Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní VPI 1. kolo 12001
BK Bizoni Náchod
BK Přelouč
Bude upřesněno
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní VPI 1. kolo 12002
BK Bizoni Náchod
BK Přelouč
Bude upřesněno
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní VPI 1. kolo 12003
Sokol Hradec Králové
BVK Holice
3. 10. 2020
11:00
Tělocvična TJ Sokol Alice Konštacká
Klára Víšková
69
35
14
12
31
18
51
26
Review
základní VPI 1. kolo 12004
Sokol Hradec Králové
BVK Holice
3. 10. 2020
12:45
Tělocvična TJ Sokol Klára Víšková
Alice Konštacká
82
32
21
8
37
13
57
27
Review
základní VPI 1. kolo 12005
BK Studánka Pardubice
Královští Sokoli
3. 10. 2020
09:00
tělocvična sportovní Gymnázium Eva Nývltová
Matěj Novák
44
91
10
18
22
44
28
69
Review
základní VPI 1. kolo 12006
BK Studánka Pardubice
Královští Sokoli
3. 10. 2020
10:45
tělocvična sportovní Gymnázium Eva Nývltová
Matěj Novák
33
100
15
19
17
49
27
70
Review
základní VPI 1. kolo 12007
BK NAPOS Vysoká n.L.
Basketbal TJ Svitavy
3. 10. 2020
09:00
SH Vysoká nad Labem Zdeněk Táborský
Bára Baldíková
40
80
16
15
24
37
34
62
Review
základní VPI 1. kolo 12008
BK NAPOS Vysoká n.L.
Basketbal TJ Svitavy
3. 10. 2020
10:45
SH Vysoká nad Labem Zdeněk Táborský
Bára Baldíková
40
78
6
21
22
41
32
66
Review
základní VPI 1. kolo 12009
BK Vividbooks Pardubice
ADFORS Basket Litomyšl
3. 10. 2020
09:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jakub Šrámek
Dominik Chimiák
68
45
8
18
18
32
44
36
Review
základní VPI 1. kolo 12010
BK Vividbooks Pardubice
ADFORS Basket Litomyšl
3. 10. 2020
11:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jakub Šrámek
Dominik Chimiák
81
46
26
6
40
30
78
34
Review
základní VPI 2. kolo 12016
Královští Sokoli
BK NAPOS Vysoká n.L.
Bude upřesněno
-
SH Třebeš Hradec Králové
Preview
základní VPI 2. kolo 12017
BVK Holice
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
základní VPI 2. kolo 12018
BVK Holice
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
základní VPI 2. kolo 12019
Sokol Hradec Králové
BK Bizoni Náchod
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní VPI 2. kolo 12020
Sokol Hradec Králové
BK Bizoni Náchod
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní VPI 2. kolo 12011
BK Přelouč
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní VPI 2. kolo 12012
BK Přelouč
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní VPI 2. kolo 12013
Basketbal TJ Svitavy
BK Vividbooks Pardubice
Bude upřesněno
-
ZŠ Felberova
Preview
základní VPI 2. kolo 12014
Basketbal TJ Svitavy
BK Vividbooks Pardubice
Bude upřesněno
-
ZŠ Felberova
Preview
základní VPI 2. kolo 12015
Královští Sokoli
BK NAPOS Vysoká n.L.
Bude upřesněno
-
SH Třebeš Hradec Králové
Preview
základní VPI 3. kolo 12021
Sokol Hradec Králové
BK Přelouč
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní VPI 3. kolo 12022
Sokol Hradec Králové
BK Přelouč
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní VPI 3. kolo 12023
BK Studánka Pardubice
BK Bizoni Náchod
Bude upřesněno
-
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
základní VPI 3. kolo 12024
BK Studánka Pardubice
BK Bizoni Náchod
Bude upřesněno
-
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
základní VPI 3. kolo 12025
BK NAPOS Vysoká n.L.
BVK Holice
Bude upřesněno
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
základní VPI 3. kolo 12026
BK NAPOS Vysoká n.L.
BVK Holice
Bude upřesněno
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
základní VPI 3. kolo 12027
BK Vividbooks Pardubice
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní VPI 3. kolo 12028
BK Vividbooks Pardubice
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní VPI 3. kolo 12029
ADFORS Basket Litomyšl
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní VPI 3. kolo 12030
ADFORS Basket Litomyšl
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní VPI 4. kolo 12031
BK Přelouč
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní VPI 4. kolo 12032
BK Přelouč
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní VPI 4. kolo 12033
Královští Sokoli
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní VPI 4. kolo 12034
Královští Sokoli
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní VPI 4. kolo 12035
BVK Holice
BK Vividbooks Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
základní VPI 4. kolo 12036
BVK Holice
BK Vividbooks Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
základní VPI 4. kolo 12037
BK Bizoni Náchod
BK NAPOS Vysoká n.L.
Bude upřesněno
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní VPI 4. kolo 12038
BK Bizoni Náchod
BK NAPOS Vysoká n.L.
Bude upřesněno
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní VPI 4. kolo 12039
Sokol Hradec Králové
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní VPI 4. kolo 12040
Sokol Hradec Králové
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní VPI 5. kolo 12041
BK Studánka Pardubice
BK Přelouč
Bude upřesněno
-
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
základní VPI 5. kolo 12042
BK Studánka Pardubice
BK Přelouč
Bude upřesněno
-
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
základní VPI 5. kolo 12043
BK NAPOS Vysoká n.L.
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
základní VPI 5. kolo 12044
BK NAPOS Vysoká n.L.
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
základní VPI 5. kolo 12045
BK Vividbooks Pardubice
BK Bizoni Náchod
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní VPI 5. kolo 12046
BK Vividbooks Pardubice
BK Bizoni Náchod
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní VPI 5. kolo 12047
ADFORS Basket Litomyšl
BVK Holice
Bude upřesněno
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní VPI 5. kolo 12048
ADFORS Basket Litomyšl
BVK Holice
Bude upřesněno
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní VPI 5. kolo 12049
Basketbal TJ Svitavy
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
ZŠ Felberova
Preview
základní VPI 5. kolo 12050
Basketbal TJ Svitavy
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
ZŠ Felberova
Preview
základní VPI 6. kolo 12051
BK Přelouč
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní VPI 6. kolo 12052
BK Přelouč
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní VPI 6. kolo 12053
BVK Holice
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
základní VPI 6. kolo 12054
BVK Holice
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
základní VPI 6. kolo 12055
BK Bizoni Náchod
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní VPI 6. kolo 12056
BK Bizoni Náchod
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní VPI 6. kolo 12057
Sokol Hradec Králové
BK Vividbooks Pardubice
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní VPI 6. kolo 12058
Sokol Hradec Králové
BK Vividbooks Pardubice
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní VPI 6. kolo 12059
BK Studánka Pardubice
BK NAPOS Vysoká n.L.
Bude upřesněno
-
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
základní VPI 6. kolo 12060
BK Studánka Pardubice
BK NAPOS Vysoká n.L.
Bude upřesněno
-
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
základní VPI 7. kolo 12061
BK Přelouč
BK NAPOS Vysoká n.L.
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní VPI 7. kolo 12062
BK Přelouč
BK NAPOS Vysoká n.L.
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní VPI 7. kolo 12063
BK Vividbooks Pardubice
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní VPI 7. kolo 12064
BK Vividbooks Pardubice
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní VPI 7. kolo 12065
ADFORS Basket Litomyšl
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní VPI 7. kolo 12066
ADFORS Basket Litomyšl
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní VPI 7. kolo 12067
Basketbal TJ Svitavy
BK Bizoni Náchod
Bude upřesněno
-
ZŠ Felberova
Preview
základní VPI 7. kolo 12068
Basketbal TJ Svitavy
BK Bizoni Náchod
Bude upřesněno
-
ZŠ Felberova
Preview
základní VPI 7. kolo 12069
Královští Sokoli
BVK Holice
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní VPI 7. kolo 12070
Královští Sokoli
BVK Holice
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní VPI 8. kolo 12071
BK Přelouč
BVK Holice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní VPI 8. kolo 12072
BK Přelouč
BVK Holice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Přelouč
Preview
základní VPI 8. kolo 12073
BK Bizoni Náchod
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní VPI 8. kolo 12074
BK Bizoni Náchod
Královští Sokoli
Bude upřesněno
-
TJ SPŠS Náchod,Pražská 931
Preview
základní VPI 8. kolo 12075
Sokol Hradec Králové
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní VPI 8. kolo 12076
Sokol Hradec Králové
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
základní VPI 8. kolo 12077
BK Studánka Pardubice
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
základní VPI 8. kolo 12078
BK Studánka Pardubice
ADFORS Basket Litomyšl
Bude upřesněno
-
tělocvična sportovní Gymnázium
Preview
základní VPI 8. kolo 12079
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Vividbooks Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
základní VPI 8. kolo 12080
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Vividbooks Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
základní VPI 9. kolo 12081
BK Vividbooks Pardubice
BK Přelouč
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní VPI 9. kolo 12082
BK Vividbooks Pardubice
BK Přelouč
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní VPI 9. kolo 12083
ADFORS Basket Litomyšl
BK NAPOS Vysoká n.L.
Bude upřesněno
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní VPI 9. kolo 12084
ADFORS Basket Litomyšl
BK NAPOS Vysoká n.L.
Bude upřesněno
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
základní VPI 9. kolo 12085
Basketbal TJ Svitavy
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
ZŠ Felberova
Preview
základní VPI 9. kolo 12086
Basketbal TJ Svitavy
BK Studánka Pardubice
Bude upřesněno
-
ZŠ Felberova
Preview
základní VPI 9. kolo 12087
Královští Sokoli
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní VPI 9. kolo 12088
Královští Sokoli
Sokol Hradec Králové
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Pražské předměstí
Preview
základní VPI 9. kolo 12089
BK Bizoni Náchod
BVK Holice
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
základní VPI 9. kolo 12090
BK Bizoni Náchod
BVK Holice
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Lukáš Frinta BK Loko Trutnov 11 6 1.0 9.8 4.2 1.5/2.5 60.0 0.8
Dominika Pencáková Sokol Hradec 12 2 1.0 24.0 12.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Capko BK NAPOS Vysoká n.L. 12 4 1.0 12.0 6.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Natálie Kolářová SK Týniště nad Orlicí 12 2 1.0 15.0 7.5 0.0/1.0 0.0* 0.0
Aleš Baloun BK Skuteč 13 2 1.0 13.0 6.5 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tomáš Horyna TJ Svitavy 12 2 1.0 11.0 4.5 2.0/3.0 66.7 2.5
Adam Kodýtek ADFORS Basket Litomy 12 2 1.0 5.0 2.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Kuřitková BK Loko Trutnov 12 4 1.0 2.3 0.5 1.3/2.0 62.5 0.5
Barbora Svojanovská BK Ústí nad Orlicí 12 4 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Potřeba TJ Turnov 13 1 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdalena Vlastníková BK Studánka Pardubic 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Urválek SŠB Pardubice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojta Šidlák TJ Jiskra Havlíčkův 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Estella Faltysová ADFORS Basket Litomy 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Stara BK Vividbooks Pardub 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Dostál BVK Holice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hruška Královští Sokoli 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Štěpánková TJ Jiskra Havlíčkův 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Murga BK Bizoni Náchod 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B TH TH % F-
Sokol Hradec Králové 2 36.5 2.5 /7.0 35.7 6.0
BVK Holice 2 13.0 7.5 /15.5 48.4 4.0
BK Studánka Pardubice 2 18.0 2.5 /6.0 41.7 5.0
Královští Sokoli 2 46.5 2.5 /6.5 38.5 9.5
BK NAPOS Vysoká n.L. 2 19.5 1.0 /4.0 25.0 8.5
Basketbal TJ Svitavy 2 37.5 4.0 /9.0 44.4 9.0
BK Vividbooks Pardubice 2 36.5 1.5 /6.0 25.0 3.5
ADFORS Basket Litomyšl 2 22.5 0.5 /4.0 12.5 3.5
BK Loko Trutnov 2 32.5 4.5 /12.5 36.0 20.0
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2 15.5 8.0 /20.5 39.0 11.0
BK Loko Trutnov "B" 2 13.0 3.5 /5.0 70.0 3.5
SKB Česká Třebová 2 27.0 1.0 /4.0 25.0 7.0
BK Ústí nad Orlicí 2 22.5 5.5 /16.0 34.4 8.0
TJ Turnov 2 20.5 2.5 /2.5 100.0 12.5
BK Skuteč 2 30.5 0.0 /0.0 0.0 10.5
SK Týniště nad Orlicí 2 20.0 2.5 /9.5 26.3 1.5