Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 1. kolo 1
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B(kv)
TJ AŠ Mladá Boleslav U11
17. 9. 2022
09:00
ZŠ Na Výsluní Kateřina Jakubcová
Petr Frána
92
8
28
2
58
5
78
6
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 1. kolo 3
NBK JUVENTA Milovice U11B
BC Kolín U11B (ms)
17. 9. 2022
09:30
ZŠ Juventa Barbora Jiroušková
Pavlína Vitovská
83
24
25
0
45
12
57
20
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 1. kolo 2
BA Nymburk U11B
TJ Sokol Pečky U11(mix)
17. 9. 2022
10:00
ZŠ Komenského Jaroslav Janovský
Matěj Prokeš
94
12
29
4
18
4
25
0
21
4
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 1. kolo 4
BC Wizards Újezd nad Lesy (ms)
BC Benešov U11B
17. 9. 2022
13:00
Hala U Váhy 17
34
3
8
3
18
5
24
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 2. kolo 5
TJ AŠ Mladá Boleslav U11
BC Benešov U11B
1. 10. 2022
09:00
IX. základní škola Ondřej Balicz
31
35
10
7
11
19
18
25
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 2. kolo 6
BC Kolín U11B (ms)
BC Wizards Újezd nad Lesy (ms)
1. 10. 2022
09:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Dušan Dvorský
Vojtěch Podruh
35
34
10
7
17
14
27
24
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 2. kolo 8
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B(kv)
BA Nymburk U11B
2. 10. 2022
09:00
ZŠ Na Výsluní Vladimír Pádivý
Jan Mikulec
96
17
20
10
47
4
70
10
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 2. kolo 7
TJ Sokol Pečky U11(mix)
NBK JUVENTA Milovice U11B
1. 10. 2022
13:00
Městská sportovní hala Vojtěch Poláček
Jan Mikulec
7
104
2
29
6
56
7
86
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 3. kolo 12
BC Benešov U11B
BC Kolín U11B (ms)
15. 10. 2022
09:00
SH Benešov Klára Seidlová
Jakub Eichler
47
19
14
4
28
8
39
10
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 3. kolo 9
BA Nymburk U11B
TJ AŠ Mladá Boleslav U11
15. 10. 2022
09:15
ZŠ Komenského Dušan Dvorský
Matěj Prokeš
101
16
15
3
28
6
27
5
30
2
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 3. kolo 10
NBK JUVENTA Milovice U11B
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B(kv)
15. 10. 2022
09:30
ZŠ Juventa Vojtěch Podruh
44
100
15
16
22
48
28
70
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 3. kolo 11
BC Wizards Újezd nad Lesy (ms)
TJ Sokol Pečky U11(mix)
15. 10. 2022
10:00
Hala U Váhy Filip Tichý
Filip Toušek
45
4
14
0
27
4
39
4
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 4. kolo 14
TJ Sokol Pečky U11(mix)
BC Benešov U11B
5. 11. 2022
09:00
Městská sportovní hala 12
81
2
31
8
45
10
61
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 4. kolo 15
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B(kv)
BC Wizards Újezd nad Lesy (ms)
5. 11. 2022
09:00
ZŠ Na Výsluní Kateřina Jakubcová
Dušan Dvorský
69
28
19
6
33
17
48
23
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 4. kolo 13
TJ AŠ Mladá Boleslav U11
BC Kolín U11B (ms)
5. 11. 2022
09:30
IX. základní škola Kateřina Peštová
38
36
11
3
18
11
27
26
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 4. kolo 16
BA Nymburk U11B
NBK JUVENTA Milovice U11B
5. 11. 2022
09:30
ZŠ Komenského Vojtěch Podruh
Matěj Prokeš
35
40
15
10
19
24
21
35
35
40
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 5. kolo 20
BC Kolín U11B (ms)
TJ Sokol Pečky U11(mix)
19. 11. 2022
09:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Enkhbold Baasandorj
90
12
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 5. kolo 17
NBK JUVENTA Milovice U11B
TJ AŠ Mladá Boleslav U11
19. 11. 2022
09:30
ZŠ Juventa Vojtěch Podruh
Matěj Prokeš
85
47
16
9
38
24
59
42
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 5. kolo 19
BC Benešov U11B
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B(kv)
19. 11. 2022
10:30
SH Benešov Klaudie Kolbabová
Ondřej Vaněk
24
69
5
22
9
38
19
44
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 5. kolo 18
BC Wizards Újezd nad Lesy (ms)
BA Nymburk U11B
19. 11. 2022
13:00
Hala U Váhy Claudie Štroblová
Alžběta Rýcová
20
68
3
16
7
30
14
53
20
68
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 6. kolo 24
NBK JUVENTA Milovice U11B
BC Wizards Újezd nad Lesy (ms)
3. 12. 2022
09:30
ZŠ Juventa Kateřina Jakubcová
Šárka Smítková
57
28
22
8
34
10
49
18
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 6. kolo 21
TJ AŠ Mladá Boleslav U11
TJ Sokol Pečky U11(mix)
1. 4. 2023
10:00
IX. základní škola
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 6. kolo 23
BA Nymburk U11B
BC Benešov U11B
4. 2. 2023
10:00
ZŠ Komenského Vojtěch Podruh
Jan Mikulec
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 6. kolo 22
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B(kv)
BC Kolín U11B (ms)
31. 1. 2023
15:30
Sportcentrum Jiří Pavýza
50
44
11
10
30
20
42
27
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 7. kolo 26
BC Benešov U11B
NBK JUVENTA Milovice U11B
10. 12. 2022
09:00
SH Benešov Karel Martínek
Jakub Eichler
34
39
14
9
25
19
29
30
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 7. kolo 27
BC Kolín U11B (ms)
BA Nymburk U11B
10. 12. 2022
09:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín 35
83
6
16
21
38
31
56
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 7. kolo 28
TJ Sokol Pečky U11(mix)
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B(kv)
10. 12. 2022
09:00
Městská sportovní hala Vojtěch Podruh
Dušan Dvorský
12
121
2
32
5
53
10
97
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 7. kolo 25
BC Wizards Újezd nad Lesy (ms)
TJ AŠ Mladá Boleslav U11
10. 12. 2022
15:15
Hala U Váhy Vladimír Pádivý
Pavel Strnad
36
20
7
3
21
8
25
12
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 8. kolo 30
TJ Sokol Pečky U11(mix)
BA Nymburk U11B
14. 1. 2023
09:00
Městská sportovní hala Nikola Caňkářová
Martin Kaifer
16
109
2
28
10
47
12
79
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 8. kolo 31
BC Kolín U11B (ms)
NBK JUVENTA Milovice U11B
14. 1. 2023
09:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Jan Mikulec
Petr Frána
17
98
4
22
4
51
9
69
17
98
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 8. kolo 32
BC Benešov U11B
BC Wizards Újezd nad Lesy (ms)
14. 1. 2023
09:00
SH Benešov Pavel Strnad
Vladimír Pádivý
41
29
10
6
27
14
34
19
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 8. kolo 29
TJ AŠ Mladá Boleslav U11
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B(kv)
14. 1. 2023
10:00
IX. základní škola Pavel Velda
Miloš Nesvadba
59
51
11
16
29
25
49
39
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 9. kolo 35
NBK JUVENTA Milovice U11B
TJ Sokol Pečky U11(mix)
Bude upřesněno
-
ZŠ Juventa
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 9. kolo 36
BA Nymburk U11B
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B(kv)
28. 1. 2023
13:00
ZŠ Komenského Dušan Dvorský
Martin Kaifer
34
35
2
16
11
21
22
33
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 9. kolo 33
BC Benešov U11B
TJ AŠ Mladá Boleslav U11
28. 1. 2023
14:00
SH Benešov Petr Frána
Ondřej Vaněk
43
29
13
13
26
16
29
18
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 9. kolo 34
BC Wizards Újezd nad Lesy (ms)
BC Kolín U11B (ms)
28. 1. 2023
15:15
Hala U Váhy Vladimír Pádivý
Filip Toušek
34
54
6
12
18
26
25
45
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 10. kolo 38
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B(kv)
NBK JUVENTA Milovice U11B
26. 3. 2023
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 10. kolo 40
BC Kolín U11B (ms)
BC Benešov U11B
18. 3. 2023
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 10. kolo 39
TJ Sokol Pečky U11(mix)
BC Wizards Újezd nad Lesy (ms)
18. 2. 2023
08:15
Městská sportovní hala
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 10. kolo 37
TJ AŠ Mladá Boleslav U11
BA Nymburk U11B
18. 2. 2023
09:00
IX. základní škola
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 11. kolo 41
BC Kolín U11B (ms)
TJ AŠ Mladá Boleslav U11
29. 4. 2023
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 11. kolo 42
BC Benešov U11B
TJ Sokol Pečky U11(mix)
25. 2. 2023
-
SH Benešov
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 11. kolo 43
BC Wizards Újezd nad Lesy (ms)
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B(kv)
25. 2. 2023
-
ZŠ Předškolní
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 11. kolo 44
NBK JUVENTA Milovice U11B
BA Nymburk U11B
25. 2. 2023
09:30
ZŠ Juventa
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 12. kolo 45
TJ AŠ Mladá Boleslav U11
NBK JUVENTA Milovice U11B
11. 3. 2023
-
IX. základní škola
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 12. kolo 46
BA Nymburk U11B
BC Wizards Újezd nad Lesy (ms)
11. 3. 2023
-
ZŠ Komenského
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 12. kolo 47
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B(kv)
BC Benešov U11B
11. 3. 2023
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 12. kolo 48
TJ Sokol Pečky U11(mix)
BC Kolín U11B (ms)
12. 3. 2023
-
Městská sportovní hala
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 13. kolo 49
TJ Sokol Pečky U11(mix)
TJ AŠ Mladá Boleslav U11
25. 3. 2023
-
Městská sportovní hala
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 13. kolo 50
BC Kolín U11B (ms)
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B(kv)
25. 3. 2023
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 13. kolo 51
BC Benešov U11B
BA Nymburk U11B
25. 3. 2023
-
SH Benešov
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 13. kolo 52
BC Wizards Újezd nad Lesy (ms)
NBK JUVENTA Milovice U11B
25. 3. 2023
-
ZŠ Předškolní
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 14. kolo 53
TJ AŠ Mladá Boleslav U11
BC Wizards Újezd nad Lesy (ms)
15. 4. 2023
-
IX. základní škola
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 14. kolo 54
NBK JUVENTA Milovice U11B
BC Benešov U11B
15. 4. 2023
-
ZŠ Juventa
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 14. kolo 55
BA Nymburk U11B
BC Kolín U11B (ms)
15. 4. 2023
-
ZŠ Komenského
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B 14. kolo 56
BK Brandýs n.L.,z.s.U11B(kv)
TJ Sokol Pečky U11(mix)
15. 4. 2023
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Kevin Sibera BK Bran U11B 10 16 1.0 17.4 6.9 0.3 2.8/4.2 67.2 1.1
Michal Slavíček BANymU11B 10 15 1.0 15.1 7.0 0.0 1.1/2.3 45.7 1.3
Filip Novák JUVENTA U11B 11 14 1.0 14.3 6.2 0.4 0.8/1.9 0.0* 1.9
Tadeáš Kramule JUVENTA U11B 11 16 1.0 10.3 4.9 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.4
Rudolf Skřivánek TJ AŠ M.B. U11B 10 14 1.0 10.4 3.9 0.3 1.7/4.1 42.1 2.0
Pavel Vondráček BCKolU11B 10 18 1.0 7.7 2.7 0.2 1.8/2.9 61.5 0.9
Felix Eliáš Hlaváček BK Bran U11B 11 5 1.0 27.8 12.0 0.6 2.0/3.4 58.8 0.6
Viktor Zahradník JUVENTA U11B 11 10 1.0 13.5 6.3 0.0 0.9/2.3 39.1 1.4
Filip Sokolovský BANymU11B 11 15 1.0 9.0 4.1 0.3 0.1/0.6 0.0* 1.0
Jakub Hamták BCKolU11B 10 18 1.0 7.0 2.8 0.0 1.4/3.8 37.7 1.2
Lukáš Urban BC Ben.U11B 11 16 1.0 7.8 3.4 0.2 0.4/2.2 20.0 1.2
Jiří Bartík BK Bran U11B 10 16 1.0 7.4 2.8 0.3 1.0/3.1 32.7 1.1
Lukáš Kaprálek BCKolU11B 12 18 1.0 6.2 2.7 0.2 0.3/0.4 0.0* 1.7
Jan Hartiník BK Bran U11B 11 14 1.0 7.8 3.1 0.4 0.4/0.9 0.0* 0.6
František Kmec BANymU11B 11 12 1.0 8.8 4.3 0.0 0.2/1.7 0.0* 0.8
Štěpán Šimon BK Bran U11B 11 18 1.0 5.4 2.3 0.2 0.4/1.6 0.0* 0.8
Denis Sukup BANymU11B 11 11 1.0 8.7 4.3 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
Sebastien Rigny BCKolU11B 12 12 1.0 7.8 3.7 0.1 0.2/0.9 0.0* 0.4
Maxmilián Pospíšil JUVENTA U11B 11 16 1.0 5.8 2.4 0.2 0.3/0.8 0.0* 0.6
Josef Hykel BK Bran U11B 11 4 1.0 23.0 9.0 1.0 2.0/3.5 57.1 1.0
Tereza Mladá TJ AŠ M.B. U11B 11 8 1.0 10.9 4.1 0.1 2.3/4.8 47.4 0.6
Tomáš Slovík JUVENTA U11B 11 14 1.0 5.6 2.5 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.2
Denis Hauerland BANymU11B 10 6 1.0 12.7 6.0 0.2 0.2/0.8 0.0* 1.0
Antonín Strnad BC Wizards (ms) 12 16 1.0 4.7 2.2 0.1 0.1/0.4 0.0* 0.9
Ondřej Novák BC Ben.U11B 9 10 1.0 7.2 3.2 0.1 0.5/1.6 0.0* 1.4
Kryštof Štěpánek TJ AŠ M.B. U11B 11 14 1.0 4.9 1.9 0.3 0.3/1.7 0.0* 1.1
Medard Basta BC Wizards (ms) 11 8 1.0 8.5 3.3 0.5 0.5/1.3 0.0* 1.6
Adam Ladjimi JUVENTA U11B 11 16 1.0 4.2 1.9 0.1 0.1/0.5 0.0* 0.1
Jiří Šimek BANymU11B 11 15 1.0 4.4 1.9 0.1 0.3/0.9 0.0* 0.3
Vít Stieber BK Bran U11B 11 12 1.0 5.4 2.5 0.1 0.2/1.3 0.0* 1.0
Filip Březina BC Ben.U11B 11 16 1.0 4.1 1.9 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.0
Lucie Pajerová BC Wizards (ms) 11 18 1.0 3.5 1.5 0.1 0.3/0.7 0.0* 1.8
Vojtěch Holata BCKolU11B 10 14 1.0 4.4 2.1 0.0 0.2/1.1 0.0* 0.9
Ondřej Šešina BC Ben.U11B 11 14 1.0 4.3 2.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.2
Jakub Mach BANymU11B 11 15 1.0 4.0 1.9 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.1
Matěj Chobot BCKolU11B 9 14 1.0 4.2 1.8 0.1 0.4/1.3 0.0* 0.4
Ondřej Matoušek TJ AŠ M.B. U11B 9 14 1.0 3.9 1.1 0.5 0.2/0.9 0.0* 2.5
Vojtěch Jáchym BC Wizards (ms) 11 15 1.0 3.6 1.2 0.3 0.2/0.8 0.0* 1.1
Filip Otta BANymU11B 11 15 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.7
Kamil Urbánek BK Bran U11B 10 18 1.0 2.8 1.0 0.2 0.3/0.9 0.0* 1.3
Alex Vaněk BC Wizards (ms) 10 16 1.0 3.1 1.2 0.1 0.3/0.7 0.0* 1.1
Prokop Jurajda BC Wizards (ms) 10 14 1.0 3.5 1.6 0.0 0.2/1.1 0.0* 0.7
Adam Kučera BC Ben.U11B 11 16 1.0 2.8 1.3 0.0 0.1/1.2 0.0* 0.3
Benjamin Martinek BK Bran U11B 10 18 1.0 2.4 1.1 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.4
David Mammadov JUVENTA U11B 10 14 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.6
Ivan Dlouhý BCKolU11B 11 12 1.0 3.5 1.7 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.8
Jaroslav Chmelík BK Bran U11B 10 12 1.0 3.4 1.7 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.3
Adam Anděl TJ AŠ M.B. U11B 10 16 1.0 2.4 1.1 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.5
Patricie Jarolímová BC Wizards (ms) 10 16 1.0 2.4 1.2 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.1
Oliver Denis Pečky U11(mix) 10 14 1.0 2.7 1.2 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.4
Tobiáš Březina BC Ben.U11B 9 16 1.0 2.4 0.7 0.3 0.1/0.4 0.0* 0.9
Adam Fiala BC Ben.U11B 11 16 1.0 2.3 0.9 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.1
Martin Píša BANymU11B 11 15 1.0 2.3 1.0 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.1
Matyáš Pečenka BK Bran U11B 11 4 1.0 8.3 2.8 0.8 0.5/2.3 22.2 2.0
Petr Lípa BC Ben.U11B 11 12 1.0 2.8 1.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.7
Vavřinec Bártů BK Bran U11B 11 16 1.0 2.0 0.8 0.1 0.2/0.8 0.0* 0.8
Yehor Chyrva TJ AŠ M.B. U11B 11 8 1.0 3.9 1.5 0.3 0.1/0.3 0.0* 1.3
Filip Stickel BC Wizards (ms) 11 16 1.0 1.8 0.6 0.1 0.2/0.6 0.0* 0.8
David Hejl JUVENTA U11B 10 16 1.0 1.8 0.7 0.1 0.2/0.5 0.0* 0.3
Matyáš Hanzlík BC Ben.U11B 10 11 1.0 2.5 0.7 0.4 0.0/0.2 0.0* 2.1
Kryštof Lecko BK Bran U11B 11 12 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.2
Jan Pála BC Ben.U11B 11 10 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Martin Zeman JUVENTA U11B 9 10 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jonáš Grund BC Wizards (ms) 11 6 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 3.2
Michael Bernátek JUVENTA U11B 11 6 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Dominik Hájek BANymU11B 11 11 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Viktor Křížek BANymU11B 11 11 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
Šimon Čmugr BANymU11B 10 9 1.0 2.2 0.9 0.0 0.4/0.4 0.0* 0.2
Daniel Krupa BC Ben.U11B 10 10 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Jakub Gál JUVENTA U11B 11 5 1.0 3.8 1.6 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.4
Ondřej Vaňousek TJ AŠ M.B. U11B 10 16 1.0 1.2 0.4 0.1 0.3/0.8 0.0* 0.3
Šimon Příhoda BC Wizards (ms) 9 16 1.0 1.2 0.4 0.1 0.1/0.4 0.0* 0.3
Adam Hutyra JUVENTA U11B 10 14 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Josef Bukovský BCKolU11B 9 15 1.0 1.1 0.5 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.7
Sebastian Vávra BC Ben.U11B 11 13 1.0 1.3 0.5 0.1 0.0/0.3 0.0* 0.5
František Pokorný BC Ben.U11B 11 10 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.2
Jakub Plachecký TJ AŠ M.B. U11B 12 8 1.0 2.0 0.8 0.1 0.1/0.3 0.0* 2.0
Pavel Doležal TJ AŠ M.B. U11B 10 12 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Vojtěch Ježek BK Bran U11B 10 15 1.0 1.0 0.5 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.2
Kristýna Mimrová Pečky U11(mix) 11 10 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.5
Vojtěch Erben JUVENTA U11B 10 12 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.3
Radek Sedláček Pečky U11(mix) 10 14 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.4
Mark Barták JUVENTA U11B 11 12 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Max Singer BC Wizards (ms) 11 8 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Adam Pavlas BCKolU11B 10 16 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.4
Dimitrij Smutka BC Wizards (ms) 10 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.0
David Knotner BANymU11B 11 11 1.0 0.9 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Jáchym Toms BANymU11B 11 13 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.5
David Janda Pečky U11(mix) 11 12 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.8
Tomáš Zemek BANymU11B 11 10 1.0 1.0 0.2 0.2 0.0/0.4 0.0* 0.3
Štěpán Šimek Pečky U11(mix) 9 7 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Stela Chocholatá Pečky U11(mix) 11 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.8 0.0* 1.3
Michal Gergelits TJ AŠ M.B. U11B 10 10 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.5
Viktor Strnadel JUVENTA U11B 10 13 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.2
Šimon Písařík BC Wizards (ms) 11 12 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.6
Anna Miňovská Pečky U11(mix) 11 4 1.0 2.3 0.8 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sabina Vernerová Pečky U11(mix) 11 8 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Adam Hofman BC Ben.U11B 9 10 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.5
Lukáš Mezofi BK Bran U11B 11 13 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.2
Nikola Meserodová Pečky U11(mix) 11 6 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.2
Alan Šmíd BC Wizards (ms) 10 5 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.0
Daniel Hrubý BC Ben.U11B 11 10 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.3
Martin Šešina BC Ben.U11B 11 15 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Max Maximovič BCKolU11B 11 7 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Patrik Hejl BCKolU11B 11 10 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Štěpán Kavka BC Wizards (ms) 11 10 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.3
Vít Roudnický BK Bran U11B 11 6 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.0
Jasmína Strnišťová Pečky U11(mix) 11 12 1.0 0.4 0.2 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.9
Daniel Slezák BCKolU11B 10 15 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.1
Vít Šotola BCKolU11B 9 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniil Yarmolenko BCKolU11B 11 6 1.0 0.7 0.2 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Ella Bělohubá TJ AŠ M.B. U11B 10 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jáchym Čmugr BANymU11B 10 11 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jan Červenka BK Bran U11B 10 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Tomáš Laštovička BANymU11B 11 11 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Elliot Barry BC Wizards (ms) 11 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Šimon Škoula BC Ben.U11B 11 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Tadeáš Rýdl TJ AŠ M.B. U11B 10 11 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Radan Šimon Veselý BC Ben.U11B 11 6 1.0 0.7 0.2 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.0
Emilly Štěpánková BC Wizards (ms) 11 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Jiří Harvan BC Ben.U11B 11 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Lepíček BK Bran U11B 11 8 1.0 0.4 0.0 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.3
Matyáš Pěkný BC Wizards (ms) 11 4 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.8
Rudolf Mašín TJ AŠ M.B. U11B 10 3 1.0 1.0 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Rafael Lachs BK Bran U11B 10 10 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.4
Miroslav Pěnka Pečky U11(mix) 8 9 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.6
Tomáš Dědek TJ AŠ M.B. U11B 9 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Havliš TJ AŠ M.B. U11B 11 10 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Marek Netušil JUVENTA U11B 11 9 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Ema Chaloupková Pečky U11(mix) 11 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
Tomáš Tietze TJ AŠ M.B. U11B 11 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Novotný BCKolU11B 11 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Magdalena Kratochvílová Pečky U11(mix) 11 14 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Štěpán Szabó TJ AŠ M.B. U11B 11 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Dominik Turek JUVENTA U11B 11 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Bukovský BCKolU11B 9 10 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Kolář BK Bran U11B 10 5 1.0 0.4 0.0 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.2
Dominik Stibůrek BC Wizards (ms) 10 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Klára Kyselová Pečky U11(mix) 10 12 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Bilguun Davaajan TJ AŠ M.B. U11B 10 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Alan Zentner BK Bran U11B 10 9 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.0
Eduard Ščadej BCKolU11B 12 6 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.2
Gabriel Mallein BC Wizards (ms) 7 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Šimmrová BC Wizards (ms) 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastian Wagner BCKolU11B 10 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Antonín Kleibl TJ AŠ M.B. U11B 8 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Victor Boris Van der Linden TJ AŠ M.B. U11B 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Albert Starý BCKolU11B 9 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Tereza Bezděkovská BC Wizards (ms) 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jolana Trachtová BC Wizards (ms) 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Třasák BC Wizards (ms) 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Hadrbolec TJ AŠ M.B. U11B 11 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Svoboda TJ AŠ M.B. U11B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hiep Nguyen Canh Ngoc TJ AŠ M.B. U11B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Kropáček BC Wizards (ms) 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Bubeník BC Ben.U11B 10 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxmilian Kloub BC Ben.U11B 10 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alfréd Glasnák BC Ben.U11B 10 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Kováč TJ AŠ M.B. U11B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Šimon TJ AŠ M.B. U11B 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rikard Pankov BC Wizards (ms) 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Tmejová BC Wizards (ms) 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Zach BC Wizards (ms) 7 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Komenda BC Wizards (ms) 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Štros BC Wizards (ms) 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Ondřej Bytešník BC Wizards (ms) 7 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vilém Tomášek BC Wizards (ms) 7 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Vítek TJ AŠ M.B. U11B 11 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Vlachová BC Wizards (ms) 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Niko Raguž BCKolU11B 9 12 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Žofie Tomášková BC Wizards (ms) 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrey Zadykhin TJ AŠ M.B. U11B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Adebayo TJ AŠ M.B. U11B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Daniel Chalupa BK Bran U11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matylda Kratochvílová Pečky U11(mix) 8 9 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robert Roza BANymU11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Novák BC Ben.U11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Štěpánek BC Ben.U11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Lewington Pečky U11(mix) 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Tůmová BC Wizards (ms) 11 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jan Grepl BANymU11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kroupa BANymU11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Gruber BANymU11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Zeman JUVENTA U11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Patrik Duchoň BK Bran U11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Ružinský Pečky U11(mix) 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
25 Rudolf Hájek BK Bran U11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Václav Novotný BK Bran U11B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Jakeš BANymU11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Vyskočil BANymU11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Mareš BC Ben.U11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Zejdl JUVENTA U11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kudrlička JUVENTA U11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Kudrlička JUVENTA U11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stefan Petkanov JUVENTA U11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Jan Roškota BK Bran U11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eduard Redlich JUVENTA U11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Branský JUVENTA U11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Jan Schnatzer BK Bran U11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Jonáš Radek Šnábl BK Bran U11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Ondřej Schwan BK Bran U11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Jonáš Kubelka BK Bran U11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
3 Edward Walter BK Bran U11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Filip Michalík BK Bran U11B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Mareš BC Ben.U11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Pála BC Ben.U11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Pikora BC Wizards (ms) 11 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Jaroslav Uzel BK Bran U11B 11 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Čeleda JUVENTA U11B 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Vilém Volf TJ AŠ M.B. U11B 11 11 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Filip Zítka TJ AŠ M.B. U11B 10 9 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Karel Hadrbolec TJ AŠ M.B. U11B 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Dědek TJ AŠ M.B. U11B 7 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Hlaváč TJ AŠ M.B. U11B 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastian Dvořák BK Bran U11B 9 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Procházka BC Wizards (ms) 9 14 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.3
Klára Buchtelová BC Wizards (ms) 11 9 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Alois Indra TJ AŠ M.B. U11B 9 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Jakub Kalaš BK Bran U11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Fejfarová Pečky U11(mix) 8 9 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Daniel Nečásek BK Bran U11B 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Pěnka Pečky U11(mix) 10 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Pavel Filip BC Ben.U11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Fejfar Pečky U11(mix) 10 12 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Tereza Benešová Pečky U11(mix) 10 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Vojtěch Kysel Pečky U11(mix) 8 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Sofie Maroušková TJ AŠ M.B. U11B 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Mazáč BCKolU11B 10 10 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Angelina Kovalenko TJ AŠ M.B. U11B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Benjamín Knybel JUVENTA U11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Pokorný JUVENTA U11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Vorlíček JUVENTA U11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Jan Kulp Pečky U11(mix) 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Dušek BC Ben.U11B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Michálková Pečky U11(mix) 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Švejnohová Pečky U11(mix) 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Filip BC Ben.U11B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Novosad BK Bran U11B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Kevin Sibera BK Bran U11B 10 42 18 2 8 5
Michal Slavíček BANymU11B 10 28 13 0 3 5
Filip Novák JUVENTA U11B 11 30 13 2 4 5
Tadeáš Kramule JUVENTA U11B 11 19 9 0 3 3
Rudolf Skřivánek TJ AŠ M.B. U11B 10 18 7 1 8 5
Pavel Vondráček BCKolU11B 10 19 7 1 5 3
Felix Eliáš Hlaváček BK Bran U11B 11 40 20 2 4 1
Viktor Zahradník JUVENTA U11B 11 33 14 0 5 5
Filip Sokolovský BANymU11B 11 16 8 1 1 3
Jakub Hamták BCKolU11B 10 20 10 0 5 3
Lukáš Urban BC Ben.U11B 11 17 7 1 3 3
Jiří Bartík BK Bran U11B 10 25 11 1 5 3
Lukáš Kaprálek BCKolU11B 12 18 9 2 3 5
Jan Hartiník BK Bran U11B 11 26 10 2 2 3
František Kmec BANymU11B 11 18 9 0 1 3
Štěpán Šimon BK Bran U11B 11 12 6 2 3 2
Denis Sukup BANymU11B 11 19 9 0 1 4
Sebastien Rigny BCKolU11B 12 17 8 1 1 2
Maxmilián Pospíšil JUVENTA U11B 11 12 6 1 2 3
Josef Hykel BK Bran U11B 11 30 11 2 5 2
Tereza Mladá TJ AŠ M.B. U11B 11 17 7 1 4 2
Tomáš Slovík JUVENTA U11B 11 14 6 0 2 5
Denis Hauerland BANymU11B 10 19 9 1 1 2
Antonín Strnad BC Wizards (ms) 12 16 8 1 2 4
Ondřej Novák BC Ben.U11B 9 16 7 1 2 2
Kryštof Štěpánek TJ AŠ M.B. U11B 11 14 7 2 1 3
Medard Basta BC Wizards (ms) 11 14 6 2 2 4
Adam Ladjimi JUVENTA U11B 11 8 4 1 1 1
Jiří Šimek BANymU11B 11 17 7 1 2 2
Vít Stieber BK Bran U11B 11 16 8 1 1 3
Filip Březina BC Ben.U11B 11 14 7 0 1 0
Lucie Pajerová BC Wizards (ms) 11 11 5 1 1 4
Vojtěch Holata BCKolU11B 10 12 6 0 2 3
Ondřej Šešina BC Ben.U11B 11 20 10 0 2 1
Jakub Mach BANymU11B 11 12 6 1 1 1
Matěj Chobot BCKolU11B 9 13 6 1 1 2
Ondřej Matoušek TJ AŠ M.B. U11B 9 10 3 2 2 5
Vojtěch Jáchym BC Wizards (ms) 11 13 5 3 2 4
Filip Otta BANymU11B 11 9 4 0 2 5
Kamil Urbánek BK Bran U11B 10 11 4 1 3 4
Alex Vaněk BC Wizards (ms) 10 9 4 1 2 2
Prokop Jurajda BC Wizards (ms) 10 8 4 0 2 2
Adam Kučera BC Ben.U11B 11 12 6 0 1 1
Benjamin Martinek BK Bran U11B 10 14 6 0 2 3
David Mammadov JUVENTA U11B 10 10 5 0 0 3
Ivan Dlouhý BCKolU11B 11 12 6 0 2 3
Jaroslav Chmelík BK Bran U11B 10 8 4 0 1 1
Adam Anděl TJ AŠ M.B. U11B 10 8 4 0 3 5
Patricie Jarolímová BC Wizards (ms) 10 8 4 0 1 1
Oliver Denis Pečky U11(mix) 10 10 5 1 1 3
Tobiáš Březina BC Ben.U11B 9 7 3 2 1 2
Adam Fiala BC Ben.U11B 11 9 4 1 2 3
Martin Píša BANymU11B 11 6 3 1 1 1
Matyáš Pečenka BK Bran U11B 11 12 5 3 2 3
Petr Lípa BC Ben.U11B 11 6 3 1 0 3
Vavřinec Bártů BK Bran U11B 11 10 5 1 2 3
Yehor Chyrva TJ AŠ M.B. U11B 11 8 4 1 1 3
Filip Stickel BC Wizards (ms) 11 6 3 1 1 3
David Hejl JUVENTA U11B 10 4 2 1 1 2
Matyáš Hanzlík BC Ben.U11B 10 6 3 1 0 4
Kryštof Lecko BK Bran U11B 11 5 2 0 1 1
Jan Pála BC Ben.U11B 11 12 6 0 0 3
Martin Zeman JUVENTA U11B 9 8 4 0 0 3
Jonáš Grund BC Wizards (ms) 11 8 4 0 1 5
Michael Bernátek JUVENTA U11B 11 6 3 0 0 2
Dominik Hájek BANymU11B 11 10 5 0 0 3
Viktor Křížek BANymU11B 11 4 2 0 2 4
Šimon Čmugr BANymU11B 10 4 2 0 2 1
Daniel Krupa BC Ben.U11B 10 6 3 0 0 3
Jakub Gál JUVENTA U11B 11 8 4 1 0 1
Ondřej Vaňousek TJ AŠ M.B. U11B 10 7 2 1 3 2
Šimon Příhoda BC Wizards (ms) 9 7 3 1 1 2
Adam Hutyra JUVENTA U11B 10 4 2 0 0 1
Josef Bukovský BCKolU11B 9 4 2 0 1 2
Sebastian Vávra BC Ben.U11B 11 6 3 1 0 2
František Pokorný BC Ben.U11B 11 5 2 0 1 4
Jakub Plachecký TJ AŠ M.B. U11B 12 5 2 1 1 4
Pavel Doležal TJ AŠ M.B. U11B 10 4 2 0 0 2
Vojtěch Ježek BK Bran U11B 10 4 2 0 1 2
Kristýna Mimrová Pečky U11(mix) 11 6 3 0 1 2
Vojtěch Erben JUVENTA U11B 10 4 2 0 1 1
Radek Sedláček Pečky U11(mix) 10 4 2 0 0 3
Mark Barták JUVENTA U11B 11 4 2 0 0 1
Max Singer BC Wizards (ms) 11 7 3 0 1 4
Adam Pavlas BCKolU11B 10 4 2 0 1 2
Dimitrij Smutka BC Wizards (ms) 10 8 4 0 0 5
David Knotner BANymU11B 11 4 2 0 0 2
Jáchym Toms BANymU11B 11 6 3 0 0 2
David Janda Pečky U11(mix) 11 4 2 0 1 2
Tomáš Zemek BANymU11B 11 5 1 1 0 2
Štěpán Šimek Pečky U11(mix) 9 6 3 0 0 1
Stela Chocholatá Pečky U11(mix) 11 4 2 0 0 4
Michal Gergelits TJ AŠ M.B. U11B 10 2 1 0 0 2
Viktor Strnadel JUVENTA U11B 10 5 2 0 1 1
Šimon Písařík BC Wizards (ms) 11 3 1 0 1 3
Anna Miňovská Pečky U11(mix) 11 5 2 1 0 0
Sabina Vernerová Pečky U11(mix) 11 4 2 0 0 1
Adam Hofman BC Ben.U11B 9 4 2 0 0 2
Lukáš Mezofi BK Bran U11B 11 6 3 0 0 1
Nikola Meserodová Pečky U11(mix) 11 2 1 0 0 1
Alan Šmíd BC Wizards (ms) 10 7 3 0 1 0
Daniel Hrubý BC Ben.U11B 11 3 1 0 1 1
Martin Šešina BC Ben.U11B 11 2 1 0 0 1
Max Maximovič BCKolU11B 11 4 2 0 0 1
Patrik Hejl BCKolU11B 11 2 1 0 0 2
Štěpán Kavka BC Wizards (ms) 11 2 1 0 1 1
Vít Roudnický BK Bran U11B 11 2 1 0