Oblastní přebor

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 1
BK Mariánské Lázně
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
26. 9. 2020
10:00
Mariánské Lázně 30
51
8
13
20
35
24
41
Review
Základní část 1. kolo 2
BK Mariánské Lázně
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
26. 9. 2020
12:00
Mariánské Lázně
71
33
13
6
37
9
56
24
Review
Základní část 1. kolo 3
BK Klatovy
BK Lokomotiva Plzeň
27. 9. 2020
09:00
SH BK Klatovy Jan Hošťálek
Jiří Mužík
105
12
16
2
40
6
71
10
Review
Základní část 1. kolo 4
BK Klatovy
BK Lokomotiva Plzeň
27. 9. 2020
10:30
SH BK Klatovy Jiří Mužík
Jan Hošťálek
142
7
31
0
64
2
106
2
Review
Základní část 1. kolo 5
BK Jiskra Domažlice
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
27. 9. 2020
10:00
Městská sportovní hala Petr Kalabza
Pavel Tauber
89
42
23
10
54
23
74
32
Review
Základní část 1. kolo 6
BK Jiskra Domažlice
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
27. 9. 2020
12:00
Městská sportovní hala Pavel Tauber
Petr Kalabza
87
43
24
10
47
21
67
34
Review
Základní část 2. kolo 7
BK Lokomotiva Plzeň
BK Jiskra Domažlice
28. 9. 2020
09:30
SH Plzeň - hala č.4 Lukáš Kalabza
Pavel Tauber
20
107
10
17
49
12
18
70
Review
Základní část 2. kolo 8
BK Lokomotiva Plzeň
BK Jiskra Domažlice
28. 9. 2020
11:30
SH Plzeň - hala č.4 Lukáš Kalabza
Pavel Tauber
16
68
2
19
4
37
8
50
Review
Základní část 2. kolo 9
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Klatovy
28. 9. 2020
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Tadeáš Čabala
Roman Kinka
17
126
4
40
10
73
15
93
Review
Základní část 2. kolo 10
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Klatovy
28. 9. 2020
11:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Tadeáš Čabala
Roman Kinka
25
118
4
39
9
62
13
95
Review
Základní část 2. kolo 11
BK Sokolov
BK Mariánské Lázně
28. 9. 2020
10:00
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Lukáš Brus
Jan Pacelt
57
25
19
4
30
6
43
18
Review
Základní část 2. kolo 12
BK Sokolov
BK Mariánské Lázně
28. 9. 2020
11:30
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702 Lukáš Brus
Jan Pacelt
54
26
14
4
29
8
43
18
Review
Základní část 3. kolo 13
BK Klatovy
BK Sokolov
10. 10. 2020
13:00
SH BK Klatovy Václav Galajda
Lubomír Porvich
91
20
23
3
54
10
71
16
Review
Základní část 3. kolo 14
BK Klatovy
BK Sokolov
10. 10. 2020
15:00
SH BK Klatovy Václav Galajda
Lubomír Porvich
87
34
23
7
38
15
63
24
Review
Základní část 3. kolo 15
BK Jiskra Domažlice
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 3. kolo 16
BK Jiskra Domažlice
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 3. kolo 17
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
BK Lokomotiva Plzeň
10. 10. 2020
09:00
Kraslice Lukáš Brus
Klára Pouzarová
72
31
19
5
36
15
52
19
Review
Základní část 3. kolo 18
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
BK Lokomotiva Plzeň
10. 10. 2020
10:30
Kraslice Lukáš Brus
Klára Pouzarová
80
57
24
8
44
23
55
38
Review
Základní část 4. kolo 19
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Základní část 4. kolo 20
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Základní část 4. kolo 21
BK Sokolov
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Základní část 4. kolo 22
BK Sokolov
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Základní část 4. kolo 23
BK Mariánské Lázně
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Mariánské Lázně
Preview
Základní část 4. kolo 24
BK Mariánské Lázně
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Mariánské Lázně
Preview
Základní část 5. kolo 25
BK Jiskra Domažlice
BK Mariánské Lázně
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 5. kolo 26
BK Jiskra Domažlice
BK Mariánské Lázně
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 5. kolo 27
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Kraslice
Preview
Základní část 5. kolo 28
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Kraslice
Preview
Základní část 5. kolo 29
BK Lokomotiva Plzeň
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
Bude upřesněno
-
Tělocvična 28. ZŠ
Preview
Základní část 5. kolo 30
BK Lokomotiva Plzeň
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
Bude upřesněno
-
Tělocvična 28. ZŠ
Preview
Základní část 6. kolo 31
BK Sokolov
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Základní část 6. kolo 32
BK Sokolov
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Základní část 6. kolo 33
BK Mariánské Lázně
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
Bude upřesněno
-
Mariánské Lázně
Preview
Základní část 6. kolo 34
BK Mariánské Lázně
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
Bude upřesněno
-
Mariánské Lázně
Preview
Základní část 6. kolo 35
BK Klatovy
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 6. kolo 36
BK Klatovy
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 7. kolo 37
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Kraslice
Preview
Základní část 7. kolo 38
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Kraslice
Preview
Základní část 7. kolo 39
BK Lokomotiva Plzeň
BK Mariánské Lázně
Bude upřesněno
-
Tělocvična 28. ZŠ
Preview
Základní část 7. kolo 40
BK Lokomotiva Plzeň
BK Mariánské Lázně
Bude upřesněno
-
Tělocvična 28. ZŠ
Preview
Základní část 7. kolo 41
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Základní část 7. kolo 42
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Základní část 8. kolo 43
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Mariánské Lázně
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Základní část 8. kolo 44
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Mariánské Lázně
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Základní část 8. kolo 45
BK Lokomotiva Plzeň
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Tělocvična 28. ZŠ
Preview
Základní část 8. kolo 46
BK Lokomotiva Plzeň
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Tělocvična 28. ZŠ
Preview
Základní část 8. kolo 47
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
Kraslice
Preview
Základní část 8. kolo 48
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
Kraslice
Preview
Základní část 9. kolo 49
BK Jiskra Domažlice
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 9. kolo 50
BK Jiskra Domažlice
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 9. kolo 51
BK Klatovy
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 9. kolo 52
BK Klatovy
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 9. kolo 53
BK Mariánské Lázně
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Mariánské Lázně
Preview
Základní část 9. kolo 54
BK Mariánské Lázně
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Mariánské Lázně
Preview
Základní část 10. kolo 55
BK Sokolov
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Základní část 10. kolo 56
BK Sokolov
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Základní část 10. kolo 57
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Základní část 10. kolo 58
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Základní část 10. kolo 59
BK Lokomotiva Plzeň
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
Bude upřesněno
-
Tělocvična 28. ZŠ
Preview
Základní část 10. kolo 60
BK Lokomotiva Plzeň
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
Bude upřesněno
-
Tělocvična 28. ZŠ
Preview
Základní část 11. kolo 61
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
Bude upřesněno
-
Kraslice
Preview
Základní část 11. kolo 62
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
Bude upřesněno
-
Kraslice
Preview
Základní část 11. kolo 63
BK Jiskra Domažlice
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 11. kolo 64
BK Jiskra Domažlice
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 11. kolo 65
BK Klatovy
BK Mariánské Lázně
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 11. kolo 66
BK Klatovy
BK Mariánské Lázně
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 12. kolo 67
BK Mariánské Lázně
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
Mariánské Lázně
Preview
Základní část 12. kolo 68
BK Mariánské Lázně
BK Jiskra Domažlice
Bude upřesněno
-
Mariánské Lázně
Preview
Základní část 12. kolo 69
BK Sokolov
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
Bude upřesněno
-
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Základní část 12. kolo 70
BK Sokolov
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
Bude upřesněno
-
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Základní část 12. kolo 71
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Základní část 12. kolo 72
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Tělocvična ZŠ 1. máje
Preview
Základní část 13. kolo 73
BK Lokomotiva Plzeň
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Tělocvična 28. ZŠ
Preview
Základní část 13. kolo 74
BK Lokomotiva Plzeň
BK Sokolov
Bude upřesněno
-
Tělocvična 28. ZŠ
Preview
Základní část 13. kolo 75
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
BK Mariánské Lázně
Bude upřesněno
-
Kraslice
Preview
Základní část 13. kolo 76
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
BK Mariánské Lázně
Bude upřesněno
-
Kraslice
Preview
Základní část 13. kolo 77
BK Jiskra Domažlice
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 13. kolo 78
BK Jiskra Domažlice
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
Základní část 14. kolo 79
BK Klatovy
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 14. kolo 80
BK Klatovy
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS)
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 14. kolo 81
BK Mariánské Lázně
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Mariánské Lázně
Preview
Základní část 14. kolo 82
BK Mariánské Lázně
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Mariánské Lázně
Preview
Základní část 14. kolo 83
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
Bude upřesněno
-
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Základní část 14. kolo 84
BK Sokolov
TJ Thermia Karlovy Vary (MS)
Bude upřesněno
-
ZŠ Sokolov, Švabinského 1702
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Matěj Šnobl BK Sokolov 10 8 1.0 14.3 5.3 0.3 3.0/4.5 66.7 1.0
Adéla Vetenglová Tatran Kraslice 13 2 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Tobias Schusser Thermia KV (MS) 13 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Mikuláš Klepal BK Klatovy 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Fastner Loko Plzeň 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Tóth BK Mariánské Lázně 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Lauko BK Jiskra Domažlice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Lédlová BSK Tatran Kraslice (mix, MS) 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Mariánské Lázně 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Thermia KV (MS) 4 14.5 0.0 2.5 /7.3 34.5 11.5
BK Klatovy 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Loko Plzeň 6 11.0 0.0 1.8 /5.3 34.4 10.2
BK Jiskra Domažlice 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Sokol Kraslice (mix) (MS) 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Sokolov 4 16.8 0.3 7.0 /14.0 50.0 9.0