Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 1
BA Grizzlies Plzeň
BK Levharti Chomutov
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 1. kolo 2
BA Sparta
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
Skupina A 1. kolo 3
BK Lokomotiva Plzeň
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
Tělocvična 28. ZŠ
Preview
Skupina A 1. kolo 4
Sokol Písek Sršni
BK Lions Jindřichův Hradec
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
Skupina A 2. kolo 5
BA Grizzlies Plzeň
Sokol Písek Sršni
12. 9. 2020
16:00
Hala Plzeň Skvrňany Jan Lejčko
Jakub Hejduk
72
60
24
10
39
28
51
42
Review
Skupina A 2. kolo 6
BK Levharti Chomutov
BK Lions Jindřichův Hradec
12. 9. 2020
11:00
Městská sportovní hala Pavel Šmíd
Vojta Kočárník
43
79
10
21
23
42
32
58
Review
Skupina A 2. kolo 7
BA Sparta
BK Lokomotiva Plzeň
12. 9. 2020
16:00
Hala Kuncova Karel Anton
Vladimír Kesler
68
56
13
6
33
16
54
33
Review
Skupina A 2. kolo 8
BŠ Tygři Praha
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina A 3. kolo 9
BA Grizzlies Plzeň
BK Lions Jindřichův Hradec
13. 9. 2020
10:00
Hala Plzeň Skvrňany Jan Lejčko
Jakub Hejduk
69
40
17
10
37
18
48
28
Review
Skupina A 3. kolo 10
BK Levharti Chomutov
Sokol Písek Sršni
13. 9. 2020
10:00
Městská sportovní hala Pavel Šmíd
Vojta Kočárník
23
132
2
40
8
70
10
97
Review
Skupina A 3. kolo 11
BA Sparta
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
Skupina A 3. kolo 12
BŠ Tygři Praha
BK Lokomotiva Plzeň
13. 9. 2020
15:30
Sportovní hala Jeneč František Syrovátka
Filip Hackl
90
67
23
18
46
31
69
45
Review
Skupina A 4. kolo 13
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
Skupina A 4. kolo 14
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
SH Pelhřimov
Preview
Skupina A 4. kolo 15
BA Grizzlies Plzeň
BA Sparta
26. 9. 2020
16:00
Hala Plzeň Skvrňany Rudolf Salvetr
Pavel Podhůrský
97
38
24
11
50
16
77
32
Review
Skupina A 4. kolo 16
BK Levharti Chomutov
BŠ Tygři Praha
26. 9. 2020
12:00
Městská sportovní hala Jaroslav Pazourek
Jindřich Zámostný
16
77
2
16
8
46
10
61
Review
Skupina A 5. kolo 17
Sokol Písek Sršni
BK Jiskra Domažlice
27. 9. 2020
11:30
Sportovní hala Sokol Jan Renc
Matěj Barták
86
56
33
12
55
25
71
40
Review
Skupina A 5. kolo 18
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
SH Pelhřimov
Preview
Skupina A 5. kolo 19
BA Grizzlies Plzeň
BŠ Tygři Praha
27. 9. 2020
10:00
Hala Plzeň Skvrňany Rudolf Salvetr
Pavel Podhůrský
76
65
18
15
40
31
55
45
Review
Skupina A 5. kolo 20
BK Levharti Chomutov
BA Sparta
27. 9. 2020
10:00
Městská sportovní hala Jaroslav Pazourek
Jindřich Zámostný
36
75
9
17
15
30
26
53
Review
Skupina A 6. kolo 21
BA Sparta
Sokol Písek Sršni
10. 10. 2020
11:00
Hala Kuncova Lukáš Balog
Filip Hackl
74
100
19
29
29
63
57
78
Review
Skupina A 6. kolo 22
BŠ Tygři Praha
BK Lions Jindřichův Hradec
10. 10. 2020
14:00
Sportovní hala Jeneč Lukáš Kalabza
Jiří Jodl
78
57
16
10
39
21
59
39
Review
Skupina A 6. kolo 23
BK Lokomotiva Plzeň
BA Grizzlies Plzeň
Bude upřesněno
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Skupina A 6. kolo 24
BK Jiskra Domažlice
BK Levharti Chomutov
10. 10. 2020
15:00
Městská sportovní hala Michal Kuncl
Martin Kozel
122
39
27
6
53
21
86
29
Review
Skupina A 7. kolo 25
BA Sparta
BK Lions Jindřichův Hradec
11. 10. 2020
11:00
Hala Kuncova Jakub Hejduk
Barbora Schambergerová
86
66
19
12
46
29
63
48
Review
Skupina A 7. kolo 26
BŠ Tygři Praha
Sokol Písek Sršni
11. 10. 2020
10:00
Sportovní hala Jeneč Lukáš Kalabza
Jiří Jodl
75
95
17
22
35
50
54
68
Review
Skupina A 7. kolo 27
BK Lokomotiva Plzeň
BK Levharti Chomutov
Bude upřesněno
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
Skupina A 7. kolo 28
BK Jiskra Domažlice
BA Grizzlies Plzeň
11. 10. 2020
10:00
Městská sportovní hala Michal Kuncl
Martin Kozel
66
76
21
17
44
35
53
50
Review
Skupina A 8. kolo 29
BK Levharti Chomutov
BA Grizzlies Plzeň
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina A 8. kolo 30
BŠ Tygři Praha
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina A 8. kolo 31
BK Jiskra Domažlice
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina A 8. kolo 32
BK Lions Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
Městská SH J.Hradec II-malá
Preview
Skupina A 9. kolo 33
BK Lions Jindřichův Hradec
BA Grizzlies Plzeň
Bude upřesněno
-
Městská SH J.Hradec II-malá
Preview
Skupina A 9. kolo 34
Sokol Písek Sršni
BK Levharti Chomutov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
Skupina A 9. kolo 35
BK Jiskra Domažlice
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina A 9. kolo 36
BK Lokomotiva Plzeň
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Tělocvična 28. ZŠ
Preview
Skupina A 10. kolo 37
Sokol Písek Sršni
BA Grizzlies Plzeň
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
Skupina A 10. kolo 38
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Levharti Chomutov
Bude upřesněno
-
Městská SH J.Hradec II-malá
Preview
Skupina A 10. kolo 39
BK Lokomotiva Plzeň
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Tělocvična 28. ZŠ
Preview
Skupina A 10. kolo 40
BK Jiskra Domažlice
BŠ Tygři Praha
12. 9. 2020
10:30
Městská sportovní hala Pavel Podhůrský
Martin Kozel
67
79
18
18
31
43
45
63
Review
Skupina A 11. kolo 41
BK Jiskra Domažlice
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina A 11. kolo 42
BK Lokomotiva Plzeň
BK Lions Jindřichův Hradec
Bude upřesněno
-
Tělocvična 28. ZŠ
Preview
Skupina A 11. kolo 43
BŠ Tygři Praha
BA Grizzlies Plzeň
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina A 11. kolo 44
BA Sparta
BK Levharti Chomutov
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
Skupina A 12. kolo 45
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
Tělocvična 28. ZŠ
Preview
Skupina A 12. kolo 46
BK Jiskra Domažlice
BK Lions Jindřichův Hradec
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina A 12. kolo 47
BA Sparta
BA Grizzlies Plzeň
Bude upřesněno
-
Hala Kuncova
Preview
Skupina A 12. kolo 48
BŠ Tygři Praha
BK Levharti Chomutov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
Skupina A 13. kolo 49
BK Lions Jindřichův Hradec
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Městská SH J.Hradec II-malá
Preview
Skupina A 13. kolo 50
Sokol Písek Sršni
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
Skupina A 13. kolo 51
BK Levharti Chomutov
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Skupina A 13. kolo 52
BA Grizzlies Plzeň
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 14. kolo 53
Sokol Písek Sršni
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
Skupina A 14. kolo 54
BK Lions Jindřichův Hradec
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Městská SH J.Hradec II-malá
Preview
Skupina A 14. kolo 55
BA Grizzlies Plzeň
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Preview
Skupina A 14. kolo 56
BK Levharti Chomutov
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Adam Štěpánek Vlci Žďár 15 9 1.0 26.0 9.0 1.4 3.7/6.4 56.9 2.7
Ondřej Franěk BŠ Tygři Praha 15 14 1.0 15.6 3.1 2.1 3.1/5.4 57.3 0.8
Lukáš Richter SAM Brno 15 6 1.0 25.2 7.8 1.7 4.5/7.0 64.3 3.5
Bartoloměj Kačírek Sokol Písek 15 9 1.0 14.7 5.6 0.4 2.2/3.0 74.1 2.1
Vladimír Vrba TJ Sokol Kbely 15 6 1.0 18.2 7.8 0.0 2.5/4.8 51.7 1.8
Daniel Duhajský Jiskra Kyjov 15 4 1.0 17.8 7.3 0.3 2.5/4.3 58.8 3.5
David Motyčka BK Opava 15 3 1.0 19.0 8.0 0.7 1.0/1.7 0.0* 2.3
Jan Florčík STRABAG Zlín 15 6 1.0 7.8 2.7 0.3 1.5/2.5 60.0 1.5
Lukáš Svoboda Jižní supi 15 5 1.0 7.2 1.2 1.2 1.2/2.8 42.9 2.4
Daniel Sertič Válečníci Děčín 14 4 1.0 8.8 3.3 0.5 0.8/0.8 0.0* 2.5
Tomáš Šindler BK Loko Plzeň 15 4 1.3 8.8 2.3 1.3 0.5/0.8 0.0* 2.0
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 15 2 1.0 17.0 7.5 0.0 2.0/3.0 66.7 2.5
Martin Machurek BA Sparta 15 5 1.0 5.8 2.0 0.2 1.2/2.0 60.0 0.6
Ondřej Snop BA Nymburk 15 6 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.5
Adam Zajíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 4 1.0 6.3 2.8 0.0 0.8/2.3 33.3 2.5
Jakub Zhříval BK Č. Brod 15 2 1.0 12.0 4.0 0.5 2.5/3.5 71.4 1.5
Jakub Šimonek Sokol Písek 15 4 19.8 5.8 1.0 1.0 / 1.5 0.8/1.0 0.0* 1.8
Matyáš Řezníček BK Lions J. Hradec 15 3 1.0 6.7 1.7 1.0 0.3/0.7 0.0* 2.3
Sebastian Křemen Sokol Žižkov 15 2 1.0 8.5 2.0 1.0 1.5/2.0 75.0 2.0
David Nejezchleb Tygři Brno B 15 1 1.0 17.0 8.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Ondřej Klement Sršni Sokol Písek B 15 2 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Štěpán Polák BK Levharti Chomutov 14 5 1.0 3.0 1.2 0.0 0.6/1.0 0.0* 1.6
Jan Sýtař USK Praha 14 5 1.0 2.6 0.0 0.6 0.8/0.8 0.0* 0.8
Jakub Zajíc Sokol Pražský 15 4 13.3 3.0 1.0 0.3 / 1.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
Michal Bureš Levharti Chomutov 15 3 1.0 3.7 0.7 0.7 0.3/1.0 0.0* 4.3
Ondřej Volf SKB Rokycany 15 1 1.0 9.0 3.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jan Kubánek BVK Holice 15 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Petr Kroupa Sokol Pražský 15 5 1.0 1.2 0.2 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.6
Tomáš Syrovátka BA Grizzlies Plzeň 15 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.5
Max Hrabovský BA Sparta Praha 15 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Matyaš Zoubek Snakes Ostrava 15 2 1.0 2.5 0.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jan Bečka BKDěč 15 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Matyáš Pomezný NH Ostrava 15 1 14.0 4.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Jakub Vodrážka Pod U17B 15 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Jan David Sluneta Ústí n. L. 15 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/1.0 0.0* 1.5
Martin Bouzek SK UP Olomouc 15 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Adam Fecko NAPOS Vysoká n. L. 15 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.5
Jan Král BK Vlci Žďár 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Fiedler BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Očenášek SK UP-BCM Olomouc 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Urban Vlci Žďár 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Svoboda SAM Brno B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
30 Jakub Žalud BK SLUNETA Ústí n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Libor Škarda BK Jiskra Domažlice 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.5
Michal Bálint BCM Orli Prostějov 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Selucký SK UP Olomouc B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Hradský Basket Kohouti 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Adam Štěpánek Vlci Žďár 15 76 30 4 16 6
Ondřej Franěk BŠ Tygři Praha 15 46 12 6 10 6
Lukáš Richter SAM Brno 15 43 12 4 8 4
Bartoloměj Kačírek Sokol Písek 15 22 10 0 6 8
Vladimír Vrba TJ Sokol Kbely 15 28 13 0 5 3
Daniel Duhajský Jiskra Kyjov 15 36 14 0 16 5
David Motyčka BK Opava 15 24 9 2 3 3
Jan Florčík STRABAG Zlín 15 28 8 2 10 6
Lukáš Svoboda Jižní supi 15 12 2 2 3 5
Daniel Sertič Válečníci Děčín 14 18 6 1 3 3
Tomáš Šindler BK Loko Plzeň 15 44 10 8 4 8
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 15 20 8 0 4 3
Martin Machurek BA Sparta 15 15 6 1 4 1
Ondřej Snop BA Nymburk 15 7 3 0 1 3
Adam Zajíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 10 5 0 2 3
Jakub Zhříval BK Č. Brod 15 5 2 0 1 2
Jakub Šimonek Sokol Písek 15 20 6 3 8 4
Matyáš Řezníček BK Lions J. Hradec 15 28 8 4 0 8
Sebastian Křemen Sokol Žižkov 15 18 6 2 5 4
David Nejezchleb Tygři Brno B 15 34 16 0 2 0
Ondřej Klement Sršni Sokol Písek B 15 12 6 0 0 3
Štěpán Polák BK Levharti Chomutov 14 8 3 0 2 3
Jan Sýtař USK Praha 14 5 0 1 2 2
Jakub Zajíc Sokol Pražský 15 27 12 2 4 4
Michal Bureš Levharti Chomutov 15 12 5 0 4 4
Ondřej Volf SKB Rokycany 15 10 3 2 1 2
Jan Kubánek BVK Holice 15 15 6 3 4 4
Petr Kroupa Sokol Pražský 15 3 1 1 1 3
Tomáš Syrovátka BA Grizzlies Plzeň 15 12 4 0 4 4
Max Hrabovský BA Sparta Praha 15 16 5 1 3 3
Matyaš Zoubek Snakes Ostrava 15 5 1 1 0 2
Jan Bečka BKDěč 15 18 6 0 6 2
Matyáš Pomezný NH Ostrava 15 19 9 1 4 3
Jakub Vodrážka Pod U17B 15 10 4 0 2 4
Jan David Sluneta Ústí n. L. 15 14 5 1 5 1
Martin Bouzek SK UP Olomouc 15 3 1 0 1 2
Adam Fecko NAPOS Vysoká n. L. 15 11 4 0 3 4
Jan Král BK Vlci Žďár 14
Petr Fiedler BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 32 14 0 4 2
Karel Očenášek SK UP-BCM Olomouc 15 6 1 1 2 4
Ondřej Urban Vlci Žďár 15 6 2 0 2 1
František Svoboda SAM Brno B 15 0 0 0 0 1
30 Jakub Žalud BK SLUNETA Ústí n.L. 13
Libor Škarda BK Jiskra Domažlice 15 0 0 0 0 4
Michal Bálint BCM Orli Prostějov 15 33 9 3 6 3
Richard Selucký SK UP Olomouc B 15 16 7 0 2 5
David Hradský Basket Kohouti 15 10 3 1 2 3
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Levharti Chomutov 5 12.6 0.2 5.6 /15.8 35.4 15.0
BŠ Tygři Praha 6 25.8 4.7 11.7 /21.4 54.7 19.5
BA Grizzlies Plzeň 5 24.0 5.6 13.2 /21.0 62.9 16.4
BA Sparta 5 24.8 2.8 10.2 /21.0 48.6 16.2
USK Praha 6 27.8 4.7 8.8 /15.5 57.0 17.2
BA Nymburk 6 31.3 5.5 10.5 /18.5 56.8 17.8
BK SLUNETA Ústí n.L. 6 23.8 2.5 7.0 /13.0 53.8 15.0
Jižní supi 5 13.2 1.8 4.6 /16.8 27.4 17.8
TJ Sokol Kbely 6 25.2 0.0 9.2 /23.4 39.3 15.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 6 43.0 3.0 13.2 /27.9 47.3 18.8
SAM Brno 6 25.2 4.7 11.7 /21.5 54.3 20.0
NH Ostrava 4 31.8 4.8 12.8 /20.6 62.2 16.3
BCM Orli Prostějov 4 26.0 2.0 10.5 /19.0 55.3 14.5
Snakes Ostrava 4 29.0 3.3 13.8 /20.8 66.3 21.8
Tygři Brno 5 23.8 3.0 8.4 /19.0 44.2 13.2
BK Opava 4 30.0 2.8 12.8 /24.8 51.5 18.0
Vlci Žďár 5 39.6 2.0 12.0 /23.8 50.4 22.2
SK UP Olomouc 4 26.0 1.8 14.8 /30.1 49.2 20.8
Sokol Písek 5 30.8 7.0 12.0 /19.0 63.2 22.8
BK Jiskra Domažlice 4 28.5 4.0 8.8 /16.8 52.2 16.5
Sokol Pražský 5 39.2 4.8 10.6 /23.2 45.7 20.8
BK Lions J. Hradec 4 20.0 3.8 9.3 /20.6 45.1 14.5
Válečníci Děčín 4 16.3 2.3 7.0 /13.3 52.8 16.3
Lokomotiva Plzeň 2 17.0 6.0 9.5 /15.5 61.3 20.5