TJ Sokol Jaroměř - Josefov

Kategorie
Juniorky U19
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Trenér

od: 10. 7. 2018
Pavlína Králíková
kralikova.p@seznam.cz

Asistent trenéra

od: 10. 7. 2018
Jiří Zajíček
jira.zajicek@centrum.cz
777 321 166

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Jaroměř - Josefov
Na Karlově 798
551 02 Josefov

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Michaela Pešková 2002 177 20 20 13.7 4.2 1.4 1.2/2.1 57.1 2.2
Diana Bezpalcová 2001 166 21 16 11.1 4.1 0.3 2.1/4.5 47.2 2.3
Nikola Novotná 2003 173 19 20 6.3 2.7 0.2 0.5/1.0 52.6 2.1
Anna Čechová 2002 155 20 18 5.3 1.6 0.6 0.6/1.2 47.6 0.6
Tereza Anna Jarová 2002 168 19 8 10.5 3.5 0.6 1.6/2.4 68.4 2.5
Magdaléna Paclíková 2002 170 20 19 4.2 1.9 0.0 0.4/0.7 61.5 1.3
Karolína Novotná 2001 175 21 12 6.4 2.8 0.0 0.8/1.4 52.9 1.9
Tereza Vavrů 2001 171 20 12 5.5 1.6 0.8 0.1/0.7 12.5 1.2
Daniela Divišová 2002 170 20 20 2.2 1.0 0.0 0.2/0.8 26.7 2.1
Denisa Divišová 2002 167 20 19 1.8 0.8 0.0 0.2/0.8 20.0 0.8
Kateřina Zajíčková 2002 168 20 6 4.2 1.7 0.2 0.3/0.3 100.0 1.5
Stanislava Pírková 2001 153 20 7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Karolína Křížková 2004 168 18 4 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
Zuzana Kuželková 2001 21 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
19541 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 7. 3. 2020 BC Wizards DDM P10 59:61 18 4 11/10 52.4% 22
19542 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 7. 3. 2020 BC Wizards DDM P10 67:59 24 3 10/7 58.8% 13
19535 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 8. 2. 2020 TJ Sokol Stěžery 63:76 26 2 5/7 41.7% 13
19536 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 8. 2. 2020 TJ Sokol Stěžery 59:52 20 3 10/8 55.6% 17
19529 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 25. 1. 2020 BC Wizards DDM P10 60:46 19 2 2/9 18.2% 13
19530 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 25. 1. 2020 BC Wizards DDM P10 71:41 17 1 4/10 28.6% 6
19527 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 11. 1. 2020 Válečnice Děčín 55:47 14 3 10/4 71.4% 17
19528 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 11. 1. 2020 Válečnice Děčín 59:55 21 1 10/12 45.5% 20
19523 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 7. 12. 2019 TJ Sokol Stěžery 56:45 16 3 4/2 66.7% 10
19524 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 7. 12. 2019 TJ Sokol Stěžery 66:50 13 4 12/8 60% 18
19517 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 24. 11. 2019 BC Wizards DDM P10 73:55 26 6 3/0 100% 16
19518 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 24. 11. 2019 BC Wizards DDM P10 53:64 12 8 5/7 41.7% 18
19515 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 9. 11. 2019 Válečnice Děčín 58:44 21 4 4/3 57.1% 17
19516 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 9. 11. 2019 Válečnice Děčín 64:68 29 1 3/7 30% 15
19511 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 26. 10. 2019 TJ Sokol Stěžery 52:45 18 2 10/6 62.5% 11
19512 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 26. 10. 2019 TJ Sokol Stěžery 50:52 16 4 6/2 75% 11
19505 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 12. 10. 2019 BC Wizards DDM P10 60:61 23 5 0/4 0% 16
19506 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 12. 10. 2019 BC Wizards DDM P10 55:53 24 1 2/3 40% 7
19503 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 28. 9. 2019 Válečnice Děčín 55:41 17 2 1/7 12.5% 9
19504 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 28. 9. 2019 Válečnice Děčín 62:47 19 1 6/9 40% 14
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
24. kolo
-
TJ Sokol Stěžery
TJ Sokol Jaroměř - Josefov
skupina A Preview
23. kolo
-
TJ Sokol Stěžery
TJ Sokol Jaroměř - Josefov
skupina A Preview
1. kolo 28. 9. 2019
13:30
Válečnice Děčín
TJ Sokol Jaroměř - Josefov
55
41
9
8
26
22
43
35
skupina A Review
2. kolo 28. 9. 2019
15:30
Válečnice Děčín
TJ Sokol Jaroměř - Josefov
62
47
19
10
34
25
48
29
skupina A Review
4. kolo 12. 10. 2019
12:00
BC Wizards DDM P10
TJ Sokol Jaroměř - Josefov
55
53
14
15
22
32
40
44
skupina A Review
3. kolo 12. 10. 2019
10:00
BC Wizards DDM P10
TJ Sokol Jaroměř - Josefov
60
61
9
18
30
32
45
47
skupina A Review
6. kolo 26. 10. 2019
15:30
TJ Sokol Jaroměř - Josefov
TJ Sokol Stěžery
50
52
11
10
23
18
42
38
skupina A Review
5. kolo 26. 10. 2019
13:30
TJ Sokol Jaroměř - Josefov
TJ Sokol Stěžery
52
45
17
6
27
17
39
33
skupina A Review
7. kolo 9. 11. 2019
15:00
TJ Sokol Jaroměř - Josefov
Válečnice Děčín
58
44
21
8
37
17
50
29
skupina A Review
8. kolo 9. 11. 2019
17:00
TJ Sokol Jaroměř - Josefov
Válečnice Děčín
64
68
10
24
22
37
37
55
skupina A Review
9. kolo 24. 11. 2019
13:30
TJ Sokol Jaroměř - Josefov
BC Wizards DDM P10
73
55
15
15
35
30
46
41
skupina A Review
10. kolo 24. 11. 2019
15:30
TJ Sokol Jaroměř - Josefov
BC Wizards DDM P10
53
64
16
11
29
32
34
55
skupina A Review
11. kolo 7. 12. 2019
09:00
TJ Sokol Stěžery
TJ Sokol Jaroměř - Josefov
56
45
17
14
32
27
38
41
skupina A Review
12. kolo 7. 12. 2019
11:00
TJ Sokol Stěžery
TJ Sokol Jaroměř - Josefov
66
50
15
21
28
33
48
40
skupina A Review
14. kolo 11. 1. 2020
13:00
Válečnice Děčín
TJ Sokol Jaroměř - Josefov
59
55
15
14
31
32
44
44
skupina A Review
13. kolo 11. 1. 2020
11:00
Válečnice Děčín
TJ Sokol Jaroměř - Josefov
55
47
17
13
32
19
40
35
skupina A Review
16. kolo 25. 1. 2020
12:00
BC Wizards DDM P10
TJ Sokol Jaroměř - Josefov
71
41
14
8
32
24
55
32
skupina A Review
15. kolo 25. 1. 2020
10:00
BC Wizards DDM P10
TJ Sokol Jaroměř - Josefov
60
46
14
20
30
30
46
38
skupina A Review
17. kolo 8. 2. 2020
13:30
TJ Sokol Jaroměř - Josefov
TJ Sokol Stěžery
63
76
12
15
25
36
49
53
skupina A Review
18. kolo 8. 2. 2020
15:30
TJ Sokol Jaroměř - Josefov
TJ Sokol Stěžery
59
52
12
20
28
30
46
39
skupina A Review
19. kolo 23. 2. 2020
09:00
TJ Sokol Jaroměř - Josefov
Válečnice Děčín
skupina A Preview
20. kolo 23. 2. 2020
11:00
TJ Sokol Jaroměř - Josefov
Válečnice Děčín
skupina A Preview
21. kolo 7. 3. 2020
13:30
TJ Sokol Jaroměř - Josefov
BC Wizards DDM P10
59
61
13
10
33
28
45
40
skupina A Review
22. kolo 7. 3. 2020
15:30
TJ Sokol Jaroměř - Josefov
BC Wizards DDM P10
67
59
16
14
40
30
52
47
skupina A Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 4 26
2018/19 nadregionální soutěž 2 27
2017/18 nadregionální soutěž 4 21
2015/16 Oblastní přebor juniorek U19 5 24