OP nejmladší minižáci U11

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní Turnaj 1 1
SK Renocar Podolí
Basket Kohouti - Babice
18. 9. 2021
09:00
SH Podolí u Brna Vojtěch Marek
40
85
10
18
21
41
27
57
Review
Základní Turnaj 2 4
BASKET Brno
Tygři Brno
18. 9. 2021
09:00
ZŠ nám. Svornosti Kristýna Jansová
Richard Polák
36
96
8
41
17
59
32
78
Review
Základní Turnaj 3 7
Spartak Hluk
Jiskra Kyjov
3. 10. 2021
09:00
SH města Hluk Pavel Kryštof
Adam Antoš
2
77
0
18
0
44
2
60
Review
Základní Turnaj 3 8
Jiskra Kyjov
Vlčata Žďár
3. 10. 2021
10:30
SH města Hluk Pavel Kryštof
Adam Antoš
33
74
04
26
11
42
23
54
Review
Základní Turnaj 1 2
Basket Kohouti - Babice
BK Skokani A
18. 9. 2021
10:45
SH Podolí u Brna Vojtěch Marek
70
58
9
14
32
32
50
38
Review
Základní Turnaj 2 5
Tygři Brno
BC VYSOČINA
18. 9. 2021
10:45
ZŠ nám. Svornosti Kristýna Jansová
Richard Polák
97
4
20
0
50
2
67
4
Review
Základní Turnaj 3 9
Spartak Hluk
Vlčata Žďár
3. 10. 2021
12:00
SH města Hluk Pavel Kryštof
Adam Antoš
6
71
2
21
4
43
6
59
Review
Základní Turnaj 1 3
SK Renocar Podolí
BK Skokani A
18. 9. 2021
12:30
SH Podolí u Brna Vojtěch Marek
30
58
0
14
12
28
16
42
Review
Základní Turnaj 2 6
BASKET Brno
BC VYSOČINA
18. 9. 2021
12:30
ZŠ nám. Svornosti Kristýna Jansová
Richard Polák
60
24
14
8
33
11
47
21
Review
Základní Turnaj 6 16
BC VYSOČINA
BK Skokani B
17. 10. 2021
08:00
Hala SMJ Jihlava Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
44
27
16
2
22
15
36
21
Review
Základní Turnaj 4 10
BK Skokani A
BASKET Brno
16. 10. 2021
08:30
SH Rosnička Brno Martin Račanský
37
32
8
6
17
20
29
30
Review
Základní Turnaj 6 17
BK Skokani B
Jiskra Kyjov
17. 10. 2021
10:00
Hala SMJ Jihlava Pavel Kučírek
Jaroslav Kočí
21
56
0
14
5
30
11
40
Review
Základní Turnaj 4 11
BASKET Brno
Vlčata Žďár
16. 10. 2021
10:15
SH Rosnička Brno Martin Račanský
17
92
6
26
11
43
15
72
Review
Základní Turnaj 4 12
BK Skokani A
Vlčata Žďár
16. 10. 2021
12:00
SH Rosnička Brno Martin Račanský
33
90
14
24
21
52
23
72
Review
Základní Turnaj 5 13
Tygři Brno
Spartak Hluk
16. 10. 2021
12:00
SH Morenda Zdeněk Buryšek
Preview
Základní Turnaj 6 18
BC VYSOČINA
Jiskra Kyjov
17. 10. 2021
12:00
Hala SMJ Jihlava Jaroslav Kočí
Pavel Kučírek
5
66
0
10
0
30
4
42
Review
Základní Turnaj 5 14
Spartak Hluk
SK Renocar Podolí
16. 10. 2021
13:30
SH Morenda Zdeněk Buryšek
Preview
Základní Turnaj 5 15
Tygři Brno
SK Renocar Podolí
16. 10. 2021
15:00
SH Morenda Zdeněk Buryšek
Preview
Základní Turnaj 8 22
Jiskra Kyjov
BK Skokani A
6. 11. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 8 23
BK Skokani A
SK Renocar Podolí
6. 11. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 8 24
Jiskra Kyjov
SK Renocar Podolí
6. 11. 2021
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 9 25
Vlčata Žďár
BK Skokani B
6. 11. 2021
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 9 26
BK Skokani B
BC VYSOČINA
6. 11. 2021
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 9 27
Vlčata Žďár
BC VYSOČINA
6. 11. 2021
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 7 19
Basket Kohouti - Babice
Tygři Brno
6. 11. 2021
09:00
Sokolovna Babice n.Svitavou
Preview
Základní Turnaj 7 20
Tygři Brno
Spartak Hluk
6. 11. 2021
10:30
Sokolovna Babice n.Svitavou
Preview
Základní Turnaj 7 21
Basket Kohouti - Babice
Spartak Hluk
6. 11. 2021
12:00
Sokolovna Babice n.Svitavou
Preview
Základní Turnaj 10 28
BK Skokani B
Basket Kohouti - Babice
4. 12. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 10 29
Basket Kohouti - Babice
SK Renocar Podolí
4. 12. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 10 30
BK Skokani B
SK Renocar Podolí
4. 12. 2021
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 11 31
BASKET Brno
Spartak Hluk
4. 12. 2021
-
ZŠ nám. Svornosti
Preview
Základní Turnaj 11 32
Spartak Hluk
BC VYSOČINA
4. 12. 2021
-
ZŠ nám. Svornosti
Preview
Základní Turnaj 11 33
BASKET Brno
BC VYSOČINA
4. 12. 2021
-
ZŠ nám. Svornosti
Preview
Základní Turnaj 12 34
Tygři Brno
BK Skokani A
4. 12. 2021
-
SH Morenda
Preview
Základní Turnaj 12 35
BK Skokani A
Vlčata Žďár
4. 12. 2021
-
SH Morenda
Preview
Základní Turnaj 12 36
Tygři Brno
Vlčata Žďár
4. 12. 2021
-
SH Morenda
Preview
Základní Turnaj 13 37
SK Renocar Podolí
Vlčata Žďár
18. 12. 2021
-
SH Podolí u Brna
Preview
Základní Turnaj 13 38
Vlčata Žďár
BASKET Brno
18. 12. 2021
-
SH Podolí u Brna
Preview
Základní Turnaj 13 39
SK Renocar Podolí
BASKET Brno
18. 12. 2021
-
SH Podolí u Brna
Preview
Základní Turnaj 14 40
BC VYSOČINA
BK Skokani B
18. 12. 2021
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Základní Turnaj 14 41
BK Skokani B
Tygři Brno
18. 12. 2021
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Základní Turnaj 14 42
BC VYSOČINA
Tygři Brno
18. 12. 2021
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Základní Turnaj 15 43
Basket Kohouti - Babice
Jiskra Kyjov
18. 12. 2021
09:00
Sokolovna Babice n.Svitavou
Preview
Základní Turnaj 15 44
Jiskra Kyjov
Spartak Hluk
18. 12. 2021
10:30
Sokolovna Babice n.Svitavou
Preview
Základní Turnaj 15 45
Basket Kohouti - Babice
Spartak Hluk
18. 12. 2021
12:00
Sokolovna Babice n.Svitavou
Preview
Základní Turnaj 16 46
Spartak Hluk
BK Skokani B
29. 1. 2022
-
SH města Hluk
Preview
Základní Turnaj 16 47
BK Skokani B
BASKET Brno
29. 1. 2022
-
SH města Hluk
Preview
Základní Turnaj 16 48
Spartak Hluk
BASKET Brno
29. 1. 2022
-
SH města Hluk
Preview
Základní Turnaj 17 49
Vlčata Žďár
Jiskra Kyjov
29. 1. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 17 50
Jiskra Kyjov
SK Renocar Podolí
29. 1. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 17 51
Vlčata Žďár
SK Renocar Podolí
29. 1. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 18 52
BK Skokani A
Basket Kohouti - Babice
29. 1. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 18 53
Basket Kohouti - Babice
BC VYSOČINA
29. 1. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 18 54
BK Skokani A
BC VYSOČINA
29. 1. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 19 55
BK Skokani B
Basket Kohouti - Babice
12. 2. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 19 56
Basket Kohouti - Babice
BASKET Brno
12. 2. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 19 57
BK Skokani B
BASKET Brno
12. 2. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 20 58
Jiskra Kyjov
BK Skokani A
12. 2. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 20 59
BK Skokani A
Tygři Brno
12. 2. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 20 60
Jiskra Kyjov
Tygři Brno
12. 2. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 21 61
Vlčata Žďár
Spartak Hluk
12. 2. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 21 62
Spartak Hluk
BC VYSOČINA
12. 2. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 21 63
Vlčata Žďár
BC VYSOČINA
12. 2. 2022
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Základní Turnaj 22 64
BK Skokani B
Basket Kohouti - Babice
26. 2. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 22 65
Basket Kohouti - Babice
Spartak Hluk
26. 2. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 22 66
BK Skokani B
Spartak Hluk
26. 2. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 23 67
BC VYSOČINA
BASKET Brno
26. 2. 2022
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Základní Turnaj 23 68
BASKET Brno
SK Renocar Podolí
26. 2. 2022
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Základní Turnaj 23 69
BC VYSOČINA
SK Renocar Podolí
26. 2. 2022
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Základní Turnaj 24 70
BK Skokani A
Jiskra Kyjov
26. 2. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 24 71
Jiskra Kyjov
Tygři Brno
26. 2. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 24 72
BK Skokani A
Tygři Brno
26. 2. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
Základní Turnaj 25 73
Jiskra Kyjov
BK Skokani B
2. 4. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 25 74
BK Skokani B
BC VYSOČINA
2. 4. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 25 75
Jiskra Kyjov
BC VYSOČINA
2. 4. 2022
-
Hala TJ Jiskra
Preview
Základní Turnaj 26 76
BASKET Brno
BK Skokani A
2. 4. 2022
-
ZŠ nám. Svornosti
Preview
Základní Turnaj 26 77
BK Skokani A
Vlčata Žďár
2. 4. 2022
-
ZŠ nám. Svornosti
Preview
Základní Turnaj 26 78
BASKET Brno
Vlčata Žďár
2. 4. 2022
-
ZŠ nám. Svornosti
Preview
Základní Turnaj 27 79
Tygři Brno
Basket Kohouti - Babice
2. 4. 2022
-
SH Morenda
Preview
Základní Turnaj 27 80
Basket Kohouti - Babice
SK Renocar Podolí
2. 4. 2022
-
SH Morenda
Preview
Základní Turnaj 27 81
Tygři Brno
SK Renocar Podolí
2. 4. 2022
-
SH Morenda
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Vlčata Žďár 4 4 0 327 89 8
2. Jiskra Kyjov 4 3 1 232 102 7
3. BK Skokani A 4 2 2 186 222 6
4. BASKET Brno 4 1 3 145 249 5
5. BC VYSOČINA 4 1 3 77 250 5
6. Tygři Brno 2 2 0 193 40 4
7. Basket Kohouti - Babice 2 2 0 155 98 4
8. Spartak Hluk 2 0 2 8 148 2
9. BK Skokani B 2 0 2 48 100 2
10. Renocar Podolí 2 0 2 70 143 2
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Račanský Martin 3 3 0 0 - - -
Polák Richard 3 0 3 0 - - -
Marek Vojtěch 3 3 0 0 - - -
Kučírek Pavel 3 1 2 0 - - -
Kryštof Pavel 3 3 0 0 - - -
Kočí Jaroslav 3 2 1 0 - - -
Jansová Kristýna 3 3 0 0 - - -
Antoš Adam 3 0 3 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře