Michaela Pešková

Národnost
CZE
Ročník narození
2002 - 20 let
Aktuální klub
BK NAPOS Vysoká n.L.
Výška
177 cm

Kariéra

Sezony
13
Zápasy
422
Procento vítězství
75.4%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy Min. B 2B 3B TH TH % F- VAL
2010/11 nejmladší minižáci - SOP nejmladšího minižactva - Sever Sokol Hradec Králové 14 - 0.7 0.4 0 0/0 0.0 - -
2010/11 kvalifikace o účast na MČR nejml. minižákyň - Kvalifikace o účast na MČR nejmladších minižákyň Sokol HK 4 - 0.5 0.3 0 0/0 0.0 - -
2010/11 nejmladší minižáci - o 5. - 8. místo Sokol Hradec Králové 5 - 0.0 0 0 0/0.4 0.0 - -
2011/12 mladší minižákyně U12 - základní část Sokol Nilfisk Hradec Králové 22 - 3.4 1.4 0 0.6/1.3 44.8 - -
2011/12 mladší minižáci U12 - sever Sokol Hradec Králové 4 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - skupina A Sokol Hradec Králové 16 - 9.8 4.7 0 0.4/1 43.8 - -
2011/12 nejmladší minižákyně U11 - základní část Sokol ZVUS Hradec Králové "B" 6 - 6.2 2.7 0 0.8/1.3 62.5 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - P-O 1 Sokol Hradec Králové 4 - 1.3 0.5 0 0.3/1 25.0 - -
2011/12 nejmladší minižáci U11 - finále Sokol Hradec Králové 2 - 3.0 1 0 1/1 100.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - skupina A Sokol ZVUS Hradec Králové 22 - 8.4 4 0 0.4/1.1 36.0 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - skupina A Sokol Nilfisk Hradec Králové 20 - 2.6 1.2 0 0.3/0.5 50.0 - -
2012/13 nejmladší minižákyně U11 - kvalifikace o MČR Sokol Hradec 5 - 18.2 8.8 0 0.6/1.6 37.5 - -
2012/13 mladší minižákyně U12 - kvalifikace o MČR Sokol Hradec 6 - 7.2 3.5 0 0.2/0.5 33.3 - -
2012/13 starší minižákyně U13 - o 1. - 4. místo Sokol Nilfisk Hradec Králové 4 - 2.8 1.3 0 0.3/0.5 50.0 - -
2012/13 mladší minižáci U12 - o 1.-4. místo Sokol ZVUS Hradec Králové 4 - 6.0 2.8 0 0.5/1.3 40.0 - -
2013/14 mladší žáci U14 - sever Sokol Hradec "B" 4 - 16.8 8.3 0 0.3/1.5 16.7 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - zákl. skupina C Sokol ZVUS H. Králové B 12 - 4.6 2 0 0.6/1.5 38.9 - -
2013/14 mladší žákyně U14 - liga sk. B Sokol ZVUS H. Králové B 8 - 3.3 1.6 0 0/0.6 0.0 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - základní MČR 8 - 4.0 1.8 0 0.5/1.3 40.0 - -
2013/14 mladší minižákyně U12 - základní Sokol Hradec 6 - 15.0 7 0 1/2.7 37.5 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - předkolo A MČR 3 - 4.7 1.7 0 1.3/3 44.4 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Mistrovství ČR sk. B MČR 3 - 0.7 0.3 0 0/0 0.0 - -
2013/14 starší minižákyně U13 - Mistrovství ČR o 1.-4. místo MČR 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - skupina C Sokol ZVUS H. Králové 14 - 6.9 3.1 0 0.8/1.8 44.0 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - extraliga sk. B Sokol ZVUS H. Králové 4 - 3.5 1.5 0 0.5/1.5 33.3 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - základní Sokol Hradec Králové 4 - 11.3 5.3 0 0.8/1.3 60.0 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - play-off Sokol ZVUS H. Králové 2 - 4.5 2 0 0.5/2.5 20.0 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - MČR-skupina A Sokol ZVUS H. Králové 3 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2014/15 mladší žákyně U14 - MČR o 1.- 4. místo Sokol ZVUS H. Králové 2 - 1.0 0.5 0 0/0 0.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - předkolo A Sokol Hradec 3 - 7.0 3.3 0 0.3/1.7 20.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - MČR-skupina A Sokol Hradec 3 - 3.3 1 0 1.3/2.7 50.0 - -
2014/15 starší minižákyně U13 - MČR o 1. - 4. místo Sokol Hradec 2 - 2.0 1 0 0/0 0.0 - -
2015/16 starší žákyně U15 - základní skupina B Sokol ZVUS H. Králové 7 - 5.1 2.3 0 0.6/0.9 66.7 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - základní skupina B Sokol ZVUS H. Králové 18 - 14.8 7.1 0 0.6/0.8 71.4 - -
2015/16 starší žákyně U15 - extraliga Sokol ZVUS H. Králové 7 - 0.9 0.4 0 0/0.3 0.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - Předkolo MČR B Sokol ZVUS H. Králové 3 - 8.3 2.7 0.3 2/2 100.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - MČR skupina B Sokol ZVUS H. Králové 3 - 7.3 3 0 1.3/2.7 50.0 - -
2015/16 mladší žákyně U14 - MČR o 5.-8. místo Sokol ZVUS H. Králové 2 - 4.0 2 0 0/0 0.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Skupina C Sokol ZVUS H. Králové 14 - 12.9 6 0.1 0.6/1.4 47.4 - -
2016/17 starší žákyně U15 - Extraliga Sokol ZVUS H. Králové 16 - 9.8 4.3 0.1 1.1/1.6 69.2 - -
2016/17 starší žákyně U15 - MČR skupina A Sokol ZVUS H. Králové 3 - 4.0 2 0 0/0.3 0.0 - -
2016/17 starší žákyně U15 - MČR o 1. - 4. místo Sokol ZVUS H. Králové 2 - 7.5 3 0 1.5/2 75.0 - -
2017/18 kadetky U17 - základní část Sokol Nilfisk H. Králové 20 4.4 0.8 0.3 /1.3 0.1 0.1/0.1 50.0 0.5 -0.1
2017/18 kadetky U17 - play-off Sokol Nilfisk H. Králové 4 1.8 0.5 0 /0.5 0 0.5/0.5 100.0 0.3 0.3
2018/19 juniorky U19 - základní část Sokol Nilfisk H. Králové 2 11.5 5.5 1.5 /4 0.5 1/1 100.0 - 6.0
2018/19 kadetky U17 - základní část Sokol Nilfisk H. Králové 18 10.9 3.7 1.7 /3.7 0.1 0.2/0.6 36.4 1.3 2.9
2018/19 juniorky U19 - skupina B TJ Sokol Jaroměř - Josefov 11 - 12.5 5.2 0.2 1.6/2.5 66.7 - -
2018/19 kadetky U17 - play-off Sokol Nilfisk H. Králové 4 4.3 0.0 0 /1 0 0/0 0.0 0.3 -
2018/19 juniorky U19 - skupina B - Final 4 TJ Sokol Jaroměř - Josefov 1 - 13.0 5 1 0/0 0.0 - -
2018/19 juniorky U19 - skupina B - o 3.místo TJ Sokol Jaroměř - Josefov 1 - 10.0 5 0 0/2 0.0 - -
2018/19 kadetky U17 - Mistrovství ČR Sokol Nilfisk H. Králové 2 3.5 0.0 0 /1.5 0 0/0 0.0 0.5 -1.5
2019/20 ženy - základní BK NAPOS Vysoká n.L. 14 - 3.4 1.4 0.1 0.2/0.4 60.0 - -
2019/20 juniorky U19 - skupina A TJ Sokol Jaroměř - Josefov 20 - 13.7 4.2 1.4 1.2/2.1 57.1 - -
2020/21 ženy - základní BK NAPOS Vysoká n.L. 2 - 10.0 4.5 0 1/1.5 66.7 - -
2021/22 ženy - základní BK NAPOS Vysoká n.L. 19 - 9.0 3.3 0.4 1.2/1.6 74.2 - -
2021/22 ženy - Final 4 BK NAPOS Vysoká n.L. 1 - 8.0 2 1 1/1 100.0 - -
2021/22 ženy - finále BK NAPOS Vysoká n.L. 1 - 12.0 1 3 1/2 50.0 - -
2022/23 ženy - základní BK NAPOS Vysoká n.L. 6 - 7.8 2.8 0.5 0.7/1.2 57.1 - -
Průměr za kariéru 32.5 0.8 6.6 2.8 0.1 0.5/1.1 171.2 1.1 0.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 2 Sokol Hradec "B" 15. 10. 2022
2B body 4 Kanonýři Josefov 1. 10. 2022
3B body 1 Sokol Nová Paka 20. 11. 2022
Body 12 Kanonýři Josefov 1. 10. 2022

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 7 Sokol Kladno 22. 1. 2017 2016/17
2B body 16 BK Prosek 9. 1. 2016 2015/16
3B body 4 Wizards P10 24. 11. 2019 2019/20
Obranné doskoky 6 BK Havířov 9. 2. 2019 2018/19
Útočné doskoky 3 BK Havířov 21. 10. 2018 2018/19
Doskoky celkem 9 BK Havířov 9. 2. 2019 2018/19
Body 32 BK Prosek 9. 1. 2016 2015/16
Užitečnost 15 BK Havířov 21. 10. 2018 2018/19
Asistence 4 BK Havířov 21. 10. 2018 2018/19
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
1. 10. 2022 základní Kanonýři Josefov 12 4 1 1/3 33.3
2. 10. 2022 základní BK Loko Trutnov "B" 4 2 0 0/0 0
15. 10. 2022 základní Sokol Hradec "B" 11 3 1 2/2 100.0
16. 10. 2022 základní TJ Sokol Stěžery 8 4 0 0/0 0
5. 11. 2022 základní BK Přelouč 5 2 0 1/2 50.0
20. 11. 2022 základní Sokol Nová Paka 7 2 1 0/0 0
Celkem 6 47 17 3 4/7 57.1
Průměr 6 7.8 2.8 0.5 0.7/1.2 57.1
Soupeř Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % F-
Válečnice Děčín 6 0:00 10.8 3.7 0.0 0.8 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Kanonýři Josefov 4 0:00 12.8 5.5 0.0 0.3 0.0 1.0/1.8 57.1 1.0
Panter Javorník 2 0:00 23.0 11.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Studánka Pardubice 7 0:00 6.6 3.0 0.0 0.0 0.0 0.6/0.9 66.7 1.1
KMČR 2 0:00 22.0 10.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Sokol Nová Paka 4 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.3
BK Studánka Pardubic 5 0:00 7.8 3.8 0.0 0.0 0.0 0.2/0.6 33.3 1.4
BSK TJ Jičín 4 0:00 8.8 3.3 0.0 0.5 0.0 0.8/0.8 100.0 2.5
USK Praha 2 0:00 17.5 8.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Sokol Kladno 2 0:00 17.5 7.0 0.0 0.0 0.0 3.5/4.5 77.8 1.5
BSK TJ Jičín 4 0:00 8.3 3.8 0.0 0.0 0.0 0.8/1.3 60.0 1.5
SBŠ Ostrava 4 0:00 8.0 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 2.8
Sokol Hradec "B" 6 0:00 5.3 0.8 0.0 0.8 0.0 1.2/1.3 87.5 1.5
TJ Sokol Stěžery 4 0:00 7.8 3.3 0.0 0.3 0.0 0.5/1.0 50.0 0.8
TJ Pardubičky 3 0:00 10.3 4.7 0.0 0.0 0.0 1.0/1.7 60.0 2.3
TJ Sokol Nusle 2 0:00 15.0 7.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
BK KARA Trutnov 6 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.3/0.8 40.0 0.7
BSK Continental TJ J 2 0:00 14.5 7.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 -
KP Brno 2 0:00 13.5 6.0 0.0 0.0 0.0 1.5/4.0 37.5 0.5
SŠMH Brno 5 0:00 5.4 1.8 0.0 0.2 0.0 1.2/2.0 60.0 0.8
Slovan Litoměřice 2 0:00 12.5 6.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
HB Basket 3 0:00 7.7 3.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 1.3
BA Sparta Praha 3 0:00 7.7 3.7 0.0 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.0
BKj. Kralupy n.V. 3 0:00 7.7 3.0 0.0 0.3 0.0 0.7/0.7 100.0 2.3
Sokol PP Hradec Králové 6 0:00 3.7 1.8 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Přelouč 3 0:00 7.3 1.7 0.0 0.7 0.0 2.0/3.0 66.7 1.7
SŠMH Brno 3 0:00 7.3 3.7 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0 1.0
BK Havířov 3 16:28 7.0 3.3 41.7 0.0 0.0 0.3/1.0 33.3 1.3
Studánka Pardubice 3 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.3 75.0 1.0
OSK Olomouc 2 0:00 10.5 5.0 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.5
Basket Slovanka 4 0:00 5.0 2.3 0.0 0.0 0.0 0.5/0.8 66.7 1.8
Loko Trutnov 1 0:00 19.0 9.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
USK Praha 2 0:00 9.5 4.5 0.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
BK Loko Trutnov "B" 3 0:00 6.0 2.0 0.0 0.3 0.0 1.0/1.3 75.0 2.0
BK Strakonice 3 0:00 5.7 2.7 0.0 0.0 0.0 0.3/1.7 20.0 1.7
BKHAV 2 0:00 8.0 3.5 0.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Sokol Nová Paka 3 0:00 5.0 2.0 0.0 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0 1.7
BK Žďár n. S. 4 0:00 3.8 1.5 0.0 0.0 0.0 0.8/2.0 37.5 2.8
BK Pce 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/2.5 40.0 0.5
BSK Jičín 2 0:00 7.0 3.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
Studánka Pardubice 4 9:49 3.5 1.3 50.0 0.3 50.0 0.3/1.0 25.0 -
KP Brno B 2 0:00 7.0 3.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 -
SŠB Pardubice 2 0:00 6.5 2.5 0.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
Basket Ostrava 2 0:00 6.0 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SBŠ Ostrava 2 15:45 6.0 3.0 54.5 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0 2.5
HB Basket Praha 1 0:00 11.0 4.0 0.0 0.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
Sokol Nusle 1 17:46 11.0 3.0 37.5 1.0 100.0 2.0/2.0 100.0 -
Sokol ZVUS H. Králové 2 0:00 5.5 2.0 0.0 0.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
BA K. Vary 2 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Basket Slovanka 2 0:00 4.5 2.0 0.0 0.0 0.0 0.5/2.5 20.0 -
BK Strakonice 2 13:45 4.5 2.0 50.0 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 3.5
Loko Trutnov 2 0:00 3.5 1.5 0.0 0.0 0.0 0.5/0.5 100.0 1.0
Valosun KP Brno 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BK Frýdek-Místek 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
HB Basket Praha 2 0:00 3.0 1.5 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
SBŠ Ostrava U14 3 0:00 2.0 0.7 0.0 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 1.3
HB Basket 4 3:44 1.5 0.8 50.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
KP Brno 4 6:07 1.3 0.5 66.7 0.0 0.0 0.3/0.3 100.0 1.5
BK Lvice Litoměřice 1 0:00 5.0 2.0 0.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 4.0
Žabiny Brno 4 5:48 1.3 0.5 28.6 0.0 0.0 0.3/0.5 50.0 0.5
Loko Krnov 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.0
SBŠ Ostrava U13 2 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 3.5
Basket Slovanka 1 0:00 3.0 1.0 0.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Sokol Kladno 1 0:00 2.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Sparta 4 4:59 0.5 0.3 14.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.8
USK Praha 3 10:04 0.7 0.3 14.3 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.3
Loko Trutnov 10 2:31 0.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.2/0.2 100.0 0.2
Studánka Pardubice 1 4:54 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Basket Slovanka 5 1:29 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.2
Basket Ostrava 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Sokol Hradec Králové "B" 1 0:00 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -