OP nejmladší minižáci U11
Základní informace
Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2021/22
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Základní | Turnaj 1 | 1 |
SK Renocar Podolí
Basket Kohouti - Babice
|
18. 9. 2021
09:00 |
SH Podolí u Brna |
Vojtěch Marek |
40
85
|
10
18
21
41
27
57 |
Review | |
Základní | Turnaj 2 | 4 |
BASKET Brno
Tygři Brno
|
18. 9. 2021
09:00 |
ZŠ nám. Svornosti |
Kristýna Jansová Richard Polák |
36
96
|
8
41
17
59
32
78 |
Review | |
Základní | Turnaj 3 | 7 |
Spartak Hluk
Jiskra Kyjov
|
3. 10. 2021
09:00 |
SH města Hluk |
Pavel Kryštof Adam Antoš |
2
77
|
0
18
0
44
2
60 |
Review | |
Základní | Turnaj 3 | 8 |
Jiskra Kyjov
Vlčata Žďár
|
3. 10. 2021
10:30 |
SH města Hluk |
Pavel Kryštof Adam Antoš |
33
74
|
04
26
11
42
23
54 |
Review | |
Základní | Turnaj 1 | 2 |
Basket Kohouti - Babice
BK Skokani A
|
18. 9. 2021
10:45 |
SH Podolí u Brna |
Vojtěch Marek |
70
58
|
9
14
32
32
50
38 |
Review | |
Základní | Turnaj 2 | 5 |
Tygři Brno
BC Vysočina
|
18. 9. 2021
10:45 |
ZŠ nám. Svornosti |
Kristýna Jansová Richard Polák |
97
4
|
20
0
50
2
67
4 |
Review | |
Základní | Turnaj 3 | 9 |
Spartak Hluk
Vlčata Žďár
|
3. 10. 2021
12:00 |
SH města Hluk |
Pavel Kryštof Adam Antoš |
6
71
|
2
21
4
43
6
59 |
Review | |
Základní | Turnaj 1 | 3 |
SK Renocar Podolí
BK Skokani A
|
18. 9. 2021
12:30 |
SH Podolí u Brna |
Vojtěch Marek |
30
58
|
0
14
12
28
16
42 |
Review | |
Základní | Turnaj 2 | 6 |
BASKET Brno
BC Vysočina
|
18. 9. 2021
12:30 |
ZŠ nám. Svornosti |
Kristýna Jansová Richard Polák |
60
24
|
14
8
33
11
47
21 |
Review | |
Základní | Turnaj 6 | 16 |
BC Vysočina
BK Skokani B
|
17. 10. 2021
08:00 |
Hala SMJ Jihlava |
Jaroslav Kočí Pavel Kučírek |
44
27
|
16
2
22
15
36
21 |
Review | |
Základní | Turnaj 4 | 10 |
BK Skokani A
BASKET Brno
|
16. 10. 2021
08:30 |
SH Rosnička Brno |
Martin Račanský |
37
32
|
8
6
17
20
29
30 |
Review | |
Základní | Turnaj 6 | 17 |
BK Skokani B
Jiskra Kyjov
|
17. 10. 2021
10:00 |
Hala SMJ Jihlava |
Pavel Kučírek Jaroslav Kočí |
21
56
|
0
14
5
30
11
40 |
Review | |
Základní | Turnaj 4 | 11 |
BASKET Brno
Vlčata Žďár
|
16. 10. 2021
10:15 |
SH Rosnička Brno |
Martin Račanský |
17
92
|
6
26
11
43
15
72 |
Review | |
Základní | Turnaj 4 | 12 |
BK Skokani A
Vlčata Žďár
|
16. 10. 2021
12:00 |
SH Rosnička Brno |
Martin Račanský |
33
90
|
14
24
21
52
23
72 |
Review | |
Základní | Turnaj 5 | 13 |
Tygři Brno
Spartak Hluk
|
16. 10. 2021
12:00 |
SH Morenda |
Zdeněk Buryšek |
57
22
|
11
10
28
12
45
20 |
Review | |
Základní | Turnaj 6 | 18 |
BC Vysočina
Jiskra Kyjov
|
17. 10. 2021
12:00 |
Hala SMJ Jihlava |
Jaroslav Kočí Pavel Kučírek |
5
66
|
0
10
0
30
4
42 |
Review | |
Základní | Turnaj 5 | 14 |
Spartak Hluk
SK Renocar Podolí
|
16. 10. 2021
13:30 |
SH Morenda |
Zdeněk Buryšek |
20
40
|
2
12
4
22
16
26 |
Review | |
Základní | Turnaj 5 | 15 |
Tygři Brno
SK Renocar Podolí
|
16. 10. 2021
15:00 |
SH Morenda |
Zdeněk Buryšek |
53
29
|
3
10
27
14
39
19 |
Review | |
Základní | Turnaj 9 | 27 |
Vlčata Žďár
BC Vysočina
|
6. 11. 2021
08:30 |
Hala 2. ZŠ |
Petr Kazda Rostislav ml. Veselý |
124
4
|
34
0
68
0
89
2 |
Review | |
Základní | Turnaj 7 | 19 |
Basket Kohouti - Babice
Tygři Brno
|
6. 11. 2021
09:00 |
Sokolovna Babice n.Svitavou |
Zdeněk Buryšek |
31
95
|
7
27
22
45
24
81 |
Review | |
Základní | Turnaj 8 | 22 |
Jiskra Kyjov
BK Skokani A
|
6. 11. 2021
09:00 |
Hala TJ Jiskra |
Pavel Kryštof Adam Antoš |
31
42
|
10
14
21
18
27
30 |
Review | |
Základní | Turnaj 9 | 26 |
BK Skokani B
BC Vysočina
|
6. 11. 2021
10:15 |
Hala 2. ZŠ |
Rostislav ml. Veselý Petr Kazda |
25
23
|
6
4
12
9
21
17 |
Review | |
Základní | Turnaj 7 | 20 |
Tygři Brno
Spartak Hluk
|
6. 11. 2021
10:30 |
Sokolovna Babice n.Svitavou |
Zdeněk Buryšek |
79
27
|
30
4
39
16
58
19 |
Review | |
Základní | Turnaj 8 | 23 |
BK Skokani A
SK Renocar Podolí
|
6. 11. 2021
10:30 |
Hala TJ Jiskra |
Adam Antoš František Dvořák |
51
24
|
21
6
25
12
45
18 |
Review | |
Základní | Turnaj 9 | 25 |
Vlčata Žďár
BK Skokani B
|
6. 11. 2021
11:45 |
Hala 2. ZŠ |
Miroslav Friedl Rostislav Veselý |
115
12
|
23
0
61
2
73
8 |
Review | |
Základní | Turnaj 7 | 21 |
Basket Kohouti - Babice
Spartak Hluk
|
6. 11. 2021
12:00 |
Sokolovna Babice n.Svitavou |
Zdeněk Buryšek |
67
43
|
9
18
39
25
45
41 |
Review | |
Základní | Turnaj 8 | 24 |
Jiskra Kyjov
SK Renocar Podolí
|
6. 11. 2021
12:00 |
Hala TJ Jiskra |
Adam Antoš František Dvořák |
27
32
|
4
4
14
14
16
22 |
Review | |
Základní | Turnaj 11 | 33 |
BASKET Brno
BC Vysočina
|
4. 12. 2021
09:00 |
ZŠ nám. Svornosti |
Jan Olbort |
34
29
|
2
7
16
11
24
23 |
Review | |
Základní | Turnaj 11 | 32 |
Spartak Hluk
BC Vysočina
|
4. 12. 2021
10:45 |
ZŠ nám. Svornosti |
Jan Olbort |
32
53
|
6
12
12
31
20
39 |
Review | |
Základní | Turnaj 10 | 28 |
BK Skokani B
Basket Kohouti - Babice
|
4. 12. 2021
11:30 |
SH Rosnička Brno |
Martin Baron Sainbold Lkhagvadivaa |
14
81
|
2
16
8
38
8
48 |
Review | |
Základní | Turnaj 11 | 31 |
BASKET Brno
Spartak Hluk
|
4. 12. 2021
12:30 |
ZŠ nám. Svornosti |
Jan Olbort |
46
60
|
7
14
16
34
36
40 |
Review | |
Základní | Turnaj 12 | 34 |
Tygři Brno
BK Skokani A
|
4. 12. 2021
12:30 |
SH Morenda |
Rastislav Frass |
62
54
|
10
12
29
22
41
40 |
Review | |
Základní | Turnaj 10 | 29 |
Basket Kohouti - Babice
SK Renocar Podolí
|
4. 12. 2021
13:15 |
SH Rosnička Brno |
Martin Baron Sainbold Lkhagvadivaa |
40
44
|
18
8
24
22
32
32 |
Review | |
Základní | Turnaj 12 | 35 |
BK Skokani A
Vlčata Žďár
|
4. 12. 2021
14:00 |
SH Morenda |
Rastislav Frass |
43
63
|
6
20
20
26
35
49 |
Review | |
Základní | Turnaj 10 | 30 |
BK Skokani B
SK Renocar Podolí
|
4. 12. 2021
14:30 |
SH Rosnička Brno |
Martin Baron Sainbold Lkhagvadivaa |
38
46
|
18
4
24
30
30
40 |
Review | |
Základní | Turnaj 12 | 36 |
Tygři Brno
Vlčata Žďár
|
4. 12. 2021
15:30 |
SH Morenda |
Rastislav Frass |
37
67
|
8
22
20
36
33
52 |
Review | |
Základní | Turnaj 15 | 43 |
Basket Kohouti - Babice
Jiskra Kyjov
|
Bude upřesněno
- |
Sokolovna Babice n.Svitavou |
Jiří Slezák |
|
Preview | ||
Základní | Turnaj 13 | 39 |
SK Renocar Podolí
BASKET Brno
|
18. 12. 2021
09:00 |
SH Podolí u Brna |
Zdeněk Buryšek Anna Benešová |
56
29
|
26
11
30
17
46
19 |
Review | |
Základní | Turnaj 14 | 40 |
BC Vysočina
BK Skokani B
|
18. 12. 2021
09:00 |
Hala SMJ Jihlava |
Rostislav ml. Veselý Rostislav Veselý |
27
45
|
8
12
15
19
25
24 |
Review | |
Základní | Turnaj 15 | 44 |
Basket Kohouti - Babice
Spartak Hluk
|
18. 12. 2021
10:30 |
Sokolovna Babice n.Svitavou |
Jiří Slezák |
53
43
|
9
22
35
28
44
37 |
Review | |
Základní | Turnaj 13 | 38 |
Vlčata Žďár
BASKET Brno
|
18. 12. 2021
10:45 |
SH Podolí u Brna |
Zdeněk Buryšek Anna Benešová |
74
36
|
24
12
42
26
60
26 |
Review | |
Základní | Turnaj 14 | 41 |
BK Skokani B
Tygři Brno
|
18. 12. 2021
11:00 |
Hala SMJ Jihlava |
Rostislav Veselý Rostislav ml. Veselý |
43
95
|
8
36
22
50
26
77 |
Review | |
Základní | Turnaj 15 | 45 |
Basket Kohouti - Babice
Spartak Hluk
|
18. 12. 2021
12:00 |
Sokolovna Babice n.Svitavou |
Jiří Slezák |
40
53
|
12
8
20
16
36
30 |
Review | |
Základní | Turnaj 13 | 37 |
SK Renocar Podolí
Vlčata Žďár
|
18. 12. 2021
12:15 |
SH Podolí u Brna |
Zdeněk Buryšek Anna Benešová |
50
49
|
10
12
27
26
39
40 |
Review | |
Základní | Turnaj 14 | 42 |
BC Vysočina
Tygři Brno
|
18. 12. 2021
13:00 |
Hala SMJ Jihlava |
Rostislav ml. Veselý Rostislav Veselý |
32
70
|
12
18
16
43
28
55 |
Review | |
Základní | Turnaj 16 | 46 |
Spartak Hluk
BK Skokani B
|
29. 1. 2022
09:00 |
SH města Hluk |
Michal Vybíral Adam Antoš |
30
16
|
10
6
16
8
24
10 |
Review | |
Základní | Turnaj 18 | 52 |
BK Skokani A
Basket Kohouti - Babice
|
29. 1. 2022
09:00 |
Sokolovna Babice n.Svitavou |
Zdeněk Buryšek |
79
33
|
25
8
34
16
63
23 |
Review | |
Základní | Turnaj 17 | 51 |
Vlčata Žďár
SK Renocar Podolí
|
29. 1. 2022
09:30 |
Hala 2. ZŠ |
Petr Kazda Miroslav Friedl |
59
36
|
2
14
19
20
33
34 |
Review | |
Základní | Turnaj 16 | 47 |
BK Skokani B
BASKET Brno
|
29. 1. 2022
10:30 |
SH města Hluk |
Michal Vybíral Adam Antoš |
18
34
|
0
12
8
19
12
24 |
Review | |
Základní | Turnaj 18 | 54 |
BK Skokani A
BC Vysočina
|
29. 1. 2022
10:45 |
Sokolovna Babice n.Svitavou |
Zdeněk Buryšek |
70
41
|
20
13
30
23
49
30 |
Review | |
Základní | Turnaj 17 | 50 |
Jiskra Kyjov
SK Renocar Podolí
|
29. 1. 2022
11:15 |
Hala 2. ZŠ |
Miroslav Friedl Petr Kazda |
42
74
|
19
14
21
39
38
57 |
Review | |
Základní | Turnaj 16 | 48 |
Spartak Hluk
BASKET Brno
|
29. 1. 2022
12:00 |
SH města Hluk |
Michal Vybíral Adam Antoš |
31
28
|
4
14
10
18
18
22 |
Review | |
Základní | Turnaj 18 | 53 |
Basket Kohouti - Babice
BC Vysočina
|
29. 1. 2022
12:30 |
Sokolovna Babice n.Svitavou |
Zdeněk Buryšek |
40
39
|
11
10
17
20
35
26 |
Review | |
Základní | Turnaj 17 | 49 |
Vlčata Žďár
Jiskra Kyjov
|
29. 1. 2022
12:45 |
Hala 2. ZŠ |
Petr Kazda Miroslav Friedl |
89
20
|
12
13
38
13
67
15 |
Review | |
Základní | Turnaj 20 | 60 |
Jiskra Kyjov
BC Vysočina
|
Bude upřesněno
- |
Hala TJ Jiskra |
|
Preview | |||
Základní | Turnaj 19 | 55 |
BK Skokani B
Basket Kohouti - Babice
|
12. 2. 2022
09:00 |
SH Rosnička Brno |
Karel Janík Veronika Prokešová |
13
109
|
2
33
2
57
6
87 |
Review | |
Základní | Turnaj 20 | 58 |
Jiskra Kyjov
Spartak Hluk
|
12. 2. 2022
09:00 |
Hala TJ Jiskra |
Martin Koch František Dvořák |
42
59
|
7
14
23
28
29
49 |
Review | |
Základní | Turnaj 21 | 61 |
Vlčata Žďár
BK Skokani A
|
12. 2. 2022
09:00 |
Hala 2. ZŠ |
Petr Kazda Rostislav Veselý |
73
49
|
16
12
37
22
61
38 |
Review | |
Základní | Turnaj 20 | 59 |
Jiskra Kyjov
Spartak Hluk
|
12. 2. 2022
10:40 |
Hala TJ Jiskra |
František Dvořák Martin Koch |
23
21
|
1
13
8
17
17
19 |
Review | |
Základní | Turnaj 19 | 56 |
Basket Kohouti - Babice
BASKET Brno
|
12. 2. 2022
10:45 |
SH Rosnička Brno |
Karel Janík Veronika Prokešová |
72
20
|
18
6
44
8
55
14 |
Review | |
Základní | Turnaj 19 | 57 |
BK Skokani B
BASKET Brno
|
12. 2. 2022
10:45 |
SH Rosnička Brno |
Karel Janík Veronika Prokešová |
24
45
|
0
12
10
22
18
29 |
Review | |
Základní | Turnaj 21 | 62 |
BK Skokani A
Tygři Brno
|
12. 2. 2022
10:45 |
Hala 2. ZŠ |
Rostislav Veselý Miroslav Friedl |
43
79
|
8
13
25
38
36
54 |
Review | |
Základní | Turnaj 21 | 63 |
Vlčata Žďár
Tygři Brno
|
12. 2. 2022
12:30 |
Hala 2. ZŠ |
Miroslav Friedl Petr Kazda |
64
58
|
16
14
32
27
50
46 |
Review | |
Základní | Turnaj 24 | 70 |
BK Skokani A
Tygři Brno
|
19. 3. 2022
08:00 |
SH Rosnička Brno |
Dan Borek Ondřej Tesař |
39
63
|
18
17
22
36
28
55 |
Review | |
Základní | Turnaj 22 | 64 |
BK Skokani B
Basket Kohouti - Babice
|
26. 2. 2022
09:00 |
Sokolovna Babice n.Svitavou |
Zdeněk Buryšek |
19
119
|
2
29
8
61
13
93 |
Review | |
Základní | Turnaj 23 | 67 |
BC Vysočina
BASKET Brno
|
26. 2. 2022
09:00 |
Hala SMJ Jihlava |
Jaroslav Kočí Zdeněk Juránek |
37
35
|
7
14
13
25
22
33 |
Review | |
Základní | Turnaj 24 | 71 |
Tygři Brno
Vlčata Žďár
|
19. 3. 2022
09:45 |
SH Rosnička Brno |
Dan Borek Ondřej Tesař |
48
70
|
12
21
28
31
42
48 |
Review | |
Základní | Turnaj 22 | 66 |
BK Skokani B
Spartak Hluk
|
26. 2. 2022
10:30 |
Sokolovna Babice n.Svitavou |
Zdeněk Buryšek |
27
48
|
10
14
16
26
25
39 |
Review | |
Základní | Turnaj 23 | 68 |
BASKET Brno
SK Renocar Podolí
|
26. 2. 2022
11:00 |
Hala SMJ Jihlava |
Zdeněk Juránek Jaroslav Kočí |
45
57
|
7
18
17
32
27
47 |
Review | |
Základní | Turnaj 24 | 72 |
BK Skokani A
Vlčata Žďár
|
19. 3. 2022
11:30 |
SH Rosnička Brno |
Dan Borek Ondřej Tesař |
49
63
|
12
16
18
43
37
51 |
Review | |
Základní | Turnaj 22 | 65 |
Basket Kohouti - Babice
Spartak Hluk
|
26. 2. 2022
12:00 |
Sokolovna Babice n.Svitavou |
Zdeněk Buryšek |
67
37
|
20
10
34
22
41
27 |
Review | |
Základní | Turnaj 23 | 69 |
BC Vysočina
SK Renocar Podolí
|
26. 2. 2022
13:00 |
Hala SMJ Jihlava |
Jaroslav Kočí Zdeněk Juránek |
35
71
|
9
18
13
44
21
63 |
Review | |
Základní | Turnaj 26 | 76 |
BASKET Brno
Basket Kohouti - Babice
|
2. 4. 2022
08:30 |
ZŠ nám. Svornosti |
Roman Slovák Eva Jančová |
57
40
|
5
10
28
21
41
32 |
Review | |
Základní | Turnaj 27 | 79 |
Tygři Brno
BK Skokani A
|
26. 2. 2022
09:00 |
SH Morenda |
Jan Olbort Roman Slovák |
92
37
|
22
16
44
17
68
25 |
Review | |
Základní | Turnaj 25 | 73 |
Jiskra Kyjov
BK Skokani B
|
2. 4. 2022
10:00 |
Hala TJ Jiskra |
Martin Koch František Dvořák |
63
14
|
11
4
27
8
41
10 |
Review | |
Základní | Turnaj 26 | 77 |
Basket Kohouti - Babice
SK Renocar Podolí
|
2. 4. 2022
10:15 |
ZŠ nám. Svornosti |
Roman Slovák Eva Jančová |
65
38
|
11
4
25
20
49
26 |
Review | |
Základní | Turnaj 27 | 80 |
BK Skokani A
Vlčata Žďár
|
26. 2. 2022
10:30 |
SH Morenda |
Roman Slovák Jan Olbort |
29
76
|
5
24
13
46
22
68 |
Review | |
Základní | Turnaj 25 | 74 |
BK Skokani B
BC Vysočina
|
2. 4. 2022
12:00 |
Hala TJ Jiskra |
František Dvořák Martin Koch |
32
34
|
4
10
14
20
22
28 |
Review | |
Základní | Turnaj 26 | 78 |
BASKET Brno
SK Renocar Podolí
|
2. 4. 2022
12:00 |
ZŠ nám. Svornosti |
Eva Jančová Roman Slovák |
44
45
|
8
10
18
16
32
36 |
Review | |
Základní | Turnaj 27 | 81 |
Tygři Brno
Vlčata Žďár
|
26. 2. 2022
12:00 |
SH Morenda |
Jan Olbort Roman Slovák |
59
65
|
16
17
25
35
47
51 |
Review | |
Základní | Turnaj 25 | 75 |
Jiskra Kyjov
BC Vysočina
|
2. 4. 2022
14:00 |
Hala TJ Jiskra |
František Dvořák Pavel Kryštof |
59
15
|
15
4
37
7
45
9 |
Review |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlčata Žďár | 18 | 17 | 1 | 1.378 | 619 | 35 | |
2. | Tygři Brno | 16 | 12 | 4 | 1.140 | 663 | 28 | |
3. | Basket Kohouti - Babice | 16 | 11 | 5 | 1.012 | 692 | 27 | |
4. | Renocar Podolí | 16 | 10 | 6 | 712 | 740 | 26 | |
5. | BK Skokani A | 16 | 6 | 10 | 771 | 922 | 22 | |
6. | Spartak Hluk | 16 | 6 | 10 | 534 | 786 | 22 | |
7. | BASKET Brno | 16 | 5 | 11 | 598 | 792 | 21 | |
8. | BC Vysočina | 16 | 4 | 12 | 446 | 887 | 20 | |
9. | Jiskra Kyjov | 12 | 6 | 6 | 539 | 448 | 18 | |
10. | BK Skokani B | 16 | 2 | 14 | 388 | 969 | 18 |
* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas
Hráč | Tým | Věk |
---|
Tým | Z |
---|
Tým |
---|
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Vybíral Michal | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Veselý Rostislav ml. | 5 | 3 | 2 | 0 | - | - | - |
Veselý Rostislav | 6 | 2 | 4 | 0 | - | - | - |
Tesař Ondřej | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Slovák Roman | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Slezák Jiří | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Račanský Martin | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Prokešová Veronika | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Polák Richard | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Olbort Jan | 6 | 5 | 1 | 0 | - | - | - |
Marek Vojtěch | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Lkhagvadivaa Sainbold | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Kučírek Pavel | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Kryštof Pavel | 5 | 4 | 1 | 0 | - | - | - |
Koch Martin | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Kočí Jaroslav | 6 | 4 | 2 | 0 | - | - | - |
Kazda Petr | 7 | 4 | 3 | 0 | - | - | - |
Juránek Zdeněk | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Jansová Kristýna | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Janík Karel | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Jančová Eva | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Friedl Miroslav | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Frass Rastislav | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Dvořák František | 7 | 3 | 4 | 0 | - | - | - |
Buryšek Zdeněk | 15 | 15 | 0 | 0 | - | - | - |
Borek Dan | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Benešová Anna | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Baron Martin | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Antoš Adam | 9 | 2 | 7 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře