4. 2016
10:00
hala SŠE Lipník nad Bečvou Zdeněk Latík
Břetislav Kraváček
47
69
13
17
21
32
34
55
Review
Základní část 16. kolo 158
BK NH OSTRAVA U17 15/16
TJ Sokol Karviná U17 15/16
30. 4. 2016
11:30
SH Ostrava-Tatran Aleš Jurda
Jan Posker
104
21
26
3
52
5
80
9
Review
Základní část 16. kolo 160
BK Lipník n/B U17 15/16
TJ Šumperk U19 15/16
30. 4. 2016
11:30
hala SŠE Lipník nad Bečvou Zdeněk Latík
Břetislav Kraváček
50
80
4
18
19
35
36
59
Review
Základní část 16. kolo 155
BK Krnov U19 15/16
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
30. 4. 2016
17:00
Hala TJ Lokomotiva Ondřej Cikánek
Jonáš Kavan
61
27
19
1
37
13
46
20
Review
Základní část 16. kolo 156
BK Krnov U19 15/16
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
30. 4. 2016
18:30
Hala TJ Lokomotiva Ondřej Cikánek
Jonáš Kavan
63
40
11
10
31
21
44
32
Review
Základní část 17. kolo 167
BK Krnov U17 15/16
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
7. 5. 2016
09:00
Hala TJ Lokomotiva Ondřej Cikánek
Jiří Siegfried
33
49
10
9
19
18
28
29
Review
Základní část 17. kolo 163
BK NH OSTRAVA U17 15/16
TJ Šumperk U19 15/16
7. 5. 2016
10:00
SH Ostrava-Tatran Aleš Jurda
Jan Posker
48
58
10
16
23
36
37
46
Review
Základní část 17. kolo 168
BK Krnov U17 15/16
TJ Gymn.Hladnov U17 15/16
7. 5. 2016
10:30
Hala TJ Lokomotiva Ondřej Cikánek
Jiří Siegfried
45
63
15
7
25
26
34
45
Review
Základní část 17. kolo 164
BK NH OSTRAVA U17 15/16
TJ Šumperk U19 15/16
7. 5. 2016
11:30
SH Ostrava-Tatran Aleš Jurda
Jan Posker
70
67
18
21
33
35
48
49
Review
Základní část 17. kolo 161
BK Lipník n/B U17 15/16
TJ Spartak Uherský Brod
7. 5. 2016
13:00
hala SŠE Lipník nad Bečvou Vratislav Doležal
Filip Hudec
60
51
13
13
25
29
42
37
Review
Základní část 17. kolo 162
BK Lipník n/B U17 15/16
TJ Spartak Uherský Brod
7. 5. 2016
14:30
hala SŠE Lipník nad Bečvou Vratislav Doležal
Filip Hudec
67
36
30
9
38
20
52
26
Review
Základní část 17. kolo 165
TJ Sokol Karviná U17 15/16
BK Krnov U19 15/16
26. 4. 2016
17:00
ZŠ Majakovského Karviná Václav Sýkora
Lubor Suder
38
56
0
12
8
23
18
38
Review
Základní část 17. kolo 166
TJ Sokol Karviná U17 15/16
BK Krnov U19 15/16
26. 4. 2016
18:30
ZŠ Majakovského Karviná Václav Sýkora
Lubor Suder
40
88
16
16
26
40
34
66
Review
Základní část 18. kolo 177
BK Krnov U19 15/16
TJ Šumperk U19 15/16
3. 4. 2016
10:00
Hala TJ Lokomotiva Jakub Kremser
Jonáš Kavan
45
49
16
13
27
25
36
35
Review
Základní část 18. kolo 178
BK Krnov U19 15/16
TJ Šumperk U19 15/16
3. 4. 2016
11:30
Hala TJ Lokomotiva Jakub Kremser
Jonáš Kavan
66
53
22
13
34
26
49
35
Review
Základní část 18. kolo 179
BK NH OSTRAVA U17 15/16
BK Lipník n/B U17 15/16
15. 5. 2016
13:00
SH Ostrava-Tatran Aleš Jurda
Jan Posker
76
49
14
5
37
19
59
35
Review
Základní část 18. kolo 180
BK NH OSTRAVA U17 15/16
BK Lipník n/B U17 15/16
15. 5. 2016
14:30
SH Ostrava-Tatran Aleš Jurda
Jan Posker
70
38
17
10
32
18
52
30
Review
Základní část 18. kolo 175
TJ Sokol Karviná U17 15/16
BK Krnov U17 15/16
10. 5. 2016
17:00
ZŠ Majakovského Karviná Václav Sýkora
Jiří Smelty
56
41
13
14
26
20
42
32
Review
Základní část 18. kolo 171
TJ Spartak Uherský Brod
Snakes Ostrava U17 15/16
18. 5. 2016
18:00
Sportovní hala Břetislav Kraváček
Štěpán Urbánek
65
21
15
4
32
13
51
14
Review
Základní část 18. kolo 176
TJ Sokol Karviná U17 15/16
BK Krnov U17 15/16
10. 5. 2016
18:30
ZŠ Majakovského Karviná Václav Sýkora
Jiří Smelty
62
53
17
17
39
21
45
38
Review
Základní část 18. kolo 172
TJ Spartak Uherský Brod
Snakes Ostrava U17 15/16
18. 5. 2016
19:15
Sportovní hala Břetislav Kraváček
Štěpán Urbánek
85
14
24
5
43
9
65
9
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Šumperk 32 30 2 2.227 1.404 62
2. BK Krnov U19 32 29 3 2.019 1.114 61
3. NH Ostrava 32 21 11 2.193 1.610 53
4. Hladnov 32 20 12 1.859 1.594 52
5. TJ Spartak Uherský Brod 32 16 16 1.612 1.628 48
6. Lipník n/B 32 15 17 1.614 1.740 47
7. Karviná 32 7 25 1.496 2.151 39
8. BK Krnov U17 32 6 26 1.249 1.976 38
9. Snakes Ostrava 32 0 32 1.107 2.159 32
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
17 Ondřej Rožek Uherský Brod 22 16 1.0 5.5 2.1 0.0 1.3/2.1 58.8 1.8
9 Jaromír Březina TJ Šumperk 23 19 1.0 4.2 1.8 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.6
Daniel Perz SKB Zlín 23 21 11.8 2.5 1.0 0.1 / 0.5 0.3/0.5 0.0* 1.5
Robin Hoblík NH Ostrava 22 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Michnik Karviná 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Kugler SU 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Kopecký Lipník 22 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Ondřej Martínek TJ Spartak Uherský Brod 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kopeček Lipník n/B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Žaitlik Šumperk 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Černý NH Ostrava 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Metoděj Černý Hladnov 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Rygel Vítkovice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Chudoba BK Krnov 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Vidlička BK Krnov U17 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Siegfried BK Krnov U19 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kopunec Sp Uherský Brod B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Kowalski Snakes Ostrava 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zatloukal Ondřej 4 4 0 0 - - -
Víšek Jiří 2 0 2 0 - - -
Veselý Ondřej 2 2 0 0 - - -
Vašťák Kamil 4 0 4 0 - - -
Válek Jakub 2 0 2 0 - - -
Válek Přemysl 2 0 2 0 - - -
Urbánek Štěpán 8 0 8 0 - - -
Toboláková Barbora 6 6 0 0 - - -
Šuláková Pavlína 6 0 6 0 - - -
Ščurek Vojtěch 8 0 8 0 - - -
Sýkora Václav 4 4 0 0 - - -
Suder Lubor 2 0 2 0 - - -
Stančík Robin 4 4 0 0 - - -
Smelty Jiří 14 3 11 0 - - -
Slavík Josef 2 0 2 0 - - -
Siegfried Jiří 14 0 14 0 - - -
Ratajský Roman 2 2 0 0 - - -
Příchodský Lukáš 4 4 0 0 - - -
Pospíšil Zdeněk 6 4 2 0 - - -
Posker Jan 28 10 18 0 - - -
Polke Petr 4 4 0 0 - - -
Plhák Radim 2 2 0 0 - - -
Plachý Zdeněk 2 2 0 0 - - -
Pilch Marek 6 0 6 0 - - -
Petrák Jakub 2 0 2 0 - - -
Opršal Martin 4 0 4 0 - - -
Mikšík Milan 2 2 0 0 - - -
Latík Zdeněk 4 4 0 0 - - -
Kremser Jakub 2 2 0 0 - - -
Krčmář Dominik 6 0 6 0 - - -
Kraváček Břetislav 6 2 4 0 - - -
Kraus Jiří 4 1 3 0 - - -
Kavan Jonáš 4 0 4 0 - - -
Karabínová Natálie 4 2 2 0 - - -
Jurda Aleš 18 18 0 0 - - -
Janovský Martin 16 16 0 0 - - -
Hudec Filip 4 0 4 0 - - -
Holeš Daniel 2 2 0 0 - - -
Hanák Nikolas 2 2 0 0 - - -
Giecek Adam 4 4 0 0 - - -
Filip Daniel 16 6 10 0 - - -
Fanta Jiří 6 4 2 0 - - -
Dostal Vojtěch 6 6 0 0 - - -
Doležal Vratislav 12 10 2 0 - - -
Dokoupil Tomáš 2 0 2 0 - - -
Cikánek Ondřej 8 8 0 0 - - -
Bešina Štefan 2 0 2 0 - - -
Bešina Tomáš 2 0 2 0 - - -
Baďurová Pavla 4 0 4 0 - - -
Baďura Ota 8 4 4 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře