1. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část - skupina A 1. kolo 2
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
2. 10. 2016
16:00
Hala 6. ZŠ Petr Blahout
Lukáš Ulrych
Rudolf Výborný
75
68
17
15
38
26
63
49
Review
Základní část - skupina A 1. kolo 5
BK Lokomotiva Plzeň
BC Vysočina
30. 9. 2016
19:00
Městská sportovní hala Jan Jeřáb
Michal Perlík
Josef Opava 70
75
14
18
41
33
58
50
Review
Základní část - skupina A 1. kolo 1
Sokol Pražský
Basketball Nymburk B
30. 9. 2016
19:30
Sokol pražský Rudolf Salvetr
Jiří Smetana
Petr Buršík
85
56
21
17
37
33
64
44
Review
Základní část - skupina A 1. kolo 3
USK Praha B
GBA
30. 9. 2016
20:00
SH Folimanka Jan Hošek
Matěj Záruba
Otakar Beneš
20
0
*
Review
Základní část - skupina A 1. kolo 4
Basket Košíře
Královští sokoli
30. 9. 2016
20:00
Hala Šantrochova Ladislav Neuman
Vít Kučera
Petr Peška 62
83
17
22
35
40
45
62
Review
Základní část - skupina A 2. kolo 6
Basketball Nymburk B
BC Vysočina
9. 10. 2016
17:00
ZŠ Komenského Jan Kovář
Jan Černý
Jan Schödlbauer
80
69
24
20
36
43
66
60
Review
Základní část - skupina A 2. kolo 7
Královští sokoli
BK Lokomotiva Plzeň
9. 10. 2016
17:00
SH Třebeš Hradec Králové Petr Baudyš
Michal Scholze
Roman Šikner
77
59
20
15
38
27
49
46
Review
Základní část - skupina A 2. kolo 8
GBA
Basket Košíře
9. 10. 2016
17:00
Hala Kuncova Jakub Kec
Miloslav Jon
Ivan Zachara
81
66
20
22
50
32
64
55
Review
Základní část - skupina A 2. kolo 9
Sokol Písek Sršni
USK Praha B
7. 10. 2016
19:00
Sportovní hala Sokol Marek Vondráček
Petr Znamínko
Miroslav Dvořák 88
89
21
25
43
50
69
75
Review
Základní část - skupina A 2. kolo 10
Sokol Pražský
Slavoj BK Litoměřice
7. 10. 2016
19:30
Sokol pražský Petr Hruša
Petr Lukeš
Petr Buršík 67
88
13
26
31
49
50
66
Review
Základní část - skupina A 3. kolo 15
BC Vysočina
Královští sokoli
16. 10. 2016
15:30
Hala SMJ Jihlava Tomáš Linhart
Matěj Záruba
Luděk Laš 58
84
12
23
28
52
41
70
Review
Základní část - skupina A 3. kolo 11
Slavoj BK Litoměřice
Basketball Nymburk B
16. 10. 2016
16:00
Hala 6. ZŠ Štěpán Pokorný
Vít Kučera
Rudolf Výborný
87
83
24
22
36
44
58
65
Review
Základní část - skupina A 3. kolo 14
BK Lokomotiva Plzeň
GBA
13. 10. 2016
19:30
Městská sportovní hala Martin Kučírek
Tomáš Rosenberger
Josef Opava
66
43
21
16
41
26
53
34
Review
Základní část - skupina A 3. kolo 12
USK Praha B
Sokol Pražský
14. 10. 2016
20:00
SH Folimanka Jan Jeřáb
Marek Vošahlík
Zdeněk Ringsmuth
84
65
25
21
48
39
64
49
Review
Základní část - skupina A 3. kolo 13
Basket Košíře
Sokol Písek Sršni
16. 12. 2016
20:00
Hala Šantrochova Ladislav Neuman
Jan Černý
Zdeněk Ringsmuth
88
83
22
20
38
36
61
52
Review
Základní část - skupina A 4. kolo 20
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha B
23. 10. 2016
16:00
Hala 6. ZŠ Petr Znamínko
Ladislav Neuman
Rudolf Výborný 63
71
19
26
35
47
45
58
Review
Základní část - skupina A 4. kolo 17
GBA
BC Vysočina
23. 10. 2016
17:00
Hala Kuncova Rudolf Salvetr
Karel Anton
Petr Peška
72
59
21
19
35
38
54
47
Review
Základní část - skupina A 4. kolo 18
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
21. 10. 2016
19:00
Sportovní hala Sokol Petr Blahout
Lukáš Ulrych
Miroslav Dvořák 91
94
16
25
32
44
53
55
76
76
Review
Základní část - skupina A 4. kolo 16
Basketball Nymburk B
Královští sokoli
21. 10. 2016
19:30
Sportovní centrum ČUS Nymburk Jan Hošek
Marek Vošahlík
Luděk Laš
83
68
21
17
39
35
61
56
Review
Základní část - skupina A 4. kolo 19
Sokol Pražský
Basket Košíře
21. 10. 2016
19:30
Sokol pražský Petr Baudyš
Michal Šafařík
Roman Šikner 58
59
12
15
28
33
44
49
Review
Základní část - skupina A 5. kolo 24
BC Vysočina
Sokol Písek Sršni
30. 10. 2016
15:30
Hala SMJ Jihlava Štěpán Pokorný
Miloslav Jon
Miroslav Dvořák
78
71
21
11
39
28
57
52
Review
Základní část - skupina A 5. kolo 25
Královští sokoli
GBA
30. 10. 2016
17:00
SH Třebeš Hradec Králové Michal Škaroupka
Ivo Melichárek
Luděk Laš
95
73
24
16
47
28
73
44
Review
Základní část - skupina A 5. kolo 23
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
28. 10. 2016
19:00
Městská sportovní hala Jiří Smetana
Veronika Vávrová
Josef Opava 53
62
11
18
23
26
40
41
Review
Základní část - skupina A 5. kolo 21
USK Praha B
Basketball Nymburk B
27. 10. 2016
20:00
SH Folimanka Rudolf Salvetr
Petr Baudyš
Roman Šikner 66
88
23
26
35
52
55
69
Review
Základní část - skupina A 5. kolo 22
Basket Košíře
Slavoj BK Litoměřice
27. 10. 2016
20:00
Hala Šantrochova Marek Vondráček
Lucie Peterková
Rudolf Výborný 56
74
20
21
32
44
44
55
Review
Základní část - skupina A 6. kolo 29
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
6. 11. 2016
16:00
Hala 6. ZŠ Ludvík Dvořák
Marek Vošahlík
Otakar Beneš
64
54
19
16
32
32
49
39
Review
Základní část - skupina A 6. kolo 26
Basketball Nymburk B
GBA
4. 11. 2016
18:00
ZŠ Komenského Veronika Vávrová
Michal Scholze
Roman Šikner
99
63
22
14
46
33
77
46
Review
Základní část - skupina A 6. kolo 27
Sokol Písek Sršni
Královští sokoli
4. 11. 2016
19:00
Sportovní hala Sokol Jan Baloun
Martin Kučírek
Petr Peška 83
95
10
22
24
48
52
77
Review
Základní část - skupina A 6. kolo 28
Sokol Pražský
BC Vysočina
4. 11. 2016
19:30
Sokol pražský Petr Lukeš
Karel Anton
Ladislav Jirsa
84
59
19
14
43
27
63
45
Review
Základní část - skupina A 6. kolo 30
USK Praha B
Basket Košíře
4. 11. 2016
20:00
SH Folimanka Tomáš Linhart
Jan Musil
Pavel Volejník 65
67
20
11
31
30
50
48
Review
Základní část - skupina A 7. kolo 33
BC Vysočina
Slavoj BK Litoměřice
13. 11. 2016
15:30
Hala SMJ Jihlava Matej Kovačovič
Matěj Záruba
Jiří Süss
81
74
23
34
39
46
53
55
71
71
Review
Základní část - skupina A 7. kolo 35
GBA
Sokol Písek Sršni
13. 11. 2016
17:00
Hala Kuncova Štěpán Pokorný
Lucie Peterková
Miroslav Dvořák 74
86
17
27
30
53
58
73
Review
Základní část - skupina A 7. kolo 32
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha B
11. 11. 2016
19:00
Městská sportovní hala Jakub Kec
Matej Kovačovič
Petr Buršík
80
78
20
16
41
42
57
62
68
68
Review
Základní část - skupina A 7. kolo 34
Královští sokoli
Sokol Pražský
13. 11. 2016
19:00
SH Třebeš Hradec Králové Petr Znamínko
Marek Vošahlík
Jiří Kukla
80
67
23
16
46
38
70
55
Review
Základní část - skupina A 7. kolo 31
Basket Košíře
Basketball Nymburk B
11. 11. 2016
20:00
Hala Šantrochova Ladislav Neuman
Ludvík Dvořák
Otakar Beneš 77
93
19
21
37
43
54
65
Review
Základní část - skupina A 8. kolo 36
Basketball Nymburk B
Sokol Písek Sršni
20. 11. 2016
16:30
ZŠ Komenského Petr Blahout
Jan Musil
Roman Šikner
91
60
24
10
41
28
72
49
Review
Základní část - skupina A 8. kolo 38
Slavoj BK Litoměřice
Královští sokoli
20. 11. 2016
17:00
Hala 6. ZŠ Jan Hošek
Vít Kučera
Otakar Beneš 53
70
8
21
23
31
34
51
Review
Základní část - skupina A 8. kolo 37
Sokol Pražský
GBA
18. 11. 2016
19:30
Sokol pražský Rudolf Salvetr
Jiří Smetana
Jan Schödlbauer
72
64
21
13
45
32
61
45
Review
Základní část - skupina A 8. kolo 39
USK Praha B
BC Vysočina
18. 11. 2016
20:00
SH Folimanka Lukáš Ulrych
Michal Perlík
Josef Opava
94
52
27
12
45
22
66
34
Review
Základní část - skupina A 8. kolo 40
Basket Košíře
BK Lokomotiva Plzeň
18. 11. 2016
20:00
Hala Šantrochova Michal Šafařík
Michal Scholze
Petr Buršík
81
76
12
17
31
32
48
55
Review
Základní část - skupina A 9. kolo 42
BC Vysočina
Basket Košíře
27. 11. 2016
15:30
Hala SMJ Jihlava Pavel Večeřa
Štěpán Pokorný
Jiří Süss 69
70
19
6
43
28
55
46
Review
Základní část - skupina A 9. kolo 43
Královští sokoli
USK Praha B
27. 11. 2016
17:00
SH Třebeš Hradec Králové Michal Šafařík
Jan Černý
Luděk Laš
81
76
19
25
40
36
64
53
Review
Základní část - skupina A 9. kolo 41
BK Lokomotiva Plzeň
Basketball Nymburk B
25. 11. 2016
19:00
Městská sportovní hala Lukáš Ulrych
Jan Musil
Pavel Volejník
77
56
29
20
44
36
61
43
Review
Základní část - skupina A 9. kolo 45
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
25. 11. 2016
19:00
Sportovní hala Sokol Veronika Vávrová
Lucie Peterková
Petr Peška 88
89
24
25
38
42
64
69
Review
Základní část - skupina A 9. kolo 44
GBA
Slavoj BK Litoměřice
25. 11. 2016
19:30
Hala Kuncova Petr Lukeš
Miloslav Jon
Miroslav Dvořák
69
61
13
22
34
42
58
48
Review
Základní část - skupina A 10. kolo 46
Basketball Nymburk B
Sokol Pražský
4. 12. 2016
16:00
ZŠ Komenského Štěpán Pokorný
Karel Anton
Luděk Laš
91
73
25
18
44
39
71
53
Review
Základní část - skupina A 10. kolo 49
Královští sokoli
Basket Košíře
4. 12. 2016
17:00
SH Třebeš Hradec Králové Martin Kučírek
Jan Černý
Jiří Kukla
76
57
20
20
39
31
57
45
Review
Základní část - skupina A 10. kolo 48
GBA
USK Praha B
4. 12. 2016
18:00
Hala Kuncova Ladislav Neuman
Matěj Záruba
Otakar Beneš
86
57
29
20
54
33
68
45
Review
Základní část - skupina A 10. kolo 47
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
2. 12. 2016
19:00
Sportovní hala Sokol Matej Kovačovič
Marek Vošahlík
Josef Opava 63
75
12
14
34
31
49
51
Review
Základní část - skupina A 10. kolo 50
BC Vysočina
BK Lokomotiva Plzeň
2. 12. 2016
19:30
Hala SMJ Jihlava Marek Vondráček
Michal Perlík
Miroslav Dvořák 72
89
24
26
42
48
54
73
Review
Základní část - skupina A 11. kolo 53
Basket Košíře
GBA
11. 12. 2016
16:00
Hala Šantrochova Jan Jeřáb
Miloslav Jon
Otakar Beneš
81
62
24
11
44
30
65
51
Review
Základní část - skupina A 11. kolo 55
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Pražský
11. 12. 2016
16:00
Hala 6. ZŠ Petr Znamínko
Ludvík Dvořák
Rudolf Výborný
64
55
16
18
35
28
45
43
Review
Základní část - skupina A 11. kolo 52
BK Lokomotiva Plzeň
Královští sokoli
9. 12. 2016
19:00
Městská sportovní hala Jiří Smetana
Lucie Peterková
Josef Opava 70
83
12
25
29
45
45
61
Review
Základní část - skupina A 11. kolo 51
BC Vysočina
Basketball Nymburk B
9. 12. 2016
19:30
Hala SMJ Jihlava Kamil Karafiát
Michal Scholze
Antonín Ticháček 79
85
17
19
35
46
63
63
Review
Základní část - skupina A 11. kolo 54
USK Praha B
Sokol Písek Sršni
9. 12. 2016
20:00
SH Folimanka Martin Kučírek
Petr Baudyš
Roman Šikner
82
76
13
18
36
36
58
52
Review
Základní část - skupina A 12. kolo 56
Basketball Nymburk B
Slavoj BK Litoměřice
18. 12. 2016
15:00
ZŠ Komenského Matěj Záruba
Jan Musil
Luděk Laš 62
65
10
21
24
28
41
40
Review
Základní část - skupina A 12. kolo 60
Královští sokoli
BC Vysočina
17. 12. 2016
18:00
SH Třebeš Hradec Králové Matej Kovačovič
Michal Perlík
Antonín Ticháček
97
61
19
12
43
27
64
38
Review
Základní část - skupina A 12. kolo 57
Sokol Pražský
USK Praha B
16. 12. 2016
18:30
Sokol pražský Jan Kovář
Karel Anton
Ladislav Jirsa
82
74
19
10
39
35
59
55
Review
Základní část - skupina A 12. kolo 59
GBA
BK Lokomotiva Plzeň
1. 2. 2017
18:30
Hala Kuncova Jan Baloun
Marek Vošahlík
Jan Schödlbauer 47
64
4
15
20
29
31
47
Review
Základní část - skupina A 12. kolo 58
Sokol Písek Sršni
Basket Košíře
14. 10. 2016
19:00
Sportovní hala Sokol Jiří Smetana
Lucie Peterková
Miroslav Dvořák
87
79
23
14
47
36
66
51
Review
Základní část - skupina A 13. kolo 62
BC Vysočina
GBA
8. 1. 2017
15:30
Hala SMJ Jihlava Ivo Melichárek
Michal Škaroupka
Miroslav Dvořák 74
79
16
16
36
36
56
58
Review
Základní část - skupina A 13. kolo 61
Královští sokoli
Basketball Nymburk B
8. 1. 2017
18:00
SH Třebeš Hradec Králové Vít Kučera
Lukáš Ulrych
Jiří Kukla
93
84
18
26
48
44
73
68
Review
Základní část - skupina A 13. kolo 63
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
6. 1. 2017
19:00
Městská sportovní hala Veronika Vávrová
Tomáš Rosenberger
Pavel Volejník 53
85
14
16
25
44
35
68
Review
Základní část - skupina A 13. kolo 64
Basket Košíře
Sokol Pražský
6. 1. 2017
20:00
Hala Šantrochova Tomáš Linhart
Roman Kejklíček
Petr Peška 68
69
15
11
32
29
48
47
Review
Základní část - skupina A 13. kolo 65
USK Praha B
Slavoj BK Litoměřice
6. 1. 2017
20:00
SH Folimanka Lucie Peterková
Matej Kovačovič
Otakar Beneš 78
79
14
17
30
42
51
61
Review
Základní část - skupina A 14. kolo 67
Slavoj BK Litoměřice
Basket Košíře
15. 1. 2017
16:00
Hala 6. ZŠ Štěpán Pokorný
Miloslav Jon
Rudolf Výborný
84
57
29
18
55
35
76
44
Review
Základní část - skupina A 14. kolo 70
GBA
Královští sokoli
15. 1. 2017
17:00
Hala Kuncova Martin Kučírek
Petr Eisner
Petr Buršík 89
99
29
30
54
45
73
66
Review
Základní část - skupina A 14. kolo 69
Sokol Písek Sršni
BC Vysočina
13. 1. 2017
19:00
Sportovní hala Sokol Jiří Smetana
Marek Vošahlík
Josef Opava
114
63
29
23
63
34
90
45
Review
Základní část - skupina A 14. kolo 68
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
13. 1. 2017
19:30
Sokol pražský Ladislav Neuman
Jan Hendrych
Luděk Laš 68
76
14
18
26
36
47
56
Review
Základní část - skupina A 14. kolo 66
Basketball Nymburk B
USK Praha B
6. 2. 2017
20:00
ZŠ Komenského Michal Scholze
Jan Černý
Roman Šikner 70
72
26
17
37
26
49
47
61
61
Review
Základní část - skupina A 15. kolo 73
BC Vysočina
Sokol Pražský
22. 1. 2017
15:30
Hala SMJ Jihlava Lucie Peterková
Michal Škaroupka
Miroslav Dvořák 55
74
23
24
30
41
49
56
Review
Základní část - skupina A 15. kolo 72
Královští sokoli
Sokol Písek Sršni
22. 1. 2017
17:00
SH Třebeš Hradec Králové Michal Perlík
Miloslav Jon
Antonín Ticháček
87
70
25
18
43
34
65
49
Review
Základní část - skupina A 15. kolo 74
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
20. 1. 2017
19:00
Městská sportovní hala Petr Blahout
Jan Musil
Josef Opava 66
73
17
22
39
43
52
56
Review
Základní část - skupina A 15. kolo 71
GBA
Basketball Nymburk B
20. 1. 2017
19:30
Hala Kuncova Vít Kučera
Lukáš Bernáth
Otakar Beneš 86
89
23
17
41
38
53
53
74
74
Review
Základní část - skupina A 15. kolo 75
Basket Košíře
USK Praha B
20. 1. 2017
20:00
Hala Šantrochova Matej Kovačovič
Marek Vošahlík
Antonín Ticháček
101
90
22
24
45
43
65
57
Review
Základní část - skupina A 16. kolo 76
Basketball Nymburk B
Basket Košíře
29. 1. 2017
15:00
ZŠ Komenského Petr Baudyš
Michal Scholze
Rudolf Výborný
102
82
29
12
59
26
78
49
Review
Základní část - skupina A 16. kolo 78
Slavoj BK Litoměřice
BC Vysočina
29. 1. 2017
16:00
Hala 6. ZŠ Marek Vondráček
Dalibor Kouba
Otakar Beneš
89
72
26
11
45
28
69
54
Review
Základní část - skupina A 16. kolo 80
Sokol Písek Sršni
GBA
7. 2. 2017
19:00
Sportovní hala Sokol Jakub Kec
Jan Hošek
Josef Opava
96
52
18
12
46
24
73
36
Review
Základní část - skupina A 16. kolo 79
Sokol Pražský
Královští sokoli
27. 1. 2017
19:30
Sokol pražský Lukáš Ulrych
Karel Anton
Ladislav Jirsa
90
71
32
19
55
37
70
54
Review
Základní část - skupina A 16. kolo 77
USK Praha B
BK Lokomotiva Plzeň
27. 1. 2017
20:00
SH Folimanka Rudolf Salvetr
Lucie Peterková
Ivan Zachara 65
69
12
25
22
38
41
55
Review
Základní část - skupina A 17. kolo 84
BC Vysočina
USK Praha B
5. 2. 2017
15:30
Hala SMJ Jihlava Petr Znamínko
Jan Černý
Jiří Kukla
84
77
15
13
33
27
54
45
68
68
Review
Základní část - skupina A 17. kolo 81
Sokol Písek Sršni
Basketball Nymburk B
5. 2. 2017
16:00
Sportovní hala Sokol Vít Kučera
Jan Musil
Josef Opava
79
68
25
18
45
38
63
52
Review
Základní část - skupina A 17. kolo 83
Královští sokoli
Slavoj BK Litoměřice
5. 2. 2017
17:00
SH Třebeš Hradec Králové Antonín Kapl
Jan Kovář
Luděk Laš
97
76
32
14
55
34
76
49
Review
Základní část - skupina A 17. kolo 85
BK Lokomotiva Plzeň
Basket Košíře
3. 2. 2017
19:00
Městská sportovní hala Jiří Smetana
Jan Hendrych
Otakar Beneš
82
76
21
24
44
46
67
61
Review
Základní část - skupina A 17. kolo 82
GBA
Sokol Pražský
3. 2. 2017
19:30
Hala Kuncova Jan Hošek
Jiří Šlaj
Zdeněk Ringsmuth 67
74
21
17
33
31
49
50
Review
Základní část - skupina A 18. kolo 90
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
12. 2. 2017
14:30
Sokol pražský Ladislav Neuman
Tomáš Rosenberger
Rudolf Výborný 54
77
14
21
27
41
40
61
Review
Základní část - skupina A 18. kolo 89
Slavoj BK Litoměřice
GBA
12. 2. 2017
16:00
Hala 6. ZŠ Martin Kučírek
Marek Vošahlík
Otakar Beneš
87
80
33
19
54
37
70
56
Review
Základní část - skupina A 18. kolo 86
Basketball Nymburk B
BK Lokomotiva Plzeň
12. 2. 2017
17:00
ZŠ Komenského Matej Kovačovič
Matěj Záruba
Luděk Laš
74
60
13
11
34
22
60
38
Review
Základní část - skupina A 18. kolo 87
Basket Košíře
BC Vysočina
10. 2. 2017
20:00
Hala Šantrochova Michal Šafařík
Petr Lukeš
Petr Peška
78
69
19
12
33
40
47
58
Review
Základní část - skupina A 18. kolo 88
USK Praha B
Královští sokoli
10. 2. 2017
20:00
SH Folimanka Veronika Vávrová
Miloslav Jon
Roman Šikner
72
66
23
21
39
36
55
47
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
8 Petr Šlechta Sokol Písek 27 26 33.3 26.3 6.4/10.2 62.6 2.8/6.4 43.4 5.2/6.3 83.4 0.9 4.5 5.5 2.5 2.0 2.9 0.0 5.9 2.6 28.2
Pavel Novák OLM 38 23 30.6 21.6 6.3/11.2 56.6 1.1/3.7 30.2 5.5/9.4 58.5 3.8 6.4 10.2 2.0 2.1 2.6 0.0 7.1 3.3 26.1
55 Václav Honomichl PLZ 30 27 36.1 18.3 5.2/10.7 48.6 0.8/3.4 23.9 5.4/8.0 67.7 0.4 4.7 5.1 4.0 2.0 2.3 0.1 7.2 1.9 21.9
Martin Klimeš Slavoj Litoměřice 38 28 29.6 17.5 7.6/11.1 68.4 0.0 0.0* 2.3/4.8 48.1 2.0 6.7 8.7 1.9 0.9 2.1 0.0 4.9 3.1 22.9
7 Jiří Dedek Basketbal Olomouc 26 28 34.1 17.3 3.9/7.9 50.0 2.3/6.5 34.8 2.7/3.4 78.1 0.9 4.8 5.6 3.4 3.6 3.7 0.0 3.8 3.5 17.6
Jan Štěrba USK Praha B 27 23 35.9 18.6 3.5/6.1 57.1 2.8/6.7 41.8 3.3/4.5 73.1 1.6 7.0 8.6 2.3 1.0 2.4 0.0 4.4 1.8 23.7
15 Ondřej Peterka HKR 31 25 29.5 16.5 4.0/7.1 57.1 1.8/5.3 34.6 2.9/3.4 84.7 1.6 4.9 6.5 2.4 1.1 0.8 0.1 2.8 1.1 20.5
Jiří Bubák BC Vysočina 38 25 30.5 16.4 6.3/12.8 49.2 0.0/0.4 0.0* 3.9/4.6 85.1 2.4 6.5 8.9 1.5 1.0 1.6 0.0 3.9 3.2 19.5
David Nehoda ZLN 31 23 27.8 17.9 4.5/7.4 60.2 1.8/5.4 33.9 3.4/4.5 76.0 1.2 1.9 3.1 1.6 2.1 2.5 0.0 3.4 2.8 15.2
88 Jan Kratochvíl Basket Košíře 40 27 28.9 14.6 2.9/5.8 50.6 2.2/5.1 43.8 2.1/2.9 73.1 1.6 6.3 7.9 1.8 1.5 2.1 0.0 3.2 2.1 18.7
21 Radovan Kouřil OPA 27 43 24.8 8.8 2.3/5.2 45.0 1.0/3.4 29.9 1.0/1.6 0.0* 0.6 2.2 2.7 4.3 1.0 2.5 0.0 2.2 1.3 9.5
Jiří Dihel BK Opava B 35 22 31.6 16.8 4.5/7.9 57.8 1.5/4.3 34.7 3.2/4.6 69.3 1.2 4.1 5.3 2.7 1.1 2.4 0.1 4.5 2.3 18.8
Ondřej Maňák BC Vysočina 36 22 30.2 15.9 4.3/8.0 53.1 1.5/4.3 34.7 2.9/3.1 91.3 0.9 3.2 4.1 1.5 1.1 2.3 0.0 2.3 1.4 14.7
Kamil Říha PLZ 31 28 29.3 11.6 2.3/4.8 47.4 2.0/5.2 39.3 1.0/1.3 0.0* 0.3 2.0 2.4 2.1 1.1 1.4 0.1 2.0 2.5 9.6
15 Eugeniu Scripcaru Basketbal Olomouc 39 20 32.7 16.0 4.6/8.5 54.1 1.3/3.6 36.1 2.9/4.2 69.9 1.9 4.6 6.5 2.0 1.3 2.6 0.0 3.6 3.3 16.6
Radek Hilšer Sokol Šlapanice 40 38 18.4 8.3 1.9/3.8 51.4 0.9/2.8 33.3 1.6/2.3 69.3 0.6 4.1 4.7 2.3 1.1 2.0 0.0 2.4 2.7 9.8
Miroslav Kvapil BK Opava B 29 20 29.4 15.3 4.7/8.9 52.8 1.0/4.0 24.1 3.1/4.2 73.5 2.2 6.9 9.1 1.4 1.4 2.0 0.0 2.9 1.8 19.1
25 Jaroslav Kovanda PLZ 40 30 25.3 10.1 4.7/8.5 55.1 0.0/0.2 0.0* 0.7/1.6 0.0* 1.6 4.7 6.3 1.6 0.6 1.6 0.0 2.3 2.9 11.7
Zdeněk Šebela Sokol Šlapanice 35 16 31.9 18.9 7.3/12.8 56.6 0.1/0.9 0.0* 4.0/6.5 61.5 1.7 6.8 8.4 1.4 1.3 2.1 0.0 5.4 3.1 21.6
44 Lukáš Feštr USK 28 37 24.4 8.2 1.9/4.0 47.0 1.1/3.6 30.6 1.1/1.5 0.0* 0.2 2.2 2.4 2.4 0.5 1.8 0.0 1.7 2.5 5.9
7 Samuel Faifr HKR 29 26 26.7 11.5 2.3/3.7 62.5 2.0/4.2 46.4 1.0/1.5 0.0* 1.6 2.9 4.5 1.3 0.7 1.4 0.0 1.8 1.5 12.8
Lukáš Bukovjan SNAK A 24 19 31.6 15.5 3.9/8.8 44.3 2.1/6.9 30.3 1.4/2.3 61.4 0.6 3.1 3.7 3.6 0.9 2.4 0.1 3.4 2.3 11.8
6 Marek Sehnal PRO 26 30 26.8 9.6 2.7/5.0 53.7 1.1/3.2 33.3 1.1/1.6 0.0* 1.5 2.1 3.6 1.2 1.0 1.3 0.0 1.6 2.3 8.7
Adam Žampach Slavoj Litoměřice 32 26 25.4 11.0 4.2/7.7 54.0 0.2/1.1 0.0* 2.0/3.0 65.8 2.2 4.7 6.8 1.5 0.7 1.0 0.1 2.9 2.6 14.2
Martin Novák BC Vysočina 29 19 39.9 14.7 4.4/9.5 46.4 0.4/2.1 17.9 4.7/6.5 72.6 2.3 6.1 8.4 3.8 2.1 3.4 0.1 5.4 2.7 20.3
8 Viktor Půlpán PCE 26 42 21.9 6.6 2.0/4.3 47.2 0.5/1.8 0.0* 1.1/1.8 0.0* 0.8 2.3 3.1 2.7 1.6 1.5 0.0 2.0 2.4 8.0
Tomáš Brůha Sokol Pražský 34 26 25.0 10.6 3.7/6.8 53.4 0.0 0.0* 3.3/5.3 62.0 2.7 3.6 6.3 1.0 0.7 1.7 0.0 4.5 2.3 14.3
31 Jaroslav Lejsek PLZ 32 29 29.2 9.4 3.3/7.1 46.9 0.5/1.8 0.0* 1.2/1.9 0.0* 1.5 5.0 6.5 2.2 0.8 0.9 0.1 1.8 2.2 12.5
44 Verners Kohs GBA 24 21 26.0 13.0 2.3/4.7 49.0 2.2/5.8 38.8 1.7/2.4 70.0 1.1 3.1 4.3 0.6 0.2 1.5 0.0 2.4 2.4 10.3
Jan Štěpánek Sokol Pražský 39 25 22.9 10.8 2.9/5.9 48.6 1.0/3.8 27.7 2.0/2.6 76.6 0.5 2.4 2.9 1.5 0.8 1.7 0.0 2.3 1.9 8.5
Dalibor Fait Sokol Písek 28 15 26.9 17.7 4.2/7.2 58.3 2.3/5.9 39.3 2.3/3.1 73.9 1.5 3.8 5.3 2.1 1.1 1.0 0.1 2.6 1.5 19.4
7 Tadeáš Janík BC Nový Jičín 28 20 27.9 13.2 5.0/10.2 49.3 0.3/1.6 0.0* 2.4/4.9 49.0 2.9 4.2 7.1 1.3 0.8 2.3 0.0 4.1 2.1 13.6
17 Adam Urbánek STHAV 29 22 26.9 11.7 2.5/4.5 57.1 1.7/4.8 34.9 1.6/2.4 67.3 0.9 2.5 3.3 0.6 1.1 1.7 0.0 2.0 1.9 9.7
11 Jan Nekolný Basket Košíře 31 26 25.2 9.8 3.4/7.5 45.4 0.6/1.7 0.0* 1.3/1.8 0.0* 1.5 2.5 4.0 2.6 0.8 1.5 0.1 2.0 1.7 10.6
15 Václav Bujnoch OPA 28 37 17.7 6.9 1.6/3.6 46.2 0.8/1.9 0.0* 1.2/1.6 0.0* 1.1 2.5 3.6 0.5 0.8 1.1 0.0 1.8 2.2 6.9
11 David Škranc PCE 26 38 17.5 6.6 1.7/3.0 55.7 0.9/2.6 35.7 0.5/0.7 0.0* 0.4 2.0 2.4 0.9 0.5 0.9 0.0 0.7 1.6 5.8
Martin Vyroubal Sokol Šlapanice 26 26 27.2 9.7 3.9/7.4 52.6 0.3/1.7 0.0* 1.1/2.8 40.3 1.0 2.8 3.9 1.7 1.1 1.8 0.0 2.6 2.0 9.0
4 Dušan Pandula PCE 37 25 22.0 10.0 2.6/5.3 48.1 1.1/3.1 36.4 1.5/2.0 76.0 1.0 2.4 3.4 1.3 0.7 1.4 0.0 2.1 2.1 8.9
Lukáš Stegbauer Basketball Nymburk B 26 21 32.9 11.9 3.3/7.0 47.3 1.4/3.8 36.3 1.2/1.2 0.0* 2.4 4.8 7.2 3.2 1.7 1.3 0.1 2.0 2.1 17.0
21 David Šírek HKR 30 27 25.6 9.1 2.8/4.7 59.5 0.6/2.1 29.8 1.7/3.0 56.1 0.7 2.9 3.5 3.4 1.3 1.6 0.1 3.1 1.9 12.5
Libor Švandrlík HKR 31 28 23.6 8.8 2.6/4.4 58.5 0.9/3.3 26.9 1.0/1.6 0.0* 2.3 3.1 5.4 1.0 0.8 0.8 0.0 1.8 2.5 9.8
Tomáš Vošlajer ZLN 32 25 28.0 9.7 3.0/5.9 50.7 0.6/1.6 0.0* 2.0/2.8 72.9 2.1 6.3 8.4 1.6 0.7 1.6 0.0 2.7 3.1 14.0
15 Rostislav Pelikán BC Nový Jičín 43 21 30.0 11.6 4.5/8.1 55.0 0.0/0.4 0.0* 2.5/3.4 72.2 3.8 4.4 8.2 1.4 1.1 1.0 0.1 3.0 1.3 19.1
Vít Šmerda Basketbal Olomouc 25 27 26.3 9.0 2.7/4.4 60.8 0.8/3.2 25.6 1.1/1.6 0.0* 1.5 1.9 3.4 1.3 0.8 1.9 0.0 2.1 2.9 7.4
3 František Váňa BCM Orli Prostějov 24 21 23.0 11.4 2.7/5.9 46.0 1.9/5.8 32.0 0.4/0.9 0.0* 0.5 3.7 4.1 1.9 0.7 1.6 0.1 1.1 1.8 8.4
Martin Müller Sokol Šlapanice 27 23 25.0 10.3 2.3/5.6 41.9 1.3/4.7 28.0 1.7/2.2 74.5 1.3 3.1 4.4 1.9 1.0 2.3 0.0 2.5 2.8 7.9
Jan Lyčka SNAK A 29 21 29.7 11.2 1.5/5.2 29.4 2.3/6.4 36.6 1.2/1.6 0.0* 0.8 2.4 3.1 2.8 1.4 2.1 0.1 2.2 3.0 7.6
22 Tomáš Kiršbaum HKR 40 27 21.1 8.7 2.6/4.7 54.8 0.7/2.8 25.0 1.5/2.0 72.7 1.3 2.4 3.7 0.5 0.7 0.8 0.0 1.9 2.0 8.5
6 Radim Klečka OPA 32 31 18.7 7.5 1.8/4.9 36.6 0.9/2.6 35.0 1.2/1.3 0.0* 0.6 1.1 1.7 1.3 0.9 1.7 0.0 1.2 1.8 4.1
7 Jan Leczo STHAV 26 23 33.3 10.1 3.6/7.4 48.2 0.6/2.1 29.2 1.1/1.8 0.0* 1.1 5.7 6.8 1.0 0.8 2.5 0.0 1.9 1.3 11.3
9 Radek Pumprla BRN 27 29 25.6 7.8 2.2/4.2 52.8 0.8/2.2 34.9 1.1/1.6 0.0* 1.0 2.0 3.0 1.4 0.9 1.6 0.0 2.0 2.4 7.4
13 Martin Peterka NBK 27 37 13.8 6.1 1.9/3.3 59.5 0.5/1.4 0.0* 0.6/0.8 0.0* 0.9 2.0 2.9 0.9 0.4 0.4 0.1 0.7 1.2 7.2
5 Dominik Adášek Basket Košíře 30 24 27.1 9.4 2.0/4.1 49.5 0.9/2.7 34.4 2.5/3.3 77.2 0.5 3.0 3.6 3.0 0.6 2.3 0.1 3.3 1.5 11.4
Miroslav Krajcigr BC Vysočina 28 19 29.3 11.7 2.6/5.8 44.1 1.4/5.2 27.3 2.3/3.3 69.4 0.8 1.3 2.1 2.1 1.5 2.1 0.1 2.7 1.4 8.5
17 Jakub Zavadil Basket Košíře 36 28 20.9 7.8 3.4/6.1 55.3 0.0/0.2 0.0* 1.1/2.8 39.2 1.5 2.3 3.8 0.5 0.4 1.6 0.0 3.2 2.0 7.5
4 Rostislav Dragoun OPA 26 42 17.9 5.1 1.2/2.5 48.6 0.6/2.1 30.0 0.8/1.4 0.0* 0.7 1.0 1.8 0.9 0.9 0.9 0.0 1.2 1.9 3.8
Karel Truneček Sokol Šlapanice 24 27 19.7 7.9 3.0/4.9 61.8 0.4/1.4 0.0* 0.6/1.2 0.0* 1.5 1.9 3.4 1.0 0.6 1.5 0.0 1.5 1.6 8.3
Martin Volf PLZ 41 17 21.5 12.6 3.1/6.1 51.5 1.6/3.6 44.3 1.6/1.7 0.0* 1.1 2.5 3.6 0.9 0.8 1.6 0.0 1.9 2.2 10.9
15 Pavel Englický Sokol Písek 39 15 25.8 14.1 4.1/6.5 62.9 1.5/5.2 28.2 1.5/2.2 69.7 1.7 6.8 8.5 1.5 0.7 1.6 0.1 2.8 2.3 19.2
Martin Bašta Slavoj Litoměřice 30 25 24.5 8.4 0.2/1.1 0.0* 2.4/6.8 34.7 0.9/1.0 0.0* 0.3 1.4 1.7 1.1 1.2 0.8 0.1 1.3 1.4 6.1
Marek Hájek USK Praha B 26 22 30.2 9.4 1.8/4.6 39.6 1.4/5.5 24.8 1.6/2.2 73.5 0.9 2.4 3.2 1.9 1.2 2.1 0.0 2.8 2.5 6.5
Marek Ivan Basketball Nymburk B 23 20 23.0 10.0 2.2/4.3 50.0 1.7/4.5 36.7 0.8/0.9 0.0* 0.5 2.1 2.6 1.7 0.2 1.8 0.0 1.1 1.1 7.5
Yannick Habily Sokol Pražský 28 21 21.2 9.4 2.8/5.7 49.6 0.7/2.4 28.0 1.8/2.1 84.1 0.4 1.6 2.0 1.7 0.9 1.5 0.1 2.4 2.8 7.3
Ondrej Šoška BC Nový Jičín 43 12 27.2 16.3 6.0/9.9 60.5 0.6/2.3 25.9 2.6/3.0 86.1 1.8 4.3 6.1 1.8 1.1 1.7 0.1 2.6 2.6 18.3
21 Milan Szabo BCM Orli Prostějov 23 18 22.5 10.9 4.7/8.5 55.6 0.0/0.1 0.0* 1.4/3.1 46.4 2.0 3.0 5.0 0.5 1.5 1.7 0.0 3.0 2.0 12.7
5 Michal Honzák HKR 28 28 20.8 7.0 1.3/2.4 54.4 1.2/3.4 34.7 0.8/1.1 0.0* 0.4 1.4 1.8 2.8 0.8 1.3 0.1 2.0 1.9 7.4
Vojtěch Nalevanko Synthesia Pardubice 25 25 26.8 7.8 1.6/3.4 45.3 1.1/3.3 32.5 1.4/1.9 0.0* 0.4 1.8 2.2 2.6 1.7 2.8 0.0 2.8 2.7 7.3
David Jílek OLM 27 24 27.3 8.0 2.0/3.4 60.5 1.1/4.2 27.0 0.5/1.1 0.0* 0.8 1.9 2.7 1.1 1.0 1.2 0.0 1.3 2.6 5.6
Jakub Tůma USK Praha B 24 17 26.6 11.3 3.1/5.5 57.0 0.9/3.5 25.0 2.4/4.2 57.7 1.4 2.9 4.3 1.8 1.3 1.8 0.1 4.4 1.4 13.5
6 Jakub Tomas Sokol Pražský 18 20.8 10.7 3.9/8.5 45.8 0.0/0.1 0.0* 2.9/3.8 76.5 2.2 5.1 7.3 0.8 0.8 1.2 0.0 3.4 2.2 14.3
Theodor Dlugoš Basketball Nymburk B 25 19 27.7 10.1 2.5/4.5 56.5 1.3/3.8 32.9 1.3/1.6 0.0* 0.6 2.1 2.6 4.3 1.5 1.7 0.1 1.9 3.4 10.8
Tomáš Mičúnek BK Opava B 33 21 23.8 9.1 3.1/6.4 48.5 0.5/1.8 0.0* 1.4/3.0 45.3 2.9 4.2 7.1 0.9 0.7 2.0 0.0 2.5 2.3 10.3
Michal Palát SNAK A 32 21 25.6 9.0 2.4/5.1 46.7 0.4/2.0 18.6 3.0/3.5 86.5 0.9 4.5 5.3 1.7 1.5 2.1 0.0 3.2 2.6 11.1
Ivo Pavličík Sokol Šlapanice 28 25 19.1 7.4 1.8/3.9 46.9 1.0/3.3 31.3 0.6/0.9 0.0* 0.9 1.6 2.5 1.2 1.2 1.2 0.0 1.0 1.8 5.7
Jan Šop Sokol Pražský 26 26 17.0 7.0 1.6/3.9 41.6 1.0/3.2 31.3 0.8/1.2 0.0* 0.7 1.2 1.8 0.9 1.0 1.0 0.0 1.0 1.7 4.3
Jan Zlámal OLM 30 19 29.7 9.5 2.9/5.7 50.5 0.6/2.2 29.3 1.8/2.7 65.4 0.7 5.4 6.1 1.7 1.7 3.2 0.0 2.3 2.6 10.9
22 Marek Burian Basket Košíře 32 21 22.0 8.5 2.5/5.7 44.2 0.9/2.4 35.3 0.9/1.5 0.0* 2.1 2.3 4.5 1.0 0.6 1.7 0.0 1.4 1.5 8.1
Michal Šušák ZLN 45 20 22.7 8.9 2.6/4.3 60.5 0.6/1.9 0.0* 2.1/2.9 70.7 2.0 3.9 5.9 1.6 1.5 1.5 0.1 2.3 2.2 12.5
Jiří Štěpánek SNAK A 24 18 21.0 9.9 3.4/6.6 51.7 0.6/1.8 0.0* 1.3/1.7 0.0* 1.2 1.9 3.1 0.8 0.7 1.3 0.0 1.6 2.7 7.4
10 Michal Kozák GBA 23 16 25.6 11.0 3.9/6.6 59.4 0.2/0.8 0.0* 2.6/3.4 74.5 1.8 4.9 6.8 1.3 1.3 1.3 0.1 2.9 1.3 17.3
Jaroslav Prášil ZLN 42 18 23.5 9.7 2.2/4.4 49.4 1.5/3.7 40.9 0.9/1.0 0.0* 0.3 2.1 2.4 1.2 0.3 0.9 0.1 1.3 1.6 8.0
7 Dušan Hlaváček Basket Košíře 45 20 23.7 8.8 3.9/8.2 47.0 0.1/0.3 0.0* 0.9/1.4 0.0* 1.2 4.1 5.2 0.9 0.4 1.0 0.0 1.4 1.9 9.0
Marek Slunečko Slavoj Litoměřice 33 28 20.7 6.3 1.0/2.5 40.0 1.1/3.1 34.1 1.0/1.8 0.0* 0.6 2.2 2.9 2.2 1.5 1.1 0.1 1.7 2.1 7.0
Roman Medek BC Nový Jičín 35 18 26.6 9.7 2.5/5.4 45.9 1.2/3.2 36.8 1.2/2.5 46.7 1.1 3.2 4.3 2.4 1.9 3.0 0.0 3.1 3.3 9.0
Vojtěch Novák Sokol Písek 25 20 24.0 8.7 2.5/5.0 50.0 0.7/1.4 0.0* 1.8/2.4 74.5 1.5 3.9 5.3 1.3 0.4 0.8 0.1 2.0 1.9 11.6
Martin Vaňák OLM 35 12 31.7 14.4 2.6/6.2 41.9 2.2/5.7 38.2 2.8/4.0 68.8 1.3 5.0 6.3 0.8 0.8 1.8 0.0 3.7 2.2 13.9
24 Jan Hlobil BCM Orli Prostějov 25 25 23.7 6.9 2.7/4.8 55.4 0.2/1.0 0.0* 1.1/2.2 49.1 2.0 3.4 5.5 1.0 1.0 1.6 0.0 2.0 2.5 9.1
13 Martin Nábělek BCM Orli Prostějov 24 15 23.6 11.5 2.3/5.8 40.2 1.7/4.8 36.1 1.6/2.1 75.0 0.8 2.5 3.3 2.9 1.1 1.8 0.1 2.7 1.7 11.1
8 Daniel Panák BC Nový Jičín 27 25 21.2 6.8 2.0/4.8 40.5 0.6/2.4 26.2 1.0/1.6 0.0* 1.4 2.2 3.6 1.4 1.3 2.2 0.0 1.8 2.4 5.1
Matěj Kohout Sokol Pražský 28 25 23.6 6.8 2.0/4.3 45.8 0.9/2.8 31.0 0.3/0.5 0.0* 0.8 3.1 4.0 1.0 0.7 1.2 0.0 0.6 2.3 5.2
4 Marek Welsch GBA 22 16 22.0 10.7 3.0/5.8 51.6 1.1/3.7 28.8 1.5/2.0 75.0 0.4 1.4 1.8 2.3 1.4 2.1 0.1 2.1 1.4 8.9
Roman Zachrla Sokol Šlapanice 35 8 34.0 21.3 5.0/10.0 50.0 2.6/7.5 35.0 3.4/4.1 81.8 0.8 6.4 7.1 2.5 0.8 2.8 0.1 4.9 2.1 21.5
Ondřej Fleischhans PLZ 24 22 25.1 7.7 2.2/5.9 38.0 0.6/2.7 23.3 1.3/2.2 59.2 0.5 2.1 2.6 1.4 1.0 1.3 0.0 2.2 1.9 5.5
Jan Rotrekl Sokol Šlapanice 37 16 29.6 10.6 1.8/3.4 51.9 1.7/4.6 37.0 2.0/2.4 84.2 0.9 5.7 6.6 2.3 1.6 2.1 0.1 2.3 2.8 13.9
Jan Stehlík BC Nový Jičín 36 8 33.6 21.1 3.8/6.8 55.6 2.6/8.4 31.3 5.8/6.5 88.5 0.5 5.4 5.9 4.0 2.8 3.9 0.1 5.9 2.9 23.5
34 Illia Tyrtyshnyk GBA 23 22 21.0 7.6 1.7/3.8 45.8 1.0/2.8 33.9 1.3/2.0 65.9 0.4 2.1 2.5 1.6 1.1 2.0 0.0 1.8 1.5 6.8
18 Peter Majerík HKR 37 16 19.1 10.3 4.1/7.4 55.9 0.3/0.4 0.0* 1.3/1.8 0.0* 2.6 2.4 5.1 0.9 0.8 1.0 0.1 2.1 2.3 12.6
13 Tomáš Mahler HKR 33 27 16.1 6.0 2.0/3.1 63.9 0.4/1.4 0.0* 0.8/1.2 0.0* 1.4 1.4 2.8 0.6 0.2 0.9 0.0 1.3 1.7 6.0
Jan Krutílek ZLN 27 23 23.4 7.0 1.3/2.8 46.9 0.9/3.2 28.4 1.6/2.4 66.1 0.8 2.2 3.0 1.9 1.1 1.5 0.1 2.0 2.0 6.8
12 Matěj Drgon GBA 23 13 23.8 12.3 2.2/4.6 48.3 2.3/4.8 47.6 0.9/1.2 0.0* 1.2 3.8 5.0 1.2 0.3 1.5 0.1 1.6 2.0 12.5
Vítězslav Branda BK Opava B 35 21 27.9 7.6 2.0/4.2 48.9 0.7/3.2 20.9 1.5/2.0 74.4 1.2 3.0 4.2 2.0 1.8 1.7 0.1 2.1 3.4 7.3
0 Radek Jurka Basketbal Olomouc 27 21 22.3 7.5 1.6/4.0 40.5 1.1/4.4 26.1 0.9/1.6 0.0* 1.4 1.9 3.2 1.3 0.9 2.2 0.0 1.7 1.5 4.6
František Němec Synthesia Pardubice 25 24 19.0 6.4 2.5/4.0 63.2 0.2/0.8 0.0* 0.8/1.5 0.0* 1.2 2.6 3.8 0.9 1.0 0.8 0.0 1.6 2.2 8.2
5 Petr Andres HKR 29 21 21.1 7.2 0.9/2.0 45.2 1.6/4.1 39.5 0.6/1.1 0.0* 0.3 1.5 1.9 2.7 1.3 1.5 0.1 1.7 1.8 7.4
4 Jan Kelar BC Nový Jičín 24 24 21.7 6.0 1.1/3.4 32.9 1.1/4.3 25.2 0.5/1.0 0.0* 0.7 2.5 3.1 0.6 0.8 1.4 0.0 1.0 1.8 2.7
Štěpán Brix Sokol Pražský 28 23 23.0 6.3 2.4/4.7 50.9 0.2/0.3 0.0* 1.0/1.2 0.0* 1.7 2.7 4.3 1.3 0.6 0.8 0.1 1.0 3.1 7.2
Martin Strážnický BC Vysočina 27 14 34.3 10.2 2.6/6.8 38.9 0.9/3.1 27.9 2.4/3.9 61.1 0.2 3.1 3.3 4.3 1.3 3.4 0.1 5.2 2.0 11.1
15 Jan Suchý PLZ 30 25 24.9 5.7 2.3/5.2 44.2 0.2/0.6 0.0* 0.6/1.0 0.0* 1.1 2.1 3.2 1.1 0.4 0.9 0.1 1.1 2.4 4.8
42 Zdeněk Nehyba BRN 26 37 14.9 3.8 0.6/1.8 0.0* 0.7/2.5 27.2 0.5/0.8 0.0* 0.7 1.1 1.8 0.5 0.5 1.0 0.0 0.7 1.7 1.5
Radek Šír Sokol Šlapanice 31 13 19.2 10.9 2.4/5.2 45.6 1.5/4.7 32.8 1.5/2.2 71.4 0.9 2.5 3.5 0.8 1.1 1.4 0.0 1.7 2.2 8.0
Eduard Kotásek Basketball Nymburk B 24 24 23.3 5.9 1.5/2.5 59.0 0.5/1.4 0.0* 1.3/1.5 0.0* 0.6 2.3 3.0 3.4 1.5 2.0 0.1 1.8 1.6 9.8
6 Ladislav Malý HKR 38 24 16.1 5.9 1.2/2.6 46.0 1.0/2.2 44.2 0.6/0.7 0.0* 0.2 1.2 1.4 2.0 0.6 0.9 0.1 0.9 0.8 6.5
14 Miroslav Vansa Basket Košíře 35 16 24.0 8.8 2.0/5.4 36.8 0.9/3.5 25.0 2.2/3.0 72.9 0.6 3.1 3.6 2.1 0.9 1.4 0.1 2.2 1.5 7.8
Jan Šotnar Slavoj Litoměřice 35 25 25.2 5.6 0.6/1.6 0.0* 1.3/4.4 29.1 0.6/1.2 0.0* 0.3 2.2 2.5 7.7 1.3 3.2 0.1 1.6 1.9 8.9
Martin Rudolf BC Nový Jičín 24 21 20.3 6.7 1.8/4.9 36.3 0.5/1.5 0.0* 1.6/2.3 68.8 0.4 2.0 2.4 2.4 0.5 2.3 0.0 2.3 2.8 4.5
Jakub Zbroj Slavoj Litoměřice 28 26 14.4 5.4 0.7/1.5 0.0* 1.1/3.4 33.0 0.7/1.2 0.0* 0.4 1.0 1.4 0.4 0.2 0.6 0.0 1.0 2.2 2.2
Rudolf Polášek OLM 29 22 23.0 6.3 1.2/2.7 45.0 1.0/4.2 23.7 0.9/1.3 0.0* 0.6 2.2 2.8 1.1 0.5 1.5 0.0 1.3 2.6 3.0
6 Michal Voldán Sokol Písek 28 15 17.8 9.3 1.9/4.5 43.3 0.8/1.7 0.0* 3.0/4.9 61.6 0.3 0.7 1.0 1.7 0.8 1.5 0.1 3.5 2.4 7.1
Marek Mareš USK Praha B 26 9 33.2 15.4 4.7/10.0 46.7 1.1/4.0 27.8 2.8/3.6 78.1 0.9 2.6 3.4 2.8 1.6 3.4 0.1 4.3 2.9 12.2
Jakub Slavík SNAK A 23 17 22.6 8.0 1.5/3.4 45.6 1.2/3.6 32.3 1.4/2.1 66.7 1.1 1.9 3.0 0.9 1.1 1.9 0.0 2.2 1.9 6.5
Marek Líčeník Sokol Šlapanice 26 27 20.1 5.0 1.4/3.3 42.0 0.3/1.5 0.0* 1.3/1.6 0.0* 0.6 2.0 2.6 2.3 0.8 1.7 0.0 1.6 1.4 6.0
18 Zdeněk Jakubu BC Nový Jičín 25 11 31.0 12.1 3.1/6.0 51.5 1.3/4.3 29.8 2.1/3.1 67.6 0.8 2.6 3.5 4.8 1.5 3.9 0.1 4.0 1.6 13.5
Ondřej Šiko SNAK A 41 19 18.4 7.0 2.9/5.2 56.6 0.0/0.2 0.0* 1.1/2.1 53.8 2.0 2.7 4.7 0.3 1.0 2.0 0.0 2.1 2.6 7.6
Filip Kroutil Slavoj Litoměřice 26 12 26.8 11.0 2.8/3.9 70.2 1.3/4.2 32.0 1.5/1.8 0.0* 0.8 2.3 3.1 2.2 1.4 2.0 0.1 2.0 1.3 12.7
Filip Petružela USK Praha B 25 23 24.0 5.7 2.5/4.7 53.7 0.0/0.1 0.0* 0.7/1.2 0.0* 1.6 2.8 4.4 0.5 0.5 1.7 0.0 1.7 2.6 6.0
Jakub Hubáček STHAV 26 17 25.4 7.5 1.9/3.9 49.3 1.0/2.8 36.2 0.6/0.9 0.0* 0.8 1.8 2.6 0.9 0.8 2.5 0.0 1.5 1.8 4.8
Matěj Bernáth Basket Košíře 30 23 11.9 5.5 2.5/4.5 55.3 0.0/0.1 0.0* 0.6/1.3 0.0* 1.1 2.6 3.7 0.4 0.6 1.3 0.0 1.1 1.8 5.8
David Zumer ZLN 27 23 22.4 5.5 1.6/3.1 50.0 0.5/1.9 0.0* 0.8/1.6 0.0* 0.7 1.6 2.2 2.5 0.7 1.6 0.1 2.0 2.0 5.8
Filip Pekárek Basketbal Olomouc 33 21 19.5 6.0 1.8/4.4 41.3 0.2/1.9 0.0* 1.6/2.7 59.6 1.6 2.6 4.1 1.4 0.6 1.4 0.0 2.0 2.4 5.2
18 Daniel Zach Basket Košíře 25 27 17.1 4.6 1.1/3.6 32.0 0.5/2.4 21.5 0.8/1.5 0.0* 0.5 1.7 2.2 1.1 0.6 2.4 0.0 1.8 1.7 1.4
5 Tomáš Reimer Sokol Pražský 28 23 21.0 5.3 0.9/2.3 37.0 1.0/2.8 33.8 0.7/1.3 0.0* 0.3 1.8 2.2 1.6 0.5 1.1 0.1 1.9 0.5 6.0
Roman Černošek OLM 12 22.5 10.2 2.3/5.4 43.1 1.0/2.4 41.4 2.5/3.8 66.7 1.0 2.5 3.5 1.2 1.3 1.3 0.1 2.9 2.4 9.8
Jakub Hanuš Basketbal Olomouc 27 16 22.1 7.6 1.7/3.3 51.9 1.1/4.1 25.8 1.0/1.6 0.0* 0.6 1.2 1.8 1.0 0.9 0.9 0.1 1.9 2.3 4.8
45 Roberts Blumbergs GBA 23 11 22.8 11.0 4.1/6.9 59.2 0.5/1.5 0.0* 1.5/2.2 66.7 2.4 4.1 6.5 0.9 1.1 1.7 0.0 3.1 1.5 16.0
39 Illya Niemtsu GBA 23 17 18.9 7.1 1.5/4.6 32.9 0.8/1.7 0.0* 1.5/2.1 74.3 0.9 3.9 4.9 1.6 0.8 1.9 0.0 1.8 2.4 7.5
Michael Hartig Sokol Pražský 24 16 18.8 7.5 2.1/3.8 55.7 0.6/1.7 0.0* 1.6/1.8 0.0* 0.5 1.6 2.1 0.9 0.6 1.5 0.0 1.3 2.1 5.6
13 Jan Kozák Basketbal Olomouc 33 17 22.6 7.1 3.0/6.4 47.2 0.0/0.1 0.0* 1.1/2.1 51.4 1.4 2.2 3.5 0.5 1.3 1.5 0.0 2.0 3.5 5.2
Zdeněk Bláha USK Praha B 24 23 18.0 5.2 1.4/2.3 59.3 0.6/1.6 0.0* 0.6/0.7 0.0* 0.5 2.3 2.8 0.9 0.7 1.2 0.0 1.1 1.8 5.7
4 Radek Duda Sokol Písek 29 21 21.8 5.7 0.6/1.2 0.0* 1.5/4.6 32.3 0.1/0.1 0.0* 0.3 0.6 0.9 1.1 0.7 0.8 0.1 0.5 1.2 3.1
Marek Gerych SNAK A 33 21 20.5 5.6 1.0/2.0 51.2 1.0/3.6 27.6 0.5/1.0 0.0* 0.7 1.5 2.2 2.0 1.6 1.3 0.1 1.4 1.1 6.1
Tomáš Gavenda Sokol Pražský 26 22 18.8 5.3 1.5/3.7 42.0 0.5/1.6 0.0* 0.6/0.8 0.0* 0.5 2.3 2.8 3.5 1.3 2.8 0.1 1.0 1.9 5.9
11 Milan Špičák Sokol Písek 32 24 18.0 4.9 1.9/3.9 48.4 0.2/0.9 0.0* 0.6/1.5 0.0* 1.0 3.0 3.9 0.8 0.3 1.0 0.0 1.3 1.5 5.1
Tomáš Široký BC Vysočina 26 21 18.8 5.5 2.6/5.5 47.0 0.1/0.4 0.0* 0.1/0.3 0.0* 1.3 2.0 3.2 0.3 0.8 0.9 0.0 0.6 2.2 4.1
43 Karol Majchrzak GBA 24 18 20.9 6.4 2.1/4.7 44.7 0.5/1.2 0.0* 0.7/1.2 0.0* 0.4 2.3 2.7 1.9 0.8 2.6 0.0 1.6 3.2 3.8
Martin David PLZ 25 22 20.9 5.2 1.2/3.9 31.8 0.7/1.6 0.0* 0.7/1.2 0.0* 0.5 1.9 2.4 1.3 0.9 1.2 0.1 1.5 2.4 3.7
Tomáš Havlík SNAK A 23 21 20.7 5.4 0.9/2.1 40.0 1.0/3.3 31.9 0.6/1.2 0.0* 0.5 1.0 1.5 1.0 0.7 0.6 0.1 1.5 2.1 3.4
9 Matouš Kainc GBA 26 21 24.5 5.4 1.2/2.8 44.8 0.6/1.5 0.0* 1.0/1.7 0.0* 1.0 1.7 2.7 1.6 1.3 1.9 0.0 2.0 2.5 5.8
8 Vojtěch Růžek BCM Orli Prostějov 23 24 18.3 4.7 1.5/2.9 50.7 0.3/1.0 0.0* 1.0/1.6 0.0* 0.6 1.2 1.8 0.4 0.3 0.8 0.0 1.3 1.1 4.1
Patrik Hošek SNAK A 23 21 18.0 5.4 2.1/3.2 65.7 0.3/1.0 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.5 1.7 2.2 0.9 0.6 0.6 0.1 0.5 1.2 6.0
2 Marián Hrabovský BRN 28 28 17.4 4.0 0.8/1.4 0.0* 0.7/2.3 30.2 0.4/0.8 0.0* 0.6 0.9 1.6 0.4 0.4 1.2 0.0 0.7 1.1 2.0
Filip Čeněk Sokol Pražský 25 25 15.9 4.4 1.4/2.6 51.5 0.3/1.4 0.0* 0.8/0.8 0.0* 0.2 1.6 1.8 1.8 1.2 1.0 0.1 1.0 2.2 4.8
16 Jan Bőhm Basket Košíře 27 25 10.0 4.4 1.8/3.3 53.0 0.1/0.3 0.0* 0.6/0.9 0.0* 1.3 1.5 2.8 0.4 0.2 0.6 0.0 0.8 1.3 4.8
6 Matěj Schinko Basket Košíře 30 17 17.6 6.4 1.7/3.4 50.9 0.8/2.3 35.9 0.5/0.6 0.0* 0.7 2.1 2.8 0.6 0.7 0.6 0.1 1.1 2.0 6.6
Kamil Šín OLM 24 20 14.5 5.4 2.3/4.6 48.9 0.1/0.1 0.0* 0.7/1.1 0.0* 1.0 1.9 2.9 0.5 0.5 1.3 0.0 0.7 1.2 4.7
8 Jan Kozina BRN 27 25 22.6 4.2 0.8/1.7 0.0* 0.5/2.3 20.7 1.2/1.6 0.0* 0.8 2.1 2.9 1.7 1.1 1.8 0.0 2.4 2.9 4.7
22 Matěj Svoboda NBK 26 24 10.1 4.4 1.0/1.8 0.0* 0.8/2.2 34.0 0.1/0.1 0.0* 0.3 0.8 1.1 0.5 0.3 0.7 0.0 0.2 0.4 3.2
11 Lukáš Pindroch BC Nový Jičín 30 25 16.5 4.2 1.6/3.5 47.1 0.0/0.0 0.0* 0.9/1.2 0.0* 1.4 2.9 4.4 0.6 0.6 1.4 0.0 1.2 2.3 5.4
Jan Zídek USK Praha B 22 12 20.2 8.7 1.3/2.3 59.3 1.8/4.9 35.6 0.8/0.9 0.0* 0.3 1.4 1.8 0.9 0.2 1.1 0.1 1.1 0.9 6.6
9 David Javorský GBA 22 20 23.4 5.2 1.2/3.0 40.0 0.7/2.7 25.9 0.7/1.1 0.0* 0.3 1.5 1.7 1.3 0.9 1.4 0.0 1.1 1.0 3.6
Petr Knetl BC Vysočina 25 26 15.4 3.9 1.6/3.5 46.2 0.2/0.5 0.0* 0.2/0.5 0.0* 1.3 1.2 2.6 0.5 0.3 0.7 0.0 0.6 1.6 3.4
Jakub Knetl BC Vysočina 30 23 26.3 4.3 0.9/3.0 29.0 0.6/2.3 24.5 0.9/1.5 0.0* 1.0 1.7 2.6 2.0 1.1 1.5 0.1 2.1 2.3 4.0
22 Jan Sedmík Basketbal Olomouc 25 26 22.6 3.8 0.6/1.6 0.0* 0.7/2.0 34.6 0.6/0.9 0.0* 0.7 1.6 2.3 1.7 1.6 2.0 0.0 1.0 1.7 4.3
Miroslav Večeřa Synthesia Pardubice 25 26 20.9 3.8 1.4/3.0 46.8 0.2/0.5 0.0* 0.3/0.5 0.0* 1.4 2.7 4.0 0.8 1.1 1.0 0.0 0.6 2.0 5.7
Jan Říčka SNAK A 24 21 18.0 4.7 1.4/2.8 50.8 0.4/1.6 0.0* 0.7/1.1 0.0* 0.4 2.0 2.4 2.7 1.2 2.4 0.1 1.9 2.1 5.3
14 Daniel Klímek OVA 26 28 12.1 3.5 1.0/1.5 0.0* 0.4/1.0 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.3 0.6 0.9 0.4 0.3 0.8 0.0 1.1 1.1 2.8
Jakub Dokulil BC Vysočina 37 26 18.5 3.7 1.3/3.3 39.5 0.1/0.4 0.0* 0.9/1.6 0.0* 0.9 2.5 3.3 0.7 0.8 0.7 0.0 1.3 3.3 2.9
Martin Bambas Slavoj Litoměřice 39 24 12.8 4.0 1.5/2.5 59.0 0.0/0.4 0.0* 1.0/2.1 47.1 0.8 1.2 1.9 0.4 0.3 0.8 0.0 1.9 1.5 3.6
Filip Koukol OLM 27 22 23.2 4.4 1.2/3.1 39.7 0.2/1.0 0.0* 1.2/1.5 0.0* 0.5 2.4 2.8 1.4 0.9 2.5 0.0 2.3 1.7 4.5
9 Jan Landor STHAV 28 22 22.5 4.4 0.4/1.5 0.0* 1.0/3.5 28.9 0.5/0.6 0.0* 0.3 2.0 2.3 0.9 0.7 1.3 0.0 0.9 0.8 3.5
Richard Marek SNAK A 44 22 20.9 4.3 1.9/4.1 45.1 0.0/0.2 0.0* 0.5/1.1 0.0* 0.7 3.9 4.5 0.2 0.6 1.0 0.0 1.4 1.0 6.2
Martin Křídlo BC Nový Jičín 42 24 15.7 3.6 1.0/2.1 49.0 0.4/2.4 17.5 0.3/0.5 0.0* 0.6 1.5 2.0 0.3 0.3 0.9 0.0 0.7 1.1 1.7
13 Maroš Zelizňák GBA 22 21 17.1 4.1 1.7/3.8 44.3 0.0/0.0 0.0* 0.8/1.8 0.0* 1.8 1.6 3.4 0.7 0.3 0.5 0.1 1.9 2.0 4.8
Martin Vaněk Sokol Šlapanice 27 25 20.6 3.4 1.2/3.4 34.5 0.1/0.4 0.0* 0.8/1.2 0.0* 0.7 2.8 3.5 2.4 0.8 2.4 0.0 1.4 1.9 4.4
9 Filip Tůma Basketbal Olomouc 25 26 12.3 3.2 1.2/2.3 50.8 0.0/0.1 0.0* 0.7/1.2 0.0* 1.2 0.9 2.1 0.2 0.2 0.8 0.0 1.3 1.4 3.2
Štěpán Partyngl PLZ 25 25 19.2 3.3 1.2/2.7 44.8 0.0/0.4 0.0* 0.8/1.4 0.0* 0.4 1.4 1.8 1.0 0.6 1.0 0.0 1.5 1.5 3.3
Ondřej Kukla BK Opava B 26 20 18.7 4.2 1.7/3.2 54.0 0.1/0.6 0.0* 0.6/1.1 0.0* 0.6 1.4 2.0 0.5 0.7 0.7 0.0 0.9 1.2 4.1
Pavel Langstein OLM 35 20 9.4 4.1 1.8/3.1 56.5 0.0 0.0* 0.6/0.9 0.0* 0.6 1.3 1.9 0.1 0.1 0.8 0.0 0.9 1.7 3.0
13 Josef Potoček PCE 26 29 8.7 2.6 0.4/1.2 0.0* 0.5/1.8 0.0* 0.4/0.5 0.0* 0.3 0.3 0.6 0.2 0.2 0.7 0.0 0.6 0.8 0.8
16 Milan Jaroš HKR 31 12 15.0 6.1 2.8/4.7 60.7 0.0 0.0* 0.4/0.7 0.0* 1.6 2.2 3.8 0.5 0.2 1.3 0.0 1.2 1.2 7.3
Lukáš Kantůrek Synthesia Pardubice 24 8 23.3 9.0 2.1/3.9 54.8 1.4/4.4 31.4 0.6/1.1 0.0* 1.4 1.9 3.3 2.5 1.4 1.1 0.3 1.4 1.9 9.4
Michal Svoboda Synthesia Pardubice 23 7 21.4 10.3 1.7/2.9 60.0 1.9/5.1 36.1 1.3/2.0 64.3 1.3 2.4 3.7 0.7 1.7 1.9 0.1 2.0 2.6 8.9
12 Martin Šplíchal STHAV 34 10 20.4 7.0 1.0/2.5 40.0 1.4/3.5 40.0 0.8/1.1 0.0* 0.4 0.8 1.2 0.6 0.2 1.8 0.0 0.9 2.1 2.2
12 Daniel Hejda Sokol Písek 25 20 18.6 3.5 0.8/2.1 39.0 0.3/0.8 0.0* 1.0/2.0 47.5 0.4 1.3 1.6 1.7 0.6 1.7 0.1 1.8 2.6 2.3
Šimon Běle Sokol Písek 30 25 18.9 2.8 1.2/2.2 52.7 0.0/0.3 0.0* 0.3/0.9 0.0* 0.5 2.7 3.2 2.8 0.7 1.5 0.1 1.2 2.9 4.5
4 David Zach Basket Košíře 29 25 19.1 2.7 0.6/1.5 0.0* 0.4/1.3 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.5 1.6 2.1 2.2 0.4 1.8 0.0 1.4 1.6 3.2
14 Endar Poladkhanli GBA 23 11 16.3 6.1 1.9/3.9 48.8 0.5/2.1 21.7 0.9/1.5 0.0* 1.3 2.7 4.0 0.5 0.2 1.5 0.0 1.5 2.5 4.4
5 Luboš Mikolášek Sokol Písek 23 10 19.9 6.7 2.9/5.5 52.7 0.1/0.4 0.0* 0.6/2.0 30.0 0.5 1.3 1.8 2.6 1.2 1.1 0.2 2.4 1.8 7.6
Lukáš Rovenský Basketball Nymburk B 26 25 21.9 2.7 0.8/2.5 33.9 0.3/1.3 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.3 1.2 1.5 2.4 1.0 1.3 0.1 0.9 1.6 2.9
11 Yoro Sidibe GBA 22 16 15.3 4.1 1.7/3.6 47.4 0.1/0.8 0.0* 0.5/1.1 0.0* 0.5 2.3 2.8 0.7 0.4 1.2 0.0 0.9 1.7 3.3
Peter Milčák Sokol Šlapanice 38 13 17.2 4.9 1.8/4.5 41.4 0.0/0.2 0.0* 1.2/2.2 55.2 1.3 1.6 2.9 0.5 0.1 1.2 0.0 2.0 2.8 2.8
David Žikla USK Praha B 24 16 15.9 4.0 1.6/2.1 73.5 0.1/0.4 0.0* 0.5/0.6 0.0* 0.6 2.1 2.7 0.3 0.1 0.6 0.0 0.6 2.3 3.9
Lukáš Brožek Synthesia Pardubice 24 7 23.4 9.1 1.7/3.9 44.4 1.6/3.4 45.8 1.0/1.6 0.0* 0.9 1.6 2.4 1.1 0.3 2.0 0.1 1.9 1.9 6.4
Jan Kadlčík ZLN 25 23 12.6 2.8 0.8/2.1 39.6 0.2/0.6 0.0* 0.5/0.7 0.0* 0.3 0.9 1.2 0.5 0.4 1.0 0.0 0.5 0.9 1.7
6 Vojtěch Střítezský BCM Orli Prostějov 23 21 12.8 3.0 0.5/2.0 26.2 0.6/1.8 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.7 0.8 1.4 1.0 0.6 1.0 0.0 0.7 1.6 1.1
Šimon Kurečka BK Opava B 25 24 16.1 2.7 0.7/1.5 0.0* 0.4/1.3 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.4 1.2 1.6 0.6 0.4 0.6 0.0 0.7 1.3 1.9
Jan Horváth OLM 29 11 16.9 5.6 1.1/3.3 33.3 0.9/2.0 45.5 0.7/1.0 0.0* 0.4 1.4 1.7 0.2 0.3 1.1 0.0 1.8 2.3 2.7
Ondřej Chwaszcz ZLN 39 9 15.7 6.8 0.6/1.4 0.0* 1.7/4.6 36.6 0.7/1.1 0.0* 0.2 1.0 1.2 0.8 0.9 1.0 0.1 0.9 1.8 3.6
Radek Farský USK Praha B 23 9 14.9 6.6 1.1/2.2 50.0 1.1/2.4 45.5 1.0/1.2 0.0* 0.3 1.6 1.9 0.9 0.8 0.7 0.1 1.1 2.1 6.1
14 Štěpán Borovka BCM Orli Prostějov 22 23 15.8 2.5 0.6/1.9 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.4/0.7 0.0* 0.2 1.8 2.0 1.1 0.6 1.5 0.0 0.9 2.1 1.3
Pavel Vondra PLZ 28 24 11.7 2.4 0.6/1.3 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.6 1.6 2.2 0.3 0.2 0.5 0.0 0.7 1.3 2.5
Rostislav Štencl ZLN 25 24 7.7 2.3 0.4/0.9 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.6/0.6 0.0* 0.3 0.5 0.8 0.8 0.3 0.7 0.0 0.5 0.8 2.1
66 Jan Koloničný OVA 29 23 10.7 2.4 0.6/1.3 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.5 1.9 2.3 0.1 0.1 0.7 0.0 0.6 1.2 2.5
Michal Šotnar Slavoj Litoměřice 30 4 20.8 13.5 2.8/3.8 73.3 1.5/5.8 26.1 3.5/3.8 93.3 0.5 2.0 2.5 3.0 1.3 1.8 0.4 3.3 2.3 14.0
Miroslav Schuster Basketbal Olomouc 27 10 18.4 5.4 1.3/2.6 50.0 0.8/2.0 40.0 0.4/1.1 0.0* 1.0 0.8 1.8 0.4 0.4 1.3 0.0 1.0 2.0 2.5
Alexandr Novák Slavoj Litoměřice 35 19 11.1 2.8 0.9/1.7 0.0* 0.1/1.1 0.0* 0.6/0.9 0.0* 0.7 1.1 1.8 0.8 0.5 0.9 0.0 0.7 1.6 2.1
Jiří Brůha Sokol Pražský 36 13 20.2 4.1 1.8/4.1 43.4 0.0/0.1 0.0* 0.5/1.9 0.0* 2.5 2.9 5.4 1.1 0.8 1.3 0.1 2.0 1.3 7.5
5 Jakub Omaník BC Nový Jičín 28 16 13.3 3.3 0.6/1.9 0.0* 0.6/2.6 24.4 0.3/0.4 0.0* 0.4 1.2 1.6 0.9 0.6 0.8 0.1 0.3 2.3 0.4
Martin Horkel SNAK A 26 19 11.4 2.8 1.3/2.8 44.4 0.0/0.2 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.6 0.6 1.2 0.4 0.3 0.5 0.0 0.6 1.3 1.3
Martin Klouda Slavoj Litoměřice 23 24 10.4 2.2 0.7/1.5 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.8 1.3 2.0 0.4 0.7 0.4 0.0 0.8 2.2 2.1
Jan Karlovský Slavoj Litoměřice 22 20 6.5 2.6 0.8/1.6 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.5 0.8 1.3 0.4 0.3 0.3 0.1 0.6 1.4 2.1
Jakub Smrž Sokol Pražský 29 6 17.2 8.7 3.5/6.2 56.8 0.0/0.2 0.0* 1.7/2.0 83.3 1.5 1.3 2.8 0.7 0.2 1.2 0.1 2.3 1.0 9.3
Petr Martikán BK Opava B 24 21 13.2 2.4 0.7/2.4 27.5 0.3/1.1 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.3 0.8 1.0 0.8 0.7 1.7 0.0 0.9 1.4 -0.3
4 Adam Goga PRO 25 27 12.5 1.8 0.5/1.0 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.5 0.7 1.2 0.7 0.3 1.0 0.0 0.7 1.0 1.4
15 Vojtěch Mrkva STHAV 26 10 21.4 4.9 1.1/2.2 50.0 0.7/2.2 31.8 0.6/1.0 0.0* 0.8 2.2 3.0 0.6 0.7 2.1 0.0 0.8 2.2 2.7
Jan Dvořáček Slavoj Litoměřice 30 12 19.5 4.0 0.9/2.7 34.4 0.7/2.2 30.8 0.2/0.5 0.0* 0.7 1.0 1.7 2.2 0.9 0.9 0.2 0.8 1.4 3.7
Martin Hušek Sokol Písek 32 8 19.4 6.0 2.8/4.4 62.9 0.0 0.0* 0.5/1.6 0.0* 0.8 3.4 4.1 0.6 0.6 0.9 0.1 1.4 3.4 5.9
Ondřej Musil Sokol Písek 25 23 13.3 2.1 1.0/1.9 0.0* 0.0 0.0* 0.2/1.0 0.0* 0.8 2.3 3.2 0.7 0.3 0.9 0.0 0.7 1.7 2.9
David Šotlík STHAV 25 9 25.0 5.3 0.7/2.6 26.1 0.9/2.2 40.0 1.3/1.3 0.0* 0.3 1.3 1.7 1.3 0.7 3.7 0.0 1.6 1.3 2.4
Alessandro Petric Synthesia Pardubice 24 14 21.6 3.4 1.0/2.7 36.8 0.3/1.6 0.0* 0.6/1.0 0.0* 0.6 1.5 2.1 4.6