Extraliga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 5
GBA
BK Lokomotiva Plzeň
19. 12. 2015
11:00
Hala Kuncova Veronika Vávrová
Matej Kovačovič
68
63
17
14
30
33
48
49
Review
základní část 1. kolo 4
BCM Ostrava
Orli Prostějov
19. 12. 2015
14:30
SH Ostrava-Tatran Jan Konvička
Jan Menšík
88
52
28
18
52
26
73
44
Review
základní část 1. kolo 3
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
15. 12. 2015
17:45
Sokol pražský Petr Znamínko
Jan Mareš
53
56
12
17
25
28
43
35
Review
základní část 1. kolo 1
Sokol Josefov
BA Nymburk
12. 11. 2015
18:00
Sport.areál, O.Španiela 817 Lukáš Hartig
Martin Svoboda
60
88
17
26
31
55
49
72
Review
základní část 1. kolo 6
USK Praha
Slavoj BK Litoměřice
15. 12. 2015
19:00
SH Folimanka David Heinrich
Martin Kučírek
55
60
9
11
24
26
40
42
Review
základní část 1. kolo 2
BK Synthesia Pardubice
JBC mmcité Brno
8. 1. 2016
19:15
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Lukáš Hartig
Martin Svoboda
78
54
16
19
32
32
55
41
Review
základní část 2. kolo 11
Sokol Pražský
BCM Ostrava
10. 10. 2015
14:00
Sokol pražský Martin Buršík
Jan Jelínek
62
66
10
11
26
30
38
52
Review
základní část 2. kolo 8
BA Nymburk
Slavoj BK Litoměřice
10. 10. 2015
14:30
ZŠ Komenského Jan Hejnic
Roman Kejklíček
89
64
27
13
44
32
62
48
Review
základní část 2. kolo 10
JBC mmcité Brno
BK Lokomotiva Plzeň
10. 10. 2015
15:00
SH Morenda David Vyplel
Pavel Nehoda
75
60
18
17
37
32
61
44
Review
základní část 2. kolo 12
Sokol Písek Sršni
Orli Prostějov
10. 10. 2015
15:00
Sportovní hala Sokol Petr Havlíček
Luboš Jírovec
86
59
27
11
50
26
72
44
Review
základní část 2. kolo 9
BK Synthesia Pardubice
GBA
10. 10. 2015
15:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Roman Mareš
Tomáš Zítko
66
77
14
14
37
26
52
52
Review
základní část 2. kolo 7
Sokol Josefov
USK Praha
10. 10. 2015
16:00
Sport.areál, O.Španiela 817 Pavel Kuřitka
Libor Lukeš
48
62
12
18
16
37
32
52
Review
základní část 3. kolo 15
BK Synthesia Pardubice
BK Lokomotiva Plzeň
11. 10. 2015
09:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Roman Mareš
Tomáš Zítko
107
50
23
16
59
25
83
37
Review
základní část 3. kolo 16
JBC mmcité Brno
GBA
11. 10. 2015
09:30
SH Morenda David Vyplel
Pavel Nehoda
75
65
19
12
41
30
57
47
Review
základní část 3. kolo 14
BA Nymburk
USK Praha
11. 10. 2015
10:00
ZŠ Komenského Jan Hejnic
Roman Kejklíček
59
61
11
12
25
35
41
48
Review
základní část 3. kolo 17
Sokol Pražský
Orli Prostějov
11. 10. 2015
10:00
Sokol pražský Martin Buršík
Jan Jelínek
79
59
23
17
45
26
57
34
Review
základní část 3. kolo 18
Sokol Písek Sršni
BCM Ostrava
11. 10. 2015
10:00
Sportovní hala Sokol Petr Havlíček
Luboš Jírovec
78
86
23
23
41
48
60
73
Review
základní část 3. kolo 13
Sokol Josefov
Slavoj BK Litoměřice
11. 10. 2015
12:00
Sport.areál, O.Španiela 817 Pavel Kuřitka
Libor Lukeš
49
72
9
19
17
39
30
58
Review
základní část 4. kolo 23
Sokol Josefov
BK Synthesia Pardubice
24. 10. 2015
09:30
Sport.areál, O.Španiela 817 Petr Baudyš
Martin Svoboda
50
117
7
31
13
58
31
95
Review
základní část 4. kolo 22
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
24. 10. 2015
12:00
Tělocvična 28. ZŠ Lucie Peterková
Václav Ježek
91
51
26
15
47
30
72
42
Review
základní část 4. kolo 21
GBA
Sokol Pražský
24. 10. 2015
15:00
Hala Kuncova David Heinrich
Tomáš Linhart
54
53
20
9
29
30
42
42
Review
základní část 4. kolo 24
BA Nymburk
JBC mmcité Brno
24. 10. 2015
15:00
ZŠ Komenského Jan Černý
Petr Lukeš
92
69
18
19
41
35
68
55
Review
základní část 4. kolo 20
Slavoj BK Litoměřice
Orli Prostějov
30. 1. 2016
18:00
Hala 6. ZŠ Martin Buršík
Matej Kovačovič
80
56
16
15
37
25
60
40
Review
základní část 4. kolo 19
USK Praha
BCM Ostrava
12. 2. 2016
18:30
SH Folimanka David Heinrich
Roman Kejklíček
67
50
7
15
34
33
50
35
Review
základní část 5. kolo 26
Slavoj BK Litoměřice
BCM Ostrava
31. 1. 2016
09:15
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Tomáš Mašek
54
56
13
19
25
37
46
47
Review
základní část 5. kolo 29
Sokol Josefov
JBC mmcité Brno
25. 10. 2015
09:30
Sport.areál, O.Španiela 817 Petr Baudyš
Martin Svoboda
54
70
10
19
25
36
40
53
Review
základní část 5. kolo 30
BA Nymburk
BK Synthesia Pardubice
25. 10. 2015
09:30
ZŠ Komenského Tomáš Linhart
Petr Šmůla
65
77
13
28
31
50
47
66
Review
základní část 5. kolo 27
GBA
Sokol Písek Sršni
25. 10. 2015
11:00
Hala Kuncova Marek Vondráček
Petr Znamínko
84
61
22
15
50
32
66
49
Review
základní část 5. kolo 28
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
25. 10. 2015
11:45
Tělocvična 28. ZŠ Lucie Peterková
Václav Ježek
65
67
15
18
29
31
38
46
Review
základní část 5. kolo 25
USK Praha
Orli Prostějov
27. 1. 2016
15:30
SH Folimanka Martin Kučírek
Matej Kovačovič
67
41
16
7
31
16
51
34
Review
základní část 6. kolo 33
Sokol Pražský
Sokol Josefov
7. 11. 2015
14:00
Sokol pražský Miloslav Jon
Petr Havlíček
87
56
24
17
45
32
70
39
Review
základní část 6. kolo 36
Orli Prostějov
BK Lokomotiva Plzeň
7. 11. 2015
14:00
Sportcentrum DDM 1 Ondřej Zatloukal
Michal Kubiš
71
61
14
14
32
29
59
39
Review
základní část 6. kolo 35
BCM Ostrava
GBA
7. 11. 2015
14:30
SH Ostrava-Tatran Jan Konvička
Martin Opršal
64
59
15
19
22
37
41
47
Review
základní část 6. kolo 31
BK Synthesia Pardubice
USK Praha
11. 11. 2015
15:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Kovář
Tomáš Brandejs
80
68
25
12
43
31
56
48
Review
základní část 6. kolo 32
JBC mmcité Brno
Slavoj BK Litoměřice
7. 11. 2015
15:00
SH Morenda Matěj Záruba
Petr Novák
71
82
20
24
42
40
52
55
Review
základní část 6. kolo 34
Sokol Písek Sršni
BA Nymburk
7. 11. 2015
16:00
Sportovní hala Sokol Petr Havlíček
Lukáš Ulrych
67
79
17
25
40
34
58
63
Review
základní část 7. kolo 37
BK Synthesia Pardubice
Slavoj BK Litoměřice
8. 11. 2015
09:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Libor Lukeš
Martin Mühlbach
92
68
32
21
48
35
72
52
Review
základní část 7. kolo 39
Sokol Pražský
BA Nymburk
8. 11. 2015
10:00
Sokol pražský Miloslav Jon
Petr Havlíček
56
83
8
24
28
46
44
61
Review
základní část 7. kolo 40
Sokol Písek Sršni
Sokol Josefov
8. 11. 2015
10:00
Sportovní hala Sokol Petr Havlíček
Štěpán Pokorný
67
41
17
12
34
31
49
38
Review
základní část 7. kolo 41
BCM Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
8. 11. 2015
10:00
SH Ostrava-Tatran Jan Konvička
Martin Opršal
97
46
19
7
43
18
65
33
Review
základní část 7. kolo 42
Orli Prostějov
GBA
8. 11. 2015
12:00
Sportcentrum DDM 1 Ondřej Zatloukal
Antonín Kapl
52
86
8
18
21
41
40
69
Review
základní část 7. kolo 38
JBC mmcité Brno
USK Praha
18. 11. 2015
18:30
SH Morenda Kamil Karafiát
Michal Kubiš
62
44
16
13
31
24
45
37
Review
základní část 8. kolo 44
Slavoj BK Litoměřice
BK Lokomotiva Plzeň
21. 11. 2015
10:30
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Richard Menšík
89
67
26
10
50
28
69
49
Review
základní část 8. kolo 47
BK Synthesia Pardubice
Sokol Pražský
21. 11. 2015
11:15
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Baudyš
Pavel Kuřitka
66
50
16
9
36
22
54
36
Review
základní část 8. kolo 43
USK Praha
GBA
21. 11. 2015
12:00
SH Folimanka Martin Kučírek
Daniel Holeš
52
39
8
17
21
25
31
32
Review
základní část 8. kolo 45
Sokol Josefov
BCM Ostrava
21. 11. 2015
13:00
Sport.areál, O.Španiela 817 Dominik Barták
Radek Cibulka
51
91
5
26
13
46
31
62
Review
základní část 8. kolo 48
JBC mmcité Brno
Sokol Písek Sršni
21. 11. 2015
14:30
SH Morenda Michal Komprs
Jan Dudek
98
51
20
13
47
25
68
35
Review
základní část 8. kolo 46
BA Nymburk
Orli Prostějov
21. 11. 2015
15:00
ZŠ Komenského Tomáš Linhart
Lukáš Ulrych
80
68
15
16
37
29
59
45
Review
základní část 9. kolo 54
JBC mmcité Brno
Sokol Pražský
22. 11. 2015
08:30
SH Morenda Michal Komprs
Jan Dudek
62
58
18
12
36
29
49
42
Review
základní část 9. kolo 53
BK Synthesia Pardubice
Sokol Písek Sršni
22. 11. 2015
09:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Baudyš
Pavel Kuřitka
92
58
23
7
52
26
74
32
Review
základní část 9. kolo 49
USK Praha
BK Lokomotiva Plzeň
22. 11. 2015
11:00
SH Folimanka Martin Kučírek
Daniel Holeš
50
48
16
14
24
21
39
34
Review
základní část 9. kolo 52
BA Nymburk
BCM Ostrava
22. 11. 2015
11:00
ZŠ Komenského Tomáš Linhart
Lukáš Ulrych
82
63
18
11
34
31
61
41
Review
základní část 9. kolo 51
Sokol Josefov
Orli Prostějov
22. 11. 2015
13:30
Sport.areál, O.Španiela 817 Dominik Barták
Radek Cibulka
46
85
18
16
22
40
35
61
Review
základní část 9. kolo 50
Slavoj BK Litoměřice
GBA
23. 11. 2015
18:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Jiří Šlaj
79
76
18
18
34
38
58
53
Review
základní část 10. kolo 59
GBA
Sokol Josefov
5. 12. 2015
11:30
Hala Kuncova Jan Černý
Pavel Theodor
85
36
37
9
55
15
68
26
Review
základní část 10. kolo 55
Sokol Pražský
USK Praha
5. 12. 2015
12:00
Sokol pražský Jakub Kec
Vít Kučera
40
57
8
10
14
29
22
43
Review
základní část 10. kolo 56
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
5. 12. 2015
14:00
Sportovní hala Sokol Jiří Smetana
Jiří Kubíček
58
71
20
18
37
30
47
51
Review
základní část 10. kolo 57
BCM Ostrava
BK Synthesia Pardubice
5. 12. 2015
15:00
SH Ostrava-Tatran Martin Čarnecký
Michael Tichov
81
76
24
15
39
33
58
50
Review
základní část 10. kolo 58
Orli Prostějov
JBC mmcité Brno
5. 12. 2015
16:00
Sportcentrum DDM 1 David Vyplel
Pavel Nehoda
50
88
14
19
30
42
44
67
Review
základní část 10. kolo 60
BK Lokomotiva Plzeň
BA Nymburk
4. 12. 2015
17:30
SH Plzeň - hala č.4 David Heinrich
Lucie Peterková
91
96
20
14
39
41
65
61
80
80
Review
základní část 11. kolo 61
Sokol Pražský
Slavoj BK Litoměřice
6. 12. 2015
10:00
Sokol pražský Martin Kučírek
Martin Buršík
63
70
16
17
31
40
53
54
Review
základní část 11. kolo 65
GBA
BA Nymburk
6. 12. 2015
10:00
Hala Kuncova Jan Černý
Pavel Theodor
74
78
24
21
41
39
54
59
Review
základní část 11. kolo 63
BCM Ostrava
JBC mmcité Brno
6. 12. 2015
10:30
SH Ostrava-Tatran Martin Čarnecký
Michael Tichov
86
64
15
18
43
37
59
55
Review
základní část 11. kolo 62
Sokol Písek Sršni
USK Praha
6. 12. 2015
11:00
Sportovní hala Sokol Jiří Smetana
Jiří Kubíček
63
71
13
14
34
18
49
40
Review
základní část 11. kolo 66
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Josefov
6. 12. 2015
11:30
Tělocvična 28. ZŠ Rudolf Salvetr
Václav Ježek
87
62
22
10
36
23
57
41
Review
základní část 11. kolo 64
Orli Prostějov
BK Synthesia Pardubice
6. 12. 2015
12:00
Sportcentrum DDM 1 David Vyplel
Pavel Nehoda
60
78
9
33
24
47
43
63
Review
základní část 12. kolo 70
Orli Prostějov
BCM Ostrava
20. 12. 2015
09:30
Sportcentrum DDM 1 Petr Nejezchleb
Markéta Rozmanová
79
116
27
34
46
59
59
85
Review
základní část 12. kolo 68
JBC mmcité Brno
BK Synthesia Pardubice
20. 12. 2015
10:00
SH Morenda Lukáš Kapaňa
Jakub Válek
68
85
22
23
42
51
56
63
Review
základní část 12. kolo 71
BK Lokomotiva Plzeň
GBA
20. 12. 2015
12:00
Tělocvična 28. ZŠ Štěpán Pokorný
Miloslav Jon
75
71
17
20
37
40
59
58
Review
základní část 12. kolo 69
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
16. 12. 2015
17:30
Sportovní hala Sokol Jiří Smetana
Lucie Peterková
72
40
14
16
33
21
56
25
Review
základní část 12. kolo 67
BA Nymburk
Sokol Josefov
1. 12. 2015
18:00
ZŠ Komenského Petr Znamínko
Jindřich Zámostný
79
60
27
8
47
24
65
41
Review
základní část 12. kolo 72
Slavoj BK Litoměřice
USK Praha
7. 1. 2016
18:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Pavel Šmíd
51
82
5
29
14
44
39
61
Review
základní část 13. kolo 77
Orli Prostějov
Sokol Pražský
16. 1. 2016
14:00
Sportcentrum DDM 1 Jan Hecl
Radim Plhák
78
66
12
20
40
32
57
47
Review
základní část 13. kolo 78
BCM Ostrava
Sokol Písek Sršni
16. 1. 2016
15:00
SH Ostrava-Tatran Lukáš Stáňa
Václav Sýkora
88
56
28
10
45
27
65
38
Review
základní část 13. kolo 75
BK Lokomotiva Plzeň
BK Synthesia Pardubice
15. 1. 2016
17:00
SH Plzeň - hala č.4 Michal Perlík
Vladimír Slanina
42
94
6
30
23
55
26
76
Review
základní část 13. kolo 76
GBA
JBC mmcité Brno
16. 1. 2016
17:00
Hala Kuncova David Heinrich
Daniel Holeš
73
64
25
15
42
38
59
47
Review
základní část 13. kolo 73
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Josefov
18. 2. 2016
18:00
Hala 6. ZŠ Ladislav Neuman
Karel Anton
106
53
22
13
50
24
80
33
Review
základní část 13. kolo 74
USK Praha
BA Nymburk
4. 2. 2016
19:30
SH Folimanka Štěpán Pokorný
Miloslav Jon
53
47
15
9
22
26
34
37
Review
základní část 14. kolo 82
BK Lokomotiva Plzeň
JBC mmcité Brno
17. 1. 2016
09:15
SH Plzeň - hala č.4 Jakub Kec
Veronika Vávrová
64
68
24
17
38
44
47
60
Review
základní část 14. kolo 84
Orli Prostějov
Sokol Písek Sršni
17. 1. 2016
09:45
Sportcentrum DDM 1 Petr Nejezchleb
Markéta Rozmanová
74
69
16
26
33
43
57
50
Review
základní část 14. kolo 83
BCM Ostrava
Sokol Pražský
17. 1. 2016
10:00
SH Ostrava-Tatran Lukáš Stáňa
Václav Sýkora
73
69
19
16
36
35
57
55
Review
základní část 14. kolo 81
GBA
BK Synthesia Pardubice
17. 1. 2016
11:30
Hala Kuncova Martin Kučírek
Štěpán Pokorný
60
66
14
27
31
36
40
50
Review
základní část 14. kolo 80
Slavoj BK Litoměřice
BA Nymburk
14. 1. 2016
18:00
Hala 6. ZŠ Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
94
79
23
14
39
34
67
58
Review
základní část 14. kolo 79
USK Praha
Sokol Josefov
13. 1. 2016
20:15
SH Folimanka David Heinrich
Miloslav Jon
81
38
20
7
33
17
56
24
Review
základní část 15. kolo 90
BK Synthesia Pardubice
BA Nymburk
30. 1. 2016
12:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Lukáš Hartig
Tomáš Zítko
62
76
22
21
38
32
44
54
Review
základní část 15. kolo 89
JBC mmcité Brno
Sokol Josefov
30. 1. 2016
14:00
SH Morenda Pavel Nehoda
Petr Novák
81
62
19
15
36
23
66
42
Review
základní část 15. kolo 85
Orli Prostějov
USK Praha
28. 10. 2015
15:00
Sportcentrum DDM 1 Jan Hecl
Jakub Válek
51
58
9
12
23
23
34
41
Review
základní část 15. kolo 88
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
30. 1. 2016
15:00
Sokol pražský Tomáš Rosenberger
Daniel Holeš
55
56
11
16
29
35
41
47
Review
základní část 15. kolo 87
Sokol Písek Sršni
GBA
30. 1. 2016
16:00
Sportovní hala Sokol Petr Havlíček
Vratislav Novák
65
64
9
17
29
31
46
49
Review
základní část 15. kolo 86
BCM Ostrava
Slavoj BK Litoměřice
24. 10. 2015
18:00
SH Ostrava-Tatran Lukáš Bernáth
Jan Menšík
74
68
15
15
36
33
52
45
Review
základní část 16. kolo 94
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
31. 1. 2016
09:00
Sportovní hala Sokol Petr Havlíček
Vratislav Novák
67
61
23
15
37
34
52
50
Review
základní část 16. kolo 95
BK Synthesia Pardubice
Sokol Josefov
31. 1. 2016
11:15
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Lukáš Hartig
Tomáš Zítko
112
53
32
10
64
23
87
35
Review
základní část 16. kolo 91
BCM Ostrava
USK Praha
29. 10. 2015
12:00
SH Ostrava-Tatran Václav Sýkora
Michael Tichov
72
59
15
8
33
28
55
42
Review
základní část 16. kolo 92
Orli Prostějov
Slavoj BK Litoměřice
25. 10. 2015
12:00
Sportcentrum DDM 1 Ondřej Zatloukal
Jiří Fanta
67
82
27
27
49
49
60
64
Review
základní část 16. kolo 93
Sokol Pražský
GBA
31. 1. 2016
12:00
Sokol pražský Tomáš Rosenberger
Daniel Holeš
53
72
7
14
23
32
38
53
Review
základní část 16. kolo 96
JBC mmcité Brno
BA Nymburk
2. 2. 2016
18:00
SH Morenda Pavel Nehoda
Petr Novák
76
83
21
21
41
41
53
60
Review
základní část 17. kolo 99
BA Nymburk
Sokol Pražský
13. 2. 2016
13:00
ZŠ Komenského Martin Svoboda
Tomáš Zítko
76
46
19
12
40
24
64
37
Review
základní část 17. kolo 98
USK Praha
JBC mmcité Brno
13. 2. 2016
14:00
SH Folimanka Martin Buršík
Marek Vošahlík
73
47
23
20
44
34
56
39
Review
základní část 17. kolo 100
Sokol Josefov
Sokol Písek Sršni
13. 2. 2016
14:00
Tělocvična SŠŘ Radek Cibulka
Lukáš Hartig
53
73
12
13
24
40
32
59
Review
základní část 17. kolo 101
BK Lokomotiva Plzeň
BCM Ostrava
13. 2. 2016
15:00
Tělocvična 28. ZŠ Václav Lukeš
Jiří Kubíček
49
68
14
19
22
42
30
52
Review
základní část 17. kolo 102
GBA
Orli Prostějov
13. 2. 2016
16:00
Hala Kuncova Tereza Vágnerová
Richard Menšík
73
39
21
8
46
17
57
31
Review
základní část 17. kolo 97
Slavoj BK Litoměřice
BK Synthesia Pardubice
9. 2. 2016
18:00
Hala 6. ZŠ Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
71
81
23
21
41
40
55
62
Review
základní část 18. kolo 104
Slavoj BK Litoměřice
JBC mmcité Brno
14. 2. 2016
09:00
Hala 6. ZŠ Petr Eisner
Richard Menšík
73
61
14
15
31
30
55
45
Review
základní část 18. kolo 107
GBA
BCM Ostrava
14. 2. 2016
10:00
Hala Kuncova Ludvík Dvořák
Karel Anton
75
66
12
19
30
31
46
51
Review
základní část 18. kolo 108
BK Lokomotiva Plzeň
Orli Prostějov
14. 2. 2016
10:00
Tělocvična 28. ZŠ Václav Lukeš
Jiří Kubíček
81
52
18
16
33
33
56
43
Review
základní část 18. kolo 106
BA Nymburk
Sokol Písek Sršni
14. 2. 2016
11:00
ZŠ Komenského Michal Scholze
Jan Kovář
109
76
30
14
59
35
79
59
Review
základní část 18. kolo 103
USK Praha
BK Synthesia Pardubice
14. 2. 2016
12:00
SH Folimanka Martin Buršík
Marek Vošahlík
54
60
9
13
26
33
38
43
Review
základní část 18. kolo 105
Sokol Josefov
Sokol Pražský
14. 2. 2016
13:00
Sport.areál, O.Španiela 817 Radek Cibulka
Lukáš Hartig
43
66
11
16
22
33
29
48
Review
základní část 19. kolo 114
Sokol Pražský
JBC mmcité Brno
27. 2. 2016
11:00
Sokol pražský Veronika Vávrová
Marek Pörner
69
56
9
16
27
27
47
40
Review
základní část 19. kolo 109
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha
27. 2. 2016
12:00
Tělocvična 28. ZŠ Václav Ježek
Jiří Kubíček
52
80
18
19
24
42
37
55
Review
základní část 19. kolo 110
GBA
Slavoj BK Litoměřice
27. 2. 2016
12:30
Hala Kuncova Matej Kovačovič
Daniel Holeš
92
66
18
9
49
28
65
50
Review
základní část 19. kolo 112
BCM Ostrava
BA Nymburk
27. 2. 2016
13:00
SH Ostrava-Tatran Michael Tichov
Martin Opršal
68
83
19
27
33
44
48
65
Review
základní část 19. kolo 111
Orli Prostějov
Sokol Josefov
27. 2. 2016
14:00
Sportcentrum DDM 1 Lukáš Kapaňa
Jiří Fanta
74
52
14
8
37
30
57
35
Review
základní část 19. kolo 113
Sokol Písek Sršni
BK Synthesia Pardubice
26. 2. 2016
17:00
Sportovní hala Sokol Petr Blahout
Lukáš Ulrych
47
95
12
26
20
57
29
73
Review
základní část 20. kolo 120
Sokol Písek Sršni
JBC mmcité Brno
28. 2. 2016
09:00
Sportovní hala Sokol Petr Blahout
Vladimír Slanina
76
70
20
23
36
41
50
55
Review
základní část 20. kolo 116
BK Lokomotiva Plzeň
Slavoj BK Litoměřice
28. 2. 2016
10:00
Tělocvična 28. ZŠ Václav Ježek
Jiří Kubíček
75
82
23
27
43
42
63
65
Review
základní část 20. kolo 117
BCM Ostrava
Sokol Josefov
28. 2. 2016
11:00
SH Ostrava-Tatran Michael Tichov
Martin Opršal
91
54
24
16
51
22
73
39
Review
základní část 20. kolo 119
Sokol Pražský
BK Synthesia Pardubice
28. 2. 2016
11:00
Sokol pražský Marek Vošahlík
Marek Pörner
58
98
19
20
32
45
42
70
Review
základní část 20. kolo 115
GBA
USK Praha
28. 2. 2016
14:00
Hala Kuncova Matej Kovačovič
Daniel Holeš
55
44
18
10
28
23
44
34
Review
základní část 20. kolo 118
Orli Prostějov
BA Nymburk
26. 2. 2016
19:30
Sportcentrum DDM 1 Ivo Dolinek
Jan Hecl
53
71
8
20
24
34
38
48
Review
základní část 21. kolo 124
BK Synthesia Pardubice
Orli Prostějov
12. 3. 2016
11:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Matěj Záruba
Martin Buršík
78
57
33
5
53
25
69
38
Review
základní část 21. kolo 126
Sokol Josefov
BK Lokomotiva Plzeň
12. 3. 2016
14:15
Tělocvična SŠŘ Michal Scholze
Michaela Scholzová
63
78
9
14
23
33
43
59
Review
základní část 21. kolo 121
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Pražský
12. 3. 2016
15:00
Hala 6. ZŠ Karel Anton
Ladislav Neuman
74
59
19
13
40
31
59
43
Review
základní část 21. kolo 123
JBC mmcité Brno
BCM Ostrava
12. 3. 2016
15:00
SH Morenda Kamil Karafiát
Robert Paulík
95
60
25
14
46
36
66
51
Review
základní část 21. kolo 125
BA Nymburk
GBA
12. 3. 2016
15:00
ZŠ Komenského Lukáš Hartig
Martin Svoboda
63
51
14
15
24
31
44
46
Review
základní část 21. kolo 122
USK Praha
Sokol Písek Sršni
12. 3. 2016
17:00
SH Folimanka Jan Mareš
Jaroslav Poživil
72
42
20
9
45
23
57
36
Review
základní část 22. kolo 131
Sokol Josefov
GBA
13. 3. 2016
09:00
Sport.areál, O.Španiela 817 Jan Černý
Dominik Barták
55
82
12
27
26
51
38
63
Review
základní část 22. kolo 127
USK Praha
Sokol Pražský
13. 3. 2016
09:30
SH Folimanka Jiří Kocfelda
Michal Kocián
58
65
7
21
17
38
43
47
Review
základní část 22. kolo 130
JBC mmcité Brno
Orli Prostějov
13. 3. 2016
11:00
SH Morenda Kamil Karafiát
Robert Paulík
79
67
21
14
42
35
64
56
Review
základní část 22. kolo 129
BK Synthesia Pardubice
BCM Ostrava
13. 3. 2016
11:15
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Veronika Vávrová
Jan Lejčko
105
61
26
12
49
25
78
35
Review
základní část 22. kolo 132
BA Nymburk
BK Lokomotiva Plzeň
13. 3. 2016
13:00
ZŠ Komenského Lukáš Hartig
Martin Svoboda
64
46
14
11
27
26
50
36
Review
základní část 22. kolo 128
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
13. 3. 2016
13:00
Hala 6. ZŠ Petr Znamínko
Ludvík Dvořák
78
80
21
25
41
49
65
64
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Filip Novotný BA Nymburk 22 48 2.2 11.3 2.9 / 3.4 85.3 1.3 / 2.0 64.6 1.6/2.3 71.6 0.4 0.7 1.1 0.5 0.4 0.5 0.0 0.5 1.6 9.8
Luboš Mikolášek Sokol Písek 22 43 1.0 11.5 4.1 / 5.6 73.6 0.4 / 0.9 0.0* 2.1/3.8 54.3 0.7 0.8 1.5 1.0 0.8 1.0 0.0 1.2 2.7 8.8
Marek Welsch GBA 21 27 3.7 14.8 4.3 / 4.7 92.9 1.2 / 1.6 0.0* 2.5/3.4 72.0 0.0 0.7 0.7 0.5 0.3 0.6 0.0 0.7 2.1 12.7
7 Vojtěch Zajíček Kanonýři Josefov 22 23 1.0 15.2 3.7 / 0.0 0.0* 1.8 0.0* 2.4/4.5 53.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 0.0
22 Michal Šulc JBC mmcité Brno 22 25 1.0 13.6 5.7 / 5.8 97.9 0.0 0.0* 2.2/3.6 61.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 10.5
7 Daniel Randuška GBA B 22 28 1.0 11.4 3.2 / 0.0 0.0* 1.0 0.0* 1.9/3.0 63.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.2 0.0
Štěpán Picka Synthesia Pardubice 22 44 10.9 6.9 2.3 / 2.0 0.0* 0.4 / 1.2 0.0* 1.1/1.8 0.0* 0.3 0.5 0.8 0.5 0.8 1.0 0.0 0.8 2.2 0.8
Martin Klouda Slavoj Litoměřice 22 26 3.3 11.1 3.4 / 3.6 95.7 0.7 / 0.8 0.0* 2.2/4.2 51.9 0.2 0.4 0.6 0.1 0.3 0.2 0.0 0.5 3.8 6.2
Štěpán Svoboda BCM Ostrava 21 29 1.0 8.9 3.4 / 2.6 133.8 0.2 / 0.2 0.0* 1.4/2.4 60.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.9 4.4
Šimon Gareis USK 22 33 1.0 6.9 2.0 / 2.0 97.0 0.6 / 0.8 0.0* 1.1/1.8 0.0* 0.1 0.2 0.2 0.1 0.0 0.1 0.0 0.0 2.1 4.2
14 Filip Sigmund Orli Prostějov 22 24 1.2 8.0 2.4 / 2.4 100.0 0.4 / 0.4 0.0* 2.0/3.8 53.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.6 3.7
Radek Pešík Kondoři Liberec 22 8 1.0 17.6 3.3 / 0.0 0.0* 3.1 0.0* 1.8/2.3 77.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5 0.0
Vojtěch Vejvar BA Nymburk B 21 10 1.0 9.2 2.4 / 0.0 0.0* 0.5 0.0* 2.9/3.9 74.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0
22 Šimon Vojtíšek Sokol Josefov 22 17 1.0 4.4 1.6 / 1.6 0.0* 0.1 / 0.1 0.0* 0.8/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5 1.1
Lukáš Vondrák BK Medvědi Tábor 22 11 1.0 5.5 1.7 / 0.0 0.0* 0.3 0.0* 1.2/2.1 56.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.8 0.0
Michal Svoboda PCE 22 9 15.8 6.4 1.1 / 2.7 41.7 1.3 / 4.1 32.4 0.2/0.7 0.0* 0.3 1.1 1.4 0.9 0.9 0.9 0.1 0.8 1.9 3.0
18 Martin Tax Sokol Pražský 21 20 1.0 2.8 0.5 / 0.5 0.0* 0.6 / 0.6 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.7
Lukáš Mareš Královští Sokoli 21 12 23.5 3.4 0.8 / 2.9 25.7 0.3 / 1.7 0.0* 1.2/1.3 0.0* 0.5 2.0 2.5 1.4 1.0 3.3 0.0 1.8 1.5 1.8
Adam Horký Tesla Pardubice 22 1 1.0 12.0 3.0 / 0.0 0.0* 2.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0
Michael Ploskonka BCM Ostrava 22 3 9.7 3.3 1.3 / 2.0 66.7 0.0 / 0.7 0.0* 0.7/1.3 0.0* 0.7 1.0 1.7 1.3 1.0 0.3 1.3 1.0 1.3 4.7
Petr Křůmal Slavia Kroměříž 21 5 1.0 1.8 0.6 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.6/1.2 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.2 0.0
6 Kryštof Kulčák GBA 22 6 6.2 1.3 0.5 / 0.7 0.0* 0.0 / 0.2 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.2 0.0 0.2 0.0 0.0 0.2 0.0 0.3 0.3 0.7
Patrik Vít Slavoj Litoměřice 22 1 1.0 6.0 0.0 / 0.0 0.0* 2.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
6 Marko Savič UNL 22 5 4.0 0.4 0.2 / 0.2 0.0* 0.0 / 0.4 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.0 0.2 0.0 0.0 0.4 0.0 0.0 0.2 -0.4
Ondřej Výcha BK Loko Plzeň 22 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
Filip Novotný BA Nymburk 22 52 16 8 16 10 14 24 2 4 12 12 8 48
Luboš Mikolášek Sokol Písek 22 58 22 4 18 0 0 0 0 0 0 0 10 48
Marek Welsch GBA 21 52 18 8 20 0 18 18 10 6 14 14 10 50
7 Vojtěch Zajíček Kanonýři Josefov 22 16 4 3 4 1 4 4 4 1 2 3 4 11
22 Michal Šulc JBC mmcité Brno 22 60 24 0 18 0 0 0 0 0 0 0 8 58
7 Daniel Randuška GBA B 22 14 5 2 6 0 5 5 3 1 1 3 5 13
Štěpán Picka Synthesia Pardubice 22 28 10 2 8 4 10 12 8 6 8 6 10 34
Martin Klouda Slavoj Litoměřice 22 23 8 3 7 2 6 8 2 4 4 6 5 18
Štěpán Svoboda BCM Ostrava 21 32 12 2 12 0 0 0 0 0 0 0 8 24
Šimon Gareis USK 22 42 12 8 12 0 0 0 0 0 0 0 10 36
14 Filip Sigmund Orli Prostějov 22 48 16 8 16 0 0 0 0 0 0 0 10 40
Radek Pešík Kondoři Liberec 22 20 5 6 6 1 8 8 6 6 3 9 5 23
Vojtěch Vejvar BA Nymburk B 21 16 5 3 9 1 2 3 2 1 1 4 4 12
22 Šimon Vojtíšek Sokol Josefov 22 9 4 1 4 0 0 0 0 0 0 0 4 6
Lukáš Vondrák BK Medvědi Tábor 22 13 5 0 7 0 0 0 0 0 0 0 5 8
Michal Svoboda PCE 22 28 8 6 7 4 9 13 5 14 5 6 5 37
18 Martin Tax Sokol Pražský 21 8 2 2 2 0 0 0 0 0 0 0 4 6
Lukáš Mareš Královští Sokoli 21 15 5 2 4 2 7 8 7 4 6 3 5 16
Adam Horký Tesla Pardubice 22 15 5 5 4 4 6 10 4 7 4 4 4 18
Michael Ploskonka BCM Ostrava 22 21 7 2 11 0 0 0 0 0 0 0 5 16
Petr Křůmal Slavia Kroměříž 21 10 4 1 4 0 0 0 0 0 0 0 5 7
6 Kryštof Kulčák GBA 22 34 16 3 3 2 3 4 3 3 3 7 4 29
Patrik Vít Slavoj Litoměřice 22
6 Marko Savič UNL 22 23 9 2 7 4 9 12 2 4 7 7 5 18
Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
Sokol Josefov 28 17.2 3.0 8.8 /17.2 50.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 17.2 0.0
BA Nymburk 27 21.1 7.0 13.9 /23.1 60.1 1.3 2.3 3.6 1.1 0.8 1.4 1.9 20.7 0.2
Synthesia Pardubice 27 23.6 7.5 13.0 /20.1 64.8 13.9 27.0 40.9 16.9 17.2 18.2 19.6 20.8 2.4
JBC mmcité Brno 25 22.2 4.6 10.9 /19.3 56.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 19.2 0.0
Sokol Pražský 28 20.1 3.5 11.5 /20.9 55.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 19.7 0.0
Sokol Písek 25 19.4 4.7 10.2 /18.8 54.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 20.4 0.0
BCM Ostrava 25 20.8 6.1 14.2 /23.3 60.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 20.5 0.0
Orli Prostějov 28 22.0 3.0 9.6 /18.5 51.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 18.0 0.0
GBA 27 23.4 4.6 11.0 /17.7 61.9 0.6 2.9 3.5 0.9 0.8 1.6 1.8 19.4 0.1
BK Loko Plzeň 28 20.3 4.7 8.9 /15.1 59.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 20.8 0.0
USK Praha 26 19.5 3.8 11.0 /20.0 55.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 22.1 0.0
Slavoj Litoměřice 28 21.7 5.0 13.4 /22.9 58.6 1.0 2.3 3.3 0.9 0.5 1.4 1.7 21.5 0.1
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 7 5 2 0 1.0 1.0 1.0
Zítko Tomáš 5 0 5 0 2.1 1.4 1.8
Zatloukal Ondřej 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Záruba Matěj 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Zámostný Jindřich 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Vyplel David 4 4 0 0 1.3 1.5 1.4
Vošahlík Marek 3 1 2 0 2.0 1.2 1.6
Vondráček Marek 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Večeřa Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Vávrová Veronika 5 3 2 0 1.4 1.0 1.2
Válek Jakub 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Vágnerová Tereza 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Ulrych Lukáš 6 1 5 0 1.9 1.3 1.6
Tichov Michael 6 2 4 0 1.5 1.8 1.7
Theodor Pavel 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Šmůla Petr 1 0 1 0 2.5 2.0 2.3
Šmíd Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šlaj Jiří 3 0 3 0 1.3 1.5 1.4
Sýkora Václav 3 1 2 0 1.2 1.3 1.3
Svoboda Martin 7 1 6 0 1.7 1.4 1.6
Stáňa Lukáš 3 3 0 0 1.5 1.3 1.4
Smetana Jiří 5 5 0 0 1.0 1.0 1.0
Slanina Vladimír 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Scholzová Michaela 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Michal 6 3 3 0 1.3 1.4 1.4
Salvetr Rudolf 2 2 0 0 1.0 2.3 1.6
Rozmanová Markéta 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Rosenberger Tomáš 3 2 1 0 1.7 1.5 1.6
Poživil Jaroslav 2 0 2 0 1.0 2.0 1.5
Pörner Marek 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Pokorný Štěpán 6 4 2 0 1.2 1.8 1.5
Plhák Radim 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Peterková Lucie 6 2 4 0 1.5 1.6 1.5
Perlík Michal 2 1 1 0 1.5 1.0 1.3
Paulík Robert 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Pačovský Jan 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Opršal Martin 4 0 4 0 1.6 1.9 1.8
Novák Petr 3 0 3 0 1.7 1.5 1.6
Novák Vratislav 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Neuman Ladislav 7 6 1 0 1.0 1.9 1.4
Nejezchleb Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Nehoda Pavel 6 2 4 0 1.3 1.7 1.5
Musil Jan 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Mühlbach Martin 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Menšík Jan 3 1 2 0 1.2 1.2 1.2
Menšík Richard 3 0 3 0 1.0 1.7 1.3
Melichárek Ivo 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Mašek Tomáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Roman 2 2 0 0 2.3 1.0 1.6
Mareš Jan 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Lukeš Václav 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Lukeš Petr 3 0 3 0 1.3 1.0 1.2
Lukeš Libor 3 1 2 0 1.2 1.0 1.1
Linhart Tomáš 6 4 2 0 2.1 1.3 1.7
Lejčko Jan 1 0 1 0 2.0 4.0 3.0
Kuřitka Pavel 5 2 3 0 1.2 1.0 1.1
Kučírek Martin 6 5 1 0 1.0 1.1 1.0
Kučera Vít 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kubiš Michal 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Kubíček Jiří 6 0 6 0 1.0 1.4 1.2
Kovář Jan 3 2 1 0 1.8 1.0 1.4
Kovačovič Matej 9 2 7 0 1.1 1.1 1.1
Kouba Dalibor 2 2 0 0 1.3 1.8 1.5
Konvička Jan 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Komprs Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kocián Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kocfelda Jiří 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kejklíček Roman 3 0 3 0 1.8 1.5 1.7
Kec Jakub 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Karafiát Kamil 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Kapl Antonín 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Kapaňa Lukáš 3 2 1 0 1.5 1.2 1.3
Jon Miloslav 5 2 3 0 1.0 2.0 1.5
Jírovec Luboš 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Ježek Václav 5 2 3 0 1.0 2.2 1.6
Jeřáb Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jelínek Jan 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Hošek Jan 1 1 0 0 1.0 2.5 1.8
Holeš Daniel 7 0 7 0 1.6 1.2 1.4
Hejnic Jan 2 2 0 0 2.3 1.0 1.6
Heinrich David 6 6 0 0 1.0 1.5 1.3
Hecl Jan 3 2 1 0 1.0 1.2 1.1
Havlíček Petr 2 0 2 0 1.0 2.5 1.8
Havlíček Petr 6 6 0 0 1.3 1.5 1.4
Hartig Lukáš 8 6 2 0 1.6 1.6 1.6
Fanta Jiří 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Eisner Petr 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Dvořák Ludvík 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Dudek Jan 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Dolinek Ivo 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Černý Jan 6 6 0 0 1.3 1.1 1.2
Čarnecký Martin 2 2 0 0 1.0 1.8 1.4
Cibulka Radek 4 2 2 0 1.6 1.1 1.4
Buršík Martin 7 5 2 0 1.4 1.4 1.4
Brandejs Tomáš 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Blahout Petr 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Bernáth Lukáš 1 1 0 0 1.0 2.5 1.8
Baudyš Petr 6 6 0 0 1.0 1.0 1.0
Barták Dominik 3 2 1 0 1.5 1.0 1.3
Anton Karel 4 2 2 0 1.0 2.0 1.5
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře