Mattoni NBL

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
1998/99

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 2
BK ASK Chomutov
BK NH Ostrava
11. 9. 1998
-
Miroslav Macela
Libor Lukeš
Jan Schödlbauer 78
90
38
51
Review
základní část 1. kolo 3
BK Spolchemie Ústí nad Labem
BBK Orgapol Brno
12. 9. 1998
-
72
77
27
45
Review
základní část 1. kolo 4
BK SČE Děčín
Mlékárna Kunín
12. 9. 1998
-
64
90
34
38
Review
základní část 1. kolo 5
BVV Draci Brno
Sparta Praha
11. 9. 1998
-
76
72
42
31
Review
základní část 1. kolo 6
Ostacolor BK Pardubice
Sokol Vyšehrad
11. 9. 1998
-
89
81
46
37
Review
základní část 1. kolo 1
USK Erpet Praha
BK Slovnaft Opava
11. 9. 1998
17:30
66
64
29
31
Review
základní část 2. kolo 8
BK ASK Chomutov
BK Slovnaft Opava
12. 9. 1998
-
Miroslav Macela
Libor Lukeš
Jan Schödlbauer 72
99
29
46
Review
základní část 2. kolo 9
BK Spolchemie Ústí nad Labem
Mlékárna Kunín
11. 9. 1998
-
56
72
33
39
Review
základní část 2. kolo 10
BK SČE Děčín
BBK Orgapol Brno
11. 9. 1998
-
74
72
40
45
Review
základní část 2. kolo 11
BVV Draci Brno
Sokol Vyšehrad
12. 9. 1998
-
82
69
43
39
Review
základní část 2. kolo 12
Ostacolor BK Pardubice
Sparta Praha
12. 9. 1998
-
77
68
33
27
Review
základní část 2. kolo 7
USK Erpet Praha
BK NH Ostrava
12. 9. 1998
17:30
Robert Paulík
Václav Lukeš
Petr Buršík
87
76
43
38
Review
základní část 3. kolo 15
BK Spolchemie Ústí nad Labem
BK SČE Děčín
19. 9. 1998
-
81
67
34
33
Review
základní část 3. kolo 16
BVV Draci Brno
Ostacolor BK Pardubice
19. 9. 1998
-
96
73
48
30
Review
základní část 3. kolo 14
USK Erpet Praha
BK ASK Chomutov
20. 9. 1998
14:00
Ivan Zachara
Rudolf Výborný
Jaroslava Strouhalová
89
65
51
34
Review
základní část 3. kolo 17
Sparta Praha
Sokol Vyšehrad
19. 9. 1998
16:30
Pavel Volejník
Radomír Kohout
Milan Franke
68
56
34
25
Review
základní část 3. kolo 13
Mlékárna Kunín
BBK Orgapol Brno
19. 9. 1998
17:00
Miroslav Macela
Petr Znamínko
Miroslav Kurz
84
60
50
36
Review
základní část 3. kolo 18
BK Slovnaft Opava
BK NH Ostrava
19. 9. 1998
17:00
Petr Vrážel
Zdeněk Latík
Zdeněk Procházka
81
71
39
37
Review
základní část 4. kolo 24
BK SČE Děčín
Ostacolor BK Pardubice
26. 9. 1998
-
89
70
49
30
Review
základní část 4. kolo 22
BK ASK Chomutov
Sokol Vyšehrad
26. 9. 1998
16:00
Václav Galajda
Václav Lukeš
Josef Matějček
128
81
63
33
Review
základní část 4. kolo 19
BK Slovnaft Opava
BBK Orgapol Brno
26. 9. 1998
17:00
Zdeněk Hartig
Radomír Kohout
Vladimír Vrážel
95
48
43
27
Review
základní část 4. kolo 20
Mlékárna Kunín
BK NH Ostrava
26. 9. 1998
17:00
Karel Bruna
Robert Paulík
Miroslav Kurz
101
72
53
45
Review
základní část 4. kolo 21
USK Erpet Praha
Sparta Praha
26. 9. 1998
18:00
Miroslav Macela
Pavel Rozsypal
Stanislav Trepka
72
71
34
34
Review
základní část 4. kolo 23
BK Spolchemie Ústí nad Labem
BVV Draci Brno
25. 9. 1998
18:00
Zdeněk Šedivý
Zdeněk Latík
Jan Schödlbauer 76
98
42
55
Review
základní část 5. kolo 25
BK NH Ostrava
BBK Orgapol Brno
3. 10. 1998
-
91
84
57
41
Review
základní část 5. kolo 28
BK ASK Chomutov
Sparta Praha
3. 10. 1998
-
Robert Paulík
Zdeněk Latík
Milan Jahoda 74
87
38
44
Review
základní část 5. kolo 30
BK SČE Děčín
BVV Draci Brno
3. 10. 1998
-
74
92
30
37
Review
základní část 5. kolo 26
Mlékárna Kunín
BK Slovnaft Opava
4. 10. 1998
14:00
Ivan Zachara
Tomáš Telúch
Jan Slezák
84
61
52
30
Review
základní část 5. kolo 29
BK Spolchemie Ústí nad Labem
Ostacolor BK Pardubice
3. 10. 1998
17:00
Václav Galajda
Zdeněk Hartig
Ferdinand Strouhal
83
82
43
45
Review
základní část 5. kolo 27
USK Erpet Praha
Sokol Vyšehrad
3. 10. 1998
17:30
Petr Vrážel
Pavel Hendrich
Milan Franke
92
39
42
24
Review
základní část 6. kolo 32
BK NH Ostrava
Ostacolor BK Pardubice
10. 10. 1998
-
104
54
50
26
Review
základní část 6. kolo 31
BK Slovnaft Opava
BVV Draci Brno
11. 10. 1998
14:00
Miroslav Macela
Pavel Rozsypal
Jan Slezák
85
63
50
25
Review
základní část 6. kolo 33
Sparta Praha
BK Spolchemie Ústí nad Labem
10. 10. 1998
16:30
Tomáš Telúch
Libor Lukeš
Jan Schödlbauer
91
68
38
29
Review
základní část 6. kolo 36
Mlékárna Kunín
BK ASK Chomutov
10. 10. 1998
17:00
Pavel Volejník
Zdeněk Hartig
Vladimír Vrážel
98
68
52
38
Review
základní část 6. kolo 35
USK Erpet Praha
BBK Orgapol Brno
10. 10. 1998
17:30
Václav Galajda
Zdeněk Latík
Milan Pumr
90
74
49
40
Review
základní část 6. kolo 34
Sokol Vyšehrad
BK SČE Děčín
10. 10. 1998
18:30
Robert Paulík
Petr Znamínko
Jan Schödlbauer 63
74
34
28
Review
základní část 7. kolo 38
BK NH Ostrava
BVV Draci Brno
18. 10. 1998
-
76
71
38
36
Review
základní část 7. kolo 39
Sparta Praha
BK SČE Děčín
18. 10. 1998
16:30
Ivan Zachara
Petr Vrážel
Milan Jahoda 68
83
33
44
Review
základní část 7. kolo 40
Sokol Vyšehrad
BK Spolchemie Ústí nad Labem
17. 10. 1998
16:30
Zdeněk Latík
Václav Lukeš
Milan Jahoda
71
65
40
35
Review
základní část 7. kolo 42
Mlékárna Kunín
USK Erpet Praha
16. 10. 1998
17:00
Miroslav Macela
Robert Paulík
Zdeněk Procházka
72
55
32
31
Review
základní část 7. kolo 37
BK Slovnaft Opava
Ostacolor BK Pardubice
16. 10. 1998
17:30
Zdeněk Šedivý
Václav Lukeš
Ivo Procházka
100
56
51
22
Review
základní část 7. kolo 41
BBK Orgapol Brno
BK ASK Chomutov
16. 10. 1998
18:00
Tomáš Telúch
Radomír Kohout
Miroslav Kurz
76
71
33
38
Review
základní část 8. kolo 44
BK NH Ostrava
Sokol Vyšehrad
24. 10. 1998
-
101
76
45
27
Review
základní část 8. kolo 47
USK Erpet Praha
BK Spolchemie Ústí nad Labem
24. 10. 1998
-
Petr Vrážel
Zdeněk Hartig
Jaroslav Egr
84
68
50
32
Review
základní část 8. kolo 48
BK ASK Chomutov
BK SČE Děčín
25. 10. 1998
14:00
Zdeněk Šedivý
Pavel Volejník
Jaroslava Strouhalová
89
85
54
40
Review
základní část 8. kolo 43
BK Slovnaft Opava
Sparta Praha
24. 10. 1998
17:00
Karel Bruna
Pavel Hendrich
Zdeněk Procházka
62
47
37
26
Review
základní část 8. kolo 46
Mlékárna Kunín
Ostacolor BK Pardubice
24. 10. 1998
17:00
Tomáš Telúch
Zdeněk Latík
Miroslav Kurz
91
63
45
31
Review
základní část 8. kolo 45
BBK Orgapol Brno
BVV Draci Brno
24. 10. 1998
18:45
Ivan Zachara
Václav Lukeš
Vladimír Vrážel 55
74
26
36
Review
základní část 9. kolo 51
BVV Draci Brno
USK Erpet Praha
30. 10. 1998
-
Tomáš Telúch
Pavel Rozsypal
Jan Slezák 67
69
35
36
Review
základní část 9. kolo 54
Sokol Vyšehrad
Mlékárna Kunín
30. 10. 1998
16:30
Miroslav Macela
Zdeněk Hartig
Ferdinand Strouhal 64
96
33
44
Review
základní část 9. kolo 50
BK SČE Děčín
BK NH Ostrava
30. 10. 1998
17:00
Robert Paulík
Petr Vrážel
Miloš Pražák 67
79
39
43
Review
základní část 9. kolo 52
Ostacolor BK Pardubice
BK ASK Chomutov
30. 10. 1998
17:30
Václav Galajda
Rudolf Výborný
Petr Buršík
85
82
42
24
Review
základní část 9. kolo 49
BK Spolchemie Ústí nad Labem
BK Slovnaft Opava
30. 10. 1998
18:00
Ivan Zachara
Petr Znamínko
Milan Jahoda 70
86
42
49
Review
základní část 9. kolo 53
Sparta Praha
BBK Orgapol Brno
30. 10. 1998
18:30
Karel Bruna
Zdeněk Latík
Jaroslava Strouhalová
78
55
38
34
Review
základní část 10. kolo 59
Sparta Praha
Mlékárna Kunín
31. 10. 1998
16:30
Karel Bruna
Zdeněk Latík
Lubomír Kábrt 60
71
33
36
Review
základní část 10. kolo 56
BK SČE Děčín
BK Slovnaft Opava
31. 10. 1998
17:00
Robert Paulík
Petr Vrážel
Miloš Pražák 68
74
31
44
Review
základní část 10. kolo 57
BVV Draci Brno
BK ASK Chomutov
31. 10. 1998
17:00
Tomáš Telúch
Pavel Rozsypal
Jan Slezák 86
100
47
44
Review
základní část 10. kolo 58
Ostacolor BK Pardubice
USK Erpet Praha
31. 10. 1998
17:30
Václav Galajda
Rudolf Výborný
Petr Buršík
96
88
44
35
Review
základní část 10. kolo 55
BK Spolchemie Ústí nad Labem
BK NH Ostrava
31. 10. 1998
18:00
Ivan Zachara
Petr Znamínko
Milan Jahoda 84
91
43
40
72
72
Review
základní část 10. kolo 60
Sokol Vyšehrad
BBK Orgapol Brno
31. 10. 1998
18:30
Miroslav Macela
Zdeněk Hartig
Lubomír Kábrt 58
63
36
28
Review
základní část 11. kolo 61
BK Slovnaft Opava
Sokol Vyšehrad
7. 11. 1998
-
Tomáš Telúch
Pavel Hendrich
Miroslav Kurz
89
58
53
25
Review
základní část 11. kolo 62
BK NH Ostrava
Sparta Praha
7. 11. 1998
-
80
78
36
40
Review
základní část 11. kolo 63
BBK Orgapol Brno
Ostacolor BK Pardubice
8. 11. 1998
14:00
Pavel Volejník
Radomír Kohout
Ivo Procházka
80
69
36
38
Review
základní část 11. kolo 66
BK ASK Chomutov
BK Spolchemie Ústí nad Labem
7. 11. 1998
16:00
Karel Bruna
Zdeněk Hartig
Stanislav Trepka
94
75
34
35
Review
základní část 11. kolo 64
Mlékárna Kunín
BVV Draci Brno
7. 11. 1998
17:00
Zdeněk Šedivý
Václav Lukeš
Jan Slezák
84
61
47
35
Review
základní část 11. kolo 65
USK Erpet Praha
BK SČE Děčín
7. 11. 1998
17:30
Miroslav Macela
Libor Lukeš
Milan Franke
89
66
37
39
Review
základní část 12. kolo 69
BK SČE Děčín
BK Spolchemie Ústí nad Labem
15. 11. 1998
14:00
Pavel Volejník
Zdeněk Latík
Ferdinand Strouhal
84
76
38
35
Review
základní část 12. kolo 72
BK NH Ostrava
BK Slovnaft Opava
15. 11. 1998
14:00
Karel Bruna
Petr Vrážel
Ivo Procházka 58
70
31
41
Review
základní část 12. kolo 68
BK ASK Chomutov
USK Erpet Praha
14. 11. 1998
16:00
Robert Paulík
Václav Galajda
Josef Matějček
89
81
47
29
Review
základní část 12. kolo 71
Sokol Vyšehrad
Sparta Praha
14. 11. 1998
16:30
Zdeněk Šedivý
Radomír Kohout
Milan Jahoda 63
74
34
35
Review
základní část 12. kolo 67
BBK Orgapol Brno
Mlékárna Kunín
14. 11. 1998
17:00
Tomáš Telúch
Petr Znamínko
Zdeněk Procházka 72
92
40
48
Review
základní část 12. kolo 70
Ostacolor BK Pardubice
BVV Draci Brno
14. 11. 1998
17:30
Zdeněk Hartig
Pavel Rozsypal
Miloš Pražák 67
102
28
53
Review
základní část 13. kolo 77
Ostacolor BK Pardubice
BK Spolchemie Ústí nad Labem
6. 12. 1998
14:00
Pavel Rozsypal
Petr Vrážel
Zdeněk Moučka
73
69
34
41
Review
základní část 13. kolo 76
Sparta Praha
BK ASK Chomutov
5. 12. 1998
16:30
Miroslav Macela
Tomáš Telúch
Stanislav Trepka
90
67
46
42
Review
základní část 13. kolo 73
BBK Orgapol Brno
BK NH Ostrava
5. 12. 1998
17:00
Karel Bruna
Zdeněk Hartig
Miroslav Kurz
80
72
39
33
Review
základní část 13. kolo 74
BK Slovnaft Opava
Mlékárna Kunín
5. 12. 1998
17:00
Zdeněk Šedivý
Václav Galajda
Jan Slezák
78
68
47
30
Review
základní část 13. kolo 78
BVV Draci Brno
BK SČE Děčín
5. 12. 1998
17:00
Ivan Zachara
Rudolf Výborný
Zdeněk Procházka 93
95
51
32
83
83
Review
základní část 13. kolo 75
Sokol Vyšehrad
USK Erpet Praha
5. 12. 1998
18:30
Zdeněk Latík
Libor Lukeš
Stanislav Trepka 64
80
30
39
Review
základní část 14. kolo 80
BK NH Ostrava
Mlékárna Kunín
12. 12. 1998
-
69
85
41
46
Review
základní část 14. kolo 81
Sparta Praha
USK Erpet Praha
13. 12. 1998
14:00
Ivan Zachara
Václav Galajda
Milan Franke
75
74
50
34
Review
základní část 14. kolo 82
Sokol Vyšehrad
BK ASK Chomutov
13. 12. 1998
16:00
Karel Bruna
Libor Lukeš
Ferdinand Strouhal 71
87
29
46
Review
základní část 14. kolo 79
BBK Orgapol Brno
BK Slovnaft Opava
12. 12. 1998
17:00
Pavel Rozsypal
Zdeněk Latík
Petr Buršík 54
67
26
39
Review
základní část 14. kolo 83
BVV Draci Brno
BK Spolchemie Ústí nad Labem
12. 12. 1998
17:00
Zdeněk Šedivý
Pavel Hendrich
Miroslav Kurz
81
74
38
42
Review
základní část 14. kolo 84
Ostacolor BK Pardubice
BK SČE Děčín
12. 12. 1998
17:30
Tomáš Telúch
Václav Lukeš
Josef Matějček
95
76
49
28
Review
základní část 15. kolo 90
USK Erpet Praha
Mlékárna Kunín
18. 12. 1998
-
Tomáš Telúch
Robert Paulík
Lubomír Kábrt
80
56
44
23
Review
základní část 15. kolo 86
BVV Draci Brno
BK NH Ostrava
20. 12. 1998
14:00
Zdeněk Šedivý
Pavel Rozsypal
Miroslav Kurz 87
93
40
43
Review
základní část 15. kolo 87
BK SČE Děčín
Sparta Praha
18. 12. 1998
17:00
Karel Bruna
Zdeněk Latík
Milan Pumr
85
63
50
35
Review
základní část 15. kolo 85
Ostacolor BK Pardubice
BK Slovnaft Opava
18. 12. 1998
17:30
Pavel Volejník
Petr Vrážel
Ferdinand Strouhal 79
90
42
43
Review
základní část 15. kolo 89
BK ASK Chomutov
BBK Orgapol Brno
18. 12. 1998
17:30
Václav Lukeš
Rudolf Výborný
Milan Jahoda
103
70
62
33
Review
základní část 15. kolo 88
BK Spolchemie Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
18. 12. 1998
18:00
Václav Galajda
Zdeněk Hartig
Josef Matějček
80
74
30
39
Review
základní část 16. kolo 95
BBK Orgapol Brno
USK Erpet Praha
9. 1. 1999
-
Miroslav Macela
Zdeněk Hartig
Zdeněk Procházka 65
73
34
37
Review
základní část 16. kolo 93
BK Spolchemie Ústí nad Labem
Sparta Praha
10. 1. 1999
14:00
Tomáš Telúch
Petr Vrážel
Josef Matějček 54
69
26
30
Review
základní část 16. kolo 96
BK ASK Chomutov
Mlékárna Kunín
9. 1. 1999
16:00
Zdeněk Šedivý
Pavel Hendrich
Pavel Burda 83
89
50
43
Review
základní část 16. kolo 91
BVV Draci Brno
BK Slovnaft Opava
9. 1. 1999
17:00
Karel Bruna
Václav Lukeš
Milan Pumr 71
87
45
41
Review
základní část 16. kolo 94
BK SČE Děčín
Sokol Vyšehrad
9. 1. 1999
17:00
Rudolf Výborný
Petr Znamínko
Jan Schödlbauer
92
64
55
33
Review
základní část 16. kolo 92
Ostacolor BK Pardubice
BK NH Ostrava
9. 1. 1999
17:30
Ivan Zachara
Robert Paulík
Stanislav Trepka 72
83
38
40
Review
základní část 17. kolo 101
Sokol Vyšehrad
BVV Draci Brno
15. 1. 1999
16:30
Rudolf Výborný
Pavel Hendrich
Jaroslav Egr 64
76
28
39
Review
základní část 17. kolo 97
BK NH Ostrava
USK Erpet Praha
15. 1. 1999
17:00
Václav Galajda
Petr Vrážel
Ivo Procházka
74
67
35
34
Review
základní část 17. kolo 98
BK Slovnaft Opava
BK ASK Chomutov
15. 1. 1999
17:00
Tomáš Telúch
Václav Lukeš
Vladimír Vrážel
94
61
47
31
Review
základní část 17. kolo 99
Mlékárna Kunín
BK Spolchemie Ústí nad Labem
15. 1. 1999
17:00
Pavel Volejník
Radomír Kohout
Vilém Cígler
96
65
49
32
Review
základní část 17. kolo 100
BBK Orgapol Brno
BK SČE Děčín
15. 1. 1999
17:00
77
82
33
35
Review
základní část 17. kolo 102
Sparta Praha
Ostacolor BK Pardubice
15. 1. 1999
18:30
Ivan Zachara
Zdeněk Hartig
Jaroslav Egr
86
47
51
33
Review
základní část 18. kolo 107
Sparta Praha
BVV Draci Brno
16. 1. 1999
16:30
Ivan Zachara
Zdeněk Hartig
Miloš Pražák 75
80
36
45
Review
základní část 18. kolo 104
BK NH Ostrava
BK ASK Chomutov
16. 1. 1999
17:00
Václav Lukeš
Václav Galajda
Vladimír Vrážel
93
82
55
38
Review
základní část 18. kolo 105
BBK Orgapol Brno
BK Spolchemie Ústí nad Labem
16. 1. 1999
17:00
Karel Bruna
Zdeněk Latík
Miroslav Kurz
89
82
43
39
Review
základní část 18. kolo 106
Mlékárna Kunín
BK SČE Děčín
16. 1. 1999
17:00
Pavel Volejník
Radomír Kohout
Vilém Cígler
91
69
48
32
Review
základní část 18. kolo 103
BK Slovnaft Opava
USK Erpet Praha
16. 1. 1999
18:00
Petr Vrážel
Tomáš Telúch
Zdeněk Procházka
68
60
42
30
Review
základní část 18. kolo 108
Sokol Vyšehrad
Ostacolor BK Pardubice
16. 1. 1999
18:30
Rudolf Výborný
Pavel Hendrich
Jaroslava Strouhalová
71
69
43
28
Review
základní část 19. kolo 109
Sokol Vyšehrad
BK Slovnaft Opava
23. 1. 1999
16:30
Pavel Hendrich
Petr Znamínko
Milan Jahoda 85
94
38
39
80
80
Review
základní část 19. kolo 112
BVV Draci Brno
Mlékárna Kunín
23. 1. 1999
17:00
Tomáš Telúch
Zdeněk Latík
Vilém Cígler 70
84
35
40
Review
základní část 19. kolo 113
BK SČE Děčín
USK Erpet Praha
23. 1. 1999
17:00
Ivan Zachara
Petr Vrážel
Vladimír Zelinka 84
96
40
47
Review
základní část 19. kolo 114
BK Spolchemie Ústí nad Labem
BK ASK Chomutov
23. 1. 1999
17:00
Pavel Rozsypal
Zdeněk Hartig
Milan Pumr
96
92
48
45
78
78
85
85
Review
základní část 19. kolo 111
Ostacolor BK Pardubice
BBK Orgapol Brno
23. 1. 1999
17:30
Zdeněk Šedivý
Libor Lukeš
Milan Franke
77
63
33
29
Review
základní část 19. kolo 110
Sparta Praha
BK NH Ostrava
23. 1. 1999
18:30
Karel Bruna
Miroslav Macela
Lubomír Kábrt
80
60
37
38
Review
základní část 20. kolo 115
BK NH Ostrava
BK Spolchemie Ústí nad Labem
29. 1. 1999
17:00
Zdeněk Šedivý
Pavel Rozsypal
Miroslav Kurz
85
79
42
43
Review
základní část 20. kolo 116
BK Slovnaft Opava
BK SČE Děčín
29. 1. 1999
17:00
Robert Paulík
Petr Znamínko
Jan Slezák
83
68
44
34
Review
základní část 20. kolo 119
Mlékárna Kunín
Sparta Praha
29. 1. 1999
17:00
Petr Vrážel
Libor Lukeš
Zdeněk Procházka
74
66
45
32
Review
základní část 20. kolo 117
BK ASK Chomutov
BVV Draci Brno
29. 1. 1999
17:30
Pavel Volejník
Tomáš Telúch
Milan Jahoda 84
88
40
53
Review
základní část 20. kolo 118
USK Erpet Praha
Ostacolor BK Pardubice
29. 1. 1999
17:30
Ivan Zachara
Rudolf Výborný
Pavel Burda
85
48
43
23
Review
základní část 20. kolo 120
BBK Orgapol Brno
Sokol Vyšehrad
29. 1. 1999
18:00
Karel Bruna
Václav Galajda
Vladimír Vrážel
86
63
39
29
Review
základní část 21. kolo 124
BK ASK Chomutov
Ostacolor BK Pardubice
30. 1. 1999
16:00
Pavel Volejník
Tomáš Telúch
Milan Jahoda 74
100
42
50
Review
základní část 21. kolo 121
BK Slovnaft Opava
BK Spolchemie Ústí nad Labem
30. 1. 1999
17:00
Robert Paulík
Petr Znamínko
Jan Slezák
82
46
35
22
Review
základní část 21. kolo 122
BK NH Ostrava
BK SČE Děčín
30. 1. 1999
17:00
Zdeněk Šedivý
Pavel Rozsypal
Miroslav Kurz
97
85
53
37
Review
základní část 21. kolo 125
BBK Orgapol Brno
Sparta Praha
30. 1. 1999
17:00
Karel Bruna
Václav Galajda
Vladimír Vrážel
92
83
53
42
Review
základní část 21. kolo 126
Mlékárna Kunín
Sokol Vyšehrad
30. 1. 1999
17:00
Petr Vrážel
Libor Lukeš
Zdeněk Procházka
84
54
36
24
Review
základní část 21. kolo 123
USK Erpet Praha
BVV Draci Brno
30. 1. 1999
18:00
Ivan Zachara
Rudolf Výborný
Pavel Burda
87
77
48
45
Review
základní část 22. kolo 129
BVV Draci Brno
BBK Orgapol Brno
5. 2. 1999
17:00
Robert Paulík
Zdeněk Hartig
Miroslav Kurz
89
82
41
39
Review
základní část 22. kolo 130
Ostacolor BK Pardubice
Mlékárna Kunín
5. 2. 1999
17:00
Václav Galajda
Pavel Hendrich
Jaroslava Strouhalová 78
91
49
46
Review
základní část 22. kolo 131
BK Spolchemie Ústí nad Labem
USK Erpet Praha
5. 2. 1999
17:00
Miroslav Macela
Petr Znamínko
Jan Schödlbauer 65
86
32
46
Review
základní část 22. kolo 132
BK SČE Děčín
BK ASK Chomutov
5. 2. 1999
17:00
Zdeněk Šedivý
Václav Lukeš
Ferdinand Strouhal
98
85
51
51
Review
základní část 22. kolo 128
Sokol Vyšehrad
BK NH Ostrava
4. 2. 1999
17:30
Zdeněk Hartig
Zdeněk Latík
Petr Buršík 59
82
21
40
Review
základní část 22. kolo 127
Sparta Praha
BK Slovnaft Opava
5. 2. 1999
18:00
Pavel Rozsypal
Tomáš Telúch
Petr Buršík 53
79
14
38
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
11 Daniel Cyrulik USK 43 39.1 17.5 5.3 1.2/3.3 3.4/4.6 73.2 2.2
9 Kamil Novák OST 41 35.7 17.7 5.3 0.8/2.0 4.7/6.3 75.1 2.8
7 Josef Jelínek MLK 38 28.7 18.4 4.4 1.7/4.3 4.3/5.0 86.8 2.4
13 Milan Doksanský CHO 33 39.1 21.0 4.5 2.5/5.6 4.7/5.8 80.7 2.9
14 Leoš Krejčí HUS 38 37.8 17.6 6.3 0.0/0.0 5.0/6.7 75.2 2.9
4 Tomáš Grepl PCE 37 36.0 17.2 3.1 2.2/5.3 4.2/5.6 73.7 4.1
12 Petr Treml USK 40 29.4 15.4 2.9 2.1/5.2 3.5/4.0 88.6 2.9
13 Siniša Medenica USK 43 26.1 14.0 3.3 1.5/4.7 3.0/4.8 62.1 2.9
8 Věroslav Sucharda UNL 38 34.3 15.6 5.9 0.1/0.2 3.4/4.1 82.2 3.2
8 Pavel Kubálek CHO 31 35.2 18.2 3.8 2.4/6.5 3.6/4.5 81.2 3.3
10 Marek Stuchlý OST 42 30.0 13.0 2.8 0.6/1.6 5.5/6.8 81.1 3.0
15 Bojan Lapov MLK 54 41 29.9 12.8 4.8 0.2/0.5 2.6/3.4 75.9 3.4
11 Jaroslav Kovář MLK 39 28.7 13.1 5.3 0.0/0.2 2.4/4.3 56.5 3.3
15 Aleš Kočvara BRN 37 30.2 13.8 4.8 0.2/0.8 3.6/5.0 71.5 3.5
17 Vladimír Šimáček PCE 37 31.9 13.6 4.0 0.7/2.3 3.6/5.1 72.2 3.5
8 David Klapetek OPA 42 26.8 11.9 4.3 0.4/1.1 2.3/3.1 73.6 3.2
9 Pavel Pelikán HUS 37 29.0 13.3 3.0 2.0/5.9 1.4/2.5 54.3 2.5
5 Lukáš Záhořík Sokol Vyšehrad 37 34.7 12.9 2.7 1.2/4.0 3.8/5.0 77.2 2.8
15 Lubomír Peterka PCE 35 29.8 13.5 4.5 0.4/1.1 3.3/3.9 82.6 2.5
7 Jiří Okáč OPA 34 27.5 13.6 4.9 0.0/0.1 3.8/5.1 73.6 3.1
0 Jan Hudeček HUS 37 33.2 12.4 5.1 0.0/0.1 2.3/4.0 58.5 2.6
12 Pavel Miloš SPA 35 24.9 12.6 2.1 1.9/5.5 2.9/3.6 79.4 2.3
10 Ladislav Zalužanský DEC 35 30.7 12.5 1.8 2.1/6.0 2.4/3.0 80.0 2.9
11 Pavel Zajíc UNL 38 29.1 11.5 3.2 0.8/2.2 2.5/2.9 86.5 2.9
13 Josef Musil HUS 36 31.2 11.8 2.7 1.3/3.9 2.5/3.3 74.8 3.2
5 Jaromír Geršl DEC 35 33.5 11.3 2.8 1.3/3.8 1.8/2.3 77.8 2.2
16 David Musil UNL 38 26.0 10.4 2.4 1.3/4.2 1.7/2.2 77.1 2.3
6 Levell Sanders MLK 39 27.4 10.1 2.5 0.7/2.1 2.9/3.6 82.0 2.2
7 Adam Nenadál Sokol Vyšehrad 36 28.1 10.8 4.3 0.0/0.2 2.3/4.2 54.0 2.9
10 Pavel Beneš BRN 32 35.1 12.1 3.2 0.9/2.2 3.0/3.8 79.5 2.3
8 Václav Hrubý USK 43 33.4 8.9 1.4 0.8/3.0 3.6/5.2 68.0 2.5
9 Jiří Welsch SPA 33 23.7 11.5 3.2 0.5/1.2 3.4/4.5 74.5 2.0
13 Jan Svoboda BRN 23 30.3 16.5 5.7 0.5/1.4 3.4/4.1 83.2 2.9
14 Michal Pekárek OPA 36 22.9 10.3 4.2 0.0/0.1 1.8/2.3 78.6 1.9
0 Bryan Crabtree OPA 48 21 30.6 17.4 4.5 1.3/3.7 4.5/5.7 79.2 2.7
11 Pavel Staněk OPA 41 25.8 8.9 2.3 0.8/2.4 2.0/2.7 72.3 1.6
14 Daniel Dvořák SPA 35 25.7 10.4 2.8 0.9/2.8 1.9/2.6 74.4 1.7
5 Jan Sitař OST 38 25.3 9.4 3.3 0.5/1.8 1.3/1.9 0.0* 3.2
6 David Špička SPA 33 22.8 10.4 4.1 0.0/0.1 2.2/3.2 67.6 2.8
5 Petr Welsch MLK 39 24.3 8.6 1.8 0.9/2.4 2.2/3.3 65.9 2.3
17 Karel Formánek DEC 35 20.9 9.6 3.8 0.0 2.0/3.1 63.9 3.4
9 Petr Czudek OPA 41 33.7 7.9 1.8 0.7/3.0 2.1/3.2 64.7 2.7
14 Tomáš Hrubý CHO 32 22.8 9.6 2.4 0.7/2.4 2.8/3.4 81.5 3.3
14 Ludvík Magnusek OST 41 25.7 7.5 1.0 1.3/3.7 1.7/2.4 71.4 2.2
0 Stanislav Zuzák CHO 26 27.1 11.8 3.3 0.8/1.8 2.6/3.3 80.0 2.8
7 Michal Dlouhý PCE 37 21.4 8.2 2.9 0.2/1.0 1.7/2.5 70.3 3.6
4 Jan Pavlík BRN 33 21.9 9.1 2.8 0.7/1.7 1.3/2.0 65.7 2.1
13 Dušan Medvecký MLK 39 25.5 7.7 2.4 0.5/1.4 1.6/2.1 73.5 2.5
6 Ivo Lukš USK 43 22.2 7.0 1.7 0.7/2.0 1.3/1.8 0.0* 3.7
12 Tomáš Kneifl OST 40 19.0 7.4 2.7 0.0/0.1 1.9/3.5 55.0 1.8
4 Miroslav Modr DEC 29 23.8 10.2 2.3 1.1/3.2 2.2/3.2 69.9 3.6
11 Marek Loula Sokol Vyšehrad 28 29.5 10.1 2.9 0.7/2.9 2.2/3.2 67.8 1.6
11 Michal Slezák CHO 32 25.8 8.8 1.7 1.2/3.8 1.9/2.6 71.4 3.1
16 Roman Suk PCE 24 32.9 11.6 4.6 0.1/0.4 2.2/3.0 72.6 2.5
6 Jiří Šebek OST 38 17.7 7.2 1.1 1.0/2.8 2.1/2.7 75.0 2.3
11 Martin Šibal BRN 33 18.4 8.3 3.1 0.0/0.1 2.1/3.9 53.5 2.7
16 Petr Janouch DEC 19 32.9 13.9 2.9 1.2/3.8 4.6/5.9 78.6 2.6
10 Vladan Vahala OPA 32 18.4 8.2 1.2 1.4/4.4 1.5/1.7 0.0* 1.8
5 Vlastimil Balija BRN 37 21.8 7.0 1.3 1.2/3.1 0.9/1.2 0.0* 2.0
8 Pavel Frána SPA 35 23.3 7.3 2.9 0.0/0.0 1.4/2.7 51.6 3.5
14 Tomáš Hrubý UNL 37 18.5 6.6 2.5 0.0/0.0 1.7/2.7 62.6 2.4
9 Milan Voračka Sokol Vyšehrad 32 18.1 7.6 2.3 0.5/2.1 1.5/2.2 68.6 1.5
5 Pavel Buriánek CHO 31 24.7 7.8 3.4 0.0/0.0 1.1/2.6 42.5 3.2
14 Vít Sklenařík Sokol Vyšehrad 34 19.5 7.1 2.3 0.3/0.9 1.6/2.4 65.1 3.6
11 Ladislav Kudela OST 42 24.0 5.6 0.8 0.9/2.5 1.3/1.5 0.0* 1.7
7 Jiří Vorlíček UNL 33 24.7 7.1 1.4 0.9/2.5 1.5/1.9 0.0* 3.0
7 Roman Bašta DEC 34 22.8 6.6 2.2 0.3/0.9 1.2/2.1 56.2 1.1
4 Vladimír Vyoral SPA 32 29.9 6.9 1.3 1.2/3.0 0.8/1.0 0.0* 1.4
13 Jiří Trnka OPA 29 16.7 7.6 3.0 0.0/0.0 1.4/2.9 48.2 2.8
4 Robert Kaiser Sokol Vyšehrad 37 18.5 5.9 2.0 0.4/1.1 0.9/1.8 0.0* 1.8
14 David Panáček MLK 38 16.1 5.6 0.9 0.9/2.4 0.9/1.2 0.0* 1.7
7 Petr Kroupa SPA 32 22.9 6.5 1.8 0.3/1.3 2.0/2.6 75.0 2.2
17 Dominik Feštr UNL 38 15.1 5.5 2.2 0.1/0.2 0.8/1.1 0.0* 1.1
9 Shawn Simpson MLK 28 26.0 7.2 2.2 0.0 2.8/5.5 50.3 2.3
6 Jiří Navrátil BRN 33 15.0 6.0 2.4 0.2/0.7 0.7/1.0 0.0* 2.3
9 Vladimír Hanák DEC 30 19.6 6.5 2.2 0.3/1.0 1.4/2.2 63.1 3.0
6 Jiří Formánek DEC 32 18.4 6.0 2.3 0.0/0.2 1.4/2.3 60.3 2.0
10 Lukáš Krátký USK 41 14.1 4.7 1.6 0.0/0.1 1.4/1.7 0.0* 2.9
7 Dimitros Karatzios OST 44 27 17.4 7.1 1.2 0.9/2.3 1.9/2.8 66.7 2.6
5 Milan Soukup SPA 35 19.7 5.4 1.7 0.1/0.9 1.6/2.2 73.1 1.9
0 Alexandr Majstorovič UNL 19 24.3 9.8 2.9 0.6/2.3 2.3/3.2 73.3 2.7
16 Jan Kolář Sokol Vyšehrad 47 33 20.0 5.6 1.5 0.4/1.5 1.5/2.3 63.2 2.2
9 Martin Janda USK 42 16.3 4.3 1.1 0.2/1.1 1.5/2.5 57.5 2.8
7 Radek Nečas BRN 35 15.9 5.1 1.9 0.0/0.1 1.2/2.2 56.6 2.3
15 Martin Marek Sokol Vyšehrad 31 18.6 5.6 2.5 0.0/0.1 0.6/0.9 0.0* 1.8
5 Ladislav Sokolovský OPA 36 13.1 4.8 1.8 0.1/0.4 0.8/1.1 0.0* 2.5
12 Radek Svoboda PCE 27 19.9 6.0 1.1 0.7/2.3 1.5/2.3 64.5 2.4
12 Ondřej Vrchota CHO 31 22.6 5.1 1.5 0.2/0.7 1.7/2.2 76.8 3.1
12 David Zdeněk OPA 36 17.7 4.4 0.6 0.9/2.4 0.6/0.7 0.0* 1.8
18 Aleš Klimek BRN 34 14.7 4.6 1.0 0.4/1.4 1.3/1.8 0.0* 2.1
0 Lukáš Houser UNL 26 17.5 5.9 1.9 0.3/0.9 1.3/2.0 63.5 1.8
14 Libor Jeřábek BRN 32 21.0 4.5 1.2 0.4/1.6 0.9/1.2 0.0* 1.7
4 František Peleška USK 23 16.3 6.1 0.8 0.9/2.8 2.0/2.7 71.4 2.3
15 Martin Rusz OPA 29 12.9 4.4 1.1 0.7/1.8 0.2/0.3 0.0* 1.1
14 Marian Přibyl USK 33 12.2 3.8 1.1 0.3/1.0 0.8/1.4 0.0* 1.4
4 Pavel Klimeš MLK 31 14.3 3.9 0.7 0.7/2.1 0.5/0.8 0.0* 1.1
18 Pavel Budínský UNL 35 14.6 3.4 0.6 0.5/1.7 0.5/0.8 0.0* 1.5
18 Martin Weissenböck HUS 52 31 17.5 3.8 1.1 0.1/0.3 1.3/1.6 0.0* 1.7
12 Tomáš Kukačka Sokol Vyšehrad 34 17.0 3.4 1.3 0.0 0.9/1.7 0.0* 2.0
4 Milan Leopold CHO 54 29 17.6 3.9 1.2 0.2/0.9 0.9/1.7 0.0* 2.3
0 Ivica Gulin OST 55 14 17.0 7.9 1.9 0.9/2.6 1.4/1.9 0.0* 1.9
4 Lubomír Volný OST 31 13.5 3.4 0.8 0.3/0.9 0.9/1.3 0.0* 2.1
5 Petr Müller HUS 33 15.5 3.2 0.2 0.8/2.0 0.5/0.8 0.0* 2.4
6 Tomáš Paruch HUS 24 16.0 4.3 0.8 0.4/1.0 1.6/2.1 76.5 1.7
8 Pavel Harásek HUS 21 22.1 4.7 0.6 0.9/2.9 1.0/1.3 0.0* 1.8
11 Pavel Prach DEC 29 11.7 3.1 0.8 0.3/0.9 0.6/1.0 0.0* 1.1
13 Jiří Šenkýř UNL 51 18 21.1 4.9 1.9 0.1/0.5 1.0/1.8 0.0* 2.3
14 Otakar Marek PCE 23 16.1 3.8 0.7 0.5/1.9 1.0/1.5 0.0* 2.6
13 Jan Bejček DEC 52 18 19.6 4.8 1.2 0.3/1.2 1.3/2.2 61.5 2.6
18 Tomáš Herink DEC 28 10.7 3.1 0.9 0.0 1.4/2.0 0.0* 2.6
13 Tomáš Pršala OST 34 12.7 2.5 0.5 0.3/1.1 0.6/0.8 0.0* 1.6
0 Goran Adžič MLK 14 16.4 5.9 2.3 0.0/0.1 1.4/1.9 0.0* 2.5
15 Jiří Novotný USK 31 11.8 2.6 0.5 0.4/1.0 0.5/0.5 0.0* 1.0
11 David Douša SPA 32 10.1 2.5 0.9 0.0 0.6/0.8 0.0* 1.8
16 Patrik Smažák OPA 25 11.9 3.0 0.3 0.8/1.6 0.1/0.2 0.0* 0.8
6 Pavel Bacík PCE 12 23.4 6.3 1.7 0.3/0.6 2.2/2.6 83.9 2.8
18 Pavel Freiberg CHO 21 11.6 3.5 1.4 0.0/0.0 0.6/1.0 0.0* 1.7
8 David Hájek BRN 25 11.8 2.9 0.8 0.1/0.3 1.1/1.3 0.0* 1.8
5 Karel Forejt PCE 13 24.7 5.4 2.0 0.0/0.2 1.4/1.8 0.0* 2.6
17 Pavel Fořtík HUS 28 10.4 2.2 0.9 0.0/0.0 0.5/0.8 0.0* 1.5
13 Luděk Pelikán Sokol Vyšehrad 48 19 15.6 3.3 1.3 0.0 0.7/1.6 0.0* 2.5
8 Robert Vašíček OST 21 12.2 2.9 0.9 0.1/0.2 0.6/1.0 0.0* 1.8
10 Vojtěch Synáček PCE 21 14.1 2.5 0.8 0.0/0.4 0.8/1.0 0.0* 1.9
9 David Skalecký PCE 19 16.9 2.6 0.7 0.2/0.9 0.5/0.7 0.0* 2.6
17 Rostislav Pelikán OST 18 10.6 2.7 1.1 0.0 0.4/0.7 0.0* 1.3
9 Radek Rychtera CHO 19 10.7 2.5 0.9 0.1/0.2 0.6/0.8 0.0* 1.2
11 Tomáš Urbánek PCE 17 16.6 2.8 0.4 0.2/0.6 1.4/1.8 0.0* 2.1
4 Tomáš Vorlíček UNL 23 10.3 2.0 0.6 0.2/0.9 0.4/0.6 0.0* 0.6
15 Ondřej Starosta SPA 22 7.0 2.0 0.8 0.0 0.4/0.7 0.0* 1.0
12 Petr Kuffa MLK 27 9.8 1.5 0.6 0.0/0.0 0.4/1.0 0.0* 1.9
13 Vladimír Vondra PCE 14 14.4 2.9 0.7 0.3/1.1 0.6/0.7 0.0* 2.4
16 Michal Konečný HUS 17 10.2 2.2 0.8 0.1/0.4 0.5/1.1 0.0* 1.0
5 Jan Raděj USK 22 7.4 1.7 0.8 0.0/0.2 0.1/0.4 0.0* 1.0
0 Petr Němec BRN 13 13.2 2.5 0.8 0.2/0.4 0.4/0.5 0.0* 2.2
18 Jakub Velenský SPA 21 7.3 1.5 0.6 0.0/0.1 0.4/0.6 0.0* 1.1
12 Ivo Nachtigall DEC 12 10.5 2.4 0.7 0.3/0.9 0.3/0.5 0.0* 1.0
17 Pavel Novotný USK 13 7.2 1.9 0.7 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.1
10 Michal Skořepa CHO 10 10.5 2.4 0.8 0.0/0.2 0.8/1.3 0.0* 1.1
6 Tomáš Eisner CHO 12 7.9 2.0 0.6 0.2/0.7 0.3/0.8 0.0* 1.0
18 Tomáš Vrba Sokol Vyšehrad 42 15 5.4 1.4 0.3 0.1/0.7 0.5/0.6 0.0* 0.5
0 Radim Hliňák Sokol Vyšehrad 43 6 10.2 3.2 0.8 0.5/1.5 0.0/0.3 0.0* 1.7
8 Martin Jelínek MLK 3 14.0 6.3 2.7 0.3/1.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
10 Petr Lízálek SPA 11 7.2 1.6 0.5 0.1/0.2 0.3/0.6 0.0* 1.0
16 Marek Kosovič SPA 12 6.8 1.4 0.3 0.2/0.8 0.3/0.5 0.0* 0.6
10 Tomáš Krba MLK 11 7.1 1.5 0.3 0.3/0.5 0.2/0.2 0.0* 0.8
17 František Babka SPA 49 5 16.4 3.0 1.0 0.0/0.4 1.0/1.0 0.0* 1.8
12 Ctirad Nečas HUS 13 8.5 1.2 0.3 0.2/0.7 0.1/0.2 0.0* 0.8
17 Ondřej Kozák Sokol Vyšehrad 48 4 16.5 3.5 0.8 0.5/2.0 0.5/0.5 0.0* 1.5
8 Aleš Chán Sokol Vyšehrad 7 15.1 1.9 0.4 0.0 1.0/1.4 0.0* 2.6
0 Omar Koleilat CHO 5 10.0 2.4 0.8 0.0/0.2 0.8/1.4 0.0* 1.6
0 Slavomír Janoušek PCE 43 4 14.3 2.8 0.5 0.3/1.5 1.0/2.0 50.0 1.0
15 Marek Mužík OST 2 12.0 5.5 1.5 0.0 2.5/4.5 55.6 1.0
0 Tomáš Michalík HUS 65 5 10.8 1.8 0.8 0.0 0.2/1.2 0.0* 1.4
0 Martin Stavěl UNL 4 7.3 2.0 0.8 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.0
0 Filip Kyrš BRN 2 11.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.5
Štěpán Vrubl OST 1 17.0 6.0 2.0 0.0/1.0 2.0/4.0 50.0 2.0
16 Petr Schmida OST 6 7.0 1.0 0.2 0.2/0.3 0.2/1.0 0.0* 0.3
18 Petr Gomola OST 5 8.8 1.2 0.6 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.8
0 Aleš Bartheldi PCE 2 5.5 2.5 0.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
15 Otakar Horák DEC 46 2 6.5 2.5 0.5 0.5/1.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
6 Petr Stavěl UNL 3 6.7 1.3 0.0 0.3/0.3 0.3/0.7 0.0* 1.3
0 Viktor Habich PCE 2 3.5 2.0 0.0 0.5/0.5 0.5/1.0 0.0* 0.0
7 Jiří Smetana CHO 2 6.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.5
7 Jiří ml. Novotný USK 4 3.8 1.0 0.5 0.0/0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Vojtěch Koukal HUS 2 8.0 1.5 0.5 0.0/0.5 0.5/1.0 0.0* 2.0
8 Ondřej Stěhulka PCE 42 5 7.8 0.6 0.2 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.0
0 Miroslav Špernoga CHO 1 21.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
0 Aleš Petřík HUS 1 5.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Tomáš Holešovský USK 5 4.6 0.4 0.0 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.8
10 Michal Ježdík SPA 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Michal Hanzlík CHO 49 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikolas Hanák OST 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Michal Mrázek UNL 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adrian Teixeira OST 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Jakub Škuta OPA 2 4.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
0 Marek Sotolář HUS 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Petr Sitař OST 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Radek Šnábl Sokol Vyšehrad 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Libor Škopek Sokol Vyšehrad 50 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Marek Hauba Sokol Vyšehrad 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Pavel Pavlíček Sokol Vyšehrad 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Petr Křenek Sokol Vyšehrad 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Petr Šťastný Sokol Vyšehrad 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Petr Mikeš Sokol Vyšehrad 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Karel Wichterle Sokol Vyšehrad 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Richard Marek OST 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Vladimír Wernisch HUS 45 1 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Michal Šušák BRN 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Vladimír Prášek BRN 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Pavel Pour UNL 50 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Jakub Skála SPA 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Marián Banýr UNL 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Jaroslav Trojan HUS 1 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
0 Jiří Vaněk HUS 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Miloš Kreps HUS 47 1 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Rygel OST 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
11 Daniel Cyrulik USK 35 11 6 12 7 19 21 4 6 6 9 4 49
9 Kamil Novák OST 33 10 3 14 5 12 16 3 4 6 10 5 40
7 Josef Jelínek MLK 34 8 4 17 3 7 10 8 4 5 10 5 36
13 Milan Doksanský CHO 32 9 5 11 6 16 18 6 4 8 11 5 54
14 Leoš Krejčí HUS 34 12 0 15 7 12 14 3 5 6 13 5 52
4 Tomáš Grepl PCE 34 9 7 11 2 9 9 9 7 7 10 5 52
12 Petr Treml USK 30 9 6 10 3 4 7 5 6 4 7 5 29
13 Siniša Medenica USK 29 9 4 11 4 6 7 7 7 5 8 5 34
8 Věroslav Sucharda UNL 30 12 1 9 7 13 15 3 6 7 7 5 37
8 Pavel Kubálek CHO 33 10 5 12 4 5 6 6 5 8 11 6 37
10 Marek Stuchlý OST 24 6 3 15 5 5 8 5 4 4 14 5 34
15 Bojan Lapov MLK 54 23 10 1 9 5 14 17 6 4 5 9 5 37
11 Jaroslav Kovář MLK 23 9 1 9 4 9 12 5 10 5 9 5 30
15 Aleš Kočvara BRN 28 11 2 12 7 12 15 5 6 6 11 5 43
17 Vladimír Šimáček PCE 36 9 4 12 6 7 10 3 4 5 9 5 49
8 David Klapetek OPA 31 12 3 8 6 9 12 5 6 6 7 5 38
9 Pavel Pelikán HUS 26 8 6 8 2 5 6 5 6 8 7 5 25
5 Lukáš Záhořík Sokol Vyšehrad 30 9 4 11 4 7 8 6 7 7 12 5 33
15 Lubomír Peterka PCE 27 10 2 11 6 5 9 5 6 5 8 5 33
7 Jiří Okáč OPA 28 11 1 11 6 7 13 9 5 5 9 5 44
0 Jan Hudeček HUS 30 12 0 8 5 7 11 3 5 6 8 5 36
12 Pavel Miloš SPA 28 6 5 8 5 6 9 4 7 4 9 5 37
10 Ladislav Zalužanský DEC 30 6 8 9 3 7 8 9 5 6 5 5 35
11 Pavel Zajíc UNL 22 8 5 8 2 7 7 7 7 5 6 5 30
13 Josef Musil HUS 29 7 5 7 4 7 9 5 4 8 8 5 34
5 Jaromír Geršl DEC 28 6 5 9 4 6 9 4 4 3 6 5 27
16 David Musil UNL 28 9 4 7 2 3 4 6 6 6 7 5 27
6 Levell Sanders MLK 28 7 4 13 3 5 8 9 5 6 8 5 39
7 Adam Nenadál Sokol Vyšehrad 23 11 0 6 4 7 9 2 5 5 6 5 24
10 Pavel Beneš BRN 25 7 3 12 4 6 8 7 6 6 9 5 35
8 Václav Hrubý USK 18 5 4 13 2 8 9 9 7 6 13 5 26
9 Jiří Welsch SPA 24 10 3 8 4 7 8 4 6 7 6