Mattoni NBL

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2013/14

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 5
Ariete Prostějov
SLUNETA Ústí nad Labem
12. 10. 2013
17:00
Sportcentrum DDM 1 Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Michal Komprs
Vilém Cígler
84
62
27
16
43
32
61
46
Review
základní část 1. kolo 1
BC Farfallino Kolín
ERA Basketball Nymburk
12. 10. 2013
17:45
SOU Spojů Kolín Jan Hošek
Jakub Kec
Jan Jeřáb
Petr Andrle 61
83
25
18
40
43
52
63
Review
základní část 1. kolo 3
BK Lions Jindřichův Hradec
NH Ostrava
12. 10. 2013
18:00
Městská sportovní hala Marek Vondráček
Tomáš Benda
Petr Znamínko
Pavel Volejník 71
87
17
20
32
45
50
65
Review
základní část 1. kolo 4
BK Opava
USK Praha
12. 10. 2013
18:00
Víceúčelová hala Opava Robert Paulík
Antonín Kapl
Ondřej Remenec
Jiří Leun
81
68
17
22
38
34
58
48
Review
základní část 1. kolo 2
BK Děčín
BK KVIS Pardubice
12. 10. 2013
18:15
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Stanislav Kučera
Jan Karásek
Rudolf Výborný
80
67
22
16
40
29
65
47
Review
základní část 1. kolo 6
Tuři Svitavy
mmcité Brno
12. 10. 2013
18:30
SH Na Střelnici Petr Hruša
Jan Baloun
Tomáš Linhart
Pavel Hlaváček
70
62
15
19
33
29
51
46
Review
základní část 2. kolo 10
NH Ostrava
BK Opava
16. 10. 2013
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Petr Nejezchleb
Pavel Večeřa
Zdeněk Latík
93
92
26
29
55
51
76
68
Review
základní část 2. kolo 12
BC Farfallino Kolín
BK Děčín
16. 10. 2013
17:45
SOU Spojů Kolín Robert Paulík
Ivor Matějek
Antonín Kapl
Josef Matějček 73
82
19
29
31
50
52
67
Review
základní část 2. kolo 7
ERA Basketball Nymburk
mmcité Brno
10. 1. 2014
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Petr Hruša
Jakub Kec
Tomáš Linhart
Pavel Hlaváček
95
55
26
13
47
33
69
44
Review
základní část 2. kolo 8
SLUNETA Ústí nad Labem
Tuři Svitavy
16. 10. 2013
18:00
Sportcentrum SLUNETA Jan Hošek
Václav Galajda
Jakub Kec
Rudolf Výborný 67
73
16
19
33
36
48
55
Review
základní část 2. kolo 11
BK KVIS Pardubice
BK Lions Jindřichův Hradec
16. 10. 2013
18:00
enteria arena Petr Hruša
Petr Znamínko
David Heinrich
Zdeněk Ringsmuth
94
82
24
24
51
46
73
67
Review
základní část 2. kolo 9
USK Praha
Ariete Prostějov
16. 10. 2013
19:00
SH Folimanka Václav Lukeš
Ilona Kučerová
Tomáš Benda
Pavel Volejník 72
77
17
20
34
40
49
54
Review
základní část 3. kolo 17
Tuři Svitavy
USK Praha
19. 10. 2013
16:30
SH Na Střelnici Stanislav Kučera
Marek Vondráček
Petr Znamínko
Petr Andrle 84
88
19
27
47
44
64
69
Review
základní část 3. kolo 16
Ariete Prostějov
NH Ostrava
19. 10. 2013
17:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Hruša
Robert Paulík
Michal Komprs
Zdeněk Latík
98
77
20
21
48
42
71
62
Review
základní část 3. kolo 13
BK Děčín
ERA Basketball Nymburk
20. 12. 2013
18:00
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Václav Lukeš
Ilona Kučerová
Rudolf Výborný 72
80
18
23
39
42
51
61
Review
základní část 3. kolo 14
BK Lions Jindřichův Hradec
BC Farfallino Kolín
19. 10. 2013
18:00
Městská sportovní hala Václav Lukeš
Jan Karásek
Jan Jeřáb
Pavel Hlaváček
78
77
20
23
32
41
59
58
Review
základní část 3. kolo 15
BK Opava
BK KVIS Pardubice
19. 10. 2013
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Ivor Matějek
Tomáš Holubek
Jiří Leun 71
92
13
15
29
48
52
65
Review
základní část 3. kolo 18
mmcité Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
19. 10. 2013
18:30
SH Morenda Robert Vyklický
Antonín Kapl
Lukáš Kapaňa
Zdeněk Ringsmuth 76
89
26
25
45
50
62
73
Review
základní část 4. kolo 21
NH Ostrava
Tuři Svitavy
23. 10. 2013
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Vlastimil Kurz
Petr Nejezchleb
Zdeněk Ringsmuth 79
93
22
17
42
39
61
62
Review
základní část 4. kolo 23
BC Farfallino Kolín
BK Opava
23. 10. 2013
17:45
SOU Spojů Kolín Robert Vyklický
Petr Znamínko
Tomáš Benda
Martin Kučera 77
86
11
19
33
37
58
58
Review
základní část 4. kolo 19
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
17. 1. 2014
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Ivo Dolinek
Petr Znamínko
Tomáš Linhart
Zdeněk Ringsmuth
89
41
26
6
47
17
65
32
Review
základní část 4. kolo 22
BK KVIS Pardubice
Ariete Prostějov
23. 10. 2013
18:00
enteria arena Václav Lukeš
Robert Paulík
Pavel Večeřa
Petr Andrle 73
77
25
22
39
33
54
50
63
63
Review
základní část 4. kolo 24
BK Děčín
BK Lions Jindřichův Hradec
23. 10. 2013
18:00
Sportcentrum ČEZ Stanislav Kučera
Jan Hošek
Ilona Kučerová
Pavel Volejník
97
70
26
18
44
30
75
49
Review
základní část 4. kolo 20
USK Praha
mmcité Brno
23. 10. 2013
19:00
SH Folimanka Marek Vondráček
Jan Karásek
David Heinrich
Josef Matějček
82
75
19
23
43
33
60
58
Review
základní část 5. kolo 27
Ariete Prostějov
BC Farfallino Kolín
26. 10. 2013
17:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Petr Nejezchleb
Tomáš Holubek
Zdeněk Latík
82
55
27
10
43
25
62
39
Review
základní část 5. kolo 30
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
26. 10. 2013
17:00
Sportcentrum SLUNETA Stanislav Kučera
Ilona Kučerová
Petr Znamínko
Rudolf Výborný
79
64
23
11
47
30
70
49
Review
základní část 5. kolo 25
BK Lions Jindřichův Hradec
ERA Basketball Nymburk
26. 1. 2014
18:00
Městská sportovní hala Václav Lukeš
Jakub Kec
Petr Blahout
Zdeněk Latík 83
96
25
28
43
56
62
77
Review
základní část 5. kolo 26
BK Opava
BK Děčín
26. 10. 2013
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Michal Komprs
Jiří Leun
80
76
28
21
45
37
70
50
Review
základní část 5. kolo 28
Tuři Svitavy
BK KVIS Pardubice
26. 10. 2013
18:00
SH Na Střelnici Jan Hošek
Antonín Kapl
Tomáš Linhart
Zdeněk Ringsmuth 64
84
11
20
35
41
51
64
Review
základní část 5. kolo 29
mmcité Brno
NH Ostrava
26. 10. 2013
18:30
SH Morenda Marek Vondráček
Tomáš Benda
Ondřej Remenec
Vilém Cígler
88
79
26
28
44
48
65
61
Review
základní část 6. kolo 32
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
30. 10. 2013
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Ivor Matějek
Lukáš Kapaňa
Vilém Cígler
95
61
21
17
44
27
61
48
Review
základní část 6. kolo 34
BC Farfallino Kolín
Tuři Svitavy
30. 10. 2013
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Stanislav Kučera
Jakub Kec
Petr Andrle
91
76
17
20
43
32
66
53
Review
základní část 6. kolo 31
ERA Basketball Nymburk
USK Praha
6. 12. 2013
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Vyklický
Petr Nejezchleb
Michal Komprs
Pavel Hlaváček
69
50
23
17
43
29
58
39
Review
základní část 6. kolo 33
BK KVIS Pardubice
mmcité Brno
30. 10. 2013
18:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Hošek
Marek Vondráček
Tomáš Linhart
Zdeněk Latík
93
74
19
24
43
41
73
56
Review
základní část 6. kolo 35
BK Děčín
Ariete Prostějov
30. 10. 2013
18:00
Sportcentrum ČEZ Petr Hruša
Ilona Kučerová
Jan Jeřáb
Josef Matějček
88
77
24
19
44
34
64
59
Review
základní část 6. kolo 36
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Opava
30. 10. 2013
19:00
Městská sportovní hala Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Pavel Večeřa
Zdeněk Ringsmuth
93
79
22
13
39
35
64
58
Review
základní část 7. kolo 38
Ariete Prostějov
BK Lions Jindřichův Hradec
2. 11. 2013
17:00
Sportcentrum DDM 1 Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Tomáš Holubek
Jiří Leun
90
58
20
21
44
31
66
46
Review
základní část 7. kolo 39
Tuři Svitavy
BK Děčín
2. 11. 2013
17:00
SH Na Střelnici Jan Hošek
Jakub Kec
Jan Jeřáb
Pavel Volejník 74
81
16
15
37
43
53
59
Review
základní část 7. kolo 42
USK Praha
NH Ostrava
2. 11. 2013
17:30
SH Folimanka Robert Vyklický
Jan Baloun
David Heinrich
Zdeněk Ringsmuth 55
70
13
12
22
32
40
50
Review
základní část 7. kolo 37
BK Opava
ERA Basketball Nymburk
21. 3. 2014
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivor Matějek
Petr Nejezchleb
Tomáš Holubek
Zdeněk Ringsmuth 68
77
13
12
34
28
51
45
Review
základní část 7. kolo 41
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
2. 11. 2013
18:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Stanislav Kučera
Marek Vondráček
Lukáš Kapaňa
Martin Kučera
84
69
12
22
36
39
64
57
Review
základní část 7. kolo 40
mmcité Brno
BC Farfallino Kolín
2. 11. 2013
18:30
SH Morenda Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Ondřej Remenec
Vilém Cígler 80
85
14
20
41
41
56
59
Review
základní část 8. kolo 45
BC Farfallino Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
6. 11. 2013
17:45
SOU Spojů Kolín Jan Hošek
Petr Znamínko
Petr Blahout
Josef Matějček 73
83
18
15
41
34
55
58
Review
základní část 8. kolo 43
ERA Basketball Nymburk
NH Ostrava
8. 4. 2014
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Ivo Dolinek
Jan Hošek
Václav Galajda
Josef Matějček
87
53
29
15
47
26
69
39
Review
základní část 8. kolo 44
BK KVIS Pardubice
USK Praha
6. 11. 2013
18:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Ivor Matějek
Petr Nejezchleb
Pavel Večeřa
Zdeněk Ringsmuth
86
80
23
26
41
45
68
65
Review
základní část 8. kolo 46
BK Děčín
mmcité Brno
6. 11. 2013
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Jan Karásek
Tomáš Linhart
Rudolf Výborný
84
57
31
15
50
25
69
40
Review
základní část 8. kolo 48
BK Opava
Ariete Prostějov
6. 11. 2013
18:00
Víceúčelová hala Opava Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Lukáš Kapaňa
Jiří Leun
89
71
18
16
46
39
65
62
Review
základní část 8. kolo 47
BK Lions Jindřichův Hradec
Tuři Svitavy
6. 11. 2013
19:00
Městská sportovní hala Marek Vondráček
Václav Galajda
Tomáš Benda
Pavel Volejník
99
83
26
20
47
40
75
67
Review
základní část 9. kolo 52
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Děčín
10. 11. 2013
17:00
Sportcentrum SLUNETA Václav Lukeš
Jakub Kec
Jan Jeřáb
Pavel Hlaváček
81
64
23
17
45
33
68
41
Review
základní část 9. kolo 53
USK Praha
BC Farfallino Kolín
9. 11. 2013
17:30
SH Folimanka Stanislav Kučera
Marek Vondráček
Petr Znamínko
Pavel Hlaváček
93
90
18
22
37
44
61
67
83
83
Review
základní část 9. kolo 54
NH Ostrava
BK KVIS Pardubice
9. 11. 2013
17:30
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Ondřej Remenec
Jiří Leun
98
84
25
18
48
39
75
58
Review
základní část 9. kolo 50
Tuři Svitavy
BK Opava
9. 11. 2013
18:00
SH Na Střelnici Jan Hošek
Jan Baloun
Michal Komprs
Petr Andrle 73
78
20
13
37
35
56
54
Review
základní část 9. kolo 51
mmcité Brno
BK Lions Jindřichův Hradec
9. 11. 2013
18:30
SH Morenda Petr Hruša
Antonín Kapl
Tomáš Holubek
Vilém Cígler
82
67
18
13
31
32
53
59
Review
základní část 9. kolo 49
Ariete Prostějov
ERA Basketball Nymburk
30. 3. 2014
19:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Stanislav Kučera
Jan Hošek
Vilém Cígler 66
82
9
28
37
47
52
67
Review
základní část 10. kolo 56
BC Farfallino Kolín
NH Ostrava
13. 11. 2013
17:45
SOU Spojů Kolín Jan Hošek
Ilona Kučerová
Jan Baloun
Pavel Volejník
84
65
18
10
39
31
60
57
Review
základní část 10. kolo 55
ERA Basketball Nymburk
BK KVIS Pardubice
24. 1. 2014
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Stanislav Kučera
Vlastimil Kurz
Pavel Večeřa
Zdeněk Ringsmuth
93
55
24
17
46
29
72
35
Review
základní část 10. kolo 57
BK Děčín
USK Praha
13. 11. 2013
18:00
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Václav Lukeš
Jan Karásek
Martin Kučera 78
79
17
14
37
37
57
55
Review
základní část 10. kolo 59
BK Opava
mmcité Brno
13. 11. 2013
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Lukáš Kapaňa
Pavel Hlaváček
104
55
24
13
51
25
83
37
Review
základní část 10. kolo 60
Ariete Prostějov
Tuři Svitavy
13. 11. 2013
18:00
Sportcentrum DDM 1 Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Michal Komprs
Zdeněk Latík
77
63
17
17
34
35
53
54
Review
základní část 10. kolo 58
BK Lions Jindřichův Hradec
SLUNETA Ústí nad Labem
13. 11. 2013
19:00
Městská sportovní hala Marek Vondráček
Václav Galajda
Petr Blahout
Zdeněk Ringsmuth 90
100
17
32
37
58
67
77
Review
základní část 11. kolo 66
BK KVIS Pardubice
BC Farfallino Kolín
16. 11. 2013
13:00
enteria arena Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Petr Nejezchleb
Martin Kučera
81
68
22
15
46
33
59
46
Review
základní část 11. kolo 61
Tuři Svitavy
ERA Basketball Nymburk
6. 4. 2014
17:00
SH Na Střelnici Robert Vyklický
Vlastimil Kurz
Jan Baloun
Petr Andrle 88
93
19
13
40
38
56
60
82
82
Review
základní část 11. kolo 63
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
17. 11. 2013
17:00
Sportcentrum SLUNETA Marek Vondráček
Jakub Kec
Tomáš Benda
Rudolf Výborný
70
68
18
19
29
39
50
52
Review
základní část 11. kolo 64
USK Praha
BK Lions Jindřichův Hradec
16. 11. 2013
17:30
SH Folimanka Stanislav Kučera
Petr Znamínko
David Heinrich
Josef Matějček 75
84
22
24
34
40
58
56
Review
základní část 11. kolo 65
NH Ostrava
BK Děčín
16. 11. 2013
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Pavel Večeřa
Jiří Leun 68
80
15
23
32
42
46
64
Review
základní část 11. kolo 62
mmcité Brno
Ariete Prostějov
16. 11. 2013
18:30
SH Morenda Robert Vyklický
Jan Baloun
Tomáš Holubek
Vilém Cígler 66
91
16
34
40
51
53
82
Review
základní část 12. kolo 69
NH Ostrava
BK Lions Jindřichův Hradec
20. 11. 2013
17:30
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Petr Nejezchleb
Zdeněk Latík
100
78
27
22
47
38
75
59
Review
základní část 12. kolo 67
ERA Basketball Nymburk
BC Farfallino Kolín
28. 2. 2014
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Vyklický
Jan Hošek
Václav Galajda
Zdeněk Ringsmuth
78
66
23
23
39
43
53
50
Review
základní část 12. kolo 68
BK KVIS Pardubice
BK Děčín
20. 11. 2013
18:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Ivor Matějek
Jan Baloun
Jan Jeřáb
Zdeněk Ringsmuth
98
77
25
17
51
33
70
53
Review
základní část 12. kolo 70
USK Praha
BK Opava
20. 11. 2013
18:00
SH Folimanka Stanislav Kučera
Václav Galajda
Petr Znamínko
Pavel Volejník 81
95
21
20
33
48
56
66
Review
základní část 12. kolo 71
SLUNETA Ústí nad Labem
Ariete Prostějov
20. 11. 2013
18:00
Sportcentrum SLUNETA Jan Hošek
Jakub Kec
Tomáš Linhart
Rudolf Výborný
77
61
15
17
32
40
54
51
Review
základní část 12. kolo 72
mmcité Brno
Tuři Svitavy
20. 11. 2013
18:30
SH Morenda Marek Vondráček
Antonín Kapl
Ondřej Remenec
Petr Andrle 69
84
23
15
36
41
55
59
Review
základní část 13. kolo 76
BK Opava
NH Ostrava
24. 11. 2013
13:15
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Petr Nejezchleb
Pavel Večeřa
Zdeněk Ringsmuth
95
78
25
26
43
46
71
63
Review
základní část 13. kolo 75
Ariete Prostějov
USK Praha
24. 11. 2013
17:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Zdeněk Latík
87
70
19
16
46
33
67
49
Review
základní část 13. kolo 78
BK Děčín
BC Farfallino Kolín
22. 11. 2013
17:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Jan Hošek
Jakub Kec
Pavel Volejník
88
67
13
25
34
39
60
51
Review
základní část 13. kolo 74
Tuři Svitavy
SLUNETA Ústí nad Labem
23. 11. 2013
18:00
SH Na Střelnici Petr Hruša
Stanislav Kučera
Michal Komprs
Petr Andrle
94
84
24
21
36
41
70
59
Review
základní část 13. kolo 77
BK Lions Jindřichův Hradec
BK KVIS Pardubice
23. 11. 2013
18:00
Městská sportovní hala Jan Hošek
Jakub Kec
Petr Blahout
Vilém Cígler
83
71
14
17
38
28
60
46
Review
základní část 13. kolo 73
mmcité Brno
ERA Basketball Nymburk
22. 11. 2013
18:30
SH Morenda Marek Vondráček
Tomáš Holubek
Lukáš Kapaňa
Pavel Hlaváček 66
94
12
27
19
51
44
76
Review
základní část 14. kolo 82
NH Ostrava
Ariete Prostějov
27. 11. 2013
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivor Matějek
Antonín Kapl
Lukáš Kapaňa
Jiří Leun 61
79
22
20
34
47
54
66
Review
základní část 14. kolo 80
BC Farfallino Kolín
BK Lions Jindřichův Hradec
27. 11. 2013
17:45
SOU Spojů Kolín Ivo Dolinek
Marek Vondráček
Jan Jeřáb
Josef Matějček
94
58
31
10
53
27
76
45
Review
základní část 14. kolo 79
ERA Basketball Nymburk
BK Děčín
7. 3. 2014
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Pavel Večeřa
Pavel Hlaváček
96
61
30
12
55
26
70
43
Review
základní část 14. kolo 81
BK KVIS Pardubice
BK Opava
27. 11. 2013
18:00
Spotovní areál Jičín-velká hala Jan Hošek
Jan Baloun
Tomáš Linhart
Zdeněk Ringsmuth
77
57
18
14
36
36
58
45
Review
základní část 14. kolo 83
USK Praha
Tuři Svitavy
28. 11. 2013
18:00
SH Folimanka Petr Hruša
Ilona Kučerová
Jan Baloun
Pavel Hlaváček
88
71
24
17
44
33
59
53
Review
základní část 14. kolo 84
SLUNETA Ústí nad Labem
mmcité Brno
27. 11. 2013
18:00
Sportcentrum SLUNETA Václav Lukeš
Petr Znamínko
Tomáš Benda
Rudolf Výborný
89
70
18
16
41
27
69
51
Review
základní část 15. kolo 88
Ariete Prostějov
BK KVIS Pardubice
1. 12. 2013
17:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Ivor Matějek
Lukáš Kapaňa
Zdeněk Latík
94
74
15
21
36
41
70
58
Review
základní část 15. kolo 90
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Děčín
30. 11. 2013
17:15
Městská sportovní hala Robert Vyklický
Václav Lukeš
Tomáš Linhart
Pavel Volejník 73
85
10
23
26
50
43
70
Review
základní část 15. kolo 85
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
7. 10. 2013
18:00
Sportcentrum SLUNETA Robert Vyklický
Jan Baloun
Petr Blahout
Zdeněk Ringsmuth 54
99
8
18
20
41
36
73
Review
základní část 15. kolo 89
BK Opava
BC Farfallino Kolín
30. 11. 2013
18:00
Víceúčelová hala Opava Stanislav Kučera
Vlastimil Kurz
Tomáš Holubek
Jiří Leun 67
69
21
20
40
35
58
52
Review
základní část 15. kolo 86
mmcité Brno
USK Praha
30. 11. 2013
18:30
SH Morenda Petr Hruša
Antonín Kapl
Ondřej Remenec
Vilém Cígler 63
87
13
22
29
44
44
62
Review
základní část 15. kolo 87
Tuři Svitavy
NH Ostrava
30. 11. 2013
20:00
SH Na Střelnici Jan Hošek
Ivor Matějek
David Heinrich
Pavel Hlaváček 66
69
13
23
33
34
49
53
Review
základní část 16. kolo 95
NH Ostrava
mmcité Brno
4. 12. 2013
17:30
SH Ostrava-Tatran Marek Vondráček
Antonín Kapl
Ondřej Remenec
Zdeněk Latík
93
76
27
19
50
44
74
63
Review
základní část 16. kolo 93
BC Farfallino Kolín
Ariete Prostějov
4. 12. 2013
17:45
SOU Spojů Kolín Ivor Matějek
Ilona Kučerová
Jan Jeřáb
Zdeněk Ringsmuth 55
78
14
18
28
40
47
59
Review
základní část 16. kolo 91
ERA Basketball Nymburk
BK Lions Jindřichův Hradec
25. 10. 2013
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Václav Lukeš
Václav Galajda
Jan Karásek
Pavel Hlaváček
104
43
26
13
55
23
84
34
Review
základní část 16. kolo 92
BK Děčín
BK Opava
4. 12. 2013
18:00
Sportcentrum ČEZ Jan Hošek
Petr Znamínko
Tomáš Benda
Josef Matějček 77
79
14
12
34
28
51
58
Review
základní část 16. kolo 94
BK KVIS Pardubice
Tuři Svitavy
4. 12. 2013
18:00
enteria arena Vlastimil Kurz
Václav Galajda
Pavel Večeřa
Petr Andrle
83
59
17
14
36
29
63
42
Review
základní část 16. kolo 96
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
4. 12. 2013
18:00
SH Folimanka Robert Paulík
Jan Baloun
David Heinrich
Pavel Volejník 83
90
26
22
41
43
60
64
Review
základní část 17. kolo 98
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
8. 12. 2013
17:00
Sportcentrum SLUNETA Václav Lukeš
Stanislav Kučera
Ilona Kučerová
Rudolf Výborný
86
65
16
17
47
32
72
51
Review
základní část 17. kolo 101
Ariete Prostějov
BK Děčín
8. 12. 2013
17:00
Sportcentrum DDM 1 Ivor Matějek
Marek Vondráček
Jakub Kec
Zdeněk Latík 76
80
18
17
39
37
52
58
Review
základní část 17. kolo 97
USK Praha
ERA Basketball Nymburk
2. 1. 2014
18:00
SH Folimanka Robert Vyklický
Jan Baloun
David Heinrich
Pavel Hlaváček 49
115
3
28
21
55
35
83
Review
základní část 17. kolo 100
Tuři Svitavy
BC Farfallino Kolín
7. 12. 2013
18:00
SH Na Střelnici Petr Hruša
Antonín Kapl
Lukáš Kapaňa
Pavel Hlaváček 76
79
15
17
34
40
58
54
Review
základní část 17. kolo 102
BK Opava
BK Lions Jindřichův Hradec
7. 12. 2013
18:00
Víceúčelová hala Opava Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Pavel Večeřa
Jiří Leun
101
63
28
18
53
32
74
44
Review
základní část 17. kolo 99
mmcité Brno
BK KVIS Pardubice
7. 12. 2013
18:30
SH Morenda Ivo Dolinek
Jan Hošek
Tomáš Holubek
Vilém Cígler 76
82
23
22
47
40
62
58
Review
základní část 18. kolo 108
NH Ostrava
USK Praha
11. 12. 2013
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivor Matějek
Petr Nejezchleb
Michal Komprs
Jiří Leun
104
70
26
12
48
28
76
50
Review
základní část 18. kolo 106
BC Farfallino Kolín
mmcité Brno
11. 12. 2013
17:45
SOU Spojů Kolín Stanislav Kučera
Jan Baloun
Petr Znamínko
Pavel Hlaváček
86
82
19
25
39
48
62
68
Review
základní část 18. kolo 103
ERA Basketball Nymburk
BK Opava
31. 1. 2014
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Ivo Dolinek
Ilona Kučerová
David Heinrich
Josef Matějček
94
65
24
19
48
34
69
45
Review
základní část 18. kolo 105
BK Děčín
Tuři Svitavy
11. 12. 2013
18:00
Sportcentrum ČEZ Marek Vondráček
Václav Galajda
Petr Blahout
Josef Matějček
99
79
28
22
48
41
69
61
Review
základní část 18. kolo 107
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
11. 12. 2013
18:00
Sportcentrum SLUNETA Petr Hruša
Jakub Kec
Tomáš Linhart
Martin Kučera
89
81
12
22
40
31
56
48
Review
základní část 18. kolo 104
BK Lions Jindřichův Hradec
Ariete Prostějov
11. 12. 2013
19:00
Městská sportovní hala Jan Hošek
Vlastimil Kurz
Jan Jeřáb
Vilém Cígler 76
78
17
26
29
44
54
63
Review
základní část 19. kolo 111
SLUNETA Ústí nad Labem
BC Farfallino Kolín
15. 12. 2013
17:00
Sportcentrum SLUNETA Jan Hošek
Jan Karásek
Jan Jeřáb
Rudolf Výborný
87
80
15
19
47
37
67
54
Review
základní část 19. kolo 109
NH Ostrava
ERA Basketball Nymburk
26. 3. 2014
17:30
SH Ostrava-Tatran Petr Hruša
Vlastimil Kurz
Antonín Kapl
Jiří Leun 69
85
13
25
31
47
45
62
Review
základní část 19. kolo 110
USK Praha
BK KVIS Pardubice
14. 12. 2013
17:30
SH Folimanka Stanislav Kučera
Ilona Kučerová
David Heinrich
Josef Matějček 58
71
14
22
30
43
41
55
Review
základní část 19. kolo 113
Tuři Svitavy
BK Lions Jindřichův Hradec
14. 12. 2013
18:00
SH Na Střelnici Robert Paulík
Jakub Kec
Petr Blahout
Vilém Cígler
91
74
23
22
38
40
60
52
Review
základní část 19. kolo 112
mmcité Brno
BK Děčín
14. 12. 2013
18:30
SH Morenda Marek Vondráček
Petr Znamínko
Tomáš Benda
Pavel Hlaváček
108
87
30
27
58
47
80
67
Review
základní část 19. kolo 114
Ariete Prostějov
BK Opava
14. 12. 2013
19:20
Sportcentrum DDM 1 Robert Vyklický
Ivor Matějek
Tomáš Holubek
Zdeněk Ringsmuth
70
58
20
24
45
35
65
46
Review
základní část 20. kolo 119
BC Farfallino Kolín
USK Praha
18. 12. 2013
17:45
SOU Spojů Kolín Robert Paulík
Petr Nejezchleb
Pavel Večeřa
Petr Andrle
86
82
20
20
50
45
67
65
Review
základní část 20. kolo 115
ERA Basketball Nymburk
Ariete Prostějov
8. 11. 2013
18:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Robert Vyklický
Ivor Matějek
Tomáš Benda
Zdeněk Ringsmuth
70
64
20
17
43
27
50
43
Review
základní část 20. kolo 116
BK Opava
Tuři Svitavy
18. 12. 2013
18:00
Víceúčelová hala Opava Stanislav Kučera
Antonín Kapl
Ondřej Remenec
Jiří Leun
101
60
24
10
44
23
71
39
Review
základní část 20. kolo 117
BK Lions Jindřichův Hradec
mmcité Brno
18. 12. 2013
18:00
Sportovní hala Sokol Marek Vondráček
Václav Galajda
Jakub Kec
Zdeněk Ringsmuth 85
97
20
19
42
45
59
73
Review
základní část 20. kolo 118
BK Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
18. 12. 2013
18:00
Sportcentrum ČEZ Petr Hruša
Jan Baloun
Tomáš Linhart
Pavel Volejník
82
71
23
19
39
47
62
60
Review
základní část 20. kolo 120
BK KVIS Pardubice
NH Ostrava
18. 12. 2013
18:00
enteria arena Václav Lukeš
Vlastimil Kurz
Michal Komprs
Josef Matějček
84
74
21
15
45
34
73
55
Review
základní část 21. kolo 123
BK Děčín
USK Praha
28. 12. 2013
15:15
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Ilona Kučerová
Tomáš Benda
Rudolf Výborný
91
63
26
18
52
35
73
46
Review
základní část 21. kolo 126
Tuři Svitavy
Ariete Prostějov
29. 12. 2013
16:00
SH Na Střelnici Marek Vondráček
Petr Znamínko
Tomáš Holubek
Petr Andrle 77
95
16
35
43
56
57
74
Review
základní část 21. kolo 124
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Lions Jindřichův Hradec
29. 12. 2013
17:00
Sportcentrum SLUNETA Stanislav Kučera
Václav Galajda
Jan Karásek
Martin Kučera
79
65
22
17
35
29
57
39
Review
základní část 21. kolo 122
NH Ostrava
BC Farfallino Kolín
29. 12. 2013
17:30
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Petr Nejezchleb
Pavel Večeřa
Jiří Leun 74
81
15
18
26
33
46
50
Review
základní část 21. kolo 121
BK KVIS Pardubice
ERA Basketball Nymburk
29. 12. 2013
18:00
enteria arena Robert Vyklický
Jakub Kec
Petr Blahout
Zdeněk Ringsmuth 76
89
21
24
35
48
51
64
Review
základní část 21. kolo 125
mmcité Brno
BK Opava
29. 12. 2013
18:30
SH Morenda Petr Hruša
Antonín Kapl
Lukáš Kapaňa
Vilém Cígler 68
86
16
31
37
55
54
68
Review
základní část 22. kolo 127
ERA Basketball Nymburk
Tuři Svitavy
15. 11. 2013
17:00
Sportovní centrum ČUS Nymburk Jan Hošek
Ilona Kučerová
Petr Blahout
Pavel Hlaváček
99
64
22
26
43
47
71
54
Review
základní část 22. kolo 128
Ariete Prostějov
mmcité Brno
4. 1. 2014
17:00
Sportcentrum DDM 1 Jan Hošek
Antonín Kapl
Tomáš Holubek
Zdeněk Latík
93
60
17
22
45
28
73
35
Review
základní část 22. kolo 129
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
5. 1. 2014
17:00
Sportcentrum SLUNETA Marek Vondráček
Václav Galajda
Jan Karásek
Rudolf Výborný
92
91
29
24
46
42
68
67
Review
základní část 22. kolo 132
BC Farfallino Kolín
BK KVIS Pardubice
4. 1. 2014
17:45
SOU Spojů Kolín Václav Lukeš
Ilona Kučerová
Tomáš Benda
Josef Matějček
85
77
20
17
47
31
70
48
Review
základní část 22. kolo 130
BK Lions Jindřichův Hradec
USK Praha
5. 1. 2014
18:00
Městská sportovní hala Robert Paulík
Ivor Matějek
Petr Nejezchleb
Vilém Cígler 63
75
14
17
26
36
47
52
Review
základní část 22. kolo 131
BK Děčín
NH Ostrava
4. 1. 2014
18:00
Sportcentrum ČEZ Stanislav Kučera
Petr Znamínko
Petr Blahout
Zdeněk Ringsmuth
87
73
27
17
48
43
69
61
Review
základní část 23. kolo 134
BK Děčín
BK KVIS Pardubice
8. 1. 2014
18:00
Sportcentrum ČEZ Marek Vondráček
Jan Hošek
David Heinrich
Zdeněk Ringsmuth 83
86
28
28
50
49
67
71
Review
základní část 23. kolo 136
BK Opava
USK Praha
8. 1. 2014
18:00
Víceúčelová hala Opava Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Ondřej Remenec
Jiří Leun
96
71
27
26
52
34
74
52
Review
základní část 23. kolo 137
Ariete Prostějov
SLUNETA Ústí nad Labem
8. 1. 2014
18:00
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Ivor Matějek
Tomáš Holubek
Pavel Hlaváček
91
79
21
20
48
32
69
53
Review
základní část 23. kolo 135
BK Lions Jindřichův Hradec
NH Ostrava
8. 1. 2014
19:00
Městská sportovní hala Petr Hruša
Antonín Kapl
Michal Komprs
Pavel Volejník 83
94
24
21
50
51
70
75
Review
základní část 23. kolo 138
Tuři Svitavy
mmcité Brno
8. 1. 2014
20:00
SH Na Střelnici Stanislav Kučera
Jan Baloun
Lukáš Kapaňa
Petr Andrle 98
101
20
22
42
50
73
71
Review
základní část 24. kolo 140
Tuři Svitavy
SLUNETA Ústí nad Labem
12. 1. 2014
17:00
SH Na Střelnici Jan Hošek
Petr Nejezchleb
Pavel Večeřa
Vilém Cígler
73
69
19
19
32
40
52
55
Review
základní část 24. kolo 141
USK Praha
Ariete Prostějov
11. 1. 2014
17:30
SH Folimanka Václav Lukeš
Stanislav Kučera
Tomáš Benda
Zdeněk Ringsmuth 83
86
18
22
38
51
67
70
Review
základní část 24. kolo 142
NH Ostrava
BK Opava
11. 1. 2014
17:30
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Antonín Kapl
Lukáš Kapaňa
Zdeněk Latík 83
87
20
15
34
45
56
65
Review
základní část 24. kolo 143
BK KVIS Pardubice
BK Lions Jindřichův Hradec
11. 1. 2014
18:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Robert Vyklický
Marek Vondráček
Petr Znamínko
Petr Andrle
102
74
24
9
49
32
76
51
Review
základní část 24. kolo 144
BC Farfallino Kolín
BK Děčín
11. 1. 2014
18:00
SOU Spojů Kolín Ivo Dolinek
Jan Baloun
Jan Jeřáb
Pavel Volejník 79
83
18
22
33
43
57
60
Review
základní část 25. kolo 148
Ariete Prostějov
NH Ostrava
15. 1. 2014
17:00
Sportcentrum DDM 1 Jan Hošek
Jakub Kec
Petr Blahout
Pavel Hlaváček
83
71
19
23
38
37
60
60
Review
základní část 25. kolo 146
BC Farfallino Kolín
BK Lions Jindřichův Hradec
8. 3. 2014
17:45
SOU Spojů Kolín Jan Hošek
Jakub Kec
Tomáš Linhart
Martin Kučera 74
81
27
22
49
41
69
60
Review
základní část 25. kolo 147
BK Opava
BK KVIS Pardubice
15. 1. 2014
18:00
Víceúčelová hala Opava Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Tomáš Holubek
Jiří Leun
94
86
30
27
51
47
73
72
Review
základní část 25. kolo 149
USK Praha
Tuři Svitavy
5. 2. 2014
18:00
SH Folimanka Robert Vyklický
Marek Vondráček
David Heinrich
Pavel Volejník 85
94
21
25
42
40
63
68
Review
základní část 25. kolo 150
mmcité Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
15. 1. 2014
18:30
SH Morenda Stanislav Kučera
Petr Znamínko
Lukáš Kapaňa
Zdeněk Latík
84
68
18
16
43
38
66
55
Review
základní část 26. kolo 152
USK Praha
mmcité Brno
19. 1. 2014
17:30
SH Folimanka Václav Lukeš
Marek Vondráček
Jan Baloun
Pavel Volejník 87
89
21
22
46
40
62
65
Review
základní část 26. kolo 153
NH Ostrava
Tuři Svitavy
18. 1. 2014
17:30
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Antonín Kapl
Ondřej Remenec
Jiří Leun
88
75
29
12
49
37
70
54
Review
základní část 26. kolo 155
BC Farfallino Kolín
BK Opava
18. 1. 2014
17:45
SOU Spojů Kolín Petr Hruša
Václav Galajda
Jan Karásek
Petr Andrle
83
80
21
17
37
38
54
52
Review
základní část 26. kolo 154
BK KVIS Pardubice
Ariete Prostějov
18. 1. 2014
18:00
enteria arena Jan Hošek
Ivor Matějek
Ilona Kučerová
Josef Matějček
91
65
25
20
44
32
70
49
Review
základní část 26. kolo 156
BK Děčín
BK Lions Jindřichův Hradec
18. 1. 2014
18:00
Sportcentrum ČEZ Stanislav Kučera
Jakub Kec
Jan Jeřáb
Rudolf Výborný
117
88
30
21
61
46
89
71
Review
základní část 27. kolo 159
Ariete Prostějov
BC Farfallino Kolín
24. 1. 2014
17:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Vyklický
Ivor Matějek
Michal Komprs
Vilém Cígler
93
63
18
11
40
29
76
49
Review
základní část 27. kolo 161
mmcité Brno
NH Ostrava
25. 1. 2014
17:30
SH Morenda Petr Hruša
Petr Znamínko
Jan Baloun
Pavel Hlaváček
93
89
33
32
42
44
68
68
Review
základní část 27. kolo 158
BK Opava
BK Děčín
22. 1. 2014
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Ivor Matějek
Vlastimil Kurz
Pavel Hlaváček
73
54
23
16
43
32
58
43
Review
základní část 27. kolo 160
Tuři Svitavy
BK KVIS Pardubice
26. 1. 2014
18:00
SH Na Střelnici Ivo Dolinek
Petr Nejezchleb
Tomáš Holubek
Petr Andrle 83
97
26
24
42
50
71
76
Review
základní část 27. kolo 162
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
26. 1. 2014
18:00
Sportcentrum SLUNETA Marek Vondráček
Ilona Kučerová
David Heinrich
Rudolf Výborný
89
83
16
24
42
44
62
65
Review
základní část 28. kolo 164
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
29. 1. 2014
17:30
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Ivor Matějek
Petr Nejezchleb
Jiří Leun
92
83
24
17
46
32
65
50
Review
základní část 28. kolo 166
BC Farfallino Kolín
Tuři Svitavy
29. 1. 2014
17:45
SOU Spojů Kolín Jan Hošek
Jakub Kec
Tomáš Linhart
Josef Matějček 92
94
24
30
45
54
73
76
Review
základní část 28. kolo 165
BK KVIS Pardubice
mmcité Brno
29. 1. 2014
18:00
enteria arena Ivo Dolinek
Václav Galajda
Lukáš Kapaňa
Petr Andrle
96
64
23
11
46
33
75
47
Review
základní část 28. kolo 167
BK Děčín
Ariete Prostějov
29. 1. 2014
18:00
Sportcentrum ČEZ Marek Vondráček
Petr Znamínko
Jan Baloun
Pavel Volejník 66
72
19
18
42
44
55
60
Review
základní část 28. kolo 168
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Opava
30. 1. 2014
20:00
Městská sportovní hala Robert Vyklický
Vlastimil Kurz
Petr Blahout
Zdeněk Ringsmuth
83
79
17
18
40
41
61
67
Review
základní část 29. kolo 170
Ariete Prostějov
BK Lions Jindřichův Hradec
2. 2. 2014
17:00
Sportcentrum DDM 1 Jan Hošek
Vlastimil Kurz
Antonín Kapl
Zdeněk Latík
109
79
30
19
60
38
83
61
Review
základní část 29. kolo 173
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
2. 2. 2014
17:00
Sportcentrum SLUNETA Václav Lukeš
Václav Galajda
Jan Karásek
Rudolf Výborný
95
88
24
20
48
43
71
62
Review
základní část 29. kolo 174
USK Praha
NH Ostrava
1. 2. 2014
17:30
SH Folimanka Petr Hruša
Jan Baloun
Petr Znamínko
Martin Kučera 64
87
19
29
30
51
43
75
Review
základní část 29. kolo 172
mmcité Brno
BC Farfallino Kolín
1. 2. 2014
18:30
SH Morenda Stanislav Kučera
Marek Vondráček
Tomáš Holubek
Vilém Cígler
91
86
21
22
45
43
59
63
77
77
Review
základní část 29. kolo 171
Tuři Svitavy
BK Děčín
1. 2. 2014
19:30
SH Na Střelnici Robert Paulík
Ivor Matějek
Ondřej Remenec
Pavel Hlaváček
82
71
25
20
48
37
63
55
Review
základní část 30. kolo 176
BK KVIS Pardubice
USK Praha
12. 2. 2014
15:30
enteria arena Ivo Dolinek
Jan Baloun
Petr Znamínko
Vilém Cígler 67
68
18
16
30
32
50
49
Review
základní část 30. kolo 177
SLUNETA Ústí nad Labem
BC Farfallino Kolín
12. 2. 2014
18:00
Sportcentrum SLUNETA Marek Vondráček
Jakub Kec
Tomáš Linhart
Rudolf Výborný
93
81
18
19
43
42
65
55
Review
základní část 30. kolo 178
BK Děčín
mmcité Brno
13. 2. 2014
18:00
Sportcentrum ČEZ Robert Vyklický
Ilona Kučerová
Petr Blahout
Josef Matějček
86
77
21
19
47
29
66
56
Review
základní část 30. kolo 180
BK Opava
Ariete Prostějov
12. 2. 2014
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivor Matějek
Robert Paulík
Pavel Večeřa
Jiří Leun
77
63
16
19
33
28
63
49
Review
základní část 30. kolo 179
BK Lions Jindřichův Hradec
Tuři Svitavy
11. 2. 2014
19:00
Městská sportovní hala Stanislav Kučera
Václav Galajda
Jan Jeřáb
Pavel Volejník
92
78
22
17
43
36
68
52
Review
základní část 31. kolo 182
Tuři Svitavy
BK Opava
16. 2. 2014
17:00
SH Na Střelnici Petr Hruša
Stanislav Kučera
Ondřej Remenec
Petr Andrle 57
66
12
25
31
37
45
51
Review
základní část 31. kolo 184
BK Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
16. 2. 2014
17:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Jan Hošek
David Heinrich
Pavel Hlaváček
88
67
23
9
46
33
64
51
Review
základní část 31. kolo 185
USK Praha
BC Farfallino Kolín
15. 2. 2014
17:30
SH Folimanka Robert Vyklický
Ivor Matějek
Pavel Večeřa
Rudolf Výborný 68
72
17
12
36
31
51
49
Review
základní část 31. kolo 186
NH Ostrava
BK KVIS Pardubice
15. 2. 2014
17:30
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Antonín Kapl
Petr Nejezchleb
Zdeněk Latík 89
91
15
17
39
35
55
54
78
78
Review
základní část 31. kolo 183
mmcité Brno
BK Lions Jindřichův Hradec
15. 2. 2014
18:30
SH Morenda Ivo Dolinek
Ilona Kučerová
Lukáš Kapaňa
Pavel Volejník 69
70
22
13
38
34
51
49
Review
základní část 32. kolo 192
Ariete Prostějov
Tuři Svitavy
20. 2. 2014
17:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Paulík
Petr Nejezchleb
Michal Komprs
Pavel Hlaváček
94
66
23
17
48
33
65
45
Review
základní část 32. kolo 188
BC Farfallino Kolín
NH Ostrava
19. 2. 2014
17:45
SOU Spojů Kolín Jan Hošek
Jakub Kec
Jan Jeřáb
Pavel Hlaváček
95
90
25
19
46
41
57
61
Review
základní část 32. kolo 189
USK Praha
BK Děčín
19. 2. 2014
18:00
SH Folimanka Stanislav Kučera
Ilona Kučerová
Jan Baloun
Josef Matějček
81
70
21
18
40
37
58
54
Review
základní část 32. kolo 191
BK Opava
mmcité Brno
19. 2. 2014
18:00
Víceúčelová hala Opava Marek Vondráček
Antonín Kapl
Tomáš Holubek
Jiří Leun
87
62
19
18
47
32
71
45
Review
základní část 32. kolo 190
BK Lions Jindřichův Hradec
SLUNETA Ústí nad Labem
19. 2. 2014
19:00
Městská sportovní hala Václav Lukeš
Václav Galajda
Jan Karásek
Zdeněk Ringsmuth 76
88
16
18
43
34
63
56
Review
základní část 33. kolo 198
BK KVIS Pardubice
BC Farfallino Kolín
22. 2. 2014
17:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Václav Lukeš
Jakub Kec
Tomáš Linhart
Josef Matějček
95
72
23
18
40
35
68
53
Review
základní část 33. kolo 196
USK Praha
BK Lions Jindřichův Hradec
22. 2. 2014
17:30
SH Folimanka Marek Vondráček
Petr Znamínko
David Heinrich
Rudolf Výborný
77
73
19
21
37
33
49
48
Review
základní část 33. kolo 197
NH Ostrava
BK Děčín
22. 2. 2014
17:30
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Antonín Kapl
Pavel Večeřa
Jiří Leun
83
65
20
13
42
30
63
52
Review
základní část 33. kolo 195
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
22. 2. 2014
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivor Matějek
Petr Nejezchleb
Lukáš Kapaňa
Zdeněk Latík
94
78
33
19
47
37
70
57
Review
základní část 33. kolo 194
mmcité Brno
Ariete Prostějov
22. 2. 2014
18:30
SH Morenda Ivo Dolinek
Jan Baloun
Tomáš Holubek
Pavel Volejník 76
96
15
29
29
54
51
75
Review
základní část 34. kolo 201
NH Ostrava
BK Lions Jindřichův Hradec
26. 2. 2014
17:30
SH Ostrava-Tatran Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Michal Komprs
Vilém Cígler
80
60
19
18
38
31
55
46
Review
základní část 34. kolo 200
BK KVIS Pardubice
BK Děčín
26. 2. 2014
18:00
enteria arena Robert Vyklický
Ivor Matějek
Tomáš Holubek
Josef Matějček 64
73
13
19
31
39
48
51
Review
základní část 34. kolo 202
USK Praha
BK Opava
27. 2. 2014
18:00
SH Folimanka Václav Lukeš
Petr Nejezchleb
Pavel Večeřa
Josef Matějček 70
86
23
26
38
49
60
69
Review
základní část 34. kolo 203
SLUNETA Ústí nad Labem
Ariete Prostějov
26. 2. 2014
18:00
Sportcentrum SLUNETA Petr Hruša
Stanislav Kučera
Petr Blahout
Rudolf Výborný
94
83
14
18
38
42
67
63
Review
základní část 34. kolo 204
mmcité Brno
Tuři Svitavy
26. 2. 2014
18:30
SH Morenda Marek Vondráček
Petr Znamínko
Ondřej Remenec
Petr Andrle
99
84
21
19
49
46
79
65
Review
základní část 35. kolo 206
SLUNETA Ústí nad Labem
Tuři Svitavy
5. 3. 2014
18:00
Sportcentrum SLUNETA Robert Vyklický
Jan Hošek
Jan Jeřáb
Rudolf Výborný
79
74
18
9
40
37
61
52
Review
základní část 35. kolo 207
Ariete Prostějov
USK Praha
5. 3. 2014
18:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Hruša
Antonín Kapl
Tomáš Holubek
Zdeněk Latík
98
67
34
20
53
36
81
51
Review
základní část 35. kolo 208
BK Opava
NH Ostrava
5. 3. 2014
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Vlastimil Kurz
Petr Nejezchleb
Jiří Leun
85
76
14
16
36
39
65
54
Review
základní část 35. kolo 210
BK Děčín
BC Farfallino Kolín
5. 3. 2014
18:00
Sportcentrum ČEZ Stanislav Kučera
Marek Vondráček
Václav Galajda
Josef Matějček
86
64
25
23
55
35
67
49
Review
základní část 35. kolo 209
BK Lions Jindřichův Hradec
BK KVIS Pardubice
5. 3. 2014
19:00
Městská sportovní hala Václav Lukeš
Ilona Kučerová
Petr Blahout
Pavel Volejník
91
84
14
21
33
45
64
63
Review
základní část 36. kolo 215
Tuři Svitavy
USK Praha
8. 3. 2014
16:30
SH Na Střelnici Robert Paulík
Petr Znamínko
David Heinrich
Petr Andrle
70
69
16
21
32
36
42
55
Review
základní část 36. kolo 216
SLUNETA Ústí nad Labem
mmcité Brno
9. 3. 2014
17:00
Sportcentrum SLUNETA Václav Lukeš
Jan Karásek
Jan Jeřáb
Pavel Volejník
76
68
20
11
45
26
59
42
Review
základní část 36. kolo 214
NH Ostrava
Ariete Prostějov
8. 3. 2014
17:30
SH Ostrava-Tatran Marek Vondráček
Ivor Matějek
Lukáš Kapaňa
Jiří Leun 80
96
22
22
46
49
66
71
Review
základní část 36. kolo 212
BK Lions Jindřichův Hradec
BC Farfallino Kolín
10. 3. 2014
18:00
Městská sportovní hala Robert Vyklický
Petr Nejezchleb
Pavel Večeřa
Zdeněk Ringsmuth 73
81
16
24
39
44
50
68
Review
základní část 36. kolo 213
BK KVIS Pardubice
BK Opava
8. 3. 2014
18:00
enteria arena Stanislav Kučera
Vlastimil Kurz
Petr Nejezchleb
Rudolf Výborný
74
70
21
19
40
39
56
55
Review
základní část 37. kolo 219
Tuři Svitavy
NH Ostrava
11. 3. 2014
16:30
SH Na Střelnici Stanislav Kučera
Vlastimil Kurz
Petr Blahout
Pavel Hlaváček 87
91
18
28
41
41
69
71
Review
základní část 37. kolo 220
Ariete Prostějov
BK KVIS Pardubice
12. 3. 2014
18:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Hruša
Antonín Kapl
Petr Nejezchleb
Vilém Cígler
90
64
20
16
41
40
64
53
Review
základní část 37. kolo 221
BK Opava
BC Farfallino Kolín
12. 3. 2014
18:00
Víceúčelová hala Opava Robert Paulík
Ivor Matějek
Michal Komprs
Zdeněk Latík 64
78
16
25
31
42
52
64
Review
základní část 37. kolo 218
mmcité Brno
USK Praha
12. 3. 2014
18:30
SH Morenda Stanislav Kučera
Marek Vondráček
Ondřej Remenec
Zdeněk Ringsmuth 86
93
23
22
41
42
64
65
Review
základní část 37. kolo 222
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Děčín
12. 3. 2014
19:00
Městská sportovní hala Robert Vyklický
Václav Galajda
David Heinrich
Josef Matějček 70
72
17
22
38
35
60
54
Review
základní část 38. kolo 227
NH Ostrava
mmcité Brno
15. 3. 2014
17:30
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Lukáš Kapaňa
Jiří Leun
91
83
26
19
50
38
71
57
Review
základní část 38. kolo 225
BC Farfallino Kolín
Ariete Prostějov
15. 3. 2014
17:45
SOU Spojů Kolín Petr Hruša
Ilona Kučerová
Jan Karásek
Josef Matějček
86
75
17
19
35
42
62
56
Review
základní část 38. kolo 224
BK Děčín
BK Opava
15. 3. 2014
18:00
Sportcentrum ČEZ Václav Lukeš
Václav Galajda
Jan Jeřáb
Pavel Volejník
92
72
23
14
42
29
66
53
Review
základní část 38. kolo 226
BK KVIS Pardubice
Tuři Svitavy
15. 3. 2014
18:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Ivor Matějek
Petr Nejezchleb
Tomáš Holubek
Petr Andrle
95
78
23
15
47
34
70
57
Review
základní část 38. kolo 228
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
14. 3. 2014
18:00
SH Folimanka Robert Vyklický
Stanislav Kučera
Jan Baloun
Pavel Hlaváček
80
78
21
18
32
43
55
69
Review
základní část 39. kolo 230
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
19. 3. 2014
18:00
Sportcentrum SLUNETA Václav Lukeš
Václav Galajda
Jan Jeřáb
Josef Matějček
85
70
22
16
42
41
58
58
Review
základní část 39. kolo 233
Ariete Prostějov
BK Děčín
19. 3. 2014
18:00
Sportcentrum DDM 1 Robert Vyklický
Ivor Matějek
Petr Znamínko
Pavel Hlaváček
88
61
35
8
52
26
61
46
Review
základní část 39. kolo 234
BK Opava
BK Lions Jindřichův Hradec
19. 3. 2014
18:00
Víceúčelová hala Opava Stanislav Kučera
Vlastimil Kurz
Pavel Večeřa
Jiří Leun
80
72
23
19
41
34
56
57
Review
základní část 39. kolo 231
mmcité Brno
BK KVIS Pardubice
19. 3. 2014
18:30
SH Morenda Ivo Dolinek
Jan Hošek
Ondřej Remenec
Vilém Cígler
91
78
21
18
43
45
63
57
Review
základní část 39. kolo 232
Tuři Svitavy
BC Farfallino Kolín
19. 3. 2014
19:00
SH Na Střelnici Marek Vondráček
Antonín Kapl
Michal Komprs
Petr Andrle 69
78
21
14
32
35
56
53
Review
základní část 40. kolo 239
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
22. 3. 2014
16:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Hruša
Ilona Kučerová
Jan Jeřáb
Pavel Volejník
89
73
18
19
49
38
72
63
Review
základní část 40. kolo 240
NH Ostrava
USK Praha
22. 3. 2014
17:30
SH Ostrava-Tatran Marek Vondráček
Petr Znamínko
Lukáš Kapaňa
Zdeněk Ringsmuth
85
62
25
17
46
30
64
49
Review
základní část 40. kolo 238
BC Farfallino Kolín
mmcité Brno
22. 3. 2014
17:45
SOU Spojů Kolín Stanislav Kučera
Jan Baloun
David Heinrich
Petr Andrle
84
69
30
17
52
34
64
55
Review
základní část 40. kolo 236
BK Lions Jindřichův Hradec
Ariete Prostějov
23. 3. 2014
18:00
Městská sportovní hala Václav Lukeš
Vlastimil Kurz
Jan Karásek
Josef Matějček 75
109
24
23
37
55
52
85
Review
základní část 40. kolo 237
BK Děčín
Tuři Svitavy
22. 3. 2014
18:00
Sportcentrum ČEZ Jan Hošek
Jakub Kec
Petr Blahout
Rudolf Výborný 78
79
18
28
39
45
59
65
Review
základní část 41. kolo 245
Tuři Svitavy
BK Lions Jindřichův Hradec
27. 3. 2014
17:00
SH Na Střelnici Václav Lukeš
Petr Hruša
Stanislav Kučera
Vilém Cígler 74
82
27
19
47
34
57
63
Review
základní část 41. kolo 243
BC Farfallino Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
26. 3. 2014
17:45
SOU Spojů Kolín Robert Paulík
Ivor Matějek
Petr Nejezchleb
Pavel Hlaváček
92
79
23
20
43
39
71
58
Review
základní část 41. kolo 242
USK Praha
BK KVIS Pardubice
26. 3. 2014
18:00
SH Folimanka Václav Lukeš
Václav Galajda
Pavel Večeřa
Martin Kučera 71
84
17
32
39
45
59
71
Review
základní část 41. kolo 246
Ariete Prostějov
BK Opava
26. 3. 2014
18:00
Sportcentrum DDM 1 Jan Hošek
Jan Baloun
Jakub Kec
Zdeněk Latík
103
74
21
18
40
34
75
48
Review
základní část 41. kolo 244
mmcité Brno
BK Děčín
26. 3. 2014
18:30
SH Morenda Marek Vondráček
Petr Znamínko
Jan Jeřáb
Zdeněk Ringsmuth 69
81
16
17
37
42
54
67
Review
základní část 42. kolo 250
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Děčín
30. 3. 2014
16:00
Sportcentrum SLUNETA Robert Vyklický
Václav Lukeš
Jan Karásek
Pavel Volejník 72
86
18
21
43
39
55
66
Review
základní část 42. kolo 251
BC Farfallino Kolín
USK Praha
29. 3. 2014
17:45
SOU Spojů Kolín Robert Vyklický
Petr Hruša
Jan Baloun
Josef Matějček
72
63
17
23
38
38
55
51
Review
základní část 42. kolo 248
BK Opava
Tuři Svitavy
29. 3. 2014
18:00
Víceúčelová hala Opava Robert Paulík
Antonín Kapl
Vlastimil Kurz
Jiří Leun
87
58
25
11
41
25
66
41
Review
základní část 42. kolo 249
BK Lions Jindřichův Hradec
mmcité Brno
30. 3. 2014
18:00
Městská sportovní hala Petr Hruša
Ilona Kučerová
David Heinrich
Pavel Hlaváček
93
78
25
22
49
44
75
61
Review
základní část 42. kolo 252
BK KVIS Pardubice
NH Ostrava
29. 3. 2014
18:00
enteria arena Stanislav Kučera
Marek Vondráček
Petr Blahout
Zdeněk Ringsmuth
81
68
17
20
35
41
57
53
Review
základní část 43. kolo 254
NH Ostrava
BC Farfallino Kolín
2. 4. 2014
18:00
SH Ostrava-Tatran Ivo Dolinek
Antonín Kapl
Pavel Večeřa
Zdeněk Latík
84
56
28
11
48
24
64
38
Review
základní část 43. kolo 255
USK Praha
BK Děčín
2. 4. 2014
18:00
SH Folimanka Václav Lukeš
Robert Paulík
Vlastimil Kurz
Josef Matějček 66
79
23
17
35
32
51
59
Review
základní část 43. kolo 256
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Lions Jindřichův Hradec
2. 4. 2014
18:00
Sportcentrum SLUNETA Jan Hošek
Václav Galajda
Petr Znamínko
Rudolf Výborný
98
83
23
23
50
51
71
72
Review
základní část 43. kolo 257
mmcité Brno
BK Opava
2. 4. 2014
18:00
SH Morenda Robert Vyklický
Stanislav Kučera
Michal Komprs
Pavel Hlaváček 64
85
22
25
36
52
49
74
Review
základní část 43. kolo 258
Tuři Svitavy
Ariete Prostějov
2. 4. 2014
18:00
SH Na Střelnici Petr Hruša
Marek Vondráček
Ondřej Remenec
Vilém Cígler 81
123
14
36
39
51
57
84
Review
základní část 44. kolo 262
BK Lions Jindřichův Hradec
USK Praha
5. 4. 2014
17:45
Městská sportovní hala Robert Vyklický
Ivor Matějek
Jan Karásek
Zdeněk Ringsmuth 95
96
23
26
43
52
64
58
84
84
Review
základní část 44. kolo 260
Ariete Prostějov
mmcité Brno
5. 4. 2014
18:00
Sportcentrum DDM 1 Marek Vondráček
Antonín Kapl
Petr Znamínko
Zdeněk Latík
91
76
21
18
44
37
73
57
Review
základní část 44. kolo 261
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
5. 4. 2014
18:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Robert Paulík
Pavel Večeřa
Jiří Leun
94
82
25
24
43
53
69
67
Review
základní část 44. kolo 263
BK Děčín
NH Ostrava
5. 4. 2014
18:00
Sportcentrum ČEZ Petr Hruša
Stanislav Kučera
Ilona Kučerová
Pavel Hlaváček
69
54
15
12
31
25
52
39
Review
základní část 44. kolo 264
BC Farfallino Kolín
BK KVIS Pardubice
5. 4. 2014
18:00
SOU Spojů Kolín Jan Hošek
Václav Galajda
Tomáš Linhart
Petr Andrle 65
74
17
17
37
39
51
53
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
12 Kwamain Mitchell UNL 32 45 37.7 22.6 5.5/10.7 51.5 2.5/7.5 33.9 4.0/5.9 68.0 1.0 4.0 5.0 5.7 2.8 2.8 0.0 6.6 2.8 25.3
11 Jakub Blažek OPA 42 51 30.8 15.0 3.8/6.3 59.6 1.1/2.8 38.5 4.2/5.0 83.6 2.2 4.0 6.2 1.4 0.7 1.5 0.0 4.8 2.3 19.4
24 Joseph Victor Willman OVA 30 44 35.1 16.4 6.1/11.4 53.8 0.6/2.3 25.2 2.4/3.0 80.5 2.5 4.5 7.1 1.9 1.2 1.5 0.0 3.3 3.4 17.7
24 Jakub Šiřina OPA 34 50 32.9 14.4 3.4/6.0 56.6 1.6/4.3 37.5 2.7/3.7 72.7 0.7 3.0 3.6 5.1 2.2 3.2 0.0 4.0 2.8 17.1
25 Pavel Slezák PRO 37 50 27.4 14.0 2.4/5.0 47.2 1.9/4.7 40.2 3.6/4.3 84.0 0.8 2.4 3.2 2.3 1.3 1.5 0.0 4.1 1.9 15.3
20 Levell Sanders PCE 46 52 32.8 12.9 3.6/7.9 45.0 0.9/2.6 34.6 3.0/3.4 88.7 0.7 3.4 4.0 4.3 1.7 2.7 0.0 3.3 2.6 14.6
14 Travis Nelson PCE 34 48 23.1 13.7 5.5/9.6 57.5 0.0 0.0* 2.7/3.3 81.6 1.5 4.0 5.5 0.8 0.5 1.9 0.0 3.3 2.8 15.1
33 Kenneth, Charles Kornowski SVI 30 39 31.1 16.8 6.6/12.6 52.4 0.1/0.5 0.0* 3.4/4.6 74.3 2.4 4.8 7.2 1.0 0.7 1.3 0.0 4.4 2.4 19.3
4 Dušan Pandula PRO 37 51 27.3 12.6 3.4/6.3 54.5 1.1/3.6 31.3 2.4/3.6 67.8 1.4 3.4 4.8 2.2 1.6 2.5 0.0 3.7 2.7 13.5
23 Brian Vincent Tracey LJH 34 36 34.4 17.6 4.9/10.3 47.2 1.3/3.6 35.9 4.0/5.5 72.4 2.3 5.8 8.1 1.6 1.5 2.4 0.0 4.8 3.3 18.9
33 Luboš Stria DEC 41 46 34.0 13.3 2.9/6.6 44.7 1.7/4.0 42.4 2.3/3.2 72.3 0.6 3.4 4.0 3.7 1.1 2.6 0.0 3.7 2.3 14.3
9 Kamil Švrdlík PRO 35 53 26.1 11.3 4.8/9.0 52.7 0.0/0.1 0.0* 1.8/3.2 55.0 1.8 3.5 5.3 1.2 0.7 1.6 0.0 2.7 2.8 11.9
11 Jaromír Bohačík PRO 29 51 28.7 11.7 2.4/5.0 47.9 1.4/3.7 36.6 2.8/3.5 80.2 1.1 3.1 4.2 2.3 1.4 1.9 0.0 3.7 2.6 13.3
8 David Šteffel UNL 37 45 31.3 12.7 5.7/10.8 52.3 0.0/0.1 0.0* 1.3/2.4 56.1 2.3 4.5 6.8 1.2 0.8 1.4 0.0 2.6 3.1 14.0
14 Martin Gniadek OPA 32 53 26.6 10.3 3.3/5.1 63.6 0.8/2.5 32.6 1.3/1.8 0.0* 2.0 4.1 6.1 1.3 1.3 1.4 0.0 2.4 3.5 12.6
9 Petr Dokoupil OPA 34 52 25.9 10.4 1.4/3.0 47.5 2.3/5.8 39.7 0.7/1.0 0.0* 0.3 1.2 1.4 1.2 0.7 1.0 0.0 1.3 2.4 6.2
53 Admir Alič OVA 38 43 31.3 12.3 3.2/5.5 58.6 1.5/4.5 33.5 1.3/1.9 0.0* 0.9 2.7 3.7 2.3 1.0 2.4 0.0 2.3 3.1 10.3
6 Ashton Mitchell KLN 33 31 32.9 17.0 3.9/8.2 47.6 1.6/5.5 29.2 4.3/5.9 73.6 1.1 2.4 3.5 5.1 2.4 3.3 0.0 6.7 3.2 18.5
41 Aleš Chán USK 41 37 27.4 14.2 5.7/9.7 58.7 0.1/0.3 0.0* 2.6/3.1 84.5 2.1 4.0 6.1 1.6 0.2 2.6 0.0 3.8 2.2 17.2
15 Corey Muirhead PCE 38 37 29.2 13.8 4.8/9.9 47.8 0.4/1.9 0.0* 3.3/4.5 73.3 1.3 4.8 6.1 1.8 1.7 2.4 0.0 4.5 1.9 16.2
25 Deremy Terrell Geiger BRN 27 34.4 19.0 4.1/8.7 47.0 2.2/5.1 43.5 4.1/4.7 86.6 0.6 3.5 4.1 3.8 1.2 2.9 0.0 5.0 1.6 20.4
5 Ladislav Sokolovský OPA 44 48 29.6 10.7 1.8/4.3 42.3 1.5/4.4 33.2 2.6/3.1 84.0 0.7 3.9 4.6 2.7 1.8 1.5 0.0 2.9 3.0 12.8
7 Vernon Wade Lewis Jr. UNL 38 45 30.7 11.3 3.9/8.6 45.5 0.2/1.3 0.0* 2.8/3.6 76.1 2.8 6.5 9.3 1.9 1.6 2.2 0.0 3.2 3.0 16.0
11 David Machač KLN 42 45 29.1 11.2 3.4/6.1 55.6 0.8/2.1 38.3 2.0/2.5 81.4 2.4 3.1 5.5 1.0 0.6 1.3 0.0 2.3 2.3 12.9
8 Richard Field KLN 37 44 29.6 11.4 3.3/6.8 49.5 0.8/2.7 28.6 2.4/3.1 77.9 2.0 4.8 6.8 1.5 1.8 1.5 0.0 3.2 3.2 14.2
4 Tut Ruach OVA 37 44 27.4 11.4 2.5/5.0 48.6 1.4/4.1 33.1 2.4/3.1 78.5 0.7 3.1 3.8 3.4 1.4 2.2 0.0 3.5 2.9 12.5
11 Michal Mareš USK 29 38 28.9 12.8 2.7/6.0 45.4 1.7/4.4 38.1 2.3/2.8 81.3 0.8 2.0 2.8 1.6 0.7 2.2 0.0 3.6 3.3 9.6
23 Michael Steffeck UNL 32 45 26.0 10.7 2.2/4.1 53.3 1.8/5.2 35.6 0.8/1.3 0.0* 1.2 3.2 4.4 1.4 0.8 1.7 0.0 1.6 3.1 9.5
12 Ondřej Kohout PRO 31 45 22.4 10.6 4.0/7.1 56.1 0.2/0.9 0.0* 1.8/2.5 73.5 2.3 3.0 5.3 1.1 0.7 1.9 0.0 2.9 2.8 12.3
21 Pavel Bosák DEC 40 44 21.9 10.3 3.3/6.7 48.5 0.7/1.8 0.0* 1.8/2.4 77.1 0.8 2.2 3.0 1.2 0.7 1.9 0.0 1.9 2.7 7.5
21 Roman Zachrla BRN 35 41 30.0 10.9 2.6/5.8 45.0 1.3/4.9 26.9 1.7/2.3 75.3 1.0 3.9 4.9 1.9 0.5 2.4 0.0 2.4 2.9 8.4
14 Ladislav Horák KLN 35 45 24.5 9.8 3.3/7.1 46.7 0.5/1.5 0.0* 1.8/2.6 68.1 1.8 3.4 5.2 0.8 0.4 1.2 0.0 2.6 3.4 8.8
8 Roman Marko PRO 35 53 24.0 8.3 1.8/3.3 54.0 1.1/3.8 30.0 1.3/1.8 0.0* 0.6 2.4 3.0 2.4 1.2 1.7 0.0 1.7 1.6 8.8
4 Martin Peterka PCE 27 51 21.0 8.5 2.9/5.2 57.0 0.5/1.4 0.0* 1.1/1.5 0.0* 1.8 3.0 4.8 0.8 0.8 1.2 0.0 1.5 2.0 9.8
33 Stanislav Votroubek USK 41 42 30.1 10.0 1.7/3.9 44.5 2.0/4.8 41.0 0.7/0.9 0.0* 0.5 6.4 6.9 1.6 0.8 1.0 0.0 1.3 2.6 12.5
13 Matej Venta DEC 38 45 24.2 9.2 2.2/5.0 43.9 0.9/2.4 36.7 2.2/2.5 86.8 0.5 2.1 2.6 3.9 1.2 2.3 0.0 3.2 2.5 10.8
11 Adam Číž OVA 30 38 29.9 10.9 2.5/4.9 51.9 1.2/4.5 27.5 2.2/3.2 67.2 0.4 3.2 3.7 4.1 1.2 2.1 0.1 3.8 1.9 13.1
13 David Kyles SVI 32 24 31.3 16.8 4.9/9.5 51.5 1.0/3.3 31.3 3.9/5.6 69.4 0.7 4.5 5.2 2.3 1.5 3.0 0.0 5.3 2.2 17.7
12 Robert Landa DEC 39 47 25.7 8.3 2.3/4.1 56.5 0.5/1.5 0.0* 2.2/3.0 72.3 2.4 3.1 5.5 0.8 0.9 1.5 0.0 2.9 2.9 11.1
44 Lukáš Feštr USK 28 42 24.4 9.1 2.7/5.3 52.0 0.6/1.7 0.0* 1.9/2.2 84.8 0.4 2.1 2.5 3.6 0.6 2.3 0.0 2.8 2.3 10.2
14 Jiří Slavík USK 32 41 22.7 9.3 2.9/5.2 55.7 0.7/2.0 0.0* 1.4/3.0 48.0 1.6 3.4 5.0 0.9 0.5 1.2 0.0 2.9 2.9 9.8
21 Štefan Ličartovský KLN 37 38 27.1 10.1 1.6/4.4 36.3 1.7/4.1 40.8 1.8/2.4 75.6 0.6 2.0 2.6 2.2 1.1 2.3 0.0 2.3 2.7 7.5
12 Tomáš Teplý SVI 34 42 24.6 9.1 0.8/1.9 0.0* 1.9/5.5 34.9 1.6/2.3 69.4 0.6 1.5 2.1 1.2 0.5 1.1 0.0 3.0 2.5 7.0
9 Hernst Laroche LJH 33 24 31.6 15.8 5.5/11.6 47.1 0.6/2.1 30.0 3.0/4.5 65.7 1.5 3.8 5.4 4.3 2.0 2.4 0.1 5.0 2.3 18.8
7 Radek Nečas PRO 41 49 26.0 7.7 3.0/6.1 49.8 0.0/0.1 0.0* 1.6/2.6 61.4 2.3 5.1 7.4 2.9 1.2 2.2 0.0 2.6 2.7 13.2
33 Petar Maric BRN 35 42 25.0 9.0 3.4/7.2 47.4 0.2/0.7 0.0* 1.6/2.0 0.0* 1.3 2.8 4.0 1.0 0.3 1.8 0.0 2.0 3.0 7.3
5 Jeremy Matthew Lewis KLN 35 43 22.2 8.7 1.4/3.5 40.8 1.4/4.5 31.6 1.6/1.8 0.0* 0.5 2.2 2.7 2.4 1.0 2.0 0.0 2.0 1.8 7.8
8 Pavel Novák LJH 38 40 23.5 9.3 2.9/6.1 46.7 0.3/1.1 0.0* 2.7/4.3 64.1 2.5 2.8 5.3 0.9 1.2 1.3 0.0 3.6 4.0 9.6
12 Zbyněk Pospíšil PCE 40 46 17.1 8.0 3.1/5.4 56.8 0.0/0.0 0.0* 1.8/2.3 77.8 1.6 2.2 3.8 0.7 0.6 0.9 0.0 1.8 3.1 8.5
15 Jakub Houška DEC 40 35 25.7 10.1 3.4/6.4 52.4 0.7/1.6 0.0* 1.2/2.1 58.3 2.6 4.0 6.6 1.0 1.2 1.5 0.0 2.5 3.0 12.9
4 Tomáš Vyoral DEC 29 42 23.3 8.4 1.9/5.2 37.3 0.8/1.9 0.0* 2.1/2.5 82.9 1.0 2.1 3.0 3.4 0.8 2.0 0.0 2.