Basketbalová nálož na ČT. Barcelona o pohár i obě ligy.

Čtyři dny plné elitního basketbalu? U vás doma? V obýváku? Ano, to je realita ode dneška do konce víkendu. ČT sport si pro basketbalové fajnšmekry připravila opravdovou lahůdku. Získala totiž práva na vysílání španělského poháru Copa del Rey. K tomu se v sobotu přidají i obě nejvyšší české soutěže Kooperativa NBL a Chance ŽBL.

Nás, basketbalové nadšence, čekají opravdu výjimečné čtyři dny. Díky kombinaci platforem ČT sport a ČT sport Plus vám neunikne nic z Královského poháru ve Španělsku. Všichni pevně věříme, že české duo ve službách Barcelony Tomáše Satoranského a Jana Veselého budeme moct sledovat nejen v dnešním čtvrtfinále, ale i během závěrečného sobotního programu.

Kdo z vás již alespoň jednou viděl nebo pravidelně sleduje přenosy ze španělské ACB, tuší, že se na obrazovkách bude odehrávat něco epického. Už samotné ligové souboje nabízejí v tuzemsku nezvyklou podívanou a teď navíc půjde o první trofej sezóny.

Opravdová lahůdka pak do vašich domovů dorazí v sobotu. Dokonce taková, že pokud nebudete chtít o nic přijít, musíte si připravit dva přijímače. Od 17:15 do 23:30 bude vysílání ČT sport nepřetržitě patřit basketbalu. Postupně se vystřídají Koopertiva NBL, Chance ŽBL a semifinále Copa del Rey. To vše spojeno neuvěřitelným basketbalovým studiem. Souběžně navíc v podvečer poběží na ČT spot Plus první semifinále španělského poháru.

 

Co si nenechat ujít?

Čtvrtek 16. února

Real Madrid – Valencia Basket (18:25, ČT sport Plus) – čtvrtfinále Copa del Rey

FC Barcelona – Unicaja Malaga (21:25, ČT sport Plus) – čtvrtfinále Copa del Rey

  

Pátek 17. února

Lenovo Tenerife – Gran Canaria (18:25, ČT sport Plus) – čtvrtfinále Copa del Rey

Joventut Badalona – Cazoo Baskonia Vitoria-Gasteiz (21:20, ČT sport) – čtvrtfinále Copa del Rey

  

Sobota 18. února

NH Ostrava – BK ARMEX Děčín (17:15, ČT sport) – Kooperativa NBL

Semifinále Copa del Rey (17:25, ČT sport Plus)

Sokol Hradec Králové – Kara Trutnov (19:20, ČT sport) – Chance ŽBL

Semifinále Copa del Rey (21:20, ČT sport)

  

Neděle 19. února

Finále Copa del Rey (18:50, ČT sport Plus; 22:50 záznam na ČT sport)

Autor: CZ BASKETBALL
Reklama
Radiožurnál Sport