Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina C 1. kolo 113
SK UP Olomouc
BK Opava
Bude upřesněno
-
SH UP Olomouc
Preview
Skupina C 1. kolo 114
Vlci Žďár
Tygři Brno
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina C 1. kolo 115
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Skupina C 1. kolo 116
SAM Brno
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
Gymnázium Matyáše Lercha
Preview
Skupina C 2. kolo 117
SK UP Olomouc
SAM Brno
Bude upřesněno
-
Sportovní hala UP
Preview
Skupina C 2. kolo 118
BK Opava
BCM Orli Prostějov
12. 9. 2020
11:00
Víceúčelová hala Opava Daniel Holeš
Dominik Holaň
94
58
30
15
45
33
68
40
Review
Skupina C 2. kolo 119
Vlci Žďár
BK NH Ostrava
12. 9. 2020
14:30
Hala 2. ZŠ Václav Dolejš
Jan Bráblík
58
67
11
24
26
38
42
47
Review
Skupina C 2. kolo 120
Tygři Brno
BK Snakes Ostrava
12. 9. 2020
15:00
SH Morenda Vojtěch Dostal
Martin Račanský
44
65
15
15
22
32
30
46
Review
Skupina C 3. kolo 121
SK UP Olomouc
BCM Orli Prostějov
13. 9. 2020
14:15
SH UP Olomouc Filip Hudec
Marek Bešina
90
65
24
17
50
38
77
51
Review
Skupina C 3. kolo 122
BK Opava
SAM Brno
13. 9. 2020
11:00
Víceúčelová hala Opava Daniel Holeš
Dominik Holaň
85
77
22
18
41
41
62
57
Review
Skupina C 3. kolo 123
Vlci Žďár
BK Snakes Ostrava
13. 9. 2020
09:30
Hala 2. ZŠ Václav Dolejš
Jan Bráblík
108
80
29
22
57
46
80
66
Review
Skupina C 3. kolo 124
Tygři Brno
BK NH Ostrava
13. 9. 2020
10:30
SH Morenda Vojtěch Dostal
Martin Račanský
41
84
9
28
19
46
29
59
Review
Skupina C 4. kolo 125
SAM Brno
BK NH Ostrava
26. 9. 2020
16:00
Gymnázium Matyáše Lercha Václav Dolejš
Vojtěch Dostal
48
119
8
33
16
67
32
92
Review
Skupina C 4. kolo 126
BCM Orli Prostějov
BK Snakes Ostrava
26. 9. 2020
16:00
Národní sportovní centrum Prostějov Marek Bešina
Petr Jakubík
77
108
19
29
35
63
55
84
Review
Skupina C 4. kolo 127
SK UP Olomouc
Vlci Žďár
Bude upřesněno
-
Sportovní hala UP
Preview
Skupina C 4. kolo 128
BK Opava
Tygři Brno
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina C 5. kolo 129
SAM Brno
BK Snakes Ostrava
27. 9. 2020
11:00
Gymnázium Matyáše Lercha Václav Dolejš
Vojtěch Dostal
89
73
17
20
42
34
57
48
Review
Skupina C 5. kolo 130
BCM Orli Prostějov
BK NH Ostrava
27. 9. 2020
10:00
Národní sportovní centrum Prostějov Marek Bešina
Petr Jakubík
74
92
22
22
33
45
51
69
Review
Skupina C 5. kolo 131
SK UP Olomouc
Tygři Brno
Bude upřesněno
-
SH UP Olomouc
Preview
Skupina C 5. kolo 132
BK Opava
Vlci Žďár
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina C 6. kolo 133
Vlci Žďár
SAM Brno
10. 10. 2020
16:00
Hala 2. ZŠ Petr Mynarčík
Karel Janík
97
61
12
9
50
26
83
39
Review
Skupina C 6. kolo 134
Tygři Brno
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
Skupina C 6. kolo 135
BK NH Ostrava
SK UP Olomouc
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Skupina C 6. kolo 136
BK Snakes Ostrava
BK Opava
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina C 7. kolo 137
Vlci Žďár
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
Hala 2. ZŠ
Preview
Skupina C 7. kolo 138
Tygři Brno
SAM Brno
11. 10. 2020
10:00
SH Morenda Lenka Křičková
Jan Renc
76
83
25
26
40
52
57
67
Review
Skupina C 7. kolo 139
BK NH Ostrava
BK Opava
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Skupina C 7. kolo 140
BK Snakes Ostrava
SK UP Olomouc
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina C 8. kolo 141
BK Opava
SK UP Olomouc
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina C 8. kolo 142
Tygři Brno
Vlci Žďár
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
Skupina C 8. kolo 143
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina C 8. kolo 144
BCM Orli Prostějov
SAM Brno
Bude upřesněno
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
Skupina C 9. kolo 145
BCM Orli Prostějov
SK UP Olomouc
Bude upřesněno
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
Skupina C 9. kolo 146
SAM Brno
BK Opava
Bude upřesněno
-
Gymnázium Matyáše Lercha
Preview
Skupina C 9. kolo 147
BK Snakes Ostrava
Vlci Žďár
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina C 9. kolo 148
BK NH Ostrava
Tygři Brno
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Skupina C 10. kolo 149
SAM Brno
SK UP Olomouc
12. 9. 2020
16:30
Gymnázium Matyáše Lercha Marek Vaníček
Filip Hudec
98
71
32
24
62
38
81
52
Review
Skupina C 10. kolo 150
BCM Orli Prostějov
BK Opava
Bude upřesněno
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
Skupina C 10. kolo 151
BK NH Ostrava
Vlci Žďár
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Skupina C 10. kolo 152
BK Snakes Ostrava
Tygři Brno
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina C 11. kolo 153
BK Snakes Ostrava
SAM Brno
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina C 11. kolo 154
BK NH Ostrava
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Skupina C 11. kolo 155
Tygři Brno
SK UP Olomouc
27. 9. 2020
09:00
SH Morenda Natálie Karabínová
Ondřej Josefus
77
75
19
19
39
39
65
57
Review
Skupina C 11. kolo 156
Vlci Žďár
BK Opava
27. 9. 2020
09:30
Hala 2. ZŠ Michal Kubeš
Karel Janík
102
64
32
17
49
29
79
47
Review
Skupina C 12. kolo 157
BK NH Ostrava
SAM Brno
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Skupina C 12. kolo 158
BK Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina C 12. kolo 159
Vlci Žďár
SK UP Olomouc
26. 9. 2020
14:00
Hala 2. ZŠ Michal Kubeš
Karel Janík
121
52
31
8
73
21
102
29
Review
Skupina C 12. kolo 160
Tygři Brno
BK Opava
26. 9. 2020
13:30
SH Morenda Natálie Karabínová
Ondřej Josefus
87
81
28
21
46
44
60
60
Review
Skupina C 13. kolo 161
BCM Orli Prostějov
Vlci Žďár
Bude upřesněno
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
Skupina C 13. kolo 162
SAM Brno
Tygři Brno
Bude upřesněno
-
Gymnázium Matyáše Lercha
Preview
Skupina C 13. kolo 163
BK Opava
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina C 13. kolo 164
SK UP Olomouc
BK Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
Sportovní hala UP
Preview
Skupina C 14. kolo 165
SAM Brno
Vlci Žďár
Bude upřesněno
-
Gymnázium Matyáše Lercha
Preview
Skupina C 14. kolo 166
BCM Orli Prostějov
Tygři Brno
Bude upřesněno
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
Skupina C 14. kolo 167
SK UP Olomouc
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
Sportovní hala UP
Preview
Skupina C 14. kolo 168
BK Opava
BK Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Adam Štěpánek Vlci Žďár 15 9 1.0 26.0 9.0 1.4 3.7/6.4 56.9 2.7
Ondřej Franěk BŠ Tygři Praha 15 14 1.0 15.6 3.1 2.1 3.1/5.4 57.3 0.8
Lukáš Richter SAM Brno 15 6 1.0 25.2 7.8 1.7 4.5/7.0 64.3 3.5
Bartoloměj Kačírek Sokol Písek 15 9 1.0 14.7 5.6 0.4 2.2/3.0 74.1 2.1
Vladimír Vrba TJ Sokol Kbely 15 6 1.0 18.2 7.8 0.0 2.5/4.8 51.7 1.8
Daniel Duhajský Jiskra Kyjov 15 4 1.0 17.8 7.3 0.3 2.5/4.3 58.8 3.5
David Motyčka BK Opava 15 3 1.0 19.0 8.0 0.7 1.0/1.7 0.0* 2.3
Jan Florčík STRABAG Zlín 15 6 1.0 7.8 2.7 0.3 1.5/2.5 60.0 1.5
Lukáš Svoboda Jižní supi 15 5 1.0 7.2 1.2 1.2 1.2/2.8 42.9 2.4
Daniel Sertič Válečníci Děčín 14 4 1.0 8.8 3.3 0.5 0.8/0.8 0.0* 2.5
Tomáš Šindler BK Loko Plzeň 15 4 1.3 8.8 2.3 1.3 0.5/0.8 0.0* 2.0
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 15 2 1.0 17.0 7.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
Martin Machurek BA Sparta 15 5 1.0 5.8 2.0 0.2 1.2/2.0 60.0 0.6
Ondřej Snop BA Nymburk 15 6 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.5
Adam Zajíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 4 1.0 6.3 2.8 0.0 0.8/2.3 33.3 2.5
Jakub Zhříval BK Č. Brod 15 2 1.0 12.0 4.0 0.5 2.5/3.5 71.4 1.5
Jakub Šimonek Sokol Písek 15 4 19.8 5.8 1.0 1.0 / 1.5 0.8/1.0 0.0* 1.8
Matyáš Řezníček BK Lions J. Hradec 15 3 1.0 6.7 1.7 1.0 0.3/0.7 0.0* 2.3
Sebastian Křemen Sokol Žižkov 15 2 1.0 8.5 2.0 1.0 1.5/2.0 75.0 2.0
David Nejezchleb Tygři Brno B 15 1 1.0 17.0 8.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Ondřej Klement Sršni Sokol Písek B 15 2 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Štěpán Polák BK Levharti Chomutov 14 5 1.0 3.0 1.2 0.0 0.6/1.0 0.0* 1.6
Jan Sýtař USK Praha 14 5 1.0 2.6 0.0 0.6 0.8/0.8 0.0* 0.8
Jakub Zajíc Sokol Pražský 15 4 13.3 3.0 1.0 0.3 / 1.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
Michal Bureš Levharti Chomutov 15 3 1.0 3.7 0.7 0.7 0.3/1.0 0.0* 4.3
Ondřej Volf SKB Rokycany 15 1 1.0 9.0 3.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jan Kubánek BVK Holice 15 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Petr Kroupa Sokol Pražský 15 5 1.0 1.2 0.2 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.6
Tomáš Syrovátka BA Grizzlies Plzeň 15 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.5
Max Hrabovský BA Sparta Praha 15 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Matyaš Zoubek Snakes Ostrava 15 2 1.0 2.5 0.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jan Bečka BKDěč 15 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Matyáš Pomezný NH Ostrava 15 1 14.0 4.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Jakub Vodrážka Pod U17B 15 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jan David Sluneta Ústí n. L. 15 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/1.0 0.0* 1.5
Martin Bouzek SK UP Olomouc 15 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Adam Fecko NAPOS Vysoká n. L. 15 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.5
Jan Král BK Vlci Žďár 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Fiedler BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Očenášek SK UP-BCM Olomouc 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Urban Vlci Žďár 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Svoboda SAM Brno B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
30 Jakub Žalud BK SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Libor Škarda BK Jiskra Domažlice 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.5
Michal Bálint BCM Orli Prostějov 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Selucký SK UP Olomouc B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Hradský Basket Kohouti 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Adam Štěpánek Vlci Žďár 15 76 30 4 16 6
Ondřej Franěk BŠ Tygři Praha 15 46 12 6 10 6
Lukáš Richter SAM Brno 15 43 12 4 8 4
Bartoloměj Kačírek Sokol Písek 15 22 10 0 6 8
Vladimír Vrba TJ Sokol Kbely 15 28 13 0 5 3
Daniel Duhajský Jiskra Kyjov 15 36 14 0 16 5
David Motyčka BK Opava 15 24 9 2 3 3
Jan Florčík STRABAG Zlín 15 28 8 2 10 6
Lukáš Svoboda Jižní supi 15 12 2 2 3 5
Daniel Sertič Válečníci Děčín 14 18 6 1 3 3
Tomáš Šindler BK Loko Plzeň 15 44 10 8 4 8
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 15 20 8 0 4 3
Martin Machurek BA Sparta 15 15 6 1 4 1
Ondřej Snop BA Nymburk 15 7 3 0 1 3
Adam Zajíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 10 5 0 2 3
Jakub Zhříval BK Č. Brod 15 5 2 0 1 2
Jakub Šimonek Sokol Písek 15 20 6 3 8 4
Matyáš Řezníček BK Lions J. Hradec 15 28 8 4 0 8
Sebastian Křemen Sokol Žižkov 15 18 6 2 5 4
David Nejezchleb Tygři Brno B 15 34 16 0 2 0
Ondřej Klement Sršni Sokol Písek B 15 12 6 0 0 3
Štěpán Polák BK Levharti Chomutov 14 8 3 0 2 3
Jan Sýtař USK Praha 14 5 0 1 2 2
Jakub Zajíc Sokol Pražský 15 27 12 2 4 4
Michal Bureš Levharti Chomutov 15 12 5 0 4 4
Ondřej Volf SKB Rokycany 15 10 3 2 1 2
Jan Kubánek BVK Holice 15 15 6 3 4 4
Petr Kroupa Sokol Pražský 15 3 1 1 1 3
Tomáš Syrovátka BA Grizzlies Plzeň 15 12 4 0 4 4
Max Hrabovský BA Sparta Praha 15 16 5 1 3 3
Matyaš Zoubek Snakes Ostrava 15 5 1 1 0 2
Jan Bečka BKDěč 15 18 6 0 6 2
Matyáš Pomezný NH Ostrava 15 19 9 1 4 3
Jakub Vodrážka Pod U17B 15 10 4 0 2 4
Jan David Sluneta Ústí n. L. 15 14 5 1 5 1
Martin Bouzek SK UP Olomouc 15 3 1 0 1 2
Adam Fecko NAPOS Vysoká n. L. 15 11 4 0 3 4
Jan Král BK Vlci Žďár 14
Petr Fiedler BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 32 14 0 4 2
Karel Očenášek SK UP-BCM Olomouc 15 6 1 1 2 4
Ondřej Urban Vlci Žďár 15 6 2 0 2 1
František Svoboda SAM Brno B 15 0 0 0 0 1
30 Jakub Žalud BK SLUNETA Ústí n.L. 13
Libor Škarda BK Jiskra Domažlice 15 0 0 0 0 4
Michal Bálint BCM Orli Prostějov 15 33 9 3 6 3
Richard Selucký SK UP Olomouc B 15 16 7 0 2 5
David Hradský Basket Kohouti 15 10 3 1 2 3
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Levharti Chomutov 5 12.6 0.2 5.6 /15.8 35.4 15.0
BŠ Tygři Praha 6 25.8 4.7 11.7 /21.4 54.7 19.5
BA Grizzlies Plzeň 5 24.0 5.6 13.2 /21.0 62.9 16.4
BA Sparta 5 24.8 2.8 10.2 /21.0 48.6 16.2
USK Praha 6 27.8 4.7 8.8 /15.5 57.0 17.2
BA Nymburk 6 31.3 5.5 10.5 /18.5 56.8 17.8
BK SLUNETA Ústí n.L. 6 23.8 2.5 7.0 /13.0 53.8 15.0
Jižní supi 5 13.2 1.8 4.6 /16.8 27.4 17.8
TJ Sokol Kbely 6 25.2 0.0 9.2 /23.4 39.3 15.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 6 43.0 3.0 13.2 /27.9 47.3 18.8
SAM Brno 6 25.2 4.7 11.7 /21.5 54.3 20.0
NH Ostrava 4 31.8 4.8 12.8 /20.6 62.2 16.3
BCM Orli Prostějov 4 26.0 2.0 10.5 /19.0 55.3 14.5
Snakes Ostrava 4 29.0 3.3 13.8 /20.8 66.3 21.8
Tygři Brno 5 23.8 3.0 8.4 /19.0 44.2 13.2
BK Opava 4 30.0 2.8 12.8 /24.8 51.5 18.0
Vlci Žďár 5 39.6 2.0 12.0 /23.8 50.4 22.2
SK UP Olomouc 4 26.0 1.8 14.8 /30.1 49.2 20.8
Sokol Písek 5 30.8 7.0 12.0 /19.0 63.2 22.8
BK Jiskra Domažlice 4 28.5 4.0 8.8 /16.8 52.2 16.5
Sokol Pražský 5 39.2 4.8 10.6 /23.2 45.7 20.8
BK Lions J. Hradec 4 20.0 3.8 9.3 /20.6 45.1 14.5
Válečníci Děčín 4 16.3 2.3 7.0 /13.3 52.8 16.3
Lokomotiva Plzeň 2 17.0 6.0 9.5 /15.5 61.3 20.5