Přípravná soutěž mladších minižáků U12

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 1. kolo 1
BK R&J EBC Mělník U12B
Kelti Nové Strašecí U12B(ms)(mix)
Bude upřesněno
-
ZŠ Řevničov
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 1. kolo 3
AŠ Mladá Boleslav U12B(ms)
BC Wizards U12B(ms)(mix)
17. 10. 2021
09:00
IX. základní škola Petr Frána
Ondřej Balicz
32
47
15
14
21
25
23
39
Review
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 1. kolo 5
NBK JUVENTA Milovice U12B
BC Kolín U12B
25. 9. 2021
09:00
ZŠ Juventa Leoš Kvíz
Jaroslav Janovský
19
102
Review
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 1. kolo 2
BK Kralupy junior U12B
BK Slavoj Český Brod U12B
25. 9. 2021
12:00
SH Kralupy nad Vltavou Jiří Veselý
Ľudovít Šikorský
62
25
17
2
31
9
50
11
62
25
Review
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 1. kolo 4
BA Nymburk U12B
TJ Sokol Pečky U12B (mix)
25. 9. 2021
13:00
ZŠ Komenského Dušan Dvorský
Vojtěch Podruh
127
4
31
3
61
3
96
4
Review
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 2. kolo 6
Kelti Nové Strašecí U12B(ms)(mix)
BC Kolín U12B
13. 11. 2021
-
ZŠ Řevničov
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 2. kolo 9
BK Slavoj Český Brod U12B
AŠ Mladá Boleslav U12B(ms)
10. 10. 2021
09:00
Sportovní hala
77
31
22
4
47
13
65
25
Review
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 2. kolo 8
BC Wizards U12B(ms)(mix)
BA Nymburk U12B
10. 10. 2021
10:00
VOŠSP Jahodovka 19
119
7
32
15
59
15
93
Review
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 2. kolo 7
TJ Sokol Pečky U12B (mix)
NBK JUVENTA Milovice U12B
10. 10. 2021
12:30
Městská sportovní hala Tomáš Tejček
28
101
6
26
18
45
24
71
Review
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 2. kolo 10
BK R&J EBC Mělník U12B
BK Kralupy junior U12B
10. 10. 2021
14:00
Tělocvična IŠST Vojtěch Deliš
30
34
4
12
17
17
25
27
Review
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 3. kolo 13
BA Nymburk U12B
BK Slavoj Český Brod U12B
23. 10. 2021
09:30
ZŠ Komenského Dušan Dvorský
Vojtěch Podruh
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 3. kolo 12
AŠ Mladá Boleslav U12B(ms)
BK R&J EBC Mělník U12B
23. 10. 2021
10:00
IX. základní škola Jiří Veselý
Filip Hackl
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 3. kolo 15
BC Kolín U12B
TJ Sokol Pečky U12B (mix)
23. 10. 2021
10:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Jaroslav Janovský
Lukáš Mrzena
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 3. kolo 14
NBK JUVENTA Milovice U12B
BC Wizards U12B(ms)(mix)
23. 10. 2021
15:00
ZŠ Komenského Leoš Kvíz
Dušan Dvorský
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 3. kolo 11
BK Kralupy junior U12B
Kelti Nové Strašecí U12B(ms)(mix)
23. 10. 2021
16:00
SH Kralupy nad Vltavou Petr Frána
František Tichý
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 4. kolo 16
Kelti Nové Strašecí U12B(ms)(mix)
TJ Sokol Pečky U12B (mix)
14. 11. 2021
-
ZŠ Řevničov
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 4. kolo 17
BC Wizards U12B(ms)(mix)
BC Kolín U12B
14. 11. 2021
-
ZŠ Olešská
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 4. kolo 20
BK Kralupy junior U12B
AŠ Mladá Boleslav U12B(ms)
13. 11. 2021
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 4. kolo 18
BK Slavoj Český Brod U12B
NBK JUVENTA Milovice U12B
14. 11. 2021
09:00
Sportovní hala
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 4. kolo 19
BK R&J EBC Mělník U12B
BA Nymburk U12B
13. 11. 2021
09:00
Tělocvična IŠST
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 5. kolo 21
AŠ Mladá Boleslav U12B(ms)
Kelti Nové Strašecí U12B(ms)(mix)
27. 11. 2021
-
IX. základní škola
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 5. kolo 22
BA Nymburk U12B
BK Kralupy junior U12B
27. 11. 2021
-
ZŠ Komenského
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 5. kolo 23
NBK JUVENTA Milovice U12B
BK R&J EBC Mělník U12B
27. 11. 2021
-
ZŠ Juventa
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 5. kolo 24
BC Kolín U12B
BK Slavoj Český Brod U12B
27. 11. 2021
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 5. kolo 25
TJ Sokol Pečky U12B (mix)
BC Wizards U12B(ms)(mix)
27. 11. 2021
-
Městská sportovní hala
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 6. kolo 26
Kelti Nové Strašecí U12B(ms)(mix)
BC Wizards U12B(ms)(mix)
9. 1. 2022
-
ZŠ Řevničov
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 6. kolo 29
BK Kralupy junior U12B
NBK JUVENTA Milovice U12B
9. 1. 2022
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 6. kolo 30
AŠ Mladá Boleslav U12B(ms)
BA Nymburk U12B
9. 1. 2022
-
IX. základní škola
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 6. kolo 27
BK Slavoj Český Brod U12B
TJ Sokol Pečky U12B (mix)
9. 1. 2022
09:00
Sportovní hala
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 6. kolo 28
BK R&J EBC Mělník U12B
BC Kolín U12B
9. 1. 2022
09:00
Tělocvična IŠST
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 7. kolo 31
BA Nymburk U12B
Kelti Nové Strašecí U12B(ms)(mix)
22. 1. 2022
-
ZŠ Komenského
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 7. kolo 32
NBK JUVENTA Milovice U12B
AŠ Mladá Boleslav U12B(ms)
22. 1. 2022
-
ZŠ Juventa
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 7. kolo 33
BC Kolín U12B
BK Kralupy junior U12B
22. 1. 2022
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 7. kolo 34
TJ Sokol Pečky U12B (mix)
BK R&J EBC Mělník U12B
22. 1. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 7. kolo 35
BC Wizards U12B(ms)(mix)
BK Slavoj Český Brod U12B
22. 1. 2022
-
ZŠ Olešská
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 8. kolo 36
Kelti Nové Strašecí U12B(ms)(mix)
BK Slavoj Český Brod U12B
6. 2. 2022
-
ZŠ Řevničov
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 8. kolo 38
BK Kralupy junior U12B
TJ Sokol Pečky U12B (mix)
6. 2. 2022
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 8. kolo 39
AŠ Mladá Boleslav U12B(ms)
BC Kolín U12B
6. 2. 2022
-
IX. základní škola
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 8. kolo 40
BA Nymburk U12B
NBK JUVENTA Milovice U12B
6. 2. 2022
-
ZŠ Komenského
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 8. kolo 37
BK R&J EBC Mělník U12B
BC Wizards U12B(ms)(mix)
6. 2. 2022
09:00
Tělocvična IŠST
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 9. kolo 41
NBK JUVENTA Milovice U12B
Kelti Nové Strašecí U12B(ms)(mix)
26. 2. 2022
-
ZŠ Juventa
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 9. kolo 42
BC Kolín U12B
BA Nymburk U12B
26. 2. 2022
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 9. kolo 43
TJ Sokol Pečky U12B (mix)
AŠ Mladá Boleslav U12B(ms)
26. 2. 2022
-
Městská sportovní hala
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 9. kolo 44
BC Wizards U12B(ms)(mix)
BK Kralupy junior U12B
26. 2. 2022
-
ZŠ Olešská
Preview
Přípravná soutěž mladších minižáků U12B 9. kolo 45
BK Slavoj Český Brod U12B
BK R&J EBC Mělník U12B
26. 2. 2022
09:00
Sportovní hala
Preview

Tabulky

Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Tobiáš Benda BANymU12B 11 4 1.0 31.3 14.8 0.3 1.0/1.0 0.0* 0.3
Vojtěch Batelka Kol U12B 10 2 1.0 13.0 6.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matyáš Frieb BCWizU12B 10 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Jonáš Dvořák BKČ.B.U12B 10 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Blaško Bol U12B 11 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Frémund JUVENTA U12B 11 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Tarek Abd El Dayem BK Kral-Jun U12B 11 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jan Céza SokPečU12B 10 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Gombík Měl U12 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Jahelka Kelti U12B(ms) 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
NBK Milovice U12B 4 29.8 0.0 3.5 /11.8 29.8 5.5
Kolín U12B 2 43.0 0.0 4.5 /11.5 39.1 15.0
Sok Pečky U12B(mix) 4 6.0 0.3 0.3 /1.1 25.0 5.5
BA Nymburk U12B 4 48.8 1.5 1.3 /2.1 62.5 0.8
BK Kralupy Jun.U12B 4 16.5 2.3 2.0 /3.0 66.7 15.0
BK Český Brod U12B 4 20.8 0.5 1.3 /2.8 45.5 4.0
AŠ Mladá Boleslav U12B(ms) 4 12.5 1.3 1.3 /3.8 33.3 4.8
R&J EBC Mělník U12B 2 18.0 2.5 4.0 /11.5 34.8 7.0
BC Wizards U12B(ms)(mix) 4 16.0 0.5 1.5 /5.8 26.1 8.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Veselý Jiří 2 2 0 0 - - -
Tejček Tomáš 2 2 0 0 - - -
Šikorský Ľudovít 2 0 2 0 - - -
Podruh Vojtěch 2 0 2 0 - - -
Máj Richard 1 0 1 0 - - -
Kvíz Leoš 2 2 0 0 - - -
Janovský Jaroslav 2 0 2 0 - - -
Frána Petr 2 2 0 0 - - -
Dvorský Dušan 2 2 0 0 - - -
Deliš Vojtěch 2 2 0 0 - - -
Balicz Ondřej 1 0 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře