2. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 133
TJ AŠ Mladá Boleslav
BA LYNX Liberec
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 1. kolo 134
BVK Holice
BK NAPOS Vysoká n. L.
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
skupina B 1. kolo 135
Sokol Kutná Hora
BC Kolín B
Bude upřesněno
-
Výchovný ústav mládeže
Preview
skupina B 1. kolo 136
BK Vlci Žďár
TJ Třebíč
Bude upřesněno
-
Hala TJ ŽĎAS
Preview
skupina B 1. kolo 137
TJ Tesla Pardubice
TJ Sokol BK Chrudim
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina B 1. kolo 138
SK Slavia Praha B
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 2. kolo 139
TJ AŠ Mladá Boleslav
SK Slavia Praha B
19. 9. 2020
13:30
Sportovní hala Ml. Boleslav Lukáš Hartig
Josef Frátrik
82
79
18
29
40
38
64
58
Review
skupina B 2. kolo 140
BA LYNX Liberec
BK Brandýs nad Labem
19. 9. 2020
19:00
Sportovní hala Kort Martin Kučírek
Ladislav Neuman
86
67
32
22
57
37
71
60
Review
skupina B 2. kolo 141
BVK Holice
TJ Tesla Pardubice
19. 9. 2020
18:00
SH Holubova ul. Jakub Petrák
Jan Lejčko
75
72
14
19
29
41
52
63
Review
skupina B 2. kolo 142
BK NAPOS Vysoká n. L.
TJ Sokol BK Chrudim
19. 9. 2020
18:00
SH Vysoká nad Labem Michal Kult
Roman Mareš
77
59
19
18
40
30
53
48
Review
skupina B 2. kolo 143
Sokol Kutná Hora
BK Vlci Žďár
Bude upřesněno
-
Výchovný ústav mládeže
Preview
skupina B 2. kolo 144
BC Kolín B
TJ Třebíč
Bude upřesněno
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina B 3. kolo 145
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Brandýs nad Labem
20. 9. 2020
14:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Lukáš Hartig
Josef Frátrik
67
48
18
8
36
21
55
30
Review
skupina B 3. kolo 146
BA LYNX Liberec
SK Slavia Praha B
20. 9. 2020
14:30
Sportovní hala Kort Petr Blahout
Barbora Toboláková
79
67
20
14
37
38
54
54
Review
skupina B 3. kolo 147
BVK Holice
TJ Sokol BK Chrudim
20. 9. 2020
11:00
SH Holubova ul. Jakub Petrák
Jan Lejčko
71
72
15
18
41
35
55
49
Review
skupina B 3. kolo 148
BK NAPOS Vysoká n. L.
TJ Tesla Pardubice
20. 9. 2020
11:00
SH Vysoká nad Labem Michal Kult
Roman Mareš
113
61
30
19
56
37
75
51
Review
skupina B 3. kolo 149
Sokol Kutná Hora
TJ Třebíč
Bude upřesněno
-
Výchovný ústav mládeže
Preview
skupina B 3. kolo 150
BC Kolín B
BK Vlci Žďár
Bude upřesněno
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina B 4. kolo 151
SK Slavia Praha B
BK Vlci Žďár
3. 10. 2020
16:00
Sportovní hala Jeneč Tomáš Linhart
Ondřej Svejkovský
91
66
26
11
48
27
75
52
Review
skupina B 4. kolo 152
BK Brandýs nad Labem
TJ Třebíč
3. 10. 2020
17:00
ZŠ Na Výsluní Vladimír Slanina
Petr Šmůla
80
62
20
9
38
20
53
34
Review
skupina B 4. kolo 153
TJ Tesla Pardubice
Sokol Kutná Hora
3. 10. 2020
17:00
SH ZŠ Studánka Martin Svoboda
Jan Hejnic
110
49
24
16
43
26
76
40
Review
skupina B 4. kolo 154
TJ Sokol BK Chrudim
BC Kolín B
3. 10. 2020
18:00
hala TJ Sokol Chrudim Ivor Matějek
Daniel Čížek
88
83
24
16
50
41
67
62
Review
skupina B 4. kolo 155
TJ AŠ Mladá Boleslav
BVK Holice
3. 10. 2020
15:30
IX. základní škola Petr Blahout
Tomáš Tejček
75
62
19
17
43
25
56
37
Review
skupina B 4. kolo 156
BA LYNX Liberec
BK NAPOS Vysoká n. L.
3. 10. 2020
17:00
Sportovní hala Kort Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
90
73
26
16
48
41
75
62
Review
skupina B 5. kolo 157
SK Slavia Praha B
TJ Třebíč
4. 10. 2020
09:00
Sportovní hala Jeneč Jan Hošek
Ondřej Svejkovský
85
65
28
20
52
32
67
48
Review
skupina B 5. kolo 158
BK Brandýs nad Labem
BK Vlci Žďár
4. 10. 2020
15:00
ZŠ Na Výsluní Vladimír Slanina
Petr Šmůla
101
42
24
9
53
16
81
29
Review
skupina B 5. kolo 159
TJ Tesla Pardubice
BC Kolín B
4. 10. 2020
10:00
SH ZŠ Studánka Martin Svoboda
Jan Hejnic
83
66
31
15
51
32
71
49
Review
skupina B 5. kolo 160
TJ Sokol BK Chrudim
Sokol Kutná Hora
4. 10. 2020
09:30
hala TJ Sokol Chrudim Ivor Matějek
Dominik Výborný
100
42
27
4
40
12
58
30
Review
skupina B 5. kolo 161
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK NAPOS Vysoká n. L.
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 5. kolo 162
BA LYNX Liberec
BVK Holice
4. 10. 2020
14:00
Sportovní hala Kort Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
77
51
19
21
33
34
42
47
Review
skupina B 6. kolo 163
BVK Holice
SK Slavia Praha B
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
skupina B 6. kolo 164
BK NAPOS Vysoká n. L.
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 6. kolo 165
Sokol Kutná Hora
TJ AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
Výchovný ústav mládeže
Preview
skupina B 6. kolo 166
BC Kolín B
BA LYNX Liberec
Bude upřesněno
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina B 6. kolo 167
BK Vlci Žďár
TJ Tesla Pardubice
Bude upřesněno
-
Hala TJ ŽĎAS
Preview
skupina B 6. kolo 168
TJ Třebíč
TJ Sokol BK Chrudim
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
skupina B 7. kolo 169
BVK Holice
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
skupina B 7. kolo 170
BK NAPOS Vysoká n. L.
SK Slavia Praha B
Bude upřesněno
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 7. kolo 171
Sokol Kutná Hora
BA LYNX Liberec
Bude upřesněno
-
Výchovný ústav mládeže
Preview
skupina B 7. kolo 172
BC Kolín B
TJ AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina B 7. kolo 173
BK Vlci Žďár
TJ Sokol BK Chrudim
Bude upřesněno
-
Hala TJ ŽĎAS
Preview
skupina B 7. kolo 174
TJ Třebíč
TJ Tesla Pardubice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
skupina B 8. kolo 175
SK Slavia Praha B
TJ Tesla Pardubice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 8. kolo 176
BK Brandýs nad Labem
TJ Sokol BK Chrudim
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 8. kolo 177
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Vlci Žďár
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 8. kolo 178
BA LYNX Liberec
TJ Třebíč
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 8. kolo 179
BVK Holice
Sokol Kutná Hora
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
skupina B 8. kolo 180
BK NAPOS Vysoká n. L.
BC Kolín B
Bude upřesněno
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 9. kolo 181
SK Slavia Praha B
TJ Sokol BK Chrudim
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 9. kolo 182
BK Brandýs nad Labem
TJ Tesla Pardubice
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 9. kolo 183
TJ AŠ Mladá Boleslav
TJ Třebíč
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 9. kolo 184
BA LYNX Liberec
BK Vlci Žďár
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 9. kolo 185
BVK Holice
BC Kolín B
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
skupina B 9. kolo 186
BK NAPOS Vysoká n. L.
Sokol Kutná Hora
Bude upřesněno
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 10. kolo 187
Sokol Kutná Hora
SK Slavia Praha B
Bude upřesněno
-
Výchovný ústav mládeže
Preview
skupina B 10. kolo 188
BC Kolín B
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina B 10. kolo 189
BK Vlci Žďár
BVK Holice
Bude upřesněno
-
Hala TJ ŽĎAS
Preview
skupina B 10. kolo 190
TJ Třebíč
BK NAPOS Vysoká n. L.
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
skupina B 10. kolo 191
TJ Tesla Pardubice
TJ AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina B 10. kolo 192
TJ Sokol BK Chrudim
BA LYNX Liberec
Bude upřesněno
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
skupina B 11. kolo 193
Sokol Kutná Hora
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
Výchovný ústav mládeže
Preview
skupina B 11. kolo 194
BC Kolín B
SK Slavia Praha B
Bude upřesněno
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina B 11. kolo 195
BK Vlci Žďár
BK NAPOS Vysoká n. L.
Bude upřesněno
-
Hala TJ ŽĎAS
Preview
skupina B 11. kolo 196
TJ Třebíč
BVK Holice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
skupina B 11. kolo 197
TJ Tesla Pardubice
BA LYNX Liberec
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina B 11. kolo 198
TJ Sokol BK Chrudim
TJ AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
skupina B 12. kolo 199
BA LYNX Liberec
TJ AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 12. kolo 200
BK NAPOS Vysoká n. L.
BVK Holice
Bude upřesněno
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 12. kolo 201
BC Kolín B
Sokol Kutná Hora
Bude upřesněno
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina B 12. kolo 202
TJ Třebíč
BK Vlci Žďár
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
skupina B 12. kolo 203
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Tesla Pardubice
Bude upřesněno
-
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205
Preview
skupina B 12. kolo 204
BK Brandýs nad Labem
SK Slavia Praha B
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 13. kolo 205
BK Brandýs nad Labem
TJ AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 13. kolo 206
SK Slavia Praha B
BA LYNX Liberec
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 13. kolo 207
TJ Sokol BK Chrudim
BVK Holice
Bude upřesněno
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
skupina B 13. kolo 208
TJ Tesla Pardubice
BK NAPOS Vysoká n. L.
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina B 13. kolo 209
TJ Třebíč
Sokol Kutná Hora
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
skupina B 13. kolo 210
BK Vlci Žďár
BC Kolín B
Bude upřesněno
-
Hala TJ ŽĎAS
Preview
skupina B 14. kolo 211
SK Slavia Praha B
TJ AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 14. kolo 212
BK Brandýs nad Labem
BA LYNX Liberec
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 14. kolo 213
TJ Tesla Pardubice
BVK Holice
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina B 14. kolo 214
TJ Sokol BK Chrudim
BK NAPOS Vysoká n. L.
Bude upřesněno
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
skupina B 14. kolo 215
BK Vlci Žďár
Sokol Kutná Hora
Bude upřesněno
-
Hala TJ ŽĎAS
Preview
skupina B 14. kolo 216
TJ Třebíč
BC Kolín B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
skupina B 15. kolo 217
TJ Třebíč
SK Slavia Praha B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
skupina B 15. kolo 218
BK Vlci Žďár
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
Hala TJ ŽĎAS
Preview
skupina B 15. kolo 219
BC Kolín B
TJ Tesla Pardubice
Bude upřesněno
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina B 15. kolo 220
Sokol Kutná Hora
TJ Sokol BK Chrudim
Bude upřesněno
-
Výchovný ústav mládeže
Preview
skupina B 15. kolo 221
BK NAPOS Vysoká n. L.
TJ AŠ Mladá Boleslav
4. 10. 2020
10:00
SH Vysoká nad Labem Petr Baudyš
Jan Špaček
75
47
24
19
46
31
58
41
Review
skupina B 15. kolo 222
BVK Holice
BA LYNX Liberec
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
skupina B 16. kolo 223
BK Vlci Žďár
SK Slavia Praha B
Bude upřesněno
-
Hala TJ ŽĎAS
Preview
skupina B 16. kolo 224
TJ Třebíč
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
skupina B 16. kolo 225
Sokol Kutná Hora
TJ Tesla Pardubice
Bude upřesněno
-
Výchovný ústav mládeže
Preview
skupina B 16. kolo 226
BC Kolín B
TJ Sokol BK Chrudim
Bude upřesněno
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina B 16. kolo 227
BVK Holice
TJ AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
skupina B 16. kolo 228
BK NAPOS Vysoká n. L.
BA LYNX Liberec
Bude upřesněno
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 17. kolo 229
BK Brandýs nad Labem
BVK Holice
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 17. kolo 230
SK Slavia Praha B
BK NAPOS Vysoká n. L.
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 17. kolo 231
BA LYNX Liberec
Sokol Kutná Hora
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 17. kolo 232
TJ AŠ Mladá Boleslav
BC Kolín B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 17. kolo 233
TJ Sokol BK Chrudim
BK Vlci Žďár
Bude upřesněno
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
skupina B 17. kolo 234
TJ Tesla Pardubice
TJ Třebíč
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina B 18. kolo 235
SK Slavia Praha B
BVK Holice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 18. kolo 236
BK Brandýs nad Labem
BK NAPOS Vysoká n. L.
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 18. kolo 237
TJ AŠ Mladá Boleslav
Sokol Kutná Hora
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 18. kolo 238
BA LYNX Liberec
BC Kolín B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 18. kolo 239
TJ Tesla Pardubice
BK Vlci Žďár
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina B 18. kolo 240
TJ Sokol BK Chrudim
TJ Třebíč
Bude upřesněno
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
skupina B 19. kolo 241
TJ Sokol BK Chrudim
SK Slavia Praha B
Bude upřesněno
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
skupina B 19. kolo 242
TJ Tesla Pardubice
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina B 19. kolo 243
TJ Třebíč
TJ AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
skupina B 19. kolo 244
BK Vlci Žďár
BA LYNX Liberec
Bude upřesněno
-
Hala TJ ŽĎAS
Preview
skupina B 19. kolo 245
BC Kolín B
BVK Holice
Bude upřesněno
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina B 19. kolo 246
Sokol Kutná Hora
BK NAPOS Vysoká n. L.
Bude upřesněno
-
Výchovný ústav mládeže
Preview
skupina B 20. kolo 247
TJ Tesla Pardubice
SK Slavia Praha B
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina B 20. kolo 248
TJ Sokol BK Chrudim
BK Brandýs nad Labem
Bude upřesněno
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
skupina B 20. kolo 249
BK Vlci Žďár
TJ AŠ Mladá Boleslav
Bude upřesněno
-
Hala TJ ŽĎAS
Preview
skupina B 20. kolo 250
TJ Třebíč
BA LYNX Liberec
Bude upřesněno
-
Sportovní hala L. Pokorného
Preview
skupina B 20. kolo 251
Sokol Kutná Hora
BVK Holice
Bude upřesněno
-
Výchovný ústav mládeže
Preview
skupina B 20. kolo 252
BC Kolín B
BK NAPOS Vysoká n. L.
Bude upřesněno
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina B 21. kolo 253
BK Brandýs nad Labem
Sokol Kutná Hora
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 21. kolo 254
SK Slavia Praha B
BC Kolín B
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 21. kolo 255
BK NAPOS Vysoká n. L.
BK Vlci Žďár
Bude upřesněno
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 21. kolo 256
BVK Holice
TJ Třebíč
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
skupina B 21. kolo 257
BA LYNX Liberec
TJ Tesla Pardubice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 21. kolo 258
TJ AŠ Mladá Boleslav
TJ Sokol BK Chrudim
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 22. kolo 259
SK Slavia Praha B
Sokol Kutná Hora
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
skupina B 22. kolo 260
BK Brandýs nad Labem
BC Kolín B
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 22. kolo 261
BVK Holice
BK Vlci Žďár
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
skupina B 22. kolo 262
BK NAPOS Vysoká n. L.
TJ Třebíč
Bude upřesněno
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 22. kolo 263
TJ AŠ Mladá Boleslav
TJ Tesla Pardubice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Ml. Boleslav
Preview
skupina B 22. kolo 264
BA LYNX Liberec
TJ Sokol BK Chrudim
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Kort
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Tomáš Stibor Sokol Pražský 23 18 1.0 9.2 4.2 0.1 / 0.1 0.7/1.7 0.0* 0.7
David Bělohlávek Slavoj Litoměřice 23 17 1.0 4.1 1.8 0.0 0.6/1.4 0.0* 2.0
Jan Voráč Prostějov 21 8 10.5 8.8 3.6 0.0 1.5/5.1 29.3 1.6
Zdeněk Wiesner TJ Šumperk 42 4 1.0 14.5 4.8 0.5 3.5/5.0 70.0 2.0
Jan Wiedner Renocar Podolí 39 3 1.0 18.0 4.7 1.0 5.7/7.0 81.0 2.3
David Kalousek Slavia Kroměříž 26 3 1.0 15.0 3.7 1.7 2.7/3.7 72.7 3.3
7 Jakub Šrámek Tesla 19 3 1.0 14.7 4.0 1.3 2.7/6.0 44.4 1.3
Nikolas Hanák NH Ostrava B 24 3 1.0 14.3 2.0 3.0 1.3/2.0 66.7 2.7
Michal Krhovský OLM 35 4 1.0 10.0 4.3 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
20 Jiří Štěpánek OPA 23 9 11.1 4.2 1.2 0.4 / 1.9 0.4/0.7 0.0* 1.9
Pavel Michalička Slovan Černá Pole C 23 3 1.0 12.0 4.7 0.0 2.7/5.3 50.0 2.7
Václav Kubát BK Klatovy 28 2 1.0 16.5 6.0 1.0 1.5/3.0 50.0 2.5
Michal Sedlák SLUNETA Ústí n.L. 22 1 1.0 33.0 5.0 7.0 2.0/4.0 50.0 1.0
Vojtěch Bašta Peč 23 2 1.0 16.0 5.0 1.5 1.5/4.0 37.5 0.5
Filip Nádvorník TJ Jiskra Havlíčkův 22 2 1.0 15.5 2.5 3.0 1.5/2.0 75.0 4.0
Jan Hendrych Slovan Č. Pole Brno 29 3 1.0 10.0 2.3 0.7 3.3/4.7 71.4 1.7
Filip Zahradníček BAPOD 21 2 1.0 15.0 2.5 2.5 2.5/5.0 50.0 1.5
Štěpán Starý Kondoři Liberec 19 4 1.0 7.5 3.5 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.5
René Klapetek BK Opava 19 2 1.0 12.5 6.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 3.0
8 Šimon Gareis Slavia Praha B 22 2 1.0 12.0 4.0 0.5 2.5/4.0 62.5 3.5
Jan Strašák SA KOMFORT Brno 23 2 12.5 12.0 3.5 1.5 / 2.5 0.5/1.0 0.0* 3.0
Martin Truneček TJ Sokol BK Chrudim 28 3 1.0 7.3 0.3 1.3 2.7/2.7 100.0 0.7
Kryštof Dosoudil Sokol BK Chrudim 30 2 1.0 10.0 3.0 0.5 2.5/3.0 83.3 3.5
Květoslav Nábělek BCM Orli Prostějov 19 2 20.0 9.5 2.5 1.5 / 4.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
David Paluv Sokol Karviná 19 2 1.0 9.5 2.5 1.5 0.0/1.0 0.0* 2.0
Vít Havránek TJ ČZU Praha 23 2 1.0 9.0 4.5 0.0 0.0/1.5 0.0* 1.5
Zdeněk Vítek Basket Poděbrady 19 3 1.0 5.7 2.3 0.0 1.0/2.7 37.5 2.0
Dominik Kynzl Stavební fakulta A 23 1 1.0 16.0 2.0 4.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tomáš Jirsa Sokol Písek B 28 3 1.0 5.3 0.7 1.3 0.0/0.0 0.0* 2.7
Richard Marek Sokol Karviná 42 6 1.0 2.7 0.7 0.3 0.3/0.3 0.0* 0.7
Vojtěch Janda CBU 23 2 1.0 8.0 2.0 1.0 1.0/1.0 0.0* 2.5
Martin Holoubek Basketbal Polabí 19 3 19.7 5.3 2.0 0.0 / 1.3 1.3/1.3 0.0* 4.3
Matěj Sichrovský BK Baník Most B 20 1 1.0 15.0 1.0 4.0 1.0/2.0 50.0 2.0
8 Radim Černý TJ Třebíč 27 2 1.0 6.5 2.0 0.5 1.0/2.0 50.0 3.5
Jiří Mikšovský Kol 23 2 1.0 6.5 1.0 1.0 1.5/2.5 60.0 3.5
Jan Veselý Sokol Kutná Hora 30 2 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/2.5 60.0 2.5
Matěj Cerha Loko Plzeň "B" 20 1 1.0 13.0 2.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Josef Pokorný Sokol Žižkov B - TESLA 21 1 1.0 12.0 0.0 4.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Filip Novotný Tygři Praha 19 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Lukáš Rovenský Tesla Pardubice 25 2 1.0 6.0 1.5 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jan Topinka BVK Holice 18 2 1.0 5.5 0.5 1.5 0.0/0.0 0.0* 3.0
Zdeněk Blažek Sokol Písek C 23 1 1.0 11.0 4.0 0.0 3.0/3.0 100.0 4.0
Dominik Plešingr BC Vysočina 21 2 18.5 5.0 1.5 0.5 / 1.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
David Šlachta TB Č. Budějovice C 22 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Jakub Malý BC Benešov 35 1 1.0 8.0 2.0 1.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Ivo Rotrekl SK Žabovřesky 33 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 4.0
Kryštof Vlček BK Opava "B" 29 1 1.0 7.0 2.0 0.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Tomáš Roštejnský Bol 22 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/3.0 0.0 4.0
Petr Štros Sokol Kbely 42 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tomáš Tyl BK Vlci Žďár 44 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/2.0 25.0 1.0
Jan Folprecht UP 22 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Jakub Stodůlka KK VM B 25 1 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0
David Toman BK Klatovy U19 23 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Ondřej Skotálek BVK Holice 25 4 1.0 0.8 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
Štěpán Rozsíval SU 23 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Radek Kelich Pří 39 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Filip Lapáček KolB 26 2 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
34 Marek Reška Slovan Černá Pole B 22 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
9 Tomáš Jansa BRN 19 1 8.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0
16 Karel Vlasák DEC 19 2 7.5 1.0 0.5 0.0 / 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Sebastian Tvarog SK Brno Žabovřesky 19 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
8 Jan Šindler Basketbal Olomouc 23 3 4.0 0.7 0.3 0.0 / 0.7 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Lukáš Vacek KOL 19 6 6.3 0.2 0.0 0.0 / 0.3 0.2/0.3 0.0* 0.5
Jáchym Vaněk Basket Kohouti A 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
33 Jakub Bár UNL 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kubica BK Krnov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Šourek BK Tábor 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Toběrný Wolves Radotín 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Malíček Labrador B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Brůna SNAK A 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Krutina Karviná B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Artur Wojnarowský Hladnov Slezská 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
35 Jan Valc AŠ Mladá Boleslav 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Kurečka Opava 2010 B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Klouda Slavoj Litoměřice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Hrabovský BC Nový Jičín 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Janík TJ Třebíč B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Večeřa VYS 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
3 Adam Štiak OVA 17 2 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Boháček BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Novák TJ Třebíč C 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Šiška STRABAG Zlín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Hošek BA Lynx Liberec 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Hauzer Sokol Pražský 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Červený BCBenB 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Kovanda SKB Rokycany 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Tax BA LYNX Liberec 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Mráz BK NAPOS Vysoká n.L. 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Radimský Slavoj BK Litoměřice C 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Špaček TJ Jiskra Kyjov 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Gottfried TJ Košíře 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Odstrčilík KK Val. Meziříčí 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Bednář Bra 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Vodák Slavia Kroměříž B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Krmášek BC VYSOČINA B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Stoček BK Vlci Žďár B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Koksa Jiskra Kyjov B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Škrhák Sok Hodonín 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Šurý BK Klatovy "B" 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Kupilík Jiskra Domažlice 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Tomáš Stibor Sokol Pražský 23
David Bělohlávek Slavoj Litoměřice 23
Jan Voráč Prostějov 21
Zdeněk Wiesner TJ Šumperk 42 27 10 1 8 5
Jan Wiedner Renocar Podolí 39 21 6 2 9 3
David Kalousek Slavia Kroměříž 26 18 5 3 5 4
7 Jakub Šrámek Tesla 19 11 4 1 0 3
Nikolas Hanák NH Ostrava B 24 21 2 5 2 4
Michal Krhovský OLM 35 16 7 0 3 4
20 Jiří Štěpánek OPA 23 15 6 1 2 4
Pavel Michalička Slovan Černá Pole C 23 7 3 0 2 0
Václav Kubát BK Klatovy 28 20 10 2 3 3
Michal Sedlák SLUNETA Ústí n.L. 22 18 3 5 3 2
Vojtěch Bašta Peč 23 13 2 2 3 3
Filip Nádvorník TJ Jiskra Havlíčkův 22 3 0 1 2 0
Jan Hendrych Slovan Č. Pole Brno 29 12 3 2 8 3
Filip Zahradníček BAPOD 21 7 2 2 1 3
Štěpán Starý Kondoři Liberec 19 0 0 0 0 2
René Klapetek BK Opava 19
8 Šimon Gareis Slavia Praha B 22 39 12 3 9 12
Jan Strašák SA KOMFORT Brno 23 17 4 3 4 4
Martin Truneček TJ Sokol BK Chrudim 28 1 0 0 1 0
Kryštof Dosoudil Sokol BK Chrudim 30 12 3 1 3 4
Květoslav Nábělek BCM Orli Prostějov 19 7 2 1 0 1
David Paluv Sokol Karviná 19
Vít Havránek TJ ČZU Praha 23
Zdeněk Vítek Basket Poděbrady 19 0 0 0 0 1
Dominik Kynzl Stavební fakulta A 23 24 6 6 3 3
Tomáš Jirsa Sokol Písek B 28 9 2 3 0 5
Richard Marek Sokol Karviná 42 5 2 1 1 2
Vojtěch Janda CBU 23 12 3 2 2 3
Martin Holoubek Basketbal Polabí 19 24 6 2 6 4
Matěj Sichrovský BK Baník Most B 20 17 4 3 2 5
8 Radim Černý TJ Třebíč 27 8 4 1 2 5
Jiří Mikšovský Kol 23 8 1 2 1 1
Jan Veselý Sokol Kutná Hora 30 11 5 0 2 3
Matěj Cerha Loko Plzeň "B" 20
Josef Pokorný Sokol Žižkov B - TESLA 21 15 3 3 1 2
Filip Novotný Tygři Praha 19
Lukáš Rovenský Tesla Pardubice 25 7 2 1 0 2
Jan Topinka BVK Holice 18 3 0 1 0 2
Zdeněk Blažek Sokol Písek C 23 11 2 2 3 4
Dominik Plešingr BC Vysočina 21
David Šlachta TB Č. Budějovice C 22 6 3 1 1 3
Jakub Malý BC Benešov 35 8 2 1 1 1
Ivo Rotrekl SK Žabovřesky 33 8 3 0 2 4
Kryštof Vlček BK Opava "B" 29 7 2 0 3 2
Tomáš Roštejnský Bol 22
Petr Štros Sokol Kbely 42 6 3 0 0 3
Tomáš Tyl BK Vlci Žďár 44 3 1 0 1 1
Jan Folprecht UP 22 0 0 0 0 0
Jakub Stodůlka KK VM B 25 9 2 1 3 5
David Toman BK Klatovy U19 23 0 0 0 0 0
Ondřej Skotálek BVK Holice 25 3 0 1 0 1
Štěpán Rozsíval SU 23 6 3 1 1 2
Radek Kelich Pří 39 2 1 0 1 1
Filip Lapáček KolB 26 3 0 1 0 1
34 Marek Reška Slovan Černá Pole B 22 0 0 0 0 3
9 Tomáš Jansa BRN 19 20 6 0 8 4
16 Karel Vlasák DEC 19
Sebastian Tvarog SK Brno Žabovřesky 19
8 Jan Šindler Basketbal Olomouc 23 2 1 0 0 3
4 Lukáš Vacek KOL 19 11 5 0 2 2
Jáchym Vaněk Basket Kohouti A 24 0 0 0 0 3
33 Jakub Bár UNL 21
Jan Kubica BK Krnov 19
Vojtěch Šourek BK Tábor 20 9 3 0 3 1
Jan Toběrný Wolves Radotín 29
Martin Malíček Labrador B 22
Matouš Brůna SNAK A 20 26 7 3 3 2
Jan Krutina Karviná B 25 4 2 0 0 3
Artur Wojnarowský Hladnov Slezská 21 8 2 0 4 0
35 Jan Valc AŠ Mladá Boleslav 29
Šimon Kurečka Opava 2010 B 24
Martin Klouda Slavoj Litoměřice 21 13 6 0 1 4
Martin Hrabovský BC Nový Jičín 21 16 7 1 2 4
Jan Janík TJ Třebíč B 25
Miroslav Večeřa VYS 24 23 10 1 2 4
3 Adam Štiak OVA 17
Lukáš Boháček BK VIVIDBOOKS Pardubice 20 5 2 1 2 3
Tomáš Novák TJ Třebíč C 18
Adam Šiška STRABAG Zlín 18
Martin Hošek BA Lynx Liberec 20 15 7 2 1 3
Filip Hauzer Sokol Pražský 21 2 0 0 2 2
Martin Červený BCBenB 24 11 3 1 2 4
Jaroslav Kovanda SKB Rokycany 39
Martin Tax BA LYNX Liberec 21
Vojtěch Mráz BK NAPOS Vysoká n.L. 25
Jaroslav Radimský Slavoj BK Litoměřice C 20 7 3 1 1 4
Štěpán Špaček TJ Jiskra Kyjov 32
Richard Gottfried TJ Košíře 20 14 4 0 6 0
Martin Odstrčilík KK Val. Meziříčí 33
Jakub Bednář Bra 28
Tomáš Vodák Slavia Kroměříž B 23
Dominik Krmášek BC VYSOČINA B 19 2 1 0 0 2
Tomáš Stoček BK Vlci Žďár B 23 1 0 0 1 1
Martin Koksa Jiskra Kyjov B 22
Vít Škrhák Sok Hodonín 24 13 6 0 2 3
Jakub Šurý BK Klatovy "B" 19 23 7 1 6 3
Ondřej Kupilík Jiskra Domažlice 31
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Sokol Kbely 2 22.5 6.0 18.0 /24.0 75.0 20.0
Tigers Č. Budějovice 4 21.5 6.3 16.0 /23.0 69.6 23.0
BK Klatovy 3 21.0 4.3 10.0 /17.7 56.6 17.0
Sluneta USK Ústí n.L. 4 20.8 9.5 10.8 /17.3 62.3 18.5
Jiskra Domažlice 2 19.5 4.5 16.5 /24.0 68.8 15.0
Slavoj BK Litoměřice "B" 4 20.5 11.8 6.8 /11.3 60.0 23.5
BC Benešov 2 21.0 9.0 16.5 /27.5 60.0 20.5
Příbram 3 23.0 4.0 8.0 /13.3 60.0 15.3
Sokol Žižkov 3 25.7 7.0 13.7 /23.4 58.6 20.7
Sokol Písek B 3 19.3 8.7 10.0 /19.0 52.6 23.3
AŠ Mladá Boleslav 4 20.8 4.3 13.5 /20.0 67.5 17.8
Slavia Praha B 4 20.0 10.5 9.0 /14.8 61.0 17.8
BVK Holice 4 18.0 6.3 10.0 /16.0 62.5 15.3
Tesla Pardubice 4 25.5 7.5 8.0 /11.8 68.1 18.8
BK NAPOS Vysoká n.L. 4 23.0 8.8 12.3 /18.3 67.1 20.3
Sokol BK Chrudim 4 22.0 8.5 10.3 /15.1 68.3 15.5
BA LYNX Liberec 4 24.5 7.8 10.8 /17.8 60.6 17.0
BK Brandýs n.L. 4 18.5 8.0 13.0 /19.5 66.7 17.0
Slovan Č. Pole Brno 3 21.7 1.7 12.3 /20.0 61.7 14.7
SK Žabovřesky 4 19.8 5.5 13.0 /22.8 57.1 24.0
TJ Jiskra Kyjov 4 11.0 3.8 5.3 /7.6 70.0 12.0
TJ Šumperk 4 21.5 5.8 13.8 /23.1 59.8 17.8
Slavia Kroměříž 4 22.8 6.0 13.8 /25.1 55.0 21.5
BK Opava "B" 4 30.8 8.3 12.0 /19.3 62.3 17.5
UP Olomouc 4 22.3 5.5 9.3 /16.3 56.9 14.3
Sokol Karviná 3 29.7 9.3 7.3 /12.3 59.5 19.3
SA Brno 4 28.0 6.8 14.5 /25.3 57.4 21.0
NH Ostrava B 3 19.7 11.3 11.7 /15.7 74.5 19.0
Renocar Podolí 3 17.3 7.0 13.0 /18.3 70.9 19.7
SKB Rokycany 2 18.0 8.0 9.5 /14.0 67.9 17.0
Wolves Radotín 2 19.5 5.5 11.0 /19.0 57.9 14.5
BK Vlci Žďár 2 19.5 3.5 4.5 /13.0 34.6 18.0
TJ Třebíč 2 18.0 6.5 8.0 /10.5 76.2 17.0
Sokol Kutná Hora 2 15.5 2.5 7.0 /12.0 58.3 14.0
BC Kolín B 2 23.5 6.5 8.0 /15.0 53.3 19.5
KK Val. Meziříčí 2 16.5 7.0 29.0 /41.5 69.9 23.5