Městský přebor I

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 1. kolo 4
Slezi Basket
SK Žabovřesky C
7. 10. 2021
17:45
ZŠ Arménská Michal Kult
Karel Janík
55
74
16
25
26
42
62
44
Review
základní 1. kolo 2
VSK Univerzita Brno
SK Voltage
7. 10. 2021
18:35
Hala Pod Hradem Petr Mynarčík
Jan Bráblík
59
55
7
13
24
23
38
40
Review
základní 1. kolo 3
VSK VETUNI
Sokol Židlochovice
5. 10. 2021
19:00
Hala VFU Brno Štěpán Urbánek
Ondřej Josefus
72
31
13
12
28
19
49
26
Review
základní 1. kolo 5
VSK Mendelu B
SalesiánSport Brno-Líšeň
5. 10. 2021
19:10
Hala VSK Mendelu Rastislav Frass
Maxmilian Zavřel
72
63
21
19
42
30
60
46
Review
základní 1. kolo 6
Sokol Brno II
SKB Brno Černovice
6. 10. 2021
19:15
Sokol Brno II Štěpán Urbánek
Jiří Sehnal
82
43
26
4
47
18
64
31
Review
základní 1. kolo 1
Slovan Černá Pole B
Basket Kohouti A
4. 10. 2021
20:15
SH ZŠ Čejkovická Kamil Karafiát
Jiří Krejčiřík
66
41
18
11
32
17
54
28
Review
základní 2. kolo 10
Sokol Židlochovice
Slezi Basket
13. 10. 2021
19:00
Sokolovna Židlochovice Marek Vaníček
Pavel Večeřa
70
61
23
8
41
22
61
38
Review
základní 2. kolo 11
SK Voltage
VSK VETUNI
12. 10. 2021
19:30
Základní škola Maxmilian Zavřel
Jiří Sehnal
58
68
12
22
27
35
39
47
Review
základní 2. kolo 9
SK Žabovřesky C
VSK Mendelu B
14. 10. 2021
20:00
SH Rosnička Brno Marek Vaníček
Michal Kubeš
64
37
15
12
36
20
50
27
Review
základní 2. kolo 12
Slovan Černá Pole B
VSK Univerzita Brno
11. 10. 2021
20:15
SH ZŠ Čejkovická Kamil Karafiát
Jiří Krejčiřík
91
51
33
11
55
21
80
37
Review
základní 2. kolo 7
Basket Kohouti A
SKB Brno Černovice
12. 10. 2021
20:30
Sportovní hala Sokola Šlapanice Martin Veis
Rastislav Frass
72
61
15
12
35
25
62
43
Review
základní 2. kolo 8
SalesiánSport Brno-Líšeň
Sokol Brno II
13. 10. 2021
20:40
Salesiánské středisko mládeže Martin Sekáč
Jiří Krejčiřík
60
82
18
22
5
26
14
25
23
9
Review
základní 3. kolo 15
Slezi Basket
SK Voltage
3. 2. 2022
17:42
ZŠ Arménská Štěpán Urbánek
Aleš Chlup
57
61
11
11
29
28
38
43
Review
základní 3. kolo 18
SKB Brno Černovice
SalesiánSport Brno-Líšeň
26. 11. 2021
18:15
ZŠ Kneslova Karel Janík
Zdeněk Buryšek
67
72
21
23
42
33
55
49
Review
základní 3. kolo 13
VSK Univerzita Brno
Basket Kohouti A
21. 10. 2021
18:30
Hala Pod Hradem Martin Veis
Michal Kult
73
63
11
18
34
38
60
46
Review
základní 3. kolo 14
VSK VETUNI
Slovan Černá Pole B
21. 10. 2021
19:00
Hala VFU Brno Jiří Krejčiřík
Štěpán Urbánek
49
64
14
10
30
25
41
42
Review
základní 3. kolo 16
VSK Mendelu B
Sokol Židlochovice
19. 10. 2021
19:05
Hala VSK Mendelu Maxmilian Zavřel
Štěpán Urbánek
63
36
19
8
31
17
42
27
Review
základní 3. kolo 17
Sokol Brno II
SK Žabovřesky C
20. 10. 2021
19:15
Sokol Brno II Jiří Sehnal
Štěpán Urbánek
83
86
14
26
41
42
63
61
Review
základní 4. kolo 21
Sokol Židlochovice
Sokol Brno II
5. 1. 2022
19:00
Sokolovna Židlochovice Jiří Krejčiřík
Pavel Večeřa
55
74
13
20
30
38
38
59
Review
základní 4. kolo 22
SK Voltage
VSK Mendelu B
26. 10. 2021
19:30
Základní škola Jiří Sehnal
Zdeněk Buryšek
55
93
12
20
30
49
44
79
Review
základní 4. kolo 24
VSK VETUNI
VSK Univerzita Brno
26. 10. 2021
19:45
Hala VFU Brno Petr Mynarčík
Jan Bráblík
62
57
15
15
37
29
51
47
Review
základní 4. kolo 20
SK Žabovřesky C
SKB Brno Černovice
26. 10. 2021
20:00
SH Rosnička Brno Natálie Karabínová
Martin Veis
82
57
19
12
40
24
61
38
Review
základní 4. kolo 23
Slovan Černá Pole B
Slezi Basket
22. 11. 2021
20:15
SH ZŠ Čejkovická Kamil Karafiát
Štěpán Urbánek
68
49
12
19
25
35
44
45
Review
základní 4. kolo 19
Basket Kohouti A
SalesiánSport Brno-Líšeň
26. 10. 2021
20:30
Sportovní hala Sokola Šlapanice Jiří Krejčiřík
Štěpán Urbánek
54
62
12
10
31
30
46
41
Review
základní 5. kolo 26
Slezi Basket
VSK Univerzita Brno
4. 11. 2021
17:45
ZŠ Arménská Karel Janík
Jiří Ščudla
33
69
9
15
21
34
29
53
Review
základní 5. kolo 29
SKB Brno Černovice
Sokol Židlochovice
5. 11. 2021
18:15
ZŠ Kneslova Jiří Sehnal
Aleš Chlup
78
63
23
16
41
26
56
47
Review
základní 5. kolo 27
VSK Mendelu B
Slovan Černá Pole B
2. 11. 2021
18:55
Hala VSK Mendelu Jiří Krejčiřík
Štěpán Urbánek
56
58
10
12
19
26
39
38
Review
základní 5. kolo 28
Sokol Brno II
SK Voltage
3. 11. 2021
19:15
Sokol Brno II Lenka Křičková
Natálie Karabínová
89
55
24
13
46
24
72
44
Review
základní 5. kolo 25
VSK VETUNI
Basket Kohouti A
2. 11. 2021
19:45
Hala VFU Brno Jiří Sehnal
Kristýna Jansová
62
59
21
14
25
30
40
42
Review
základní 5. kolo 30
SalesiánSport Brno-Líšeň
SK Žabovřesky C
3. 11. 2021
20:30
Salesiánské středisko mládeže Martin Sekáč
Jiří Sehnal
62
98
15
17
11
28
14
25
22
28
Review
základní 6. kolo 35
VSK Univerzita Brno
VSK Mendelu B
4. 3. 2022
17:30
Hala Pod Hradem Zdeněk Buryšek
Radim Horký
72
90
17
23
35
51
57
71
Review
základní 6. kolo 36
VSK VETUNI
Slezi Basket
25. 11. 2021
19:00
Hala VFU Brno Karel Janík
Štěpán Urbánek
78
47
23
13
42
19
62
37
Review
základní 6. kolo 32
Sokol Židlochovice
SalesiánSport Brno-Líšeň
20. 4. 2022
19:30
Sokolovna Židlochovice Pavel Večeřa
Tereza Večeřová
68
63
24
20
41
39
50
47
Review
základní 6. kolo 33
SK Voltage
SKB Brno Černovice
9. 11. 2021
19:30
Základní škola Jiří Slezák
Rastislav Frass
61
82
10
19
28
44
41
63
Review
základní 6. kolo 34
Slovan Černá Pole B
Sokol Brno II
8. 11. 2021
20:15
SH ZŠ Čejkovická Ivor Matějek
Karel Janík
64
43
20
9
39
24
50
28
Review
základní 6. kolo 31
Basket Kohouti A
SK Žabovřesky C
23. 11. 2021
20:40
Sportovní hala Sokola Šlapanice Zdeněk Buryšek
Rastislav Frass
78
65
10
12
36
28
54
52
Review
základní 7. kolo 40
SKB Brno Černovice
Slovan Černá Pole B
19. 11. 2021
18:15
ZŠ Kneslova Štěpán Urbánek
Zdeněk Buryšek
58
88
18
30
33
48
53
71
Review
základní 7. kolo 39
VSK Univerzita Brno
Sokol Brno II
18. 11. 2021
18:30
Hala Pod Hradem Natálie Karabínová
Rastislav Frass
72
79
23
20
39
34
52
50
68
68
Review
základní 7. kolo 38
VSK Mendelu B
VSK VETUNI
8. 2. 2022
18:55
Hala VSK Mendelu Štěpán Urbánek
Jiří Sehnal
58
53
15
14
28
22
42
38
Review
základní 7. kolo 37
Slezi Basket
Basket Kohouti A
15. 11. 2021
19:45
ZŠ Arménská Jiří Krejčiřík
Štěpán Urbánek
47
51
6
15
17
24
33
33
Review
základní 7. kolo 42
SK Žabovřesky C
Sokol Židlochovice
18. 11. 2021
20:00
SH Rosnička Brno Jiří Krejčiřík
Štěpán Urbánek
71
55
14
13
31
32
53
36
Review
základní 7. kolo 41
SalesiánSport Brno-Líšeň
SK Voltage
7. 2. 2022
20:35
Salesiánské středisko mládeže Martin Sekáč
Jiří Krejčiřík
72
66
20
19
21
20
15
11
16
16
Review
základní 8. kolo 48
Slezi Basket
VSK Mendelu B
2. 12. 2021
17:40
ZŠ Arménská Štěpán Urbánek
Aleš Chlup
46
76
11
19
24
33
31
62
Review
základní 8. kolo 46
VSK Univerzita Brno
SKB Brno Černovice
2. 12. 2021
18:30
Hala Pod Hradem Pavel Večeřa
Tomáš Novotný
77
62
20
4
40
26
58
41
Review
základní 8. kolo 44
SK Voltage
SK Žabovřesky C
30. 11. 2021
19:30
Základní škola Ondřej Josefus
Jiří Slezák
62
70
20
18
36
39
51
52
Review
základní 8. kolo 47
VSK VETUNI
Sokol Brno II
30. 11. 2021
20:00
Hala VFU Brno Kamil Karafiát
Štěpán Urbánek
54
34
12
7
29
12
40
22
Review
základní 8. kolo 45
Slovan Černá Pole B
SalesiánSport Brno-Líšeň
29. 11. 2021
20:15
SH ZŠ Čejkovická Filip Dombrovský
Štěpán Urbánek
93
48
20
12
42
22
66
36
Review
základní 8. kolo 43
Basket Kohouti A
Sokol Židlochovice
30. 11. 2021
20:40
Sportovní hala Sokola Šlapanice Vojtěch Marek
Rastislav Frass
57
61
10
14
21
31
36
42
Review
základní 9. kolo 51
SKB Brno Černovice
VSK VETUNI
10. 12. 2021
18:15
ZŠ Kneslova Karel Janík
Zdeněk Buryšek
55
59
15
13
24
28
42
41
Review
základní 9. kolo 49
VSK Mendelu B
Basket Kohouti A
7. 12. 2021
18:55
Hala VSK Mendelu Jiří Krejčiřík
Štěpán Urbánek
101
51
31
19
59
31
83
37
Review
základní 9. kolo 54
Sokol Židlochovice
SK Voltage
8. 12. 2021
19:00
Sokolovna Židlochovice Pavel Večeřa
Jiří Sehnal
73
65
18
7
32
28
56
45
Review
základní 9. kolo 50
Sokol Brno II
Slezi Basket
8. 12. 2021
19:15
Sokol Brno II Ondřej Josefus
Natálie Kunclová
78
61
23
24
41
29
56
44
Review
základní 9. kolo 53
SK Žabovřesky C
Slovan Černá Pole B
9. 12. 2021
20:15
SH Rosnička Brno Štěpán Urbánek
Jiří Krejčiřík
78
88
14
15
37
33
51
57
Review
základní 9. kolo 52
SalesiánSport Brno-Líšeň
VSK Univerzita Brno
8. 12. 2021
20:30
Salesiánské středisko mládeže Martin Sekáč
Aleš Chlup
67
74
23
20
22
25
6
15
16
14
Review
základní 10. kolo 59
Slezi Basket
SKB Brno Černovice
16. 12. 2021
17:42
ZŠ Arménská Štěpán Urbánek
Vojtěch Marek
69
64
16
17
30
37
44
46
Review
základní 10. kolo 57
VSK Univerzita Brno
SK Žabovřesky C
16. 12. 2021
18:30
Hala Pod Hradem Jiří Sehnal
Aleš Chlup
62
70
19
19
34
31
46
48
Review
základní 10. kolo 60
VSK Mendelu B
Sokol Brno II
14. 12. 2021
18:55
Hala VSK Mendelu Ondřej Josefus
Natálie Kunclová
80
41
28
8
51
26
60
33
Review
základní 10. kolo 55
Basket Kohouti A
SK Voltage
7. 4. 2022
19:30
SH ZŠ Chalabalova Tomáš Novotný
Natálie Kunclová
70
72
16
21
35
43
53
60
Review
základní 10. kolo 58
VSK VETUNI
SalesiánSport Brno-Líšeň
14. 12. 2021
20:00
Hala VFU Brno Štěpán Urbánek
Kristýna Jansová
51
72
10
19
25
32
36
47
Review
základní 10. kolo 56
Slovan Černá Pole B
Sokol Židlochovice
13. 12. 2021
20:15
SH ZŠ Čejkovická Jiří Krejčiřík
Štěpán Urbánek
80
42
18
12
43
19
64
30
Review
základní 11. kolo 61
Sokol Brno II
Basket Kohouti A
12. 1. 2022
19:15
Sokol Brno II Ondřej Josefus
Natálie Kunclová
74
48
28
4
49
23
64
37
Review
základní 11. kolo 65
Sokol Židlochovice
VSK Univerzita Brno
12. 1. 2022
19:30
Sokolovna Židlochovice Pavel Večeřa
Jiří Krejčiřík
60
68
19
15
32
27
44
46
Review
základní 11. kolo 66
SK Voltage
Slovan Černá Pole B
11. 1. 2022
19:30
Základní škola Michal Kubeš
Štěpán Urbánek
65
94
17
27
37
56
47
76
Review
základní 11. kolo 62
SKB Brno Černovice
VSK Mendelu B
26. 1. 2022
20:15
ZŠ Kneslova Natálie Karabínová
Zdeněk Strmiska
52
67
10
22
25
45
39
52
Review
základní 11. kolo 64
SK Žabovřesky C
VSK VETUNI
19. 4. 2022
20:15
SH Rosnička Brno Karel Janík
Jiří Slezák
69
62
20
10
38
31
53
51
Review
základní 11. kolo 63
SalesiánSport Brno-Líšeň
Slezi Basket
12. 1. 2022
20:37
Salesiánské středisko mládeže Petr Mynarčík
Martin Sekáč
89
52
24
11
18
10
27
15
20
16
Review
základní 12. kolo 72
SKB Brno Černovice
Sokol Brno II
18. 3. 2022
18:15
ZŠ Kneslova Maxmilian Zavřel
Natálie Kunclová
52
69
16
17
6
23
16
12
14
17
Review
základní 12. kolo 71
SalesiánSport Brno-Líšeň
VSK Mendelu B
28. 3. 2022
19:40
Salesiánské středisko mládeže Martin Veis
Zdeněk Strmiska
66
101
Review
základní 12. kolo 69
Sokol Židlochovice
VSK VETUNI
25. 4. 2022
20:00
Sokolovna Židlochovice Štěpán Urbánek
Tereza Večeřová
54
69
12
17
25
31
40
51
Review
základní 12. kolo 68
SK Voltage
VSK Univerzita Brno
17. 1. 2022
20:15
Základní škola Štěpán Urbánek
Natálie Kunclová
76
64
15
20
44
36
60
50
Review
základní 12. kolo 70
SK Žabovřesky C
Slezi Basket
5. 5. 2022
20:15
SH Rosnička Brno Štěpán Urbánek
Natálie Kunclová
70
50
18
9
37
25
50
35
Review
základní 12. kolo 67
Basket Kohouti A
Slovan Černá Pole B
18. 1. 2022
20:40
Sportovní hala Sokola Šlapanice Kamil Karafiát
Jiří Krejčiřík
48
76
14
19
20
41
32
45
Review
základní 13. kolo 78
VSK Univerzita Brno
Slovan Černá Pole B
11. 3. 2022
17:35
Hala Pod Hradem Tomáš Novotný
Zdeněk Strmiska
59
86
Review
základní 13. kolo 76
Slezi Basket
Sokol Židlochovice
31. 3. 2022
17:45
ZŠ Arménská Radim Horký
Aleš Chlup
80
41
19
8
40
23
64
33
Review
základní 13. kolo 73
SKB Brno Černovice
Basket Kohouti A
11. 2. 2022
18:15
ZŠ Kneslova Štěpán Urbánek
Jiří Sehnal
69
56
15
15
17
16
17
17
20
8
Review
základní 13. kolo 77
VSK VETUNI
SK Voltage
31. 3. 2022
19:00
Hala VFU Brno Ondřej Josefus
Natálie Kunclová
70
58
21
21
39
34
56
45
Review
základní 13. kolo 75
VSK Mendelu B
SK Žabovřesky C
25. 1. 2022
19:05
Hala VSK Mendelu Jan Bráblík
Jiří Krejčiřík
71
65
25
9
35
33
58
49
Review
základní 13. kolo 74
Sokol Brno II
SalesiánSport Brno-Líšeň
26. 1. 2022
19:15
Sokol Brno II Ondřej Josefus
Natálie Kunclová
78
83
26
26
43
51
58
64
Review
základní 14. kolo 83
SK Žabovřesky C
Sokol Brno II
22. 4. 2022
19:15
SH Rosnička Brno Filip Dombrovský
Aleš Chlup
72
79
18
20
29
39
46
52
63
63
Review
základní 14. kolo 81
SK Voltage
Slezi Basket
1. 2. 2022
19:30
Základní škola Štěpán Urbánek
Aleš Chlup
76
64
30
14
44
26
65
48
Review
základní 14. kolo 82
Sokol Židlochovice
VSK Mendelu B
2. 2. 2022
19:30
Sokolovna Židlochovice Michal Kubiš
Marek Vaníček
55
118
16
28
29
57
42
82
Review
základní 14. kolo 80
Slovan Černá Pole B
VSK VETUNI
31. 1. 2022
20:15
SH ZŠ Čejkovická Martin Veis
Jiří Krejčiřík
71
54
14
10
35
24
48
37
Review
základní 14. kolo 84
SalesiánSport Brno-Líšeň
SKB Brno Černovice
2. 2. 2022
20:35
Salesiánské středisko mládeže Jiří Krejčiřík
Martin Sekáč
84
57
24
14
21
18
18
17
21
8
Review
základní 14. kolo 79
Basket Kohouti A
VSK Univerzita Brno
1. 2. 2022
20:40
Sportovní hala Sokola Šlapanice
61
50
16
8
33
17
47
36
Review
základní 15. kolo 90
VSK Univerzita Brno
VSK VETUNI
29. 4. 2022
17:40
Hala Pod Hradem Jiří Slezák
Aleš Chlup
66
82
12
15
32
37
53
57
Review
základní 15. kolo 89
Slezi Basket
Slovan Černá Pole B
17. 2. 2022
17:45
ZŠ Arménská Jan Renc
Štěpán Urbánek
27
77
7
19
10
34
22
61
Review
základní 15. kolo 86
SKB Brno Černovice
SK Žabovřesky C
18. 2. 2022
18:15
ZŠ Kneslova Jiří Krejčiřík
Zdeněk Strmiska
65
75
11
19
18
19
12
17
24
20
Review
základní 15. kolo 88
VSK Mendelu B
SK Voltage
15. 2. 2022
19:05
Hala VSK Mendelu Petr Mynarčík
Jan Bráblík
61
50
30
9
33
24
47
33
Review
základní 15. kolo 87
Sokol Brno II
Sokol Židlochovice
16. 2. 2022
19:15
Sokol Brno II Natálie Karabínová
Aleš Chlup
62
67
24
15
33
26
44
45
Review
základní 15. kolo 85
SalesiánSport Brno-Líšeň
Basket Kohouti A
16. 2. 2022
20:35
Salesiánské středisko mládeže Maxmilian Zavřel
Jiří Krejčiřík
69
41
14
14
16
7
21
11
18
9
Review
základní 16. kolo 94
SK Voltage
Sokol Brno II
22. 2. 2022
19:30
Základní škola Maxmilian Zavřel
Jan Bráblík
72
79
16
19
37
36
55
57
Review
základní 16. kolo 95
Sokol Židlochovice
SKB Brno Černovice
23. 2. 2022
19:30
Sokolovna Židlochovice Michal Kubiš
Michal Kubeš
49
45
12
11
26
18
36
30
Review
základní 16. kolo 92
VSK Univerzita Brno
Slezi Basket
25. 4. 2022
19:45
ZŠ Arménská Jiří Sehnal
Zdeněk Strmiska
59
56
11
18
23
33
34
46
Review
základní 16. kolo 93
Slovan Černá Pole B
VSK Mendelu B
4. 4. 2022
20:15
SH ZŠ Čejkovická Dominik Holaň
Štěpán Urbánek
60
73
18
20
36
33
45
61
Review
základní 16. kolo 96
SK Žabovřesky C
SalesiánSport Brno-Líšeň
24. 2. 2022
20:15
SH Rosnička Brno Jiří Krejčiřík
Štěpán Urbánek
81
68
13
16
37
37
57
48
Review
základní 16. kolo 91
Basket Kohouti A
VSK VETUNI
22. 2. 2022
20:40
Sportovní hala Sokola Šlapanice Martin Veis
Aleš Chlup
46
58
8
14
19
26
32
42
Review
základní 17. kolo 102
Slezi Basket
VSK VETUNI
3. 3. 2022
17:45
ZŠ Arménská Štěpán Urbánek
Jiří Sehnal
62
63
12
26
35
40
52
53
Review
základní 17. kolo 99
SKB Brno Černovice
SK Voltage
4. 3. 2022
18:15
ZŠ Kneslova Jiří Sehnal
Natálie Kunclová
77
55
20
15
22
20
20
14
15
6
Review
základní 17. kolo 101
VSK Mendelu B
VSK Univerzita Brno
1. 3. 2022
19:05
Hala VSK Mendelu Jan Bráblík
Štěpán Urbánek
60
56
15
10
36
30
54
42
Review
základní 17. kolo 97
SK Žabovřesky C
Basket Kohouti A
4. 3. 2022
19:15
SH Rosnička Brno Maxmilian Zavřel
Ondřej Josefus
79
49
17
12
45
21
62
35
Review
základní 17. kolo 100
Sokol Brno II
Slovan Černá Pole B
2. 3. 2022
19:15
Sokol Brno II Natálie Karabínová
Dominik Holaň
91
60
30
21
51
34
74
45
Review
základní 17. kolo 98
SalesiánSport Brno-Líšeň
Sokol Židlochovice
2. 3. 2022
20:35
Salesiánské středisko mládeže Jiří Krejčiřík
Natálie Kunclová
87
61
26
7
19
13
18
23
24
18
Review
základní 18. kolo 105
Sokol Brno II
VSK Univerzita Brno
16. 3. 2022
19:15
Sokol Brno II Jan Bráblík
Dominik Holaň
76
66
25
26
40
41
57
55
Review
základní 18. kolo 107
SK Voltage
SalesiánSport Brno-Líšeň
15. 3. 2022
19:30
Základní škola Štěpán Urbánek
Jiří Sehnal
79
71
13
14
30
26
52
59
Review
základní 18. kolo 108
Sokol Židlochovice
SK Žabovřesky C
16. 3. 2022
19:30
Sokolovna Židlochovice Marek Vaníček
Michal Kubiš
61
62
15
10
26
32
46
45
Review
základní 18. kolo 104
VSK VETUNI
VSK Mendelu B
8. 3. 2022
20:00
Hala VFU Brno Jan Bráblík
Štěpán Urbánek
55
60
20
15
31
24
49
40
Review
základní 18. kolo 106
Slovan Černá Pole B
SKB Brno Černovice
14. 3. 2022
20:15
SH ZŠ Čejkovická Kamil Karafiát
Tereza Večeřová
125
30
27
6
54
8
93
18
Review
základní 18. kolo 103
Basket Kohouti A
Slezi Basket
15. 3. 2022
20:40
Sportovní hala Sokola Šlapanice Ondřej Josefus
Natálie Kunclová
65
56
13
17
26
31
45
45
Review
základní 19. kolo 112
SKB Brno Černovice
VSK Univerzita Brno
25. 3. 2022
18:15
ZŠ Kneslova Zdeněk Buryšek
Zdeněk Strmiska
51
81
8
20
14
26
13
22
16
13
Review
základní 19. kolo 114
VSK Mendelu B
Slezi Basket
22. 3. 2022
19:05
Hala VSK Mendelu Jiří Krejčiřík
Štěpán Urbánek
86
47
27
14
49
26
70
44
Review
základní 19. kolo 113
Sokol Brno II
VSK VETUNI
23. 3. 2022
19:15
Sokol Brno II Jiří Sehnal
Natálie Kunclová
71
77
16
19
32
45
46
66
Review
základní 19. kolo 109
Sokol Židlochovice
Basket Kohouti A
23. 3. 2022
19:30
Sokolovna Židlochovice Michal Kubiš
Marek Vaníček
73
77
24
19
40
44
64
58
Review
základní 19. kolo 110
SK Žabovřesky C
SK Voltage
22. 3. 2022
20:15
SH Rosnička Brno Petr Mynarčík
Jan Bráblík
71
46
15
5
35
19
53
29
Review
základní 19. kolo 111
SalesiánSport Brno-Líšeň
Slovan Černá Pole B
23. 3. 2022
20:35
Salesiánské středisko mládeže Jiří Krejčiřík
Filip Hudec
66
112
Review
základní 20. kolo 118
VSK Univerzita Brno
SalesiánSport Brno-Líšeň
1. 4. 2022
17:30
Hala Pod Hradem Vojtěch Marek
Zdeněk Strmiska
79
69
21
19
38
38
61
55
Review
základní 20. kolo 115
Basket Kohouti A
VSK Mendelu B
31. 3. 2022
19:30
SH ZŠ Chalabalova Štěpán Urbánek
Tereza Večeřová
50
113
16
25
26
59
35
83
Review
základní 20. kolo 120
SK Voltage
Sokol Židlochovice
29. 3. 2022
19:30
Základní škola Dominik Holaň
Natálie Kunclová
78
50
23
17
49
25
61
42
Review
základní 20. kolo 116
Slezi Basket
Sokol Brno II
28. 3. 2022
19:45
ZŠ Arménská Jan Renc
Kristýna Jansová
66
73
21
18
33
36
54
58
Review
základní 20. kolo 117
VSK VETUNI
SKB Brno Černovice
29. 3. 2022
20:00
Hala VFU Brno Petr Mynarčík
Jan Bráblík
75
56
13
19
34
37
53
47
Review
základní 20. kolo 119
Slovan Černá Pole B
SK Žabovřesky C
28. 3. 2022
20:15
SH ZŠ Čejkovická Jiří Krejčiřík
Štěpán Urbánek
69
53
16
8
32
31
44
47
Review
základní 21. kolo 125
SKB Brno Černovice
Slezi Basket
8. 4. 2022
18:15
ZŠ Kneslova Jiří Sehnal
Aleš Chlup
78
66
24
17
41
34
56
47
Review
základní 21. kolo 126
Sokol Brno II
VSK Mendelu B
6. 4. 2022
19:15
Sokol Brno II Jiří Sehnal
Natálie Kunclová
78
88
15
30
38
50
62
68
Review
základní 21. kolo 121
SK Voltage
Basket Kohouti A
19. 4. 2022
19:30
Základní škola Jiří Sehnal
Aleš Chlup
72
53
14
23
34
29
56
46
Review
základní 21. kolo 122
Sokol Židlochovice
Slovan Černá Pole B
6. 4. 2022
19:30
Sokolovna Židlochovice Michal Kubiš
Pavel Večeřa
72
73
6
24
19
41
46
56
Review
základní 21. kolo 123
SK Žabovřesky C
VSK Univerzita Brno
5. 4. 2022
20:15
SH Rosnička Brno Maxmilian Zavřel
Štěpán Urbánek
73
60
17
21
39
30
62
40
Review
základní 21. kolo 124
SalesiánSport Brno-Líšeň
VSK VETUNI
6. 4. 2022
20:35
Salesiánské středisko mládeže Rastislav Frass
Zdeněk Strmiska
81
80
21
25
19
11
18
24
23
20
Review
základní 22. kolo 131
VSK Univerzita Brno
Sokol Židlochovice
22. 4. 2022
17:30
Hala Pod Hradem Vojtěch Marek
Zdeněk Strmiska
53
67
8
12
26
32
40
58
Review
základní 22. kolo 128
VSK Mendelu B
SKB Brno Černovice
12. 4. 2022
18:55
Hala VSK Mendelu Maxmilian Zavřel
Štěpán Urbánek
99
57
24
15
47
25
75
45
Review
základní 22. kolo 129
Slezi Basket
SalesiánSport Brno-Líšeň
11. 4. 2022
19:48
Filip Dombrovský
Dominik Holaň
69
87
13
27
31
46
47
64
Review
základní 22. kolo 130
VSK VETUNI
SK Žabovřesky C
12. 4. 2022
20:00
Hala VFU Brno Petr Mynarčík
Jan Bráblík
56
69
9
16
21
41
37
50
Review
základní 22. kolo 132
Slovan Černá Pole B
SK Voltage
11. 4. 2022
20:15
SH ZŠ Čejkovická Michal Kubeš
Štěpán Urbánek
80
50
19
8
42
19
63
36
Review
základní 22. kolo 127
Basket Kohouti A
Sokol Brno II
12. 4. 2022
20:40
Sportovní hala Sokola Šlapanice Martin Sekáč
Tereza Večeřová
58
61
7
18
20
37
38
49
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
22 Petr Mynarčík Slovan Černá Pole B 27 22 1.0 30.0 9.6 2.0 4.8/6.4 75.7 1.5
7 Luboš Mynář Sokol Židlochovice 22 21 1.0 16.5 3.9 2.1 2.5/3.8 67.1 2.2
13 Ondřej Hampl Sokol Židlochovice 39 22 1.0 12.4 4.5 0.5 1.9/3.7 51.2 2.8
Jiří Siegfried VSK Mendelu B 25 18 1.0 14.6 3.7 1.8 1.8/3.2 56.1 2.2
Ondřej Žák VSK Mendelu B 23 16 1.0 14.1 5.5 0.5 1.6/3.4 45.5 1.6
8 Ondřej Josefus Slovan Černá Pole B 23 20 1.0 9.5 2.5 0.3 3.7/5.7 64.0 3.0
Frederick Kacetl Sokol Židlochovice 31 16 1.0 11.1 4.8 0.1 1.4/4.2 32.8 2.4
Martin Pobořil VSK Mendelu B 24 16 1.0 10.8 3.8 0.4 1.9/2.8 70.5 1.4
14 Jakub Nevrlý Slovan Černá Pole B 32 13 1.0 12.3 1.6 2.6 1.2/1.8 0.0* 2.2
Vojtěch Šibor VSK Mendelu B 27 19 1.0 8.4 1.1 1.9 0.6/1.4 0.0* 1.1
Filip Dombrovský VSK Mendelu B 30 19 1.0 8.2 0.7 2.1 0.5/1.1 0.0* 1.2
Michal Novomestský VSK Mendelu B 32 19 1.0 7.6 1.7 0.8 1.7/3.1 55.9 1.8
9 Martin Sekáč Slovan Černá Pole B 32 19 1.0 6.9 3.0 0.0 1.1/2.8 37.7 2.0
12 Petr Nejezchleb Slovan Černá Pole B 46 16 1.0 7.9 1.5 1.1 1.5/2.6 57.1 0.8
Jan Helis VSK Mendelu B 28 18 1.0 6.9 2.7 0.0 1.5/3.9 38.6 1.6
34 Lukáš Brulík Sokol Židlochovice 41 19 1.0 6.2 1.6 0.6 1.3/2.1 61.5 2.3
13 Maxmilian Zavřel Slovan Černá Pole B 19 19 1.0 6.1 2.2 0.2 1.2/2.6 44.0 2.1
Lukáš Vavruša VSK Mendelu B 21 9 1.0 9.9 3.4 0.8 0.7/1.9 0.0* 0.6
21 David Nejezchleb Slovan Černá Pole B 16 9 1.0 9.4 2.8 0.6 2.2/3.3 66.7 1.2
8 Jakub Kratochvíl Sokol Židlochovice 37 16 1.0 5.1 0.6 1.0 0.8/1.3 0.0* 2.7
7 Pavel Semerád Slovan Černá Pole B 37 11 1.0 6.6 1.2 0.9 1.5/1.9 0.0* 0.8
Jakub Schorník VSK Mendelu B 22 10 1.0 6.8 3.1 0.0 0.6/2.0 30.0 2.6
11 Daniel Košar Sokol Židlochovice 18 19 1.0 3.6 1.3 0.2 0.5/0.9 0.0* 1.8
12 Tomáš Kacetl Sokol Židlochovice 33 18 1.0 3.2 1.3 0.0 0.6/1.9 0.0* 3.6
16 Matěj Svoboda Sokol Židlochovice 32 18 1.0 3.2 1.1 0.1 0.8/1.5 0.0* 2.2
Jakub Rejnuš VSK Mendelu B 33 13 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.9
Šimon Kranz VSK Mendelu B 21 13 1.0 4.2 1.2 0.2 1.2/2.2 57.1 1.2
Ondrej Václav VSK Mendelu B 28 9 1.0 5.8 2.0 0.6 0.1/1.2 0.0* 3.2
4 Martin Janoušek Slovan Černá Pole B 23 8 1.0 6.1 1.3 0.5 2.1/3.5 60.7 1.9
David Spilka VSK Mendelu B 29 15 1.0 3.1 1.2 0.1 0.5/1.1 0.0* 1.0
Tomáš Vodák VSK Mendelu B 24 10 1.0 4.3 1.4 0.4 0.3/0.9 0.0* 1.3
24 Róbert Sivák Slovan Černá Pole B 28 7 1.0 5.9 1.1 0.9 1.0/2.0 50.0 0.9
Alan Buzek VSK Mendelu B 24 6 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/2.2 23.1 2.0
12 Tomáš Lachnit Slovan Černá Pole B 27 13 1.0 2.5 0.4 0.5 0.2/0.6 0.0* 0.8
10 Martin Bursa Slovan Černá Pole B 43 19 1.0 1.4 0.5 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.7
Michal Ivičič Sokol Židlochovice 22 7 1.0 3.3 0.6 0.7 0.0/0.0 0.0* 1.7
Jaroslav Peš VSK Mendelu B 5 1.0 4.4 1.8 0.0 0.8/1.4 0.0* 3.6
Milan Košar Sokol Židlochovice 46 8 1.0 2.5 0.5 0.4 0.4/0.5 0.0* 1.9
11 Aleš Chlup Slovan Černá Pole B 19 15 1.0 1.2 0.4 0.1 0.2/0.5 0.0* 0.5
Václav Tesař Sokol Židlochovice 32 4 1.0 3.5 1.3 0.3 0.3/1.0 0.0* 1.5
Tomáš Hublík Sokol Židlochovice 19 8 1.0 1.8 0.6 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.4
31 Petr Segeďa Slovan Černá Pole B 25 3 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/2.0 16.7 2.0
5 Aleš Bilíček Slovan Černá Pole B 37 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.6
33 Michael Erakovič Slovan Černá Pole B 20 2 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
Lukáš Nápravník Sokol Židlochovice 43 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Matej Baňas VSK Mendelu B 26 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Augustin VSK Mendelu B 22 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.3
5 Dan Přichystal Sokol Židlochovice 20 12 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Adam Nytra Sokol Židlochovice 37 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
18 Tomáš Smetana Sokol Židlochovice 17 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.0
Jakub Hovorka SK Žabovřesky C 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Křivánek Sokol Brno II 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Šteffl Sokol Brno II 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Vlček Basket Kohouti A 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Slezák Slezi Basket 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vlastimil Kurz VSK VETUNI 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Šebek SK Žabovřesky C 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Smělík SalesiánSport Brno-Líšeň 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Sochor SalesiánSport Brno-Líšeň 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Koudelka Sokol Brno II 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Mach VSK Mendelu B 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dan Borek SK Žabovřesky C 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Vaněk Basket Kohouti A 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Horký Slovan Černá Pole B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Spáčil SKB Brno Černovice 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Vykypěl Basket Kohouti A 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimir Paunović Sokol Brno II 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Jakubík Basket Kohouti A 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Obst SK Žabovřesky C 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bílek SKB Brno Černovice 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Hanák Basket Kohouti A 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Škaroupka Slezi Basket 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Babka SalesiánSport Brno-Líšeň 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Nykodým Basket Kohouti A 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dan Drábek Basket Kohouti A 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Plánička SKB Brno Černovice 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Beneš Basket Kohouti A 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Pokorný SalesiánSport Brno-Líšeň 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kovář SK Žabovřesky C 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Ambrož VSK VETUNI 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivan David SalesiánSport Brno-Líšeň 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Burian SK Žabovřesky C 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Šibal Sokol Brno II 55 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Strašák SK Žabovřesky C 54 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Helán VSK VETUNI 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Hlavsa SalesiánSport Brno-Líšeň 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Křemen SalesiánSport Brno-Líšeň 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Maloch Slovan Černá Pole B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Kryštof Chylík Slovan Černá Pole B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šimonič Sokol Židlochovice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristoffer Brustad VSK Mendelu B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Janák Sokol Židlochovice 17 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Neubauer SalesiánSport Brno-Líšeň 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bronclík VSK Univerzita Brno 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriel Marques Basket Kohouti A 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Hlaváč Basket Kohouti A 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bronislav Šilhan Sokol Brno II 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Škubica Sokol Židlochovice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Damborský Basket Kohouti A 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Doleček Basket Kohouti A 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Hanek Sokol Židlochovice 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jiří Kovárník SK Voltage 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Holý Sokol Židlochovice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Mitošinka VSK Univerzita Brno 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rastislav Frass Slezi Basket 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jack Hollowell Basket Kohouti A 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Jelínek Basket Kohouti A 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Baron Slezi Basket 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rostyslav Steblak Slezi Basket 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Omar Abukhlal Sokol Brno II 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Illia Dauhalionak Slezi Basket 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Randa Basket Kohouti A 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Federico Tidu VSK Univerzita Brno 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eduard Biloveský SalesiánSport Brno-Líšeň 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Kopecký Slezi Basket 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Matěják Basket Kohouti A 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Kopecký Slezi Basket 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Gladiš Slezi Basket 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Kolajta Slezi Basket 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Žák VSK VETUNI 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Batelka VSK Univerzita Brno 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Čurda SK Voltage 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Olbort SK Žabovřesky C 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Krček SKB Brno Černovice 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Georgije Masnikosa Basket Kohouti A 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Benža Sokol Brno II 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rati Kereselidze Slezi Basket 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Urban Slezi Basket 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Kocian VSK VETUNI 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Halaška VSK Univerzita Brno 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Málik Basket Kohouti A 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erik Svoboda Basket Kohouti A 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Čuhel VSK Univerzita Brno 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štefan Martiček Slezi Basket 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Klim Sokol Židlochovice 60 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Švrlinga SK Žabovřesky C 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Filípek SK Žabovřesky C 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Menšík Basket Kohouti A 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Francesco Luca Falginella VSK Univerzita Brno 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Vondál SalesiánSport Brno-Líšeň 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
32 Jan Bráblík Slovan Černá Pole B 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Thiel Basket Kohouti A 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Rotrekl SK Voltage 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Mráz VSK VETUNI 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dušan Šindelka SKB Brno Černovice 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Baťa VSK VETUNI 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dan Zimmermann SKB Brno Černovice 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vincour SK Voltage 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Brzobohatý SK Voltage 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Štangl SK Voltage 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Gajdziok VSK VETUNI 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Nemček SalesiánSport Brno-Líšeň 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Lipka VSK VETUNI 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Poledňák VSK VETUNI 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Kvapilík SK Voltage 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Král VSK VETUNI 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Stibor VSK VETUNI 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Čermák SK Voltage 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Vaculovič SalesiánSport Brno-Líšeň 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Nezhyba VSK VETUNI 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivo Macek VSK Univerzita Brno 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Drnec SalesiánSport Brno-Líšeň 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emil Pospíchal VSK Univerzita Brno 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Sklenář VSK VETUNI 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Veselý SKB Brno Černovice 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Císař SKB Brno Černovice 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Bureš SK Žabovřesky C 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Vantuch VSK VETUNI 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Cimbálník SK Žabovřesky C 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Pešek VSK Univerzita Brno 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Nevrlý Sokol Brno II 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Papež SK Voltage 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šebestík SalesiánSport Brno-Líšeň 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dalibor Gába SK Žabovřesky C 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Varmužka Sokol Brno II 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Fiebiger VSK Univerzita Brno 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Bartl Basket Kohouti A 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Štěpán VSK VETUNI 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Kremitovský SKB Brno Černovice 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Doležal SKB Brno Černovice 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Mrázek Sokol Brno II 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Rygl SalesiánSport Brno-Líšeň 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Teverný SK Žabovřesky C 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Matal Sokol Brno II 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Hauf SK Žabovřesky C 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Adámek SK Žabovřesky C 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Lokos SK Žabovřesky C 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Sadovský SK Žabovřesky C 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Fiedler SK Žabovřesky C 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Musil SK Žabovřesky C 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Vrátníček SK Žabovřesky C 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Látal Sokol Brno II 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Georgios Koulisianis Sokol Brno II 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Hrabálek Sokol Brno II 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Libor Žanda SK Voltage 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Rotrekl SK Voltage 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Rotrekl SK Voltage 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Dresler VSK Univerzita Brno 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Filkuka VSK Univerzita Brno 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Vašíček SalesiánSport Brno-Líšeň 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Keprta SalesiánSport Brno-Líšeň 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vlado Litvaj SK Voltage 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Brulík SKB Brno Černovice 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Janík Slezi Basket 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Levý SKB Brno Černovice 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Marek Vaníček VSK Univerzita Brno 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Sládek Slezi Basket 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Duben SKB Brno Černovice 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Kovařík SKB Brno Černovice 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Audy SKB Brno Černovice 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Holešovský Slezi Basket 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Zábojník SKB Brno Černovice 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Čížek SKB Brno Černovice 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Rotrekl SK Voltage 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
23 Petr Štěpánek Slovan Černá Pole B 57 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Karel Bouška Sokol Brno II 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Ševčík Sokol Brno II 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Ekl SKB Brno Černovice 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Krejčiřík Basket Kohouti A 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Jelínek Basket Kohouti A 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Okáč Sokol Brno II 59 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Fikar SKB Brno Černovice 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Koukal VSK VETUNI 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Petrželka VSK Univerzita Brno 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Odrazil SalesiánSport Brno-Líšeň 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Medveď Sokol Brno II 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Vaněk Sokol Brno II 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kopřiva Sokol Brno II 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Rusník SalesiánSport Brno-Líšeň 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Šaňák Sokol Židlochovice 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Jan Šturc VSK Univerzita Brno 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Tapšák Kapoun Slezi Basket 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Vrba SKB Brno Černovice 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vlastimil Blažek Sokol Brno II 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladislav Rohánek SKB Brno Černovice 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Kubeš Basket Kohouti A 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Zrost SK Voltage 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Bouzek SK Voltage 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Pospíšil SalesiánSport Brno-Líšeň 65 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robert Glos SalesiánSport Brno-Líšeň 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Valíček Sokol Židlochovice 36 1 0.0 0.0