Oblastní přebor starších minižákyň U13

Základní informace

Kategorie
starší minižákyně U13
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 3
Panter Javorník
SK Bruntál
17. 9. 2022
10:00
ZŠ Javorník Josef Slavík
46
24
8
1
24
11
32
16
Review
Základní část 1. kolo 7
SBŠ Ostrava U12
BK Havířov
17. 9. 2022
10:00
Hala Sportovního Gymnázia Marek Pilch
Aleš Jurda
66
7
22
3
33
5
52
7
Review
Základní část 1. kolo 8
SBŠ Ostrava U12
BK Havířov
17. 9. 2022
11:30
Hala Sportovního Gymnázia Marek Pilch
Aleš Jurda
71
5
26
2
41
2
54
2
Review
Základní část 1. kolo 4
Panter Javorník
SK Bruntál
17. 9. 2022
12:00
ZŠ Javorník Josef Slavík
44
16
16
4
22
8
32
10
Review
Základní část 1. kolo 5
Basket Ostrava
STRABAG Zlín
5. 11. 2022
14:00
Trojhalí Aleš Jurda
Jiří Navrátil
83
42
22
11
41
33
67
39
Review
Základní část 1. kolo 6
Basket Ostrava
STRABAG Zlín
5. 11. 2022
15:30
Trojhalí Aleš Jurda
Jiří Navrátil
63
43
20
12
31
24
51
28
Review
Základní část 2. kolo 11
STRABAG Zlín
SBŠ Ostrava U12
1. 10. 2022
10:00
Městská SH Zelené Ladislav Sokolovský
33
47
6
6
20
18
30
30
Review
Základní část 2. kolo 13
SK Bruntál
Basket Ostrava
11. 12. 2022
10:00
Sportovní hala Bruntál Kateřina Jedličková
Matěj Šesták
12
74
Review
Základní část 2. kolo 15
OSK Olomouc
Panter Javorník
1. 10. 2022
10:00
Základní škola Stupkova Břetislav Kraváček
Lukáš Keřt
90
22
17
8
44
10
52
18
Review
Základní část 2. kolo 12
STRABAG Zlín
SBŠ Ostrava U12
1. 10. 2022
11:30
Městská SH Zelené Ladislav Sokolovský
33
39
8
10
12
21
25
25
Review
Základní část 2. kolo 14
SK Bruntál
Basket Ostrava
11. 12. 2022
11:30
Sportovní hala Bruntál Kateřina Jedličková
Matěj Šesták
43
77
Review
Základní část 2. kolo 16
OSK Olomouc
Panter Javorník
1. 10. 2022
12:00
Základní škola Stupkova Břetislav Kraváček
Lukáš Keřt
78
37
17
5
30
26
55
32
Review
Základní část 3. kolo 21
SBŠ Ostrava U12
SK Bruntál
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní část 3. kolo 22
SBŠ Ostrava U12
SK Bruntál
Bude upřesněno
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní část 3. kolo 19
Basket Ostrava
OSK Olomouc
16. 10. 2022
12:00
Trojhalí Jan Posker
Kateřina Seberová
52
30
12
11
25
18
32
26
Review
Základní část 3. kolo 23
BK Havířov
STRABAG Zlín
15. 10. 2022
13:00
SPŠE Havířov Adam Orlewski
Vojtěch Kučeva
5
76
0
30
0
48
2
55
Review
Základní část 3. kolo 20
Basket Ostrava
OSK Olomouc
16. 10. 2022
13:30
Trojhalí Jan Posker
Kateřina Seberová
40
38
10
11
17
15
21
32
Review
Základní část 3. kolo 24
BK Havířov
STRABAG Zlín
15. 10. 2022
15:00
SPŠE Havířov Adam Orlewski
Vojtěch Kučeva
13
85
5
19
5
45
10
73
Review
Základní část 4. kolo 29
OSK Olomouc
SBŠ Ostrava U12
5. 11. 2022
09:00
Základní škola Stupkova Jakub Kremser
Jakub Petrák
58
51
15
9
30
28
43
42
Review
Základní část 4. kolo 31
Panter Javorník
Basket Ostrava
6. 11. 2022
10:00
ZŠ Javorník Vojtěch Jurník
22
73
8
12
10
38
18
49
Review
Základní část 4. kolo 30
OSK Olomouc
SBŠ Ostrava U12
5. 11. 2022
11:00
Základní škola Stupkova Jakub Kremser
Jakub Petrák
45
66
12
24
21
42
36
50
Review
Základní část 4. kolo 27
SK Bruntál
BK Havířov
5. 11. 2022
12:00
Sportovní hala Bruntál Dominik Holaň
Lenka Bočková
50
38
18
4
26
10
36
28
Review
Základní část 4. kolo 32
Panter Javorník
Basket Ostrava
6. 11. 2022
12:00
ZŠ Javorník Vojtěch Jurník
20
98
6
21
9
49
16
75
Review
Základní část 4. kolo 28
SK Bruntál
BK Havířov
5. 11. 2022
13:30
Sportovní hala Bruntál Dominik Holaň
Lenka Bočková
67
15
18
6
42
2
58
9
Review
Základní část 5. kolo 35
SBŠ Ostrava U12
Panter Javorník
19. 11. 2022
09:00
Hala Sportovního Gymnázia Jaroslav Střalka
Tereza Pavelková
71
20
12
2
32
7
48
13
Review
Základní část 5. kolo 36
SBŠ Ostrava U12
Panter Javorník
19. 11. 2022
10:30
Hala Sportovního Gymnázia Jaroslav Střalka
Tereza Pavelková
61
22
10
6
38
8
51
11
Review
Základní část 5. kolo 37
BK Havířov
OSK Olomouc
19. 11. 2022
13:00
SPŠE Havířov Johana Križanová
Barbora Snopková
27
63
4
22
14
33
16
45
Review
Základní část 5. kolo 39
STRABAG Zlín
SK Bruntál
19. 11. 2022
13:00
Městská SH Zelené David Vyplel
Lukáš Keřt
61
20
22
4
36
11
42
15
Review
Základní část 5. kolo 40
STRABAG Zlín
SK Bruntál
19. 11. 2022
14:45
Městská SH Zelené David Vyplel
Lukáš Keřt
66
27
17
8
38
16
44
27
Review
Základní část 5. kolo 38
BK Havířov
OSK Olomouc
19. 11. 2022
15:00
SPŠE Havířov Johana Križanová
Barbora Snopková
31
76
4
24
11
35
17
63
Review
Základní část 6. kolo 45
Panter Javorník
BK Havířov
Bude upřesněno
-
ZŠ Javorník
Preview
Základní část 6. kolo 46
Panter Javorník
BK Havířov
Bude upřesněno
-
ZŠ Javorník
Preview
Základní část 6. kolo 47
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava U12
Bude upřesněno
-
Trojhalí
Preview
Základní část 6. kolo 48
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava U12
Bude upřesněno
-
Trojhalí
Preview
Základní část 6. kolo 43
OSK Olomouc
STRABAG Zlín
10. 12. 2022
09:00
Základní škola Stupkova Filip Hudec
Zuzana Kopřivová
84
60
21
16
35
33
59
38
Review
Základní část 6. kolo 44
OSK Olomouc
STRABAG Zlín
10. 12. 2022
11:00
Základní škola Stupkova Filip Hudec
Zuzana Kopřivová
51
66
9
17
23
41
38
52
Review
Základní část 7. kolo 51
BK Havířov
Basket Ostrava
14. 1. 2023
09:00
SPŠE Havířov Barbora Snopková
Dalibor Vaněk
13
82
2
32
7
48
11
71
Review
Základní část 7. kolo 52
BK Havířov
Basket Ostrava
14. 1. 2023
11:00
SPŠE Havířov Barbora Snopková
Dalibor Vaněk
10
57
3
25
5
35
10
47
Review
Základní část 7. kolo 53
STRABAG Zlín
Panter Javorník
15. 1. 2023
13:30
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Lukáš Keřt
Preview
Základní část 7. kolo 54
STRABAG Zlín
Panter Javorník
15. 1. 2023
15:00
Městská SH Zelené Břetislav Kraváček
Lukáš Keřt
Preview
Základní část 7. kolo 55
SK Bruntál
OSK Olomouc
14. 1. 2023
16:30
Sportovní hala Bruntál Kateřina Jedličková
Lukáš Fajkus
33
54
7
13
16
32
23
42
Review
Základní část 7. kolo 56
SK Bruntál
OSK Olomouc
14. 1. 2023
18:00
Sportovní hala Bruntál Kateřina Jedličková
Lukáš Fajkus
29
62
2
12
13
33
20
44
Review
Základní část 8. kolo 61
STRABAG Zlín
Basket Ostrava
Bude upřesněno
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 8. kolo 62
STRABAG Zlín
Basket Ostrava
Bude upřesněno
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 8. kolo 63
BK Havířov
SBŠ Ostrava U12
28. 1. 2023
09:00
SPŠE Havířov Barbora Snopková
Dalibor Vaněk
6
56
0
14
2
26
2
42
Review
Základní část 8. kolo 59
SK Bruntál
Panter Javorník
29. 1. 2023
11:00
Sportovní hala Bruntál Kateřina Jedličková
Matěj Šesták
Preview
Základní část 8. kolo 64
BK Havířov
SBŠ Ostrava U12
28. 1. 2023
11:00
SPŠE Havířov Barbora Snopková
Dalibor Vaněk
10
51
0
17
4
26
6
44
Review
Základní část 8. kolo 60
SK Bruntál
Panter Javorník
29. 1. 2023
12:30
Sportovní hala Bruntál Kateřina Jedličková
Matěj Šesták
Preview
Základní část 9. kolo 67
SBŠ Ostrava U12
STRABAG Zlín
18. 2. 2023
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní část 9. kolo 68
SBŠ Ostrava U12
STRABAG Zlín
18. 2. 2023
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní část 9. kolo 69
Basket Ostrava
SK Bruntál
18. 2. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část 9. kolo 70
Basket Ostrava
SK Bruntál
18. 2. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část 9. kolo 71
Panter Javorník
OSK Olomouc
18. 2. 2023
-
ZŠ Javorník
Preview
Základní část 9. kolo 72
Panter Javorník
OSK Olomouc
18. 2. 2023
-
ZŠ Javorník
Preview
Základní část 10. kolo 75
OSK Olomouc
Basket Ostrava
4. 3. 2023
-
Základní škola Stupkova
Preview
Základní část 10. kolo 76
OSK Olomouc
Basket Ostrava
4. 3. 2023
-
Základní škola Stupkova
Preview
Základní část 10. kolo 79
STRABAG Zlín
BK Havířov
4. 3. 2023
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 10. kolo 80
STRABAG Zlín
BK Havířov
4. 3. 2023
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 10. kolo 77
SK Bruntál
SBŠ Ostrava U12
5. 3. 2023
11:00
Sportovní hala Bruntál
Preview
Základní část 10. kolo 78
SK Bruntál
SBŠ Ostrava U12
5. 3. 2023
12:30
Sportovní hala Bruntál
Preview
Základní část 11. kolo 85
SBŠ Ostrava U12
OSK Olomouc
25. 3. 2023
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní část 11. kolo 86
SBŠ Ostrava U12
OSK Olomouc
25. 3. 2023
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní část 11. kolo 87
Basket Ostrava
Panter Javorník
25. 3. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část 11. kolo 88
Basket Ostrava
Panter Javorník
25. 3. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část 11. kolo 83
BK Havířov
SK Bruntál
25. 3. 2023
10:00
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 11. kolo 84
BK Havířov
SK Bruntál
25. 3. 2023
12:00
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 12. kolo 91
Panter Javorník
SBŠ Ostrava U12
15. 4. 2023
-
ZŠ Javorník
Preview
Základní část 12. kolo 92
Panter Javorník
SBŠ Ostrava U12
15. 4. 2023
-
ZŠ Javorník
Preview
Základní část 12. kolo 93
OSK Olomouc
BK Havířov
15. 4. 2023
-
Základní škola Stupkova
Preview
Základní část 12. kolo 94
OSK Olomouc
BK Havířov
15. 4. 2023
-
Základní škola Stupkova
Preview
Základní část 12. kolo 95
SK Bruntál
STRABAG Zlín
15. 4. 2023
12:00
Sportovní hala Bruntál
Preview
Základní část 12. kolo 96
SK Bruntál
STRABAG Zlín
15. 4. 2023
13:30
Sportovní hala Bruntál
Preview
Základní část 13. kolo 99
STRABAG Zlín
OSK Olomouc
29. 4. 2023
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 13. kolo 100
STRABAG Zlín
OSK Olomouc
29. 4. 2023
-
Městská SH Zelené
Preview
Základní část 13. kolo 103
SBŠ Ostrava U12
Basket Ostrava
29. 4. 2023
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní část 13. kolo 104
SBŠ Ostrava U12
Basket Ostrava
29. 4. 2023
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
Základní část 13. kolo 101
BK Havířov
Panter Javorník
29. 4. 2023
11:00
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 13. kolo 102
BK Havířov
Panter Javorník
29. 4. 2023
13:00
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 14. kolo 107
Basket Ostrava
BK Havířov
6. 5. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část 14. kolo 108
Basket Ostrava
BK Havířov
6. 5. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část 14. kolo 109
Panter Javorník
STRABAG Zlín
6. 5. 2023
-
ZŠ Javorník
Preview
Základní část 14. kolo 110
Panter Javorník
STRABAG Zlín
6. 5. 2023
-
ZŠ Javorník
Preview
Základní část 14. kolo 111
OSK Olomouc
SK Bruntál
6. 5. 2023
-
Základní škola Stupkova
Preview
Základní část 14. kolo 112
OSK Olomouc
SK Bruntál
6. 5. 2023
-
Základní škola Stupkova
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z
Ema Paverová SBŠ U13 14 1
Victoria Kotasová Havířov 12 1
Nikola Šigutová Basket Ostrava 14 1
Růžena Drgová Basket Ostrava 14 1
Berenika Pokorná OSK Olomouc 12 1
Linda Polášková OSK Olomouc 12 1
Lucie Šupová OSK Olomouc 12 1
Markéta Čechová OSK Olomouc 12 1
Šárka Bajerová OSK Olomouc 12 1
Lenka Myšíková OSK Olomouc 13 1
26 Karolína Tlapalová Bruntál 12 1
Nela Šuniarová Havířov 13 1
Isabella Martinková Havířov 12 1
Karolína Kostková Havířov 13 1
Kristýna Hýlová Havířov 13 1
Anna Staňková Havířov 14 1
Anna Olšáková Havířov 12 1
Zuzana Jančová Příbor 11 1
Karolína Jalůvková OSK Olomouc 13 1
Karolína Andrýsková OSK Olomouc 13 1
Štěpánka Štefková Javorník 13 1
Vendula Jurišová Javorník 13 1
Ema Haflantová Javorník 13 1
Zuzana Kačorová Javorník 13 1
Viktorie Kopčáková Havířov 13 1
Karolína Milerská Havířov 12 1
Natálie Blatová Javorník 13 1
Eliška Pospíšková Basket Ostrava 11 1
Eliška Kaderková Basket Ostrava 12 1
Adriana Górná Basket Ostrava 14 1
Adéla Domašíková SBŠ Ostrava U12 12 1
Barbora Prokešová SBŠ Ostrava U12 12 1
Markéta Steffková Basket Ostrava 14 1
Eva Ambrožová OSK Olomouc 12 1
Iva Ambrožová OSK Olomouc 12 1
Natálie Steffková Basket Ostrava 12 1
Jana Stryjová Basket Ostrava 12 1
Tereza Hubníková SBŠ Ostrava U12 11 1
18 Kateřina Byrtusová Bruntál 14 1
Charleen Korb SBŠ Ostrava U12 13 1
Markéta Sikorová SBŠ Ostrava U12 13 1
Dominika Trunkátová SBŠ Ostrava U12 12 1
Linda Galiová SBŠ Ostrava U12 13 1
Sofie Danková SBŠ U13 14 1
Marie Panochová Bruntál 14 1
Tereza Veselková SBŠ Ostrava U12 12 1
Tereza Němcová Bruntál 13 1
Sabina Bačíková OSK Olomouc 12 1
Marika Petřek Basket Ostrava 10 1
Michaela Vilášková SBŠ Ostrava U12 12 1
Jana Losmanová Javorník 12 1
Tereza Soušková Javorník 12 1
Elen Kocmundová Basket Ostrava 12 1
Veronika Kocourková Havířov 12 1
Eva Hasilová Havířov 12 1
Martina Rajskupová Bruntál 12 1
Amálie Voráčová Zlín 13 1
Helena Sklářová Basket Ostrava 12 1
Nela Pešičková Basket Ostrava 14 1
Melánie Knápková Basket Ostrava 12 1
Sabina Bednářová SBŠ Ostrava U12 13 1
Nikola Gergely SBŠ Ostrava U12 12 1
Klára Zacharová Havířov 12 1
Alžběta Slaná Bruntál 13 1
Eliška Válková Bruntál 12 1
Lucie Přivřelová SBŠ Ostrava U12 12 1
Barbora Machálková Basket Ostrava 13 1
Andrea Hrabáčková Javorník 12 1
Anna Lebánková Zlín 13 1
Viktorie Pavelková Javorník 12 1
Vanesa Hájková Javorník 12 1
Elen Valentová OSK Olomouc 12 1
Nela Vítková Havířov 12 1
Ema Michálková Javorník 11 1
Justýna Klimešová Bruntál 13 1
Nela Hoangová Bruntál 12 1
Viktorie Jurečková Basket Ostrava 13 1
Nikol Tureničová SBŠ U13 14 1
Melisa Oharková Javorník 12 1
Ema Šindlerová Havířov 13 1
Monika Račáková Javorník 12 1
Barbora Kozaková Javorník 12 1
Nela Sumcová Javorník 13 1
Aneta Janáková SBŠ Ostrava U12 12 1
Karolína Pěkníková SBŠ Ostrava U12 13 1
Rozálie Pečtová SBŠ Ostrava U12 10 1
Anna Trunkátová SBŠ Ostrava U12 10 1
Eliška Florčíková Basket Ostrava 12 1
Hana Vávrová Basket Ostrava 13 1
Karolína Mintělová Havířov 13 1
Samantha ŠIMOVÁ Basket Ostrava 14 1
Natálie Strádalová Javorník 12 1
Lucie Magyaricsová Havířov 13 1
Ema Figurová Havířov 12 1
Anna Wojnarowská SBŠ Ostrava U12 11 1
Amálie Pečtová SBŠ Ostrava U12 12 1
Klára Ježová Zlín 12 1
Nikol Talášková Zlín 11 1
Timea Tsameti SBŠ U13 13 1
Valerie Nouzovská Basket Ostrava 12 1
Adéla Kmeciková OSK Olomouc 12 1
Sára Šrámková Havířov 12 1
Marina Šplíchalová Basket Ostrava 11 1
Simona Bociánová Bruntál 13 1
Ema Kocmundová Basket Ostrava 12 1
Anna Červená SBŠ U13 14 1
Kateřina Rupčíková Havířov 14 1
Tereza Runštuková Havířov 14 1
Justýna Lorencová OSK Olomouc 13 1
Karolína Jurková Bruntál 13 1
Kateřina Špičáková Bruntál 13 1
Eva Kargerová OSK Olomouc 13 1
Denisa Skácelová SBŠ Ostrava U12 13 1
Barbora Vráželová Bruntál 13 1
Barbora Žoričová Havířov 14 1
Veronika Wojnarová SBŠ Ostrava U12 13 1
Ema Bohušová SBŠ U13 14 1
Elisabeth Bašistová Basket Ostrava 12 1
Nikola Zamykalová OSK Olomouc 13 1
Jolana Šubertová SBŠ U13 14 1
Eliška Zástřešková Basket Ostrava 14 1
Veronika Hertvíková Basket Ostrava 12 1
Tereza Slezáková SBŠ Ostrava U12 13 1
Kaiba Bílková SBŠ Ostrava U12 12 1
Veronika Plutová Basket Ostrava 13 1
Lucie Monsportová Příbor 13 1
Marie Částková Příbor 13 1
Eliška Ermisová Příbor 12 1
Nela Holubová Příbor 13 1
25 Elisabeth Charvátová Bruntál 14 1
Eliška Brudná Havířov 13 1
Eliška Tomková Příbor 12 1
Adéla Hrubá SBŠ Ostrava U12 13 1
Marie Pavlátová SBŠ U13 14 1
Taťána Bialková SBŠ U13 14 1
Valerie Pastrňáková SBŠ U13 14 1
Valérie Heincová Havířov 13 1
Nikola Zahradníčková OSK Olomouc 13 1
Markéta Horáková SBŠ U13 14 1
Adéla Mihulová SBŠ U13 14 1
Klára Zvolánková SBŠ U13 14 1
Magdaléna Vybíralová SBŠ Ostrava U12 13 1
Adéla Popelářová SBŠ U13 14 1
Vendula Mináriková SBŠ U13 14 1
Adéla Kokošková Havířov 14 1
Lucie Maršolková SBŠ U13 14 1
Eliška Poledníková SBŠ Ostrava U12 13 1
Alžběta Borkalová SBŠ Ostrava U12 12 1
Eliška Damborská Zlín 13 1
Valerie Balušková Bruntál 13 1
Valentina Vyplelová Zlín 13 1
Tereza Sýkorová Zlín 13 1
Beáta Zdeňková SBŠ Ostrava U12 13 1
Julie Mlynářová Basket Ostrava 13 1
Justýna Jakubková Basket Ostrava 13 1
Kristýna Moldříková Basket Ostrava 13 1
Katka Debefová Příbor 13 1
Tina Bortlová Příbor 14 1
Natálie Vedlichová SBŠ Ostrava U12 12 1
Veronika Zimáková Zlín 12 1
Izabela Hopjanová SBŠ Ostrava U12 12 1
Markéta Pařízková Zlín 11 1
Denisa Pavlíková Havířov 12 1
Natálie Outratová SBŠ Ostrava U12 13 1
Stella Výrková SBŠ Ostrava U12 13 1
Markéta Hrabinská SBŠ Ostrava U12 13 1
Isabella Gajdáčková SBŠ U13 14 1
Tereza Tesaříková Basket Ostrava 13 1
Klára Štanclová Zlín 13 1
Anna Vičíková Zlín 12 1
Stella Suchánková Zlín 12 1
Adéla Zicháčková Basket Ostrava 13 1
Květa Bouchalová OSK Olomouc 13 1
Sofie Marečková Zlín 13 1
Lucie Marcinková Basket Ostrava 14 1
Gabriela Vozňáková Basket Ostrava 13 1
Gabriela Bořilová Basket Ostrava 13 1
Elen Haktanir Zlín 12 1
Kristýna Štiftová Basket Ostrava 13 1
Isabela Anlauf Havířov 12 1
Markéta Čelechovská Zlín 12 1
Eliška Ličková SBŠ Ostrava U12 12 1
Tereza Račáková Bruntál 12 1
Miriam Tomanová Basket Ostrava 13 1
Anna Svobodová Příbor 14 1
Simona Jemelková Příbor 14 1
Laura Velkoborská Příbor 14 1
Berenika Barvíková Příbor 14 1
Marianna Gabzdylová Příbor 14 1
Claudia Honešová Příbor 14 1
Loretta Feilhauer Příbor 12 1
Karolína Šmáriková SBŠ Ostrava U12 12 1
Karolína Černošková Zlín 13 1
Soňa Metelková Bruntál 13 1
Timea Tsameti SBŠ Ostrava U12 13 1
Magdaléna Stašová SBŠ Ostrava U12 13 1
Lída Straková Příbor 14 1
Simona Němcová Basket Ostrava 13 1
Barbora Malečková SBŠ U13 13 1
Rozálie Mustarová SBŠ U13 13 1
Alžběta Chlebová Havířov 14 1
Karolína Krislová Havířov 14 1
Denisa Wlodyková Basket Ostrava 11 1
Natálie Zbranková Bruntál 13 1
Marie Bielčíková Bruntál 14 1
Bára Chrapková SBŠ Ostrava U12 13 1
Elen Hortenzie Hopanová Basket Ostrava 13 1
Sofie Lysoňová Havířov 14 1
Adéla Konieczná Basket Ostrava 13 1
Jasmin Maali Basket Ostrava 12 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vyplel David 2 2 0 0 - - -
Vaněk Dalibor 4 0 4 0 - - -
Šesták Matěj 2 0 2 0 - - -
Střalka Jaroslav 2 2 0 0 - - -
Sokolovský Ladislav 2 2 0 0 - - -
Snopková Barbora 6 4 2 0 - - -
Slavík Josef 2 2 0 0 - - -
Seberová Kateřina 2 0 2 0 - - -
Posker Jan 2 2 0 0 - - -
Pilch Marek 2 2 0 0 - - -
Petrák Jakub 2 0 2 0 - - -
Pavelková Tereza 2 0 2 0 - - -
Orlewski Adam 2 2 0 0 - - -
Navrátil Jiří 2 0 2 0 - - -
Kučeva Vojtěch 2 0 2 0 - - -
Križanová Johana 2 2 0 0 - - -
Kremser Jakub 2 2 0 0 - - -
Kraváček Břetislav 2 2 0 0 - - -
Kopřivová Zuzana 2 0 2 0 - - -
Keřt Lukáš 4 0 4 0 - - -
Jurník Vojtěch 2 2 0 0 - - -
Jurda Aleš 4 2 2 0 - - -
Jedličková Kateřina 4 4 0 0 - - -
Hudec Filip 2 2 0 0 - - -
Holaň Dominik 2 2 0 0 - - -
Fajkus Lukáš 2 0 2 0 - - -
Bočková Lenka 2 0 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře